Setari Cookie-uri

sex oral ....la ciclu

De la: mia91, la data 2009-12-06 12:42:35Si mie mi-au facut sex oral cand eram la ciclu chiar 3 parteneri.. wtf? imi ziceau sa stau linistita ca sunt prietena lor si n-are de ce sa le fie scarba or smth.. prima oara chiar pe la 14 ani jumate, eram virgina si omului ii placea


Sexualitatea este cel mai intim si nonconformist mod de a-ti exprima atractia si dorinta fara de partener
Olt
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:59
nu inteleg de ce iti pui atatea intrebari! orice e permis in sex atunci cand este dorit de ambii parteneri! eu zic ca toata lumea ar trebui sa lase ideile astea conservatoare acasa cand vine vorba de sex sau de dragoste! nu cred ca e vb nici de perversiune nici de probleme psihice! daca omul n are nici o problema cu chestia asta inseamna ca ii face placere sa ti faca pe plac indiferent de zi, de perioada, de moment! n ar fi fost perversiune daca ti ar fi spus...ah..esti la ciclu..pai..nu pot sa ma ating de tine, dar tu ai putea sa mi faci un sex oral! asta n ar insemna ca se gandeste doar la el? tie ti a placut atunci cant ti a facut sex oral pe ciclu?! daca ti a placut...cum sa intrebi chestia asta pe un forum unde oamenii sunt din toate categoriile, nu inteleg ce te ai fi asteptat sa ti spuna?! si in plus ce te intereseaza ce cred ceilalti?! cum sa fii bulversata de asa ceva! daca nu ti a placut, atunci trebuie sa discuti chestia asta cu el! nu mai tineti atata cont de parerile celorlalti cand vine vorba de chestii PUR personale si intime! decat daca e vreo treaba medicala si atunci de duci la DOCTOR nu scrii pe forumuri de 2 lei! si ma intreb..prietenul tau de acum e mai tanar ca tine? ;)
HAVE FUN! simte te bine si iubita! asta e tot ce trebuie sa conteze pentru tine!!!!
za_rux
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:04
pt tzekel! sunt perfect de acord!!!! si cred ca femeile alea gen sunteti nesatule animalele au mai multa decenta ( ANIMALELE AU INSTINCTE FEMEIE!!! SI O TRAG PENTRU PERPETUAREA SPECIEI!!!! TU CATI COPII AI ACASA!? delfinii si nush ce specie de maimute fac sex de placere asa ca nu pune tu problema de decenta, ai tu decenta si informeaza te mai bine!) revin, femeile astea trimit dupa aia mesaje pe forum ca ele n au orgasm si ca de ce n au orgasm? pentru ca se lasa folosite ca niste obiecte pt sex, niste gauri! ;)
za_rux
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:09
Pai sexul chiar se face de placere...decenta in sex nu-ai are rostul... si mie mi s-a facut chestia asta de multe ori... cand poftesti ceva, faci, nu incepi sa-ti pui diverse probleme, frate...
darksukkubus69
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:15
eu cred ca e o dovada de iubire,adica te doreste mult si nu ii e jena de nimic cat e langa tine..pt majoritatea barbatiilor perioada "delicata" e o perioada de repaus...majoritatea fug cand aud de asa ceva,pt ca ei asocieaza asta cu multa scarba..daca a trecut peste orice si a facut ce a facut inseamna ca te accepta asa cum esti,nu ii e scarba de nimic ce vine de la tine si ar trebui sa fi mandra de asta...rar gasesti barbati asa,defapt nu conteaza cum e barbatu in general conteaza cum e atunci cand e langa tine..ca poate cu celalalte nu a fost asa..dar cu tine simte ca poate face absolut orice fara nici o jena
kudika122512
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:20
as dori si eu sa iti spun ceva. fiind barbat se intelege ca nu ai de unde sa stii anumite lucruri. in timpul mestruatiei, daca femeia se excita practic acel lucru scarbos la care te refereai nu mai curge, scrurgerea se opreste, iar daca cea care a avut parte de un sex oral in acea perioada este o fata curata si planuiau sa aiba un contact in seara aceea, chiar daca nu un sex oral, s-a ingrijit. in plus fiecare femeie seara se spala si se in ingrijeste. asa ca mai intai cerceteaza si apoi condamna.
rodik23
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:32
Cu siguranta ai dreptate.Sunt total de acord cu faptul ca asta nu este chiar o demonstratie de dragoste pentru ca se putea astepta totusi cateva zile si sigur ar fi fost mai romantic.Eu nu sunt de acord cu nici un "fel de sex" in timpul menstruatiei,ba chiar mi se pare scarbos Imi pare rau dar asta e parerea mea.
kudika089590
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:59
Buna.Si mie mi s-a facut blow job,desi eu n-am facut blow job nici unui barbat pt.ca mi se pare putin absurd...Si nu cred ca voi face vreodata,poate doar sotului meu,dar cred ca nici lui...Dar oricum,nu mi s-a facut blow job in timpul menstruatiei pt.ca evit sa am contacte sexuale-n periaoda delicata...Eu zic sa stai linistita,poate ca prietenul tau chiar tine la tine sau pur si simplu vrea sa te convinga sa-i faci si tu lui un blow job...Te pup.
kudika050191
Postat pe 6 Decembrie 2009 14:24
Nu sunt de acord prin simplu fapt ca, indiferent de cat de curate ne-am pastra in aceea perioada exista riscul sa ne ridicam capul si sa ne vedem sotul Dracula
Eu as fi permanent stresata de acest lucru si nu m-as putea concentra la actul in sine, sa nu mai vorbesc de placere.
Oricum, fiecare este liber sa faca orice vrea atata timp cat are consimtamantul partenerei sale.
blue_little_angel
Postat pe 6 Decembrie 2009 14:50
Draga mea imi pare rau sa ti-o spun cu atat mai mult ca sant barbat dar ce ti-a facut inteleg ca e sotul mi se pare o nemernicie .Te-a tratat ca pe o prostituata de pe centura si personal consider ca nu se merita pentru un egoism al lui sa-ti umilesti sotia.Putea sa mai astepte ca nu i se intampla nimic.
remo
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:13
De la: pescarul, la data 2009-09-24 11:33:37Dragi si drage colege de topic.As dori sa-mi expun si eu pct de vedere in legatura cu aceasta problema,dar foarte clar si pe intelesul tuturor(cei care vor sa inteleaga).Sunt de acord cu sexul oral,atat pt femei cat si pt barbati,dar exista,cred eu in aceasta situatie cel putin o limita a bunului simt.In conditiile in care ajungi chiar sa nu mai stii ce faci,inseamna ca,ori esti beat manga,ori esti drogat.In primul rand voi femeile stiti cum arata menstra,stiti ca are un miros specific,uneori greu de suportat chiar de catre femeie(cele curate).Cum poti sa faci sex oral unei femei la ciclu,cand ai o oarecare retinere sa faci sex normal?Tu ca femeie,cum mai saruti acel barbat cand isi scoate fata dintre picioarele tale pline de sange?Ori acel barbat este bolnav psihic,ori amandoi.Dovezi de iubire se pot face oricand.Poti saruta iubita unde vrei si cum vrei,dar mie m-i se pare inacceptabil sa-i faci sex oral cand e la ciclu.Nu poti astepta cateva zile?De regula o relatie cat de cat serioasa stiu ca dureaza,nu trebuie neaparat sa-i demonstrezi iubitei ca o iubesti neaparat atunci si neaparat asa.Totusi m-i se pare ca putin si de cultura sau de lipsa de informare.Au auzit ei ca intre doi oameni care se iubesc nu exista limite in a face sex,totul este permis.Adevarat dar cred ca ar trebui sa tinem totusi cont si de momentul respectiv.Daca nu-mi dati dreptate treaba voastra,si atunci tineti-o tot asa.
healthy005819
Postat pe 6 Decembrie 2009 15:37
De la: remo, la data 2009-12-06 15:13:20Draga mea imi pare rau sa ti-o spun cu atat mai mult ca sant barbat dar ce ti-a facut inteleg ca e sotul mi se pare o nemernicie .Te-a tratat ca pe o prostituata de pe centura si personal consider ca nu se merita pentru un egoism al lui sa-ti umilesti sotia.Putea sa mai astepte ca nu i se intampla nimic.


Imi pare rau daca voi barbatii faceti sex oral prostituatelor de pe centura.......nespalatelor alea......de la sex oral puteti lua multe boli...... mai degraba faci sex oral femeiei tale......nu e jignitor.....nu conteaza cand, in perioada sau nu, hotarati voi.........
merycam
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:21
De la: healthy005562, la data 2009-08-22 22:22:53PREFERAI SA MEARGA IN CLUB SA-I FACA UN ORAL ALTA?PENTRU A-TI STERGE UIMIREA TREBUIA SA COMUNICI CU EL DUPA ACTUL SEXUAL.SI DUPA CUM AFIRMI CA AI FOST LUATA DE VAL,INSEAMNA CA TI-A PLACUT...ATUNCI DE CE IL ACUZI PE SOTUL TAU DE PERVESIUNE?SI NU ARE NICIO LEGATURA MENSTRUATIA CU SEXUL ORAL,DOAR NU-TI IESE PE GURA(IARTATI-MA DACA SPUN O SCARBOSENIE),DAR RAMAN UIMITA ACUM EU DE DECLARATIE....ASTA TINE DE INTIMITATEA VOASTRA...SI DE CE TE MINUNEZI...CUNOSTI KAMASUTRA?...OF.OF,

Iubita,citeste mai cu atentie.El i-a dat ei limbi,nu ea a supt-o.
kudika019386
Postat pe 6 Decembrie 2009 17:08
Asta in nici un caz nu e o dovada de iubire,e o adevarata pervesiune scarboasa.Lumea nu mai stie ce e aia iubire.Daca ti-a placut asa ceva cu siguranta ai niste probleme.
onyx333
Postat pe 6 Decembrie 2009 17:20
Ma uimeste ceea ce ii raspundeti bietei femei. Haideti sa explicam exact cum sunt femeile la menstruatie. La unele femei le curge mai putina menstruatie , la altele mai mult. Daca doamna in cauza este din prima categorie , e lesne de inteles ca barbatul care i-a facut sexul oral a fost mai ferit. Si acum ajung la o alta chestiune, sunt unii barbati care nu stiu ca sex oral nu se face numai cu limba in vagin, mai exista un organ numit clitoris prin care nu curge sange ( lol) si oricum sangele nu poate sa o ia in sus spre el decat daca sta invers femeia. Ma amuz de explicatii pe care le dau dar as vrea sa inteleaga unii oameni ca este posibila o astfel de experienta. Nu mi s-a facut asta, dar am citit si am incercat sa imi explic de ce barbatului care i-a facut sex oral nu s-a scarbit. Si menstra nu miroase atat de urat precum zice un domn pe aici, mai ales daca iti schimbi absorbantul la timp... dar aici intram in reguli de igiena. Si inca ceva din experienta proprie, cand sunt la menstruatie si dupa ce fac un dus si mai ales cand am si chef de sex si sunt exictata, fluxul sanguin scade... Atat am avut de spus. Nu-s de acord sa mi se faca sex oral in aceea perioada, dar nu-s nici impotriva celor care o fac , nu mi se pare atat de pervers, ca doar daca nu a avut intalnire cu un vampir
alisika
Postat pe 6 Decembrie 2009 18:16
in primul rand nu este igienic, dar atata tipm cat amandoi ati fost de acord nu se mai numeste perversiune.. si daca torusi ai ramas cumva cu un sentiment de vinovatie sau mai stiu eu ce sentiment... spune-i si data viitoare nu mai fi de acord cu asta ..
chiotoroiu
Postat pe 6 Decembrie 2009 18:37
voi sunteti sariti/sarite de pe fix!!! mai ales domnu' cu unditza..pescaru' sau marinaru' cum il cheama!!! mai shmechere de unde stii tu ca i perversiune? ai vreo diploma in 'menstruatie'? ia vezi ti de treaba ta si fa pasi spre blogurile despre fotbal,bere si alte semintze asa mai barbatesti, ce naiba cauti tu aici? tu te poti numi pervers ca ti bagi nasu in toaleta femeilor!
ia nu mai judeca atata si vezi-ti de antrenamentul tau cu o mana.
si acum sa spun si eu ceva legat de subiect: orice practica sexuala nu e considerata perversiune atata timp cat partenerilor le face placere !!!
poate omu e vampir!!! numai asta mai trebuie, sa mai apara vreo unul/una sa zica...
giia
Postat pe 6 Decembrie 2009 20:05
FRAIERA AI FOST(SCUZA-MA DAR..)CA NU LE-AI SPUS BOLNAVILOR DE SEXS, CA ERAI SI NESPALATA DE CATVA TIMP. CU SIGURANTA IMPACTUL ERA MULT MAI MARE. TE INTREBI DACA ESTI PERVERSA? EU CRED CA AI MINTEA PREA "ODIHNITA"
kudika059219
Postat pe 6 Decembrie 2009 20:58
mai glia ,da ceai cu domnu respectiv? sia spus si el parerea. ce numai el e barbat aici pe topic ,care sia dat cu parerea? ai ceva anume cu el? din contra eu cred ca are o gindire sanatoasa si corecta.citestei cu atentie, raspunsurile
ca are 2.fiecare are dreptul la o parere. ca nu va convine voua astai alceva. nu mai judeca, omul degeaba.
kudika098645
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:34
draga mea ...probabil se simte foatre excitat in timpul asta si ii plce ceea ce face.sau poate te iubeste prea mult si vrea sa iti ofere placere si atuncicand esti la ciclu. incercati sa vorbiti si daca te intelege nu va mai incerca asa ceva e bine sa discutati mereu sa comunicati si atunci totul va fi bine.asta e parerea mea nu vreau sa judec pe nimeni. mult noroc.
kudika001906
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:52
Buna! Subiectul pe care u l-ai ales este foarte pudic. Dupa parerea mea la 27 de ani si experientele pe care le-am avut in trecut este o perversiune foarte urata.
alexia24
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:02
Imi place commentu tau referitor la Dracula! Bravooooooooo
alexia24
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:05
Eu una cred k acest lucrul este anormal,cred k toata lumea stie c inseamna menstruatia si c contine ea,cat de toxica e,noroc k nu a patit ceva cred k a si ingitit,si cu toata iubirea lui cred k a fost nebun frate sau bolnav,e foarte ok sa va simtit super bine in pat,dar asta depaseste orice...
Dak iubitul meu vroia sa faca asa ceva in acea perioda eu una nu puteam sa-l las sa faca asa ceva sun nici o forma!asta a fost chiar super scarbos!
healthy006240
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:50
cititi si voi "taina menstruatiei" si mai taceti din gura ca traiti prea superficial ca sa judecati
tzekel
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:33
Iubito... prin menstruatie se elimina un simplu ovul nefecundat, atata... Nu e nimic toxic in asta... poate doar daca femeia are ovule radioactive, mai stii...
darksukkubus69
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:35
Ma adresam lui healthy 006240, ea zicea ca e toxica menstruatia...
darksukkubus69
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:37
nu mai are voie omu' sa manance niste ketchup, daca are pofte ce sa-i faci ?
roxanaisabella
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:51
mhh...trebuie sa ne gandim ca exista barbati carora le e scarba sa faca sex oral.sunt pe de alta parte altii care merg pana la sexul oral in timpul menstruatiei si nu au astfel de probleme.fiecare face ce ii place.nu stiu cat e iubire sa faci sex oral sau cat tine de preferintele sexuale ale fiecaruia.eu respect un barbat care o face, cat timp nu vorbim de relatii de ocazie. de ce sariti pe ea ca a indraznit sa discute un asemenea subiect, nu stiu..doar de asta exista forumuri (mai ales ca e unul de medicina)..ca sa discute oamenii. acum, daca nu aveti un sfat bun, de ce jigniti ca sa va impuneti parerile si respingeti si parerile contrarii?nu ne-am nascut invatati.intradevar..exista si un clitoris..nu tre sa fii vampir.dar chiar daca..te am intrebat eu pe tine cum iti place ciorba? femeia chiar are nevoie de un sfat, ca doar nu e sadica sa se lase jignita gratis aici. apoi:menstruatia este "culcusul" viitorului copil, compus din sangele tau, din tot ce e mai bun in organism.cum sa ziceti ca e toxic?cu totii ne-am hranit si am crescut cu asa ceva in primele zile de viata intrauterina.suntem un popor care se hraneste din vorbe, dar nu citim suficient.acum, cu sexul din timpul menstruatiei sa stiti ca nu e chiar recomandat dintr-un motiv:uterul este un organ steril(fara bacterii), vaginul in schimb are flora sa microbiana.ca sa curga sangele ala din uter, prin vagin, cervixul se deschide. cand faci sex..exista riscul sa bagi din bacteriile alea in uter, datorita miscarilor de du-te-vino .unde e bacterie e infectie, poate fi grav pentru sanatatea noastra.eu una te rog sa ne spui la ce concluzie ai ajuns privitor la subiect, dupa ce ai discutat cu partenerul.caci daca el nu a avut intentii gresite.. ii urez o viata fericita ..langa tine daca va e bine unul langa celalalt
elenapetrescu20
Postat pe 7 Decembrie 2009 00:46
si cu toata "scarba" asta (clar m-am referit la persoanele care respecta igiena)... daca nu ii deranjeaza sa isi bage penisul acolo cand partenera e in perioada menstruatiei, de ce i-ar deranja sa-si bage limba? nu tot ale lor sunt amandoua si tot din carne facute?? Deschide-ti va mintea ca sa-i vedeti puterea,ca ne-a dat Dumnezeu ratiune!Va pup!
elenapetrescu20
Postat pe 7 Decembrie 2009 01:02
Intr-un club o tipa intra in vorba cu un tip, mai un pahar de gin , mai o vodca si uite asa , muzica , dans , atmosfere , se aprinde pasiunea , dar problema: femeia e la ciclu ... ce sa faca?
Daca ii spune ...posibil.....tipul sa plece...si ei ii cam place...bunaciune???!!!
Daca nu-i spune ... omu' s-ar putea supara...
Cat se gandi ea : sa-i spun , sa nu-i spun... ametiti de aburii betiei si ai pasiunii, cei doi ajung intr-o camera de hotel.Faptul consumat, problema ...
Acum femeia noastra , ca sa nu fie nevoita sa dea explicatii , se imbraca si pleaca.
Dimineatza se trezeste barbatul, se intinde, se simte bine, multzumit , cand insa deschide ochii ramane uimit...totul plin de sange...pe cearceaf sange, pe haine sange, pe covor sange, pe el sange ... pe moment se gandi.. am impuscat-o , am transat-o , tehui de cap ajunge in baie, se uita in oglinda, el plin de sange pe fatza ... exclama...AM MANCAT-O!!!!!!
anca_b
Postat pe 7 Decembrie 2009 19:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
antecedente in familie 23 De la: oficup 24 Februarie 2010 18:53
suspect... 31 De la: Ada16 24 Martie 2012 07:39
tumora col uterin 2 De la: kate25 2 Iunie 2013 12:06
Pot fi sigura de recomandarile doctorului? 11 De la: office_salinasusesi_ro 17 Februarie 2010 10:17
Vaccinul HPV 18 De la: SfDuminica 21 Octombrie 2010 14:46