8 martie!!!! urgent :))))))))

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent 8 martie!!!! urgent :)))))))): (5 din 1 vot)

Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
cu ocazia zilei de 8 martie,va rugam celor care vreti sa ne faceti cadoaie mari si late,care nu au loc aicisa pe topicel,sa ne lasati un msg privat k venim noi si le luam cu camionul
ridicam orice chestie,masina,chei de apartament,bijuterii,parfumuri,cosmetice,chiar si carduri cu punu scris in loc de semnatrura....
cu flori sa nu va deranjati k se ofilesc pana venim noi
asa k fiti originali si mai ales fiti barbati de 8 martie!!!rugam seriozitate
pentru detalii va rog sa ma contactati pe privat....daca aveti vreo fomeie dp acest forum care va place imi trimiteti mie cadoul si i l dau eu

haidi sa traim mult si bine si multe flori pentru mamici

ACEST TOPIC ESTE UN PAMFLET SI TREBUIE TRATAT CA ATARE!!!!!!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
lol
while others march loudly with their boots on,i tread softly barefooted
Fosta membra Kudika.ro
De la: razz, la data 2009-03-07 01:38:21lol

ce lol razz???ai vreun cadou de facut...zii rpd k acusika vin si il ridic....si un Q7 nu e belea,il imping ma descurc eu
Fosta membra Kudika.ro
da,uite pt tine special un Q7...deja am desenat Q-ul...mai am saptele ,apoi le decupez si gata
nu vrei si un Z3 ca mie imi iese Z-ul f bine...foarte caligrafic
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 01:43:25
De la: razz, la data 2009-03-07 01:38:21lol

ce lol razz???ai vreun cadou de facut...zii rpd k acusika vin si il ridic....si un Q7 nu e belea,il imping ma descurc eu

vezi mai fluturica .,..eu unul serios si tu unul la misto :) !!!ne completam de minune si razz e intre noi :)))
Banshee on duty! Beware :)
Fosta membra Kudika.ro
De la: razz, la data 2009-03-07 01:47:26da,uite pt tine special un Q7...deja am desenat Q-ul...mai am saptele ,apoi le decupez si gata

aseaaaa trimite tot...
mai da eu ma rfr la masini masini.....in puii mei
Fosta membra Kudika.ro
da LL daca ai vreun pretendent pe aicisa aflu eu acusika si iti aduc cadoaieie dar sa vii sa ma ajuti k sigur o s fie ffffffff grele chiar imense
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 01:51:35da LL daca ai vreun pretendent pe aicisa aflu eu acusika si iti aduc cadoaieie dar sa vii sa ma ajuti k sigur o s fie ffffffff grele chiar imense

N-am Fluturica ...nu ma iubeste nimeni ..sunt singura ca un cuc ...''o cuca'':))) da nu ma plang...nu mai tre sa dau ''sexplicatii la nimeni''..ce viata .,...ce antren ..ce vis de primavara timpurie ...parfum de fericire !!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: razz, la data 2009-03-07 01:47:26da,uite pt tine special un Q7...deja am desenat Q-ul...mai am saptele ,apoi le decupez si gata

te pricepi la desenat ??? si mie imi place numa ca nu am inspiratie ,,,muza mea e iubirea ..iar cum ea m-a parasit ..a plecat pe alte meleaguri ..am ramas ''neinsufletita '' de spiritul creatiei !
Fosta membra Kudika.ro
uite ca sa nu planga LL,ii dau si ei un A4....dar nush de care prefera...de mate sau dictando
Fosta membra Kudika.ro
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-07 01:53:45
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 01:51:35da LL daca ai vreun pretendent pe aicisa aflu eu acusika si iti aduc cadoaieie dar sa vii sa ma ajuti k sigur o s fie ffffffff grele chiar imense

N-am Fluturica ...nu ma iubeste nimeni ..sunt singura ca un cuc ...''o cuca'':))) da nu ma plang...nu mai tre sa dau ''sexplicatii la nimeni''..ce viata .,...ce antren ..ce vis de primavara timpurie ...parfum de fericire !!!

deah...ai dreptate...deja m am obisnuit cu ideea k s singura..in puii mei
am renuntat la cautarea de printi,si maine o sa mi cumpar singura ditamai buchetu de.....zambile k altele nu mi permite buzunaru acum
Fosta membra Kudika.ro
De la: razz, la data 2009-03-07 01:56:15uite ca sa nu planga LL,ii dau si ei un A4....dar nush de care prefera...de mate sau dictando

asea Q7 le e al meu sa stii
Fosta membra Kudika.ro
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-07 01:55:18

te pricepi la desenat ??? si mie imi place numa ca nu am inspiratie ,,,muza mea e iubirea ..iar cum ea m-a parasit ..a plecat pe alte meleaguri ..am ramas ''neinsufletita '' de spiritul creatiei !

bineinteles ca ma pricep,am spirit de artist si ochi de vultur
Fosta membra Kudika.ro
I feel good,ta na na na na na na,so good........

hai carolaina paleleila hai cichi cichi cichi cea
Fosta membra Kudika.ro
De la: razz, la data 2009-03-07 01:56:15uite ca sa nu planga LL,ii dau si ei un A4....dar nush de care prefera...de mate sau dictando

moama ce veche e poanta asta cu A4 ..de cand eram eu fata mare :)) oricum apreciez Razz ....esti o bomboana spirtoasa !!!...si nu mai plang demult ..m-am tunat la maxim ..!!! Prietenii stiu de ce !
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 01:59:03I feel good,ta na na na na na na,so good........

contin tutun tigarile pe care le fumezi?esti sigura?
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 01:59:03I feel good,ta na na na na na na,so good........

buriceala buriceala ...matoleala matoleala ...mama ce m-am imbatat ...roata vietii :))) ahhhh...partieeeeeeee
Fosta membra Kudika.ro
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-07 01:59:35

moama ce veche e poanta asta cu A4 ..de cand eram eu fata mare :)) oricum apreciez Razz ....esti o bomboana spirtoasa !!!...si nu mai plang demult ..m-am tunat la maxim ..!!! Prietenii stiu de ce !

wow si tu esti tunata??adik airbag-uri mari,portbagaj bombat,alea alea????
joke,m am prins la ce te ai rfr
Fosta membra Kudika.ro

aoleu asa de veche e? ...cu mare placere iti desenez si altceva...vrei ceva autohton...o dacia one three one zero
Fosta membra Kudika.ro
De la: razz, la data 2009-03-07 02:02:15

aoleu asa de veche e? ...cu mare placere iti desenez si altceva...vrei ceva autohton...o dacia one three one zero

A drau daci o facusi agentu 007 :)))))
Fosta membra Kudika.ro
haidi sa va mai cant ceva i auzi
vrea gagika mea la mare,k e alba pe picioare,heeeeeeeee

gutza cap de maimutza
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 02:07:39haidi sa va mai cant ceva i auzi

gutza cap de maimutza

gutza coada de maimutza ( @) :))))))))))))))
Fosta membra Kudika.ro

PLOUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vremea asta face la misto zauuuuuuuuu
Fosta membra Kudika.ro
si-asa-mi vine cateodata sa dau cu cutzatu'n piatraaaa
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 02:07:39haidi sa va mai cant ceva i auzi

gutza cap de maimutza

profund...foarte pro-fund numai un maestru ca gutza creier de maimutza ar putea sa scoata asa capodopere
Fosta membra Kudika.ro
De la: razz, la data 2009-03-07 02:10:37

gutza cap de maimutza

profund...foarte pro-fund numai un maestru ca gutza creier de maimutza ar putea sa scoata asa capodopere

hai sa va bag un salam atunci i auzi

salam,regheton(scriu exact cum se pronunta) salam regheton

sau sexy braileanca

sunt o fetita tunata si bine dotata te uiti la mine vrei pussy pussy wey alta idioata
Fosta membra Kudika.ro
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-07 02:10:35si-asa-mi vine cateodata sa dau cu cutzatu'n piatraaaa

pusca si cureaua lata,ce barbat eram odata
Fosta membra Kudika.ro
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 02:16:12
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-07 02:10:35si-asa-mi vine cateodata sa dau cu cutzatu'n piatraaaa

tarancatan tarancatan tarancatan tarancatan
Fosta membra Kudika.ro
azi noapte m am imbatat,de suparat,k m ai uitat.................

asa sunt zilele mele una buna 10 rele

huuuu ne am manelit azi
Fosta membra Kudika.ro
De la: razz, la data 2009-03-07 02:18:02
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-07 02:16:12

tarancatan tarancatan tarancatan tarancatan

HAIDA HAIDA DE TREI ORI SA-TI MIROASA GURA ...A ...FLORI
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina: