Setari Cookie-uri

sunt insarcinata cu un minor...

De la: monaram, la data 2009-05-27 10:48:24
De la: cristi_nne, la data 2009-05-27 10:39:09
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:51:08
De la: monaram, la data 2009-05-27 09:48:35am impresia ca te consideri Dumnezeul nostru al tuturor....de ne judeci asa dupa cum te taie mintea ta bolnava....de parca tu ai fi perfecta....uofffff CE OAMENI...

SA VEZI IN CER JUDECATA eu nu am facut decat sa spun ca femeile care isi omoara copii nenascuti si lipsiti de aparare SUNT:
CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE


alta???



adica?


distrusa, frustrata..etc...capissiiii??
cristi_nne
Postat pe 27 Mai 2009 10:59
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 10:42:37
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-27 10:35:44
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:20:44
De la: etta, la data 2009-03-30 16:23:46 maaa....nush ce sa zic.......si io cred ca pe ea o ingrijoreaza mai mult faptul ca e insarcinata cu un minor!!....altfel ar fi spus simplu: sunt gravida...ce sa fac ???........

acuma ,faptul e consumat....pe viitor sa fie mai atenti(nu-i condamn,e problema lor cati ani au si ce fac).......iar cat priveste avortul.....poate sa aibe repercursiuni....sau nu....nimeni nu poate sti.....ca o inbarbatare: eu l-am facut pe baiatul meu,primul (si ultimul.... ) copil,dupa 4 avorturi si sterilet tinut 2 ani !!!........deciii.........

si ca o concluzie: CAND FACI CEVA IN VIATA...GANDESTE DE 10 ORI SI FA 1 DATA !!!!........

esti mandra ca AI UCIS??? VAI DE TINE
lourdess vaca gestanta.........taci dreaq si nu o jignii tu pe etta depravat-o ce esti !mai bine te facea mata un rahatel la gard si scapa lumea de o cretina


nu frannce.................mai bine era un ca cat cu ochi.....si sotul ei un caine.......nemancat.....
buna idee......... nu pot sa cred ca asta e reala!
FRANNNCE
Postat pe 27 Mai 2009 11:06
De la: cristi_nne, la data 2009-05-27 10:43:39
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-27 10:35:44
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:20:44
De la: etta, la data 2009-03-30 16:23:46 maaa....nush ce sa zic.......si io cred ca pe ea o ingrijoreaza mai mult faptul ca e insarcinata cu un minor!!....altfel ar fi spus simplu: sunt gravida...ce sa fac ???........

acuma ,faptul e consumat....pe viitor sa fie mai atenti(nu-i condamn,e problema lor cati ani au si ce fac).......iar cat priveste avortul.....poate sa aibe repercursiuni....sau nu....nimeni nu poate sti.....ca o inbarbatare: eu l-am facut pe baiatul meu,primul (si ultimul.... ) copil,dupa 4 avorturi si sterilet tinut 2 ani !!!........deciii.........

si ca o concluzie: CAND FACI CEVA IN VIATA...GANDESTE DE 10 ORI SI FA 1 DATA !!!!........

esti mandra ca AI UCIS??? VAI DE TINE
lourdess vaca gestanta.........taci dreaq si nu o jignii tu pe etta depravat-o ce esti !mai bine te facea mata un rahatel la gard si scapa lumea de o cretina


frannce nu te mai supara. oricum voi ramaneti voi cu sau fara parerea unei sociopate ca asta. nu stiu daca poza de la avatar este a ei, daca da pacat de copilasul ala. ca sa treaca nervii.
merci de pupicei
FRANNNCE
Postat pe 27 Mai 2009 11:07
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 10:48:25lourdess..........................floare de urzica
cand vorbesti din gura foc iti pica
apa voi lua si gura ti-o voi stingea
ca sa nu mai blestemi pe acest topic
care din anonimat vedeta te-o facut
iepuroaica in calduri
copiii cu tarla ai facut
si un cantec iti voi inchina
sa stai numa cracanata ...tra la la......

si era una lourdessss
tare mandra si prostanaca
si cand ea aparea
dumnezeu se minuna
ca blesteme stie a da
copiiii in echipa de fotbal va baga
iar pe mine tare ma va bucura
ca steaua echipa va avea
cu copiii femeii asteia........

partz o data ......partz de doua ori.......partz pana la nasul tau.....................


SUPER!
FRANNNCE
Postat pe 27 Mai 2009 11:08
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-27 11:08:56
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 10:48:25lourdess..........................floare de urzica
cand vorbesti din gura foc iti pica
apa voi lua si gura ti-o voi stingea
ca sa nu mai blestemi pe acest topic
care din anonimat vedeta te-o facut
iepuroaica in calduri
copiii cu tarla ai facut
si un cantec iti voi inchina
sa stai numa cracanata ...tra la la......

si era una lourdessss
tare mandra si prostanaca
si cand ea aparea
dumnezeu se minuna
ca blesteme stie a da
copiiii in echipa de fotbal va baga
iar pe mine tare ma va bucura
ca steaua echipa va avea
cu copiii femeii asteia........

partz o data ......partz de doua ori.......partz pana la nasul tau.....................


SUPER!



coffeeta
Postat pe 27 Mai 2009 11:13
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 10:48:25lourdess..........................floare de urzica
cand vorbesti din gura foc iti pica
apa voi lua si gura ti-o voi stingea
ca sa nu mai blestemi pe acest topic
care din anonimat vedeta te-o facut
iepuroaica in calduri
copiii cu tarla ai facut
si un cantec iti voi inchina
sa stai numa cracanata ...tra la la......

si era una lourdessss
tare mandra si prostanaca
si cand ea aparea
dumnezeu se minuna
ca blesteme stie a da
copiiii in echipa de fotbal va baga
iar pe mine tare ma va bucura
ca steaua echipa va avea
cu copiii femeii asteia........

partz o data ......partz de doua ori.......partz pana la nasul tau.....................




Buttefflypink
Postat pe 27 Mai 2009 11:31
Inca n-ati gatat de dezbatut subiectu' asta?
Lucia1971
Postat pe 27 Mai 2009 11:33

Postat pe: 27 Mai 2009, ora 10:48 Raporteaza abuz de limbaj
Citeaza Raspunde


De la: nefer, la data 2009-05-27 10:45:46

Nu am mai intrat de mult pe forum si nu pot decat sa constat ca, in afara de pervesiuni dintre cele mai .... inedite, au aparut si agresiuni. Am deschis intimpator si am vazut o pagina intreega cu "CRIMINALO' si o persoana, Lourdes, extrem de amenintatoare si doritoare de moartea cuiva?!
Mi-a placut forumul, umorul lui Geo, problemele de viata propuse de unii, chiar am gasit persoane interesante, dar vad ca..... a derapat inspre derizoriu


criza se perpetueaza in toate directiile si toate domeniile!
traim cu speranta ca vor venii vremuri mai putin kkcioase!

Da, dar nu toata lumea are umorul tau filozofic. Unii chiar simt ca toate porcariile trec prin ei si nu au talentul tau de a nu se lasa raniti. Pentru ca te pot rani si lucruri care nu te privesc direct, ci esti daor martor
nefer
Postat pe 27 Mai 2009 11:40
De la: Lucia1971, la data 2009-05-27 11:33:17Inca n-ati gatat de dezbatut subiectu' asta?


d-abia s-a aprins . lipseste personaju' negativ, insa!
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 11:41
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:51:08
De la: monaram, la data 2009-05-27 09:48:35am impresia ca te consideri Dumnezeul nostru al tuturor....de ne judeci asa dupa cum te taie mintea ta bolnava....de parca tu ai fi perfecta....uofffff CE OAMENI...

SA VEZI IN CER JUDECATA eu nu am facut decat sa spun ca femeile care isi omoara copii nenascuti si lipsiti de aparare SUNT:
CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE CRIMINALE




iar a scapat psihopel de la spiatalul de nebuni


Go shoot yourself...fa un bine omenirii
kidzuite
Postat pe 27 Mai 2009 11:41
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 10:48:25lourdess..........................floare de urzica
cand vorbesti din gura foc iti pica
apa voi lua si gura ti-o voi stingea
ca sa nu mai blestemi pe acest topic
care din anonimat vedeta te-o facut
iepuroaica in calduri
copiii cu tarla ai facut
si un cantec iti voi inchina
sa stai numa cracanata ...tra la la......

si era una lourdessss
tare mandra si prostanaca
si cand ea aparea
dumnezeu se minuna
ca blesteme stie a da
copiiii in echipa de fotbal va baga
iar pe mine tare ma va bucura
ca steaua echipa va avea
cu copiii femeii asteia........

partz o data ......partz de doua ori.......partz pana la nasul tau.....................






foarte tare ai fost
kidzuite
Postat pe 27 Mai 2009 11:43
De la: geo_x, la data 2009-05-27 11:41:06
De la: Lucia1971, la data 2009-05-27 11:33:17Inca n-ati gatat de dezbatut subiectu' asta?


d-abia s-a aprins . lipseste personaju' negativ, insa!

O fi aparut sotzu'...
Lucia1971
Postat pe 27 Mai 2009 16:35
De la: crissstynna, la data 2009-03-17 14:07:23am 21 de ani...am auzit de metode de contraceptie si in general folosesc prezervativul, in afara de cateva zile dupa menstruatie.nush c naiba s-a intamplat...dar rezultatul ma sperie.in legatura cu medicii,aseara mi-am facut testul si singurul lucru c mi-a venit in minte a fost sa scriu p forum.azi am fost la gineco si am deja 9 sapt de sarcina...
partea proasta e k sunt in spania la sora mea de putin timp...si un avort costa mult aici...cu partea financiara acum nu stau bn.....chiar nush...


Sii sora ta ce zice? Intreb si eu.. ca tu ceri sfaturi de la straini pe care nu-i cunosti nu stii ce au in cap.. si din cate vad nu prea sunt multi cei care au ceva in cap

Postat pe 27 Mai 2009 16:37
norocul u,cresti 2 copii
scorpyoW
Postat pe 27 Mai 2009 16:37
cine creste 2 copii?
Lucia1971
Postat pe 27 Mai 2009 17:26
De la: nefer, la data 2009-05-27 11:40:39<
criza se perpetueaza in toate directiile si toate domeniile!
traim cu speranta ca vor venii vremuri mai putin kkcioase!

Da, dar nu toata lumea are umorul tau filozofic. Unii chiar simt ca toate porcariile trec prin ei si nu au talentul tau de a nu se lasa raniti. Pentru ca te pot rani si lucruri care nu te privesc direct, ci esti daor martor




cateodata ranile se cicatrizeaza cu un zambet, doua!
iar ironia este ca un dus rece!
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 18:41
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 18:45
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 18:45:12


evident ca ai spus multe prin postarea ta!
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 18:46
evident!!!!!!
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 18:47
vezi ca ai scapat niste emoticoane!
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 18:49
De la: geo_x, la data 2009-05-27 18:49:04vezi ca ai scapat niste emoticoane!


l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 18:51
De la: ralu_michael, la data 2009-05-27 16:37:36
De la: crissstynna, la data 2009-03-17 14:07:23am 21 de ani...am auzit de metode de contraceptie si in general folosesc prezervativul, in afara de cateva zile dupa menstruatie.nush c naiba s-a intamplat...dar rezultatul ma sperie.in legatura cu medicii,aseara mi-am facut testul si singurul lucru c mi-a venit in minte a fost sa scriu p forum.azi am fost la gineco si am deja 9 sapt de sarcina...
partea proasta e k sunt in spania la sora mea de putin timp...si un avort costa mult aici...cu partea financiara acum nu stau bn.....chiar nush...


Sii sora ta ce zice? Intreb si eu.. ca tu ceri sfaturi de la straini pe care nu-i cunosti nu stii ce au in cap.. si din cate vad nu prea sunt multi cei care au ceva in cap



ei na...
monaq
Postat pe 28 Mai 2009 00:48
De la: lourdess, la data 2009-05-27 09:18:39
De la: crissstynna, la data 2009-03-16 20:47:19
nush c sa fac, sunt insarcinata cu un baiat d 17 ani.....logic k stiu k tre sa intrerup sarcina,dar am mai intrerupt una acum 3 ani....mi-e teama sa nu aiba consecinte...va rog....un sfat....o parere...c ati face in locul meu???

as pastra copilul din moment ce asa a decis Dumnezeu sa til dea nu aveai nici un drept sa il omori pentru ca nu ai vrut sa iti manance COPILUL din sanul tau o sa til manance CANCERUL pentru ca nu ai vrut sa locuiasca COPILUL in uterul tau asa cum a randuit Dumnezeu, o sa locuiasca CANCERUL in uterul tau trebuia sa MORI odata cu copilul pe care il OMORAI intinsa pe masa trebuia sa iti dai sufletul care oricum va ajunge in iad CRIMINALO UUUUUUUAAAAAAA nu vei mai avea in veci copii si daca vei mai face va fi vai de ei pentru ca copilul tau ucis se va razbuna



Nu imi vine sa cred ca exista asemenea oameni!!!

@ lourdess: Si daca ti-e frica de Dumnezeu cum poti sa vorbesti asa? esti foarte credincioasa, huh? sa inteleg ca tu prin discursurile tale pline de intelepciune incerci sa-ti rezervi un loc in rai??? toate celelalte aspecte le-ai rezolvat, nu-i asa?

Raiul si iadul sunt aici pe pamant, stai linistita, nu te mai chinui degeaba ... si lasa fata in pace! O sa aiba grija pe viitor sa nu mai treaca niciodata prin asta, sunt sigura.... Ea cauta putina alinare si un loc in care sa-si descarce sufletul si a dat de-o nebuna ca tine!
cookiee
Postat pe 28 Mai 2009 11:37
Incredibil Doamne...asa ceva nu am mai intalnit !! lourdess ..am mai multe intrebari?
Cum poti sa ii doresti moartea la cineva? cum poti sa il faci in fel si chip....??? tu tragi consecintele???
tu l-ai omorat pe copilul acela nenascut? De parca tu esthi si vei fi cea mai sfanta de pe pamantul asta?? Sau ei fi singura femeie care a facut un copil !!! hai sa fim seriosi...iar fapta ii de mult consumata draga....
Si o ultima parere...du-te la un doctor ca ai ceva la capusor de ai scapari in halul asta...?!!!?
dey22
Postat pe 28 Mai 2009 16:04
De la: dey22, la data 2009-05-28 16:04:46 Incredibil Doamne...asa ceva nu am mai intalnit !! lourdess ..am mai multe intrebari?
Cum poti sa ii doresti moartea la cineva? cum poti sa il faci in fel si chip....??? tu tragi consecintele???
tu l-ai omorat pe copilul acela nenascut? De parca tu esthi si vei fi cea mai sfanta de pe pamantul asta?? Sau ei fi singura femeie care a facut un copil !!! hai sa fim seriosi...iar fapta ii de mult consumata draga....
Si o ultima parere...du-te la un doctor ca ai ceva la capusor de ai scapari in halul asta...?!!!?


crede-ma ca vorbesti in gol! nu ai cu cine!
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 16:13
Frannce esthi tare:)) lourdess vaca gestanta.........taci dreaq si nu o jignii tu pe etta depravat-o ce esti !mai bine te facea mata un rahatel la gard si scapa lumea de o cretina

te ajut si eu !!!
dey22
Postat pe 28 Mai 2009 16:13
cred ca ai dreptate diana_c.... pup si o zi buna!
dey22
Postat pe 28 Mai 2009 16:18
Nu fa avort!
Urmatoarele versuri sunt pentru toate mamele care au facut.Fara exeptii...

Te doare?Pe mine m-a durut pana-n mormant...
Si te-nspaimanta ca-ti apar in vis din cand in cand?
Gandeste-te la mine,cat m-am zbatut,urland,
Cum m-am luptat cand mi-am simtit trupul arzand,
Sau cand rupeai bucati din mine,rand pe rand...
Imagineaza-ti groaza unei lumini inaintand
Spre-o inimioara deja sangerand...
Ce-o clipa sta,apoi,vibrand
Imi sfasaie carnea,alergand
La ce a mai ramas din trupul meu plapand...


Privindu-te de sus,ma-ntreb in gand:
Vei sti vreodata c-am murit plangand?...

(compozitie proprie)
meeboo
Postat pe 7 Iunie 2009 21:25
deci tu esti stafia cu valente poetice a avortonului universal?
tare !
googoodoll
Postat pe 7 Iunie 2009 21:30
De la: crissstynna, la data 2009-03-16 20:47:19
nush c sa fac, sunt insarcinata cu un baiat d 17 ani.....logic k stiu k tre sa intrerup sarcina,dar am mai intrerupt una acum 3 ani....mi-e teama sa nu aiba consecinte...va rog....un sfat....o parere...c ati face in locul meu???

Cine te-a pus?
Acum pastreaza-l, parerea mea.
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 21:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CAUT GRAVIBINON 7 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 19:08
SIENA...ORASUL IN CARE MA SIMT SINGURA...! 24 De la: ferero 24 Octombrie 2013 14:20
O dilema ingrozitoare 25 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 19:39
sotul meu infidel...amanta lui insistenta...eu ce ma fac? 52 De la: Costy_Nitisi_1 21 Iunie 2012 11:13
buna 32 De la: vitamina_c 20 Aprilie 2011 22:09