Setari Cookie-uri

Concurs Vazutlatv.ro

Consum multa apa , si alerg in weekend in parc.
lenutas
Postat pe 6 Martie 2010 21:57
Hmmmm...am cam inceput sa am burtica....si cand ma gandesc ce slabuta eram acum ceva vreme...ofof...am inceput sa sar coarda de 2 saptamani, zilnic.imi pune toti muschii in miscare, inclusiv cei abdominali...sper sa reusesc sa revin asa cum eram inainte..
avramcristina
Postat pe 7 Martie 2010 00:21
fructe si legume verzi, consumate in stare cruda si sa-ti acorzi 10 minute pentru miscare zilnic.
gabrielle_dam_
Postat pe 7 Martie 2010 00:52

pana acum nu prea am facut nimic,dar nici nu am un abdomen urat!
o sa in cerc sa fac gimnastica la sala , daca nu o sa-mi fie lene!
andii
Postat pe 7 Martie 2010 07:35
Pot sa zic ca am avut niste probleme si m-am ingrasat la un moment dat, acum incerc sa revin la forma initiala dar fara sa ma infometez si fara sa imi pun sanatatea in pericol,mananc sanatos cu multe fructe si legume, putina grasimi,dar nu le exclud total din alimentatie deoarece organismul are nevoie si de grasimi, mananc si fainoase dar fara sa fac abuz. Cred ca putina vointa si o alimentatie care sa nu depaseasca limita sanatatii imbinate cu ceva rabdare ne poate ajuta sa aratam asa cum ne dorim.Un corp frumos se respecta in primul rand, nu abuzezi de el, nu il neglijezi si dupa cum zicea cineva intelept: il tratezi ca pe un templu ,in fiecare dimineata si seara imi rezerv cate 30 de minute pentru miscare ...abdomene , genoflexiuni si astfel de exercitii ,si am bicigleta de camera.
pop50
Postat pe 7 Martie 2010 07:47
chinuitoarele abdomene pe care le urasc,si de acea ,,colacelul" nu ma paraseste
manac sanatos,consum fructe si legume,fac foarte multa miscare,si totusi..........
vilmaristul
Postat pe 7 Martie 2010 08:11
mult sport si o dieta corespunzatoare bogata in multe vitamine si proteine
maimuticagogosica
Postat pe 7 Martie 2010 08:22
miscare si fara prajeli, sucuri acidulate,cafea,fainoase
yo_sandy
Postat pe 7 Martie 2010 09:50



kudika138758
Postat pe 7 Martie 2010 10:01
Privesc des la tv. la emisiunile ce te indeamna sa cumperi diferite aparate si produse care te ajuta sa slabesti, sa te detoxifiezi,sa-ti cureti diferite parti ale corpului,sa devii cumva mai frumoasa si mai sanatoasa. Sincer, mi le doresc pe toate, dar aparate de gimnastica nu am reusit sa achizitionez nici unul.Produse pentru slabit am mai comandat dar ori nu le-am folosit deloc ori le-am folosit una,doua,trei zile.Sport fac de obicei la sfarsit de saptamana, de cum se desprimavareaza trec la munca prin gradina de legume, mai putin in ultimii doi ani cand in urma unui accident de masina lasat cu coaste rupte si coloana nitel deviata eram multumita in zilele cand nu aveam dureri sa ma pot apleca sa smulg buruieni sau sa leg rosiile.Acum sunt mai mobila,viata este frumoasa dar trebuie sa dau jos kilogramele adunate.Ma ajutati?
kudika138758
Postat pe 7 Martie 2010 10:04
Buna ziua,
la job car toata ziulica mochete de 150-200 de kg ...cred ca se pune pt un corp de invidiat nu
ravensony
Postat pe 7 Martie 2010 10:08
Din cauza ca nu am inca o centura vibroshape, singura modalitate pe care o aplic pentru un abdomen ferm si invidiat de prietenele mele, sunt abdomenele facute in fiecare seara. Am inceput cu 10 timp de o saptamana, apoi 20, 30, 40 iar de ceva timp ma mentin la 50 abdomene pe seara. Nu as vrea nici sa exagerez, deoarece nu am nevoie de "patratele" pe abdomen, ci doar de un abdomen ferm, fara grasime.
Aprilia82
Postat pe 7 Martie 2010 10:14
pt abdomenul ideal am facut mult sport- exercitii speciale pt abdomen si ma hranesc cat mai natural , cat mai multe legume si fructe, fara exces de grasimi si dulciuri !
robert77
Postat pe 7 Martie 2010 10:30
Pentru un abdomen ideal merg la salon pentru sedinte de electrostimulare, impachetari, vacuum si termocuverta.
camelia_nicolae
Postat pe 7 Martie 2010 10:44
Merg la sala de fitness de 5 ori pe saptamana si lucrez muschii abdominali.
carmenjavla
Postat pe 7 Martie 2010 11:26
Aceasta centura va fi cu siguranta cel mai mare stimulent al meu pentru a ma reapuca de o cura de slabire pentru a reveni la silueta dinaintea celor doua sarcini.
2 copii, am reinceput serviciul...deci timpul prea putin, chiar am nevoie de asa ceva!
HELP!
Va multumesc!
cotuca
Postat pe 7 Martie 2010 11:28
Adevarul este ca am iesit din aceasta iarna cu ceva kilograme in plus.O sa-mi reinnoiesc abonamentul la sala si sedintele de masaj anticelulitic
rizica
Postat pe 7 Martie 2010 11:42
Buna!
Pentru a obtine abdomenul ideal e necesara doar comandarea rapida a aparatului de abdomene Ab Rocket si cum nu se poate una fara alta, comandarea unei centuri pentru slabit si masaj anti celulita Vibro Shape Professional (ca sa nu te plangi ca obosesti facand exercitii la aparatul de abdomene).
bambucia
Postat pe 7 Martie 2010 11:50
pentru a-mi pastra abdomenul plat fac zilmic 50-60 de abdomene si beau 2 litri de apa,iar mancarea mi-o aleg cu grija cat mai multe fructe si legume!
kardinale_zab
Postat pe 7 Martie 2010 12:03
mult sport si o dieta fara grasimi,fainoase,acidulate.
iasomye
Postat pe 7 Martie 2010 12:15
In primul rand incerc sa mananc cat mai sanatos, cat mai multe legume si fructe crude. Apoi, pentru a avea un corp dorit fac cel putin o data la 2 zile sport (jogging, abdomene, execritii la saltea).
asinefta_gavrilas
Postat pe 7 Martie 2010 12:29
De la: lenutas, la data 2010-03-06 21:57:49Consum multa apa , si alerg in weekend in parc.

daca consumi multa apa ...ai grija sa nu faci exces de sare sau sa reduci sarea din alimentatie...
roz5blue6lila7
Postat pe 7 Martie 2010 12:31
Incerc sa inlocuiesc cat de mult posibil mijloacele de transport in comun cu mersul pe jos si de cateva ori pe saptamana, cand imi permite timpul, fac cateva exercitii de tonifiere acasa.
nca
Postat pe 7 Martie 2010 13:10
Abdomenul ideal ibca nu-l am, dar lucrez la acesta prin mult sport(aerobic-abdominale, fitness-aparate pentru abdomen), plus niste masaje cu creme specifice.
shazada
Postat pe 7 Martie 2010 13:17
Fac mult sport,mananc multe legume si fructe si nu mai mananc dupa ora 19.
sandel_72
Postat pe 7 Martie 2010 13:22
Fac foarte mult sport mai ales abdomene.
mari_gl2006
Postat pe 7 Martie 2010 13:23
Incerc sa fac o data la 2 zile cateva exercitii pentru tonifiere, ca abdomene sau ridicari de picioare. Bine-nteles incerc sa nu consum alimente prea grase, ci mai multe fibre si proteine.
chanty
Postat pe 7 Martie 2010 13:39
Nu mananc dupa ora 18, cu mici exceptii care se intampla mai rar, fac exercitii, incerc sa mananc cat mai light, cat mai multe fructe si legume si acum astept cu multa nerabdare sa se faca vremea buna sa merg la alergat pe stadion, dar recunosc ca mi-ar fi foarte de folos o centura vibroshape professional ca sa le vin de hac kilogramelor afurisite care nu dispar prea usor.
inutza05
Postat pe 7 Martie 2010 14:52
mult sport si mananc produse dietetice
acord_parfait
Postat pe 7 Martie 2010 14:59
Daca voi castiga acest produs il voi folosi cu siguranta pentru a slabi sau pentru a-mi mentine silueta. Pana acum m-am folosit de diete prescrise de nutritionist si de mult sport(la sala, in parc, acasa) si chiar au dat roade pentru ca in doua saptamani am slabit aproape 5kg.
evelyna94
Postat pe 7 Martie 2010 15:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga un voucher de 500 RON oferit de Zega Store! 640 De la: concursKudika 5 Aprilie 2013 19:34
Castiga un voucher Otter in valoare de 300 de lei! 204 De la: albinuta_eu 23 Noiembrie 2011 10:30
concurs Lotus 193 De la: concursKudika 8 Iunie 2009 11:57
Castiga o pereche de pantofi Pixie Shoes! 753 De la: concursKudika 19 Noiembrie 2010 11:53
Franke si Ceresit iti aduc confort in bucatarie si multe premii! 406 De la: concursKudika 25 Ianuarie 2015 12:56