Setari Cookie-uri

Sa iubesti un barbat casatorit...

De la: alinaaaaaa, la data 2009-06-25 19:11:10sa stii k m-am gandit la asta...k ma va parasi shi pe mine cum a facut cu fosta ...dar sincer....oricand o poti lua de la capat shi nu vreau sa ma imbolnavesc gandindu-ma la asta mereu...ce va fi vom vedea....atat timp cat o femeie ofera barbatului tot ce si doreshte shi nu l neglijeaza...nu cred k se va ajunge la asta...oricum sunt de acord ca toti barbatii sunt niste escroci.

Gandeste-te ca : atunci cand s-a insurat prima oara sau luat din iubire .....si totusi te-a gasit pe tine.......si a divortat .......tot asa de bine v-a sta si cu tine 5 -6 ani si v-a gasi pe cineva mai buna decat tine si v-a crede ca ai este mult mai bine cu cealalata si iti v-a zice ca v-a vrea sa ramana cu ea...............ei ce zici??? Sincer un barbat care se insoara din iubire si dragoste si tine la persoana de langa el....indiferent de ce escapada mai are ....fara sa stie sotia binenteles.....nu cred ca si-o paraseste........asta sigur iti spun....deci ochii mari fetelor si fiti atente ca-n viata nu e asa de usor si nu putem sta cu oricine ne iese in cale si ne simtim bine sexual..............nu e usor dar nici greu....aveti mare grija..........
gongonica
Postat pe 26 Iunie 2009 13:34
Da. Totul se plateste. Si se intoarce. Bine sau rau. Dumnezeu e sus si vede.
lonely_soul
Postat pe 27 Iunie 2009 00:41
e ceva foarte greu sa iubesti un barbat insurat...stiu cum este pt ca am trecut si eu prin asta....
anne_princess
Postat pe 27 Iunie 2009 21:55
De la: xwx, la data 2009-06-25 23:07:39
De la: valita76, la data 2009-06-25 12:45:34
De la: o_inima_pustie, la data 2009-06-16 12:15:40
De la: xwx, la data 2009-06-15 23:11:24
De la: o_inima_pustie, la data 2009-06-11 23:26:51
De la: xwx, la data 2009-06-11 23:06:15
De la: adutza_16, la data 2009-04-08 11:21:00Buna! As vrea sa aflu parerile fetelor/femeilor care au o relatie sau care sunt indragostite de un barbat casatorit. Mentionez ca am o relatie de 3 ani, dar sunt indragostita de un barbat casatorit mai mare cu 16 ani. Suntem fericiti, dar nu vrem sa ranim partenerii si copilul lui, de aceea ne este foarte greu sa ne vedem si sa ne manifestam sentimentele liber. Oare unde se va ajunge...




Nu se ajunge nicaieri..........stiu pt k am fost si eu amanta unui om insurat care avea de gand sa-mi puna si luna la picioare.......noroc k mi-a venit mintea la cap si am pus capat relatiei......................si nu am pierdut nimic poate doar un om care se gandeste doar la el si care moare de gelozie k eu sunt fericita cu altcineva.......mai mult decat atat acum ma urmaresate,ma hartuieste sa ma intorc la el..........cred k a fost cea mai mare greseala sa ma incurc cu un barbat insurat...........nu se merita............daca te-ar iubi nu ti-ar permite sa-i fi amanta............esti doar o distractie............
depinde acum...amanta cui esti!!!!!!!!!!!!!poate nu ai intalnit persoana potrivita iubesc si sunt iubita de o persoana casatorita,la nrandul meu si eu casatorita,viata este parsiva si nedreapta cu multi dintre noi......



stii eu am incetat sa cred in povestile astea cu suflete pereche cu redescoperirea iubiriii....si asa mai departe.........e doar mirajul de a face ceva interzis............am curaj sa pariez ca daca a-ti fi cASATORITI V-ATI INSELA UNUL PE CELALALT.............sper ca intr-o buna zi o sa realizezi si tu asa cum am facut eu ca o aventura e doar o aventura si nimic mai mult ,iar rolul de amanta este extrem de injositor ........................

pot sa te contrazic,uite eu m-am casatorit cu fostul amant,este sufletul meu pereche si eu la fel ,sunt mii si mii de situatii diferite nu generalizati!



Draga mea inima pustie, ma intreb ce vei simti cand sufletul tau pereche, actualul sot (fostul amant) se va plictisi si de tine asa cum s-a plictisit si de sotie( fosta). Sau poate ca te vei plictisi tu de el, cine stie. Poate ne mai scrii dupa 2 , 3 ani.


si eu as fi curioasa ce o sa spuna,si nu cred ca va trece prea mult timp pana va lua rolul de sotie inselata ........

o sa va tin la curent(220w)sunt situatii si situatii,daca sotia ii trimitea mesaje "daca-mi trimiti banii acasa este ok,vezi ca in seara asta nu pot ajunge acasa........imi trebuie bani ptr.......smd"nu stiu cati barbati si-ar dorii sa se impace cu o asa sotie,nici eu nici fostul meu amant nu am avut prea mari pretentii de la partenerii nostrii din-ainte,dar totusi cand vezi ca mergi de unul singur intr-o casnicie crede-ma ca te mai duci dracu si pe aratura,nu poti suporta indiferenta la nesfarsit,si va spun din proprie experienta,din pacate,numai bine tuturor
o_inima_pustie
Postat pe 28 Iunie 2009 02:10
kiar crezi ce ai scris???
kudika044180
Postat pe 28 Iunie 2009 09:07
eu zic sa traiti fiecare clipa ca si cum ar fi ultima, traieste-ti viata si daca barbatul ala te face intr-adevar fericita, faceti-va viata si traiti clipa, pana la urma urmei e o idila frumoasa si palpitanata mult noroc te pup
dny21
Postat pe 28 Iunie 2009 09:34
iubita, ce sa zic.....e greu, e usor, e frumos, e urat, e cu lacrimi si zambete furate. Cert este ca nimeni nu iti poate spune ce va fi peste 5 minute. Tu stii ce simti, cum simti si mai ales chiar daca nu ma crezi esti singura care poti raspunde la asta.Daca te opresti un moment si esti sincera cu tine pana la cruzime vei putea pune in cuvinte exact ce se intampla in relatia voastra.Dar necesita sinceritate si hotarare chiar daca ti se rupe sufletul.
Iar pentru cei care dati atat de usor cu pietre, voi in ce lume traiti? Va spun din experienta ca sotii si sotiile alea pe care le tot compatimiti voi sunt perfect constienti ca relatia nu le merge pentru ca e si vina lor. In nici un caz nu e vina unuia singur.Nimic pe lumea asta nu se face si se desface de unul singur.Iar casatorii din motive gresite se fac in fiecare zi. De fapt voi ce condamnati pe cel care isi asuma riscul sa fie fericit sau pe voi ca nu aveti curajul de a o face.
Divortul inseamna curaj,detasare si o doza mare de egoism si autoconservare. Dar multi raman in niste mariaje nefericite din mila pt partener. Adica traieste o fericire conditionata si formata din momente furate, condimentata cu zambete si lacrimi pentru a nu va darama pe voi care in egoismul si iconstienta voastra nu va multumiti cu incapabilitatea de a fi nefericiti trebuie neaparat sa ii nefericiti si pe ceilalti drept pedeapsa ca au incercat sa va iubeasca.
Cati dintre voi ati constientizat ca nu va merge relatia si ati avut curajul si demnitatea sa o incheiati amiabil? Nici unul! De ce? Pentru ca va puteti confrunta cu posibilitatea sa nu mai puteti convinge pe cineva ca meritati sa fiti iubiti.Cei care au sentimente si iubire de dat sunt cei care au curajul sa incerce iarasi nu voi care stiti doar sa cereti!
Daca nu aveti un sfat, o vorba buna de ce oare nu taceti?

" E usor a scrie versuri cand nimic nu ai a spune / Insirand cuvinte goale ce din coada au sa sune..."...cam asa si voi.....cine va da dreptul sa impartiti verdicte?
alleena
Postat pe 28 Iunie 2009 10:03
Buna,
Mai fata,eu la ora actuala sunt in pozitia de sotie inselata pentru ca de sotul meu s-a indragostit o femeie care a facut tot posibilul sa-l ia de langa familie impunandu-i chiar si divortul fara sa se gandeasca macar la suferinta mea si a celor doi copii. Sti cata durere,cata suferinta,cat chin,cata furie si disperare provoci?????Nu spun ca sotul nu are nici-o vina in toata povestea asta,din contra. Daca el nu-i dadea "apa la moara" poate nu se ajungea aici,dar a profitat de absenta mea (am fost plecata in afara pt. a munci)si si-a dat frau libertatii implicandu-se total in aceasta aventura pana s-a ajuns la un final dezastruos. De disperare ,am ajuns sa gandesc ca fac "umbra degeaba pamantului" si ca viata mea nu mai valoreaza nimic,dar......noroc cu copiii. Te rog retragete din aceasta relatie care nu e benefica pentru nimeni. Nu mai calca brutal pe suflete nevinovate doar ca sa-ti fie tie bine,mai ales ca ai deja o relatie destul de buna cu altcineva. Nu-ti cladi fericirea pe suferinta altora ca Dumnezeu invarteste roata totdeauna si vei plati pentru acest lucru mai devreme sau mai tarziu.
alimacri49
Postat pe 28 Iunie 2009 10:18
De la: adutza_16, la data 2009-04-08 11:21:00Buna! As vrea sa aflu parerile fetelor/femeilor care au o relatie sau care sunt indragostite de un barbat casatorit. Mentionez ca am o relatie de 3 ani, dar sunt indragostita de un barbat casatorit mai mare cu 16 ani. Suntem fericiti, dar nu vrem sa ranim partenerii si copilul lui, de aceea ne este foarte greu sa ne vedem si sa ne manifestam sentimentele liber. Oare unde se va ajunge...
nicoleta_miky
Postat pe 28 Iunie 2009 10:20
draga mea , eu cred ca in trei ani ai vazut cum e sa fii iubita unui barbat casatorit. cred ca acum intr-un gest de dreptate fata de tine ar trebui sa aleaga . trei ani nu ai vrut sa ranesti sentimentele sotiei acum a venit vremea sa te gandesti si la sentimentele tale . eu cred ca ti-ai dori o relatie normala , in care sa nu te ascunzi sau sa minti. daca asta iti doresti pune-l sa aleaga , daca nu atunci mai stai asa inca trei ani si inca alti trei pana ce vei imbatranii .....in timpul asta el isi creste copii , isi intretine sotia , o sprijina , o acompaniaza in concedii , plateste rate si tu te alegi cu grija ptr ei.succes
aanaxor
Postat pe 28 Iunie 2009 10:33
eu nu inteleg atitudinea asta. am fost si eu sotie inselata .foarte bine , daca nu m-a respectat sa se duca...........cine il tine? voi va raportati la barbati de parca nu aveti identitate proprie.suferinta nu ti-a provocat-o aia , amanta , ci el , barbatul care ti-a jurat credinta. cerem unei necunoscute sa renunte , sane respecte familia , lucru care sotul nostru nu l-a facut. si atunci la ce bun atata suferinta ? attaea lacrimi ptr el? drame proaste!!!! daca te-a inselat tu cum de il mai vrei langa tine? sa faca ce? asta e iubire? daca nu a fost sot bun incearaca sa vezi daca e un tata bun macar .
aanaxor
Postat pe 28 Iunie 2009 10:37
eu nu inteleg atitudinea asta. am fost si eu sotie inselata .foarte bine , daca nu m-a respectat sa se duca...........cine il tine? voi va raportati la barbati de parca nu aveti identitate proprie.suferinta nu ti-a provocat-o aia , amanta , ci el , barbatul care ti-a jurat credinta. cerem unei necunoscute sa renunte , sane respecte familia , lucru care sotul nostru nu l-a facut. si atunci la ce bun atata suferinta ? attaea lacrimi ptr el? drame proaste!!!! daca te-a inselat tu cum de il mai vrei langa tine? sa faca ce? asta e iubire? daca nu a fost sot bun incearaca sa vezi daca e un tata bun macar .sotia? stie draga , dar ii place. iar el se coplace..........putina verticalitate nu ar strica
aanaxor
Postat pe 28 Iunie 2009 10:39
bravo!!!!!!!!!! ai drepatate
aanaxor
Postat pe 28 Iunie 2009 10:39
aanaxor...sunt de acord cu tine
jaqueline29
Postat pe 28 Iunie 2009 12:24
ce usor este sa dai sfaturi depinzand de ce parte a baricadei esti nu?sotiile sau iubitele inselate huiduiesc,iar amantele compatimesc...acum adevarul este pe undeva la mijloc,si depinde de fiecare situatie in parte precum si de oamenii impicati...asa ca nu va mai aventurati sa invinuiti atat de usor fetelor...iar daca ati fost inselate nu ele sunt vinovate ,ci ei pentru ca nu va iubesc daca au facut asta.

kudika027963
Postat pe 28 Iunie 2009 12:53
De la: kudika044180, la data 2009-06-28 09:07:04kiar crezi ce ai scris???

........CEL FARA DE PACAT SA ARUNCE PRIMUL CU PIATRA"........SI NU CRED CE AM SCRIS ....SUNT SIGURA DE ASTA .....
o_inima_pustie
Postat pe 28 Iunie 2009 14:12
dar exista divort!!!!!!!!!!!!!!!! ce porcarie
aanaxor
Postat pe 28 Iunie 2009 16:30
De la: aanaxor, la data 2009-06-28 16:30:27dar exista divort!!!!!!!!!!!!!!!! ce porcarie
asa e exista dar unii nu-si dau seama de existenta lui
yumy
Postat pe 28 Iunie 2009 16:33
nu vei rezolva nimic sincer.eu stiu k am fost intr-o situatie asemanatoare.
nicoleta_miky
Postat pe 28 Iunie 2009 17:24
nu vei rezolva nimic sincer.eu stiu k am fost intr-o situatie asemanatoare.
nicoleta_miky
Postat pe 28 Iunie 2009 17:30
urata situatie.daca nu era un copil in discutie poate se mai putea trece cu vederea....caci toti barbatii inseala la un moment dat.am impresia ca te tine de rezerva cam mult;ceea ce nu primeste acasa primeste de la amanta.....vezi ce faci cu viata ta...caci anii trec si nu se mai intorc....
kudika022823
Postat pe 28 Iunie 2009 19:13
draga mea ,eu iti raspund din pc.de vedere al sotiei pt. ca am trecut prin asa ceva,sotul meu si-a gasit pe altcineva din div. motive.dar crede-ma ca intr-o zi roata se intoarce.eu am suferit f. mult dar mi-a trecut ,am luat-o ca pe un lucru bun ce mi s-a intimplat.nu uita fericirea nu se cladeste pe nefericirea altora,exista atitia barbati liberi.DUMNEZEU nu doarme niciodata!eu nu as face asa ceva niciodata de m-as tavali de dragoste!
kudika033765
Postat pe 28 Iunie 2009 19:57
Nu ai ce astepta de la el .Sunt atatea de trait in viata asta si tu vrei sa o traiesti ca o cartita la dos cu un nesimtit care iti arunca doar resturi.Stii ca femeia de langa el simte ca scarba o inseala si tu care ai stiut ca e insurat esti la fel :o scarba fara suflet,o egoista ,o insensibila si vei ajunge ca si tu sa ai o relatie solida cu cineva drag si alta sa vrea sa ti-l ia.sa te vad atunci

Postat pe 28 Iunie 2009 20:22
De la: alleena, la data 2009-06-28 10:03:43iubita, ce sa zic.....e greu, e usor, e frumos, e urat, e cu lacrimi si zambete furate. Cert este ca nimeni nu iti poate spune ce va fi peste 5 minute. Tu stii ce simti, cum simti si mai ales chiar daca nu ma crezi esti singura care poti raspunde la asta.Daca te opresti un moment si esti sincera cu tine pana la cruzime vei putea pune in cuvinte exact ce se intampla in relatia voastra.Dar necesita sinceritate si hotarare chiar daca ti se rupe sufletul.
Iar pentru cei care dati atat de usor cu pietre, voi in ce lume traiti? Va spun din experienta ca sotii si sotiile alea pe care le tot compatimiti voi sunt perfect constienti ca relatia nu le merge pentru ca e si vina lor. In nici un caz nu e vina unuia singur.Nimic pe lumea asta nu se face si se desface de unul singur.Iar casatorii din motive gresite se fac in fiecare zi. De fapt voi ce condamnati pe cel care isi asuma riscul sa fie fericit sau pe voi ca nu aveti curajul de a o face.
Divortul inseamna curaj,detasare si o doza mare de egoism si autoconservare. Dar multi raman in niste mariaje nefericite din mila pt partener. Adica traieste o fericire conditionata si formata din momente furate, condimentata cu zambete si lacrimi pentru a nu va darama pe voi care in egoismul si iconstienta voastra nu va multumiti cu incapabilitatea de a fi nefericiti trebuie neaparat sa ii nefericiti si pe ceilalti drept pedeapsa ca au incercat sa va iubeasca.
Cati dintre voi ati constientizat ca nu va merge relatia si ati avut curajul si demnitatea sa o incheiati amiabil? Nici unul! De ce? Pentru ca va puteti confrunta cu posibilitatea sa nu mai puteti convinge pe cineva ca meritati sa fiti iubiti.Cei care au sentimente si iubire de dat sunt cei care au curajul sa incerce iarasi nu voi care stiti doar sa cereti!
Daca nu aveti un sfat, o vorba buna de ce oare nu taceti?

" E usor a scrie versuri cand nimic nu ai a spune / Insirand cuvinte goale ce din coada au sa sune..."...cam asa si voi.....cine va da dreptul sa impartiti verdicte?





Asta mi-a placut foarte mult :"Cati dintre voi ati constientizat ca nu va merge relatia si ati avut curajul si demnitatea sa o incheiati amiabil? Nici unul! De ce? Pentru ca va puteti confrunta cu posibilitatea sa nu mai puteti convinge pe cineva ca meritati sa fiti iubiti.Cei care au sentimente si iubire de dat sunt cei care au curajul sa incerce iarasi nu voi care stiti doar sa cereti"





Asa este. Am toata admiratia pentru cei care au demnitatea si curajul de a incheia o relatie care nu merge, in mod amniabil. Asta presupune ca mai intai inchei relatia ( care nu merge) si apoi iti gasesti un partener potrivit. A avea amant inseamna ca lipseste si demnitatea si curajul si multe.

" De fapt voi ce condamnati pe cel care isi asuma riscul sa fie fericit" - cu asta nu sunt de acord, toti ne dorim sa fim fericiti dar sunt de condamnat cei care calca in picioare si umilesc parteneri, doar pentru ca sunt nefericiti in casnicie si sunt lasi , le e teama ca "se pot confrunta cu posibilitatea sa nu mai poata convinge pe cineva ca merita sa fie iubiti."
valita76
Postat pe 28 Iunie 2009 22:36
De la: adutza_16, la data 2009-04-08 11:21:00Buna! As vrea sa aflu parerile fetelor/femeilor care au o relatie sau care sunt indragostite de un barbat casatorit. Mentionez ca am o relatie de 3 ani, dar sunt indragostita de un barbat casatorit mai mare cu 16 ani. Suntem fericiti, dar nu vrem sa ranim partenerii si copilul lui, de aceea ne este foarte greu sa ne vedem si sa ne manifestam sentimentele liber. Oare unde se va ajunge...


În Iad! Dacã nu s-a hotãrât dupã 3 ani pe cine vrea, lasã-l sã se ducã la dracu'! Altfel vei ajunge sã regreþi amarnic într-o zi! O sã vrei sã scapi de el ºi n-ai sã mai poþi...
kudika019739
Postat pe 28 Iunie 2009 22:42
De la: adutza_16, la data 2009-04-08 11:21:00Buna! As vrea sa aflu parerile fetelor/femeilor care au o relatie sau care sunt indragostite de un barbat casatorit. Mentionez ca am o relatie de 3 ani, dar sunt indragostita de un barbat casatorit mai mare cu 16 ani. Suntem fericiti, dar nu vrem sa ranim partenerii si copilul lui, de aceea ne este foarte greu sa ne vedem si sa ne manifestam sentimentele liber. Oare unde se va ajunge...


MMM...nu se va ajunge nicaieri...dar...haide sa iti spun ceva...
1...inseamna ca esti mai buna decat cealalta...
2...prima mea iubire...are acum 1 nevasta si 2 fete...si totusi...de 14 ani ne tot vedem...
3.varsta nu are limite...
4.cat despre ranirea partenerului....aici nu iti dau dreptate...de ce te chinui cu o relatie pe care nu...o simti??...
esti indragostita...atunci...simte lucrul acesta...
eu am stat cu cineva 2 ani,am locuit impreuna-si...m-am indragostit de altcineva...urma sa se casatoreasca...acel cineva...
stii ce am facut?...
i-am parasit pe amandoi... ...este adevarat...trebuie sa ai putin curaj...
5.UNDE SE VA AJUNGE...??
poi...ai sa fii trista de craciun....de anul nou...poate de ziua ta va trebui sa mearga cu ea la socrii...
atat vreme cat accepti astea...o sa se ajunga departe....
in plus...stii care e primiul principiu al unei amante?

o doamna asteapta intotdeauna...
o doamna nu face scandal...pt ca scandal ii face aiai acasa...
o doamna nu cere explicatii niciodata...

si in final...iti mai spun ceva...
stii care e secretul fericirii?...

SA NU INTREBI NICIODATA CEEA CE NU VREI SA AFLI...
barbie78
Postat pe 29 Iunie 2009 00:20
eu nu inteleg daca ai pe cineva care nu te face cu adevarat fericita de ce continui s ate minti singura
cat sa ranesti pe altii ...mai mult va raniti partenerii inselandu-i si mintindu-i tot mereu
bestiutza_relouded
Postat pe 29 Iunie 2009 00:26
De la: kudika037362, la data 2009-06-29 00:20:31
in plus...stii care e primiul principiu al unei amante?

o doamna asteapta intotdeauna...
o doamna nu face scandal...pt ca scandal ii face aiai acasa...
o doamna nu cere explicatii niciodata...

si in final...iti mai spun ceva...
stii care e secretul fericirii?...

SA NU INTREBI NICIODATA CEEA CE NU VREI SA AFLI...

Scuze.......dar eu nu te consider o doamna. Poate dama de companie, dar doamna nu.
lonely_soul
Postat pe 29 Iunie 2009 00:27
De la: scorpio67, la data 2009-06-28 20:22:50Nu ai ce astepta de la el .Sunt atatea de trait in viata asta si tu vrei sa o traiesti ca o cartita la dos cu un nesimtit care iti arunca doar resturi.Stii ca femeia de langa el simte ca scarba o inseala si tu care ai stiut ca e insurat esti la fel :o scarba fara suflet,o egoista ,o insensibila si vei ajunge ca si tu sa ai o relatie solida cu cineva drag si alta sa vrea sa ti-l ia.sa te vad atunci


POATE CA UNEORI ''PERSOANA POTRIVITA"...O INTALNESTI DUPA ACEEA...DUPA CASATORIE...SI?...ATUNCI CE FACI?...PE DOM NU L-AS ACUZA...PT CA NU STII MTIVELE...DE EXEMPLU CUNOSC UN TIP CARE ISI INSEALA NEVASTA SI VREA CHIAR UN COPIL CU AMANTA...STII DE CE?...PENTRU CA O LASA PE NEVASTA-SA GRAVIDA...IAR CAND FRAIERUL PLEACA IN VOIAJ AIA FACE PE DRACKU IN ZECE SI PIERDE COPILUL...SI N-AM PIERDUT DE CAT 3 SARCINI PANA ACUM... ...SI ATUNCI?...DE PARASIT NU POATE SA O PARSEASCA PT CA FACE CRIZE DE ISTERIE CA SE OMOARA...ASA CA OMUL SI-A LUAT O AMNTA PE CARE CHIAR O IUBESTE...IAR EA O SA II FACA CHIAR SI UN BEBE...
ASA CA...NU STII NICIODATA MOTIVELE....DE CE AI NEVOIE DE ALTCINEVA INTR-O RELATIE...
CAT DESPRE ROATA SE INTOARCE...
ODATA CE ESTI AMANTA ...IN VIITOR STII TOATE CHEITELE PT A TINE UN BARBAT LANGA TINE...
barbie78
Postat pe 29 Iunie 2009 00:28
De la: lonely_soul, la data 2009-06-29 00:27:42
De la: kudika037362, la data 2009-06-29 00:20:31
in plus...stii care e primiul principiu al unei amante?

o doamna asteapta intotdeauna...
o doamna nu face scandal...pt ca scandal ii face aiai acasa...
o doamna nu cere explicatii niciodata...

si in final...iti mai spun ceva...
stii care e secretul fericirii?...

SA NU INTREBI NICIODATA CEEA CE NU VREI SA AFLI...

Scuze.......dar eu nu te consider o doamna. Poate dama de companie, dar doamna nu.



MDAA...DAR STII CARE ESTEAVANTAJUL UNEI AMANTE?...INTOTDEAUNA IA CIREASA DE PE TORT...DECI...SCUZE...DAR DOANELE DE COMPANIE SUNT PLATITE....DOAR...AMANTELE INTOTDEAUNA SUNT RASFATATE
barbie78
Postat pe 29 Iunie 2009 00:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Make-up .•Frumusetea este promisiunea fericirii 2 De la: kudika_nikole 10 Ianuarie 2012 19:33
TIMPUL SFARSITULUI 20 De la: nicossia 23 Februarie 2011 18:20
O DATA DACA TE-A INSELAT SI IL IERTI E CORECT? 109 De la: andra_ale 14 Iulie 2010 07:45
puterea de a merge mai departe 49 De la: ad_ad 28 Noiembrie 2010 06:35
sa propunem o lege ptr cei care inseala 31 De la: scorpio67 4 Iunie 2010 07:20