Setari Cookie-uri

Ajutor..am fost batuta..

Tu inca il mai iubesti si iti e dor de el dupa cate ti-a facut?Daca era o palma sa zic ca mai intelegeam , dar in halul in care te-a batut si tu te mai gandesti la el?Revino cu picioarele pe pamant.Omul asta e o bruta un animal , nu merita nici o sansa.Lasa-l in plata Domnului.Esti tanara nu il lasa sa iti umbreasca cei mai frumosi ani.
Apadeploaie
Postat pe 24 Mai 2010 00:33
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..



:((( imi pare tare rau pt tine... e groaznic ce-mi spui... parca ma doare pe mine.. cum sa il mai iubesti?? cum sa-ti fie dor de el?? si eu am primit palmi dar am dat si eu.. si apoi am plans amandoi k niste copii... da o data de doua ori.. dar apoi.. ne-am linistit.. si ne-am pro=omis k n se va mai intampla.. el se abtinea s anu ma loveasca..el il provocam recunosc.. dar ce spui aici.. putea sa te omoare!!! asta e o crima!! oricat l-ai iubi.. trebuia denuntat la politie..stiu k e greu... si acum si atunci... dar omul ast anu merita.. oricat de beat ar fi...
dr10mady
Postat pe 24 Mai 2010 01:08
De la: dr10mady, la data 2010-05-24 01:08:21
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..



:((( imi pare tare rau pt tine... e groaznic ce-mi spui... parca ma doare pe mine.. cum sa il mai iubesti?? cum sa-ti fie dor de el?? si eu am primit palmi dar am dat si eu.. si apoi am plans amandoi k niste copii... da o data de doua ori.. dar apoi.. ne-am linistit.. si ne-am pro=omis k n se va mai intampla.. el se abtinea s anu ma loveasca..el il provocam recunosc.. dar ce spui aici.. putea sa te omoare!!! asta e o crima!! oricat l-ai iubi.. trebuia denuntat la politie..stiu k e greu... si acum si atunci... dar omul ast anu merita.. oricat de beat ar fi...

glumesti ? daca il bagau la puscarie pentru asta? avea saracu' om niste sani mari tatuati pe spate pentru tot restul vietii .
Ventrue
Postat pe 24 Mai 2010 01:17
De la: Neamtu, la data 2010-05-08 14:48:54
De la: thadoogback, la data 2010-05-08 14:46:55da bai neamtule,,ce oameni domnule ce oameni


No, nu te supara acuma pe mine, e o chestie general valabila pe forumul asta. Nu e prima oara cand vad ca unii chiar isi pun problemele pe tava, asteapta un sfat, o idee si nu primesc decat mistouri ca raspuns.

Sa-mi fie cu iertare Neamtule, dar pe bune, cand ceri sfaturi in probleme de genul asta.... chiar iti vine sa faci misto de respectiva. Cand unu te calca in picioare la propriu, chiar trebuie sa ceri sfaturi pentru a sti ce sa faci? Uneori chiar am senzatia ca unele topicuri sunt scrise la misto pentru ca nu-mi vine sa cred ca poate sa zaca atat de multa prostie in cineva care stie totusi sa foloseasca internetul pentru a cere... sfaturi.
In rest, pentru tine tot respectul, chiar imi place modul tau de a gandi
arahne
Postat pe 24 Mai 2010 09:06
De la: Tazmanian, la data 2010-05-08 14:46:04probabil a doua oara iti va baga un pepen in c...r, o sa iti dea palme la subrat, o sa te gadile, apoi o sa te stranga de gat cu o soseta pana iti iesi ochii din orbite, apoi sa te plezneasca peste bot cu cardul visa, o sa puna cainii pe tine, apoi o sa te bage cu capul in wc, dupa care o sa te lege de masina si o sa te tarasca prin oras de abia astepti cred

Mai Taz, ai numai mistocareala in tine, dar de data asta subscriu. Asta chiar e tare
arahne
Postat pe 24 Mai 2010 09:24
Pentru Touch me...incepem rebusul sexual. 69 vertical...sushi romanesc,din 4 litere dulci si suculente.Indiciu...favourite main course pe Kudika.
Saxon
Postat pe 24 Mai 2010 09:32
Draga mea,
Viata e un sir neintrerupt de alegeri...alegeri care ne fac bine...altele care ne fac rau. Ai nevoie de putina coloana vertebrala pentru a lua atitudine intr-o asemenea situatie....nu degeaba esti atrasa in genul asta de relatie. Acest om are o problema....violenta este o problema...pe care tu draga mea nu o poti rezolva....oricum e mai mult decat suficient pentru tine...sunt oameni specializati care se ocupa de asta...si chiar nu e nici o rusine sa apelezi la ajutor....insa trebuie sa ai bunavointa.
Gandeste ca acum e ok....si-ti spui"I can take it" insa peste ceva timp va veni si un bebe mic si neajutorat care are nevoie de tine...vrei sa aiba aceeasi soarta?
Invata acum lectia cat inca nu e prea tarziu. Accepta ca sunt lucruri pe care nu le poti schimba...totodata sunt lucruri care depind de luciditatea si de deciziile tale.
Iti doresc intelepciune sa vezi lucrurile asa cum sunt....si nu te gandi doar la tine si la el...gandeste-te la ce puteti construi impreuna....sacrificii faci insa cu siguranta nu in primii ani de casnicie...relatie
gandeste acum...ca maine sa nu fie prea tarziu...de iubit...ai timp sa iubesti o viata....atata timp cat inima ta nu e schilodita!
ananicky
Postat pe 24 Mai 2010 10:51
buna si eu am trec prin astfel de situatii timp de 6 ani iam dat sanse intruna,credema nu se merita,va da tot timpul in tine credema stiu cum e,nu cred ca vrei sa duci o viata asa,el spune ca te iubeste dar un om care iubeste nu isi bate joc,ai viata inainte nu are rost
kudika187646
Postat pe 24 Mai 2010 11:43
Total greeeesit oameni buni !!! Omul nu este un animal (am eu un chow chow si este f dragutz) , asta e bestie din toate pctele de vedere !!! Dumnezeule , daca as fi unul din parintii sau prietenii tai te-as bate eu numai sa nu mai stai cu el...intr-adevar nimanui nu-i scrie pe frunte "idiot" cand il cunosti dar ar trebui sa-ti dai seama dupa ceva timp sa nu mai vb de 4 ani !!!!!!!!!! AI MARE GRIJA SI FUGI CAT MAI POTI !!
NicoNicco
Postat pe 24 Mai 2010 12:05
Asta e o bruta un animal fara coarne.Dupa tot ce ti-a facut, cum poti sa-l mai iubesti? Si ce daca era beat? o femeie nu trebue jicnita nici cu o privire, dar de cum prin ce-ai trecut tu.Daca vei mai sta cu el asa iti va fi viata mereu.Fugi cit poti. pune punct.Sa te roage si cu lacrimi de crocadil si sa nu te mai intorci la el.Oare tu nu tii la viata ta deloc?
kudika098645
Postat pe 24 Mai 2010 12:17
....daca ti place sa iei omorul de la plevna....impaca-te cu el....daca nu, da l in spanac....ca are balta peste....dar eu stiu sigur ca te vei impaca cu el....pt ca iti place bataia....si mai mult crezi ca nimeni nu te va mai place de acum in colo, daca el nu o va mai face.....esti disperata dupa el ....si asa meriti ....poate ca la al 2 lea scandal de acest gen....nu te vei mai trezi......ce muski mei mai fetelor sunteti batute n cap....dupa o asemenea intamplare mai si cereti sfaturi ....ce anume sa faceti....vai de voi pustoaice disperate..... ....stiu ca sunt rau ....dar este adevarat ce spun
gratuit89
Postat pe 24 Mai 2010 12:42
De la: zyzyka, la data 2010-05-08 14:39:08
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..

dupa ce ai lesinat k te tinea de gura si nas il mai iubesti??? pfff data viitoare nu mai te tine pana lesini te tine pana mori....dai viata ta pt un pic de fericire si reatul suferinta??? nu merita fata draga da-l dreaq ...pffff mi se face rau de cate mai aud..a dreaq dragoste cum te face sa mori pt ea....pffffffffffff


draga mea, hai sa nu exageram, mai ales daca spui ca inca'l iubesti....eu te sfatuiesc sa-i mai dai o sansa. daca nu ai murit prima data, nu o sa mori nici a2a,nici a3a, nici a4a. eu zic sa nu te dai batuta pana nu ajungi in coma. daca ai noroc,vei ajunge si in moarte celebrala de cateva ori cu scuipati pe fata si chiloti in gura. dar eu zic sa nu te daiu batuta. poate ajungi sa-l vezi si pe dumnezeu cu sutiene si ciorapi in gura( erau ciorapii tai sau ciorapii lui imputiti?)

draga mea, cateva flegme in ochi, cateva picioare,rinichii sfaramati, nu sdunt o tragedie.

eu zic sa mai incerci...poate se schimba,sau poate te obisnuiesti tu ....

OK PANA ACUM A FOST PARODIE (sper ca ai inteles)


cat de proa.sta poti fi femeia lu dumnezeu???????????


cum mai poti sa iubesti?????????????

ce sfaturi mai vrei de la lume????????????


ai incercat sa-ti imaginezi cum ar fi sa-ti vezi fata,copilul tau in asemenea postura?????????????


bai fetito trebuia sa mergi imediat la politie,sa-ti scoti certificat medico legal,sa-l bagi pe nespalatu dracu la puscarie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daca-ti spun proas.a te superi???????????
e treaba ta!!!!!!!!!!!

am o sora de 16 ani si una de 25, daca vad pe una din ele in asemenea situatie, fac crima,fac cea mai cruda crima din istoria crimelor!!! tatal tau stie? cum crezi ca se simte? cum mai poti sa te gandesti ca-l iubesti ca o fi ca o imparti??????????????????????????????????????

vezi-ti de viata ta,invata daca esti la facultate,cauta un baiat sanatos la cap, casca ochii alta dat....( daca bea un pahar de vin in 3 minute da- cu flit).

bai femeie lasa sfaturile de la prietene si mergi si te uita in oglinda. casca ochii in oglinda si intreaba-te cat de proas.a poti fi.....

i-mi pare rau daca am fost dur..dar de multe ori,adevarul,realitatea, trebuie servite crude ca sa ne loveasca tare in frunte. a fost mai de mult un scandal cu un handi..pat din targoviste care a batut o pustoaica in scara blocvului.

de atunci ma intreb de ce nu se petrece asa ceva in ochii mei o data....
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 25 Mai 2010 00:08
De la: kudika187646, la data 2010-05-24 11:43:54buna si eu am trec prin astfel de situatii timp de 6 ani iam dat sanse intruna,credema nu se merita,va da tot timpul in tine credema stiu cum e,nu cred ca vrei sa duci o viata asa,el spune ca te iubeste dar un om care iubeste nu isi bate joc,ai viata inainte nu are rost



6 ani????????????

nici cu un vagon de carti si studii sau sondaje nu cred ca gasim un raspuns la asmenea dilema.....


cum e posibil sa stea cineva in asmenea postura?

nici nu vreau sa ma gandesc....fac scurtcircuit in sistemul nervos
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 25 Mai 2010 00:20
Deci 1 vorbeste cu cei apropiati sa treci m ai usor despre asta(bine cineva sa te inteleaga si sa nu ti dea in cap cum ai deschis gura)
2.lui ii zici sa nu te m ai caute
3chiar daca te doare , m ai bine asa decat toata viata
4SA NUMAI ACCEPTI ASTA NICIODATA!
5Daca tot te cauta si te streseaza iti schimbi nr de telefon orice,sa numai dea de tine
6 asa fac mereu dupa ce te omoara isi cer scuze,ASA CEVA NU SE ACCEPTA!
7daca e prima data cand face asta cu atat m ai bine DISPARI DIN VIATA LUI
8daca nu e prima data e si m ai rau ;)
AmUnGandCeNuECuminte
Postat pe 25 Mai 2010 00:39
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 15:14:50nu,in niciun caz,nimeni n-a mai dat nimeni vreodata in mine...in astia 4 ani ne-am certat de 10 ori maxim..s-a purtat super..e si la teologie,vorbeam de nunta..


Stiu ca e greu, dupa 4 ani dar sa iti spun ceva si eu am avut o relatie de 4 ani cu acte si tot am iesit din ea. O experienta asemanatoare am avut-o eu cand eram mai tanara si de atunci mi-am pus o limita simpla: ne intelegem din vorbe, daca nu, incepand cu prima palma relatia se termina. Si, dupa cei 4 ani, a inceput cu o palma, apoi mai mult, apoi avocatii au stiut sa rezolve problema.
Si simteam ca mi se darama lumea.
Si mi-a trecut si ce frumoasa e viata mea acum...
Cu atat mai mult ca ai doar 20 de ani e dreptul tau sa iti traiesti viata frumos si sa nu tolerezi asa ceva.
Cat despre acea creatura, poate sa-ti planga la usa mult si bine, spunele eventual si parintilor tai despre asta daca nu stiu deja. Si tuturor celor care vor dori sa il tina departe de tine.
Me_Darya
Postat pe 25 Mai 2010 10:33
De la: Caprioara1890, la data 2010-05-08 14:54:21si va rog sa nu mai faceti misto..ca si-asa e destul de greu..poate n-ati trecut prin asta si nu stiti ce inseamna..


Fata mea, fugi si nu te uita inapoi! Daca-ti dadea o palma puteai eventual sa te gandesti..:"sa-l iert daca se straduieste sa0mi demonstreze ca s-a schimbat", dar aici...deja lucrurile au ajuns prea departe.Daca nu il lasi acum,o sa-ti meriti tot ce va urma.
sakura_7777777
Postat pe 25 Mai 2010 11:13
De la: miss_darine, la data 2010-05-08 19:13:54
De la: rashela, la data 2010-05-08 19:09:41Stiti care-i paradoxul in toate povestea asta? Ca cele care ar riposta cum se cuvine la un asemenea tratament, nu-s batute, nu-s atinse nici cu un deget. Adica eu, i-as manca coliva peste trei zile, crestineste, aluia de ar indrazni sa ridice palma.
Iar fata asta si altele ca ea, isi pun problema daca sa-l ierte cand iese din spital, sa-i mai dea o sansa. Asa o fi! Poate data viitoare o baga si-n groapa..

o femeie normala nici nu e nevoie sa riposteze, ori il da afara din casa ori pleaca ea in secunda doi fara niciun regret



te contrazic! cum putea sa plece in secunda doi?nici nu cred k s putea ridica de jos..si-n plus..chestia cred ca a durat mai mult de 2 secunde
sakura_7777777
Postat pe 25 Mai 2010 11:45
buna, eu am o vb referitor la ce ti s-a intamplat tie.daca plange dupa ce ti-a facut e un fatalau,labil psihic care atunci cand bea se transforma intr-un dobitoc.stii apropos de atsa am avut si eu un boyfriend tot asa ,,aventuros'' ca al tau pe care l-am iertat dupa prima escapada de genul pt ca nu stiam ce sa fac exact ca si tine si stii ce a facut la vreo luna dupa, vroia sa ma arunce de pe geam si nu, nu stateam la parter:)))dupa ce ne-am despartit pe bune adica a 2 zi a inceput ca al tau ,plans pe la usa amenintRI, telefone il geaseam in casa,ii dadeau drumul colegele,ma urmarea peste tot lucru care a tinut un an, asa a tinut-o pana cand i-a trecut.un barbat nu are nici o scuza sa loveasca o femeie si nici vice versa decat daca traiesc in mediul rural nu au vazut nici o data farama de educatie si atat stiu ei safaca.o data ce te-a lovit si mai ales la bautura o va face din nou ,asta nu e iubire, nu esti animalul lui sa te umileasca in felul asta.ziceai ca esti un copil,tocmai,ai toata viata inainte, doar nu crezi ca e sg barbat,sa-ti zic o treaba: exista o gramada de peste in ocean!ramai cu bine si ia decizia cea buna tu hotarasti,vrei sa fii sacul lui de box cand e turmntat sau vrei sa fii cu cineva care sa te aprecieze si care sa te trateze ca un om?!
deliza20
Postat pe 25 Mai 2010 12:58
De la: Saxon, la data 2010-05-24 09:32:37Pentru Touch me...incepem rebusul sexual. 69 vertical...sushi romanesc,din 4 litere dulci si suculente.Indiciu...favourite main course pe Kudika.



ai inceput rebusul fara mine????????



ma pricep mai bine pe orizontal
touch_me
Postat pe 25 Mai 2010 13:24
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-25 00:20:04
De la: kudika187646, la data 2010-05-24 11:43:54buna si eu am trec prin astfel de situatii timp de 6 ani iam dat sanse intruna,credema nu se merita,va da tot timpul in tine credema stiu cum e,nu cred ca vrei sa duci o viata asa,el spune ca te iubeste dar un om care iubeste nu isi bate joc,ai viata inainte nu are rost



6 ani????????????

nici cu un vagon de carti si studii sau sondaje nu cred ca gasim un raspuns la asmenea dilema.....


cum e posibil sa stea cineva in asmenea postura?

nici nu vreau sa ma gandesc....fac scurtcircuit in sistemul nervos

E posibil angelo, cand nu ai casa, nu ai serviciu si mai ai si niste copii de crescut si nimeni care sa te ajute.
arahne
Postat pe 25 Mai 2010 23:53
De la: arahne, la data 2010-05-24 09:24:25
De la: Tazmanian, la data 2010-05-08 14:46:04probabil a doua oara iti va baga un pepen in c...r, o sa iti dea palme la subrat, o sa te gadile, apoi o sa te stranga de gat cu o soseta pana iti iesi ochii din orbite, apoi sa te plezneasca peste bot cu cardul visa, o sa puna cainii pe tine, apoi o sa te bage cu capul in wc, dupa care o sa te lege de masina si o sa te tarasca prin oras de abia astepti cred

Mai Taz, ai numai mistocareala in tine, dar de data asta subscriu. Asta chiar e tare

cum sa nu il placi?...
dark_eye
Postat pe 26 Mai 2010 01:10

Simplu - daca nu vrei sa mai fii - FUGI! daca iti mai place macar ...o data - STAI si nu te mai plange!
kudika117097
Postat pe 27 Mai 2010 09:56
De la: Nor_a, la data 2010-05-18 15:48:18
De la: rashela, la data 2010-05-08 19:09:41Stiti care-i paradoxul in toate povestea asta? Ca cele care ar riposta cum se cuvine la un asemenea tratament, nu-s batute, nu-s atinse nici cu un deget. Adica eu, i-as manca coliva peste trei zile, crestineste, aluia de ar indrazni sa ridice palma.
Iar fata asta si altele ca ea, isi pun problema daca sa-l ierte cand iese din spital, sa-i mai dea o sansa. Asa o fi! Poate data viitoare o baga si-n groapa..


Dragul meu, desi la prima palma l-am iertat, la urmatoarea n-a scapat ieftin... Credema am ramas cu 1 sg cicatrice care e ascunsa de par, in schimb el toata viata v-a ramane cu semne pe fata si pe gat in special de la riposta mea. Am invatat ceva, daca l-am iertat 1 data a crezut ca poate sa faca ce vrea, pana i-am demonstrat contrariul... Crezi ca a mai indraznit vreunul sa ridice mana la mine de atunci? urmatorul care indrazneste numai sa ridice mana va invata sa zboare de pe bloc fara parasuta...
adyna2905
Postat pe 28 Mai 2010 11:33
SIGUR NU ESTI SADOMASOCHISTA?????
kudika116134
Postat pe 28 Mai 2010 19:52
Prima palma iertata si urmatoarele vin fara numar, fara numar........
Nu-l ierta caci asa va fii o viata intreaga ( DOAMNE FERESTE ). Intr-o zii tot acolo vei ajunge ( sau in cimitir ) caci nu-l schimba nimeni in veci , doar pamintul. Lasa-l .
Te suna ca nu poate plati abonamentul la o sala de box , iar tu esti buna pe post de sac de box , dar daca i-ai intoarce un pumn inapoi se va cuminti. Nu ai vazut filmul cu Jenifer Lopez....................
popadana
Postat pe 29 Mai 2010 08:04
De la: kudika117097, la data 2010-05-27 09:56:57
Simplu - daca nu vrei sa mai fii - FUGI! daca iti mai place macar ...o data - STAI si nu te mai plange!

de acord...dar se pare ca cei care raman sa suporte acest tip de "tratament" si-o fac cu manuta lor...ajungi sa te intrebi daca nu cumva le place suferinta...pune-l pe tusa...definitiv...
sonia1970
Postat pe 29 Mai 2010 08:23
desteptul invata din geseli si sigur nu mai face aceeasi greseala a doua oara
prostul nu invata nimik si aceeasi greseala se repeta la infinit
kudika186103
Postat pe 29 Mai 2010 21:13
Esti adorabila !!!
kudika133347
Postat pe 30 Mai 2010 22:28
Daca de acum te calca in picioare mai tarziu ce va mai face din tine? E bine sa asculti mi multe pareri dar decizia este a ta nu e de gluma. Cand veti forma o familie cum se va compoirta ti-ai pus intrebarea, vor aparea si copii ce va fi .........Iubirea nu tine de foame ai grija de tine.
kudika007127
Postat pe 31 Mai 2010 11:07
Fugiiiiii de el cat mai departe.Nu o sa se schimbe niciodata,crede-ma.O sa fie din ce in ce mai rau si o sa te trezesti ca te-a distrus si fizic si psihic.O sa-ti fie teama mereu de el.Pt ce sa te chinui?ia ce e frumos de la viata
turnesol_one
Postat pe 31 Mai 2010 19:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va cer ajutor 3 De la: Ame_ly 19 Octombrie 2010 15:26
Am ranit-o atat de mult.. 11 De la: Popa_Victor_1 22 Decembrie 2015 00:12
Am incercat...nu reusesc 32 De la: ionelaela 10 Octombrie 2009 01:05
suprize 12 De la: mimi_ca29 20 Ianuarie 2011 22:19
ciudat... 16 De la: AndreiD 26 Iulie 2009 00:20