Setari Cookie-uri

nu cred ca daca ma casatoresc virgina este o rusine

De la: dana_iesan, la data 2009-01-06 07:06:04domnule Mitaru, aici e un forum, eu mi-am spus parerea, respect celelalte opinii, cred sa fiecare are dreptul sa-si expuna ideile.

facem parte din generatii diferite.noi si cei pentru care este creat site-ul, iar punctez: parerea mea.

cine posteaza aici sint persoane delicios de tinere si foarte libere, care incep viata in doi.

nu am avut pretentia sa cunosc pe cineva, fac declaratii la nivel de forum.

cred ca ar fi de folos putina ingaduinta, fiecare cu parerea lui, pareti putin desuet, recunosc. dar asta e o parere pur personala.

fetelor, succes si noroc bun! Dana
Aveti dreptate, dar nu inteleg ce amestec am eu in a-si spune fiecare parerea.! Si nu cred ca la 30 si ..de ani suntem din generatii diferite ! daca aveam 70... era alt ceva.!!! Nu sunt desuet, eu doar arat , si nimic mai mult unde se greseste, facand comparatii cu cazuri similare traite de altii tot din generatia lor, terminate cu regrete ![Si credeti-ma ,cunosc multe }!
Tycu
Postat pe 6 Ianuarie 2009 16:58
sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin;) de unde esti? un id se poate?
claudiu_gaman
Postat pe 6 Ianuarie 2009 22:38
Mitica, eu ma refer la noi si la generatia fetelor care posteaza aici! ELE SINT DIN ALTA GENERATIE!

la urma urmei e treaba lor, noi nu cred ca avem nevoie de wedding guide!

da, putem sa ne spunem parerea, chiar daca, din cand in cand nu e agreata.

eu, sincer, ma bucur sa citesc pareri de la fetele noii generatii, retraiesc clipe de acum 20 de ani la nivelul anului 2009!

numai bine, Dana
dana_iesan
Postat pe 7 Ianuarie 2009 06:04
Mitica, m-am uitat la datele personale si vad ca ai 25 de ani.

Dupa fotografie si din text am inteles ca ai 38.

Am gresit, esti din aceeasi generatie ca Giusy, care a starnit discutia asta si sentimentele paternaliste.


dana_iesan
Postat pe 7 Ianuarie 2009 06:10
De la: Cypcip, la data 2009-01-06 11:11:43REPET CAND O SA STII SA SCRII CORECT GRAMATICAL(VERBELE SE CONJUGA, IAR PREDICATUL E MUSAI SA FIE IN ACORD CU SUBIECTUL ) ATUNCI SA MAI POSTEZI ANUNTURI CA ESTI VAI DE ...TINE , HABAR NU AI CE E VIATA CE E LUMEA ,NU AI TRECUT GRANITELE EPOCII CEAUSISTE ...SI CRED CA NICI GRANITELE ROMANIEI, NU TE MAI LAUDA CA AI STUDIAT PSIHOLOGIA CA NIMENI NU TE CREDE ! HABAR NU AI SA PUI O PROBLEMA , SIGUR FEMEIA TA , NEVASTA TA TE-A INSELAT SI CE TI-AI ZIS IA HAI SA BAG EU TOATE FEMEILE IN ACEEASI OALA CA E MAI BINE TOATE CELE CE NU SUNT VIRGINE SUNT CURVE..JAPITE ETC ...DRAGULE "PSIHOLOG" ESTI VARZA !!!!! CRED CA TU AI NEVOIE DE UN PSIHOLOG CARE SA TE AJUTE SA-TI LARGESTI ORIZONTUL!
"Maxime peccantes, quia nihil peccare conatur" (Cine nu îndrãzneºte sã pãcãtuiascã, comite cel mai mare pãcat, Erasmus)
A citi fara sa gandesti e ca si cum ai manca fara sa digeri. (Edmund Burke)CAM ASTA AI FACUT TU DOMNULE PSIHOLOG AI MANCAT FARA SA DIGERI!
: sml-confused0067: Vaai , ce persoana rea esti cu mine. ! De ce ma certi ca am gresit si eu ? Recunosc ca am vreo doua greseli gramaticale, am vazut greselile imediat dupa ce le-am scris si adaugat, dar aici dupa ce ai scris si adaugi mesajul , asa ramane .Am vrut sa-l rescriu dar , am zis ca ce scri conteaza mai mult decat cum scri.- promit ca o sa fiu mai atent ce scriu . De ce te legi de Epoca Ceausescu? unde ai auzit de el ,la TV, in ziare ? ; nu cred ca ai fost pe vremea lui!;-daca ai fi fost, ai fi vazu ca era mai bine ca acum !; nu mai vorbi din auzite. Mai CYPCIP, nu stiu cati anisori ai, dar afla ca Psihologia este o stiinta asa de vasta , ca nici cei mai "studiati" psihologi din lume , nu o pot cuprinde toata , daramite eu care in afara de ce am citit de prin unele carti , reviste si alte lucrari de aceasta specialitate[am avut ocazia sa fac rost de ele], si multe din sondajele mele dicrete pe la diferiti tineri ne.sau familisti , nu cunosc .In legatura cu strainatatea , nu cred ca ai amortit tu mai mult ca mine ,pe scaunele masinilor prin Europa dar, nu conteaza ! In femeie sa nu ai incredere , se spune ca la inselat si pe dracu , cu un popa in clopotnita bisericii!daramite pe om !in rest, toate bune , si nu ma mai certa asa !P.S Daca mai vezi "o greseala", anunta-ma!
Tycu
Postat pe 7 Ianuarie 2009 09:24
Mai cypcip , ia vezi daca am scris bine pe "vreo " !
Tycu
Postat pe 7 Ianuarie 2009 09:28
De la: dana_iesan, la data 2009-01-07 06:10:25Mitica, m-am uitat la datele personale si vad ca ai 25 de ani.

Dupa fotografie si din text am inteles ca ai 38.

Am gresit, esti din aceeasi generatie ca Giusy, care a starnit discutia asta si sentimentele paternaliste.


: sml-cool0016: Ce mi-ai facut Dana? m-ai scos din joc cu aceasta investigatie !; mai am de dat trei raspunsuri si sunt nevoit sa ma retrag de pe Grace ! Un mare filozof a spus ca : daca vrei sa pari mai inteligent si mai convingator sa cauti sa te dai mai batran !Corect este ca in ori care joc daca este prins un intrus ,acela sa paraseasca jocul ! Ce mi-ai facut Dana , ce mi-ai facut ! Poza este facuta in timp ce alergam, eram transpirat si obosit [ eu alerg mult], de o distrata de nepoata , sa se laude ca are aparat digital,de obicei eu nu prea-mi pun moaca prin aparate .
Tycu
Postat pe 7 Ianuarie 2009 09:56
De la: claudiu_gaman, la data 2009-01-06 22:38:03sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin;) de unde esti? un id se poate?
: sml-happy0144: Nu vad legatura intre virginitatea ta si acest subiect , daca erai fata , era altceva ! ID : mitica_mitaru
Tycu
Postat pe 7 Ianuarie 2009 11:40
am zis ca ce scri conteaza mai mult decat cum scri.-AICI GRESESTI DOMNULE MITICA SE SCRIE CORECT ASA:::::: SCRII CU DOI DE I.CUM SPUNEAM CONJUGAREA ARE UN ROL IMP! la inselat------se scrie L-A INSELAT! AM 26 DE ANISORI, ASA PT INF GENERALA DECI CLAR L-AM PRINS PE CEAUSESCU! AM STUDIAT PSIHOLOGIE , FILOSOFIE DAR SI ISTORIE, AM RAMAS CU CEVA IN CAP CREDE-MA PE CUVANT , AM CITIT MULT LA VIATA MEA , AM VIZITAT MULTE ORASE DIN EUROPA AM VAZUT ALTE CULTURI SI CIVILIZATII !
DAR IMPORTANT E CA ATUNCI CAND VOI MAI INTALNI UN OM INCUIAT LA MINTE CA DUMNEATA AM SA TE ANUNT , INSA PANA ACUM ESTI UNICAT IN MODUL DE GANDIRE!
Cypcip
Postat pe 7 Ianuarie 2009 12:42
Domnule Mitica am o mare rugaminte la dumneavoastra..va rog sa cititi "Cine a pregatit Cina cea de taina?" de Rosalind Milles.
caurea_grace
Postat pe 7 Ianuarie 2009 12:48
De la: Cypcip, la data 2009-01-07 12:42:52am zis ca ce scri conteaza mai mult decat cum scri.-AICI GRESESTI DOMNULE MITICA SE SCRIE CORECT ASA:::::: SCRII CU DOI DE I.CUM SPUNEAM CONJUGAREA ARE UN ROL IMP! la inselat------se scrie L-A INSELAT! AM 26 DE ANISORI, ASA PT INF GENERALA DECI CLAR L-AM PRINS PE CEAUSESCU! AM STUDIAT PSIHOLOGIE , FILOSOFIE DAR SI ISTORIE, AM RAMAS CU CEVA IN CAP CREDE-MA PE CUVANT , AM CITIT MULT LA VIATA MEA , AM VIZITAT MULTE ORASE DIN EUROPA AM VAZUT ALTE CULTURI SI CIVILIZATII !
DAR IMPORTANT E CA ATUNCI CAND VOI MAI INTALNI UN OM INCUIAT LA MINTE CA DUMNEATA AM SA TE ANUNT , INSA PANA ACUM ESTI UNICAT IN MODUL DE GANDIRE!
: sml-happy0158: Am castigat; in cazul asta " SCRI" se scrie cu un "I" ca-i verb, a scrie ,nu subst. Eu la 36 , altfel am vazut epoca de aur ,fata de 26 ! Eu nu am vazut pe nimeni sa vina mai destept , din umblatul prin lume .!!
Tycu
Postat pe 7 Ianuarie 2009 15:40
De la: caurea, la data 2009-01-07 12:48:06Domnule Mitica am o mare rugaminte la dumneavoastra..va rog sa cititi "Cine a pregatit Cina cea de taina?" de Rosalind Milles.
: sml-fighting0044: Am notat , o voi face !
Tycu
Postat pe 7 Ianuarie 2009 15:43

A SCRIE-VERB CONJUGAREA A 3 A, SE CONJUGA LA PREZENT ASA:
EU SCRIU
TU SCRII
EL/EA SCRIE...ETC
PUNE MANA PE CARTICICA DE GRAMATICA CLASA A 4A SI VEI VEDEA !
LA INSELAT CE E FRATE? SUBSTANTIV SA FIE OARE? HMMMM
E CORECT OARE?
SINCER ....PROFESOR/DOCTOR/PSIHOLOG CE AI FI TU LASA-NE FRATE IN PACE, NU AI PIC DE BUN SIMT SI DE RESPECT FATA DE FEMEI SI DE SEMENII TAI!NU TB SA AI 2 FACULTATI SA FII OM! SA NU ARUNCI CU PIETRE CA NU AI DREPTUL SA FACI ASTA! AA SI INCA CEVA ZICI CA AI 25 DE ANI SI DEFAPT AI 36 DA MA ROG....VAI DE S..A TA!
Cypcip
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:38
salut.persoanei care a scris inaintea mea...cea de 26 de ani e o fata,cel de 36 e un baiat,deci sunt persoane diferite,nu una si aceeasi cum ai inteles tu.nu inteleg de ce se face atata polemica pe subiectul virginitate.la urma urmei,asta e ceva foarte intim si tine de educatia si felul in care s-a format in viata fiecare om.e alegerea fiecaruia.nu scrie nicaieri k de la o anumita varsta e rusine sa mai fii virgin(a).astea sunt prejudecati.viata e diferita in functie de fiecare persoana in parte si fiecare si-o traieste dupa propriile reguli.
lolyka
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:07
d-le mitica, ati trait in grota? este evident ca aveti o problema avand in vedere ca majoritatea nu este de acord cu modul dvs de gandire! Iar referitor la pacatul femeiesc si barbatesc, va rog salvati planeta, sinucideti-va!
natallya
Postat pe 7 Ianuarie 2009 21:25
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-06 16:41:52
De la: rocsanyk3, la data 2009-01-06 01:40:52
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-03 16:12:12 quote] Ma facusi curios bre ! - ajuta-ma sa aflu si eu , de curiozitate ;[1]-de ce razi cu fratele si sora ta la ce incercau parintii sa va invete ? pentru ca ce incercau ei sa va invete aveau dreptate? da, aveau dreptate , voi n-ati inteles nimic!;atunci unde-i poanta de radeti asa ? ;[2]-Adica parintii tai au ramas de moda veche ?SI voireprezentati generatia "moderna "? ;[3]-ca s-au modernizat , curvasaria si depravatia in lume ? . copii avortati prin benere de gunoi ?ca nu se mai tine cont la o fata prin cate paturi sare pana nimereste in cel conjugal ? ca au aparut boli venerice care nici nu se stiau de ele in trecut ?In cazul asta , vreau inapoi cu 20-30 ani ! Cauta reflecteaza mai bine la acest subiect si revino cu idei mai realiste !


wow ce te-ai aprins degeaba..... nu ai inteles ce am scris eu acolo... era vorba ca stiam vorba asta de la parintii mei iar acum ca am crescut (noi fratii) radem cu ei (parintii)pe tema asta ... e o vorba haioasa si pe noi ne amuza ...care-i faza ? ceea ce vroiam sa zic e ca parintii mei s-au modernizat o data cu noi si nu au ramas cu mentalitatea de acum 20-25 de ani... si cu toate astea au crescut niste copii educati, respectuosi si... nu mai descriu ca dupa asta zici ca ma laud
de la asta si pana la a zice aberatiile cu copii avortati si boli venerice e cale lunga .. n-are nici o legatura una cu cealalta
rocsanyk3
Postat pe 8 Ianuarie 2009 00:48
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-07 11:40:01
De la: claudiu_gaman, la data 2009-01-06 22:38:03sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin;) de unde esti? un id se poate?
: sml-happy0144: Nu vad legatura intre virginitatea ta si acest subiect , daca erai fata , era altceva ! ID : mitica_mitaru


tilul subiectului: ¨nu cred ca daca ma casatoresc virgina este o rusine¨ raspunsul baiaului: ¨sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin¨
nici el nu crede ca este o rusine daca se casatoreste virgin ...

asta e subiectu a raspuns la subiect .... dar cum trebie sa fii contra la tot ce se scrie te-ai luat si de saracul baiat
rocsanyk3
Postat pe 8 Ianuarie 2009 01:13
am citit si eu ce s-a scris.
si sunt de acord cu faptul sa te casatoresti virgine,e ok.
insa sunt si mai de acord cu faptul ca un barbat nu poate sta fara sex nici o saptamana.
eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si am facut sex din prima seara...bineinteles in prima seara cand am hotarat sa fim impreuna
si ...surpriza!!! el stia ca eu nu sunt virgina dar nu mi-a specificat ca el este.
Si de atunci suntem impreuna iar anul acesta ne casatorim. Nu sta fara sa facem dragoste nici o saptamana.
Dar nu ma vede mireasa decat imbracata in alb...si de ce nu as avea dreptul?
tu la 17 ani mai ai multe de invatat
mai bine gandeste-te cum sa termini o facultate sa poti fii cineva in viata!
alina06_grace
Postat pe 8 Ianuarie 2009 09:32
De la: lolyka, la data 2009-01-07 18:07:12salut.persoanei care a scris inaintea mea...cea de 26 de ani e o fata,cel de 36 e un baiat,deci sunt persoane diferite,nu una si aceeasi cum ai inteles tu.nu inteleg de ce se face atata polemica pe subiectul virginitate.la urma urmei,asta e ceva foarte intim si tine de educatia si felul in care s-a format in viata fiecare om.e alegerea fiecaruia.nu scrie nicaieri k de la o anumita varsta e rusine sa mai fii virgin(a).astea sunt prejudecati.viata e diferita in functie de fiecare persoana in parte si fiecare si-o traieste dupa propriile reguli.

CU CINE VB? DL MITICA ARE DATA O VARSTA LA PROFIL CEA DE 25 DE ANI! IAR EL AICI PE FORUM SPUNE CA ARE 36 , POTI VERIFICA!
Cypcip
Postat pe 8 Ianuarie 2009 16:20
De la: Cypcip, la data 2009-01-07 16:38:03
A SCRIE-VERB CONJUGAREA A 3 A, SE CONJUGA LA PREZENT ASA:
EU SCRIU
TU SCRII
EL/EA SCRIE...ETC
PUNE MANA PE CARTICICA DE GRAMATICA CLASA A 4A SI VEI VEDEA !
LA INSELAT CE E FRATE? SUBSTANTIV SA FIE OARE? HMMMM
E CORECT OARE?
SINCER ....PROFESOR/DOCTOR/PSIHOLOG CE AI FI TU LASA-NE FRATE IN PACE, NU AI PIC DE BUN SIMT SI DE RESPECT FATA DE FEMEI SI DE SEMENII TAI!NU TB SA AI 2 FACULTATI SA FII OM! SA NU ARUNCI CU PIETRE CA NU AI DREPTUL SA FACI ASTA! AA SI INCA CEVA ZICI CA AI 25 DE ANI SI DEFAPT AI 36 DA MA ROG....VAI DE S..A TA!
: sml-happy0158: O!O!O! Se pare ca iar am dreptate , simpatic {"duelul"} asta intre noi ; esti inteligenta ,am vazut ,dar asa-mi place sa te necajesc : -ai dreptate cu "TU SCRII" cu doi de < I> , in cazul cand se precizeaza cine face actiunea, si cu un .cand se foloseste la modul general, adica la textul scris "conteaza ce scri"= "conteaza ce este scris" fara precizarea cine trebuie sa-l scrie. In legatura cu "la" am vrut sa ma obisnuesc cum fac unii , distanteaza fara liniuta ,dar ... ! Pentru tine la 36 , esti tanar sau batran ?
Tycu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 17:07
De la: rocsanyk3, la data 2009-01-08 01:13:34
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-07 11:40:01
De la: claudiu_gaman, la data 2009-01-06 22:38:03sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin;) de unde esti? un id se poate?
: sml-happy0144: Nu vad legatura intre virginitatea ta si acest subiect , daca erai fata , era altceva ! ID : mitica_mitaru


tilul subiectului: ¨nu cred ca daca ma casatoresc virgina este o rusine¨ raspunsul baiaului: ¨sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin¨
nici el nu crede ca este o rusine daca se casatoreste virgin ...

asta e subiectu a raspuns la subiect .... dar cum trebie sa fii contra la tot ce se scrie te-ai luat si de saracul baiat
: sml-confused0067: Auzi rocsanyk3 ? Daca spui ca eu m-am luat de baiat,inseamna ca tu cand scri aici ,de fapt visezi; heeeeei, trezeste-te.
Tycu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 17:18
De la: rocsanyk3, la data 2009-01-08 00:48:05
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-06 16:41:52
De la: rocsanyk3, la data 2009-01-06 01:40:52
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-03 16:12:12 quote] Ma facusi curios bre ! - ajuta-ma sa aflu si eu , de curiozitate ;[1]-de ce razi cu fratele si sora ta la ce incercau parintii sa va invete ? pentru ca ce incercau ei sa va invete aveau dreptate? da, aveau dreptate , voi n-ati inteles nimic!;atunci unde-i poanta de radeti asa ? ;[2]-Adica parintii tai au ramas de moda veche ?SI voireprezentati generatia "moderna "? ;[3]-ca s-au modernizat , curvasaria si depravatia in lume ? . copii avortati prin benere de gunoi ?ca nu se mai tine cont la o fata prin cate paturi sare pana nimereste in cel conjugal ? ca au aparut boli venerice care nici nu se stiau de ele in trecut ?In cazul asta , vreau inapoi cu 20-30 ani ! Cauta reflecteaza mai bine la acest subiect si revino cu idei mai realiste !


wow ce te-ai aprins degeaba..... nu ai inteles ce am scris eu acolo... era vorba ca stiam vorba asta de la parintii mei iar acum ca am crescut (noi fratii) radem cu ei (parintii)pe tema asta ... e o vorba haioasa si pe noi ne amuza ...care-i faza ? ceea ce vroiam sa zic e ca parintii mei s-au modernizat o data cu noi si nu au ramas cu mentalitatea de acum 20-25 de ani... si cu toate astea au crescut niste copii educati, respectuosi si... nu mai descriu ca dupa asta zici ca ma laud
de la asta si pana la a zice aberatiile cu copii avortati si boli venerice e cale lunga .. n-are nici o legatura una cu cealalta
: sml-confused0006: Eu am inteles,altceva am intrebat ; mai clar ,unde vedeti haiosul in aceasta vorba unde se avea dreptate ?Este bine ca ai asa parinti, sa se modernizeze odata cu imbatranirea ,cred ca pe la 80 ani vor fi cei mai moderni; asi vrea sa-i cunosc si eu; eu ca orfan de timpuriu nu am avut noroc de asa parinti moderni !Voi sunteti copii educati si respectosi,dupa metoda de acum sau cea de acum20-25ani?
Tycu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 17:40
De la: natallya, la data 2009-01-07 21:25:18d-le mitica, ati trait in grota? este evident ca aveti o problema avand in vedere ca majoritatea nu este de acord cu modul dvs de gandire! Iar referitor la pacatul femeiesc si barbatesc, va rog salvati planeta, sinucideti-va!
: sml-confused0067: Cu grota ai dreptate , ai uitat ca acolo te-am intalnit cand am intrat de ploaie ? Cu cele doua pacate , mai citeste de prin urma ce am mai scris!
Tycu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 17:51
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-08 17:51:02
De la: natallya, la data 2009-01-07 21:25:18d-le mitica, ati trait in grota? este evident ca aveti o problema avand in vedere ca majoritatea nu este de acord cu modul dvs de gandire! Iar referitor la pacatul femeiesc si barbatesc, va rog salvati planeta, sinucideti-va!
: sml-confused0067: Cu grota ai dreptate , ai uitat ca acolo te-am intalnit cand am intrat de ploaie ? Cu cele doua pacate , mai citeste de prin urma ce am mai scris!

natallya
Postat pe 8 Ianuarie 2009 20:31
tot redus esti! iar ca mine ai vrea tu sa intalnesti Sa dea Dumnezeu sa dai de una care sa-ti-o caoca ca la cum gandesti tu, degeaba mai discut cu tine ,imi pierd timpu.
natallya
Postat pe 8 Ianuarie 2009 20:37
De la: natallya, la data 2009-01-08 20:37:02tot redus esti! iar ca mine ai vrea tu sa intalnesti Sa dea Dumnezeu sa dai de una care sa-ti-o caoca ca la cum gandesti tu, degeaba mai discut cu tine ,imi pierd timpu.
: sml-love0038: Aidreptate, recunosc ,pe cuvant, jur cu mana pe inima ca asi vrea sa te intalnesc, daca esti cea din poza ;- nu s-au nascut femeile care sa le-o "coaca" oltenilor !
Tycu
Postat pe 8 Ianuarie 2009 21:21
buna!!Mai fetelor nush unde v ati gasit:))
dar la faza cu noaptea nuntii sunteti de a dreptul penibile,,voi stiti cat de aiurea e sa afli dupa ce ati facut atata show cu nunta,cu invitatii,atatea planuri,atatea vise,k nu va potriviti la pat,k o are prea mica, sau k nu stie ce sa faca cu ea :)) se poate intampla,sau nu i se scoala sau nush ce alte pb de gen..habar nu aveti cum e sa fi facut pasul si sa nu mai puteti da inapoi insa sa aveti pb asta si sa va luptati cu ea de a lungul vietii,si fi ti sigure k si ei gandesc la fel k mine,prefera sa stea cu voi k na s a facut prea mult tam tam dar o sa se duca la altele daca voi nu ii oferiti ce doreste.,si asta de ce k special nu inseamna prima oara, special e felu in care voi gandi ti dsp acel lucru ,dsp aceea persoana si imi pare rau k va spun dar la faza asta sunteti ff limitate si desi pt el la inceput va fi o onoare sa aiba o virgina langa el,dupa un timp nu va ramane cu placerea asta,,pt k asa sunt barbatii,,plus k o tipa de 17 ani nu ar treb sa vb dsp nunta si rokie alba pt k la varsta ta nu ai de unde sa stii cum e viata,cum sunt barbatii si ce e mai important cand faci pasul,crede ma nu are leg cu culoarea rokiei sau cu un himen.si ca o concluzie,nu e o rusine sa te casatoresti virgina,dar de ce sa faci 2 greseli intr o singura noapte:))?
kobramm2003
Postat pe 8 Ianuarie 2009 22:28
bunica mea s-a casatorit la 17 ani si era virgina> iar eu daca m-as casatori la 30 ani virgina, dracu, o luam pe aratura.
Ca... de! vreau sa termin si facultate si sa-mi vad de cariera...deci? o iau razna hormonii
natallya
Postat pe 8 Ianuarie 2009 23:45
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-08 17:18:05
De la: rocsanyk3, la data 2009-01-08 01:13:34
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-07 11:40:01
De la: claudiu_gaman, la data 2009-01-06 22:38:03sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin;) de unde esti? un id se poate?
: sml-happy0144: Nu vad legatura intre virginitatea ta si acest subiect , daca erai fata , era altceva ! ID : mitica_mitaru


tilul subiectului: ¨nu cred ca daca ma casatoresc virgina este o rusine¨ raspunsul baiaului: ¨sunt de acord cu tyne si eu am 22 ani si sunt virgin¨
nici el nu crede ca este o rusine daca se casatoreste virgin ...

asta e subiectu a raspuns la subiect .... dar cum trebie sa fii contra la tot ce se scrie te-ai luat si de saracul baiat
: sml-confused0067: Auzi rocsanyk3 ? Daca spui ca eu m-am luat de baiat,inseamna ca tu cand scri aici ,de fapt visezi; heeeeei, trezeste-te.


de la ce te-ai luat?
daca as visa nu ti-as raspunde la ce SCRII ... n-ai loc in visele mele ...
rocsanyk3
Postat pe 10 Ianuarie 2009 04:04
Din punctul meu de vedere va pot spune ca exista 2 tipuri de barbati: cei gelosi si pretentiosi, care prefera ca partenera sa fie virgina in noaptea nuntii, si cei indiferenti, carora nu le conteaza daca partenera e sau nu virgina in noaptea nuntii. Eu fac parte din cei indiferenti.
Roxy1000
Postat pe 10 Ianuarie 2009 10:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat...URGENT!!! 77 De la: evelinne 6 Mai 2014 20:13
ceva deosebit 2 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 14:51
NASI NECASATORITI??? 70 De la: lulu2bad 28 Noiembrie 2015 14:04
Lumanari rupte 16 De la: Eva33 2 August 2012 17:07
nunta la ortodocsi 1 De la: dana2005 26 Aprilie 2010 10:54