Setari Cookie-uri

Ajutor..am fost batuta..

De la: Saxon, la data 2010-05-19 10:27:01Scenariul si regia...Kudika.De ce sa te duci la politie sa-ti reclami tortionarul cind exista Kudika,mama prostilor si ranitilor fara frontiere si fara un job care sa-i solicite activ.?Unele sinteti atit de proaste incit dupa ce va luati muie cu sclipici la vreun viol in grup tot pe Kudika cereti ajutor.Inca o data cred cu tarie ca site-urile de genul asta sint bintuite de smecheri in psihologie care stiu unde sa loveasca.Exact ca la pariurile sportive sau la jocurile de noroc,oricit te-ai feri sa nu joci, e ceva care te face sa crezi ca poti sa joci doar o data dupa care pleci linistit acasa.Dar constati ca e imposibil asa ceva,atita timp cit ai un ban in buzunar si te visezi cu doua bunaciuni intr-un jacuzzi numarind cascavalul.Asa si aici,sintem un neam de timpiti si timpite telenoveliste care punem botul(la fel ca si mine acum) la tot felul de prostii.Sintem usor de manipulat si de aia si traim asa de bine.In cazul de fata Caprioara asta e un fake ordinar,inventia adminilor de pe aici care cauta sa rascoleasca multimea cu povestiri din cripta care mai de care mai siropoasa.Cine pula mea scriei o juma de pagina numai de lovituri in rinichi si scuipat in gura si apoi se declara nedumerita de faptul ca-l iubeste pe King Kong?Sfatul meu pentru tine Caprioaro-admino-cretino-vrajealo e sa-mi sugeti...ia sa vedem va prindeti ce?


degetu"?
touch_me
Postat pe 19 Mai 2010 10:39
nu sunt in masura sa imi dau cu parerea despre ce ar trebui sa faci dar daca as fi in locul tau nu l-as mai ierta chiar daca il iubesc.Cu timpul dragostea trece iar vanataile raman....Sau daca tot nu poti sa renunti la el lasa-l macar o perioada sa te caute cu atat vei avea timp sa meditezi si sa iti dai seama daca merita sau nu sa va impacati.bafta!
ancacumintica
Postat pe 19 Mai 2010 11:36
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:34:40
Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..

Buna Mihaela, wow si eu ma gandeam ca viata mea e nasoala
am avut si eu o relatie de 8 ani cu un barbat ce ii placea foarte mult bautura si am tot sperat sa o lase de dragul meu, sa putem sa ne intemeiem si noi o familie, dar nu s-a intamplat asta. Asa ca, avand in vedere ce povestesti tu, problema mult mai grava, violenta.....nu iti strica viata langa un astfel de om, care sigur va recidiva si vei ajunge sa stai cu el de frica, nu din dragoste. E viata ta, tineretea ta, nu toti barbatii sunt la fel...vei mai iubi si vei fi si tu iubita, dar asa cum meriti, nu te vad bine langa baiatul asta. Mult noroc!
michellle_
Postat pe 19 Mai 2010 12:04
Da-i o sansa si te trezesti la spital ...nu in palme!
simarik
Postat pe 19 Mai 2010 16:30
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 15:14:50nu,in niciun caz,nimeni n-a mai dat nimeni vreodata in mine...in astia 4 ani ne-am certat de 10 ori maxim..s-a purtat super..e si la teologie,vorbeam de nunta..



Acum patru ani si eu am avut o relatie cu un tip de la teologie.... aveam 16 ani....acum am si eu aceeasi varsta ca si tine. Era printre primele mele relatii, era ceva platonic ...dar s-a terminat la fel. Mi-am incasat cativa pumni buni intr-un loc public, iar toti stateau si priveau de parca erau la circ. Nici unul nu a incercat sa intervina iar eu ma simteam extrem de umilita.Nu au fost pumnii primiti atat de durerosi pe cat a fost umilinta pe care am simtit`o. Imi era rusine sa mai ies din casa....e groaznica senzatia, asa ca inteleg perfect ce simti si imi pare enorm de rau pentru tine. Insa sper ca o sa iti fie invatatura de minte, asa cum mi-a fost si mie! Sunt si baieti care au cei sapte ani de acasa si alaturi de care te poti simti in siguranta. Pana la urma barbatii ar trebui sa ne protejeze pe noi femeille.
A fost scris in ebraica, Talmud o carte care spunea despre rabini ca sunt strangatori de-a lungul vietii... si la sfarsit spunea: "Fii foarte atent sa nu faci o femeie sa planga, pentru ca Dumnezeu ii numara lacrimile! Femeia provine din coasta barbatului, nu din picioare ca sa atinga pamantul, nu din cap pentru a fi superioara, ci din tine...pentru a-ti fi egala! Din brate pentru ca sa fie protejata si din inima ca sa fie iubita!"
kudika6
Postat pe 19 Mai 2010 17:16
vaiiiii, nu stiu cum te mai gandesti sa te intorci, chiar nu ai demnitate si nu te gandesti macar ca ai avut noroc ca ai scapat. crede-ma! ti-a aratat ce poate, acum depinde de tine daca ii mai lasi ocazii sa te calce-n piciaore. tu nu urmaresti stiri in care gasesc tipe moarte din cauza iubitilor? poate ar tb sa ne spui cum te numesti si unde stai, daca ramai cu el, sigur intr-un final vei aparea si tu caz de stiri, numai ca tu nu vei mai stii asta! e bolnav, nu-i gasi scuza, salveaza-te cat mai poti, eu chiar as merge la politie sa-l ia cumva in evidenta pt ca e pericol public si chiar daca nu te impaci cu el nu te vad bine. de obicei animalele astea nu se lasa pana nu devoreaza prada si ai avea mare noroc daca si-ar lua mainile si gandurile de pe tine.
baga-ti mintile-n cap, nu ai nevoie de el, UN OM CARE IUBESTE NU POATE SA UMILEASCA SAU SA LOVEASCA!!
Oana_Tilici
Postat pe 19 Mai 2010 19:08
De la: Tazmanian, la data 2010-05-08 14:46:04probabil a doua oara iti va baga un pepen in c...r, o sa iti dea palme la subrat, o sa te gadile, apoi o sa te stranga de gat cu o soseta pana iti iesi ochii din orbite, apoi sa te plezneasca peste bot cu cardul visa, o sa puna cainii pe tine, apoi o sa te bage cu capul in wc, dupa care o sa te lege de masina si o sa te tarasca prin oras de abia astepti cred








bravo!!!!!


fata mea...112..... nu se merita sa stai langa asemenea javre....eu la prima palma...m-as desparti si de fat frumos...mai ales de bruta asta...
Chocolatzyk
Postat pe 19 Mai 2010 19:47
Nuuuu, probabil cã ceva cu care stã de mult în gurã cã e de mult înghiþit. Aºa cã acum are lipsã
flory1971
Postat pe 19 Mai 2010 23:29
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..

ESTI O MARE TAMPITA DACA NU AI FOST CAPABILA SA IEI O DECIZIE, DAR STII CEVA ............FEMEILE CA TINE ISI MERITA SOARTA ! ( JALNIC DE PROASTE SUNT UNELE )
borodimonica
Postat pe 20 Mai 2010 08:18
un astfel de om nu merita nici o sansa.....si nu exista ici un motiv care sa ii scuze comportamentul....nici macar ALCOOLUL. parerea mea...episoadele urmatoare vor fi si mai groaznice. fereste-te din calea lui cat mai poti....la 20 ani te indragostesti usor...si daca te eliberezi de .....(nici nu stiu cum sa ii spun...nu e om...dar nici sa jignim animalele) ai toate sansele sa dai curand de cineva care sa te aprecieze
ramonell
Postat pe 20 Mai 2010 08:43
De la: kudika116555, la data 2010-05-16 15:28:37chiar ma uitam la tot ce scrieti....nu cred ca asta e pe buna...e o tipa care lucreaza la Kudika si tre sa abordeze tot felul de teme.......pai ea in afara de prima pagina care sunt 3 mesje cu totul nu a mai scris nimic pana la a 6-a.....totul e o vrajeala....cu toate ca sunt cazuri de genul asta pe care le abordeaza aceasta angajata de la kudica....

Priviti si va minunati...exista si fete inteligente.
Saxon
Postat pe 20 Mai 2010 10:29
De la: Saxon, la data 2010-05-20 10:29:27
De la: kudika116555, la data 2010-05-16 15:28:37chiar ma uitam la tot ce scrieti....nu cred ca asta e pe buna...e o tipa care lucreaza la Kudika si tre sa abordeze tot felul de teme.......pai ea in afara de prima pagina care sunt 3 mesje cu totul nu a mai scris nimic pana la a 6-a.....totul e o vrajeala....cu toate ca sunt cazuri de genul asta pe care le abordeaza aceasta angajata de la kudica....

Priviti si va minunati...exista si fete inteligente.


logic ca atunci cand ii scade traficul baga o bomba!
one_size
Postat pe 20 Mai 2010 10:33
Pt touch me...sa se stie....mai ai dreptul la 2 incercari.Hm...degetul se suge cind esti mic...O punem de un rebus sexual?
Saxon
Postat pe 20 Mai 2010 10:39
Neah... nu are nici cea mai mica importanta ca-s 'facute' subiectele astea. Ne mai punem si noi rotitele in miscare si ne dam mari ca ne pasa de problemele altora, nu?
Neamtu
Postat pe 20 Mai 2010 10:46
De la: Saxon, la data 2010-05-20 10:39:47Pt touch me...sa se stie....mai ai dreptul la 2 incercari.Hm...degetul se suge cind esti mic...O punem de un rebus sexual?



saxoane chiar vrei tu "s-o punem" de un rebus? esti sigur ca faci fatza?
touch_me
Postat pe 20 Mai 2010 10:51
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:46:07Neah... nu are nici cea mai mica importanta ca-s 'facute' subiectele astea. Ne mai punem si noi rotitele in miscare si ne dam mari ca ne pasa de problemele altora, nu?


normal ! daca nu era acest subiect o mai "puneam" eu de un rebus sexual?!
touch_me
Postat pe 20 Mai 2010 10:53
De la: touch_me, la data 2010-05-20 10:53:01
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:46:07Neah... nu are nici cea mai mica importanta ca-s 'facute' subiectele astea. Ne mai punem si noi rotitele in miscare si ne dam mari ca ne pasa de problemele altora, nu?


normal ! daca nu era acest subiect o mai "puneam" eu de un rebus sexual?!


...macar de-un twister, ceva...
Neamtu
Postat pe 20 Mai 2010 10:54
De la: Saxon, la data 2010-05-20 10:39:47Pt touch me...sa se stie....mai ai dreptul la 2 incercari.Hm...degetul se suge cind esti mic...O punem de un rebus sexual?

hopa...sunt invidioasa..rebus sexual?
one_size
Postat pe 20 Mai 2010 10:54
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:54:23
De la: touch_me, la data 2010-05-20 10:53:01
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:46:07Neah... nu are nici cea mai mica importanta ca-s 'facute' subiectele astea. Ne mai punem si noi rotitele in miscare si ne dam mari ca ne pasa de problemele altora, nu?


normal ! daca nu era acest subiect o mai "puneam" eu de un rebus sexual?!


...macar de-un twister, ceva...


va ros sa stati deoparte aici este vorba numai de mine si d-l saxon!
invidiosilor!
touch_me
Postat pe 20 Mai 2010 10:58
De la: touch_me, la data 2010-05-20 10:58:37
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:54:23
De la: touch_me, la data 2010-05-20 10:53:01
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:46:07Neah... nu are nici cea mai mica importanta ca-s 'facute' subiectele astea. Ne mai punem si noi rotitele in miscare si ne dam mari ca ne pasa de problemele altora, nu?


normal ! daca nu era acest subiect o mai "puneam" eu de un rebus sexual?!


...macar de-un twister, ceva...


va ros sa stati deoparte aici este vorba numai de mine si d-l saxon!
invidiosilor!


Numai bine se potriveste, ca eu mi-s un voyeur, asa ca... nici vorba de invidie. Bagati, bagati!
Neamtu
Postat pe 20 Mai 2010 11:00
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 11:00:45
De la: touch_me, la data 2010-05-20 10:58:37
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:54:23
De la: touch_me, la data 2010-05-20 10:53:01
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:46:07Neah... nu are nici cea mai mica importanta ca-s 'facute' subiectele astea. Ne mai punem si noi rotitele in miscare si ne dam mari ca ne pasa de problemele altora, nu?


normal ! daca nu era acest subiect o mai "puneam" eu de un rebus sexual?!


...macar de-un twister, ceva...


va ros sa stati deoparte aici este vorba numai de mine si d-l saxon!
invidiosilor!


Numai bine se potriveste, ca eu mi-s un voyeur, asa ca... nici vorba de invidie. Bagati, bagati!


unde?
touch_me
Postat pe 20 Mai 2010 11:06
De la: touch_me, la data 2010-05-20 11:06:47
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 11:00:45
De la: touch_me, la data 2010-05-20 10:58:37
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:54:23
De la: touch_me, la data 2010-05-20 10:53:01
De la: Neamtu, la data 2010-05-20 10:46:07Neah... nu are nici cea mai mica importanta ca-s 'facute' subiectele astea. Ne mai punem si noi rotitele in miscare si ne dam mari ca ne pasa de problemele altora, nu?


normal ! daca nu era acest subiect o mai "puneam" eu de un rebus sexual?!


...macar de-un twister, ceva...


va ros sa stati deoparte aici este vorba numai de mine si d-l saxon!
invidiosilor!


Numai bine se potriveste, ca eu mi-s un voyeur, asa ca... nici vorba de invidie. Bagati, bagati!


unde?

in borta bre!
one_size
Postat pe 20 Mai 2010 11:10
Scapa de el cat poti tu de repede!!! Uita de iubirea care i-o porti, e doar o iluzie. Intrebarea e cum vei putea scapa de el...eu cred ca asta va fi o problema, dar scapa de el cat mai repede posibil.
frumi
Postat pe 21 Mai 2010 06:06
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:52:17sunt un copil,n-am mai trecut prin asa ceva..nici nu stiu ce sa fac..de vorbit nu mai vorbesc cu el,dar ma cauta..plange la telefon..nu stiu...ne facusem atatea planuri impreuna,urma sa ne mutam impreuna..si brusc a cazut tot..


tu mai stai de vorba cu el la telefon ??? dupa toate asta? trebuia sa l reclami la politie !
daca te omora ??? !
daca te lovea la cap si paralizai ?? TU NU TE GANDESTI ???
ASTA NUMESTI TU DRAGOSTE ??? te mai gandesti la el si la alte planuri ???
kudika052198
Postat pe 21 Mai 2010 08:13
Ia-ti un certificat medico-legal si nu uita niciodata ce ti-a facut chiar daca "din prostie" il vei ierta.
viogen26
Postat pe 21 Mai 2010 10:24
De la: kudika052198, la data 2010-05-21 08:13:32
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:52:17sunt un copil,n-am mai trecut prin asa ceva..nici nu stiu ce sa fac..de vorbit nu mai vorbesc cu el,dar ma cauta..plange la telefon..nu stiu...ne facusem atatea planuri impreuna,urma sa ne mutam impreuna..si brusc a cazut tot..


tu mai stai de vorba cu el la telefon ??? dupa toate asta? trebuia sa l reclami la politie !
daca te omora ??? !
daca te lovea la cap si paralizai ?? TU NU TE GANDESTI ???
ASTA NUMESTI TU DRAGOSTE ??? te mai gandesti la el si la alte planuri ???


da! din aia oarba!
touch_me
Postat pe 21 Mai 2010 10:57
MAI CAPRIOARA TU DE FAPT CE VREI SA TE SUSTINEM IMPACARII CU EL?
CE MAI ASTEPTI DU-TE SI IMPACATE
NU MAI POSTATI SUBIECTE INUTILE CA DE FAPT PANA LA URMA CUM ESTI TANARA SI NECOAPTA TE VEI IMPACA CU EL SI NOI NE VOM BATE PE AICI
SCUZE DAR DACA TOT ASCULTI UN SFAT BUN SAU DACA VREI UN SFAT MAI BUN VB CU PARINTII TAI SUNT CE-I MAI IN MASURA SA ITI SPUNA
EU NU CRED CA EI TE VOR INVATA DE RAU
LASA LUMEA FIECARE ZICE CE VREA
IAR TU SIGUR VREI SA FII IAR CU EL
DU-TE FATA MEA SA TE MAI BATA ODATA CA DOAR ACUMA STII CUM E
SCUZE DAR TREBUIE SA FII MAI REALISTA MAI ARE UN PIC SA TE ARUNCE SI DE PE GEAM
DE CE NU TE DUCI?
TE PUP SI SA IMI SPUI SI MI-E CUM A FOST LA A2A BATAIE
SUCCES
alexcris2007
Postat pe 21 Mai 2010 12:59
am fost in situatia ta ani de zile.m-am casatorit din dragoste dar la 3 saptamani dupa nunta am luat primimbeele palme.a plans sa il iert ca nu se mai intampla si i-am dat o sansa.apoi am facut un copil impreuna dar bataile s-au indesit.pana intr-o zi cand mi-a taiat mana cu o sticla si mi-a pus satarul ala de macelar la gat.atunci am avut noroc ca a venit vecina si m-a scapat .am zis stop.am divortat si de trei ani incerc sa imi revin.si sotul meu facea lucrurile astea la bautura.de fiecare data le pare rau dar tot o fac.nu ii mai da o sansa.nu merita.10 ani am asteptat sa se schimbe dar a facut mai rau.o sa o faca si cu tine.crede-ma.un om adevarat nu s-ar fi gandit niciodata sa iti faca asa ceva dar sa o si puna in practica.o sa treci peste asta.am trecut eu care am si un copil dupa o casnicie de 10 ani.dupa 4 e mai usor.bafta.
amika29
Postat pe 21 Mai 2010 13:17
De la: amika29, la data 2010-05-21 13:17:45am fost in situatia ta ani de zile.m-am casatorit din dragoste dar la 3 saptamani dupa nunta am luat primimbeele palme.a plans sa il iert ca nu se mai intampla si i-am dat o sansa.apoi am facut un copil impreuna dar bataile s-au indesit.pana intr-o zi cand mi-a taiat mana cu o sticla si mi-a pus satarul ala de macelar la gat.atunci am avut noroc ca a venit vecina si m-a scapat .am zis stop.am divortat si de trei ani incerc sa imi revin.si sotul meu facea lucrurile astea la bautura.de fiecare data le pare rau dar tot o fac.nu ii mai da o sansa.nu merita.10 ani am asteptat sa se schimbe dar a facut mai rau.o sa o faca si cu tine.crede-ma.un om adevarat nu s-ar fi gandit niciodata sa iti faca asa ceva dar sa o si puna in practica.o sa treci peste asta.am trecut eu care am si un copil dupa o casnicie de 10 ani.dupa 4 e mai usor.bafta.


ce bestie!!!
touch_me
Postat pe 21 Mai 2010 13:22
ce vrei __sa te vedem la stiri moarta_--______
kudika055012
Postat pe 21 Mai 2010 14:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dezamagire 13 De la: kudika_35255 3 Iunie 2013 10:17
ma santajeaza pt a ramane impreuna 14 De la: puyaroxy 14 Iulie 2009 00:44
Decolorare? sau doar vopsire? HEELLLPPP 4 De la: Marina_Daniliuc_1 9 Octombrie 2013 18:45
O iubire de 5 ani :(((( 7 De la: zuzulika90 20 Mai 2013 21:18
il iubesc dar vreau sa l parsesc 76 De la: alexandra0788 18 Decembrie 2012 10:18