Setari Cookie-uri

care sunt adevaratele motivele pt care barbatii inseala?

De la: denis_3d25, la data 2010-08-18 19:15:27
De la: anaxor12, la data 2010-08-02 19:44:34de mult timp incerc sa inteleg care sunt motivele pt care barbatii inseala..si nici pana acum n am inteles...eu n am fost inselata..sau cel putin n am aflat.. in prezent am o relatie de aproape 2ani..si in afara de o discutie cu o tipa din alt oras pe care am vazut o pe messengerul prietenului..n am aflat nimic..
Deci pana la urma..poate sa mi spuna si mie cnva de ce naiba inseala barbatii?asta ca sa stiu si eu ce sa nu fac..sau ce sa fac...ca sa nu trec prin asa ceva...
am prietene care s au purtat foarte frum cu prietenii lor si au fost inselate si chiar si invers..adik s au purtat urat si s a sfarsit la fel..eu nu my stiu ce sa my cred...



Inainte de toate, te felicit pt interesul tau, de a descoperii ADEVARUL

Insa, ...a insela, a mintzii, a trada, ... nu este nicidecum un atribut al sexului masculin si nici invers...

Adevarul,... este o stare spirituala superioara, de multzumire si intzelegere.... adevarul nu se poate exprima prin limba pamantenilor, pt ca insa-si diversele limbi si literaturi pamantene , sint o forma de inselatorie la adresa sufletelor....

Da, vorbirea limbilor pamantene , este vorbirea in limbi sataniste, Luciferice...
Limbile satanice, ne permit sa ne mintzim intre noi, sa ne inselam , sa judecam gresit, sa condamnam entitatzile superioare de lumina....

Vorbirea in limba Adevarului insa, este vorbirea prin telepatie... Prin telepatie, nu se transmit cuvinte gramaticale, ci se transmit vibratzii energetice, ganduri vizuale, imagini senzuale ... Prin telepatie, nu se poate mintzii sau insela . Telepatia, este lumea ingerilor, in care dracul, nu se mai poate ascunde...

In acea lume, totul este evident ...

Deci ? Cum e ? Ai intzeles ceva din tot ce am spus ?

Ai reusit sa deduci ca nimeni in afara de noi insine nu ne poate insela ???

Nu barbatzii si nu femeile ne inseala, ci propriul nostru creier limitat, care se interpune in fatza sufletului...

Lumea aceasta toata , este o inselatorie ... insasi conceptul despre viatza si moarte , stiintza , cultura , religie ... toate sint aberatzii Satanice/Luciferice ...

Isus Hristos, s-a coborat la noi in iad, pt ca sa-i ridice pe cei ce-i aud glasul ... Si glasul lui, este Adevarul, Iubirea, Viatza vesnica...

Cultele religioase de toate felurile, promoveaza dumnezei mortzi,istorici, pictatzi in cartzi, pe panze sau cioplitzi in lemn, fier , etc... Asta este inselatorie !!!
Scolile, promoveaza concurentza si asuprirea aproapelui... Asta este satanismul !!!
Justitzia, Este ingerul orb, cazut in intuneric, care s-a pus pe tronul lui dumnezeu, judecand lumea !!!

Astea sint inselatoriile adevarate , despre care ar trebuii sa-ti faci griji...

Si cand vei intzelege adevarul si viatza vesnica, vei privi aceasta lume, aceasta imparatzie a iadului, ca pe o scurta excursie la bunici... ca pe o excursie la crescatoria viermilor de matase , ce sint pe calea de a devenii fluturasi

Iesi afara din lumea viermilor, deschide-ti aripile si intzelege, ...ca dumnezeu nu are si nu a avut niciodata dusmani

Iadul, in imparatzia lui dumnezeu, nu este nimic altceva, decat un parc al copiilor... si cei ce-i asculta glasul , se inaripeaza si parasesc parcul viermilor de matase

In caz ca nu ai intzeles nimic nu-i nici o problema, ia-tzi o galetutza si o lopatzica si mergi la groapa de nisip ... si cand dumnezeu va lua de la tine galetutza si lopatzica si o va da altui copilas, sa nu plangi dupa ele ci sa intzelegi ca dumnezeu vrea sa te invetze sa-i iubesti si pe cei mai micutzi decat tine

....ai dreptate ...sunt cuvinte adevarate si corecte...te felicit pentru intelepciunea si inteligenta de care dai dovada prin spusul acestor vorbe...( ai aplicat acea zicala: gandeste cand vorbesti)...
mihaelabuzdugan2010
Postat pe 18 August 2010 20:52
rutina si tentatia..insa eu niciodata nu am avut tendinta sa insel...stiu ca am prieten , imi vad de viata.Dar sunt femeie! femei fidele mai exista , insa la capitolul barbati , ma indoiesc...
dyanna19890
Postat pe 19 August 2010 02:36
Ca bine zici dyanna... Poate o sa-mi sariti in cap toti dar eu cred k toti barbatii inseala intr-un moment sau altul al relatiei. Este doar o chestiune de timp.

Si cred k toate suntem constiente de asta, atunci de ce majoritatea sustinem "vai doamnee, n-o sa accept asta niciodata...". Din moment ce deja stii asta, intr-o oarecare masura o accepti. Ce alegi mai departe? O casatorie, o viata alaturi de o persoana kre stii k te va insela (chiar dak tu intorci capul si te faci k n-ai vazut), o viata de desfrau, doar sex, relatii pasagere in speranta k nu vei fi inselata, ci o vei face tu altora sau te calugaresti?

Compromis dragelor... traiesti viata si iei lucrurile de zi cu zi asa cum sunt, iar knd esti pusa in fata faptului implinit atunci sa-ti vezi reactia (poate vei fi si tu uimita de cum te comporti si ce decizie iei).

Orikm eu sunt de parere ca barbatul cu adevarat prost este cel kre nu stie sa se fereasca, dak a aflat sotia/iubita k ai inselat-o, atunci taree prost trebuie sa fii...


A nu se intelege k femeile sunt niste sfinte, exista multe kre inseala, dar procentajul este muuuult mai mic decat al barbatilor....
andrutz_
Postat pe 19 August 2010 08:54
De la: andrutz_, la data 2010-08-19 08:54:48Ca bine zici dyanna... Poate o sa-mi sariti in cap toti dar eu cred k toti barbatii inseala intr-un moment sau altul al relatiei. Este doar o chestiune de timp.

Si cred k toate suntem constiente de asta, atunci de ce majoritatea sustinem "vai doamnee, n-o sa accept asta niciodata...". Din moment ce deja stii asta, intr-o oarecare masura o accepti. Ce alegi mai departe? O casatorie, o viata alaturi de o persoana kre stii k te va insela (chiar dak tu intorci capul si te faci k n-ai vazut), o viata de desfrau, doar sex, relatii pasagere in speranta k nu vei fi inselata, ci o vei face tu altora sau te calugaresti?

Compromis dragelor... traiesti viata si iei lucrurile de zi cu zi asa cum sunt, iar knd esti pusa in fata faptului implinit atunci sa-ti vezi reactia (poate vei fi si tu uimita de cum te comporti si ce decizie iei).

Orikm eu sunt de parere ca barbatul cu adevarat prost este cel kre nu stie sa se fereasca, dak a aflat sotia/iubita k ai inselat-o, atunci taree prost trebuie sa fii...


A nu se intelege k femeile sunt niste sfinte, exista multe kre inseala, dar procentajul este muuuult mai mic decat al barbatilor....


pe tine te vor insela toti barbatii sa stii. si asta pentru ca tu deja stii ce o sa se intample si exact asta vei atrage. prietena mea de exemplu a stiut ca fiecare barbat e diferit si a avut noroc in alegere. nu asa va fi si cu tine. sincer, pe tine si eu care nu obisnuiesc sa insel decat in anumite cazuri, te-as insela fara motiv.
si nu e adevarat, femeile inseala in acelasi procent ca si barbatii. motivele difera doar.
leo_
Postat pe 19 August 2010 22:10
Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.
adrianaflo
Postat pe 20 August 2010 14:03
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 14:03:48Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.


la 19 ani ai si o vasta experienta intre ale barbatilor!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 August 2010 14:05
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 14:05:19
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 14:03:48Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.


la 19 ani ai si o vasta experienta intre ale barbatilor!!



stem_29
Postat pe 20 August 2010 15:30
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 14:05:19
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 14:03:48Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.


la 19 ani ai si o vasta experienta intre ale barbatilor!!


ca am sau nu exprienta, e treaba mea....dar daca va aduceti aminte, am deschis mai demult un topic...si am avut ocazia atunci sa citesc o gramada de pareri si puncte de vedere. si plus de asta, nu traiesc pustnica...sunt si eu inconjurata de fel si fel de persoane in fel si fel de situatii, din care invat cate ceva(sau nu, depinde de caz).
greu cu rautatea asta din partea dvs, pregnanta in aproape orice scrie cineva pe acest forum
adrianaflo
Postat pe 20 August 2010 15:37
De la: cristinarudi, la data 2010-08-07 08:04:43
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-05 21:46:11
De la: Barbie30, la data 2010-08-05 21:44:44
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-05 21:42:28da' crezi ca recunoaste vreunu'?


Daca esti doar amica cu el ,spune tot! Je stie!


cunosc unu' care nu si-a inselatr nevasta.
unu' din vreo 30. da' nu suntem prieteni


Si eu cunosc unul care nu vrea sa insele, cu toate ca m-am dat sistematic si puternic la el
Poti sa ne spui ceva despre asta Geo?


eu pot sa spun ca este un barbat adevarat
FRN
Postat pe 20 August 2010 19:23
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 15:37:10
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 14:05:19
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 14:03:48Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.


la 19 ani ai si o vasta experienta intre ale barbatilor!!


ca am sau nu exprienta, e treaba mea....dar daca va aduceti aminte, am deschis mai demult un topic...si am avut ocazia atunci sa citesc o gramada de pareri si puncte de vedere. si plus de asta, nu traiesc pustnica...sunt si eu inconjurata de fel si fel de persoane in fel si fel de situatii, din care invat cate ceva(sau nu, depinde de caz).
greu cu rautatea asta din partea dvs, pregnanta in aproape orice scrie cineva pe acest forum


...greu cu rautatea asta din partea dvs, pregnanta in aproape orice scrie cineva pe acest forum...

... aici te sustin si eu Adriana, deoarece ai dreptate... am recitit cateva ,,randuri ,, din urma a lui...x
mihaelabuzdugan2010
Postat pe 20 August 2010 21:33
pfooooai! n`ati mai lamurit dilema asta?!
La barbat nu-i trebuie motive, ca sa insele! La barbat ii trebuie doar "timp liber".
100101
Postat pe 20 August 2010 21:43
BRAVO!!!!!!!!!!!!!!
ALEXA70
Postat pe 20 August 2010 21:46
daca stii, nu mai zice la nimeni...
100101
Postat pe 20 August 2010 21:47
De la: FRN, la data 2010-08-20 19:23:25
De la: cristinarudi, la data 2010-08-07 08:04:43
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-05 21:46:11
De la: Barbie30, la data 2010-08-05 21:44:44
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-05 21:42:28da' crezi ca recunoaste vreunu'?


Daca esti doar amica cu el ,spune tot! Je stie!


cunosc unu' care nu si-a inselatr nevasta.
unu' din vreo 30. da' nu suntem prieteni


Si eu cunosc unul care nu vrea sa insele, cu toate ca m-am dat sistematic si puternic la el
Poti sa ne spui ceva despre asta Geo?


eu pot sa spun ca este un barbat adevarat



multumesc de apreciere!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 August 2010 21:51
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 15:37:10
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 14:05:19
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 14:03:48Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.


la 19 ani ai si o vasta experienta intre ale barbatilor!!


ca am sau nu exprienta, e treaba mea....dar daca va aduceti aminte, am deschis mai demult un topic...si am avut ocazia atunci sa citesc o gramada de pareri si puncte de vedere. si plus de asta, nu traiesc pustnica...sunt si eu inconjurata de fel si fel de persoane in fel si fel de situatii, din care invat cate ceva(sau nu, depinde de caz).
greu cu rautatea asta din partea dvs, pregnanta in aproape orice scrie cineva pe acest forum


rautate!!?
mie mi se pare putin deplasat sa spui ca ai habar despre barbati si de ce inseala ei, cand singura ta experienta in acest domeniu, este un topic!

mai sunt cativa care au scapat rautatii mele pe forum. da' ii gasesc io!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 August 2010 21:56
De la: mihaelabuzdugan2010, la data 2010-08-20 21:33:04
... aici te sustin si eu Adriana, deoarece ai dreptate... am recitit cateva ,,randuri ,, din urma a lui...x


auzi tanti, matale nu esti cea cu postasu'??
hm!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 August 2010 21:57
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 21:56:14

mai sunt cativa care au scapat rautatii mele pe forum. da' ii gasesc io!

io io io nenea geo cu mine n-ai fost rau
miss_darine
Postat pe 20 August 2010 22:01
De la: miss_darine, la data 2010-08-20 22:01:19
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 21:56:14

mai sunt cativa care au scapat rautatii mele pe forum. da' ii gasesc io!

io io io nenea geo cu mine n-ai fost rau


uite aici, din toata rautatea mea!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 August 2010 22:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 22:02:42
uite aici, din toata rautatea mea!

asta da rautate
miss_darine
Postat pe 20 August 2010 22:07
De la: leo_, la data 2010-08-19 22:10:54
De la: andrutz_, la data 2010-08-19 08:54:48Ca bine zici dyanna... Poate o sa-mi sariti in cap toti dar eu cred k toti barbatii inseala intr-un moment sau altul al relatiei. Este doar o chestiune de timp.

Si cred k toate suntem constiente de asta, atunci de ce majoritatea sustinem "vai doamnee, n-o sa accept asta niciodata...". Din moment ce deja stii asta, intr-o oarecare masura o accepti. Ce alegi mai departe? O casatorie, o viata alaturi de o persoana kre stii k te va insela (chiar dak tu intorci capul si te faci k n-ai vazut), o viata de desfrau, doar sex, relatii pasagere in speranta k nu vei fi inselata, ci o vei face tu altora sau te calugaresti?

Compromis dragelor... traiesti viata si iei lucrurile de zi cu zi asa cum sunt, iar knd esti pusa in fata faptului implinit atunci sa-ti vezi reactia (poate vei fi si tu uimita de cum te comporti si ce decizie iei).

Orikm eu sunt de parere ca barbatul cu adevarat prost este cel kre nu stie sa se fereasca, dak a aflat sotia/iubita k ai inselat-o, atunci taree prost trebuie sa fii...


A nu se intelege k femeile sunt niste sfinte, exista multe kre inseala, dar procentajul este muuuult mai mic decat al barbatilor....


pe tine te vor insela toti barbatii sa stii. si asta pentru ca tu deja stii ce o sa se intample si exact asta vei atrage. prietena mea de exemplu a stiut ca fiecare barbat e diferit si a avut noroc in alegere. nu asa va fi si cu tine. sincer, pe tine si eu care nu obisnuiesc sa insel decat in anumite cazuri, te-as insela fara motiv.
si nu e adevarat, femeile inseala in acelasi procent ca si barbatii. motivele difera doar.
nu cred ca toti barbatii insala..exista si exceptii..iar cei care insala dovedesc ca nu dau doi bani pe acea femeie si ca nu simt nimic pentru ea..e o mare lipsa de respect a barbatului ,,,iar cand este prins ca a inselat nu trebuie niciodata iertat pentru ca va mai insela si in continuare
kudika029282
Postat pe 20 August 2010 22:25
Buna intrebare? Dar adevaratele motive de infidelitate ale barbatiilor sunt cunoscute poate numai de ei.Dar stai putin d c numai noi barbatii suntem acuzati de infidelitate,oare voi femeile sunteti chiar "usa de biserica"? (cum spune o vb din batrani)...
Etienne_Navare
Postat pe 21 August 2010 09:29
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 21:56:14
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 15:37:10
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 14:05:19
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 14:03:48Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.


la 19 ani ai si o vasta experienta intre ale barbatilor!!


ca am sau nu exprienta, e treaba mea....dar daca va aduceti aminte, am deschis mai demult un topic...si am avut ocazia atunci sa citesc o gramada de pareri si puncte de vedere. si plus de asta, nu traiesc pustnica...sunt si eu inconjurata de fel si fel de persoane in fel si fel de situatii, din care invat cate ceva(sau nu, depinde de caz).
greu cu rautatea asta din partea dvs, pregnanta in aproape orice scrie cineva pe acest forum


rautate!!?
mie mi se pare putin deplasat sa spui ca ai habar despre barbati si de ce inseala ei, cand singura ta experienta in acest domeniu, este un topic!

mai sunt cativa care au scapat rautatii mele pe forum. da' ii gasesc io!





am zis eu ca sunt mare experta intr-ale barbatilor sau ca am foarte mult habar despre asta? pur si simplu, mi-am expus un punct de vedere, asa cum vad eu situatia la ora actuala, la varsta pe care o am si in conditiile unor lucruri de care iau si eu cunostinta, lucruri ce se petrec in jurul meu.

si cu topicul, nu cred ca am sustinut sus si tare ca de acolo am aflat tot ce stiu pana acum...e grrav daca dumneavoastra masurati experienta de viata a unei persoane, in numarul topicurilor abordate pe un forum ...dar asa, ca idee, luati-o ca un mic exemplu...am vazut si alte pareri si puncte de vedere asupra faptului meu, din exterior, cum s-ar spune.

succes la gasit "nevoiasii" de pe forum....tratati-i cu nitica rautate...nu strica nimanui
adrianaflo
Postat pe 21 August 2010 17:06
Un barbat te poate insela iar un altul poate sa te ADORE si sa nu te insele NICIODATA!
Ai perfecta , perfecta DREPTATE ! Stii care-i treaba naspa , pe primul il gasesti pe toate drumurile , pe cel de-al doilea s-ar putea sa nu-l gasesti niciodata ... . Si el sa fie langa tine ... .
kudika275800
Postat pe 21 August 2010 17:19
De la: adrianaflo, la data 2010-08-21 17:06:35
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 21:56:14
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 15:37:10
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 14:05:19
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 14:03:48Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.


la 19 ani ai si o vasta experienta intre ale barbatilor!!


ca am sau nu exprienta, e treaba mea....dar daca va aduceti aminte, am deschis mai demult un topic...si am avut ocazia atunci sa citesc o gramada de pareri si puncte de vedere. si plus de asta, nu traiesc pustnica...sunt si eu inconjurata de fel si fel de persoane in fel si fel de situatii, din care invat cate ceva(sau nu, depinde de caz).
greu cu rautatea asta din partea dvs, pregnanta in aproape orice scrie cineva pe acest forum


rautate!!?
mie mi se pare putin deplasat sa spui ca ai habar despre barbati si de ce inseala ei, cand singura ta experienta in acest domeniu, este un topic!

mai sunt cativa care au scapat rautatii mele pe forum. da' ii gasesc io!





am zis eu ca sunt mare experta intr-ale barbatilor sau ca am foarte mult habar despre asta? pur si simplu, mi-am expus un punct de vedere, asa cum vad eu situatia la ora actuala, la varsta pe care o am si in conditiile unor lucruri de care iau si eu cunostinta, lucruri ce se petrec in jurul meu.

si cu topicul, nu cred ca am sustinut sus si tare ca de acolo am aflat tot ce stiu pana acum...e grrav daca dumneavoastra masurati experienta de viata a unei persoane, in numarul topicurilor abordate pe un forum ...dar asa, ca idee, luati-o ca un mic exemplu...am vazut si alte pareri si puncte de vedere asupra faptului meu, din exterior, cum s-ar spune.

succes la gasit "nevoiasii" de pe forum....tratati-i cu nitica rautate...nu strica nimanui


succes la barbati!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 August 2010 17:24
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-21 17:24:44
De la: adrianaflo, la data 2010-08-21 17:06:35
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 21:56:14
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 15:37:10
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 14:05:19
De la: adrianaflo, la data 2010-08-20 14:03:48Nu mai gasesc la relatia actuala ceea ce vor sau nu mai au aceleasi puncte comune cu partenera lor ...greseala barbatilor este ca nu au curajul sa plece din relatie, mai intai, si apoi sa caute altceva...pentru ca deh, nu vor sa piarda cioara din mana pentru vrabia de pe gard.


la 19 ani ai si o vasta experienta intre ale barbatilor!!


ca am sau nu exprienta, e treaba mea....dar daca va aduceti aminte, am deschis mai demult un topic...si am avut ocazia atunci sa citesc o gramada de pareri si puncte de vedere. si plus de asta, nu traiesc pustnica...sunt si eu inconjurata de fel si fel de persoane in fel si fel de situatii, din care invat cate ceva(sau nu, depinde de caz).
greu cu rautatea asta din partea dvs, pregnanta in aproape orice scrie cineva pe acest forum


rautate!!?
mie mi se pare putin deplasat sa spui ca ai habar despre barbati si de ce inseala ei, cand singura ta experienta in acest domeniu, este un topic!

mai sunt cativa care au scapat rautatii mele pe forum. da' ii gasesc io!





am zis eu ca sunt mare experta intr-ale barbatilor sau ca am foarte mult habar despre asta? pur si simplu, mi-am expus un punct de vedere, asa cum vad eu situatia la ora actuala, la varsta pe care o am si in conditiile unor lucruri de care iau si eu cunostinta, lucruri ce se petrec in jurul meu.

si cu topicul, nu cred ca am sustinut sus si tare ca de acolo am aflat tot ce stiu pana acum...e grrav daca dumneavoastra masurati experienta de viata a unei persoane, in numarul topicurilor abordate pe un forum ...dar asa, ca idee, luati-o ca un mic exemplu...am vazut si alte pareri si puncte de vedere asupra faptului meu, din exterior, cum s-ar spune.

succes la gasit "nevoiasii" de pe forum....tratati-i cu nitica rautate...nu strica nimanui


succes la barbati!



mersi, cu toate ca nu asta e principalul meu tel la ora actuala!
adrianaflo
Postat pe 21 August 2010 18:00
De la: kudika275800, la data 2010-08-21 17:19:06 Un barbat te poate insela iar un altul poate sa te ADORE si sa nu te insele NICIODATA!
Ai perfecta , perfecta DREPTATE ! Stii care-i treaba naspa , pe primul il gasesti pe toate drumurile , pe cel de-al doilea s-ar putea sa nu-l gasesti niciodata ... . Si el sa fie langa tine ... .
s-ar putea dar nu prea imi vine sa cred...cand ai langa tine unul care nu te insala de ce sa mai cauti pe altul..?
kudika029282
Postat pe 21 August 2010 18:24
:))da,culmea!cata dreptate ai!eu cu ex prietenul ne intelegeam super la pat...dar la un mom dat binenteles ca a intervenit monotonia,in plus ne am despartit (nu din motivul asta),dar vreau sa zic ca am continuat sa ne int pe ascuns...si binenteles sa avem relatii sexuale..toata lumea ne stiau despartiti,plus ca ne vedeam rar pt ca el e la faculta in alt oras...era altfel...acum acest lucru a luat sfarsit..;ne impacasem,si apoi ne am desp....total
andrushkky
Postat pe 21 August 2010 18:34
De la: anaxor12, la data 2010-08-02 19:44:34de mult timp incerc sa inteleg care sunt motivele pt care barbatii inseala..si nici pana acum n am inteles...eu n am fost inselata..sau cel putin n am aflat.. in prezent am o relatie de aproape 2ani..si in afara de o discutie cu o tipa din alt oras pe care am vazut o pe messengerul prietenului..n am aflat nimic..
Deci pana la urma..poate sa mi spuna si mie cnva de ce naiba inseala barbatii?asta ca sa stiu si eu ce sa nu fac..sau ce sa fac...ca sa nu trec prin asa ceva...
am prietene care s au purtat foarte frum cu prietenii lor si au fost inselate si chiar si invers..adik s au purtat urat si s a sfarsit la fel..eu nu my stiu ce sa my cred...
Sunt nenumarate motve. Dar sa fiu mai pe scurt sa nu plctisesc, ati vazut desigur pe centurile marilor orase fete care ofera servici xxx participantilor la trafic,pe acestea le numesc ( rapandule ) ele ofac pentru as cumpara ceva de mincare caci marea parte din bani leo salta escroci de pesti acele borituri zis oameni.Dar ce vedeti pe centura nu este decit o mica parte ce este in interiorul ei este marea afacere secsuala de aicea se sting milioane de euro. Daca sar legaliza prostitutia sar putea pune otaxa pe venit si ar mai esi ceva bani la venitul bugetar dar sa acesti bani ajung in miinile unor oameni de afaceri adica ( mafioti ) Am spus toate acestea in idea ca atunci nu ar mai fi atitea divorturi. Acuma in final sunt sigur ca sunt mai multe femei care isi inseala parteneru.
kudika171801
Postat pe 21 August 2010 20:41
De la: kudika275800, la data 2010-08-21 17:19:06 Un barbat te poate insela iar un altul poate sa te ADORE si sa nu te insele NICIODATA!
Ai perfecta , perfecta DREPTATE ! Stii care-i treaba naspa , pe primul il gasesti pe toate drumurile , pe cel de-al doilea s-ar putea sa nu-l gasesti niciodata ... . Si el sa fie langa tine ... .
Aceasta este realitatea, numai ca o parte din fete, nu inteleg, nu vor, sau nu pot sa inteleaga un baiat care o iubeste, se atasaza mai repede de unul care are o vrajala de maidanez dar e stilat pina isi vede interesu, iar cind se vad parasite, dau vina pe baieti, si ii baga pe toti in aceias oala nu e corect.
kudika171801
Postat pe 21 August 2010 21:06
exect aceleasi motive pt care o fac si femeile
mai mult s-au mai putin in ambele cazuri.
ce pot sa spun este ca o femeie desteapta poate tine un barbat linga ea.
LOPY_71
Postat pe 22 August 2010 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dilema 10 De la: Valy90 28 Mai 2011 16:50
Prinsa intre doua iubiri 36 De la: kudika320056 6 Septembrie 2010 17:18
Inhibare... 74 De la: Flowers 15 Mai 2011 19:59
ajutatima va rog cu un sfat 117 De la: cherry30 11 Iunie 2011 08:25
sa-l iert??? 24 De la: terorista27 13 Mai 2009 15:39