sutienul pentru mastectomie

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

project_better_design Avatarul lui project_better_design

1 mesaj

Buna ziua,

lucrez la un proiect ce-si propune realizarea unui sutien pentru persoanele ce au suferit operatie de mastectomie. incerc sa adun pareri in legatura cu sutienele post- mastectomie deja existente, mai ales nemultumiri in legatura cu acestea astfel incat sa creez un produs mai bun. parera voastra ma poate ajuta mult! daca nu doriti sa raspundeti pe froum, adresa mea este : project.better.design@gmail.com

va multumesc.
Raporteaza abuz de limbaj
victoria62 Avatarul lui victoria62

28 mesaje
Oras: oradea

De la: project_better_design, la data 2009-11-06 23:04:21Buna ziua,

lucrez la un proiect ce-si propune realizarea unui sutien pentru persoanele ce au suferit operatie de mastectomie. incerc sa adun pareri in legatura cu sutienele post- mastectomie deja existente, mai ales nemultumiri in legatura cu acestea astfel incat sa creez un produs mai bun. parera voastra ma poate ajuta mult! daca nu doriti sa raspundeti pe froum, adresa mea este : project.better.design@gmail.com

va multumesc.
victoria62 Avatarul lui victoria62

28 mesaje
Oras: oradea

salut sint noua pe acest forum dar si in domeniul calculator ma descurc mai greu . ma bucur ca cineva se ocupa de aceste sutiene care sint o binecuvintare dupa operatie .eu sint din oradea si nu am pieptul sting de multi ani . as vrea sa stiu daca se gasesc si in oradea si unde si daca se poate si un pret informativ .va multumesc o zi frumoasa tuturor
addiissor Avatarul lui addiissor

42 mesaje

si pe mine ma intereseaza daca se gasesc in Cluj si unde anume....
dr_tudose Avatarul lui dr_tudose

44 mesaje
Oras: bucuresti

Centrul Medical ROT-Diagnostic & Tratament S.R.L. ofer pn la sfrșitul anului, 25% discount, pentru ecografia mamar bilateral, cu elastografie. Deținem aparatur ultrasonografic de ultim generație pe plan internațional și unii dintre cei mai buni specialiști n imagistic de sn. Prin discountul menționat, centrul nostru medical are cea mai ieftin ofert pentru acest tip de investigație!
Indiferent de vrst, ecografia mamar, nsoțit sau nu de elastografie, reprezint una dintre metodele de baz pentru depistarea precoce a leziunilor mamare, dar și pentru monitorizarea evoluției acestora.
Relații și programri, la telefon 021.221 69 87.