Setari Cookie-uri

capsula minune pentru slabit

esti farmacista......si nu sti sa scri/ cum vine asta/
nagysanda
Postat pe 3 Mai 2009 22:03
nici produsele Forever nu sunt vreo grozavie....am incercat eu toate tampeniile, geluri oribile la gust, pudra fara gust amestecate ... tampenii.... nu le recomand, le-am testat pe nervii mei... nu am slabit deloc...DOAR LA BUZUNAR...scumpe si cu efecte 0 (ZERO)
cr_stam
Postat pe 3 Mai 2009 22:41
si eu am incercat-o. este chiar foarte buna. eu am gasit-o la 80 lei pe perioada de o luna. dar vedeti ca nu toate sunt bune, chiar daca arata la fel, aproape...pt contact l3badan3agra@yahoo.com
l3badan3agra
Postat pe 3 Mai 2009 22:42
De la: mimisor, la data 2009-05-03 15:41:50Buna fetelor am si eu o intrebare cum se numeste aceasta capsula miraculoasa de slabit? Subnt interesata si eu pt ca am un surplus de si ceva de kg de dat jos. As vrea sa cooperez mai mult cu cei care au dat jos si va las un id de mess pt a putea discuta cu voi. dorina_darabus e id meu Astept raspunsul multumesc mult


am cel putin 5 prietene care au slabit cu ajutorul pastilei de slabit "super slim". de 6 zile am inceput sa iau si eu, si ma simt bine. mai multe detalii pe mess l3badan3agra@yahoo.com. e garantat.
l3badan3agra
Postat pe 3 Mai 2009 22:50
De la: cr_stam, la data 2009-05-03 22:41:02nici produsele Forever nu sunt vreo grozavie....am incercat eu toate tampeniile, geluri oribile la gust, pudra fara gust amestecate ... tampenii.... nu le recomand, le-am testat pe nervii mei... nu am slabit deloc...DOAR LA BUZUNAR...scumpe si cu efecte 0 (ZERO)

Astept de la tine si detalii.Cate kg aveai ininte de consum,inaltimea si varsta?Vreau sa mai stiu ce ai consmat de la Forever si cum le-ai consumat?
Detaliat te rog.Daca nu ai fi spus"nu le recomand" nu as mai intreba,dar trebuiesc lamurite aceste aspecte.
enemgabriel
Postat pe 4 Mai 2009 07:53
Youthful Island - Green Tea Essence, este f. bun pt. slabit. Il recomand in conditiile in care am luat 2 cutii de Super Slim!
Dara68
Postat pe 4 Mai 2009 10:01
Numai incercati atatea pastile de slabit o sa distrugeti ficatul,stomacul si cine stie ce alte organe,FETELOR tineti dieta!!!renuntati la dulciuri ,sucuri,prajeli,si in 2-3 luni o sa slabiti fara sa faceti prea mare efort si in primul rand face sport,va spun asta din propria experienta eu am slabit 14 kilograme in 3 luni,sportul pe care il fac este 60 min. de bicicleta 15min. stepper 100 abdomene si alte cateva exerciti pentru brate,eu m-am documentat de pe net sunt atatea site-uri cu exerciti fizice,incercati si voi e mult mai sanatos decat sa te indopi cu medicamente.MULT SUCCES TUTUROR!!
yna_cris22
Postat pe 4 Mai 2009 10:05
buna! vreau sa va spun ca am incercat si eu 'capsula de slabit' dupa ce am vazut rezultate uimitoare la cumnata mea. EA a inceput aceasta cura in ianuarie, avand 96 kg si 172 cm inaltime... consuma foarte mult Coca-cola,de fapt coca-cola in loc de apa, 3 cani pe zi de cafea tareeee sau ness, manca foarte multe dulciuri si fast-food,iar cand consuma mancare gatita, erau dintre cele mai grase posibile, miscare aproape 0...ajungea sa isi schimbe hainele o data la 2 luni pentru ca nu o mai incapeau. a inceput acest tratament si pot sa spun nu numai ca a dat rezultate uimitoare ( ieri s-a cantarit si avea 74 kg!!!) dar si-a schimbat TOTAL stilul de viata! pastilele i-au creat initial o senzatie persistenta de sete, dar tot de atunci nu a mai putut sa puna gura pe coca-cola , cafea sau altele...bea numai apa plata si ceai verde cu lamaie-neindulcit; tot de la capsule a avut la inceput o perioada de nesomn, simtea ca are prea multa energie, asa ca s-a apucat de plimbari in aer liber...pe jos! ...mai nou , face jogging aproape in fiecare seara (asta este cel mai uimitor lucru!)! mananca de 3 ori pe zi, la ore aproape regulate, mancare usoara: salata, piept de pui la gratar, peste alb la gratar, supa de legume, iaurturi, branzeturi usoare (ea - care nici macar nu se atingea de lactate)etc... A luat pastila zilnic timp de 3 luni, apoi cate o pastila la 2 zile (pe care ar trbui sa o ia timp de 2 luni astfel), urmand mai apoi sa o ia o data la 3 zile-conform recomandarilor prospectului. din cate se pare, nu mai are de gand sa revina la vechile obiceiuri NESANATOASE!

EU am inceput sa iau pastila acum 3 saptamani...am 1,66 si aveam 70 kg... m-am ingrasat vara trecuta 17 kg (!!!) in 3 luni de tratament hotrmonal (pentru OPV) prescris GRESIT!!! la o saptamana dupa ce incepusem acest tratament am inceput sa mananc de 9-10 ori pe zi! simteam permanant senzatia de foame...nu mancam foarte mult, dar mancam des si consumam mancare destul de bogata caloric...deasemenea incepusem sa reduc semnificativ consumul de apa (eu-care inainte beam si 4-5 l de apa pe zi) si tot de atunci am inceput sa simt gustul de coca-cola (obicei nesanatos preluat pe-atunci tot de la cumnata mea)... trebuie sa mentionez ca pana atunci, cumnata mea mai incercase si alte minuni de pastile, prafuri, diete - fara niciun rezultat semnificativ (1-2 kg intr-o luna, pe care le punea inapoi in cateva zile)...asadar, am luat si eu aceasta capsula...dupa 3 saptamani am slabit 4 kg pentru ca nu mai simteam nevoia sa mananc! mancam de 2-3 ori pe zi acum! senzatia de sete a aparut si la mine si am inceput sa consum , iarasi, cantitati sanatoase de apa (si ceai verde), de coca-cola sau cafea nu mai vreau sa aud, insa pot spune ca au si un efect negativ: am mai multa energie si nu prea pot sa dorm noaptea...(cred ca ar fi o alternativa sa imi insotesc cumnata seara la ture de parc :) ). astept sa se faca 2 luni de tratament ca sa pot compara rezultatele (pana acum sunt foarte multumita, dar nu vreau sa ma pronunt inca definitiv).
b3b3_niko
Postat pe 4 Mai 2009 10:08
As dori sa va intreb daca ati tinut si regim alimentar sau nu?
Ati putut si manca?
Va multumesc, Livia
lbudisan
Postat pe 4 Mai 2009 11:12
Eu sunt la a doua luna de tratament...in prima am slabit aprox. 7 kg, se vede si ma simt minunat! am respectat cu strictete sfaturile farmacistei...adica 2 l de apa pe zi (cel putin) si am luat calciu. In rest am mancat ce am vrut cand am vrut. Dar nu mi-au lipsit din alimentatie fructele si iaurtul sau laptele.
petricpatricia
Postat pe 4 Mai 2009 11:29
cura 309 nu este buna deloc !!!! am luat si eu si sotul meu(cu restrictiile de rigoare,din prospect) si ....apa de ploaie,sincer nu incercati
lena1068
Postat pe 4 Mai 2009 12:43
si pe mine m-ar interesa,stie cineva de unde se pot cumpara si cat costa?
jianulenuta
Postat pe 4 Mai 2009 13:31
Uau,minunat....spune-mi si mie mai multe te rog am de slabit cca 50 Kg(acum am 140) si mi s-a parut minunat rezultatul tau...daca ti-e mai usor scrie-mi prin email...icotrau@yahoo.com
icotrau
Postat pe 4 Mai 2009 13:43
Salut! Eu in 2 luni jumate am nunta si as vrea sa slabesc macar 10kg pana atunci... M-am apucat de electrostimulare sapt trecuta! Chiar as fi superinteresata de capsula asta minunedaca tot ce scrieti e adevarat. Insa am cateva intrebari... Toata lumea o lauda, dar nimeni nu spune efectele negative pe care le are aceasta pastila. Pana la urma, capsula pentru slabit ce efecte secundare are (in afara de nesomn si sete)??? Ataca organismul?
Si daca tot e atat de buna, de unde se poate cumpara si cam cat costa???
Astept raspunsul vostru...
ralukutza24
Postat pe 4 Mai 2009 14:25
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 07:53:39
De la: cr_stam, la data 2009-05-03 22:41:02nici produsele Forever nu sunt vreo grozavie....am incercat eu toate tampeniile, geluri oribile la gust, pudra fara gust amestecate ... tampenii.... nu le recomand, le-am testat pe nervii mei... nu am slabit deloc...DOAR LA BUZUNAR...scumpe si cu efecte 0 (ZERO)

Astept de la tine si detalii.Cate kg aveai ininte de consum,inaltimea si varsta?Vreau sa mai stiu ce ai consmat de la Forever si cum le-ai consumat?
Detaliat te rog.Daca nu ai fi spus"nu le recomand" nu as mai intreba,dar trebuiesc lamurite aceste aspecte.
cr_stam
Postat pe 4 Mai 2009 15:12
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 07:53:39
De la: cr_stam, la data 2009-05-03 22:41:02nici produsele Forever nu sunt vreo grozavie....am incercat eu toate tampeniile, geluri oribile la gust, pudra fara gust amestecate ... tampenii.... nu le recomand, le-am testat pe nervii mei... nu am slabit deloc...DOAR LA BUZUNAR...scumpe si cu efecte 0 (ZERO)

Astept de la tine si detalii.Cate kg aveai ininte de consum,inaltimea si varsta?Vreau sa mai stiu ce ai consmat de la Forever si cum le-ai consumat?
Detaliat te rog.Daca nu ai fi spus"nu le recomand" nu as mai intreba,dar trebuiesc lamurite aceste aspecte.





Le-am luat dupa indicatiile din brosurica din pachetul cu pudra si ce mai era acolo (e mai bine de un an de atunci)... aveam 66 Kg, tot atatea am si azi. Dupa ce am terminat cu "pachetul" acela, mi s-au recomandat si niste pastile... pe care le-am luat.... tot degeaba (fara rezultate adica... sa nu intelegeti gratis ). Mentionez ca dieta mea este una corecta si am respectat cu strictete instructiunile, intresata fiind sa slabesc din moment ce am investit.
Despre ce vreti sa mai vorbim de la forever? despre deodorant?... sampon antimatreata?... mai bine NU
Pot intelege ca este o afacere profitabila pt distrbuitorii devotati....cu care nu am nimic.
cr_stam
Postat pe 4 Mai 2009 15:31
De la: healthy001553, la data 2009-05-03 07:55:35salut vreau sa va spun ca eu iau super slim care are exact aceleas ingrediente ca si capsula de slabit doar ca super slim este fabricat in china iar celelalte sunt romanesti si mult mai scumpe super slim costa 5o lei si eu iau de 10 zile am slabit 7 kg mancand cit de cit regulat fara paine dulciuri sare ...si beau cam 5-6l apa pe zi iar miscare nu fac prea multa pt ca lucrez pe scaun 8-9h cui ia fost rau de la ele probabil ca au probleme cu tensiunea sau altele de care nu stiu pt ca eu beau si 2 cafele pe zi si 1 ceai verde si mai fumez si 1 pachet de tigari si nu am nimic asa ca va recomand super slim dar cititi inante contraindicatile


la 5-6 l de apa deja ma intreb cum mai functioneaza rinichii? ai grija sa nu te dereglezi hormonal!
camiflorea
Postat pe 4 Mai 2009 15:35
De la: anka36, la data 2009-05-03 14:41:34buna eu am auzit de ceva mai bun care slabesti si nu te ingrasi la loc nu tre sa ti cura sau sa faci exercitii nimik din contra poti manca ce vrei si cat vrei,daca vreti va dau id si puteti vorbi direct cu cel care le aduce super slim asta e id si asa le zice si la capsule costa 90 de lei cutia si am auzit ca sant f bune numai ca va de senzatia de sete,tre sa beti cat mai multe lichide.va pup si astept raspunsuri de la voi cu lupta cu kg


as zice sa inveti intai limba romana si apoi sa recomanzi ceva, mai ales daca e din auzite... vrei sa ii faci o favoare celui care le aduce, perfect, poate ai si tu procent din vanzari, dar iarta-ne ca nu intelegem ce spui... sau tradu-ne!
camiflorea
Postat pe 4 Mai 2009 15:39
De la: ramonat15, la data 2009-05-03 16:35:16buna , de obicei citesc ce mai e nou pe forum nu prea obisnuiesc sa si scriu, de data aceasta scriu pentru ca subiectul e interesant si controversat. tin sa va spun ca la fel ca multe dintre voi am o problema cu greutatea..162 cm si 86 kg, in urma cu un an pe vremea aceasta m-am decis sa merg la endocrinolog care mi-a prescris un set de analize, mi-a descoperit un dezechilibru hormonal si mi-a recomandat sa slabesc fapt pt care mi-a prescris o serie de medicamente : lindaxa 1o, crom, metfogamma, si coenzima q 10cu nu mai stiu ce..; am cumparat aceste medicamente desi au fost scumpe , in jur de 180 de lei si am avut grija si la ce mancam..rezultatele au fost ff mici $ kg
iar dupa ce nu am mai luat am pus 8 desi am avut grija la mancare..
trageti voi concluzia...stia doctorita ce face??
eu cred ca nu
anul acesta m-am hotarat ca trebuie sa slabesc dar o voi face prin metode naturale..adica i-mi schimb modul de viata ..alimentatia si fac sport..adica innot ca tot i-mi place sa innot si aici in sf. gheorghe unde locuiesc intrarea la piscina e 5 lei si e si sauna inclusa asa ca urati-mi noroc si sper ca rezultatele sa apara in curand



doctorita stia, dar tu sigur nu ai stiut, de ce sa te bizui doar pe tratament si nu ai folosit simultan si dieta si miscarea? tratamentul era si ca, in timpul curei, sa nu apara dezechilibre metabolice... dar daca vrem sa slabim ca prin minune, in mana cu o pastila, in cealalata cu mancarea si cu ochii in televizor pt ca ni-i greu sa ne mutam picioarele de colo colo, nu au cum sa apara rezultate. o slabire brusca asa cum vrei tu, neintretinuta cu minerale si vitamine, in speta Q10, duce la imbatranire precoce, la pierederea elasticitatii tesuturilor... voiai sa fii slaba dar stafidita ca la 100 de ani?
camiflorea
Postat pe 4 Mai 2009 15:47
De la: DianaCP, la data 2009-03-24 10:56:54Draga mea, Mihaela Liliana..nu as vrea sa par...indiscreta...dar cred ca ai mancat bine de tot in astea 7 luni! Imi cer scuze..nu vreau sa te supar..dar ar fi trebuit sa fii mai cumpatata si nu se intampla asta. Dupa fiecare cura se mai pun acolo 2-3 kg...dar niciodata mai mult decat ai slabit, decat daca faci tot posibilul sa "recuperezi" cu tot ce nu ai putut manca in acesta perioada! Eu zic sa incerci din nou, dupa care sa-ti creezi un STIL de viata din a manca sanatos.


cumpatarea tine de mai multi factori, daca in timpul tratamentului de slabit a dereglat metabolismul era normal sa mamance mai mult, organismul mai are si capacitatea de a invata sa-si conserve energia, adica, omul se simte lipsit de vlaga , nu poate face miscare, dar tot ce inghite se depune...asta se intampla mai ales daca slabirea are loc foarte brusc, adica mai mult de 3-4 kg pe luna.nu da cu bata pana nu analizezi!
camiflorea
Postat pe 4 Mai 2009 16:03
De la: cr_stam, la data 2009-05-04 15:31:40
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 07:53:39
De la: cr_stam, la data 2009-05-03 22:41:02nici produsele Forever nu sunt vreo grozavie....am incercat eu toate tampeniile, geluri oribile la gust, pudra fara gust amestecate ... tampenii.... nu le recomand, le-am testat pe nervii mei... nu am slabit deloc...DOAR LA BUZUNAR...scumpe si cu efecte 0 (ZERO)

Astept de la tine si detalii.Cate kg aveai ininte de consum,inaltimea si varsta?Vreau sa mai stiu ce ai consmat de la Forever si cum le-ai consumat?
Detaliat te rog.Daca nu ai fi spus"nu le recomand" nu as mai intreba,dar trebuiesc lamurite aceste aspecte.





Le-am luat dupa indicatiile din brosurica din pachetul cu pudra si ce mai era acolo (e mai bine de un an de atunci)... aveam 66 Kg, tot atatea am si azi. Dupa ce am terminat cu "pachetul" acela, mi s-au recomandat si niste pastile... pe care le-am luat.... tot degeaba (fara rezultate adica... sa nu intelegeti gratis ). Mentionez ca dieta mea este una corecta si am respectat cu strictete instructiunile, intresata fiind sa slabesc din moment ce am investit.
Despre ce vreti sa mai vorbim de la forever? despre deodorant?... sampon antimatreata?... mai bine NU
Pot intelege ca este o afacere profitabila pt distrbuitorii devotati....cu care nu am nimic.

Pai nu ati raspuns la toate detaliile cerute.
enemgabriel
Postat pe 4 Mai 2009 16:06
De la: claudia_constantin69@yahoo.com, la data 2009-01-18 10:16:18De unde ati luat aceasta pastila minune ? Chiar asa se numeste CAPSULA DE SLABIT ?
netyy
Postat pe 4 Mai 2009 16:28
salut garantez ca rinichi mei functioneaza f bine pt ca elimin in mod cert mai mult decit lichid beau plus de asta organismul are nevoie in mod normal de 2l apa zilnic iar la cura cit de multa asa se recomanda peste tot
danyla777
Postat pe 4 Mai 2009 17:55
pt enemgabriel
nu monopolizez discutia pe o tema care nu intereseaza pe absolut nimeni, nu are rost sa ne duelam.
Ce ar putea cauta un barbat care intamplator vinde produse... pe un forum unde discuta numai fete?
Va puteti cauta alt loc pt reclama...
Recomand produsele de la plafar care sunt mult mai ieftine
cr_stam
Postat pe 4 Mai 2009 21:13
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 16:06:05
De la: cr_stam, la data 2009-05-04 15:31:40
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 07:53:39
De la: cr_stam, la data 2009-05-03 22:41:02nici produsele Forever nu sunt vreo grozavie....am incercat eu toate tampeniile, geluri oribile la gust, pudra fara gust amestecate ... tampenii.... nu le recomand, le-am testat pe nervii mei... nu am slabit deloc...DOAR LA BUZUNAR...scumpe si cu efecte 0 (ZERO)

Astept de la tine si detalii.Cate kg aveai ininte de consum,inaltimea si varsta?Vreau sa mai stiu ce ai consmat de la Forever si cum le-ai consumat?
Detaliat te rog.Daca nu ai fi spus"nu le recomand" nu as mai intreba,dar trebuiesc lamurite aceste aspecte.





Le-am luat dupa indicatiile din brosurica din pachetul cu pudra si ce mai era acolo (e mai bine de un an de atunci)... aveam 66 Kg, tot atatea am si azi. Dupa ce am terminat cu "pachetul" acela, mi s-au recomandat si niste pastile... pe care le-am luat.... tot degeaba (fara rezultate adica... sa nu intelegeti gratis ). Mentionez ca dieta mea este una corecta si am respectat cu strictete instructiunile, intresata fiind sa slabesc din moment ce am investit.
Despre ce vreti sa mai vorbim de la forever? despre deodorant?... sampon antimatreata?... mai bine NU
Pot intelege ca este o afacere profitabila pt distrbuitorii devotati....cu care nu am nimic.

Pai nu ati raspuns la toate detaliile cerute.
te-a cam luat la palme doamna...vezi daca nu esti cuminte???si daca vinzi gogosele cu gaura?!?!?!
4Life
Postat pe 4 Mai 2009 21:38
De la: ralukutza24, la data 2009-05-04 14:25:26Salut! Eu in 2 luni jumate am nunta si as vrea sa slabesc macar 10kg pana atunci... M-am apucat de electrostimulare sapt trecuta! Chiar as fi superinteresata de capsula asta minunedaca tot ce scrieti e adevarat. Insa am cateva intrebari... Toata lumea o lauda, dar nimeni nu spune efectele negative pe care le are aceasta pastila. Pana la urma, capsula pentru slabit ce efecte secundare are (in afara de nesomn si sete)??? Ataca organismul?
Si daca tot e atat de buna, de unde se poate cumpara si cam cat costa???
Astept raspunsul vostru...
mergi repede la un nutritionist,este cam 150 ron o cunsultatie la unul bun si te va sfatui el cum sa faci sa dai in 2 luni 10 kg jos intr-un mod sigur pentru tine,fara a fi nevoie de capsule minune sau de altfel de traznai ...
4Life
Postat pe 4 Mai 2009 21:40
De la: cr_stam, la data 2009-05-04 21:13:50 pt enemgabriel
nu monopolizez discutia pe o tema care nu intereseaza pe absolut nimeni, nu are rost sa ne duelam.
Ce ar putea cauta un barbat care intamplator vinde produse... pe un forum unde discuta numai fete?
Va puteti cauta alt loc pt reclama...
Recomand produsele de la plafar care sunt mult mai ieftine

Pai zi mai doamna asa,nu mai spune bazaconii daca nu oferi si argumente.Vrei sa iesi in evidenta cu lucruri spuse din auzit,cauta postul de radio ,"radio sant",si eu pot spune despre plafar ca sunt ieftine si proaste din punct de vedre calitativ,nu intru in detalii dar pot demonstra cele spuse,pe cand tu nici macar nu vrei sa spui lucruri care se cer inainte de a urma un program de slabit,de unde sti ca nu erai la greutatea ideala si ca nu ar fii trebuit sa slabesti,sau ai doar solduri care nu au grasime pe ele ci doar o dimensiune marita datorita altor cauze?Asa ca nu era vorba de reclama,ci de darea unor informatii corecte,dar mi-am dat seama de la inceputul mesajului ca ai luat o pozitie defensiva fara a cunoaste bine situatia si a relata fapte si lucruri reale.Nu era vorba de duel ,dar sincer, miroase a antireclama.
enemgabriel
Postat pe 4 Mai 2009 22:16
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 22:16:09
De la: cr_stam, la data 2009-05-04 21:13:50 pt enemgabriel
nu monopolizez discutia pe o tema care nu intereseaza pe absolut nimeni, nu are rost sa ne duelam.
Ce ar putea cauta un barbat care intamplator vinde produse... pe un forum unde discuta numai fete?
Va puteti cauta alt loc pt reclama...
Recomand produsele de la plafar care sunt mult mai ieftine

Pai zi mai doamna asa,nu mai spune bazaconii daca nu oferi si argumente.Vrei sa iesi in evidenta cu lucruri spuse din auzit,cauta postul de radio ,"radio sant",si eu pot spune despre plafar ca sunt ieftine si proaste din punct de vedre calitativ,nu intru in detalii dar pot demonstra cele spuse,pe cand tu nici macar nu vrei sa spui lucruri care se cer inainte de a urma un program de slabit,de unde sti ca nu erai la greutatea ideala si ca nu ar fii trebuit sa slabesti,sau ai doar solduri care nu au grasime pe ele ci doar o dimensiune marita datorita altor cauze?Asa ca nu era vorba de reclama,ci de darea unor informatii corecte,dar mi-am dat seama de la inceputul mesajului ca ai luat o pozitie defensiva fara a cunoaste bine situatia si a relata fapte si lucruri reale.Nu era vorba de duel ,dar sincer, miroase a antireclama.
nu te eschiva acuma...doamna a spus ca a dat o groaza de bai pe niste produsce care nu au ajutat la nimic in cazul dansei...poate a fost gresit informata de vre0un binevoitor membru al retelei minune fLP.....omul ia "bagat" pe gat marfa,ia luat bistarii si cu asta basta,dus a fost...dar daca a facut asa ceva,foarte urat din partea lui....rusinicaaaaaaaaaa !!!!! din pacate se poarta asa ceva. In fond si la urma urmei,doamna si-a spus o parere personala in urma cunsumului de produse de la forever,care nu au multumit-o...de ce sari tu asa de cur in sus nu inteleg...numai de dragul de a te baga in seama?
4Life
Postat pe 4 Mai 2009 22:28
De la: TF_, la data 2009-05-04 21:38:31
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 16:06:05
De la: cr_stam, la data 2009-05-04 15:31:40
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 07:53:39
De la: cr_stam, la data 2009-05-03 22:41:02nici produsele Forever nu sunt vreo grozavie....am incercat eu toate tampeniile, geluri oribile la gust, pudra fara gust amestecate ... tampenii.... nu le recomand, le-am testat pe nervii mei... nu am slabit deloc...DOAR LA BUZUNAR...scumpe si cu efecte 0 (ZERO)

Astept de la tine si detalii.Cate kg aveai ininte de consum,inaltimea si varsta?Vreau sa mai stiu ce ai consmat de la Forever si cum le-ai consumat?
Detaliat te rog.Daca nu ai fi spus"nu le recomand" nu as mai intreba,dar trebuiesc lamurite aceste aspecte.





Le-am luat dupa indicatiile din brosurica din pachetul cu pudra si ce mai era acolo (e mai bine de un an de atunci)... aveam 66 Kg, tot atatea am si azi. Dupa ce am terminat cu "pachetul" acela, mi s-au recomandat si niste pastile... pe care le-am luat.... tot degeaba (fara rezultate adica... sa nu intelegeti gratis ). Mentionez ca dieta mea este una corecta si am respectat cu strictete instructiunile, intresata fiind sa slabesc din moment ce am investit.
Despre ce vreti sa mai vorbim de la forever? despre deodorant?... sampon antimatreata?... mai bine NU
Pot intelege ca este o afacere profitabila pt distrbuitorii devotati....cu care nu am nimic.

Pai nu ati raspuns la toate detaliile cerute.
te-a cam luat la palme doamna...vezi daca nu esti cuminte???si daca vinzi gogosele cu gaura?!?!?!

Pana una alta ai mai aflat ceva de vitamina c?Ca la sustinut tot felul de amenintari si vorbe goale esti primul.
enemgabriel
Postat pe 4 Mai 2009 22:35
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 22:35:44
De la: TF_, la data 2009-05-04 21:38:31
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 16:06:05
De la: cr_stam, la data 2009-05-04 15:31:40
De la: enemgabriel, la data 2009-05-04 07:53:39
De la: cr_stam, la data 2009-05-03 22:41:02nici produsele Forever nu sunt vreo grozavie....am incercat eu toate tampeniile, geluri oribile la gust, pudra fara gust amestecate ... tampenii.... nu le recomand, le-am testat pe nervii mei... nu am slabit deloc...DOAR LA BUZUNAR...scumpe si cu efecte 0 (ZERO)

Astept de la tine si detalii.Cate kg aveai ininte de consum,inaltimea si varsta?Vreau sa mai stiu ce ai consmat de la Forever si cum le-ai consumat?
Detaliat te rog.Daca nu ai fi spus"nu le recomand" nu as mai intreba,dar trebuiesc lamurite aceste aspecte.





Le-am luat dupa indicatiile din brosurica din pachetul cu pudra si ce mai era acolo (e mai bine de un an de atunci)... aveam 66 Kg, tot atatea am si azi. Dupa ce am terminat cu "pachetul" acela, mi s-au recomandat si niste pastile... pe care le-am luat.... tot degeaba (fara rezultate adica... sa nu intelegeti gratis ). Mentionez ca dieta mea este una corecta si am respectat cu strictete instructiunile, intresata fiind sa slabesc din moment ce am investit.
Despre ce vreti sa mai vorbim de la forever? despre deodorant?... sampon antimatreata?... mai bine NU
Pot intelege ca este o afacere profitabila pt distrbuitorii devotati....cu care nu am nimic.

Pai nu ati raspuns la toate detaliile cerute.
te-a cam luat la palme doamna...vezi daca nu esti cuminte???si daca vinzi gogosele cu gaura?!?!?!

Pana una alta ai mai aflat ceva de vitamina c?Ca la sustinut tot felul de amenintari si vorbe goale esti primul.
ofticosule !!!! apropo,esti una si aceeasi persoana cu petreflp care posteaza pe alte forumuri ???
4Life
Postat pe 4 Mai 2009 22:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Romania-o tara de grase sau de frustrate? 194 De la: Barbie30 21 Octombrie 2013 22:38
obezitate 8 De la: kudika469980 28 Octombrie 2013 21:01
mi-a intarziat menstruatia 4 luni help ! 10 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:13
buna! 14 De la: office_salinasusesi_ro 10 Iunie 2010 09:00
displazie severe c 3 6 De la: camiflorea 29 Ianuarie 2010 08:55