Setari Cookie-uri

Patru motive pentru care ne ingrasam

De la: i_love_lexa, la data 2010-02-24 16:18:37Buna. Nu vreau sa ma repet. Dar daca vreti cu adevarat sa slabiti sau sa va ingrasati si sa va reglati in acelasi timp bila, inima, calciu contactati-ma. Numai daca sunteti seriosi si sunteti dispusi sa investiti 400-500 ron minim 3 luni. Programul are efecte daca e tinut o perioada minima. Nu credeti pe nimeni care o sa va spuna ca gata luati ceva cateva zile , slabiti si va si mentineti. Oricum banii pe care ii dati pe shake-uri care vor inlocui mesele, deci nu veti mai cheltui bani pe 1 sau 2 mese , ceai care va inlocui cafeaua si vitamine esentiale care regleaza si diversele probleme de sanatate care le aveti , plus ca va dau energia necesara si va asigura de lipsa efectelor secundare care apar la slabire. i_love_lexa@yahoo.com
oare este vorba de HERBALIFE ???
4Life
Postat pe 24 Februarie 2010 16:37
De la: 4Life, la data 2010-02-24 16:37:47
De la: i_love_lexa, la data 2010-02-24 16:18:37Buna. Nu vreau sa ma repet. Dar daca vreti cu adevarat sa slabiti sau sa va ingrasati si sa va reglati in acelasi timp bila, inima, calciu contactati-ma. Numai daca sunteti seriosi si sunteti dispusi sa investiti 400-500 ron minim 3 luni. Programul are efecte daca e tinut o perioada minima. Nu credeti pe nimeni care o sa va spuna ca gata luati ceva cateva zile , slabiti si va si mentineti. Oricum banii pe care ii dati pe shake-uri care vor inlocui mesele, deci nu veti mai cheltui bani pe 1 sau 2 mese , ceai care va inlocui cafeaua si vitamine esentiale care regleaza si diversele probleme de sanatate care le aveti , plus ca va dau energia necesara si va asigura de lipsa efectelor secundare care apar la slabire. i_love_lexa@yahoo.com
oare este vorba de HERBALIFE ???
te mancina gandurile,concurenta?
ene_m_gabriel
Postat pe 24 Februarie 2010 21:16
Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ECOFIT
Postat pe 25 Februarie 2010 23:26
Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ECOFIT
Postat pe 25 Februarie 2010 23:28
De la: ECOFIT, la data 2010-02-25 23:28:38Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ste un produs foarte scump,pentru un produs romanesc, iar pe site-ul de prezentare au incurcat ingredientele !!! se pare ca este tot o mare vrajeala si cu ecofit asta...!!!
4Life
Postat pe 26 Februarie 2010 21:55
Este un produs extraordinar,nu ca produsele tale de la firma 4life pe care le-am incercat fara rezultat,rolul tau pe acest forum este sa strici imaginea altor produse ca oamenii sa le cumpere pe cele care le reprezinti de la firma 4life.Iti indepartezi concurenta,apeland si la jigniri.
Ecofit este un produs care isi merita toti banii avand in vedere ca este tratament pentru 1 luna (picaturi +pastile).Multa lumea a slabit cu acest tratament Ecofit facut de laboratoarele Medica,100%natural.
Ingredientele sunt in regula puteti sa le vedeti si pe siteul lor www.ecofit.ro,mai ales ca este o firma serioasa si se respecta.Au numai medicamente de buna calitate.Podusul se gaseste si in plafarurile din Bucuresti.
comandelia
Postat pe 26 Februarie 2010 22:25
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:12
Buna ziua!Caut colaboratori in distribuirea produselor wellstar,produse 100%naturale,intrate pe piata romaneasca de 6 luni.Cariera rapida,posibilitate de castig la nivel vest european.Ofer GRATUIT cursuri de :nutritie,enzime,comunicare,vanzari=scoala masaj.Din pacate,locurile sunt limitate la 50.Pt detalii ma puteti contacta la adresa sirenne75@gmail.com sau la tel 0723672606.Produsele contin spirulina platensis,thymus vulgaris,lamaita,microalge,glucoza,etc.este cea mai completa gama de produse naturale.Eu am inceput sa consum in urma cu 4 luni si de o luna sunt si colaborator.Se slabeste in mod natural!!!sunt nemti si foarte,foarte onesti si seriosi.Doamne ajuta! si o viata sanatoasa!Pe curand!
haggard26
Postat pe 5 Martie 2010 16:02
am 1.65 si 59kg si vreau sa slabesc ,nu ma mai suport asa.....sunt foarte complexata de m si nu ma simt delok bine asa.....iar prietena m are 1.63 si85dekg si se simte extraordinar nu e complexata deloc e ok si se simte bine asa cum e....iar eu nu mai pot as face orce
rubya_healthy
Postat pe 21 Martie 2010 08:23
De la: rubya, la data 2010-03-21 08:23:50am 1.65 si 59kg si vreau sa slabesc ,nu ma mai suport asa.....sunt foarte complexata de m si nu ma simt delok bine asa.....iar prietena m are 1.63 si85dekg si se simte extraordinar nu e complexata deloc e ok si se simte bine asa cum e....iar eu nu mai pot as face orce


inseamna ca ai complexe din alt motiv.. greutatea, credee-ma , nu-i deloc o problema in cazul tau! ar fi bine sa controlezi un psihoterapeut!
camiflorea
Postat pe 21 Martie 2010 08:27
am slabit cu ecofit rapid9kg,este si natural si romanesc...eu eram contra pastilelor de slabit,am avut multe rude care au patit-o cu chinazariile,insa pe mine m-a atras faptul ca ecofit e romanesc facut de laboratoarele medica si ca e natural
healthy014526
Postat pe 30 Martie 2010 20:18
ba da ....dc nu ar fi ?....io nu ma simt delok bine asa plinutza
rubya_healthy
Postat pe 31 Martie 2010 20:32
va rog spuneti si mie ce sa fac sa slabesc????vreau sa scap de burtica :( :d
maria01_healthy
Postat pe 15 Aprilie 2010 12:04
Buna Maria.Daca esti din Bucuresti si vrei neaparat sa scapi de surplusul de greutate eu te pot ajuta.Eu am slabit 22 kg in urma cu 3 ani si de atunci ma mentit fff usor.Daca vrei sa afli mai multe informatii ma poti contacta la tel.0724.014.145 sau www.slabire-usoara.ro
herbalife
Postat pe 22 Aprilie 2010 08:45
De la: rubya, la data 2010-03-31 20:32:46ba da ....dc nu ar fi ?....io nu ma simt delok bine asa plinutza


pt ca nu esti plinuta, ai doar probleme cu autoaprecierea.. daca ai dori sa slabesti de-adevaratelea te-ai apuca de sport, ai si slabi sa ajungi la greutaea perfecta pt inaltimea ta, ai scapa si de depresie sau de ipohondrie! vrei sa atragi atentia? fa-o in mod util, realizeaza ceva nu sta sa te vaiti pt probleme inchipuite!
camiflorea
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:06
Draguta mea, daca papi din 3 in 3 ore, mai si muncesti ?
Asta ca sa fiu rautacioasa; glumesc, chiar nu sunt.
Eu mananc doar pui si peste, dar se depune tot.Depinde de varsta si mai
pun si faptul ca m-am lasat de fumat.
Eu ma incurajez singura, dar trebuie sa ajung si la sala, k sa reusesc
sa ma echilibreaz (fizic si psihic).
Succes tuturor doamnelor si domnisoarelor, se apropie vara si trebuie sa ne
simtim bine in pielea noastra, nu-i asa ?
c_catalyna
Postat pe 22 Aprilie 2010 19:56
Am 40 de ani, nu am probleme de sanatate si mereu am fost destul de slaba, am 1.72 m si 59 - 60 kg. Cam pana in 35 de ani am putut manca orice si oricand, fara nici o influenta asupra siluetei, dupa care... a trebuit sa am putina grija. Nu sar niciodata peste micul dejun ("biberonul" de dimineata, cana cu lapte, este obligatorie, nu pot fara - impreuna cu Kellogs de obicei, sau biscuiti cu unt si cu miere). De obicei imi iau la birou mancare de acasa, mancare gatita, sau imi pregatesc loco o salata mare, pe care o consum cu ce-mi vine, imi place tonul in salata. Cum - necum am un pranz normal asigurat. Daca-mi vine sa rontai peste zi - rontai fructe, in special mere, care sunt favoritele mele, sau biscuiti din cereale (am gasit unii grozavi, cu nuci, cica erau de post, dar mie mi s-au parut fantastici - si foarte satiosi in acelasi timp). Seara cand ajung acasa - spre ora 20.00, in nici un caz nu sparg frigiderul, prefer fructe, iaurt, oricum ceva usor. Nu sunt nici mare mancatoare de paine si in nici un caz nu mananc la McDonald's! In modul acesta imi pastrez silueta fara nici un efort! Trebuie mers pe acel principiu din batrani: masa de dimineata sa o tii pentru tine, cea de pranz sa o imparti cu prietenii, iar cea de seara sa o dai la dusmani. Si daca ma conving sa ma trezesc cu 30 min. mai devreme, sa fac o tura de Pillates (rutina de "lenesi" de 20 min.), ajung sa arat absolut superb. Ah, am uitat! Sunt fumatoare... Dar prima tigara e la cafeaua de la birou, singura pe care o beau! Sper sa va ajute cu ceva mesajul meu.
amycat
Postat pe 22 Aprilie 2010 21:33
N-ati observat ca si pe strada, majoritatea persoanelor grasute "rontzaie" ceva??Cornuri, placinte, etc? Cum naiba sa nu te ingrasi daca traiesti pt a manca????/
"Mancam ca sa traim", foarte buna vorba asta! Si sigur nu ne ingrasam. Desi...usoara teoria
kudika113663
Postat pe 22 Aprilie 2010 22:06
Poti slabi 3-5 kg pe luna fara senzati de foame fara diete si infometare .Mama a slabit 20 kg in 5 luni pt mai multe rezultate intra pe contul meu . Daca te-ai saturat de dietele minune iti las datele mele de contact .
tel 0748100741 sau 0726461445 mail: centruwellness_pitesti@yahoo.com
messenger: centruwellness_pitesti. SUCCES
sorinporojan
Postat pe 22 Aprilie 2010 22:42
Mama a slabit 20 kg in 5 luni SI ALTE PERSOANE AU REUSIT intra pe contul meu . Daca te-ai saturat iti las datele mele de contact .
tel 0748100741 sau 0726461445 mail: centruwellness_pitesti@yahoo.com
messenger: centruwellness_pitesti. SUCCES
sorinporojan
Postat pe 22 Aprilie 2010 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Adolescenti 10 De la: Alexaonewish 13 Octombrie 2010 18:44
Alimentatie recomandata de doctor nicoleta radulescu 4 De la: kudika226898 22 Februarie 2012 05:47
Cine Incepe sa tina cu mine Dieta lui Nicoleta Luciu ? 1016 De la: yesenia 6 Octombrie 2012 13:50
Nutritie 2 De la: fifi_healthy 16 Septembrie 2013 17:32
Citrimax and Chromiu-pastile de slabit 4 De la: Barbie30_ 21 Noiembrie 2010 13:48