Setari Cookie-uri

nu cred ca daca ma casatoresc virgina este o rusine

Nu cred ca este vorba de indiferenta, ci de maturitate. George, nu esti un barbat indiferent, ci matur.
fantome
Postat pe 10 Ianuarie 2009 10:40
Gaby211081_grace
Postat pe 10 Ianuarie 2009 15:03
De la: rocsanyk3, la data 2009-01-10 04:04:35
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-08 17:18:05
De la: rocsanyk3, la data 2009-01-08 01:13:34
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-07 11:40:01
De la: claudiu_gaman, la data 2009-01-06 22:38:03sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin;) de unde esti? un id se poate?
: sml-happy0144: Nu vad legatura intre virginitatea ta si acest subiect , daca erai fata , era altceva ! ID : mitica_mitaru


tilul subiectului: ¨nu cred ca daca ma casatoresc virgina este o rusine¨ raspunsul baiaului: ¨sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin¨
nici el nu crede ca este o rusine daca se casatoreste virgin ...

asta e subiectu a raspuns la subiect .... dar cum trebie sa fii contra la tot ce se scrie te-ai luat si de saracul baiat
: sml-confused0067: Auzi rocsanyk3 ? Daca spui ca eu m-am luat de baiat,inseamna ca tu cand scri aici ,de fapt visezi; heeeeei, trezeste-te.


de la ce te-ai luat?
daca as visa nu ti-as raspunde la ce SCRII ... n-ai loc in visele mele ...
: sml-confused0006: Cum adica "de la ce m-am luat ? nu inteleg la ce te referi, fii mai "explicita"!; revino ! De ce nu am loc in visele tale , sunt prea multi? - ne inghesuim noi !
Tycu
Postat pe 10 Ianuarie 2009 16:07
[quote name='mitica_mitaru' ! Eu nu am vazut pe nimeni sa vina mai destept , din umblatul prin lume .!![/quote]


Inseamna ca fie nu te-ai uitat bine, fie nu ai vrut sa vezi!
Cu cat calatoresti mai mult cu atat cunosti mai muti oameni, mai multe culturi, mai multa arta, mai multa civilizatie, mai multe puncte de vedere, mai multe maniere de a aborda o problema, iti deschizi mintea si-ti largesti orizontul de cunoastere si daca ai putin discernamant si maturitate stii si ce sa alegi si sa pui in practica din multitudinea de lucruri pe care le-ai vazut si le-ai invatat.

PS Daca mergeau toti pe principiul asta nu am fi descoperit nici pana acum America si habar n-am fi avut unde-i Crecul polar.
bastiuta
Postat pe 10 Ianuarie 2009 16:36
De la: George, la data 2009-01-10 10:28:30Din punctul meu de vedere va pot spune ca exista 2 tipuri de barbati: cei gelosi si pretentiosi, care prefera ca partenera sa fie virgina in noaptea nuntii, si cei indiferenti, carora nu le conteaza daca partenera e sau nu virgina in noaptea nuntii. Eu fac parte din cei indiferenti.
: sml-ashamed0001:Georgele, te intreb din curiozitate , mai ales ca esti brailean, eu tulcean, pe aproape...!Tu ai iubit vreodata, ai fost gelos vreodata ?,- ca stiu ca brailenii,daca le iei prietena , te omoara,ei sunt ca oltenii !
Tycu
Postat pe 10 Ianuarie 2009 18:10
De la: alina_hahuie, la data 2009-01-10 16:36:02[quote name='mitica_mitaru' ! Eu nu am vazut pe nimeni sa vina mai destept , din umblatul prin lume .!!



Inseamna ca fie nu te-ai uitat bine, fie nu ai vrut sa vezi!
Cu cat calatoresti mai mult cu atat cunosti mai muti oameni, mai multe culturi, mai multa arta, mai multa civilizatie, mai multe puncte de vedere, mai multe maniere de a aborda o problema, iti deschizi mintea si-ti largesti orizontul de cunoastere si daca ai putin discernamant si maturitate stii si ce sa alegi si sa pui in practica din multitudinea de lucruri pe care le-ai vazut si le-ai invatat.

PS Daca mergeau toti pe principiul asta nu am fi descoperit nici pana acum America si habar n-am fi avut unde-i Crecul polar.[/quote] Nu e nimic,acum ma vezi pe mine,! ca eu nu am fost sa largesc orizontul meu, eu am fost la rude !
Tycu
Postat pe 10 Ianuarie 2009 18:17
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-10 16:07:34
de la ce te-ai luat?
daca as visa nu ti-as raspunde la ce SCRII ... n-ai loc in visele mele ...
: sml-confused0006: Cum adica "de la ce m-am luat ? nu inteleg la ce te referi, fii mai "explicita"!; revino ! De ce nu am loc in visele tale , sunt prea multi? - ne inghesuim noi ![/quote]
vezi? asa cum unii nu inteleg expresiile tale asa nici tu nu intelegi expresiile tinerilor .... este o vorba prietenoasa prin care incerc sa subliniez ca faza cu visatul nu-si are locul acolo ...
mai bine ai sta tu lejer in visele sotiei tale si m-ai lasa pe mine cu gandurile mele ... indiferent ca sunt multi sau multe in ele ....scuzele iti sunt acceptate
rocsanyk3
Postat pe 11 Ianuarie 2009 03:28
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-03 16:12:12 quote] sml-happy0065: Mai spune o vorba asa:"una vorbim, alta intelegem "!;asa si noi ; Si eu stiu ce inseamna "amuzant ", dar de la amuzant si pana la "a rade de ceva haios" e ceva , mai ales de o 'vorba'adevarata , de care nu ai voie sa razi ! La punctul 2 , tocmai vechimea "[secolul]" metodei de educare ma interesa, si nu educarea in sine ! Pai bine roksanyk3 , in legatura cu virginitatea, avem aceeasi parere, dar ne intelegem alfel cu exceptia ca eu nu sunt de acord cu ideea ca sa o iubesti cum e si nu cine a fost ! important la o fata este sa caute, sa faca tot posibilul ca singurul baiat cu care s-a culcat sa fie actualul sot, nu conteaza cand au facut-0 prima data, [poate si la gradinita ] ,daca nu are incredere in prietenii pe care ii are pana la maritisi , atunci sa-si pastreze demnitatea=virginitatea pana la cununie. Fiecare face ce vrea , fiecare baiat ia pe cine vrea! ; mai ales ca sunt cinci tipuri de casatorii in lume ! Scuza-ma cand am scris ca "sunt prea multi in visul tau" i-mi pare rau , nu am vrut sa te jignesc, stiu ca "am calcat pe bec" mai ales ca eu am fost educat in trecut, am vrut sa spun ca si eu am intrat in visul cuiva , nu sunt pe afara ! In rest ,toate bune !


chiar c-asa.... una vorbesc alta intelegi ......e ultimul mesaj pe care il mai scriu ca deja avem o gramada care n-au nici o treaba cu subiectul ...... deci.... o iau de la inceput citeste de 2 ori inainte sa spui ca nu ai inteles ceva e posibil sa gasesti singur raspunsul.......

1 ¨ ¨¨¨de la amuzant si pana la "a rade de ceva haios" e ceva , mai ales de o 'vorba'adevarata , de care nu ai voie sa razi ! ¨¨¨
am zis in alt mesaj ca noi radeam pentru ca faceam glume pe vorba asta si o schimbam cum vroiam acolo am dat un exemplu si nu am de gand sa-ti insir toate glumele pe care le faceam ...citez din ce am scris mai sus ¨¨la barbat ii cade palaria si-o ridica de jos si merge mai departe ...dar femeia? ¨ si nu mai continua...lasa asa ¨misterul¨... dar anii au trecut si acum rad cu ei pe tema asta ¨femeia daca nu poarta palarie n-are ce ridica ... mai bine de ea merge cu paru-n vant...mai smechera¨...¨ poate nu te-ai pisat pe tine de ras cand ai citit modificarea dar noi fiind mai glumeti din fire radem cu usurinta la glumele facute de cineva ......
si te rog nu-mi adresa intrebarea ¨dar de ce sunteti asa glumeti¨ , ¨unde e gluma in fraza de mai sus?¨ sau oricare alta intrebare ca n-am sa-ti raspund

2. ´´´´mai ales de o 'vorba'adevarata , de care nu ai voie sa razi ! ¨¨¨ ´
dar ce are vorba asta de nu poti sa o interpretezi cum vrei ... am voie sa rad de ce expresie vreau eu si sa o modific cum vreau ... mai putin, expresiile religioase sau lucruri legate de credinta despre care e adevarat ca nu e indicat sa faci glume si cu asta sunt de acord

3. ¨¨¨La punctul 2 , tocmai vechimea "[secolul]" metodei de educare ma interesa, si nu educarea in sine ¨¨¨¨
tot in raspunsurile mele de mai sus gaseti raspunsul credeam ca o sa-ti dai seama singur....citez: ¨au inteles ca lumea s-a schimbat si s-au modernizat si ei odata cu noi ... timpul trece, lucrurile se schimba, nu poti ramane cu mentalitatea de acum 20-30 de ani ... ¨ Asta inseamna ca in perioada cand eu aveam 1-5 ani ma educau ca acu´ 15-20 de ani ..... pe la 10-15 ani ma educau ca acu´ 5 -10 ani iar acum ma educa ca in secolul 21.... de aici reiese ca ne-au educat in functie de timpul in care ne aflam si nu cu mentalitatea de acum 25 de ani ...... la 5 ani ca acu 25 ani, la 15 ani ca acu 25 ani si acum inca ne mai zic expresii ca cea cu palaria de acu 25 de ani ... asta nu inseamna ca ....daca de cativa ani incoace sunt fete care isi incep viata sexuala la 12 ani ... imi ziceau sa nu stau ca fraiera pana ce-mi gasesc jumatatea si sa fiu moderna sa ma duc sa ma imbat prin discoteci si sa fumez ca ele, tot ma invatau sa fiu cuminte si sa nu-mi bat joc de corpul meu ... dar spun ca sunt moderni pentru ca nu m-au tinut legata in casa, nu m-au stresat cu invatatul ... sa ma rupa cu bataia daca iau o nota mica, am iesit cu prietenii la discoteca, nu s-au opus cand am decis sa locuiesc impreuna cu logodnicul inainte de nunta etc ... deci se poate sa cresti bine niste copii fara sa folosesti metode de acum 25 de ani cand oamenii erau altfel

O zi buna!!
rocsanyk3
Postat pe 11 Ianuarie 2009 04:47
La 17 ani,ar trebui sa fii inca la scoala,se vede ca ai nevoie(fara suparare).Adevarat ca fara bani in ziua de azi nu o faci nici pe aia.....dar astea ar trebui vb la alte forumuri.In legatura cu problema ta,ar trebui sa vb cu prietenele tale,eventual mama ta pentru a te invata ceva din experienta lor de viata.
Noi ne putem zice parerea,dar nu cred ca parerea mea de exemplu,este mai buna sau mai convingatoare decat cea a mamei tale.
A nu te casatori virgina consider ca nu este o rusine,ci pur si simplu "un pacat'daca ne luam dupa biblie,si o cunoastere a potrivirii dintre 2 oameni in viata de zi cu zi.
Bulina_grace
Postat pe 11 Ianuarie 2009 11:27
Eu am acvut 26 de ani si am fost virgina la nunta. Nu mi-e rusine. Am avut de invatat, mi-am facut cariera. Nu sunt, cum bine spunea un COLEG de-al meu.. citez: "WC- public", nu!?

Postat pe 12 Ianuarie 2009 07:05
Gaby211081_grace
Postat pe 12 Ianuarie 2009 10:46
De la: dr_psy, la data 2009-01-12 07:05:44Eu am acvut 26 de ani si am fost virgina la nunta. Nu mi-e rusine. Am avut de invatat, mi-am facut cariera. Nu sunt, cum bine spunea un COLEG de-al meu.. citez: "WC- public", nu!?



OH MY GOOOOOOD! ALTA CU IDEI DE PE VREMEA LUI STEFAN CEL MARE!
Cypcip
Postat pe 12 Ianuarie 2009 11:11
Gaby211081_grace
Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:04
De la: dr_psy, la data 2009-01-12 07:05:44Eu am acvut 26 de ani si am fost virgina la nunta. Nu mi-e rusine. Am avut de invatat, mi-am facut cariera. Nu sunt, cum bine spunea un COLEG de-al meu.. citez: "WC- public", nu!?

doamne ce comparatii! de unde ai venit cu ideile astea? si colegul citat era vre un troglodit? ( daca stii ce inseamna!)
kagome_grace
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:34
eu cred ca fiecare e liber sa se casatoreasca virgin sau nu asa cum doreste sau cum o duce viata!sau sa nu se casatoreasca deloc daca asta o face fericita! nu trebuie sa ne traim viata dupa cum spun sau cred altii ci doar dupa propria noastra nevoie de fericire si dupa respectul pe care il datoram celor din jur! adica in dorinta de a fi fericiti nu trebuie sa-i ranim sau sa-i calcam in picioare pe ceilalti!
cat despre pacatul fata de Dumnezeu eu cred ca e ceva ce ne priveste pe noi si pe Dumnezeu! pt . ca El stie daca ce am facut este un pacat sau o actiune facuta din dragoste! si mai cred ca atunci cand este dragoste nu poate fi pacat, chiar daca nu se termina cu o casatorie!
kagome_grace
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:42
medical, fiziologic, furtuna hormonala din adolescenta ne poate duce la rezultate surpriza.

asa ca, sa fim seriosi, e dreptul fiecaruia sa aleaga, pe baze hormonale, spirituale, de convingeri.

dar asta nu ne impiedica sa gandim atunci cand postam sau citam.

o zi faina, Dana
dana_iesan
Postat pe 13 Ianuarie 2009 04:31
kagome, am repetat ce ai scris dar cu alte cuvinte.

se pare ca generatia noua are repere solide, ma bucur si-mi place sa o urmaresc.

dana_iesan
Postat pe 13 Ianuarie 2009 04:36
De la: rocsanyk3, la data 2009-01-11 04:47:10
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-03 16:12:12 quote] sml-happy0065: Mai spune o vorba asa:"una vorbim, alta intelegem "!;asa si noi ; Si eu stiu ce inseamna "amuzant ", dar de la amuzant si pana la "a rade de ceva haios" e ceva , mai ales de o 'vorba'adevarata , de care nu ai voie sa razi ! La punctul 2 , tocmai vechimea "[secolul]" metodei de educare ma interesa, si nu educarea in sine ! Pai bine roksanyk3 , in legatura cu virginitatea, avem aceeasi parere, dar ne intelegem alfel cu exceptia ca eu nu sunt de acord cu ideea ca sa o iubesti cum e si nu cine a fost ! important la o fata este sa caute, sa faca tot posibilul ca singurul baiat cu care s-a culcat sa fie actualul sot, nu conteaza cand au facut-0 prima data, [poate si la gradinita ] ,daca nu are incredere in prietenii pe care ii are pana la maritisi , atunci sa-si pastreze demnitatea=virginitatea pana la cununie. Fiecare face ce vrea , fiecare baiat ia pe cine vrea! ; mai ales ca sunt cinci tipuri de casatorii in lume ! Scuza-ma cand am scris ca "sunt prea multi in visul tau" i-mi pare rau , nu am vrut sa te jignesc, stiu ca "am calcat pe bec" mai ales ca eu am fost educat in trecut, am vrut sa spun ca si eu am intrat in visul cuiva , nu sunt pe afara ! In rest ,toate bune !


chiar c-asa.... una vorbesc alta intelegi ......e ultimul mesaj pe care il mai scriu ca deja avem o gramada care n-au nici o treaba cu subiectul ...... deci.... o iau de la inceput citeste de 2 ori inainte sa spui ca nu ai inteles ceva e posibil sa gasesti singur raspunsul.......

1 ¨ ¨¨¨de la amuzant si pana la "a rade de ceva haios" e ceva , mai ales de o 'vorba'adevarata , de care nu ai voie sa razi ! ¨¨¨
am zis in alt mesaj ca noi radeam pentru ca faceam glume pe vorba asta si o schimbam cum vroiam acolo am dat un exemplu si nu am de gand sa-ti insir toate glumele pe care le faceam ...citez din ce am scris mai sus ¨¨la barbat ii cade palaria si-o ridica de jos si merge mai departe ...dar femeia? ¨ si nu mai continua...lasa asa ¨misterul¨... dar anii au trecut si acum rad cu ei pe tema asta ¨femeia daca nu poarta palarie n-are ce ridica ... mai bine de ea merge cu paru-n vant...mai smechera¨...¨ poate nu te-ai pisat pe tine de ras cand ai citit modificarea dar noi fiind mai glumeti din fire radem cu usurinta la glumele facute de cineva ......
si te rog nu-mi adresa intrebarea ¨dar de ce sunteti asa glumeti¨ , ¨unde e gluma in fraza de mai sus?¨ sau oricare alta intrebare ca n-am sa-ti raspund

2. ´´´´mai ales de o 'vorba'adevarata , de care nu ai voie sa razi ! ¨¨¨ ´
dar ce are vorba asta de nu poti sa o interpretezi cum vrei ... am voie sa rad de ce expresie vreau eu si sa o modific cum vreau ... mai putin, expresiile religioase sau lucruri legate de credinta despre care e adevarat ca nu e indicat sa faci glume si cu asta sunt de acord

3. ¨¨¨La punctul 2 , tocmai vechimea "[secolul]" metodei de educare ma interesa, si nu educarea in sine ¨¨¨¨
tot in raspunsurile mele de mai sus gaseti raspunsul credeam ca o sa-ti dai seama singur....citez: ¨au inteles ca lumea s-a schimbat si s-au modernizat si ei odata cu noi ... timpul trece, lucrurile se schimba, nu poti ramane cu mentalitatea de acum 20-30 de ani ... ¨ Asta inseamna ca in perioada cand eu aveam 1-5 ani ma educau ca acu´ 15-20 de ani ..... pe la 10-15 ani ma educau ca acu´ 5 -10 ani iar acum ma educa ca in secolul 21.... de aici reiese ca ne-au educat in functie de timpul in care ne aflam si nu cu mentalitatea de acum 25 de ani ...... la 5 ani ca acu 25 ani, la 15 ani ca acu 25 ani si acum inca ne mai zic expresii ca cea cu palaria de acu 25 de ani ... asta nu inseamna ca ....daca de cativa ani incoace sunt fete care isi incep viata sexuala la 12 ani ... imi ziceau sa nu stau ca fraiera pana ce-mi gasesc jumatatea si sa fiu moderna sa ma duc sa ma imbat prin discoteci si sa fumez ca ele, tot ma invatau sa fiu cuminte si sa nu-mi bat joc de corpul meu ... dar spun ca sunt moderni pentru ca nu m-au tinut legata in casa, nu m-au stresat cu invatatul ... sa ma rupa cu bataia daca iau o nota mica, am iesit cu prietenii la discoteca, nu s-au opus cand am decis sa locuiesc impreuna cu logodnicul inainte de nunta etc ... deci se poate sa cresti bine niste copii fara sa folosesti metode de acum 25 de ani cand oamenii erau altfel

O zi buna!!
: sml-mad0217:Si mai tarziu, raspunsul e bine venit!
1...Nu , nu ai voie sa "faci glume" ,sa razi si sa modifici cum vret tu , o vorba inteleapta [nici cu familia]! ; trebuie sa o respecti si sa o iei ca atare. A face asa ceva ,inseamna ca te crezi mai "cineva", mai presus ca ceilalti care o respecta ,te crezi ca sti totul din viata nu ca ceilalti ! Ei haida de !
2... In lume, cu trecerea timpului, au evoluat multe: moda stiinta ,tennica, politica,muzica, modernismul, e.t.c., dar educarea copiilor de catre parinti este aceeasi de cand au aparut cuvantul si gandirea la om, si va tine cat lumea ! Nu inseamna ca daca te lasa parintii la discoteca , cu inel in buric sau cu gasca la mare face parte din educatie, nu au nici o legatura ! Nu mai rastalmacii vorbele mele ca stiu ce spun !Si la 30 si..de ani nu esti chiar asa batran !
Tycu
Postat pe 13 Ianuarie 2009 13:38
De la: Cypcip, la data 2009-01-12 11:11:31
De la: dr_psy, la data 2009-01-12 07:05:44Eu am acvut 26 de ani si am fost virgina la nunta. Nu mi-e rusine. Am avut de invatat, mi-am facut cariera. Nu sunt, cum bine spunea un COLEG de-al meu.. citez: "WC- public", nu!?
Felicitari ca ti-ai pastrat demnitatea , iar cele care vin cu contra argumente [ ex."vremea lui Stefan Cel Mare] si altele , sunt prsoane "murdare"si de necaz [invidie] , ce sa zica si ele !
OH MY GOOOOOOD! ALTA CU IDEI DE PE VREMEA LUI STEFAN CEL MARE!
:
Tycu
Postat pe 13 Ianuarie 2009 13:50
lol d unde ai scos comparatia asta ...Asta inseamna ca cele care avem relatii inainte d nunta suntem WC-uri publice? lol se vede ca habar nu ai sa iti expui punctul de vedere asa cum trebuie... apreciez ca ai facut asta fiecare dupa cum simte dar cred ca comparatia facuta da tine e foarte deplasata
BlackRoses
Postat pe 13 Ianuarie 2009 14:09
lol d unde ai scos comparatia asta ...Asta inseamna ca cele care avem relatii inainte d nunta suntem WC-uri publice? lol se vede ca habar nu ai sa iti expui punctul de vedere asa cum trebuie... apreciez ca ai facut asta fiecare dupa cum simte dar cred ca comparatia facuta da tine e foarte deplasata
BlackRoses
Postat pe 13 Ianuarie 2009 14:09
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-13 13:50:03
De la: Cypcip, la data 2009-01-12 11:11:31
De la: dr_psy, la data 2009-01-12 07:05:44Eu am acvut 26 de ani si am fost virgina la nunta. Nu mi-e rusine. Am avut de invatat, mi-am facut cariera. Nu sunt, cum bine spunea un COLEG de-al meu.. citez: "WC- public", nu!?
Felicitari ca ti-ai pastrat demnitatea , iar cele care vin cu contra argumente [ ex."vremea lui Stefan Cel Mare] si altele , sunt prsoane "murdare"si de necaz [invidie] , ce sa zica si ele !
OH MY GOOOOOOD! ALTA CU IDEI DE PE VREMEA LUI STEFAN CEL MARE!
:


Pastreaza-te cum zice Mitica pt jumatatea ta care , pana o intalnesti, trece prin toate WC-urile publice; si pe urma sa-ti dai cu pumnii in cap ca nu ti-ai trait viata.Si ma rog ce are a face invatatu cu viata sexuala, crezi ca din momentu in care ti-ai piedut virginitatea te tampesti sau ce?Mai bine vezi-ti de cartile tale si nu mai posta pe forum ca nu stii despre ce vorbesti.
alina
Postat pe 13 Ianuarie 2009 14:42
Pt Dl. Mitica

Si ne intalnim din nou
Vrei sa te asiguri ca toate femeile se pastreaza pt unul singur, ca sa puteti voi barbatii sa f... in stanga si in dreapta si mai nestingeriti ca pana acum?Sau care e treaba cu tine de ce vrei neaparat sa ne bagi ideile astea in cap "cu forta" pt ca argumente plauzibile nu ai sa sustii ceea ce spui.Visezi la un paradis unde femeile sa fie niste toante pe care sa le folositi voi(barbatii) dupa bunul plac.Culmea e ca unele mai si imbratisaza ideile tale, accepta sa fie tratate ca niste obiecte(nu mai esti virgina esti expirata nu mai valorezi nimic) si le si place pe deasupra.Oare de cand a inceput sa se masoare valoarea unui om dupa virginitate? - Ea fiecaruia , fiecare face ce vrea cu ea si nu ar trebui judecat pt asta.
alina
Postat pe 13 Ianuarie 2009 14:50
Doamne oare n-o sa mai scapam niciodata de porcariile astea cu wc-uri publice, galeti si multe alte comparatii de astea?
Sincer nu inteleg cum le suportati si le mai si folositi k avand mare putere metaforica si sugestiva. Nu va e greata de chestiile astea?
Parca aveam pretentia k am facut scoala, ca ne-am emancipat, k ne facem cariera, k stim elemente de psihologie pe care le aplicam in cuplu si tot asa ! Cum? In halul asta?
bastiuta
Postat pe 13 Ianuarie 2009 14:54
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-10 18:17:33
PS Daca mergeau toti pe principiul asta nu am fi descoperit nici pana acum America si habar n-am fi avut unde-i Crecul polar.
Nu e nimic,acum ma vezi pe mine,! ca eu nu am fost sa largesc orizontul meu, eu am fost la rude ![/quote]

Se cunoaste !
No offence, dar daca si rudele sunt tot arat de ''deschise la minte'' si de cantonate de niste idei fixe pe care nu le flexeaza deloc si nu le aplica si in functie de caz si de context, inseamna k n-ati facut decat sa va laudati unii pe altii intru nesifonata voastra moralitate, ceea ce nu duce nicaieri din punctul meu de vedere.
bastiuta
Postat pe 13 Ianuarie 2009 15:04
oh good ooo goood !!!!!!!Bai ma oripilez cand citesc jafurile vostre de idei , cum naiba ma ??WC-URI PUBLICE? TE PASTREZI CA AI O CARIERA DA CE NAIBA MA??? AUZI MADAME CEA CU WC-URILE PUBLICE STII CUMVA PE CARE PLANETA TRAIESTI? NU FA ACUZATII AICI
HAI SA MORI TU CA EU SUNT MURDARA SI INVIDIOASA ??? DA CE MAMICA AI STAT LA FUSTA MEA? SA VEZI DACA SUNT SAU NU MURDARA? CAND FACI ACUZATII DE GENUL ...CRED CA AI DOVEZI ASA-I????
Cypcip
Postat pe 13 Ianuarie 2009 16:17
MITICA MI-E EFECTIV SCARBA SI MILA DE TINE!!!! MAMICA TU STII CE E ALA SEX?? SAU COPILU TAU A FOST ADUS DE BARZA? SEX ORAL? NU CRED CA STII!! DACA STAU BINE SI MA GANDESC NU ESTI ALTCEVA DECAT UN ANALFABET SI UN INCORNORAT!
Cypcip
Postat pe 13 Ianuarie 2009 16:24
fetelor si baietilor cu mintea deschisa nu va mai consumati energia pentru cei incuiati. Nu vor decat sa ii bagam in seama, in fiecare zi au de ce sa intre pe acest site pentru ca stiu ca pot enerva pe cineva. Lasatii sa moara cu ideiilor ca oricum nu se vor schimba daca dam mii si mii de exeple.
Si-au incuiat mintea dupa care au inghitit cheia
nec_simi
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:46
De la: nec_simi, la data 2009-01-13 17:46:16fetelor si baietilor cu mintea deschisa nu va mai consumati energia pentru cei incuiati. Nu vor decat sa ii bagam in seama, in fiecare zi au de ce sa intre pe acest site pentru ca stiu ca pot enerva pe cineva. Lasatii sa moara cu ideiilor ca oricum nu se vor schimba daca dam mii si mii de exeple.
Si-au incuiat mintea dupa care au inghitit cheia




ma scuzati , am vrut sa scriu exemple
nec_simi
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:47
De la: alina_hahuie, la data 2009-01-13 15:04:38
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-10 18:17:33
PS Daca mergeau toti pe principiul asta nu am fi descoperit nici pana acum America si habar n-am fi avut unde-i Crecul polar.
Nu e nimic,acum ma vezi pe mine,! ca eu nu am fost sa largesc orizontul meu, eu am fost la rude !


Se cunoaste !
No offence, dar daca si rudele sunt tot arat de ''deschise la minte'' si de cantonate de niste idei fixe pe care nu le flexeaza deloc si nu le aplica si in functie de caz si de context, inseamna k n-ati facut decat sa va laudati unii pe altii intru nesifonata voastra moralitate, ceea ce nu duce nicaieri din punctul meu de vedere. [/quote] : sml-happy0065:Recunosc ca ai dreptate !; daca rudele ar fi fost"deschise la minte" ar fi ramas in tara ca si aici se gasea de lucru ,nu ar sta blenderei dupa "cai verzi " prin strainatate sa slugareasca pe la straini pentru cativa euro !
Tycu
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutati-ma va rog....se merita? 23 De la: vaiana 4 Decembrie 2009 15:20
perlele miresei=lacrimi? 29 De la: carla10 25 August 2010 11:02
Scenarii de nunta 4 De la: simplueu3 19 Aprilie 2010 21:11
Buchetele de flori la mana domnisoarelor de onoare? 17 De la: flowerpower 28 Februarie 2010 18:19
ALEGE DATA NUNTII: 18 De la: MONYY 23 Octombrie 2009 16:20