Setari Cookie-uri

Pai...cum poti...

Pai cred ca depinde de fonduri nu? Si de distanta, program, oameni? Ma rog, eu sunt pro masina proprie - nu-mi face nimeni programul, dorm cand vreau, ma duc unde vreau, schimb traseul cum vreau...
Dar nu pot sa ma duc acum in Egipt cu masina, nu? Acolo e clar, avionul. Dar pentru Bulgaria, Europa chiar si Turcia...masina personala e solutia castigatoare, mai ales daca nu merg cu prea multi oameni. Iar cu autocarul... ...n-am fost niciodata dar nici nu vreau sa incerc

Postat pe 7 Iulie 2008 14:17
ai dreptate. Si eu prefer masina personala

Postat pe 26 August 2008 12:02
am fost eu in Turcia cu autocarul si...simt k mi s-a modificat coloana vertebrala =))) Foarte obositor drumul dar nu am stat cu stresul condusului. Daca ar fi 2 soferi in masina poate k m-as aventura dar...oare ajung la destinatzie?? :)))

Postat pe 26 August 2008 17:18
am fost cu masina personala in Grecia.a fost ok.

Postat pe 27 August 2008 00:58
Masina persoanala iti ofera FFFFFFFF multa libertate! Deci, masina persoanala, one point from me!

Postat pe 29 August 2008 13:19
nu e obositor sa stai sa conduci atata?mai ai chef si de altceva dupa?

Postat pe 2 Septembrie 2008 19:18
si mie mi-a schimbat-o...asta e partea cea mai nasoala...drumul cu autocarul.

Postat pe 2 Septembrie 2008 19:19
dar de unde ai stiut drumul?nu ti-a fost frik,k te vei rataci?te costat mai putin cu masina personala,pe cont propriu?

Postat pe 2 Septembrie 2008 19:21
Eu optez pentru avion, nu conteaza daca e Grecia, Turcia. Si eventual inchiriat masina la destinatie. Altfel mi se pare mult prea obositor!!! Am facut o data greseala sa merg cu autocarul in Italia insa nu as mai repeta experienta niciodata atat a fost de groaznica pt. mine! Mai ales ca sufar de scolioza! Iti rupi coloana iar 2 zile trebuie sa le pierzi din vacanta ca sa te refaci. Oribil!
Deci, traiasca avionul!!!

Postat pe 3 Septembrie 2008 14:31
...masina personala e cea mai buna solutie...am fost in turcia cu masina personala si a fost super ok...asta daca esti sofer...daca esti doar conducator auto nu rezisti la atatea ore de condus...si intr-adevar e mai ieftin cu masina decat cu avionul si chiar decat cu autocarul...

Postat pe 9 Septembrie 2008 11:20
Depinde de fiecare.
Mie imi place sa conduc desi nu sunt sofer profesionist, am fost si cu masina si cu avionul si cu masina inchiriata la destinatie.
Sincer as prefera cu masina, iti faci programul cum vrei. nu trebuie sa mergi ca nebunul odata ce iesi din Romania se merge ok alegi optiunea autostrada si nu ai nicio problema
Mi-am scos harti de pe net pe routeplanner care au fost la fel de bune ca GPSul desi pare tot mai necesar.
Cu masina sunt costuri de transport mai mici dar se aduna costul noptilor dormite la hotel pe drum, dar pe drum daca iti faci trseul cu cap ai tot timpul ceva de vazut si asa te costa mai ieftin ca la autocar,. Iti propui maxim 500 km pe zi pe autostrada si in 3 zile esti in Italia, Franta Elvetia.
Eu am umblat cu masina prin toata Grecia fara probleme si in Italia pana la YNapoli, totul ok. Drum bun!

Postat pe 5 Ianuarie 2009 12:54
ati fost cumva in Grecia, Asprovalta, V-AS RUGA SA-MI DATI DETALII DESPRE PLAJA SI PRETURI

Postat pe 10 Iunie 2009 09:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Marmaris cu auto 11 De la: papusik 8 Martie 2010 09:53
evitatzi eurolines!!!!!!! 0 De la: 9 Ianuarie 2011 20:03
adaptor priza londra 8 De la: hangiul 16 Noiembrie 2009 08:02
imi puteti raspunde? 0 De la: 30 Iunie 2011 09:24
La mare cu masina 7 De la: dorimircea 25 Aprilie 2009 14:23