Setari Cookie-uri

care sunt adevaratele motivele pt care barbatii inseala?

De la: leo_, la data 2010-08-10 09:57:06
De la: kudika296287, la data 2010-08-06 18:53:12prin natura lor barbatii sunt niste vanatori..
le place sa alerge dupa prada,o adulmeca,o prind,o savureaza si ...resturile le lasa...
trebuie sa fim noi cu un pas inaintea lor..
noi suntem mai inteligente si mai descurcarete


tocmai de asta ati dus lumea aici, unde nimeni nu poate conta pe nimeni in dragoste. de inteligente. da, azi sunteti inca, dar pierdeti teren continuu. barbatii se adapteaza la noile conditii rapid, in plus exista femei din alte rase care incep sa intre pe terenul de lupta dintre voi si ei. nu inca in romania, dar va fi cazul in doar cativa ani. se stie ca barbatii apreciaza mai mult femeile asiatice de exemplu, pentru ca nu tot timpul se chinuiesc sa fie cu pasi inainte. nu uita sa fie feminine. pe termen lung cred ca femeia caucaziana va fi specia cea mai putin dorita.

sa inteleg ca-ti plac femeile umile ..?!si cele care stiu >>cama -sutra ..?! >>ADICA ACOLO UNDE O PUI >>sede//?!
kudika080388
Postat pe 12 August 2010 23:43
De la: kudika080388, la data 2010-08-12 23:33:33
De la: leo_, la data 2010-08-12 14:27:07
De la: kudika080388, la data 2010-08-12 12:44:42
De la: healthy010635, la data 2010-08-12 01:15:52Cine nu inseala traieste degeaba . Barbatul insurat dupa un timp este dornic de ceva nou ,un fund mai bombat ,un bust de ti lasa gura apa ,o gura mai senzuala si la pat o descatusare mai libertina .Femeia si ea dornica de ceva nou dar pentru ea curiozitatea este sa faca o comparatie intre ce are acasa noapte de noapte si un armasar nou .
APRECIEZ SINCERITATEA !! DAR chestia cu "armasarul"... = 7 MINUTE >>vezi ce cinstita sunt??? >>femeia NICIODATA NU INSEALA DIN CURIOZITATE ...ceva ii lipseste ACASA !!! SI DACA A LUAT-O PE "drumeagul" asta ,NICI CA SE MAI INTOARCE!!!!!


nu e adevarat, si la femei e curiozitatea. mai ales ca eram intr-o delegatie in care o tipa mi-a tinut 2 ore prelegere despre fidelitate, iar seara am intrat din greseala peste ea in camera si era cu unul in pat.
>>din greseal..?! sa fim seriosi >>DACA NICI USA NU ERA BLOCATA >>inseamna ca era cu prietenul si...NU-I PASA SI TE SI VERIFICA !!


esti tare de tot. la 400 de km de casa cu prietenul ei, iar sotul ei acasa nu? :)))) iar a doua zi a explicat ca a fost o eroare si ca bause prea mult. adevarul este ca si eu bausem la fel ca si ea (ca doar bausem impreuna) dar asta nu m-a facut sa intru intre ei.
leo_
Postat pe 13 August 2010 02:01
De la: kudika080388, la data 2010-08-12 23:43:06
De la: leo_, la data 2010-08-10 09:57:06
De la: kudika296287, la data 2010-08-06 18:53:12prin natura lor barbatii sunt niste vanatori..
le place sa alerge dupa prada,o adulmeca,o prind,o savureaza si ...resturile le lasa...
trebuie sa fim noi cu un pas inaintea lor..
noi suntem mai inteligente si mai descurcarete


tocmai de asta ati dus lumea aici, unde nimeni nu poate conta pe nimeni in dragoste. de inteligente. da, azi sunteti inca, dar pierdeti teren continuu. barbatii se adapteaza la noile conditii rapid, in plus exista femei din alte rase care incep sa intre pe terenul de lupta dintre voi si ei. nu inca in romania, dar va fi cazul in doar cativa ani. se stie ca barbatii apreciaza mai mult femeile asiatice de exemplu, pentru ca nu tot timpul se chinuiesc sa fie cu pasi inainte. nu uita sa fie feminine. pe termen lung cred ca femeia caucaziana va fi specia cea mai putin dorita.

sa inteleg ca-ti plac femeile umile ..?!si cele care stiu >>cama -sutra ..?! >>ADICA ACOLO UNDE O PUI >>sede//?!


umile si kama sutra... de unde le scoti soro :)) unde ai vazut tu combinatia asta? apropo, feminina inseamna orice altceva decat umila. si ca preferinta, imi plac femeile care stiu macar putin mai mult decat kama sutra.
leo_
Postat pe 13 August 2010 02:05
-barbatii inseala pentru ca asa e in natura lasat (si soarecele se satura de aceiasi gaura si isi sapa alta alaturi...) , iar femeile si satura la un moment dat sa triere paie...mai trec si pe coceni...,ce tot atita filozofie pe o tema veche de cind lumea.
RUY_BLAS
Postat pe 13 August 2010 12:00
De la: sirghea, la data 2010-08-13 12:00:27 -barbatii inseala pentru ca asa e in natura lasat (si soarecele se satura de aceiasi gaura si isi sapa alta alaturi...) , iar femeile si satura la un moment dat sa triere paie...mai trec si pe coceni...,ce tot atita filozofie pe o tema veche de cind lumea.





... gogule ... nu e nimic ''in natura'' ... ca banuiesc ca te consideri primatul cel mai evoluat ... e vorba doar de lipsa unor PRINCIPII si VALORI care ne diferentiaza de soareci si de paie ... propaganda sovietica a creat cu succes niste generatii de ''d-zei'' care traiesc pe baza simturilor primare de animale salbatice ...

... asa cum spui si tu ORICE gaura e la fel ... ca si ORICE cocean sau pai ... cei stabili emotional si social au inteles asta de mult ... dar nu e cazul multor romani ... un soarece face o alta gaura nu pentru divertisment ci pentru supravietuire ... dar oamenii NU AU TIMP pentru asa ceva ... romanii pierd timp si energie incercind gauri pe alaturi in timp ce, probabil, gaura lor e ocupata de altul ... totul din prostie si non-valori ... o gaura odata parasita nu mai este aceiasi orice ai face ... si apoi se pling ca ajung unde ajung ... MATURIZATI-VA ...

marco918
Postat pe 13 August 2010 12:29
De la: marco918, la data 2010-08-13 12:29:09
De la: sirghea, la data 2010-08-13 12:00:27 -barbatii inseala pentru ca asa e in natura lasat (si soarecele se satura de aceiasi gaura si isi sapa alta alaturi...) , iar femeile si satura la un moment dat sa triere paie...mai trec si pe coceni...,ce tot atita filozofie pe o tema veche de cind lumea.





... gogule ... nu e nimic ''in natura'' ... ca banuiesc ca te consideri primatul cel mai evoluat ... e vorba doar de lipsa unor PRINCIPII si VALORI care ne diferentiaza de soareci si de paie ... propaganda sovietica a creat cu succes niste generatii de ''d-zei'' care traiesc pe baza simturilor primare de animale salbatice ...

... asa cum spui si tu ORICE gaura e la fel ... ca si ORICE cocean sau pai ... cei stabili emotional si social au inteles asta de mult ... dar nu e cazul multor romani ... un soarece face o alta gaura nu pentru divertisment ci pentru supravietuire ... dar oamenii NU AU TIMP pentru asa ceva ... romanii pierd timp si energie incercind gauri pe alaturi in timp ce, probabil, gaura lor e ocupata de altul ... totul din prostie si non-valori ... o gaura odata parasita nu mai este aceiasi orice ai face ... si apoi se pling ca ajung unde ajung ... MATURIZATI-VA ...



deci "tovarase rege al capsunarilor"...daca ai folosi un limbaj adecvat poate as intra in legatura cu tine...am spus poate.am afirmat ca nu raspund la provocari si nu fac polemici cu nimeni indiferent de cit de "EVOLUAT "s-ar crede...eu nu sunt decit un om care are o parere ,pe care o exprim si o sustin un pic mai altfel ...si cine vrea sa inteleaga acest lucru bine cine nu ...e dreptul sau sa nu tina cont de ea.deci eu nu jignesc...acel apelativ de la inceput este adevarat pentru ca asa te-ai definit...mai tii minte? nu vreau sa-mi raspunzi nu ma ridic la nivelul tau...asa ca te rog nu te obosi...ai grija sa faci norma la cules acolo in Spania si morala pentru cei de aici laso in seama altora ...avem destui din astia."succesuri"
RUY_BLAS
Postat pe 13 August 2010 16:00
De la: sirghea, la data 2010-08-13 16:00:56
De la: marco918, la data 2010-08-13 12:29:09
De la: sirghea, la data 2010-08-13 12:00:27 -barbatii inseala pentru ca asa e in natura lasat (si soarecele se satura de aceiasi gaura si isi sapa alta alaturi...) , iar femeile si satura la un moment dat sa triere paie...mai trec si pe coceni...,ce tot atita filozofie pe o tema veche de cind lumea.





... gogule ... nu e nimic ''in natura'' ... ca banuiesc ca te consideri primatul cel mai evoluat ... e vorba doar de lipsa unor PRINCIPII si VALORI care ne diferentiaza de soareci si de paie ... propaganda sovietica a creat cu succes niste generatii de ''d-zei'' care traiesc pe baza simturilor primare de animale salbatice ...

... asa cum spui si tu ORICE gaura e la fel ... ca si ORICE cocean sau pai ... cei stabili emotional si social au inteles asta de mult ... dar nu e cazul multor romani ... un soarece face o alta gaura nu pentru divertisment ci pentru supravietuire ... dar oamenii NU AU TIMP pentru asa ceva ... romanii pierd timp si energie incercind gauri pe alaturi in timp ce, probabil, gaura lor e ocupata de altul ... totul din prostie si non-valori ... o gaura odata parasita nu mai este aceiasi orice ai face ... si apoi se pling ca ajung unde ajung ... MATURIZATI-VA ...



deci "tovarase rege al capsunarilor"...daca ai folosi un limbaj adecvat poate as intra in legatura cu tine...am spus poate.am afirmat ca nu raspund la provocari si nu fac polemici cu nimeni indiferent de cit de "EVOLUAT "s-ar crede...eu nu sunt decit un om care are o parere ,pe care o exprim si o sustin un pic mai altfel ...si cine vrea sa inteleaga acest lucru bine cine nu ...e dreptul sau sa nu tina cont de ea.deci eu nu jignesc...acel apelativ de la inceput este adevarat pentru ca asa te-ai definit...mai tii minte? nu vreau sa-mi raspunzi nu ma ridic la nivelul tau...asa ca te rog nu te obosi...ai grija sa faci norma la cules acolo in Spania si morala pentru cei de aici laso in seama altora ...avem destui din astia."succesuri"






... draga gogule ... numele de gogu nu este o jignire decit in mintea ta imbicsita de clisee ... e doar un nume pe care tu il asociezi cu ''glumitzele'' din creierul tau spalat ... iar ideiile tale sint la fel de bune si de pertinente ca ale unuia de teapa ta ... adica un ''realism'' de mahala gingava ...
... nu iti face probleme ... eu imi fac norma la capsunarit si de aceea nu mai sint frustrat ca tine ... in plus fata de asta mai trimit si in romania ca sa facilitez viata, in mod indirect desigur, unor neispraviti ca tine ... care traiesc pe baza de simturi si doar numele de roman ii mai aduce o simpatie din partea mea ... sint sigur ca nu stii ce inseamna asta ... asa ca scuteste-ma de gogoritzele tale frustrate ...



marco918
Postat pe 13 August 2010 16:31
De la: kudika195644, la data 2010-08-07 08:46:05prima oara e din curiozitate.apoi ca ti-a placut altcineva.apoi pentru ca de ce nu...alta data pentru ca ea a tras de mine.au fost motive multe,dar in primul rand PENTRU CA E ALTCEVA DECAT ACASA.cate din femeile de acasa fac sex oral?cate din femeile casatorite accepta sexul anal?spune-mi daca dupa doi ani de cand sunteti impreuna mai faceti sex altfeldecat in pozitia in care v-ati obisnuit.de cele mai multe ori deci clasica pozitie a misionarului.si sa vezi cat de adevarata e expresia "ca inainte dar mai rar".nu pot azi am o migrena.,sunt obosita,m-au frecat aia la servici...si multe altele.si atunci,cealalta zambeste,mai da si ochii peste cap si iti mai da de inteles ca sexul oral e visul ei,ca sexul anal este fantezia ei de mica,iti spune ca stie si un sex shop cu muilte jucarii pe care cea de lg tine nici nu vrea sa il vada si gata cu fidelitatea din cuplu.voi de ce ne inselati?eu nu am gasit niciodata adevaratul raspuns.eu stiu doar ca am prins momentul ala in care ceva era putred acasa si am reusit sa patrund in castelul de altfel foarte bine inchis.
au fost dati cand veneam din alta parte si abia asteptam sa imi iubesc sotia.nu stiu de ce dar dupa ma simteam mai bine cu ea.

stii de ce te simteai mai bine cu ea decat cu sotia ta? pt ca orice fruct interzis este al naibii de bun
DORINABEATRICE
Postat pe 13 August 2010 17:07
De la: DORINABEATRICE, la data 2010-08-13 17:07:59
De la: kudika195644, la data 2010-08-07 08:46:05prima oara e din curiozitate.apoi ca ti-a placut altcineva.apoi pentru ca de ce nu...alta data pentru ca ea a tras de mine.au fost motive multe,dar in primul rand PENTRU CA E ALTCEVA DECAT ACASA.cate din femeile de acasa fac sex oral?cate din femeile casatorite accepta sexul anal?spune-mi daca dupa doi ani de cand sunteti impreuna mai faceti sex altfeldecat in pozitia in care v-ati obisnuit.de cele mai multe ori deci clasica pozitie a misionarului.si sa vezi cat de adevarata e expresia "ca inainte dar mai rar".nu pot azi am o migrena.,sunt obosita,m-au frecat aia la servici...si multe altele.si atunci,cealalta zambeste,mai da si ochii peste cap si iti mai da de inteles ca sexul oral e visul ei,ca sexul anal este fantezia ei de mica,iti spune ca stie si un sex shop cu muilte jucarii pe care cea de lg tine nici nu vrea sa il vada si gata cu fidelitatea din cuplu.voi de ce ne inselati?eu nu am gasit niciodata adevaratul raspuns.eu stiu doar ca am prins momentul ala in care ceva era putred acasa si am reusit sa patrund in castelul de altfel foarte bine inchis.
au fost dati cand veneam din alta parte si abia asteptam sa imi iubesc sotia.nu stiu de ce dar dupa ma simteam mai bine cu ea.

stii de ce te simteai mai bine cu ea decat cu sotia ta? pt ca orice fruct interzis este al naibii de bun







... sa fim seriosi ... daca nu e vorba de un ''fruct'' foarte accesibil ce buna i s-ar fi parut nevasta-sa !!! ... asa ca probabil pe ea o pompeaza altul si ... viva la rromania ...

marco918
Postat pe 13 August 2010 17:14
Motivele adevarate pentru care inseala barbatii sunt acelea pentru care femeile nu vor sa le ofere!!! si anume barbatul daca nu are ce-si doreste acasa atunci sigur v-a cauta in alta parte compasiunea care ii lispeste acasa , dar mai este si lipsa comunicarii care le face de asemenea si pe femei sa insele numai ca o fac cum se spune''cu suflet''.
Trebuie sa intelegem ca barbatul este nativ un vanator si nu se va opri pana nu v-a da de partenera care ii va demonstra ca este cel mai bun vanat si care ii lasa libertatea de a decide daca exista vre-o diferenta intre ea si cealalta , dar atentie cu tact pentru ca vorba aia daca vrei sa pastrezi ceva mai intorci privirea in cealalta parte , dar nu inseamna ca nu-i poti face surprize cum ar fi seri romantice si altele. Din pacate femeile uita ce inseamna sarea si piperul unei relatii si se plang ca tot ele sunt cele inselate in loc sa caute cauza si sa faca un efort minim din partea lor in care sa-si faca partenerii sa inteleaga ca tot ele sunt mai bune , mai tandre , mai iubitoare etc...
pantegrus
Postat pe 13 August 2010 19:19
De la: healthy010635, la data 2010-08-12 01:15:52Cine nu inseala traieste degeaba . Barbatul insurat dupa un timp este dornic de ceva nou ,un fund mai bombat ,un bust de ti lasa gura apa ,o gura mai senzuala si la pat o descatusare mai libertina .Femeia si ea dornica de ceva nou dar pentru ea curiozitatea este sa faca o comparatie intre ce are acasa noapte de noapte si un armasar nou .


un sot ai o sotie, oameni seriosi isi vad de casa lor, de copiii lor, de treburile lor, nu se uita dupa funduri bombate si gura senzuala
angelradios
Postat pe 13 August 2010 19:44
cine iubeste cu adevarat si se teme sa nu piarda partenerul ..nu va insela.....de ex.acelasi barbat intr-o relatie poate insela(pt ca nui pasa de partener)si in alta relatie nu inseala pt ca nu vrea sa piarda acea persoana......si stim ca infidelitatea mai devreme sau mai tarziu duce la separare,,,chiar daca pe moment te faci ca treci cu vederea ..in timp sentimentele se diminueaza la 0......barbatii inseala mai mult si pt ca ; au impresia ca poate minti la nesfarsit......si desconsidera persoana de langa el ca fiind o persoana slaba....si accepta tot...dar cand se vad parasiti fac ca si ''trenul''
healthy006849
Postat pe 14 August 2010 05:16
De la: leo_, la data 2010-08-13 02:01:34
De la: kudika080388, la data 2010-08-12 23:33:33
De la: leo_, la data 2010-08-12 14:27:07
De la: kudika080388, la data 2010-08-12 12:44:42
De la: healthy010635, la data 2010-08-12 01:15:52Cine nu inseala traieste degeaba . Barbatul insurat dupa un timp este dornic de ceva nou ,un fund mai bombat ,un bust de ti lasa gura apa ,o gura mai senzuala si la pat o descatusare mai libertina .Femeia si ea dornica de ceva nou dar pentru ea curiozitatea este sa faca o comparatie intre ce are acasa noapte de noapte si un armasar nou .
APRECIEZ SINCERITATEA !! DAR chestia cu "armasarul"... = 7 MINUTE >>vezi ce cinstita sunt??? >>femeia NICIODATA NU INSEALA DIN CURIOZITATE ...ceva ii lipseste ACASA !!! SI DACA A LUAT-O PE "drumeagul" asta ,NICI CA SE MAI INTOARCE!!!!!


nu e adevarat, si la femei e curiozitatea. mai ales ca eram intr-o delegatie in care o tipa mi-a tinut 2 ore prelegere despre fidelitate, iar seara am intrat din greseala peste ea in camera si era cu unul in pat.
>>din greseal..?! sa fim seriosi >>DACA NICI USA NU ERA BLOCATA >>inseamna ca era cu prietenul si...NU-I PASA SI TE SI VERIFICA !!


esti tare de tot. la 400 de km de casa cu prietenul ei, iar sotul ei acasa nu? :)))) iar a doua zi a explicat ca a fost o eroare si ca bause prea mult. adevarul este ca si eu bausem la fel ca si ea (ca doar bausem impreuna) dar asta nu m-a facut sa intru intre ei.
am inteles >>>era colega !>>AMANTUL cand ii ard calacaiile ,face si 4000 km. >>PAI VEZI ..?1 N-AI INTRAT INTRE EI CA NU PRACTICI swingul..ESTI inca conservator
kudika080388
Postat pe 14 August 2010 06:57
De la: anaxor12, la data 2010-08-02 19:44:34de mult timp incerc sa inteleg care sunt motivele pt care barbatii inseala..si nici pana acum n am inteles...eu n am fost inselata..sau cel putin n am aflat.. in prezent am o relatie de aproape 2ani..si in afara de o discutie cu o tipa din alt oras pe care am vazut o pe messengerul prietenului..n am aflat nimic..
Deci pana la urma..poate sa mi spuna si mie cnva de ce naiba inseala barbatii?asta ca sa stiu si eu ce sa nu fac..sau ce sa fac...ca sa nu trec prin asa ceva...
am prietene care s au purtat foarte frum cu prietenii lor si au fost inselate si chiar si invers..adik s au purtat urat si s a sfarsit la fel..eu nu my stiu ce sa my cred...


Ca la scoala - Noi, care estem, o dam pe langa pentru ca si deoarece omul nu este un animal monogam. Este prin simpla esenta poligam.
Monogamia a fost "introdusa" prin Biserica si reguli sociale. Infidelitatea este forma colocviala, informala de a fi asa cum este omul (cand spun om, spun barbat/femeie)...poligam.
Magraonu_
Postat pe 14 August 2010 13:09
De la: kudika080388, la data 2010-08-14 06:57:17
De la: leo_, la data 2010-08-13 02:01:34
De la: kudika080388, la data 2010-08-12 23:33:33
De la: leo_, la data 2010-08-12 14:27:07
De la: kudika080388, la data 2010-08-12 12:44:42
De la: healthy010635, la data 2010-08-12 01:15:52Cine nu inseala traieste degeaba . Barbatul insurat dupa un timp este dornic de ceva nou ,un fund mai bombat ,un bust de ti lasa gura apa ,o gura mai senzuala si la pat o descatusare mai libertina .Femeia si ea dornica de ceva nou dar pentru ea curiozitatea este sa faca o comparatie intre ce are acasa noapte de noapte si un armasar nou .
APRECIEZ SINCERITATEA !! DAR chestia cu "armasarul"... = 7 MINUTE >>vezi ce cinstita sunt??? >>femeia NICIODATA NU INSEALA DIN CURIOZITATE ...ceva ii lipseste ACASA !!! SI DACA A LUAT-O PE "drumeagul" asta ,NICI CA SE MAI INTOARCE!!!!!


nu e adevarat, si la femei e curiozitatea. mai ales ca eram intr-o delegatie in care o tipa mi-a tinut 2 ore prelegere despre fidelitate, iar seara am intrat din greseala peste ea in camera si era cu unul in pat.
>>din greseal..?! sa fim seriosi >>DACA NICI USA NU ERA BLOCATA >>inseamna ca era cu prietenul si...NU-I PASA SI TE SI VERIFICA !!


esti tare de tot. la 400 de km de casa cu prietenul ei, iar sotul ei acasa nu? :)))) iar a doua zi a explicat ca a fost o eroare si ca bause prea mult. adevarul este ca si eu bausem la fel ca si ea (ca doar bausem impreuna) dar asta nu m-a facut sa intru intre ei.
am inteles >>>era colega !>>AMANTUL cand ii ard calacaiile ,face si 4000 km. >>PAI VEZI ..?1 N-AI INTRAT INTRE EI CA NU PRACTICI swingul..ESTI inca conservator

da, ai dreptate... la swing inca nu am ajuns. am prea dezvoltat simtul proprietatii.
leo_
Postat pe 14 August 2010 13:34
De la: healthy006849, la data 2010-08-14 05:16:06cine iubeste cu adevarat si se teme sa nu piarda partenerul ..nu va insela.....de ex.acelasi barbat intr-o relatie poate insela(pt ca nui pasa de partener)si in alta relatie nu inseala pt ca nu vrea sa piarda acea persoana......si stim ca infidelitatea mai devreme sau mai tarziu duce la separare,,,chiar daca pe moment te faci ca treci cu vederea ..in timp sentimentele se diminueaza la 0......barbatii inseala mai mult si pt ca ; au impresia ca poate minti la nesfarsit......si desconsidera persoana de langa el ca fiind o persoana slaba....si accepta tot...dar cand se vad parasiti fac ca si ''trenul''

ei se cred niste vantori...dar li se mai termina si resursele!
roz5blue6lila7
Postat pe 14 August 2010 13:44
sunt sinonime cu motivele pentru care si femeia face acelasi lucru: plictiseala, curiozitate, lipsa afectiunii, a iubirii , a intelegerii in cuplu !
negrul_de_serviciu
Postat pe 14 August 2010 16:15
MA LASATI CU AIA CARE O FAC PENTRU CA LE LIPSESTE CEVA ACASA...ASTEA SUNT CONCEPTIILE LUI BUNICA......LE LIPSESTE CEVA LA CAP, O FAC DIN PLICTISEALA,SUNT FRUSTRATI, SUNT INFERIORI CELUI DE ACASA....NU SUPERIORI,ASA FACEAU SI PARINTII,UNUL DIN PARINTI(SE TRANSMITE GENA),....DE CE TREBUIE SA LE GASIM NOI SCUZE, SAU ACUZE..... O FAC DE DRAGUL DE-A O FACE PASAGER,REGULAT, SAU PENTRU O VIATA....ASTIA SUNT FEMEI,BARBATI....
kudika227120
Postat pe 14 August 2010 17:36
barbatii cat si femeile inseala din cauza lipsei de respect , comunicare intre ei ...dar si din cauze des intalnite ... nu au "frica de D-zeu " ... motive sunt multe daca incerci sa gasesti ... dar unde este puterea cuvantului si dorintei fiecarei persoane de a face totul "cum trebuie " ...ca "la carte"...unde va este "credinta" oameni buni.
mihaelabuzdugan2010
Postat pe 14 August 2010 17:36
De la: wewe245, la data 2010-08-07 11:33:26Prin natura sa omul este facut sa insele...chiar daca este barbat sau femeie...din punctul meu de vedere ar fi o cauza principala:::partenerul nu este satisfacut psihic de catre celalalt dar nu are puterea sa recunoasca.

good point ;)
kudika1112
Postat pe 15 August 2010 06:56
barbatii inseala cu s-au fara motiv asa sint de la mama natura,altii asa au fost educati dar asta nu inseanma ca toti fac la fel depinde de norocul tau s-au mai bine de alegerile care le faci tu ,sa dea dumnezeu sa nu ai parte de asa ceva,pentru ca te va urmari toata viata ideea asta,si vei fi mereu in garda si nu e bine penrtu cuplu asa ca doamne ajuta
kudika189553
Postat pe 15 August 2010 12:27
din experienat iti spunca nu exista o regula generala de ce inseala cand sunt mai tineri vor sa cunoasca cat mai multe domnisoare frumoase si sa faca o experienta cand cresc ceva mai mari 28-35 cunostinte i-au marturisit ca au inselat atunci cand pur si simplu in relatia lor a intervenit rutina si simteau nevoia sa evadeze ..acum ca te inseala cu secretara sau cu o tipa total necunoscuta am ajuns la o singura concluzie barbati inseala indiferent de varsta si motivele sunt diverse asa sunt ei sa fie vanatori noi vanat!
funky_mo
Postat pe 15 August 2010 13:27
De la: bogdan76, la data 2010-08-07 22:15:08
De la: kudika151469, la data 2010-08-07 06:29:55BARBATII INSALA PENTRUCA SUNT NISTE BOII IAR FEMEILE INSALA....PENTRU CA SUNT VACI....

si toata lumea e plina de bovine?
ce de lapte...si de vitei
si ce rau v-au facut bietele animale sa le jigniti asa comparandu-le cu astfel de persoane?
mitza81
Postat pe 15 August 2010 23:32
De la: bogdan76, la data 2010-08-07 22:15:08
De la: kudika151469, la data 2010-08-07 06:29:55BARBATII INSALA PENTRUCA SUNT NISTE BOII IAR FEMEILE INSALA....PENTRU CA SUNT VACI....

si toata lumea e plina de bovine?
ce de lapte...si de vitei
si ce rau v-au facut bietele animale sa le jigniti asa comparandu-le cu astfel de persoane?
mitza81
Postat pe 15 August 2010 23:32
pai nu realizeaza ca aceste animale le sunt superioare
angelradios
Postat pe 16 August 2010 16:42
saracutzele
yumy
Postat pe 16 August 2010 16:45
apropo!!! daca te inseala ...ce!!! sunt lucruri mai de pret si mult mai importante in aceasta lume decat sa stai cu gandul la...vai de mine ...ce ma fac. Sa fim seriosi si realisti.
Sunt vorbe din ,,batrani,,...este al tau/ta cat timp sunteti de mana , sau in casa...in rest !!! (ce faci cand nu este langa tine ?..te duci sa il spionezi ,sau mai bine il legi de tine...sau stai cu gandul ca te va insela si a doua oara)
oameni buni ... cine este sa insele ...inseala,dar exceptii sunt si au existat de cand ,,lumea,,
Nu incercati sa ,, stati doar cu gandul la asa ceva,, bucurati-va de viata si de tot ceea ce va inconjoara.
Daca nu!!!...exista si alte probleme mai grave in a ceasta lume ...
mihaelabuzdugan2010
Postat pe 16 August 2010 16:55
exact cand e sa insele te inseala si cu tine de mana, si chiar daca doare asta e trebuie sa mergi mai departe, si daca ma gandesc mai bine lumea e facuta din inselatorie
yumy
Postat pe 16 August 2010 17:00
Femeile daca nu ar accepta avansuri straine ,Barbatii nu ar insela .Si atunci cine este de vina?
healthy010635
Postat pe 16 August 2010 23:47
scuzama.. eu iam oferit tot ce ai scris tu acolo.. si tot m`a inselat.. :| poti sa`mi spui dc? ca eu una nu vad dc a facuto... si nici nu pot sa zic ca am un aspect fizic neplacut..pt ca nu e asa. Culmea e ca cea cu care ma inselat nu are nmk deosebit ..ast raspuns
Pissy17
Postat pe 17 August 2010 03:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie fara obligatii bazata pe sex 36 De la: brunetik_crysa 6 Mai 2010 17:56
DRAGOSTE SAU BANI ? 10 De la: kudika009316 29 Iunie 2009 19:33
sotia/partenera me /ma anselat cu fratelemeu cred eu 0 De la: 15 Octombrie 2012 00:54
iubiri 6 De la: simonycik 28 Septembrie 2009 12:47
Mai poate fi vorba de....noi 0 De la: 16 Ianuarie 2011 18:59