Setari Cookie-uri

Ajutor..am fost batuta..

nu se v-a schimba niciodata, daca o sa-i mai acorzi o sansa o sa ti-o ceara si pe a doua, a treia s.a.m.d., esti tinara , nu ai obligatii, nu se merita sa-i faci lui viata frumoasa in timp ce tu te ofilesti. Nu te lasa calcata in picioare, nu este pentru tine, ai inca timp sa intilnesti iubirea adevarata,sa-l intilnesti pe cel caruia ii va fi drag sa te priveasca, sa te asculte, sa te mangaie. Capul sus si mergi inainte; nu te uita inapoi. Multa fericire si ai grija de tine.
kudika161815
Postat pe 16 Mai 2010 14:32
nu-i mai dati sfaturi degeaba...nu vedeti k nu a mai dat nmk? probabil k akm e cu el iar noi ne strofocam aici degeaba;)
kudika078456
Postat pe 16 Mai 2010 14:40
Ildeal ar fi sa renunti la el.
Vad ca nu ai mai postat nimic,spune-ne si noua cum a ramas cu tine,esti bine,ce decizie ai luat?
I-ai acordat o sansa sau ti-ai vazut de viata?Bafta!
cami_goanga10
Postat pe 16 Mai 2010 14:41
Indiferent daca a fost un mielujel pana acum omul la betie iji arata adevarata fata....din moment ce a dat odata in tine o va face din nou ji nu merita sa stai umflata ji vanata din cauza unui bou chiar daca il iubejti credema unele lucruri nu poti sa le treci cu iubirea oricat ar fi ea de mare...tot ce are un inceput are ji un final...sunt baiat de varsta ta am dat ji eu in prietena la bautura ji e unul din cele mai mari regrete ale mele....ea ma iertat dar eu la bautura am renuntat...sacrificii trebuie facute la fel ji la tine :D:D:D:D
16wizard
Postat pe 16 Mai 2010 14:44
chiar ma uitam la tot ce scrieti....nu cred ca asta e pe buna...e o tipa care lucreaza la Kudika si tre sa abordeze tot felul de teme.......pai ea in afara de prima pagina care sunt 3 mesje cu totul nu a mai scris nimic pana la a 6-a.....totul e o vrajeala....cu toate ca sunt cazuri de genul asta pe care le abordeaza aceasta angajata de la kudica....
kudika116555
Postat pe 16 Mai 2010 15:28
Hy!

Nu pot decat sa iti dau un singur sfat si anume LASA-L!!! PLEACA din viata lui.
Fara nici o sansa acordata! Acum plange la telefon, te implora sa il ierti pt ca totusi spera ca-i vei mai acorda o sansa, dar din momentul care ii vei spune ca nu-l vei ierta si ca nu il mai vrei va deveni probabil din nou agresiv si va incerca sa te convinga altfel. de aceea sfatul meu- du-te si la Politie.
Imi pare rau pt tine ,stiu ca e dureros dar am incredere, tocmai pt ca esti asa tanara si ai posibilitatea sa inveti din aceasta poveste.Peste cativa ani iti vei multumi tie insati ca ai avut curajul sa spui STOP.

ely76
Postat pe 16 Mai 2010 15:36
cunosc o poveste asemanatoare..numai ca el a vrut sa bage cutitu in ea..dar ea s-a ferit a pus mana..complicat ...mie imie frika de oameni dastia..nu ar trebuii sa existe..pr mea a patit aproape acelasi lucru cum am spus mai sus cu cutitul si acum s-au impacat iar..ea spune ca e bine dar eu nu m-as mai intoarce la o pers care a incercat o data sa ma omoare si care m-a batut crunt...niciodata..chair daca il iubesc..
Clauda
Postat pe 16 Mai 2010 15:42
Ce ti s-a intamplat tie e destul de grav..si eu am un prieten de 2 ani de zile cu care am trecut prin multe.si pe mine m-a bruscat dar nu atat de grav cum ai patit u..e adevarta zicala:daca da o data in tine urmeaza si a doua oara..etc..eu l-am iertat pt ce mi-a facut,stiu k nu trebuia dar dupa ce l-am iertat se poarta ft frumos cu mine.la tine prea a exagerat prietenul tau..si eu tot un copil sunt(19 ani).si nu am primit decat 2 palme si ce m-a impins un pic mai rau pana m-a dat pe jos..e adev k te simti ca ultimul om dupa ce patesti asa cv..eu zic sa vb serios cu el,sa ii spui ca cu prima ocazie in care mai da in tine,ati terminat-o..e usor sa zici k il lasi,cum te mai sfatuiesc alte persoane dar din moment ce tii la el,te-ai invatat cu el e greu..
kudika182697
Postat pe 16 Mai 2010 15:52
daca a facut asa ceva inseamna ca tipul e bolnav psihic si de fiecare data cand o sa bea o sa te calce in picioare. am vazut zeci de cazuri de barbati ideali, dar care se transformau in brute dupa cateva pahare.
fugi cat mai departe de el si nu te mai uita in urma. sunt atatia baieti in lumea asta care nu au rectii de genul asta, iar tu meriti mai mult de atat.
tocmai pt k esti atat de tanara nu meriti sa accepti crizele de volenta ale unei brute. te-a torturat, si o va face din nou, tot fara vreun motiv la fel ca acum... poate data viitoare nu mai scapi cu viata din mainile lui... te-ai gandit la asta?
poate ca el regreta cu adevarat, poate k atunci cand nu bea e cel mai tandru om, insa datorita bauturii isi va pirde din nou controlul si va uita ca cea pe care o tortureaza e fiinta pe care de fapt o iubeste!
nu te juca cu boala asta, vei risca sa iti pierzi viata, copilaria, tineretea... tot!
degeaba ii dai acum o sansa, cand o sa bea din nou el nu se va mai gandi la asta, tu nu vei mai fi in ochii lui fiinta iubita ci doar un inamic, un sac de box... si gandeste-te bine... Vrei sa treci din nou prin asa ceva?????
monalizra
Postat pe 16 Mai 2010 16:04
aceste pers sunt de fapt animale nu se poate sa primeasca sanse ... un sfat nu-l ierta nu merita ...mult succes in viitor si cum sp vb din batrani referitor la faptu ca-l iubesti "balta-i plina de pesti " si nu ai nici 20 de ani e o varsta cand nu ar trebui sa ai astfel de probleme:)
ionyony
Postat pe 16 Mai 2010 16:04
daca nu ai 20 ani la ce iti trebuie barbat.o fata trebuie sa fie virgina pina la 25 ani si sa se casatoreasca nu sa umble cu barbati si sa intretina raporturi sexuale care ii dauneaza sanatatii.hai sa dregem situatia.1.ii faci peocws penal.art.180cod penal loviri si alte violente,viol cod penal.intretinerea de relaTII SEXUALE CU O MINORA COD PENALSECHESTRARE DE PERSOANA COD PENAL UNDE AI FOST DE 1 MAI FARA VOINTA TA.DEPUNE PLINGERE LA PARCHET.ESTE BINE SA ITI EI UN AVOCAT PENALIST.SA NU CUMVA SA SPUI CA A FOST BEAT SAU DROGAT.TOTUL A FOST FORTAT SI IMOTRIVA VOINTEI TALE.TREBUIE MARTORI SI CHIAR PARINTII POT DECLARA CA TE-A RAPIT DE ACASA SAU DE LA SCOALA.cere despagubiri adica te constitui parte civila cu mai multe mi de euro.trebuie sa faci examen laml care se plateste. sentimental.nu poti iubi o bestie care t-te-a violat si batut cu salbaticie.numai o timpita poate sa iubeasca o bestie.femeile sint oameni nu animale sa fie batute,femeile au demnitate.niciodata in viata ta nu trebuie sa te lasi batuta.faci proces ca sa-ti salvezi demnitatea de om si de femeie.sa fi mai inteleapta si mai cuminte,av.despina
greffe
Postat pe 16 Mai 2010 16:13
Glumesti,nu? Sa-i mai dai o sansa? De ce? Ca sa te mai loveasca inca o data?Vino cu picioarele pe pamant.Nu merita efortul.
crissa_cris
Postat pe 16 Mai 2010 16:15
BrAVO....VORBE MARI SI FARA SENS....ce sa faca la terapie de cuplu??????????sa mai piarda timp din viata?
olteaanualina
Postat pe 16 Mai 2010 16:17
Nu incerca sa-l ierti, o sa gasesti un barbat care sa te merite.Parinti tai stiu ce ti-a facut?De ce sa te intorci la el ca sa primesti pumni si jigniri de cate ori i se pare lui ceva " ciudat", cred ca are o problema, acum te-a batut asa?pai cand o sa fii sotia lui spala cu tine pe jos.Sora -mea a incercat 20 de ani sa-si inteleaga sotul, si nu a reusit crezi ca tu vei putea?
kudika171750
Postat pe 16 Mai 2010 16:18
Buna . Imi pare rau sa aud ceea ce ai scris , dar nu exista nici o sansa pentru voi . Pe acest om il va schimba doar lutul(adica cand va fi intre 4 scanduri) . Esti tanara , nu merita sa iti incepi viata langa un criminal ( pt mine asta este) . Iti doresc , sa ai minte sa il lasi , si sa fi fericita cu un barbat care stie sa te respecte macar , ... Lasa-l dracului de nenorocit , si vezi-ti de viata ta . Fii tare , si nu ceda plangerilor si scuzelor lui ...fii tare si refuza-l si daca vine tarandu-se la tine , refuza-l . Chiar daca zici ca-l iubesti , o sa iti treaca , esti tanara , o sa gasesti un om demn de tine . Bafta . Dana
dana_72
Postat pe 16 Mai 2010 16:32
buna....majoritatea barbatilor calca stramb la un moment dat, sunt unii care merita o a doua sansa dar sunt altii care nu...aceea care nu merita nu se vor schimba niciodata asa cum este prietenul tau,nu face un pas gresit pentru ca dupa aia o sa-ti para rau toata viata. viata e frumoasa merge inainte baieti sunt, asa ca nu te lasa manipulata de lacrimile lui si de ceea ce zice....o sa-i para foarte rau si lui la un moment dat, dar atunci o sa fie prea tarziu.
elena008
Postat pe 16 Mai 2010 16:40
oricat demult l-ai iubi eu te sfatuiesc sa nu te mai impaci cu el,nu merita iertat daca te-ar iubi nu te-ar lovi ca un monstru ce e!!!!!!!!!!!doar o viata avem si nu trebuie sa lasam pe nimeni sa-si bata joc de noi,nu poti fi fericita langa unul fara suflet.FII TARE dumnezeu te va ajuta sa treci peste si sa intalnesti un barbat care sa te iubeasca si sa te respecte.
kudika183013
Postat pe 16 Mai 2010 16:59
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..


Dute mai la un psihiatru !!! Iar pe el du-l in spatele gratiilor de fier !!!
El e un criminal iar tu o nebuna .... sintetzi cuplul ideal !!!

Amandoi avetzi pacate foarte grele... si dupa cum unii stiu si altzii nu, " Pedeapsa pacatosilor este nebunia ! "

Nebunia, este spiritul antihristului care v-a otravit sufletele si gandirea... Pe scurt: sintetzi posedatzi amandoi !

In mod normal, el ar trebuii sa fie dat in judecat si inchis pt vatamari corporale cu intentzie de omor !
Iar tu ai nevoie urgenta de un cabinet psihologic in care sa te tratezi de iubirea ta bolnava.


denis_3d25
Postat pe 16 Mai 2010 17:39
De la: denis_3d25, la data 2010-05-16 17:39:02
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..


Dute mai la un psihiatru !!! Iar pe el du-l in spatele gratiilor de fier !!!
El e un criminal iar tu o nebuna .... sintetzi cuplul ideal !!!

Amandoi avetzi pacate foarte grele... si dupa cum unii stiu si altzii nu, " Pedeapsa pacatosilor este nebunia ! "

Nebunia, este spiritul antihristului care v-a otravit sufletele si gandirea... Pe scurt: sintetzi posedatzi amandoi !

In mod normal, el ar trebuii sa fie dat in judecat si inchis pt vatamari corporale cu intentzie de omor !
Iar tu ai nevoie urgenta de un cabinet psihologic in care sa te tratezi de iubirea ta bolnava.



esti tare pe cuvant daca nu...omul secolului 21...scurt si la obiect!!!
Ana69Marry
Postat pe 16 Mai 2010 17:53
o mama mia ,din pacate se intimpla destul de des asa ceva ,si toti ar trebui sa faca ceva sa stopeze aceste violente -draga mea din partea mea nu exista iubire cind se intimpla asa ceva ,nici unul pe acest pamint nu merita sa fie tratat in acest mod . un sfat ,scuilpa-l si tu in ochi cind il vezi ,draga ca nu te iubeste ,si stai cit mai departe de acest tip dec barbati ca viata e scurta si se traieste doar o singura data ,cine a facut asa ceva o data va face mereu acest lucru ,si de fiecare data va fi mai rau,iesti tinara si ai viata inainte pt a gasi un Barbat sa te merite si sa te respecte asa cum merita fiecare din nou .--iti vorbesc din experienta nu din povesti ,asa ca trimite-l la parintii lui care nu au stiut sa-l educe la timpul potrivit sa si-l plinga cit mai au timp---pacat ,fi tare si stergeti-l din inima
kudika178032
Postat pe 16 Mai 2010 18:36
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:54:21si va rog sa nu mai faceti misto..ca si-asa e destul de greu..poate n-ati trecut prin asta si nu stiti ce inseamna..


Caprioara draga, pe la 17-18 anisori am trecut si eu prin ceva de genu', doare dar e foarte simplu de rezolvat: opreste totul acum! poate el insista, dar tu fii consecventa si nu-i da sperante, va renunta intr-un final.
Eu imi luasem doar o palma, ne-am desparit, a vrut inapoi, a plans, a insistat, l-am primit inapoi si dupa nici o luna...au urmat mai multe palme...suturi, si alte manifestari din astea dragastoase.
Tu deja spui ca ti-ai luat o cafteala serioasa...ce crezi ca va fi a doua oara?
Esti tanara, ai o viata inainte sa intalnesti si barbati care nu indraznesc la loveasca nici cu cuvinte macar!

EvitaVentura
Postat pe 16 Mai 2010 18:45
Poftim?????????????si ce studiaza la Teologie ?Compotamentul Animalic?Dute fata mea invirtindu-te,FUGI ACUMA CIND MAI POTI,NU TE MAI UITA IN URMA.UN SUT IN FUND ESTE UN PAS INAINTE.Ai 20 de ani,sunt cupluri care se despart la 80 de ani,De ce sa Suferi,pt. ce??????????????????GO,GO now
aleculelia
Postat pe 16 Mai 2010 18:56
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..

lasa-l urgent
ti se pare ca-l iubesti
lumea asta e plina de barbati....si oricum esti prea tanara....
YullyNar3
Postat pe 16 Mai 2010 18:57
Sigur daca te impaci ,vei ajunge in mormant.....si el in puscarie
Merlucius
Postat pe 16 Mai 2010 19:01
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..

fetita, tu ai citit ceea ce ai scris??????eu stiu ca la 20 ani ti se pare ca toata lumea e a ta dar de aici pina a accepta sa fii in asa hal de maltratata e cale lunga...acest baiat pe care tu il iubeste e clar si foarte clar ca nu te iubeste....nu te respecta...nu se respecta intai pe el, ca om....sper dinsuflet ca cei apropiati sa ti deschida mintea si sa renunti pentru totdeauna la el...
catalina69
Postat pe 16 Mai 2010 19:03
tu esti constienta de ce vrei , de iti doresti asa un animal k om nu il pot numi sincer nu realizezi ce poate face din tine lasal. iti spun sincer k o sa urmeze si altele asa ma sfatuit si pe mine altcineva , mai invarsta si ,,mia zis dak iti va da o palma lasal k va da si un pumn si un picior si ai sa regreti toata viata si nu am ascultat si asa sa intamplat au urmat si altele si acuma stau sa sufar din cauza k am copii si de dragul lui am acceptat si eu eram si mai mik decat tine dar niciodata nu e tarziu sa iti asculti inima mai bine acum decat mai tz cand va adaugati mai multe sentimente iti spun sincer, nu te cunosc nu ma cunosti dar lasal dracului k asta nu e om e animal sau asa te considera el k te bate k pe un caine si te imp0aci cu el pentru un osss il ierti prea usor eu una nu il mai acceptam ptru ce zici k tia facut sincer e un timpit de da in asa fel intr-o femeie si tu esti fraera de stai cu un asa dobitok mult noroc si fi curajoasa sa mai spui si nuuuuuuuu nu numai da k ei asta sunt invatati sa fim mereu de acord cu eiiiiiiii fi tare si dai papuciiiiiiiii ca sunt multi barbati si cu suflet de aur nu betivi ordinariiiiii.pa numai bine iti urez
annaellyellyanna
Postat pe 16 Mai 2010 19:14
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:52:17sunt un copil,n-am mai trecut prin asa ceva..nici nu stiu ce sa fac..de vorbit nu mai vorbesc cu el,dar ma cauta..plange la telefon..nu stiu...ne facusem atatea planuri impreuna,urma sa ne mutam impreuna..si brusc a cazut tot..


Bine ca s-a intimplat acum,cind mai poti face ceva.Ca daca apucai si te maritai cu el,scapai mai greu.Nu-l crede.CINE A PUCAT SA DEA O DATA,VA DA MEREU.ANIMALUL ,CONSIDERA FEMEIA OBIECTUL LUI DE DISTRACTIE SI SACUL LUI DE BOX.
FUGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII CIT POTI DE DEPARTE.SI NU-I MAI ACORDA ALTA SANSA,INDIFERENT CE SPUNE.
NU O MERITA.TU NU VEZI CITE NENOROCIRI SE INTIMPLA IN JURUL NOSTRU?vREI SA MORI "DE DRAGOSTE RANITA".FUGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
kudika080970
Postat pe 16 Mai 2010 19:43
Inca mai esti cu el eu nu as sta cu o asemenea bruta langa mine
stefania4you
Postat pe 16 Mai 2010 19:51
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..


ok. acum poti sa spui si ce ai facut de te-a batut :))?
leo_
Postat pe 16 Mai 2010 20:00
Pai la ce am citit......nici nu ar trebui sa mai intrebi....termin-o cu el.
Cineva care te iubeste nu poate reactiona in astfel de mod........sau nu se poate controla la betie....si tot nu are scuza.....cum sa poti sta cu un barbat care te injoseste in halul asta......?????????!!!!!!!!
E si vb de sanatatea ta.......si esti asa tanara....crede-ma are balta peste............nu-ti face griji.
pupici si ia decizia cea buna
kudika086885
Postat pe 16 Mai 2010 20:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mila sau obisnuinta 6 De la: Rafinata 26 Iunie 2009 14:28
when the love is gone 20 De la: stefancelmic 6 Iulie 2009 14:43
Nedumerire 28 De la: SorinD 26 Martie 2011 07:05
ce sa fac :-? 10 De la: _vio_ 22 Iunie 2011 15:54
Nu mai inteleg nimic. 52 De la: Mister-D 20 Mai 2013 13:53