Setari Cookie-uri

sex oral ....la ciclu

tare!
100101
Postat pe 7 Decembrie 2009 20:03
atata timp cat nu te-a obligat si ti-a facut placere nu este nici o problema
andrei_fotbalistu007@yahoo.com
Postat pe 7 Decembrie 2009 20:37
Inteleg ca e vorba despre un lucru care te macina si asta este motivul pentru care ai vrut sa vorbesti cu cineva.. Totusi, parerea mea este ca nu ai ales locul cel mai bun sau persoanele cele mai potrivite. Singura persoana cu care trebuie sa discuti asta, daca intr-adevar te macina, este prietenul tau. Parerea mea este ca nu-i nimic grav dar cel mai important este cum vezi tu lucrurile.. Nu are nicio importanta ce parere au cei din jur. As vrea sa te rog, in mod special, sa nu ii iei in seama pe cei care te trimit pe tine sau pe prietenul tau la psihiatru. Eu sunt psihiatru si nu vad absolut nicio problema atata timp cat tu nu o consideri o problema si poti sa o iei ca atare.. o experienta intima, placuta pentru ambii parteneri si care nu intereseaza pe nimeni altcineva.
panaitclaudia
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:44
nu anteleg un singur lucru cum sex la ciclu mie mi se pare schrbos cum lai lasat cum ai putut sal mai saruti dupa actul avut nu pot sa te anteleg mie una mi-se pare tare scrbos nu
las mai fi pupat anviata mea fata nu esti sanatoasa scuzama dar asa ceva e mai mult ca o bataie de joc pentru el pa
kudika104862
Postat pe 7 Decembrie 2009 22:07
De la: anca_b, la data 2009-12-07 19:57:31 Intr-un club o tipa intra in vorba cu un tip, mai un pahar de gin , mai o vodca si uite asa , muzica , dans , atmosfere , se aprinde pasiunea , dar problema: femeia e la ciclu ... ce sa faca?
Daca ii spune ...posibil.....tipul sa plece...si ei ii cam place...bunaciune???!!!
Daca nu-i spune ... omu' s-ar putea supara...
Cat se gandi ea : sa-i spun , sa nu-i spun... ametiti de aburii betiei si ai pasiunii, cei doi ajung intr-o camera de hotel.Faptul consumat, problema ...
Acum femeia noastra , ca sa nu fie nevoita sa dea explicatii , se imbraca si pleaca.
Dimineatza se trezeste barbatul, se intinde, se simte bine, multzumit , cand insa deschide ochii ramane uimit...totul plin de sange...pe cearceaf sange, pe haine sange, pe covor sange, pe el sange ... pe moment se gandi.. am impuscat-o , am transat-o , tehui de cap ajunge in baie, se uita in oglinda, el plin de sange pe fatza ... exclama...AM MANCAT-O!!!!!!


TAREEEEE!!!!
eu_lya
Postat pe 7 Decembrie 2009 23:14
De la: merycam, la data 2009-12-06 16:21:13
De la: remo, la data 2009-12-06 15:13:20Draga mea imi pare rau sa ti-o spun cu atat mai mult ca sant barbat dar ce ti-a facut inteleg ca e sotul mi se pare o nemernicie .Te-a tratat ca pe o prostituata de pe centura si personal consider ca nu se merita pentru un egoism al lui sa-ti umilesti sotia.Putea sa mai astepte ca nu i se intampla nimic.


Imi pare rau daca voi barbatii faceti sex oral prostituatelor de pe centura.......nespalatelor alea......de la sex oral puteti lua multe boli...... mai degraba faci sex oral femeiei tale......nu e jignitor.....nu conteaza cand, in perioada sau nu, hotarati voi.........

bine spus
kudika077480
Postat pe 8 Decembrie 2009 10:15
De la: alx84, la data 2009-12-06 18:16:09Ma uimeste ceea ce ii raspundeti bietei femei. Haideti sa explicam exact cum sunt femeile la menstruatie. La unele femei le curge mai putina menstruatie , la altele mai mult. Daca doamna in cauza este din prima categorie , e lesne de inteles ca barbatul care i-a facut sexul oral a fost mai ferit. Si acum ajung la o alta chestiune, sunt unii barbati care nu stiu ca sex oral nu se face numai cu limba in vagin, mai exista un organ numit clitoris prin care nu curge sange ( lol) si oricum sangele nu poate sa o ia in sus spre el decat daca sta invers femeia. Ma amuz de explicatii pe care le dau dar as vrea sa inteleaga unii oameni ca este posibila o astfel de experienta. Nu mi s-a facut asta, dar am citit si am incercat sa imi explic de ce barbatului care i-a facut sex oral nu s-a scarbit. Si menstra nu miroase atat de urat precum zice un domn pe aici, mai ales daca iti schimbi absorbantul la timp... dar aici intram in reguli de igiena. Si inca ceva din experienta proprie, cand sunt la menstruatie si dupa ce fac un dus si mai ales cand am si chef de sex si sunt exictata, fluxul sanguin scade... Atat am avut de spus. Nu-s de acord sa mi se faca sex oral in aceea perioada, dar nu-s nici impotriva celor care o fac , nu mi se pare atat de pervers, ca doar daca nu a avut intalnire cu un vampir
kudika077480
Postat pe 8 Decembrie 2009 10:22
De la: chiotoroiu, la data 2009-12-06 18:37:17in primul rand nu este igienic, dar atata tipm cat amandoi ati fost de acord nu se mai numeste perversiune.. si daca torusi ai ramas cumva cu un sentiment de vinovatie sau mai stiu eu ce sentiment... spune-i si data viitoare nu mai fi de acord cu asta ..

Draga mea,tu nu stii ce inseamna perversiune,si te-as ruga sa te informezi,pt.cultura ta generala.Dar o sa incerc sa-ti explic eu ca sa-ti fie mai simplu: daca unul dintre parteneri nu este de acord cu ceea ce se intampla in timpul actului sexual si este fortata sa o faca se numeste ABUZ,VIOL,AGRESIUNE...etc,dar poate fi pervers ceea ce se intampla intre ei.Iar perversiunea nu depinde de acordul partilor, ca poate fi si cu acordul ambelor parti,este un fel mai ciudat ,mai iesit din comun de a face sex,sau a face lucruri mai ciudate in timpul actului sexual.Perversi sunt cei care nu au nici un fel de retineri in timpul sexului.Iar asta depinde de oameni si preferintele lor sexuale.Daca le place si nu se scarbesc ,de ce nu?
kudika077480
Postat pe 8 Decembrie 2009 10:42
EXCELENT BRAVO
remo
Postat pe 8 Decembrie 2009 19:05

Sa trecem peste rautatile cititorilor! Sa vb deschis..ti a placut? Ai avut orgasm? Ai simtit ceva in neregula in timpul sexului oral? Dar dupa? Raportarea lui fata de tine a fost cumva diferita in sens negativ ulterior?
De cate ori in 17 ani te ai simtit dorita in felul acela animalic? Te a speriat acum dorinta animalica dezlantuita? Ce crezi ca o sa ti se spuna pe site? Banuiesc ca nu ai prietene cu care sa poti aborda subiecte de genul asta...insa banuiesc ca prietenul tau deschis la minte poate fi si un bun partener de discutii daca stii cum sa pui problema. tine de el..atat iti voi spune..si iti vei trai sexualitatea asa cum nu ai mai facut o pana acum.
Nu cred ca e cineva in masura sa iti spuna unde se incadreaza experienta ta..la perversiuni, la anormal, la normal, sau nu cred ca cineva te poate trimite sa iti faci un control la cap doar pt ca ai trait sexul intr un anumit fel mai putin intalnit.
Bucura te ..asta e parerea mea. cata vreme totul e cu acceptul celor implicati si nimic nu se intampla fara vointa unei parti si cata vreme nu sunt implicati copii, animale, si batranei din punctul meu de vedere totul e permis si posibil si devine normal cata vreme partenerii traiesc in felul acela placerea.
ca in spatele acelui mod de manifestare a placerii se ascund alte probleme emotionale..asta e alt subiect..dar nu e nevoie de psihiatru..ci de terapie sau de psihanaliza.
ll1_healthy
Postat pe 9 Decembrie 2009 17:47
perversitate. o ~ sexualã = sãvârșirea de acte nefirești în legãturã cu viața sexualã

acum sa vedem pentru fiecare ce inseamna act nefiresc in pat, sub pat, pe lustra, sau pe sifonier...deja...probabil ca devine nefiresc tot ce e in afara patului=)))))
ll1_healthy
Postat pe 9 Decembrie 2009 17:52
doamne fereste, doar unui om blonav la cap i se poate trece asa ceva prin gand...si tu cum ai putut accepta asa ceva ?ca teai lasat dusa de val-PROSTII...ce scarbos beahhh
fata_healthy
Postat pe 10 Decembrie 2009 00:26
De la: DANA_DGG, la data 2009-09-29 21:30:27un om normal nu face asa ceva acum sincer sexul oral e ceva nice dar nu in perioada aya hai sa fim serioase ce barbat isi baga botiku acolo in perioada aya bleah tre sa fie mai mult decat bolnav mintal dar cine stie nu te mai mira nimik in lumea asta .
kudika089590
Postat pe 11 Decembrie 2009 01:38
De la: healthy009422, la data 2009-12-11 01:38:10
De la: DANA_DGG, la data 2009-09-29 21:30:27un om normal nu face asa ceva acum sincer sexul oral e ceva nice dar nu in perioada aya hai sa fim serioase ce barbat isi baga botiku acolo in perioada aya bleah tre sa fie mai mult decat bolnav mintal dar cine stie nu te mai mira nimik in lumea asta .
ai dreptate,nu ne mai putem mira de nimic in ziua de azi
kudika089590
Postat pe 11 Decembrie 2009 01:40
E super tare faza,imi place bancul Ancai
kudika089590
Postat pe 11 Decembrie 2009 01:51
parrea mea sincera...super scarbos nu stiu cum te mai poti saruta cu el ...dar in final gusturile nu se discuta
pisicutza_healthy
Postat pe 13 Decembrie 2009 21:24
De la: ll1, la data 2009-12-09 17:52:43perversitate. o ~ sexualã = sãvârșirea de acte nefirești în legãturã cu viața sexualã

acum sa vedem pentru fiecare ce inseamna act nefiresc in pat, sub pat, pe lustra, sau pe sifonier...deja...probabil ca devine nefiresc tot ce e in afara patului=)))))



Imi pare rau ca ai interpretat gresit ceea ce am spus ,pt.ca nu am condamnat-o pentru ca a simtit placere in ceea ce a facut, chiar am spus ca daca le place de ce nu? Si commentul meu nu a avut nici o legatura cu locul unde au facut-o,sub pat,pe pat etc.,ca astea sunt doar locuri unde faci dragoste,si oricum nu am spus aproape nimic diferit de tine,cu exceptia ca ca perversiunea nu este "in legatura" cu viata sexuala, ci se "comite" tocmai in timpul actului sexual...dupa parerea mea... si nu cred ca a fost rautate in ceea ce am spus ci doar mi-am exprimat parerea vizavi de alte pareri,si incercam sa-i explic uneia dintre fete ce inseamna din punctul meu de vedere perversiunea
kudika077480
Postat pe 14 Decembrie 2009 12:14
De la: pescarul, la data 2009-10-01 11:24:00PT TROIU IULIANA.Daca nu esti atenta la despre ce se discuta,imi pare rau.In ziua de azi sexul oral,practicat de femei barbatilor,si de catre barbati femeilor,nu mai constituie o perversiune,decat pt cine vrea sa o considere asa ceva.Aici se pune problema de perioada cand vrei sa o faci.Deci,ciclul la o femeie dureaza de la 3-5 zile,apoi pana la urmatorul este o perioada destul de lunga,in care poti sa primesti dovezi de dragoste(limbute)cate vrei si cand vrei.Totusi sa lingi pasarica plina de sange a unei femei aflata la ciclu,este intradevar un lucru care m-a lasat masca.Am si eu o oarecare varsta,si implicit o experienta sexuala.Fac sex de 30 ani,in toate stilurile,pozitiile,felurile,dar de asa ceva nu am vazut si nici nu am auzit pana la acest site.Consider ca pareri au fost destule,si ca atare eu unul nu mai fac nici un comentariu pe aceasta tema.Cine vrea sa faca asta sa o faca,e treaba lor dar........


Ha! Ha! Cu atata experienta in ale sexului si totusi exista ceva care te-a alasat masca! Admirabil ca mai exista in zilele astea lucruri care socheaza...
Bad_Womanlights
Postat pe 15 Decembrie 2009 09:50
deasta devin prostituatele bogate ca proastele de neveste stau ca tutele fac pe mironositele si daca divorteaza le apuca dorul de prostii cu altii
belami
Postat pe 21 Decembrie 2009 21:17
De la: bel60, la data 2009-12-21 21:17:04deasta devin prostituatele bogate ca proastele de neveste stau ca tutele fac pe mironositele si daca divorteaza le apuca dorul de prostii cu altii
daca-mi permiti o copletare:da nevestele stau ca tutele si unele chiar fac pe mironositele,dar realitatea e cu totul alta,chiar daca nu se recunoaste treba asta.Si bineinteles,o nevasta ar fi chiar proasta sa recunoasca ce face si cu cine face,cu toate ca-si doreste asa ceva cu tot trupul,fiinta si cea mai mica fibra a corpului sau.Dar repet,nu am prejudecati in ceea ce ma priveste,insa ca sa fac sex oral unei femei la ciclu,niciodata.Nu m-as mai putea privi niciodata in oglinda.Si pe deasupra menstra mai si miroase specific si deci nu as mai scapa de acea senzatie de scarba niciodata.
pescarul_healthy
Postat pe 4 Ianuarie 2010 14:54
De la: Bad_Womanlights, la data 2009-12-15 09:50:20
De la: pescarul, la data 2009-10-01 11:24:00PT TROIU IULIANA.Daca nu esti atenta la despre ce se discuta,imi pare rau.In ziua de azi sexul oral,practicat de femei barbatilor,si de catre barbati femeilor,nu mai constituie o perversiune,decat pt cine vrea sa o considere asa ceva.Aici se pune problema de perioada cand vrei sa o faci.Deci,ciclul la o femeie dureaza de la 3-5 zile,apoi pana la urmatorul este o perioada destul de lunga,in care poti sa primesti dovezi de dragoste(limbute)cate vrei si cand vrei.Totusi sa lingi pasarica plina de sange a unei femei aflata la ciclu,este intradevar un lucru care m-a lasat masca.Am si eu o oarecare varsta,si implicit o experienta sexuala.Fac sex de 30 ani,in toate stilurile,pozitiile,felurile,dar de asa ceva nu am vazut si nici nu am auzit pana la acest site.Consider ca pareri au fost destule,si ca atare eu unul nu mai fac nici un comentariu pe aceasta tema.Cine vrea sa faca asta sa o faca,e treaba lor dar........


Ha! Ha! Cu atata experienta in ale sexului si totusi exista ceva care te-a alasat masca! Admirabil ca mai exista in zilele astea lucruri care socheaza...
si chiar am destula experienta sexuala,incat sa fac o femeie sa se simta in al noualea cer,si fara ai da limbi cand e la ciclu.Asa ca razi degeaba!!!!!
pescarul_healthy
Postat pe 6 Ianuarie 2010 11:33
la psihiatru cu tine,eventual puteai tu sa i faci un sex oral ni?
simmonik
Postat pe 16 Ianuarie 2010 21:28
tare gluma
simmonik
Postat pe 16 Ianuarie 2010 21:29
poate daca ai shtii sa-ti faci femeia sa ti se daruiacsa cu totul nu ai avea probleme....si apropos ....sa fim sinceri nu poti face cu o prostituata ce poti face cu "fatuka" fata de care ai spus niste juraminte.
VIATA E SCURTA SI MERITA TRAITA DE FIECARE ASHA CUM CREDE DE CUVIINTA , DECI ...HAVE LITTLE PROBLEMS , MORE HAPPYNES AND HARD SEX
calavera_many
Postat pe 27 Ianuarie 2010 12:25
cel mai corect si de bun simt raspuns
kudika104733
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:27
Doamne Isuse,dar multa prostie in tara asta, oare administratorul acestui forum nu poate sa filtreze temele de dsicutii? cum se imbata sau se drogheaza cate una ii si vine cheful sa debiteze pe aici de parca ar interesa pe cineva.Nu le mai lasati domnule/doamna administartor al forumului sa-si insire aberatiile pe aici, nu exista oare alte teme de discutat,din cate stiu e un forum dedicat sanatatii, oare s-au epuizat toate subiectele de medicina/sanatate, incat am ajuns s citim si sa discutam despre placerile/experientel unor muieri bete/dorgate.Cu tot respectul va rog sa interveniti.
sheyda74
Postat pe 8 Februarie 2010 11:52
Poate ca , datorita varstei dstul de inaintate pe care o am sunt mai de moda veche .... la ciclu NU este indicat sa se faca sex , datorita contraindicatiilor medicale in primul rind si , nu in ultimul rind datorita mizeriei ca altfel nu se poate numi ! Dar sex oral ??????????? Partenerul tau trebuie ca are ceva probleme , in mod sigur are o deviere sexuala .
Mihaela
kudika104733
Postat pe 8 Februarie 2010 20:25
Cum adica "mizerie"? Care este mizeria?
darksukkubus69
Postat pe 9 Februarie 2010 18:52
sexu la ciclu nu e un sfarsit de lume ..e chiar frt placut ,dar sa -ti faca sex oral e scarbos ...se zice ca dak vrei sa innebunesti un barbat ii pui ciclu in bautura ,eu vin si intreb acu dak a avut efect ,ca e acelasi lucru ....ai mai scapat de el ?e adevarata teoria ?
healthy012473
Postat pe 10 Februarie 2010 02:54
De la: KAMI200314, la data 2009-06-17 02:39:36vi s-a intamplat sa vi se faca sex oral ,cand sunteti la ciclu?este asta o dovada de curaj ? de incredere si iubire? sau pur si simplu numai perversiune?

eu am trait asa ceva si sunt foarte bulversata...


Mare e gradina ta DOAMNE!..si multi nebuni au sarit gardul...in ziua de azi nu sti dupa cine bei apa...fereasca Dumnezeu..
babylenuta
Postat pe 10 Februarie 2010 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intermedieri consultatii medicale in Germania 1 De la: melia_azur 19 Septembrie 2009 23:25
chisturi ovariene 8 De la: vamps 5 Octombrie 2010 13:45
Sunt insarcinata? 4 De la: kudika451692 13 Septembrie 2013 13:21
aida 2 De la: roxanaisabella 9 Aprilie 2010 12:07
Sterilet... daca mai exista acest subiect imi cer scuze...recunosc nu am citit! 18 De la: kudika353252 21 Martie 2011 17:14