Setari Cookie-uri

sunt insarcinata cu un minor...

De la: crissstynna, la data 2009-03-16 20:47:19
nush c sa fac, sunt insarcinata cu un baiat d 17 ani.....logic k stiu k tre sa intrerup sarcina,dar am mai intrerupt una acum 3 ani....mi-e teama sa nu aiba consecinte...va rog....un sfat....o parere...c ati face in locul meu???

as pastra copilul din moment ce asa a decis Dumnezeu sa til dea nu aveai nici un drept sa il omori pentru ca nu ai vrut sa iti manance COPILUL din sanul tau o sa til manance CANCERUL pentru ca nu ai vrut sa locuiasca COPILUL in uterul tau asa cum a randuit Dumnezeu, o sa locuiasca CANCERUL in uterul tau trebuia sa MORI odata cu copilul pe care il OMORAI intinsa pe masa trebuia sa iti dai sufletul care oricum va ajunge in iad CRIMINALO UUUUUUUAAAAAAA nu vei mai avea in veci copii si daca vei mai face va fi vai de ei pentru ca copilul tau ucis se va razbuna
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:18
De la: etta, la data 2009-03-30 16:23:46 maaa....nush ce sa zic.......si io cred ca pe ea o ingrijoreaza mai mult faptul ca e insarcinata cu un minor!!....altfel ar fi spus simplu: sunt gravida...ce sa fac ???........

acuma ,faptul e consumat....pe viitor sa fie mai atenti(nu-i condamn,e problema lor cati ani au si ce fac).......iar cat priveste avortul.....poate sa aibe repercursiuni....sau nu....nimeni nu poate sti.....ca o inbarbatare: eu l-am facut pe baiatul meu,primul (si ultimul.... ) copil,dupa 4 avorturi si sterilet tinut 2 ani !!!........deciii.........

si ca o concluzie: CAND FACI CEVA IN VIATA...GANDESTE DE 10 ORI SI FA 1 DATA !!!!........

esti mandra ca AI UCIS??? VAI DE TINE
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:20
aoleooooo........................un descantec ne trebuie aici.......apa sfintita ,o cruce............si carte de bucate
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:20
De la: crissstynna, la data 2009-03-17 16:10:05
nu am nevoie sa ma judece nimeni si nici sa fiu jignita.inainte d aceasta relatie am avut o relatie d 3 ani...cu baiatul d 17 sunt d 6 luni(asta pt cn a inteles k mi-o pun cu oricine p oriunde!)
nu nenorocesc p nimeni, nu stie nici baiatul nici altcineva,tocmai din acest motiv am intrat p forum sperand sa gasesc persoane care sa-mi spuna o parere, cu care sa pot discuta! probabil cautam un ajutor moral pt ca oricum avort voi face.azi am stat 3 ore in spital pt tot felul de teste. nu implica nici un risc. sunt constienta ca nu este bn pt mine, dar s-a intamplat. ce mai pot face acum?

CRIMINALA NENOROCITA BESTIE ALTERATA TE-AI DUS SA VEZI DACA NU IMPLICA NICI UN RISC BESTIE DAR LA COPIL TE-AI GANDIT??????? CA IL OMORI NENOROCITA CARE ESTI AI UCIS UN COPIL CARE ERA DESTUL DE MARE ABIA ASTEPT CAND VEI CRAPA SA II VEZI CGIPUL PUIULUI CARE LAI OMORAT SI SA TE SPANZURE DE LIMBA
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:25
Usure, prin lesia diminetii,
La ceasul cînd se iscã precupetii,
Am fost lovit din trecere o babã
Ce se ivise-n calea lumii, slabã.
Gîndul, rãmas în urma mea,
O a ghicit zicînd pre ea:

În douã surcele de vreasc sã se facã
Picerele tele, fãpturã buimacã.
Presni-ti-ar timpanu,
Sã n-auzi cînd trece traivanul.
Sã uiti la cetanii tipicul
Si psalmii în zi de Crãciun.
Sã n-ai dupã masã tutun.
Sã-ti putã buricul.

Vedea-te-as în vreo fituicã
Pus cu litere de-o schioapã.
Curge-ti-ar pe-o narã tuicã,
Pe cealaltã numai apã.
Lãuda-te-ar Bogdan Duicã
Si pupa-te-ar Popa Iapã !



just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:26
De la: etta, la data 2009-03-31 13:46:30 Luli,iubita mea....nici eu nu sunt de acord cu avortul.......si normal ca trebuie sa cauti sa te feresti sa nu apara "greseli"....nu contest asta !!!.....dar atunci cand GRESEALA e gata facuta,pentru ca se poate intampla oricui,ATUNCI eu pun in balanta binele copilului si avortul !!!.......

si da, este nedrept ca unele femei se chinuie ani de zile sa faca un copil si altele(ca mine) ii pot face la comanda !!.....dar asta este situatia......asta nu tine de vrerea noastra.......ci de organismul, sau pana la urma , de destinul fiecarei femei........si asta nu inseamna ca cele care fac avort sunt mai rele decat celelalte si pentru asta trebuie sa fim invidioase pe faptul ca ele pot procreea mai mult decat altele !!!......sunt situatii si situaitii pentru care se face un avort........de exemplu,iar ma dau pe mine exemplu !!!.......eu m-am ferit cu de toate: pastile,sterilet,prezervativ.......si am ramas gravida cu striletul inauntru......sau ferindu-ma ....... ce era sa fac ???....sa fac vreo 6-7 copii,desi eu m-am protejat ????........imi pare sincer rau pentru cele care fac foarte greu sau deloc copii........si iarasi sincer,le condamn pe cele care fac avorturi fara un motiv bine intemeiat !!!........dar cand o sarcina apare din GRESEALA sau nu e dorit(viol,varsta minora),atunci ,eu zic,ca primeaza viitorul copilului.....in fata oricarei traume psihice a mamei !!!!.....pentru nimeni nu poate fii sigur ca ,daca l-ar da spre adoptie,va fi un copil fericit ........adoptia fiind o alta alternativa in fata avortului .......

DA SA FACI ATATIA COPII CATI TI-A DAT DUMNEZU una din cele zece porunci este SA NU UCIZI cine esti tu de ucizi

N-AI VRUT SA FI MAMA

Ce-am gresit eu, mama,VIATA sa mi-o iei?
Ma alungi din tine, de ce nu ma vrei?
N-am cum sa ma apar, sa strig... n-am putere.
Te iubesc,mamico,cat nu poti tu cere.

Unde mi-e mormantul, in care cimitir?
N-ai vrut sa gust,mama,al VIETII SFANT POTIR.
Iti voi zice "mama"chiar de nu esti mama.
Striga-ma pe nume... nu stiu cum ma cheama!

Mi-ai pus capat,mama, zilelor de vis,
Te iubesc, mamico, chiar de m-ai ucis.
Nu-mi cunosti tu chipul ca sa-l pui in rama,
Desi mi-ai luat VIATA, tot mi-esti draga, mama.

Glasul constiintei l-ai lasat deoparte.
Tocmai tu, IUBIRE ma trimiti la moarte!?
Tu din necredinta te-ai iubit pe sine,
Eu cu atat mai tare te iubeam pe tine.

Iar la Judecata cum sa te prezinti?
Nu va fi scapare, n-ai sa poti sa minti
Ucigasa fapta tu n-o poti ascunde,
N-o sa ai cuvinte pentru a raspunde.

Sunt atatea mame ce-si doresc copii,
Dati-ne o sansa sa ramanem vii.
Cin'sa planga, Doamne;noaptea-atator drame
Cine sa trezeasca ZECI DE MII DE MAME.
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:29
mai fata,de ce jignesti in halul asta pe toata lumea?
doar ca nu vrea sa aiba echipa de fotbal acasa?
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:31
De la: crissstynna, la data 2009-03-17 17:27:35
nush dc e groaznic k m-am culcat cu un minor(apropo,sunt cu el in continuare)...il plac, ma place, ne intelegem f bn, ne distram minunat! singurul lucru groaznic e k s-a intamplat sa raman insarcinata, desi d fiecare data folosim prezervativ. cd am postat subiectul abia facusem testul d sarcina si eram speriata. in fine, nu-i inteleg p cei c ma judeca atat! voi nu ati gresit niciodata???

AI INSTINCT DE CRIMINAL O CRIMA NU E O GRESEALA ESTE O CRIMA PE CARE AI FACUT-O DE BUNA VOIE MORI MORI MORI SI DU-TE LANGA COPII UCISI SI DA-LE PIEPT ORICUM NU IA FACUT DECAT SA II UCIZI FIZIC DAR TE VEI INTALNII CU EI PE LUMEA CEALALTA CAND ITI VOR CERE SOCOTEALA SI ASTA CAT DE CURAND,
PENTRU CA VIATA ORICUM ESTE SCURTA SUCCES CRIMINALO!!!!!!!
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:35
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 09:31:04mai fata,de ce jignesti in halul asta pe toata lumea?
doar ca nu vrea sa aiba echipa de fotbal acasa?

ASA NUMESTI O VIATA DE OM ECHIPA DE FOTBAL??????? PE CINE AM JIGNIT CUMVA CELE CARE UCID NU SE NUMESC CRIMINALE???????
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:35
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:35:53
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 09:31:04mai fata,de ce jignesti in halul asta pe toata lumea?
doar ca nu vrea sa aiba echipa de fotbal acasa?

ASA NUMESTI O VIATA DE OM ECHIPA DE FOTBAL??????? PE CINE AM JIGNIT CUMVA CELE CARE UCID NU SE NUMESC CRIMINALE???????


nu,criminal e ala care ia viata unei persoane.......aici ,au stat cracanate si doctorul a scos .......................

jignesti pe toata lumea ,cine iti da dreptul asta?
app,mai pacat e sa vezi paiul din cohiul altora decat barna din ochii tai.....sfanto/ ca daca te-ai confesa la cate scu le ai avut,daca ai furat.......si la cum jignesti..............tot pacate sunt....
cea care avorteaza are n de motive......si sunt sigura ca dupa un acest act se caieste......si daca nu stiai.atunci ,cand te caiesti pacatul e iertat ....................dragutza
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:39
De la: crissstynna, la data 2009-03-18 19:35:58

multumesc azalis pt cuvintele tale.simt k incet incet moare sufletul din mine.in momentul asta as vrea sa mor.nu sunt in stare sa merg sa-mi fac o programare pt intreruperea sarcinii, nu sunt in stare sa vb cu nimeni,nu pot sa mananc,nu pot sa ma ridic din pat.......as vrea sa mor pur si simplu.
nu cred k o sa pot trece peste, mi-e din ce in ce mai greu....

MORI DUTE DRACU ATATA TIMP CAT TE GANDESTI SA OMORI MOARTE PENTRU MOARTE
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:39
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 09:39:00
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:35:53
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 09:31:04mai fata,de ce jignesti in halul asta pe toata lumea?
doar ca nu vrea sa aiba echipa de fotbal acasa?

ASA NUMESTI O VIATA DE OM ECHIPA DE FOTBAL??????? PE CINE AM JIGNIT CUMVA CELE CARE UCID NU SE NUMESC CRIMINALE???????


nu,criminal e ala care ia viata unei persoane.......aici ,au stat cracanate si doctorul a scos .......................

jignesti pe toata lumea ,cine iti da dreptul asta?
app,mai pacat e sa vezi paiul din cohiul altora decat barna din ochii tai.....sfanto/ ca daca te-ai confesa la cate scu le ai avut,daca ai furat.......si la cum jignesti..............tot pacate sunt....
cea care avorteaza are n de motive......si sunt sigura ca dupa un acest act se caieste......si daca nu stiai.atunci ,cand te caiesti pacatul e iertat ....................dragutza

ASA CREZI TU CA AI FACUT O CRIMA TE "CAIESTI" SI GATA???????O SA PLATESTI ORICUM IN FATA LUI DUMNEZEU,de ce trebuie sa ai motive sa ucizi?Dumnezeu a zis sa nu UCIZI indiferent de motiv Dumnezeu nu a zis sa ucizi cu motiv ci SA NU UCIZI PUNCT
A UCIDE UN COPIL IN PANTEC SAU DACA IL UCIZI LA 90 DE ANI ESTE ACELASI PACAT
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:41
ti-ai facut un control ?sincer ,acum..........parca ai fi posedata de ala cu coarne.........sau pe la biserica ai mai fost?>
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:42
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:41:57
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 09:39:00
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:35:53
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 09:31:04mai fata,de ce jignesti in halul asta pe toata lumea?
doar ca nu vrea sa aiba echipa de fotbal acasa?

ASA NUMESTI O VIATA DE OM ECHIPA DE FOTBAL??????? PE CINE AM JIGNIT CUMVA CELE CARE UCID NU SE NUMESC CRIMINALE???????


nu,criminal e ala care ia viata unei persoane.......aici ,au stat cracanate si doctorul a scos .......................

jignesti pe toata lumea ,cine iti da dreptul asta?
app,mai pacat e sa vezi paiul din cohiul altora decat barna din ochii tai.....sfanto/ ca daca te-ai confesa la cate scu le ai avut,daca ai furat.......si la cum jignesti..............tot pacate sunt....
cea care avorteaza are n de motive......si sunt sigura ca dupa un acest act se caieste......si daca nu stiai.atunci ,cand te caiesti pacatul e iertat ....................dragutza

ASA CREZI TU CA AI FACUT O CRIMA TE "CAIESTI" SI GATA???????O SA PLATESTI ORICUM IN FATA LUI DUMNEZEU,de ce trebuie sa ai motive sa ucizi?Dumnezeu a zis sa nu UCIZI indiferent de motiv Dumnezeu nu a zis sa ucizi cu motiv ci SA NU UCIZI PUNCT
A UCIDE UN COPIL IN PANTEC SAU DACA IL UCIZI LA 90 DE ANI ESTE ACELASI PACAT



serios?! asa ti-a spus dumnezeu?si vorbesti des cu el?
imi faci si mie o programare pls?.....................
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:43
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 09:42:50ti-ai facut un control ?sincer ,acum..........parca ai fi posedata de ala cu coarne.........sau pe la biserica ai mai fost?>

ok am inteles esti de acord cu crima nu am ce discuta cu criminale
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:45
portitzoooooo nu mai bine vrei sa ne pupam??



asa poate iti trece supararea
Buttefflypink
Postat pe 27 Mai 2009 09:46
razi pana o sa ai surpriza sa vezi ca intradevar CRIMA nu este iertata IN VECI VECILOR AMIN
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:47
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:45:13
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 09:42:50ti-ai facut un control ?sincer ,acum..........parca ai fi posedata de ala cu coarne.........sau pe la biserica ai mai fost?>

ok am inteles esti de acord cu crima nu am ce discuta cu criminale


hai bre fa-mi si mie o programare sa parlesc cu god.....
sa ii spun eu ce faci dupa ce ..............pleci de la el
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:47
De la: Buttefflypink, la data 2009-05-27 09:46:57portitzoooooo nu mai bine vrei sa ne pupam??



asa poate iti trece supararea




nu sunt suparata fluturas.................
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:48
am impresia ca te consideri Dumnezeul nostru al tuturor....de ne judeci asa dupa cum te taie mintea ta bolnava....de parca tu ai fi perfecta....uofffff CE OAMENI...
monaq
Postat pe 27 Mai 2009 09:48
De la: monaram, la data 2009-05-27 09:48:35am impresia ca te consideri Dumnezeul nostru al tuturor....de ne judeci asa dupa cum te taie mintea ta bolnava....de parca tu ai fi perfecta....uofffff CE OAMENI...

SA VEZI IN CER JUDECATA eu nu am facut decat sa spun ca femeile care isi omoara copii nenascuti si lipsiti de aparare SUNT:
CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:51
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:51:08
De la: monaram, la data 2009-05-27 09:48:35am impresia ca te consideri Dumnezeul nostru al tuturor....de ne judeci asa dupa cum te taie mintea ta bolnava....de parca tu ai fi perfecta....uofffff CE OAMENI...

SA VEZI IN CER JUDECATA eu nu am facut decat sa spun ca femeile care isi omoara copii nenascuti si lipsiti de aparare SUNT CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE


Buttefflypink
Postat pe 27 Mai 2009 09:52



facusi fa programare la dumnezeu?
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:52
De la: etta, la data 2009-03-30 16:23:46 maaa....nush ce sa zic.......si io cred ca pe ea o ingrijoreaza mai mult faptul ca e insarcinata cu un minor!!....altfel ar fi spus simplu: sunt gravida...ce sa fac ???........

acuma ,faptul e consumat....pe viitor sa fie mai atenti(nu-i condamn,e problema lor cati ani au si ce fac).......iar cat priveste avortul.....poate sa aibe repercursiuni....sau nu....nimeni nu poate sti.....ca o inbarbatare: eu l-am facut pe baiatul meu,primul (si ultimul.... ) copil,dupa 4 avorturi si sterilet tinut 2 ani !!!........deciii.........

si ca o concluzie: CAND FACI CEVA IN VIATA...GANDESTE DE 10 ORI SI FA 1 DATA !!!!........

CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE
lourdess
Postat pe 27 Mai 2009 09:55
domnita, sotul tau unde este?
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 09:56
De la: geo_x, la data 2009-05-27 09:56:35domnita, sotul tau unde este?



neatza geo
Buttefflypink
Postat pe 27 Mai 2009 09:58
a luat-o la sanantoasa geo..............

mai fatuca.......tu chiar esti neserioasa ,il tii pe dumnezeu doar pt tine.........da-mi nr lui de telefon sa ii spun ce faci tu pe aici.si sa iti taie ratia pe ziua de azi
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 09:58
vaiiiiiiiiiiiii ce ma tem.....nu mai pot.....oricum sufletul meu e in mainile lui...si nu mi-e frica ....deloc.....pt ca stiu ca ma iubeste mai mult dedcat te iubeste pe tine....si ma iubeste cu tot cu greselile mele....sac sac sac
monaq
Postat pe 27 Mai 2009 09:58
De la: Buttefflypink, la data 2009-05-27 09:58:04
De la: geo_x, la data 2009-05-27 09:56:35domnita, sotul tau unde este?



neatza geo


buna sa-ti fie inimioara fluturas
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 09:59
De la: monaram, la data 2009-05-27 09:58:27vaiiiiiiiiiiiii ce ma tem.....nu mai pot.....oricum sufletul meu e in mainile lui...si nu mi-e frica ....deloc.....pt ca stiu ca ma iubeste mai mult dedcat te iubeste pe tine....si ma iubeste cu tot cu greselile mele....sac sac sac


nu te iubeste pe tine......ai cumva nr lui de tel?
ai vb cu el?
sti cum arata?
nu....................doar dra ku la asta de fatuca stie...............................
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 10:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrerupere de sarcina Bucuresti 1 De la: mylady1984 3 Martie 2011 18:24
COSTURI AVORT?!!!(URGENTA) 76 De la: rockk 7 Februarie 2011 06:34
ce e mai bine...avort sau abandonul copilului 314 De la: kudika403171 18 Mai 2011 15:37
sunt insarcinata cu un minor... 348 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 20:32
AVEM DI'TÃTI-CAFENEAUA LUI PIKARD 3 De la: geo_revitalizat 5 Aprilie 2012 15:13