Setari Cookie-uri

Barbatul capricorn

De la: InnerSilence, la data 2009-02-08 23:30:23off...nu la tine ma refeream puiu66!
Ma gindeam eu dar am vrut sa fiu sigur
puiu66
Postat pe 9 Februarie 2009 08:39
De la: InnerSilence, la data 2009-02-08 23:28:39Nu, nu pe tine...ceea ce a spus iradiatul...seamana perfect cu cineva cunoscut f bine de mine


La cat de mica e lumea asta nu ar fi de mirare sa ne cunoastem
Iradiatu_
Postat pe 9 Februarie 2009 09:24
din pacate lumea asta e cam prea mare nu stiu ce sanse ati avea sa va cunoasteti
ilyescorina
Postat pe 9 Februarie 2009 15:30
De la: adi26, la data 2009-01-31 17:54:19da sunt capricorn si sunt in totalitate de acord cu Iradiatu_
sa sti ca capricorni sunt niste oameni forte de treaba daca le castigi increderea


De acord!
ioana_2009
Postat pe 9 Februarie 2009 17:31
johnny_blaze
Postat pe 9 Februarie 2009 17:33
eu nu am aceeasi parere capricornul pe care eu l-am cunoscut nu a fost deloc de treba chiar daca mi-a castigat increderea
ilyescorina
Postat pe 9 Februarie 2009 19:33
De la: ilyescorina, la data 2009-02-09 19:33:47eu nu am aceeasi parere capricornul pe care eu l-am cunoscut nu a fost deloc de treba chiar daca mi-a castigat increderea


mai schimba si tu capricornu`

PS Toata treaba asta cu zodiile e amuzanta, dar dincolo de astre sunt oameni si in mod firesc unii mai buni, altii mai putin buni si chiar si asa, bunatatea este relativa, pentru unii fiind demon, iar pentru alti inger.
Iradiatu_
Postat pe 9 Februarie 2009 20:09
nu pot sa spun ca fost chiar asa de rau capricornul meu de multe ori ma regreta dupa ce vedea ca m-a pierdut si acum ma cauta iar eu nu ii raspund la tel.ceea ce inseamna ca numa vrea inapoi dar nu stie cum sa ma mai atraga
ilyescorina
Postat pe 9 Februarie 2009 20:18
De la: ilyescorina, la data 2009-02-09 20:18:05nu pot sa spun ca fost chiar asa de rau capricornul meu de multe ori ma regreta dupa ce vedea ca m-a pierdut si acum ma cauta iar eu nu ii raspund la tel.ceea ce inseamna ca numa vrea inapoi dar nu stie cum sa ma mai atraga


Eu te rog sa nu o mai freci aiurea..si sa te hotarasti daca il iubesti sau nu. Daca ai sa pierzi vremea cu tot felul de prostii se duce omu` in treaba lui.
Iradiatu_
Postat pe 9 Februarie 2009 20:31
eu nu am ce freca pentru ca nu sunt una care freaca barbati si nu stiu de ce ma mai cauta daca m-a inselat cu alta femeie de ce crezi ca eu pierd vremea daca scriu pe forum ceea ce scriu nu sunt prostii ci adevaruri
ilyescorina
Postat pe 9 Februarie 2009 22:16
De la: ilyescorina, la data 2009-02-09 22:16:38eu nu am ce freca pentru ca nu sunt una care freaca barbati si nu stiu de ce ma mai cauta daca m-a inselat cu alta femeie de ce crezi ca eu pierd vremea daca scriu pe forum ceea ce scriu nu sunt prostii ci adevaruri


Eu ma referam la frecat menta.
Bre..femeie..daca il vrei, ia-l, daca nu..cauta altu si gata..ce atata filosofie?
Iradiatu_
Postat pe 9 Februarie 2009 22:31
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-09 22:31:20
De la: ilyescorina, la data 2009-02-09 22:16:38eu nu am ce freca pentru ca nu sunt una care freaca barbati si nu stiu de ce ma mai cauta daca m-a inselat cu alta femeie de ce crezi ca eu pierd vremea daca scriu pe forum ceea ce scriu nu sunt prostii ci adevaruri


Eu ma referam la frecat menta.
Bre..femeie..daca il vrei, ia-l, daca nu..cauta altu si gata..ce atata filosofie?




Hihihi...........pentru barbati e asa de simplu, ori e alba ori e neagra...bravo voua...noi, femeile, nu putem fi asa.

Postat pe 10 Februarie 2009 11:03
intradevar pentru noi femeile nu e asa de simplu sa schimbam mereu barbatii ca suntem catalogate ca femei usoare dar voi barbatii puteti schimba femeile in fiecare zi ca nimeni nu va pune etichete ca pe noi femeile asa ca noi suntem cele defavorizate iar voi barbatii sunteti totdeauna avantajati ca puteti schimba foarte usor femeile nu ca noi care ne vine greu sa mai zburam de la un barbat la altul
ilyescorina
Postat pe 10 Februarie 2009 16:28
De la: ilyescorina, la data 2009-02-10 16:28:35intradevar pentru noi femeile nu e asa de simplu sa schimbam mereu barbatii ca suntem catalogate ca femei usoare dar voi barbatii puteti schimba femeile in fiecare zi ca nimeni nu va pune etichete ca pe noi femeile asa ca noi suntem cele defavorizate iar voi barbatii sunteti totdeauna avantajati ca puteti schimba foarte usor femeile nu ca noi care ne vine greu sa mai zburam de la un barbat la altul


Cred ca imi lipseste un neuron, ca vad ca ma fac greu inteles.
Nu zice nimeni sa schimbi barbatii ca pe sosete, sau ceva de genu, dar daca il iubesti, pierzi timpul pe aici punandu-ti intrebari existentiale, in loc sa lupti, iar daca lupta e inutila sau pur si simplu simti ca nu e ceea ce iti doresti mergi mai departe.
Eu personal ma indoiesc ca o sa fii brusc lovita de iluminare si ai sa gasesti solutia magica stand in casa si dand refresh.
Iradiatu_
Postat pe 10 Februarie 2009 17:16
te deranjeaza intrebarile mele existentiale nu ti-am cerut sa raspunzi daca esti asa de mofturos si numai incepe cu tot felul de apropouri ca eu pierd vremea pe aici daca nu vrei nu raspunde nu te obliga nimeni asa ca nu iti cer sfaturi daca nu vrei sa le dai eu stiu cum sa lupt pentru un barbat care merita sa fie iubit si nu trebuie sa ma inveti asta
ilyescorina
Postat pe 10 Februarie 2009 20:09
De la: ilyescorina, la data 2009-02-10 16:28:35intradevar pentru noi femeile nu e asa de simplu sa schimbam mereu barbatii ca suntem catalogate ca femei usoare dar voi barbatii puteti schimba femeile in fiecare zi ca nimeni nu va pune etichete ca pe noi femeile asa ca noi suntem cele defavorizate iar voi barbatii sunteti totdeauna avantajati ca puteti schimba foarte usor femeile nu ca noi care ne vine greu sa mai zburam de la un barbat la altul
Nu e chiar asa cum spui tu.Iradiatu are dreptate,daca il iubesti lupta pentru el si iubirea lui daca nu cauta pe altul.Imposibil sa nu gasesti!
puiu66
Postat pe 10 Februarie 2009 20:12
Unele persoane habar nu au sa foloseasca semnele de punctuatie...Ntz,ntz,ntz

Postat pe 10 Februarie 2009 20:19
e si normal sa il mai iubesc dupa doi ani de relatie asa ca voi lupta pentru capricornul meu si iubirea lui
ilyescorina
Postat pe 10 Februarie 2009 21:23
De la: ilyescorina, la data 2009-02-10 21:23:11 e si normal sa il mai iubesc dupa doi ani de relatie asa ca voi lupta pentru capricornul meu si iubirea lui

Question: Cati ani ai?

Postat pe 11 Februarie 2009 10:22
dar tu cati ani ai?
ilyescorina
Postat pe 11 Februarie 2009 16:46
De la: ilyescorina, la data 2009-02-10 21:23:11 e si normal sa il mai iubesc dupa doi ani de relatie asa ca voi lupta pentru capricornul meu si iubirea lui
Vezi ilyescorina se pare ca pina la urma te-ai hotarit
puiu66
Postat pe 11 Februarie 2009 20:50
da asta e pana la urma m-am, hotarit sa ma intorc tot la capricornul meu imi este destul de greu fara el asa ca tot la el ma voi intoarce pentru ca o prietenie cu bune si cu rele nu se uita asa de usor
ilyescorina
Postat pe 12 Februarie 2009 16:12
Cate ceva despre Barbatul CAPRICORN,
Nativul din zodia Capricornului este foarte onest, curajos, perseverent si cu un simt profund al datoriei. Are o mare capacitate de organizare si conducere, motiv pentru care vom constata ca numerosi manageri sunt puternic influentati de zodia Capricornului (fie ca zodie natala, fie ca Ascendent).
Cel nascut in zodia Capricornului este o persoana de incredere, pe care cei din jur se pot baza intotdeauna. In general, nativul Capricorn nu este foarte sociabil, ci mai degraba timid si retras.
Nativul din zodia Capricornului are o mare putere de concentrare. Ii plac lucrurile bine facute si nu suporta superficialitatea si lipsa de seriozitate.
Barbatul Capricorn iubeste libertatea si solitudinea, motiv pentru care in general se casatoreste tarziu. Atunci cand se casatoreste, o face numai dintr-o dragoste profunda si puternica.
Barbatul Capricorn nu va renunta la independenta din capriciu sau din oportunism. O va face numai cand va fi convins ca exista dragoste si intelegere reciproca.
Barbatul Capricorn este genul de barbat care trebuie lasat sa aiba el initiativa. Este important, însa, sa-i dai subtil de înteles ca si tu îl vrei.
Îi plac femeile mândre si cu tinuta. Îmbraca-te cu lucruri de calitate, poarta bijuterii putine, dar de valoare - barbatul Capricorn apreciaza valoarea.
Învata sa te porti ireprosabil în societate, fiindca barbatul Capricorn vizeaza în mod sigur un loc bun pe scara sociala, iar femeia care-i va sta alaturi trebuie sa faca fata. Arata-i ca esti gata sa-l sprijini în atingerea telurilor sale, macar moral, daca nu chiar cu relatii sau cu bani.
Tine cont de faptul ca barbatul Capricorn are nevoie de atentie, de tandrete, de afectiune si ca nu suporta sa fie respins sau abandonat. Fa-l sa se simta admirat, apreciat, respectat si dorit. Nu fi zgârcita cu complimentele. Lasa-l sa înteleaga ca ai nevoie de el si ca îi acorzi o încredere nelimitata.
Daca l-ai cucerit, sa nu-ti închipui vreun moment ca-l poti schimba. Nu-l contrazice, nu-l sfida si nu-l jigni, pentru ca barbatul Capricorn, chiar daca pare a trece cu vederea, are tendinta de a acumula nemultumirile si ranchiuna. Daca vrei ca barbatul Capricorn sa tina cont de parerile si dorintele tale, trebuie sa înveti sa fii foarte diplomata - diplomatia este o calitate pe care el o respecta. La început, poate sa mearga si santajul sentimental, dar, dupa un scurt timp, va învata cum sa-l evite sau sa-l contracareze.
Pentru o femeie blânda si diplomata, este unul dintre sotii ideali ai zodiacului.
Barbatul Capricorn este genul de barbat care trebuie lasat sa aiba el initiativa. Este important, însa, sa-i dai subtil de înteles ca si tu îl vrei.
Îi plac femeile mândre si cu tinuta. Îmbraca-te cu lucruri de calitate, poarta bijuterii putine, dar de valoare - barbatul Capricorn apreciaza valoarea.
Învata sa te porti ireprosabil în societate, fiindca barbatul Capricorn vizeaza în mod sigur un loc bun pe scara sociala, iar femeia care-i va sta alaturi trebuie sa faca fata. Arata-i ca esti gata sa-l sprijini în atingerea telurilor sale, macar moral, daca nu chiar cu relatii sau cu bani.
Tine cont de faptul ca barbatul Capricorn are nevoie de atentie, de tandrete, de afectiune si ca nu suporta sa fie respins sau abandonat. Fa-l sa se simta admirat, apreciat, respectat si dorit. Nu fi zgârcita cu complimentele. Lasa-l sa înteleaga ca ai nevoie de el si ca îi acorzi o încredere nelimitata.
Daca l-ai cucerit, sa nu-ti închipui vreun moment ca-l poti schimba. Nu-l contrazice, nu-l sfida si nu-l jigni, pentru ca barbatul Capricorn, chiar daca pare a trece cu vederea, are tendinta de a acumula nemultumirile si ranchiuna. Daca vrei ca barbatul Capricorn sa tina cont de parerile si dorintele tale, trebuie sa înveti sa fii foarte diplomata - diplomatia este o calitate pe care el o respecta. La început, poate sa mearga si santajul sentimental, dar, dupa un scurt timp, va învata cum sa-l evite sau sa-l contracareze.
Pentru o femeie blânda si diplomata, este unul dintre sotii ideali ai zodiacului.

magda_65
Postat pe 12 Februarie 2009 17:42
Imi place ce ai scris Magda65 despre barbatul capricorn si e f. adevarat.
sirenasyr
Postat pe 12 Februarie 2009 17:55
si mie imi place ce s-a scris despre barbatul capricorn si voi tine seama de multe astfel de calitati ale lui
ilyescorina
Postat pe 12 Februarie 2009 19:27
este oare` barbatul capricorn un pervers?)
sau ii place perversitatea...
capricornilor ce ziceti?
babytza20
Postat pe 12 Februarie 2009 23:34
Si una si alta:))
Iradiatu_
Postat pe 13 Februarie 2009 00:43
barbatul capricorn este si pervers cel putin ala meu asa a fost pentru ca mi-a pretins sa ii fac sex oral si eu nu am fost de acord si ii placeau foarte mult femeile perverse care acceptau sa ii fac sex oral asa ca capricornul este si pervers si iii place mult perversitatea in intimitate
ilyescorina
Postat pe 13 Februarie 2009 16:09
este cineva de parere ca sexul oral e perversitate?daca da inseamna ca toti barbatii sunt perversi,pentru ca nu exista barbat care sa vrea sa faca sex oral.insa diferenta este ca barbatii care-si respecta sotiile(partenerele)nu le cer asta,doar accepta daca li se ofera.
mpostelnicescu
Postat pe 13 Februarie 2009 16:23
eu nu cred ca exista femei care sa vrea sa ii ofere fara sa i se ceara sa faca sex oral mai ales ca femeilor nu le face placere sa faca sex oral barbatilor poate numai celor perverse le place sa faca sex oral
ilyescorina
Postat pe 13 Februarie 2009 18:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el capricorn eu capricorn 7 De la: DiavolytaTa 4 Aprilie 2009 16:04
ce parere av-ti despre femeia in zidia 'fecioara:??? 28 De la: ella_tody 20 Ianuarie 2011 13:30
Urgent! 9 De la: kudika_4784 26 Aprilie 2012 16:52
nu vre sa merga 11 De la: nico_dana2006 18 Septembrie 2009 16:22
Lipsa ciclului 14 De la: Diavolyta_ 28 Mai 2009 02:40