Setari Cookie-uri

relatie cu cineva ai tanar cu 7 ani

De la: kudika098645, la data 2010-05-26 20:50:03Tu il iubesti pe acest barbat? Daca il iubesti asa cum el da dovada, tu de ce-ti faci probleme?Iti convenea mai mult fosta relatie? unde nu erai tu? Eu zic sa revii cu piciorele pe pamint si sa-i raspunzi la dragostea ce ti-o poarta.Nu conteaza virsta cind iubesti cu adevarat.Tu nu vezi ca el face totul ca sa mearga relatia dintr-e voi? de ce te porti asa? il vei pierde ca si rabdarea lui are o limita.Daca crezi ca nu simti nimic ptr. el atunci spunei-o.
kudika108007
Postat pe 5 Iunie 2010 17:34
De la: patrizzia, la data 2010-06-05 17:26:00ah!!!! apropo de subiectul cu sculele...vreau sa zic ca si eu am o relatie cu unbarbat mai mic ca mine cu 8 ani si acum 3 ani in urma cand ne-am cunoscut a avut o problema foarte bizara fiind internat la spital exact dupa o luna ce ne-am cunoscut si o doctora a zis ca va ramane ipotent din cauza unei boli foarte rare ceea ce s-a si intamplat momentan pentru o perioada de vreo doua luni si totusi am ramas impreuna si am mers mai departe suntem fericiti si inca impreuna !!!vreau sa precizez ca totul se bazeaza cel mai mult pe incredere si comunicare am fost si eu divortata si am doi copii si el unul din prima casatorie!!

scule? in ce propozitie ai ca subiect sculele?
miss_darine
Postat pe 5 Iunie 2010 17:34
Buna, draga mea eu ce sa-ti spun ,sunt casatorita de 31 ani cu un barbat mai mic decit mine cu 7 ani, nu virsta tre. sa te ingrijoreze, ci faptul ca asa cum spui ca dupa 2 zile simti ca te sufoci in prezenta lui??!!Fara el iar nu-i bine.Eu zic atentie marita ici este problema nu la dif. de virsta . Bine si depinde si cum artati fiecare, cum va arati virsta, la noi toata lumea zice ca este tocmai invers, deoarece eu am un conformat care nu-mi tradeaza virsta, iar el este mai trecut un pic. Ginduri bune si lumina calauzitoare.
lizi_preda
Postat pe 5 Iunie 2010 17:43
Eu am o casatorie de 14 ani si un sot mai tinar cu 5 ani si jumatate ,avem o fetita de 11 ani si ne iubim foarte mult si acum ! Lucram impreuna de inainte de casatorie si chiar in momentul de fata lucram la aceeasi firma dar asta nu ne-a facut sa ne plictisim unul de celalalt. Acum trei saptamini a fost plecat pentru o perioada de 2 saptamini in Germania si pot sa spun ca am suferit foarte mult amindoi ,am plins mult unul dupa celalalt dar acum totul e ok. Ne-am dat seama ca ne iubim foarte mult si dupa 14 ani
.Deci draga mea e posibil chiar sa te iubeasca foarte mult si neconditionat !! Poate acesta este destinul tau !
krmen_29
Postat pe 5 Iunie 2010 18:10
Draga mea,

Poate ca varsta nu-mi permite sa spun prea multe, caci mai am de invatat, insa parerea mea e ca n-ar trebui sa conteze atat de mult varsta...
Si el fiind tot divortat stie ce inseamna asta, si suferinta, deci te poate intelege, ceea ce e foare important...
Un alt aspect care trebuie luat in considerare e copilul tau... Trebuie sa te gandesti ca si el are nevoie de un "tata", un barbat care sa-l indrume, si nu pe toti barbatii cu care vei iesi ii va accepta...

Si in plus... Chiar daca nu-l iubesti... Daca iti petreci mai mult timp cu cineva ajungi sa te atasezi de acea persoana..... Trebuie sa iubesti ceea ce iti face bine, nu sa iubesti ceea ce-ti place....

Bafta!
kudika185411
Postat pe 5 Iunie 2010 18:17
De la: vaiana, la data 2010-06-05 08:10:58
De la: kudika192044, la data 2010-06-05 07:22:27eu am virsta de 42 iar prietenu meu e mai mic ca mine cu 12 ani sintem inpreuna de 1 an si jumatatesi am si doua fete mari 16 si 19 dar vita e frumoasa ne complectam unul pe celalalt si ne dorim casatoria amindoi si suntem forte fericiti de acea iti doresc si tie acelas lucru
tu chiar crezi ceea ce ai scris? vezi sa nu iei o dubla lovitura! ceva imi spune ca i invitat lupul la stana! deci ecuatia se prezinta asa: tu=42,el=30 o fetitza=16 a doua fetitza=19....... cine are ochi..sa vada.... nu dau cu parul...doar zic!



Si eu m-am gandit la asta.Genul acesta de situatii e cam dificil.Si problema ajunge sa fie cand mama la un moment dat nu accepta ideea ca si-ar pierde "iubitul" din cauza fetei..Asa ca...nu suna bine..
insoumis
Postat pe 5 Iunie 2010 18:35
draga mea magdutza60,dupa cum spunea si doamna in discutie,sotul ei a parasit-o pentru bona mai mica decit el cu 11 ani.chiar daca el era mai in virsta decit sotia lui.deci virsta nu conteaza daca barbatul vrea sa insele.intotdeuana o sa gaseasca daca vrea alta femeie mai tinara decit a lui
komy78
Postat pe 5 Iunie 2010 20:09
traiesti aceiasi viata pe care am trait si eu,fostul s-a dus,am ramas impreuna cu fiica mea atunci avea doar 10 ani iar acum sunt casatorita cu un barbat cu 7 ani mai tanar,suntem impreuna de 7 ani avem si un copil impreuna de 3 ani si 4 luni.desi prietenii,familia mea erau imptriva acestei relatii eu mi-am urmat inima si iata-ne impreuna.Nu pot spune ca au mers toate roz in aceasta perioada deoarece aveam diferente de opinie,dar cu timpul eu am inceput sa las de la mine el sa acumuleze experienta vietii de familie( mentionez ca nu a mai fost casatorit) iar acum pot spune ca suntem fericiti si ne merge foarte bine.
Asa ca draga mea nu trebuie sa te sperie varsta pentru ca tu ai fost la varsta lui dar el la a ta nu ,si e un mare avantaj, cred ca intelegi ce spun. Sa auzim de bine
pedrosian
Postat pe 5 Iunie 2010 20:33
hmmm....eu cred ca astfel de barbati nu se mai gasesc ...orice decizie ai lua eu zic sa nu te grabesti cu concluziile...gandeste-te bine!Sa nu iti para rau si de decizia asta .muuahh
kudika010739
Postat pe 5 Iunie 2010 20:49
Ca de obicei, e vorba despre voi ! Cand este un copil implicat, ar trebui sa ganditi mai serios consecintele! Va doresc "minte luminata" !!
kudikaroxi
Postat pe 5 Iunie 2010 21:44
mi se pare fictioune!
alicemih26
Postat pe 5 Iunie 2010 22:01
Capcane ? greu de anticipat.
Tu esti fragila emotional dupa divort, iar iubitul tau vine exact in golul creeat .
Gandeste-te ...daca v-ati fi intalnit intr-o alta conjunctura ( tu echilibrata, fericita, dezinvolta ) te-ar fi atras?
Parerea mea este ca-l folosesti instinctiv ca pansament in acest moment, si nu e nimic de condamnat.
Dar nu-ti creea asteptari, daca nu exista o atractie REALA, de continut intre voi.
Trateaz-o cu respect, ca pe o relatie de conjunctura intre doi oameni ce se sprijina reciproc.
Si nu te mai chinui cu intrebari....traieste cu participare si sinceritate, ceea ce -ti este dat.
Am avut cu 6 ani in urma un iubit mai tanar cu exact 7 ani, pe care l-am cunoscut dupa o poveste de iubire cumplita.Ne-a fost bine amandurora 1 an, pana ce eu am cunoscut pe altcineva, potrivit varstei mele si asteptarilor mele de la viata .
chartreux
Postat pe 5 Iunie 2010 22:50


Eu sunt intr-o relatie cu un barbat mai tanar cu 6 ani ca mine .De aproape 3 ani suntem impreuna si pot spune ca nu e doar ok ci si minunat.Dar nu tine de raportul de varsta ci de mentalitatea fiecaruia ,de bagajul de trairi si sentimente cu care fiecare intra in relatie.La mine s-a intamplat dupa 2 divorturi am 2 copii un baiat student si o fata de 10 ani dar un lucru e sigur cand am inceput aceasta relatie aveam doar cu mine speranta si credinta ca o data si odata Dumnezeu va aduce soarele pe strada mea.Am avut si eu multe retineri vizavi de varsta la inceput dar pot sa spun ca acum chiar nu le mai am si nu simt diferenta de loc.Se spune ca pentru noi femeile asta e un avantaj ,ca te mentine in priza si iti da dorinta de a fi mereu tanara si plina de viata ca si partenerul tau mai tanar .E sigur un dram de adevar in asta dar ce e mai important e ce simti tu pentru el si ce simte el pentru tine.Am luat-o ca pe o aventura la inceput dar s-a transformat in ceva serios si cred de durata .
Sfatul meu este sa nu te grabesti dar sa nu dai totusi cu piciorul unui lucru care s-ar putea sa fie ceva frumos si unic in viata ta .Divortul intr-adevar traumatizeaza pe lunga durata te face sa te invinovatesti pentru tot ce s-a intamplat,iti sadeste neincredere in oricine ar incerca sa se apropie de tine, dar ar fi bine sa lasi trecutul cu trecutul si sa traiesti in prezent ce ti se ofera .Viata poate fi frumoasa cand nici nu gandesti si uneori ne facem mult prea multe probleme noi insine,ne punem prea multe intrebari cand lucrurile sunt simple si banale.Trebuie doar un pic de incredere in propria persoana si dorinta de a merge mai departe cu fruntea sus .Curaj si succes.
souldoor
Postat pe 5 Iunie 2010 23:16
intervin si eu
sa stiti ca nu conteaza varsta sau mai stiu eu ce
totul depinde de fiecare cea ce vrea de la viata cu siguranta trebue sa fim atenti la totul ce ne inconjoara dar sa nu uitam ca cum suntem noi "buniraii" asa pot fi si alte persoane fiecare putem trece peste bune si rele si sa nu uitam AVEM DOAR O VIATA asa ca sa luam doar ce e mai bun din ia si sa mergem in continuare ai 35 de ani esti tinirica dar sa nu uiti ca ai ai un urmas si care trebue sa te gandesti inainte la el
imi cer scuze ca am intervenit dar si eu sunt in aceasi situatie si ma simt norocos ca am gasit persoana potrivita "perfecta"
gianni88
Postat pe 6 Iunie 2010 00:27
buna! si eu sunt casatorita cu un barbat mai tanar decat mine,cu zece ani.la inceput mi-e era la fel de frica sa ma implic mai ales ca-si dorea un copil de la mine,acum avem 7 ani de cand suntem impreuna avem un baietel de 3 ani jumatate si o casnicie aproape perfecta.viata e scurta si unica ai curaj si mergi mai departe,meriti!
kudika097683
Postat pe 6 Iunie 2010 09:35
eu am o relatie super cu cineva cu 10 ani mai tanar. Este un tip ok, nu as putea fara el. Trebuie sa te analizezi si sa sti cu adevarat ce vrei. Daca il iubesti sau nu
maria_doina
Postat pe 6 Iunie 2010 10:06
eu cred k poate exista
am 27spre 28 ea abia 22 anu acesta si a mers
dar cu mici defecte,de 3 ori am incercat so lom de la zero
cand stam prea mult impreuna si eu simnt k ma sufoc,iar cand pleaca sau lipseste 2 zile inebunesc
acu cred k e ultima incercare pt noi
ce ma deranzeaza k nu vb serios
parca ar fii un copli
alyn27
Postat pe 6 Iunie 2010 11:22
draga mea garantii ca va fi pt.totdeauna nu iti va da nimeni,daca il iubesti si are si o relatie buna cu copilul, dar repet doar daca il iubesti,nu mai astepta pana se satura si pleaca,si cu sotul tau ai crezut ca e pana cand moartea va va desparti si nu au fost decat vorbe,la fel si acum,puteti imbatrani impreuna sau sa va despartiti maine dar daca nu incerci n-ai sa sti niciodata si o sa ramai si cu regretul ca n-ai avut curajul sa vezi daca merge sau nu.orice decizie iei sper sa fi fericita.
mateilivia1968
Postat pe 6 Iunie 2010 11:29
draga mea garantii ca va fi pt.totdeauna nu iti va da nimeni,daca il iubesti si are si o relatie buna cu copilul, dar repet doar daca il iubesti,nu mai astepta pana se satura si pleaca,si cu sotul tau ai crezut ca e pana cand moartea va va desparti si nu au fost decat vorbe,la fel si acum,puteti imbatrani impreuna sau sa va despartiti maine dar daca nu incerci n-ai sa sti niciodata si o sa ramai si cu regretul ca n-ai avut curajul sa vezi daca merge sau nu.orice decizie iei sper sa fi fericita.
mateilivia1968
Postat pe 6 Iunie 2010 11:30
depinde ce-ti doresti..... capcanele sunt in mintea ta

sunt din Marghita, Bihor, am 29 de ani, divortat si de un an am cunoscut o femeie... maritata de 15 ani, mai mare cu 10 ani ca mine, cu un copil, iar barbat-su e si el mai mic ca ea cu 5 ani. Era in cautare de ....zice ea afectiune, si am ajuns sa ne indragostim nebuneste cel putin eu asa consider. Ea imi zicea ca barbat-su nu a ajuns niciodata sa o simta sa o cunoasca, iar viata ei a devenea un chin; era violata cu "voia" ei, statea doar sa se simta el bine. Din cauza asta si a atmosferei din familie s-a degradat, si a ajuns sa aiba afectiuni psihice, si toate astea de cativa ani. Traia o viata dubla, iar eu nu eram deacord cu asta, desi intre noi totul era fantastic...ca in povesti. Ne-am facut planuri de viitor, de o familie, s.a.m.d., am vorbit de nenumarate ori cu mama ei, cu sora-sa si am ajuns la concluzia ca...familia ei o indemna in continuare sa nu divorteze. Motivele sunt ca... sotul e preot si i-ar distruge cariera, iar ea este profesoara si ar fi privita si vorbita de orasel. Intre timp se intampla mai multe lucruri ciudate, moare socrul ei in noiembrie motivand ca nu poate divorta tocmai in acel moment, apoi la inceputul lui martie, sotul ii face un chef surpriza de 15 ani de casatorie, simtind ca-si pierde locul de munca si sotia, iar in aceeasi noapte tatal ei moare acasa singur. Timpul trece... si... se ajunge la inceputul lui iunie cand , dupa cum zice ea... ii spune sotului ca are pe cineva, apoi ii zice mai multe de mine. Surpriza vine cand sotul zice ca o iarta... iar ea imi cere 1-2 ani sa o astept sa vada daca casnicia lor mai ar avea sens. Stau si ma gandesc pana unde se putea ajunge cu jocul asta dublu. Nu pot astepta la infinit un presupus tren care ar merge in aceeasi directie unde vreau sa merg si eu. Chiar il inteleg pe sotul ei care... a procedat asa.. stiindu-se ca joaca ultima carte, deoarece ar fi fost dat afara din popie in cazul unui divort, dar se stie ca un preot care stie ca sotia lui l-a inselat trebuie sa se retraga. Sunt multe lucruri nescrise aici, dar am incercat sa schitez in mare povestea
dodydoru
Postat pe 6 Iunie 2010 12:29
Nu stiu ca sa-ti spun...Eu sunt casatorita cu un barbat cu sase ani mai tanar, iar din prima casatorie am un baiat cu varsta de 13 ani.El nu a mai fost casatorit si traieste altfel experientele rezultate din acest mariaj, la mine fiind mai greu cu un istoric in spate.Este rac ca si zodie, iar eu fecioara.Sunt foarte incantata de legatura, ex-ul fiind o persoana colerica, frustrata, vesnic in cautarea unei aventuri si mereu pus pe distractii pana noaptea tarziu...Te inteleg, este greu sa ai incredere si sa nu sufli si in iaurt, cum se spune,dar depinde mult de ceea ce-ti doresti de la el si de la aceasta relatie..Totul este diferit de la un cuplu la altul. Eu in casnicia actuala ma regasesc ca si femeie, ma completez, este oaza mea de liniste...Nu stiu daca te ajuta cu ceva experienta mea, pentru ca dupa cum am mai spus, suntem diferiti ca si personalitate.Cand iubesti pe cineva, nu inseamna ca acea persoana iti apartine. Poti doar sa speri ca iubirea iti va fi impartasita. Dar nu vrem sa acceptam aceasta si incercam din rasputeri sa stapanim persoana iubita. Lumea din jurul nostru este plina de astfel de exemple : sotul vrea sa isi domine sotia, sotia vrea sa isi domine sotul, parintii vor sa isi domine copiii, mai tarziu copiii vor sa isi domine parintii….etc. Prin aceasta nu facem decat sa ucidem iubirea. Ea va fi repede inlocuita cu alte sentimente ca gelozia, obisnuinta, neincrederea, teama….etc.
Pe curand..
Anjeliq
Postat pe 6 Iunie 2010 12:33
as dori sa imi spui de cat timp esti impreuna cu sotul tau actual. crezi ca o relatie ca si a ta poate rezista mult?
eu sunt de parere ca nu rezista f mult. Puteam sa am o relatie cu un barbat cu 8 ani mai tanar dar am renuntat din cauza asta( si nu numai din aceasta cauza) dar m-am gandit peste 10 ani ce poate fi. eu tot mai invarsta cu 8 ani o sa fiu si deci batrana, iar el o sa fie in floarea varstei si poate atunci pasiunea ce era intre noi acum nu mai putea fi si atunci si ar cauta acea pasiune la o alta mai tanara. Ce parere aveti despre asta. Am avut dreptate?
kudikaluci
Postat pe 6 Iunie 2010 13:25
Am inteles ca e o diferenta de varsta de 7 ani , dar nu am inteles cine e cel mai matur.Pentru ca daca e el,n-ar fi nimic,dar daca esti tu,e mult...Oricum nu da cu ochii pe foc chiar daca se spune:cui pe cui se scoate.Nu stii niciodata ce ascunde un om.Daca de la caine te astepti sa te muste,de la cal sa te loveasca cu copita,de la pisica sa te zgarie,de la OM nu stii niciodata la ce sa te astepti.De aceea ,fii precauta!
viogen26
Postat pe 6 Iunie 2010 14:53
si ce daca i mai tanar cu 7 ani?
sotul meu e mai mic decat mn cu 10 ani si uite ca suntem impreuna de 12 ani.astea s mentalitati ceausiste ......si invechite rau.
daca o femeie e cu adevarat desteapta poate tine langa ea un sot indiferent de diferenta de varsta draga mea.astea care se dau mari cunoscatoare si dau sfaturi ca asa si pe dincolo ,,,,,,habar n-au ce vbsc
de aia nu ai stat cu sotul tau????pt ca era mai mic????sau mai mare????
sau ot ca nu mai era acea iubire de care aveati nevoie amandoi....???
daca tu esti fericita,mergi inainte.....si lasa gura lumii sa o astupe cine trb.....BAFTA!!!!!!!!!!!!
elladonna
Postat pe 6 Iunie 2010 18:09
mare dreptate ai
cine nu traieste experienta....habar nu are
acuza f usor
si sti icv??
pana la urma....fiecare cum isi asterne,asa doarme
te pup
elladonna
Postat pe 6 Iunie 2010 18:25
Problema este ca trebuie sa hotarasti singura ce vrei sa faci cu viata ta , fara a mai cere pareri , care , dupa cum vezi , sunt pro si contra . O situatie ca a ta , am avut si eu si nimeni , nici macar familia , nu vedea un viitor in relatie . Acum suntem de aprox 7 ani impreuna , pe copill (am si eu unul din prima casatorie ) il iubeste ca si cand ar fi a lui .Ne-am casatorit , sunt fericita si vazuta ca femeie , cum nu am fost in prima casatorie .Deci totul depinde numai de tine .Si pana la urma , daca este sa esuam si a doua oara , inseamna ca asta ne este soarta , dar pana atunci , capul sus , si sa fiti fericiti.
anys_69
Postat pe 7 Iunie 2010 07:45
Draguta puneti un mare semn de intrebare ... Daca barbatul cu care aveai un copil o avere o stare sociala te-a parasit pentru o bona adica 12 clase maxim saraca (daca o aveai ca bona nu o ducea prea pe roze ) e semn mare de intrebare .Ori nu mai erai interesanta dpdv sexual adica nu il mai satisfaceai si atunci ce faci cu astalaltul peste 5 ani ori aveati de toate si o aventura nemaipomenita era sa iese din tiparnite ceace daca ai bani in continuare vei pati si cu al 2-lea
Ananlizeazate bine ce reprezintii tu ca om pentru ceilalti .Daca reprezintii o sursa de venit eu zic sa iei ce poti de la viata si sa nu te mai autocompatimesti . Se uita la tine pentru bani. Scurt .I-a incearca si spunei ca ai dat afliment ca trebuie sa iei viata de la zero ca trebuie sa vinzi casa masina etc . Sa vezi cum reactioneaza bebele din el cind ramine fara jucarii daca mai e asa dragalas si daca te sustine asa vreo 5-6 luni ,.Daca nu da bir cu fugitu e ok daca da bir cu fugiti e si mai Ok. Iti cumperi un vibromasaj si rezolvi problema ta Copilul e si problema ta si a exului .Copilul nu e problema altora si incearca sa te aproipii de copilul tau lasa draq bonele
geodezia
Postat pe 7 Iunie 2010 09:03

Cine iti garanteaza ca daca e cu x ani mai mare decat tine sau de varsta egala asta iti va garanta fericirea sau calitatea buna a unei relatii?Importante sunt gandurile si simtamintele voastre fata de voi .Invata sa apreciezi ceea ce vezi si simti , cantareste-ti bine gandurile si vezi ce gasesti ...ai curajul sa simti ceea ce trebuie nu dirijata de gura prietenilor sau a celor din jur.A aprecia inseamna si a pazi de efectele din exterior a ceea ce ar putea contamina in rau relatia.Intreaba-te cum ar fi viata fara el la modul foarte serios ,cum ar fi pentru tine personal ,ce ai simti ?Si poate asa singura ai sa primesti raspunsul la intrebarea pe care ai ridicat-o. O zi inteleapta!
kay
Postat pe 7 Iunie 2010 09:21
Draga mea, eºti o norocoasã! pentru cã ai avut ocazia sã întâlneºti un bãrbat atât de iubitor ºi rãbdãtor. E normal sã ai reþineri ºi sã nu-þi deschizi sufletul dupã un eºec - dar, trãieºte clipa lângã acest bãrbat minunat ºi nu te mai gândi la viitor. Oricum nu avem nici o garanþie cã nu vom mai fii pãrãsite pentru o alta, dar mãcar serveºte când þi-i se oferã. Mã bucur cã multe femei au astfel de relaþii ºi mã bucur cã mai sunt bãrbaþi tineri care ºtiu aprecia o femeie. S-auzim de bine!
iulia_expert
Postat pe 7 Iunie 2010 09:25
Buna draga mea,
...pt ca povestea ta se aseamana f mult cu a mea , am sa-ti spun si eu despre ce este vorba urmand ca tu sa tragi concluziile. Si eu sunt divortata si chiar sunt de seama ta, eu am o fetita dar mult mai mare ca fiul tau , akm fata mea are 17 ani, iar timp de 3 ani am avut o relatie cu un barbat mult mai tanar adica diferenta dintre noi era de 8.7 ani. A fost mirifica la inceput nu l-a deranjat ca am fetita si ca sunt divortata, si totul parea ok , incat la un moment dat chiar mi-am facut iluzii ca acesta relatia va avea finalitatea pe care ar trebuii sa o aibe orice relatie cand 2 oameni se iubesc dar....????
Toate bune si frumoase concedii peste concedii partide fierbinti de amor, si toate cele ....pana anul acesta cand inainte de Paste a venit sa-mi spuna ca este cazul sa incepem sa ne vedem si cu alte persoane si ca el crede ca nu ma mai iubeste asa cum ma iubea candva, ca prietenii lui au inceput sa-l intrebe cati ani am eu si ca diferenta dintre noi este vizibila, ca nu-i place ca eu am o parte de viata numai a mea din care el nu face parte, ca sunt o femeie independenta si ca intotdeauna stiu ce am de facut , iar numai pt simplu fapt ca ar pleca din viata mea...eu de maine ma voi descurca....
nu i-a pasat de nimic iar iubire mea pt el era infinita....
dupa asta am zacut 2 zile si am facut nu stiu cate atacuri de panica ....f f periculoase...
am crezut ca totul se nariue in jurul meu ...dar akm incep sa-mi revin....inca nu am depasit complet momentul dar o voi face cu pasi mici si siguri....sunt pe drumul cel bun...
ai grija draga mea....sa nu mai fi ranita inca o data...barbatii nu stiu cat de profunda poate fi iubirea ce le-o purtam..... si ranesc fara sa fie constienti de cat de mult rau pot provoca in jurul lor.
o zi buna de la o sora de breasla.
cris_noel2009
Postat pe 7 Iunie 2010 09:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Totul despre...afemeiati... 103 De la: stardancer 29 Octombrie 2009 11:47
prima iubire 50 De la: kudika317187 27 August 2010 05:14
va rog sa ma ajutati! 7 De la: felixcat 23 Decembrie 2009 15:21
l 5 De la: Barbie30 14 Septembrie 2010 18:09
iubire 10 De la: adina_black 20 Octombrie 2009 18:31