Setari Cookie-uri

sex oral ....la ciclu

a normal ca pe timpul ciclului nu se poate asa cv sa dai limbi scz nam fost atenta
troiaiuliana
Postat pe 3 Octombrie 2009 11:43
"apoi am sa va intreb pe cele care spuneti ca menstruatia este o chestie scarboasa: va e scarba de propriul corp?"

Ti se pare normal sa dai cu limba la reziduurile propriului corp?
Daca da, te intreb daca esti in stare sa bagi limba in propriul rahat. Sa vedem daca iti este sau nu scarba. :)

"si inca ceva: ce atata miros, sange si scarba? n-ati auzit de dus (spalat) si o.b.? "
Aha deci tu daca iti faci dus, sa inteleg sa iti opresti menstruatia sau ii schimbi mirosul specific.
Nu inteleg care e chestia cu o.b-ul, nu are ce cauta in subiectul acestui topic.


Nu pot sa cred ca exista femei care sunt de acord cu asa ceva. Inteleg ca in acea perioada suntem mai sensibile, dar exista oricand sexul sub dus.
Sa il pui sa bage in gura reziduurile tale, e bataie de joc. Daca il respecti si il iubesti nu iti vine sa il lasi, indiferent de placerea ta. Iar daca el vrea, inseamna ca e un ciudat. Va asigur ca un baiat finut, cult, are alte preocupari decat sa linga menstruatie.(si nu are nici o prietena cu astfel de fantezii)
monica_th_fur_immer
Postat pe 3 Octombrie 2009 15:13
"de ce sa fie perversiune atata timp cat sunt deacord amandou nu e nici o probleme"

Citeste un pic dictionarul limbii romane si vei afla raspunsul.
monica_th_fur_immer
Postat pe 3 Octombrie 2009 15:17
Care e chestia cu o.b.-ul? iti spun eu... poti sa faci fain frumos un dush si imediat dupa, sa-ti introduci un o.b... si atunci iti poate face sex oral cat vrea el, pt ca nu "linge menstruatie, reziduuri sau cum vreti sa-ti mai spuneti". limpede ca buna ziua :D
floare_de_colt
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:55
m_geani
Postat pe 24 Octombrie 2009 18:40
a face sex de xce fel nu inseamna k dovedesti iubire curaj sau incredere .sexul este ceva normal insa ceea ce spui u este o fantezie bolnava .nu mi se pare normal sexul la ciclu .mai degraba dezgustator partenerul tau sau xce barbat kre face asa ceva are o minte bolnava .dar nu ma mai mira nimik pe lumea asta .
DANA_DGG
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:17
De la: vdaiana, la data 2009-10-01 20:00:47mai intai am sa rad din toata inima, chiar daca unii se vor supara
apoi am sa va intreb pe cele care spuneti ca menstruatia este o chestie scarboasa: va e scarba de propriul corp?
si inca ceva: ce atata miros, sange si scarba? n-ati auzit de dus (spalat) si o.b.?

@ nicu62: poate n-am fost destul de atenta sau poate autorarea subiectului n-a precizat, dar cine a zis ceva despre a linge sange? repet: de spalat si o.b. n-ati auzit?

@ healthy006377: "opsedatii sexual" fac un act mecanic, adica si-o trag pe unde si cu cine apuca. un act izvorat din dragostea dintre un barbat si o femeie care se iubesc (fie ca sint casatoriti, fie ca nu) nu are nimic imoral.
DANA_DGG
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:18
...nu sthiu de ce sunteti voi femeile atat de critice la toate chestiile acestea ?
io cred ca sexul e bun in orice stare... si o ling in p...a pe prietena mea cand e pe ciclu regulat si nu vad nici o problema la mijloc si in perversiune nu vad de ce sa nu fii pervers? cand toata viata e o perversiune si nu mai dati atata critica negativa fiti optimiste(i) si daca nu ii era greta sau alte probleme la mijloc prietenului tau draga nu-ti face griji nar nimica
healthy007947
Postat pe 28 Octombrie 2009 11:02
bravo vdaiana bine ai zis care scarba... dal incolo de scarba si de esti obsedat !? felicitari macar sthii sa traiesti momentul...
healthy007947
Postat pe 28 Octombrie 2009 11:05
tarot_healthy
Postat pe 12 Noiembrie 2009 04:55
wai de mine monika...cat de finutza si sensibila esti...sau nu iti place saa ti se dea limbi?poate nu stii ce e aia poate nu ai incercat..iti recomand sa incerci si dupa aia sa comentezi ca e scarbos...daca ai grija de curatenia ta nu este nicio problema..menstruatia si in plus si yo ii fac oral lu al meu..si il excita sa finalizeze pe fata mea si in gura...si nu imi este scarba..daca nu iti placi parteneru sau partenera atunci iti este scarba..cel putin eu asa sunt.
healthy009305
Postat pe 24 Noiembrie 2009 05:11
cuvantul animal pecare il adresez tuturor celor care aproba o asa deviatie,jigneste animalele,v-ati pierdut orice rusine,limita,bun simt,nu v-a mai ramas nimic omenesc in voi,imi faceti sila,dar daca va place si vi se pare normal,numai de finalizari in gura si de menstruatii sa aveti parte,traiti deja iadul pe pamant,huo
kudika108586
Postat pe 6 Decembrie 2009 00:17
doamne dar ce inapoiati sunteti!!!(unii)pun pariu ca dupa ce sa deschis topicul acesta cand ati fost la ciclu ati pus in aplicare sa vedeti cum este.

bravo VDAIANA!!
gaby_mimi18
Postat pe 6 Decembrie 2009 07:57
@KAMI200314: si pana la urma ce doresti? ca vad ca ai aruncat mingea la fileu si te-ai retras pe post de arbitru.
morgana
Postat pe 6 Decembrie 2009 08:01
HEALTHY 006377-EU cred k esti calugarita desi calugaritele nu pot sa aiba relatii sexuale etc.,dar tu esti prea inapoiata"sexul este doar pentru procreere".sexul este ceva frumos de care trebuie sa te bucuri,ceva sublim.ce ti se pare asa scarbos in sexul oral??????nu este si aia o parte din corpul tau??? daca iti iubesti partenerul faci orice sa va simtiti bine,renuntati frate la atatea prejudecati ca suntem in sec.21
gaby_mimi18
Postat pe 6 Decembrie 2009 08:04
Pentru unii pare o anaomalie,pentru altii...este doar placere.daca partenerul prefera sa faca asta,de ce ne mai cramponam atat?N-as fi de acord caci personal,nu ma suport eu cand sunt in faza asta dar nici nu pot judeca ceea ce fac altii,caci nu sunt in masura sa o fac.Fiecare face ceea ce isi doreste si cum doreste.sa spun"bravo"nu stiu daca este cazul dar cert este ca bunul simt imi spune sa "tac"si sa nu comentez prea mult vis-avis de ceea ce face partenerul ei...Si sunt convinsa ca nu-i singura careia ii s-a intamplat asa ceva!
emma_healthy
Postat pe 6 Decembrie 2009 08:11
Plopia
Postat pe 6 Decembrie 2009 09:35
sint de acord cu maria dar eu nu pot sa dau detalii despre viata mea intima decit ca sotul meu e in stare de orice sint doar a lui si ma iubeste asta e tot ce conteaza
bogdan_7000
Postat pe 6 Decembrie 2009 10:46
nu vad legatura intre rahat si sangele de la menstruatie(?!) in primul rand primul e unul din rezultatele digestiei, iar ciclul contine in mare parte sange. daca vorbim de scarbosenii, apoi mie mi se pare mai scarbos parul nespalat sau unghia de la degetul mic lunga la barbati. iar in intimitatea unui cuplu nu cred ca ar trebui sa se bage cineva,atat timp cat nu e vorba de violenta si maltratare. apoi, actul sexual e ceva firesc si normal si include orice doresti si orice nu deranjeaza ambele parti. healthy007947 a zis bine :)
dragoste, sanatate si fericire la toti!
alexandra25
Postat pe 6 Decembrie 2009 10:50
ajung la concluzia sa cred ca femeile nu realizeaza ce minte plina de erotism si in acelasi timp pervers au barbati chiar si sotii nostri; nu recunos atunci de ce se duc la curfe si fac cu alea tot felul de perversiuni pt ca cu o sotie nu a-r face asa ceva l-i se pare imoral
bogdan_7000
Postat pe 6 Decembrie 2009 10:53
De la: healthy005562, la data 2009-08-22 22:22:53PREFERAI SA MEARGA IN CLUB SA-I FACA UN ORAL ALTA?PENTRU A-TI STERGE UIMIREA TREBUIA SA COMUNICI CU EL DUPA ACTUL SEXUAL.SI DUPA CUM AFIRMI CA AI FOST LUATA DE VAL,INSEAMNA CA TI-A PLACUT...ATUNCI DE CE IL ACUZI PE SOTUL TAU DE PERVESIUNE?SI NU ARE NICIO LEGATURA MENSTRUATIA CU SEXUL ORAL,DOAR NU-TI IESE PE GURA(IARTATI-MA DACA SPUN O SCARBOSENIE),DAR RAMAN UIMITA ACUM EU DE DECLARATIE....ASTA TINE DE INTIMITATEA VOASTRA...SI DE CE TE MINUNEZI...CUNOSTI KAMASUTRA?...OF.OF,


MAI FATA...ERA VB DE AI I SE FACE SEX ORAL...
kudika166404
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:29
De la: KAMI200314, la data 2009-06-17 02:39:36vi s-a intamplat sa vi se faca sex oral ,cand sunteti la ciclu?este asta o dovada de curaj ? de incredere si iubire? sau pur si simplu numai perversiune?

eu am trait asa ceva si sunt foarte bulversata...

pisi iti zic sincer, mi se pare extrem de scarbos !
sab628
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:44
Trebuie sa ne ceri noua parerea ? Daca tie ti-a placut (si se pare ca n-ai o problema cu asta ci cu partea morala sau igienica a intimplarii ) , daca lui i-a placut ( si se pare ca nici el n-a avut o problema cu asta, din momnt ce-a performat ) atunci care e problema ?
In plus, daca esti la ciclu nu inseamna automat ca acolo curge singe non stop asa cum ar putea crede cineva. Poti sa-mi confirmi, asa-i ca nu l-ai vazut pe prietenul tau cu fatza plina de singe ? Daca el simtea ceva nasol, se retragea, iti spun eu, oricit de 'prins de val' ar fi fost. Inseamna ca te pastrezi clean, drept pentru care te felicit.
scone
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:09
se pare k pe forum avem si analfabeti!! dak nu stii sa vb mai bine taci! "opsedat"?????? "orcine"?????? "sau transformat"????????? Dumnezeule! Femeie invata sa scrii si lasa predicile pentru preoti!!!!!!!! Fiecare are pacatele lui si fiecare va plati intr-un fel sau altul dar dumneata nu esti in masura sa judeci pe nimeni sau sa spui dak un act sexual de orice fel e scarbos sau nu!!!!!
pinkpussy10
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:20
cred ca si el s-a lasat pur si simplu luat de val, de pasiune... Sunt si barbati carora daca le esti draga nu-i deranjeaza sa te atinga cand esti la manstruatie. mai asteapta sa vezi observi si alte comportamente la el care tie ti se par stranii, inainte de crede ca este vorba de perversiune.
rheea1987
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:21
De la: DANA_DGG, la data 2009-10-25 21:17:44a face sex de xce fel nu inseamna k dovedesti iubire curaj sau incredere .sexul este ceva normal insa ceea ce spui u este o fantezie bolnava .nu mi se pare normal sexul la ciclu .mai degraba dezgustator partenerul tau sau xce barbat kre face asa ceva are o minte bolnava .dar nu ma mai mira nimik pe lumea asta .





Nu ti s-a intamplat sa ai chef nebun.. poate mai tare, cand erai la menstruatie?:)
rheea1987
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:27
mie iubitul meu imi face mereu sex oral la ciclu, si suntem amandoi foarte inndragostiti, ne iubim cu totul. nu e nici perversitate nici nu stiu ce.. e pur si simplu faptul ca te transfigurezi cu celalalt si il intelegi si traiesti o data cu el.

iubiti`va mult dragilor! in amor nu exista limite.. singurele limite sunt impuse de minte, nu de inima!
tzekel
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:36
Si mie mi-au facut sex oral cand eram la ciclu chiar 3 parteneri.. wtf? imi ziceau sa stau linistita ca sunt prietena lor si n-are de ce sa le fie scarba or smth.. prima oara chiar pe la 14 ani jumate, eram virgina si omului ii placea


Sexualitatea este cel mai intim si nonconformist mod de a-ti exprima atractia si dorinta fara de partener
girl_interrupted
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:42
si inca ceva, kami.. esti bulversata pt ca nu ai incredere in tine. mentruatia nu miroase sau nu are niciun gust ciudat, daca femeia se ingrijeste si mananca ce trebuie in luna resp. cititi si voi tratate tantrice sa vedeti care este de fapt importanta menstruatiei si cat de important e ca aceasta nu se piarda. acolo se afla practic tot ce a trait femeia in ultima luna, este substanta ei. daca barbatul iubeste si o transfigureaza si ii face amor oral la ciclu, se produc niste transformari in fiinta pe care oricine merita sa le incerce. iar cuplul devine mai strans si mai puternic ;) of mai oamenilor, aveti toate informatiile din lume la dispozitie si nu va documentati deloc. nu mai criticati aiurea, incercati si daca nu e bine, atunci sa criticati
tzekel
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:44
Si mie mi-au facut sex oral cand eram la ciclu chiar 3 parteneri.. wtf? imi ziceau sa stau linistita ca sunt prietena lor si n-are de ce sa le fie scarba or smth.. prima oara chiar pe la 14 ani jumate, eram virgina si omului ii placea

Dar de ce sunteþi aºa nesãtule mãi femeilor ºi nu aºteptaþi pânã vã trece perioada de ciclu ? Pânã caând ºi animalele au o decenþã în a face sex, dar voi aþi întrecut orice limitã ! ªi de ce trebuie sã ºtie toatã lumea faptul, cã voi faceþi sex ºi în perioada de ciclu ? Ruºine ... sexul se face în casã, nu pe forum ... lingeþi-vã mizeriile oricât vreþi, dar nu mai ºi spuneþi, pe aici mai citesc ºi copiii ...
Olt
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cosmetice 1 De la: epopescu58 30 Ianuarie 2009 10:10
femicur 17 De la: MoneyKidu 6 Ianuarie 2010 23:01
Frigiditate 2 De la: healthy010613 17 Ianuarie 2010 01:06
de ce imi intarzie menstruatia? 4 De la: Narcisa_tesfio 25 Martie 2010 18:33
ochi 2 De la: ionela25any 13 Martie 2010 17:51