Setari Cookie-uri

care sunt adevaratele motivele pt care barbatii inseala?

De la: kudika161169, la data 2010-08-08 14:22:47normal,barbatii inseala pentru ca au cu cine........daca multe din reprezentantele sexului frumos s-ar respecta intr-atat de mult incat sa nu accepte barbatul altei femei si sa gaseasca un barbat intrutotul pentru ele,ei nu ar mai avea cu cine...dar ce sa-i faci,santem numite sexul slab(oare de ce????)
ESTI O IDEALISTA CU :"INTUTOTUL" FEMEILE NU-S "sexul slab" !! SUNT CELE MAI PUTERNICE FIINTE! >>cele de pe centura sunt "sexul slab"
kudika080388
Postat pe 8 August 2010 23:20
De la: kudika161169, la data 2010-08-08 14:22:47normal,barbatii inseala pentru ca au cu cine........daca multe din reprezentantele sexului frumos s-ar respecta intr-atat de mult incat sa nu accepte barbatul altei femei si sa gaseasca un barbat intrutotul pentru ele,ei nu ar mai avea cu cine...dar ce sa-i faci,santem numite sexul slab(oare de ce????)
ESTI O IDEALISTA CU :"INTUTOTUL" FEMEILE NU-S "sexul slab" !! SUNT CELE MAI PUTERNICE FIINTE! >>cele de pe centura sunt "sexul slab"
kudika080388
Postat pe 8 August 2010 23:20
De la: kudika161169, la data 2010-08-08 14:22:47normal,barbatii inseala pentru ca au cu cine........daca multe din reprezentantele sexului frumos s-ar respecta intr-atat de mult incat sa nu accepte barbatul altei femei si sa gaseasca un barbat intrutotul pentru ele,ei nu ar mai avea cu cine...dar ce sa-i faci,santem numite sexul slab(oare de ce????)
ESTI O IDEALISTA CU :"INTUTOTUL" FEMEILE NU-S "sexul slab" !! SUNT CELE MAI PUTERNICE FIINTE! >>cele de pe centura sunt "sexul slab"
kudika080388
Postat pe 8 August 2010 23:20
De la: kudika161169, la data 2010-08-08 14:22:47normal,barbatii inseala pentru ca au cu cine........daca multe din reprezentantele sexului frumos s-ar respecta intr-atat de mult incat sa nu accepte barbatul altei femei si sa gaseasca un barbat intrutotul pentru ele,ei nu ar mai avea cu cine...dar ce sa-i faci,santem numite sexul slab(oare de ce????)
ESTI O IDEALISTA CU :"INTUTOTUL" FEMEILE NU-S "sexul slab" !! SUNT CELE MAI PUTERNICE FIINTE! >>cele de pe centura sunt "sexul slab"
kudika080388
Postat pe 8 August 2010 23:20
De la: kudika080388, la data 2010-08-08 23:20:53
De la: kudika161169, la data 2010-08-08 14:22:47normal,barbatii inseala pentru ca au cu cine........daca multe din reprezentantele sexului frumos s-ar respecta intr-atat de mult incat sa nu accepte barbatul altei femei si sa gaseasca un barbat intrutotul pentru ele,ei nu ar mai avea cu cine...dar ce sa-i faci,santem numite sexul slab(oare de ce????)
ESTI O IDEALISTA CU :"INTUTOTUL" FEMEILE NU-S "sexul slab" !! SUNT CELE MAI PUTERNICE FIINTE! >>cele de pe centura sunt "sexul slab"







... ... oooops ... o misandra ... ... doar cele de pe centura sint slabe ... cele care curvarasesc prin vecini sint cele puternice (pentru ca fac ceea ce ''simt'' si nu cer bani inainte)... cele care avorteaza sint tot cele puternice ... si asa, din aproape in aproape ajungem la concluzia ca doar sex au marea majoritate in cap iar faptul ca isi rad progeniturile la face mai ''puternice'' ... asa ajunge femeia ''puternica'' sa isi ''aprecieze'' independenta (!!!) ... evitind orice relatie normala care ar putea avea si coborisuri ... ele vor doar urcusuri ...

marco918
Postat pe 8 August 2010 23:35
inteleg tot, chiar si parerea ta, motivele tale , dar nu inteleg un barbat care are tot, chiar o sotie mult mai tanara, care cred ca i-a satisfacut cam orice fantezie pe parcursul anilor, iar el nu doar ca a insealato, dar si-a mai facut o relatie, cu alta mai tanara, si dupa un an ii spune ca daca vrea sa accepte relatia lui, daca nu.. asta e! ce inseamna ?? lipsa de caracter?? ce i-a lipsit?? k, inteleg dorinta motivele inselari, dar chiar asa???
cris_cristina
Postat pe 8 August 2010 23:37
ai adresa ei de mail?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 07:38
De la: kudika312130, la data 2010-08-09 07:49:18da gabriela23_2004@yahoo.com


ooo, minunat!!! deseara am treaba!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 08:31
De la: kudika312130, la data 2010-08-09 07:41:27da, sotu meu a recunoscut, dar la ce bun??? preferam sa nu aflu...totul era asa de OK, totul a .. s-a.... ca un balon de sapun
in sufletul meu... il cred nevinovat.. culmea iubiriii... prostiei... oricum le inteleg pe toate cele de care am aflat.. trei la numar... am un sot .. de nota zece.. am dorit sa ii intorc "gestul" am ales meticulos si .. culmea .. am fost refuzata... tot de un inger de barbat..



probabil ca vei avea pare de acelasi tratament si in urmatorii ani. inarmeaza-te cu rabdare, tutun si multe batiste. asta pana cand te vei trezii!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 08:33
De la: kudika312130, la data 2010-08-09 08:36:53Promisiunile lui s-au conctretizat intr-un drum la avocat ..in caz de ... nebunie prelungila (!a mea i nu infidelitatea lui).. imi cedeaza totul inclusiv copilul.. prob e ca nu pot face publica intelegere si cunoscutii nu inteleg de ce l-am iertat.. asta ma macina sunt obisnuita sa spal rufele in familia... extinsa...


fa-ma sa inteleg!
ati facut un act in care se specifica, in cazu' in care se mai absoarbe in alta gaura, ca iti ramane totu' tie???
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 08:40
De la: kudika312130, la data 2010-08-09 08:45:32da, initial a incercat sa se fofileze..dar pt a face dovada viitorei lui bune credinte si fidelitate... e absurd eu nici nu-l mai vreau.. poate ca maine.. voi cadea in extrema cealalta.. si atunci va fi infernul.. cred in monogamie...
oricum dupa o saptamana de "paza" a trebuit sa mearga la servici, in ultima ora m-a sunt de cinci ori e disperat...e obsedat ca ii pot plati cu aceeasi moneda .. am si cu cine .. de obicei ma distrez pe flirturile cu altii... e diabolic..


e putin absurd.
daca tot ati ajuns la un avocat, era mai preferabil sa intocmiti un altfel de act. mai dureros da' mai practic.
trebuie sa ai un caracter foarte puternic sa rezisti unei casnicii in care suspiciunea, infidelitatea si permanenta stare de alerta se regasesc la orice pas.
tu cu inima cat un purice ca te va insela, totusi cu speranta ca vei ramane cu totu'( la un momendat chiar iti vei dorii asta!!). el cu gandu' ca intr-o buna zi ii vei platii cu aceiasi moneda..........frumoasa viata!!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 09:01
Barbatii n-au nevoie de motive ca sa insele.Au nevoie doar de..o ocazie..So o fac pt ca la originile lor sunt vanatori...Instinctual au nevoie sa "vaneze"sa-si reconfirme "barbatia".Dupa relatii indelungate,instinctul asta se diminueaza,dispare..Banuiesc ca-i pasioneaza mai mult jocul decat "prada"de aceea mare parte din ei se intorc la..nevasta..:)
Be_free
Postat pe 9 August 2010 09:49
majoritatea inseala pentru a dovedi cat de virili sunt si ca pot avea orice femeie isi doresc..orgoliu prostesc!!acum ceva vreme am auzit de la un tip ca (citez) "femeile sunt doar masini si jucarii sexuale pentru noi barbatii" ..ce pretentii sa mai ai de la un asemenea specimen?sa mai speri la dragoste adevarata si vesnica?
mentos
Postat pe 9 August 2010 13:23
De la: anaxor12, la data 2010-08-02 19:44:34de mult timp incerc sa inteleg care sunt motivele pt care barbatii inseala..si nici pana acum n am inteles...eu n am fost inselata..sau cel putin n am aflat.. in prezent am o relatie de aproape 2ani..si in afara de o discutie cu o tipa din alt oras pe care am vazut o pe messengerul prietenului..n am aflat nimic..
Deci pana la urma..poate sa mi spuna si mie cnva de ce naiba inseala barbatii?asta ca sa stiu si eu ce sa nu fac..sau ce sa fac...ca sa nu trec prin asa ceva...
am prietene care s au purtat foarte frum cu prietenii lor si au fost inselate si chiar si invers..adik s au purtat urat si s a sfarsit la fel..eu nu my stiu ce sa my cred...
++

Se presupune ca daca iubesti nu inseli oricum cred ca tu nu ai incredere pt ca ti amgesti viata cu teama asta care o ai ca o sa te insele.poti sa faci ce ai vrea sa te porti frumos sa l alinti sa faci totul perfect daca e sa te insele tot te insala sfatul meu traieste ti relatia si nu te stresa iubeste l un pic mai putin decat te iubeste el.
klaudyaO
Postat pe 9 August 2010 13:33
De la: klaudyaO, la data 2010-08-09 13:33:24
De la: anaxor12, la data 2010-08-02 19:44:34de mult timp incerc sa inteleg care sunt motivele pt care barbatii inseala..si nici pana acum n am inteles...eu n am fost inselata..sau cel putin n am aflat.. in prezent am o relatie de aproape 2ani..si in afara de o discutie cu o tipa din alt oras pe care am vazut o pe messengerul prietenului..n am aflat nimic..
Deci pana la urma..poate sa mi spuna si mie cnva de ce naiba inseala barbatii?asta ca sa stiu si eu ce sa nu fac..sau ce sa fac...ca sa nu trec prin asa ceva...
am prietene care s au purtat foarte frum cu prietenii lor si au fost inselate si chiar si invers..adik s au purtat urat si s a sfarsit la fel..eu nu my stiu ce sa my cred...
++

Se presupune ca daca iubesti nu inseli oricum cred ca tu nu ai incredere pt ca ti amgesti viata cu teama asta care o ai ca o sa te insele.poti sa faci ce ai vrea sa te porti frumos sa l alinti sa faci totul perfect daca e sa te insele tot te insala sfatul meu traieste ti relatia si nu te stresa iubeste l un pic mai putin decat te iubeste el.
asta cred si eu..cei care insala e clar ca nu isi iubesc partenerele si nici nevestele si nu dau nimic pe ele..eu zic ca nu trebuie iertat nici un barbat care insala daca il ierti te va insela si a doua si a treia oara pentru ca stie ca este iertat
kudika029282
Postat pe 9 August 2010 16:16
DA............. TOATA LUMEA E PLINA DE BOVINE............ MAI ALES DE BOII IN GENERAL BARBATII SUNT BOII....
kudika151469
Postat pe 9 August 2010 16:51
De la: kudika151469, la data 2010-08-09 16:51:18DA............. TOATA LUMEA E PLINA DE BOVINE............ MAI ALES DE BOII IN GENERAL BARBATII SUNT BOII....


si , tinand cont ca noi , femeile , i-am nascut si educat , noi ce suntem ?!!!!!!!!!!!
perce_neige
Postat pe 9 August 2010 17:09
De la: perce_neige, la data 2010-08-09 17:09:53
De la: kudika151469, la data 2010-08-09 16:51:18DA............. TOATA LUMEA E PLINA DE BOVINE............ MAI ALES DE BOII IN GENERAL BARBATII SUNT BOII....


si , tinand cont ca noi , femeile , i-am nascut si educat , noi ce suntem ?!!!!!!!!!!!


ingerasi creati pentru dragostea noastra! fiinte divine cu menire in iubire!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 17:15
De la: marco918, la data 2010-08-08 23:35:05
De la: kudika080388, la data 2010-08-08 23:20:53
De la: kudika161169, la data 2010-08-08 14:22:47normal,barbatii inseala pentru ca au cu cine........daca multe din reprezentantele sexului frumos s-ar respecta intr-atat de mult incat sa nu accepte barbatul altei femei si sa gaseasca un barbat intrutotul pentru ele,ei nu ar mai avea cu cine...dar ce sa-i faci,santem numite sexul slab(oare de ce????)
ESTI O IDEALISTA CU :"INTUTOTUL" FEMEILE NU-S "sexul slab" !! SUNT CELE MAI PUTERNICE FIINTE! >>cele de pe centura sunt "sexul slab"







... ... oooops ... o misandra ... ... doar cele de pe centura sint slabe ... cele care curvarasesc prin vecini sint cele puternice (pentru ca fac ceea ce ''simt'' si nu cer bani inainte)... cele care avorteaza sint tot cele puternice ... si asa, din aproape in aproape ajungem la concluzia ca doar sex au marea majoritate in cap iar faptul ca isi rad progeniturile la face mai ''puternice'' ... asa ajunge femeia ''puternica'' sa isi ''aprecieze'' independenta (!!!) ... evitind orice relatie normala care ar putea avea si coborisuri ... ele vor doar urcusuri ...

HAIT>>>DERAMJA-I "masculul" 1= cele ce curvarasesc prin vecinii >le lipsesc MULTE acasa ! 2= cele care fac avorturii > STIU CA NU AU BANI ,SA CREASCA COPII BINE ![numai "unii "fac copii >ca sa traiasca din alocatia celor mici !]
3="rad progeniturile " > DACA FEMIA N-AR EXISTA >>tu n-ai fii!!> ea naste ,ea tine casa ,ea este menajera ,doamna- n societate ,si... cand nu este si ... in pat >> TU TE DUCI LA DUDUILE DE PE BULEVARD >>SA-TI INDEPLINESTI "rahaturile de fantezii !!! >> FEMEILE ,DA,VOR SA FIE ELE INSELE !! SA FIE RESPECTATE !! asa ca ma lasiiiiiiiiiiiiii >de ce trebuie sa existe "si" COBORASURII ???
kudika080388
Postat pe 9 August 2010 17:42
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-09 09:01:32
De la: kudika312130, la data 2010-08-09 08:45:32da, initial a incercat sa se fofileze..dar pt a face dovada viitorei lui bune credinte si fidelitate... e absurd eu nici nu-l mai vreau.. poate ca maine.. voi cadea in extrema cealalta.. si atunci va fi infernul.. cred in monogamie...
oricum dupa o saptamana de "paza" a trebuit sa mearga la servici, in ultima ora m-a sunt de cinci ori e disperat...e obsedat ca ii pot plati cu aceeasi moneda .. am si cu cine .. de obicei ma distrez pe flirturile cu altii... e diabolic..


e putin absurd.
daca tot ati ajuns la un avocat, era mai preferabil sa intocmiti un altfel de act. mai dureros da' mai practic.
trebuie sa ai un caracter foarte puternic sa rezisti unei casnicii in care suspiciunea, infidelitatea si permanenta stare de alerta se regasesc la orice pas.
tu cu inima cat un purice ca te va insela, totusi cu speranta ca vei ramane cu totu'( la un momendat chiar iti vei dorii asta!!). el cu gandu' ca intr-o buna zi ii vei platii cu aceiasi moneda..........frumoasa viata!!!
kudika080388
Postat pe 9 August 2010 17:46
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-09 08:40:33
De la: kudika312130, la data 2010-08-09 08:36:53Promisiunile lui s-au conctretizat intr-un drum la avocat ..in caz de ... nebunie prelungila (!a mea i nu infidelitatea lui).. imi cedeaza totul inclusiv copilul.. prob e ca nu pot face publica intelegere si cunoscutii nu inteleg de ce l-am iertat.. asta ma macina sunt obisnuita sa spal rufele in familia... extinsa...


fa-ma sa inteleg!
ati facut un act in care se specifica, in cazu' in care se mai absoarbe in alta gaura, ca iti ramane totu' tie???
dl. >>CATE ODATA AVETI DREPTATE >>dand peste asa duduie ..>>.MAI FACUT SA RAD CU LACRAMII!!
kudika080388
Postat pe 9 August 2010 17:52
n-am vrut, iertati-ma!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 August 2010 17:54
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-09 08:31:16
De la: kudika312130, la data 2010-08-09 07:49:18da gabriela23_2004@yahoo.com


ooo, minunat!!! deseara am treaba!
AI DE GRIJA >>I-ATI PREZERVATIV ! ITI MULTUMESC FRUMOS >> M-AI FACUT SA RAD >> ca pana si cutul meu s-a speriat !
kudika080388
Postat pe 9 August 2010 17:55
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-09 17:54:40n-am vrut, iertati-ma!!
daca ai ferrarii >> NU SPERA SA SE 'ASFALTEZE " drumurile !! >>da va inteleg >> si INCA RAD ...
kudika080388
Postat pe 9 August 2010 18:00
De la: mentos, la data 2010-08-09 13:23:33majoritatea inseala pentru a dovedi cat de virili sunt si ca pot avea orice femeie isi doresc..orgoliu prostesc!!acum ceva vreme am auzit de la un tip ca (citez) "femeile sunt doar masini si jucarii sexuale pentru noi barbatii" ..ce pretentii sa mai ai de la un asemenea specimen?sa mai speri la dragoste adevarata si vesnica?
te consolez ,spunandu-ti : barbatii care sar ca puricii >>NU AU "pitic" si mereu schimba " partenera" CA SA FACA FATA ...hai....>7 MINUTE ATAT!!!!!!!!!!!!!!!!!
kudika080388
Postat pe 9 August 2010 18:05
bravo.........bun raspuns(daca noii e-am nascut noii ce suntem) ............fiinte finute......astea suntem noii in general........ FEMEILE
kudika151469
Postat pe 9 August 2010 23:07
De la: kudika296287, la data 2010-08-06 18:53:12prin natura lor barbatii sunt niste vanatori..
le place sa alerge dupa prada,o adulmeca,o prind,o savureaza si ...resturile le lasa...
trebuie sa fim noi cu un pas inaintea lor..
noi suntem mai inteligente si mai descurcarete


tocmai de asta ati dus lumea aici, unde nimeni nu poate conta pe nimeni in dragoste. de inteligente. da, azi sunteti inca, dar pierdeti teren continuu. barbatii se adapteaza la noile conditii rapid, in plus exista femei din alte rase care incep sa intre pe terenul de lupta dintre voi si ei. nu inca in romania, dar va fi cazul in doar cativa ani. se stie ca barbatii apreciaza mai mult femeile asiatice de exemplu, pentru ca nu tot timpul se chinuiesc sa fie cu pasi inainte. nu uita sa fie feminine. pe termen lung cred ca femeia caucaziana va fi specia cea mai putin dorita.

leo_
Postat pe 10 August 2010 09:57
De la: kudika080388, la data 2010-08-08 23:20:50
De la: kudika161169, la data 2010-08-08 14:22:47normal,barbatii inseala pentru ca au cu cine........daca multe din reprezentantele sexului frumos s-ar respecta intr-atat de mult incat sa nu accepte barbatul altei femei si sa gaseasca un barbat intrutotul pentru ele,ei nu ar mai avea cu cine...dar ce sa-i faci,santem numite sexul slab(oare de ce????)
ESTI O IDEALISTA CU :"INTUTOTUL" FEMEILE NU-S "sexul slab" !! SUNT CELE MAI PUTERNICE FIINTE! >>cele de pe centura sunt "sexul slab"


e incep sa ma indoiesc ca alea de pe centura sunt sexul slab. de multe ori cred ca ele sunt mai puternice si mai de onoare. sa stii ca am vazut foarte multe femei "onorabile" care se laudau ca au luat un suc gratis de la un tip, dar niciodata o prostituata care se lauda ca a inselat la plata pe unul chiar daca ala platea dublu. in plus respectivele presteaza o meserie din care ies doua persoane multumite, spre deosebire de multe alte femei care isi permit luxul de a fi ta_rfe doar din amuzament.

leo_
Postat pe 10 August 2010 10:05
De la: kudika195644, la data 2010-08-07 08:46:05prima oara e din curiozitate.apoi ca ti-a placut altcineva.apoi pentru ca de ce nu...alta data pentru ca ea a tras de mine.au fost motive multe,dar in primul rand PENTRU CA E ALTCEVA DECAT ACASA.cate din femeile de acasa fac sex oral?cate din femeile casatorite accepta sexul anal?spune-mi daca dupa doi ani de cand sunteti impreuna mai faceti sex altfeldecat in pozitia in care v-ati obisnuit.de cele mai multe ori deci clasica pozitie a misionarului.si sa vezi cat de adevarata e expresia "ca inainte dar mai rar".nu pot azi am o migrena.,sunt obosita,m-au frecat aia la servici...si multe altele.si atunci,cealalta zambeste,mai da si ochii peste cap si iti mai da de inteles ca sexul oral e visul ei,ca sexul anal este fantezia ei de mica,iti spune ca stie si un sex shop cu muilte jucarii pe care cea de lg tine nici nu vrea sa il vada si gata cu fidelitatea din cuplu.voi de ce ne inselati?eu nu am gasit niciodata adevaratul raspuns.eu stiu doar ca am prins momentul ala in care ceva era putred acasa si am reusit sa patrund in castelul de altfel foarte bine inchis.
au fost dati cand veneam din alta parte si abia asteptam sa imi iubesc sotia.nu stiu de ce dar dupa ma simteam mai bine cu ea.




Si cand aksa ai o femeie mult mai frumoasa decat cea cu care inseli????? Cand femeia de aksa vrea sa experimenteze cu tine fanteziile tale si poate vine si cu ceva in plus??? Cand si dupa 2 ani, cum sp tu sexule e bun, poate chiar mai bun, pt k ajungeti sa va cunoasteti mai bine si trairile st mai profunde????? Atunci explica-mi si mie de ce mai inselati?????? Zici k st probleme in relatie...si asa se rezolva? In bratele altei persoane?? Zici k apoi vine iubirea...si poti s treci peste ele? Nu cred...de fapt cred k mai adaugi inca una ..... Eu una as insela...si am inselat din razbunare, pt k nu m-ai suportam tradarile lui, ma ranise ff mult si vroiam s ii platesc cu aceeasi modeda...chiar dak tot eu am suferit dupa si el nu a aflat niciodata!
smoky_eyes
Postat pe 10 August 2010 10:59
De la: leo_, la data 2010-08-10 09:57:06
De la: kudika296287, la data 2010-08-06 18:53:12prin natura lor barbatii sunt niste vanatori..
le place sa alerge dupa prada,o adulmeca,o prind,o savureaza si ...resturile le lasa...
trebuie sa fim noi cu un pas inaintea lor..
noi suntem mai inteligente si mai descurcarete


tocmai de asta ati dus lumea aici, unde nimeni nu poate conta pe nimeni in dragoste. de inteligente. da, azi sunteti inca, dar pierdeti teren continuu. barbatii se adapteaza la noile conditii rapid, in plus exista femei din alte rase care incep sa intre pe terenul de lupta dintre voi si ei. nu inca in romania, dar va fi cazul in doar cativa ani. se stie ca barbatii apreciaza mai mult femeile asiatice de exemplu, pentru ca nu tot timpul se chinuiesc sa fie cu pasi inainte. nu uita sa fie feminine. pe termen lung cred ca femeia caucaziana va fi specia cea mai putin dorita.




Hmmmm....m-ai pus p ganduri cu asta! pierdem din feminitate...poate ai dreptate aici....femeile din ziua d azi uita sa fie femei si se maturizeaza/masculinizeaza prea mult....ne dirim frumusete, cariera, bani, iubire, familie...prea mult?? Dar care e diferenta dintre noi si asiatice??? Explica-mi
smoky_eyes
Postat pe 10 August 2010 11:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac????? 15 De la: Eva32 12 Mai 2011 02:58
Fetelor, cu ce ne imbracam in noaptea dintre ani? :) 37 De la: Barbie30_ 1 Decembrie 2010 11:16
dragoste sau obsesie? 10 De la: sirghea 7 Mai 2010 18:59
Un sfat...va rog!!! 5 De la: kudika1993 20 Septembrie 2011 18:41
un sfat va rog frumos 33 De la: polin 25 Noiembrie 2011 11:32