Setari Cookie-uri

sexul este obligatoriu inainte de nunta

mitica,iar ai dat-o in booorss !!marsevintila are dreptate,nu vad unde esti tu cel mai cinstit dintre toti???dak te considrei,mai bine taci din gura si nua mai tasta prostiile cel afisezi...clar??pai da,sunt o persoana care spune direct ce crede..dar nu ma consider o persoana cinstita,nu ma consider nimik ptr ca nu-mi place sa ma laud cu caracterul meu,prefer sa fiu laudata ptr ceea ce fac si gandesc..nu mult ca stii vb aia??prea multa lauda strica!!
primola
Postat pe 25 August 2009 12:34
De la: primola, la data 2009-08-25 12:34:57mitica,iar ai dat-o in booorss !!marsevintila are dreptate,nu vad unde esti tu cel mai cinstit dintre toti???dak asa te consideri,mai bine taci din gura si nu mai tasta prostiile ce le afisezi...clar??pai da,sunt o persoana care spune direct ce crede..dar nu ma consider o persoana cinstita,nu ma consider nimik ptr ca nu-mi place sa ma laud cu caracterul meu,prefer sa fiu laudata ptr ceea ce fac si gandesc..nu mult ca stii vb aia??prea multa lauda strica!!




m-am corectat,m-am grabit.tre sa jung la lucruu
primola
Postat pe 25 August 2009 12:36
De la: primola, la data 2009-08-25 12:34:57mitica,iar ai dat-o in booorss !!marsevintila are dreptate,nu vad unde esti tu cel mai cinstit dintre toti???dak te considrei,mai bine taci din gura si nua mai tasta prostiile cel afisezi...clar??pai da,sunt o persoana care spune direct ce crede..dar nu ma consider o persoana cinstita,nu ma consider nimik ptr ca nu-mi place sa ma laud cu caracterul meu,prefer sa fiu laudata ptr ceea ce fac si gandesc..nu mult ca stii vb aia??prea multa lauda strica!!














Eu ma refer pe acest forum,ca aici sunt o persoana cinstita,adica cand spun o vorba , nu mi-o iau inapoi !
Tycu
Postat pe 25 August 2009 18:17
sml-confused0067: Nu e problema ca m-ai sters din lista, interesant cum ,de unde ma cunosti mai bine mai ales ca obsedat ?Ti-am pricinuit vreun necaz de genul asta ?sau s-a mai plans cineva de asta ? pai am si eu familie domnita marsevintila si cred ca te-am respectat cum trebuie .Si ce sa salvez de la Alina ?Cu acordul ei , am pus patru poze intr-un album photo pe calculator ca sa nu mai dau mereu click pe avatarul ei, dar si Alina daca doreste sa le sterg , asa voi face,sau ei i-am facut vreun rau ?In legatura cu cinstea , am vrut sa spun ca invata sa cunosti omul mai bine si dupa cum se arata el, ca doar esti in primarie !! [/quote]

Nu am afirmat niciodata ca ai fi obsedat, ci am zis doar ca nu am de unde sa stiu ca nu esti unul dintre ei. De unde "te cunosc mai bine mai ales ca obsedat" ? Vezi ca nu prea suna bine in limba noastra "romaneste" ce-ai scris tu acolo....De unde? Pai numai un obsedat ar putea viola o femeie..."LOJIC" nooo? Sau faci asta ca pe un hobby pentru a-ti demonstra tie insusi ca "esti barbat" ? Si chiar daca nu s-ar fi stiut faza cu violul, e de ajuns pt oricine sa-ti citeasca 5 postari pentru a-si da seamaa ! doooh ! B-( Nu mi-ai pricinuit niciun necaz, dar nu vreau sa risc !

P.S- pt Alina- Fata, tu i-ai permis lu' Mitica sa-ti salveze pozele? Iti dai seama ce face cu ele in fiecare zi noo? Isi imagineaza ca te violeaaaaazaaaa.... Numai ca ramane doar cu imaginatia de data asta....
wmarsew
Postat pe 26 August 2009 09:41
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 09:41:47sml-confused0067: Nu e problema ca m-ai sters din lista, interesant cum ,de unde ma cunosti mai bine mai ales ca obsedat ?Ti-am pricinuit vreun necaz de genul asta ?sau s-a mai plans cineva de asta ? pai am si eu familie domnita marsevintila si cred ca te-am respectat cum trebuie .Si ce sa salvez de la Alina ?Cu acordul ei , am pus patru poze intr-un album photo pe calculator ca sa nu mai dau mereu click pe avatarul ei, dar si Alina daca doreste sa le sterg , asa voi face,sau ei i-am facut vreun rau ?In legatura cu cinstea , am vrut sa spun ca invata sa cunosti omul mai bine si dupa cum se arata el, ca doar esti in primarie !!


Nu am afirmat niciodata ca ai fi obsedat, ci am zis doar ca nu am de unde sa stiu ca nu esti unul dintre ei. De unde "te cunosc mai bine mai ales ca obsedat" ? Vezi ca nu prea suna bine in limba noastra "romaneste" ce-ai scris tu acolo....De unde? Pai numai un obsedat ar putea viola o femeie..."LOJIC" nooo? Sau faci asta ca pe un hobby pentru a-ti demonstra tie insusi ca "esti barbat" ? Si chiar daca nu s-ar fi stiut faza cu violul, e de ajuns pt oricine sa-ti citeasca 5 postari pentru a-si da seamaa ! doooh ! B-( Nu mi-ai pricinuit niciun necaz, dar nu vreau sa risc !

P.S- pt Alina- Fata, tu i-ai permis lu' Mitica sa-ti salveze pozele? Iti dai seama ce face cu ele in fiecare zi noo? Isi imagineaza ca te violeaaaaazaaaa.... Numai ca ramane doar cu imaginatia de data asta.... [/quote]

sper ca e doar imaginatia ta bogata, dar nu am ce sa mai fac acum; tu crezi ce spune, cum ca a fost cu acordul meu? ce ai vazut pe forum aia am vb, doar m-a anuntat, nu mi-a cerut acordul, si crezi ca daca ii spun eu sa le stearga le sterge?
alina
Postat pe 26 August 2009 10:18
Alina draga....vezi ca nu-i a bine...prea ii place lui 'nea Mitica de tine.... Se vede din toate postarile ca esti preferata lui ! Sa ai grija cand umbli seara fara sot alaturi....sa porti un sprey paralizant cu tine !!! Nu de alta...da' nici nu stii ce minte bolnava pot avea unii de-al de Parca-l vezi cum sare din boschet cu ochii rosii, cu spume la gura, si-ti zice ca s-a indragostit de tine si ca vrea sa te faca a lui !


wmarsew
Postat pe 26 August 2009 10:49
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 09:41:47sml-confused0067: Nu e problema ca m-ai sters din lista, interesant cum ,de unde ma cunosti mai bine mai ales ca obsedat ?Ti-am pricinuit vreun necaz de genul asta ?sau s-a mai plans cineva de asta ? pai am si eu familie domnita marsevintila si cred ca te-am respectat cum trebuie .Si ce sa salvez de la Alina ?Cu acordul ei , am pus patru poze intr-un album photo pe calculator ca sa nu mai dau mereu click pe avatarul ei, dar si Alina daca doreste sa le sterg , asa voi face,sau ei i-am facut vreun rau ?In legatura cu cinstea , am vrut sa spun ca invata sa cunosti omul mai bine si dupa cum se arata el, ca doar esti in primarie !!


Nu am afirmat niciodata ca ai fi obsedat, ci am zis doar ca nu am de unde sa stiu ca nu esti unul dintre ei. De unde "te cunosc mai bine mai ales ca obsedat" ? Vezi ca nu prea suna bine in limba noastra "romaneste" ce-ai scris tu acolo....De unde? Pai numai un obsedat ar putea viola o femeie..."LOJIC" nooo? Sau faci asta ca pe un hobby pentru a-ti demonstra tie insusi ca "esti barbat" ? Si chiar daca nu s-ar fi stiut faza cu violul, e de ajuns pt oricine sa-ti citeasca 5 postari pentru a-si da seamaa ! doooh ! B-( Nu mi-ai pricinuit niciun necaz, dar nu vreau sa risc !

P.S- pt Alina- Fata, tu i-ai permis lu' Mitica sa-ti salveze pozele? Iti dai seama ce face cu ele in fiecare zi noo? Isi imagineaza ca te violeaaaaazaaaa.... Numai ca ramane doar cu imaginatia de data asta.... [/quote] :








sml-confused0006: Eu iau postarea asta ca o gluma,de la o persoana cu o imaginatie ca a ta . !!Nici nu cunosti sensul cuvantului "obsedat " iar cu violul a fost alta cauza , care nu ai s-o intelegi niciodata . Ce -ti inchipui ca eu vin peste tine sa te violez ca ai niste poze in avatar ? ai poze compromitatoare, indecente ? Eu am programe de pot sa-ti aflu toat parolele, si arhivele din aparat si nu m-a interesat si nici nu fac asta , sau crezi ca pe aici nu mai sunt femei decat la tine in primarie ?Si Alinei fii sigura ca nu i-as face nici cel mai mic rau, asa ca poate sa umble fara nicio teama si fara sot, sau pistol la ea ,precum si tu la fel, stai linistita in privinta asta .!In legatura cu pozele, am oprit 3 poze care mi-au placut mai mult intr-un program din aparat si mai fii sigura ca daca asta o deranjeaza pe Alina , am sa le sterg .! !!!!
Tycu
Postat pe 26 August 2009 14:03
Am sa caut in dex ce inseamna obsedat...desi nu e nevoie, ca am exemple vii chiar pe internet Cu violul....lasa....nu exista cauze pt asa ceva -ci doar dereglati mintal, obsedati, nebuni, alcoolici, oameni care vor sa fara rau fara niciun motiv, etc etc.

Pai nea mitica...da-ne si noua un program din ala de poti sa ne afli parolele, te rog eu mult, ca mi-am uitat parola pe un alt site !Da se poate asa, sa le tii numai pt tine???



Aooleeeooo....ma doare burta de raaas !

wmarsew
Postat pe 26 August 2009 14:13
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 10:49:47Alina draga....vezi ca nu-i a bine...prea ii place lui 'nea Mitica de tine.... Se vede din toate postarile ca esti preferata lui ! Sa ai grija cand umbli seara fara sot alaturi....sa porti un sprey paralizant cu tine !!! Nu de alta...da' nici nu stii ce minte bolnava pot avea unii de-al de Parca-l vezi cum sare din boschet cu ochii rosii, cu spume la gura, si-ti zice ca s-a indragostit de tine si ca vrea sa te faca a lui !








Ciudata imaginatie ai, de ce e preferata Alina?pai iata de ce; , adevarul este ca noi conversam pe programul asta de un an, ea este o persoana populara,[nu ne "priveste mai de sus"] -comunicativa, inteligenta ,receptiva la orice subiect de discutii, respectoasa, serioasa si decenta in glume si postari , asta admir la ea . Acum ai inteles de ce ?-P.S.Da dovada de acelasi lucru, termina cu ideile astea cu obsedari, ca nu e nimeni obsedat aici si atunci...1!!!
Tycu
Postat pe 26 August 2009 14:18
Hai ma lasi ??? Ciudate sunt conceptiile tale ! CLAR !!! Da de acuma te anunt- MITICAAAAAAA, AM SA FAC O GLUMAAAAAAAAAA !!!!


Alina, oricum sa ai grija !!!!
wmarsew
Postat pe 26 August 2009 14:26
Si sa stii ca de obicei sunt foarte respectuoasa cu toata lumea si nu imi place sa jignesc fara motiv, mai ales persoanele mai in varsta ca mine. DAAAAAR, cand iti citesc postarile, si cand vaaad ce aberatii scrriii, crede-ma - MI-E IMPOSIBIL SA MA ABTIN !!!
Si nu e vorba ca ai opinii diferite de ale mele, ci e vorba ca tu crezi ca doar parerile tale sunt juste, si ale celorlalti gresite. Corecteaza-ma daca ma insel- ai scris tu vreodata ceva gresiit aici ??? NICIODATA !




ps- am fost ironica( te anunt de acuma)
wmarsew
Postat pe 26 August 2009 14:39
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:39:43 Si sa stii ca de obicei sunt foarte respectuoasa cu toata lumea si nu imi place sa jignesc fara motiv, mai ales persoanele mai in varsta ca mine. DAAAAAR, cand iti citesc postarile, si cand vaaad ce aberatii scrriii, crede-ma - MI-E IMPOSIBIL SA MA ABTIN !!!
Si nu e vorba ca ai opinii diferite de ale mele, ci e vorba ca tu crezi ca doar parerile tale sunt juste, si ale celorlalti gresite. Corecteaza-ma daca ma insel- ai scris tu vreodata ceva gresiit aici ??? NICIODATA !




ps- am fost ironica( te anunt de acuma)
:






sml-confused0067: Nu , eu nu scriu aberatii, adevarul este ca tu inca nu le intelegi, sa mai treaca timp , sa mai capeti experienta si poate atunci ai sa mai pricepi ceva ! Nu , nu toate parerile mele sunt juste, eu mai tin cont si de parerile altora ! dar cum am mai spus , mai ai de crescut > !!
Tycu
Postat pe 26 August 2009 15:35
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-26 15:35:45
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:39:43 Si sa stii ca de obicei sunt foarte respectuoasa cu toata lumea si nu imi place sa jignesc fara motiv, mai ales persoanele mai in varsta ca mine. DAAAAAR, cand iti citesc postarile, si cand vaaad ce aberatii scrriii, crede-ma - MI-E IMPOSIBIL SA MA ABTIN !!!
Si nu e vorba ca ai opinii diferite de ale mele, ci e vorba ca tu crezi ca doar parerile tale sunt juste, si ale celorlalti gresite. Corecteaza-ma daca ma insel- ai scris tu vreodata ceva gresiit aici ??? NICIODATA !




ps- am fost ironica( te anunt de acuma)
:






sml-confused0067: Nu , eu nu scriu aberatii, adevarul este ca tu inca nu le intelegi, sa mai treaca timp , sa mai capeti experienta si poate atunci ai sa mai pricepi ceva ! Nu , nu toate parerile mele sunt juste, eu mai tin cont si de parerile altora ! dar cum am mai spus , mai ai de crescut > !!




doamnee,am ras de numa..ghinionul il am ca nu pot rade de-a binelea ptr ca-s operata.maseaua de minte!!toate 4 le am afara si tre scoase..deci,asta inseamna ca-s desteaptaaaa !!!la ce am citit eu aici a fost cu adevarat comic...dar mitare,fara suparare..chiar scrii aberatii!!cat mai avem de crescut???pai cred ca procesul cresterii s-a finalizat dar cu procesul dezvoltarii mintale iti zic ca la toata lumea s-a finalizat

dar tie???
primola
Postat pe 26 August 2009 17:35
De la: primola, la data 2009-08-26 17:35:29
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-26 15:35:45
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:39:43 Si sa stii ca de obicei sunt foarte respectuoasa cu toata lumea si nu imi place sa jignesc fara motiv, mai ales persoanele mai in varsta ca mine. DAAAAAR, cand iti citesc postarile, si cand vaaad ce aberatii scrriii, crede-ma - MI-E IMPOSIBIL SA MA ABTIN !!!
Si nu e vorba ca ai opinii diferite de ale mele, ci e vorba ca tu crezi ca doar parerile tale sunt juste, si ale celorlalti gresite. Corecteaza-ma daca ma insel- ai scris tu vreodata ceva gresiit aici ??? NICIODATA !




ps- am fost ironica( te anunt de acuma)
:






sml-confused0067: Nu , eu nu scriu aberatii, adevarul este ca tu inca nu le intelegi, sa mai treaca timp , sa mai capeti experienta si poate atunci ai sa mai pricepi ceva ! Nu , nu toate parerile mele sunt juste, eu mai tin cont si de parerile altora ! dar cum am mai spus , mai ai de crescut > !!




doamnee,am ras de numa..ghinionul il am ca nu pot rade de-a binelea ptr ca-s operata.maseaua de minte!!toate 4 le am afara si tre scoase..deci,asta inseamna ca-s desteaptaaaa !!!la ce am citit eu aici a fost cu adevarat comic...dar mitare,fara suparare..chiar scrii aberatii!!cat mai avem de crescut???pai cred ca procesul cresterii s-a finalizat dar cu procesul dezvoltarii mintale iti zic ca la toata lumea s-a finalizat

dar tie???
:








sml-happy0158: Pai eu tocmai la procesul dezvoltarii mintale ma refer,aici mai aveti mult de crescut .!!!
Tycu
Postat pe 26 August 2009 19:13
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 10:49:47Alina draga....vezi ca nu-i a bine...prea ii place lui 'nea Mitica de tine.... Se vede din toate postarile ca esti preferata lui ! Sa ai grija cand umbli seara fara sot alaturi....sa porti un sprey paralizant cu tine !!! Nu de alta...da' nici nu stii ce minte bolnava pot avea unii de-al de Parca-l vezi cum sare din boschet cu ochii rosii, cu spume la gura, si-ti zice ca s-a indragostit de tine si ca vrea sa te faca a lui !




Vai nu mai puteam de ras, eram la servici cand am citit si am inchis repede sa nu ma vada cineva razand ca proasta ce tare esti marse esti pe gustul meu, nebunatico
alina
Postat pe 26 August 2009 19:37
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:26:26Hai ma lasi ??? Ciudate sunt conceptiile tale ! CLAR !!! Da de acuma te anunt- MITICAAAAAAA, AM SA FAC O GLUMAAAAAAAAAA !!!!


Alina, oricum sa ai grija !!!!


o sa am
alina
Postat pe 26 August 2009 19:52
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-26 14:18:59
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 10:49:47Alina draga....vezi ca nu-i a bine...prea ii place lui 'nea Mitica de tine.... Se vede din toate postarile ca esti preferata lui ! Sa ai grija cand umbli seara fara sot alaturi....sa porti un sprey paralizant cu tine !!! Nu de alta...da' nici nu stii ce minte bolnava pot avea unii de-al de Parca-l vezi cum sare din boschet cu ochii rosii, cu spume la gura, si-ti zice ca s-a indragostit de tine si ca vrea sa te faca a lui !








Ciudata imaginatie ai, de ce e preferata Alina?pai iata de ce; , adevarul este ca noi conversam pe programul asta de un an, ea este o persoana populara,[nu ne "priveste mai de sus"] -comunicativa, inteligenta ,receptiva la orice subiect de discutii, respectoasa, serioasa si decenta in glume si postari , asta admir la ea . Acum ai inteles de ce ?-P.S.Da dovada de acelasi lucru, termina cu ideile astea cu obsedari, ca nu e nimeni obsedat aici si atunci...1!!!


multumesc Mitica chiar nu stiam ca ma apreciezi asa de mult, pacat ca nu apreciezi si ideile mele despre viata in general
alina
Postat pe 26 August 2009 19:54
In primul si n primul rand...BUNA DIMINEATA TUTUROR !



Bine Nea Mitica..eo sunt mititica si fara experienta ... (20 ani) si de asta nu sunt de acord cu tine si te contrazic etc etc. DAAAAAAAAAAAR, eu nu sunt singura ! Daca as fi fost singura care nu era de acord cu ce zici tu...si restul te aprobau...inseamna ca era ceva in neregula cu mine. Daaar, din moment ce suntem atatea fete (si nu toate au 20 de ani ca mine... ) care iti zicem ca ai unele pareri gresite despre anumite lucruri.... cine e cu piticii pe bibilica???

Eu iti recomand sincer o anamneza, niste introspectii(sincere bineinteles), si in final, daca nu te ajuta niciuna din ele, atunci o spalare pe creier ar fi cea mai potrivita !
wmarsew
Postat pe 27 August 2009 10:21
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-26 15:35:45
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:39:43 Si sa stii ca de obicei sunt foarte respectuoasa cu toata lumea si nu imi place sa jignesc fara motiv, mai ales persoanele mai in varsta ca mine. DAAAAAR, cand iti citesc postarile, si cand vaaad ce aberatii scrriii, crede-ma - MI-E IMPOSIBIL SA MA ABTIN !!!
Si nu e vorba ca ai opinii diferite de ale mele, ci e vorba ca tu crezi ca doar parerile tale sunt juste, si ale celorlalti gresite. Corecteaza-ma daca ma insel- ai scris tu vreodata ceva gresiit aici ??? NICIODATA !




ps- am fost ironica( te anunt de acuma)
:






sml-confused0067: Nu , eu nu scriu aberatii, adevarul este ca tu inca nu le intelegi, sa mai treaca timp , sa mai capeti experienta si poate atunci ai sa mai pricepi ceva ! Nu , nu toate parerile mele sunt juste, eu mai tin cont si de parerile altora ! dar cum am mai spus , mai ai de crescut > !!



Mitica daca ai timp la un moment dat citeste topicul "Vreau sa-l parasesc si nu stiu cum" aici sunt cu adevarat probleme si poate ne dai o parere, chestiile alea cu virgine palesc pe langa problema asta
alina
Postat pe 27 August 2009 13:45
De la: alina_manuela, la data 2009-08-26 19:54:44
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-26 14:18:59
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 10:49:47Alina draga....vezi ca nu-i a bine...prea ii place lui 'nea Mitica de tine.... Se vede din toate postarile ca esti preferata lui ! Sa ai grija cand umbli seara fara sot alaturi....sa porti un sprey paralizant cu tine !!! Nu de alta...da' nici nu stii ce minte bolnava pot avea unii de-al de Parca-l vezi cum sare din boschet cu ochii rosii, cu spume la gura, si-ti zice ca s-a indragostit de tine si ca vrea sa te faca a lui !








Ciudata imaginatie ai, de ce e preferata Alina?pai iata de ce; , adevarul este ca noi conversam pe programul asta de un an, ea este o persoana populara,[nu ne "priveste mai de sus"] -comunicativa, inteligenta ,receptiva la orice subiect de discutii, respectoasa, serioasa si decenta in glume si postari , asta admir la ea . Acum ai inteles de ce ?-P.S.Da dovada de acelasi lucru, termina cu ideile astea cu obsedari, ca nu e nimeni obsedat aici si atunci...1!!!


multumesc Mitica chiar nu stiam ca ma apreciezi asa de mult, pacat ca nu apreciezi si ideile mele despre viata in general







Apreciez foarte mult ideile tale despre viata ,sunt interesante si-mi place cum pui problema !
Tycu
Postat pe 27 August 2009 13:48
Mitica nu ai raspuns la postul meu anterior, astept
alina
Postat pe 27 August 2009 15:28
De la: marsevintila, la data 2009-08-27 10:21:40In primul si n primul rand...BUNA DIMINEATA TUTUROR !



Bine Nea Mitica..eo sunt mititica si fara experienta ... (20 ani) si de asta nu sunt de acord cu tine si te contrazic etc etc. DAAAAAAAAAAAR, eu nu sunt singura ! Daca as fi fost singura care nu era de acord cu ce zici tu...si restul te aprobau...inseamna ca era ceva in neregula cu mine. Daaar, din moment ce suntem atatea fete (si nu toate au 20 de ani ca mine... ) care iti zicem ca ai unele pareri gresite despre anumite lucruri.... cine e cu piticii pe bibilica???

Eu iti recomand sincer o anamneza, niste introspectii(sincere bineinteles), si in final, daca nu te ajuta niciuna din ele, atunci o spalare pe creier ar fi cea mai potrivita !
:









sml-confused0067: La 20 de ani sa fii sanatoasa si viata cat mai lunga , eu m-am referit la experienta in relatia de cuplu , la nimic altceva si e firesc sa fie asa ,ca experienta se invata in timp trecand prin ea! Si eu ca-s mai batran cu aprox 17 ani si nu cunosc totul mai invat de la altii mai batrani ca mine, asa ca termina cu ideile astea cu analize si alte prospectiuni !
Tycu
Postat pe 27 August 2009 15:56
De la: alina_manuela, la data 2009-08-27 15:28:19Mitica nu ai raspuns la postul meu anterior, astept
:



sml-happy0065: Am raspuns si la topicul ala!
Tycu
Postat pe 27 August 2009 15:58
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-27 15:56:08
De la: marsevintila, la data 2009-08-27 10:21:40In primul si n primul rand...BUNA DIMINEATA TUTUROR !



Bine Nea Mitica..eo sunt mititica si fara experienta ... (20 ani) si de asta nu sunt de acord cu tine si te contrazic etc etc. DAAAAAAAAAAAR, eu nu sunt singura ! Daca as fi fost singura care nu era de acord cu ce zici tu...si restul te aprobau...inseamna ca era ceva in neregula cu mine. Daaar, din moment ce suntem atatea fete (si nu toate au 20 de ani ca mine... ) care iti zicem ca ai unele pareri gresite despre anumite lucruri.... cine e cu piticii pe bibilica???

Eu iti recomand sincer o anamneza, niste introspectii(sincere bineinteles), si in final, daca nu te ajuta niciuna din ele, atunci o spalare pe creier ar fi cea mai potrivita !
:









sml-confused0067: La 20 de ani sa fii sanatoasa si viata cat mai lunga , eu m-am referit la experienta in relatia de cuplu , la nimic altceva si e firesc sa fie asa ,ca experienta se invata in timp trecand prin ea! Si eu ca-s mai batran cu aprox 17 ani si nu cunosc totul mai invat de la altii mai batrani ca mine, asa ca termina cu ideile astea cu analize si alte prospectiuni !




pai mai bine nu mai invata de la batrani,invata de la noi!!!ca aia au mintea cam veche si nu se potriveste cu timpurile ce le traim in ziua de azi!!
primola
Postat pe 28 August 2009 11:49
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:13:22Am sa caut in dex ce inseamna obsedat...desi nu e nevoie, ca am exemple vii chiar pe internet Cu violul....lasa....nu exista cauze pt asa ceva -ci doar dereglati mintal, obsedati, nebuni, alcoolici, oameni care vor sa fara rau fara niciun motiv, etc etc.

Pai nea mitica...da-ne si noua un program din ala de poti sa ne afli parolele, te rog eu mult, ca mi-am uitat parola pe un alt site !Da se poate asa, sa le tii numai pt tine???



Aooleeeooo....ma doare burta de raaas !

:








sml-confused0067: Cred ca devin eu obsedat pe tine daca mai continui cu violul; ajunge, gata , am spus cum a fost,gata!
Tycu
Postat pe 28 August 2009 16:16
De la: primola, la data 2009-08-28 11:49:11
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-27 15:56:08
De la: marsevintila, la data 2009-08-27 10:21:40In primul si n primul rand...BUNA DIMINEATA TUTUROR !



Bine Nea Mitica..eo sunt mititica si fara experienta ... (20 ani) si de asta nu sunt de acord cu tine si te contrazic etc etc. DAAAAAAAAAAAR, eu nu sunt singura ! Daca as fi fost singura care nu era de acord cu ce zici tu...si restul te aprobau...inseamna ca era ceva in neregula cu mine. Daaar, din moment ce suntem atatea fete (si nu toate au 20 de ani ca mine... ) care iti zicem ca ai unele pareri gresite despre anumite lucruri.... cine e cu piticii pe bibilica???

Eu iti recomand sincer o anamneza, niste introspectii(sincere bineinteles), si in final, daca nu te ajuta niciuna din ele, atunci o spalare pe creier ar fi cea mai potrivita !
:









sml-confused0067: La 20 de ani sa fii sanatoasa si viata cat mai lunga , eu m-am referit la experienta in relatia de cuplu , la nimic altceva si e firesc sa fie asa ,ca experienta se invata in timp trecand prin ea! Si eu ca-s mai batran cu aprox 17 ani si nu cunosc totul mai invat de la altii mai batrani ca mine, asa ca termina cu ideile astea cu analize si alte prospectiuni !




pai mai bine nu mai invata de la batrani,invata de la noi!!!ca aia au mintea cam veche si nu se potriveste cu timpurile ce le traim in ziua de azi!!








Sa nu mai spui prostia asta niciodata ca te faci de ras !La varsta care o ai acum , indiferent cata scoala ai , logica si experienta unui batran nu le ai .!Aici fii mai serioasa si respecta batranii.!
Tycu
Postat pe 28 August 2009 16:20
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-28 16:20:49
De la: primola, la data 2009-08-28 11:49:11
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-27 15:56:08
De la: marsevintila, la data 2009-08-27 10:21:40In primul si n primul rand...BUNA DIMINEATA TUTUROR !



Bine Nea Mitica..eo sunt mititica si fara experienta ... (20 ani) si de asta nu sunt de acord cu tine si te contrazic etc etc. DAAAAAAAAAAAR, eu nu sunt singura ! Daca as fi fost singura care nu era de acord cu ce zici tu...si restul te aprobau...inseamna ca era ceva in neregula cu mine. Daaar, din moment ce suntem atatea fete (si nu toate au 20 de ani ca mine... ) care iti zicem ca ai unele pareri gresite despre anumite lucruri.... cine e cu piticii pe bibilica???

Eu iti recomand sincer o anamneza, niste introspectii(sincere bineinteles), si in final, daca nu te ajuta niciuna din ele, atunci o spalare pe creier ar fi cea mai potrivita !
:









sml-confused0067: La 20 de ani sa fii sanatoasa si viata cat mai lunga , eu m-am referit la experienta in relatia de cuplu , la nimic altceva si e firesc sa fie asa ,ca experienta se invata in timp trecand prin ea! Si eu ca-s mai batran cu aprox 17 ani si nu cunosc totul mai invat de la altii mai batrani ca mine, asa ca termina cu ideile astea cu analize si alte prospectiuni !




pai mai bine nu mai invata de la batrani,invata de la noi!!!ca aia au mintea cam veche si nu se potriveste cu timpurile ce le traim in ziua de azi!!








Sa nu mai spui prostia asta niciodata ca te faci de ras !La varsta care o ai acum , indiferent cata scoala ai , logica si experienta unui batran nu le ai .!Aici fii mai serioasa si respecta batranii.!



vezi sa nu...nu-i respect pe batrani tocmai din aceasta perspectiva!!n-ai nici un drept sa comentezi la mine...eu nu ma fac de ras ci tu!pe bunicile mele le respect ptr ca imi dau sfaturi bune si tocmai ele sunt cele care ma sfatuietsc cum sa-mi traiesc viata..imi sunt cele mai bune prietene fata de mama mea cu care nu pot avea discutii mai intime..iar pe ceilalti batrani ii respect atat timp cat nu se baga unde nu-i fierbe oala..ai inteles sau nu??
primola
Postat pe 28 August 2009 21:44
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-28 16:16:01
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:13:22Am sa caut in dex ce inseamna obsedat...desi nu e nevoie, ca am exemple vii chiar pe internet Cu violul....lasa....nu exista cauze pt asa ceva -ci doar dereglati mintal, obsedati, nebuni, alcoolici, oameni care vor sa fara rau fara niciun motiv, etc etc.

Pai nea mitica...da-ne si noua un program din ala de poti sa ne afli parolele, te rog eu mult, ca mi-am uitat parola pe un alt site !Da se poate asa, sa le tii numai pt tine???



Aooleeeooo....ma doare burta de raaas !

:








sml-confused0067: Cred ca devin eu obsedat pe tine daca mai continui cu violul; ajunge, gata , am spus cum a fost,gata!



Aoleo...calmeaza-te... ca nu-i bine ! Vezi ca nu-s virgina deci nu-s buna de violat !!!

ps- ca sa stii si tu mitica, orice fapta are repercusiuni, orice faci in viata are consecinte.
wmarsew
Postat pe 29 August 2009 09:36
De la: marsevintila, la data 2009-08-29 09:36:41
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-28 16:16:01
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:13:22Am sa caut in dex ce inseamna obsedat...desi nu e nevoie, ca am exemple vii chiar pe internet Cu violul....lasa....nu exista cauze pt asa ceva -ci doar dereglati mintal, obsedati, nebuni, alcoolici, oameni care vor sa fara rau fara niciun motiv, etc etc.

Pai nea mitica...da-ne si noua un program din ala de poti sa ne afli parolele, te rog eu mult, ca mi-am uitat parola pe un alt site !Da se poate asa, sa le tii numai pt tine???



Aooleeeooo....ma doare burta de raaas !

:








sml-confused0067: Cred ca devin eu obsedat pe tine daca mai continui cu violul; ajunge, gata , am spus cum a fost,gata!



Aoleo...calmeaza-te... ca nu-i bine ! Vezi ca nu-s virgina deci nu-s buna de violat !!!

ps- ca sa stii si tu mitica, orice fapta are repercusiuni, orice faci in viata are consecinte.
Tycu
Postat pe 29 August 2009 09:48
De la: marsevintila, la data 2009-08-29 09:36:41
De la: mitica_mitaru, la data 2009-08-28 16:16:01
De la: marsevintila, la data 2009-08-26 14:13:22Am sa caut in dex ce inseamna obsedat...desi nu e nevoie, ca am exemple vii chiar pe internet Cu violul....lasa....nu exista cauze pt asa ceva -ci doar dereglati mintal, obsedati, nebuni, alcoolici, oameni care vor sa fara rau fara niciun motiv, etc etc.

Pai nea mitica...da-ne si noua un program din ala de poti sa ne afli parolele, te rog eu mult, ca mi-am uitat parola pe un alt site !Da se poate asa, sa le tii numai pt tine???



Aooleeeooo....ma doare burta de raaas !

:








sml-confused0067: Cred ca devin eu obsedat pe tine daca mai continui cu violul; ajunge, gata , am spus cum a fost,gata!



Aoleo...calmeaza-te... ca nu-i bine ! Vezi ca nu-s virgina deci nu-s buna de violat !!!

ps- ca sa stii si tu mitica, orice fapta are repercusiuni, orice faci in viata are consecinte.
Tycu
Postat pe 29 August 2009 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti de sexul dupa casatorie? 53 De la: kiss_my_ass 27 Martie 2012 09:14
nu stiu ce sa fac. 12 De la: ynayna22_yahoo_com 1 Octombrie 2010 03:13
Ce muzica sa aleg? 14 De la: Jannine 3 Iulie 2010 18:02
voi ce parere aveti.....sa cred sau sa nu cred... 7 De la: Al3xandra 6 Mai 2010 11:46
MUZICA PT NUNTA BOTEZ SI DIFERITE EVENIMENTE TIMISOARA 1 De la: kudika420601 19 August 2011 19:04