Setari Cookie-uri

Un banc bun?

De la: hystria1, la data 2010-10-09 10:16:01 cele mai trai bancuri vin din slobozia !

stii ca ai dreptate:)))ma doare burtica
yupz_
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:04
Savanþii au descoperit un fel de mâncare care diminueazã dorinþa sexualã a femeii cu 90%.
Se numeºte tort de nuntã.

zafirache
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:08
Savanþii au descoperit un fel de mâncare care diminueazã dorinþa sexualã a femeii cu 90%.
Se numeºte tort de nuntã.

zafirache
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:11
super tari bancurile
despinaella
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:13
POVESTI DE VIATA

Trei femei, una logodita, una casatorita si o amanta stateau de vorba despre relatiile lor si au hotarat sa-si uluiasca barbatii… In acea seara toate trei s-au imbracat sexy, purtand pantofi cu tocuri cui, corset de piele si o masca pe ochi. Ziua urmatoare s-au intalnit din nou… Fata logodita a spus:
- Aseara, cand logodnicul meu a ajuns acasa, m-a gasit imbracata cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui de 7 cm si masca. Mi-a spus “Esti femeia vietii mele, te iubesc”… dupa aceea am facut dragoste toata noaptea.
Amanta s-a laudat si ea:
- Si la mine a fost incredibil! Ne-am intalnit in biroul lui. Purtam corsetul de piele, tocuri cui foarte inalte, masca si o pelerina. Cand am descheiat pelerina, n-a scos nici un cuvant. Am facut doar sex ca nebunii toata noaptea!
In cele din urma, femeia casatorita si-a spus si ea povestea:
- Eu am trimis copiii la mama, m-am pregatit, m-am echipat cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui si masca pe ochi. Sotul meu s-a intors de la lucru, a luat telecomanda si o bere si a spus:
- Hei Batman, ce-avem la cina?
zafirache
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:14
LEAC PENTRU STRANUT

In avion la clasa intai, o doamna e asezata langa un domn. La un moment dat ea incepe sa stranute si de fiecare data incepe sa tremure din toata fiinta ei dupa care isi sterge delicat nasul. Istoria se repeta la care d-nul de langa i se adreseaza:
- Ma scuzati, nu vreau sa va inoportunez, dar mi-e imposibil sa ma abtin sa nu intreb: de ce tremurati asa de tare de fiecare data cand stranutati?
- Pentru ca sufar de o boala foarte rara, de fiecare data cand stranut am un orgasm
La care d-nul, un pic jenat ca nu a mai auzit de asemenea boala, o intreaba grijuliu:
- Si luati ceva?
- Da… Piper.

zafirache
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:17
De la: Neli2, la data 2010-10-09 13:48:37Citeste si analizeaza fraza urmatoare:
- Daca barbatul ar stii realmente valoarea pe care o are femeia ar merge in patru labe in cautarea ei.
- Daca sunteti femeie:
Cu siguranta ati aseza virgula dupa cuvantul FEMEIA
- Daca sunteti barbat:
Cu siguranta ati aseza virgula dupa cuvantul ARE !
yupz_
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:22
Fetita merge la un bazin de nudisti cu parintii ei. Tot plimbandu-se ea, observa ca toti domnii au chestia mai mare decat tatal ei. Merge la mama si o intreaba :
- mama, de ce toti barbatii au chestia aia mai mare decat tati?
mama, nestiind ce sa raspunda:
- draga mea, cu cat e mai mare, cu atat e mai prost barbatul!
Mai merge fetita sa se joace si observa ca toate doamnele au sani mai mari decat mama ei. Merge la mama si o intreaba:
-Mama, de ce toate doamnele au sanii mai mari ca tine?
-Draga mea, cu cat sunt mai mari sanii, cu atat e mai proasta doamna.
Mai merge fetita la plimbare, il vede pe tatal ei vorbind cu o doamna, se intoarce la mama ei si ii spune:
-Mami, mami, tati vorbeste cu cea mai proasta doamna din bazin! Si cu cat vorbeste mai mult cu ea, cu atat devine si el mai prost!...
valentina_anca
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:26
REACTII NECONTROLATE



Un tip si-o tipa in pat …
Actiune din greu.
Dintr-o data se aude o frana de masina in fata casei!
Tipul sare din pat, isi ia hainele in brate …
Tipa ii deschide geamul si sare!
Dupa un timp se aude un ciocanit la usa.
Tipa deschide.
- In usa, tipul cu hainele in brate…
- Ma nevasta, dar stresati mai suntem!
zafirache
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:32
De la: valentina_anca, la data 2010-10-09 14:26:25Fetita merge la un bazin de nudisti cu parintii ei. Tot plimbandu-se ea, observa ca toti domnii au chestia mai mare decat tatal ei. Merge la mama si o intreaba :
- mama, de ce toti barbatii au chestia aia mai mare decat tati?
mama, nestiind ce sa raspunda:
- draga mea, cu cat e mai mare, cu atat e mai prost barbatul!
Mai merge fetita sa se joace si observa ca toate doamnele au sani mai mari decat mama ei. Merge la mama si o intreaba:
-Mama, de ce toate doamnele au sanii mai mari ca tine?
-Draga mea, cu cat sunt mai mari sanii, cu atat e mai proasta doamna.
Mai merge fetita la plimbare, il vede pe tatal ei vorbind cu o doamna, se intoarce la mama ei si ii spune:
-Mami, mami, tati vorbeste cu cea mai proasta doamna din bazin! Si cu cat vorbeste mai mult cu ea, cu atat devine si el mai prost!...
copii astia...stie toata lumea ca ei sunt cei mai destepti
yupz_
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:35
Un student ia nota 4 la examenlul de Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti, imi mariti nota?
Profesorul: Da.
Ce este ilogic, dar legal, logic, dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?
Se gandeste profesorul.. nu stie si ii mareste nota.
Studentul raspunde:
- ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24, este ilogic, dar legal
- ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic, dar ilegal
- ca dvs ii marti nota amantului este este si ilogic si ilegal.
valentina_anca
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:37
Toate femeile de pe glob sunt satule de toate nedreptatile de care au parte datorita barbatilor.
Acestea aranjeaza o intrunire si hotarasc ca timp de 3 saptamani sa nu mai gateasc, sa faca curat etc.
Dupa 4 saptamani…
Americanca:
- In prima saptamana nu am vazut nimic. Sotul meu nu a facut nimic. A doua saptamana si-a facut o omleta.
Toata lumea aplauda!
Germanca:
- In prima saptamana nu am vazut nimic. A doua saptamana am vazut ca si-a calcat o camasa.
Toata lumea aplauda progresul!
Romanaca:
- Prima zi nu am vazut nimic. A doua nu am vazut nimic. A treia zi am inceput sa zaresc cu ochiul stang!
zafirache
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:42
O baba si un mos la biserica:
-Mai Gheorghita..Stii...Am tras o besina puturoasa rau dar silentioasa. Ce sa fac?
-SCHIMBA-TI BATERIILE DE LA APARATUL AUDITIV SI NU MAI URLA IN BISERICA!!!
ador_aventurile
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:44
De la: clodnavy, la data 2010-10-09 06:01:14
De la: kudika226898, la data 2010-09-27 22:03:08
De la: MIKE_condo, la data 2010-09-27 14:01:19Cica era un vultur care avea o p..a foarte mare, atarna in jos si era asa de mare incat il incomoda foarte tare la zbor. Daca nu-si tinea bine echilibrul trebuia sa faca viraj la stanga sau la dreapta din cauza ei, ca sa se redreseze. Intr-o buna zi cum zbura el asa tacticos se intalneste cu un alt vultur, un amic, care zbura in sens opus. Acesta din urma il saluta si il intreaba :
- Ce faci? Unde te duci?
Primul raspunde :
- Ma duc unde vrea p..a mea..


...foarte tare!!!!!!!!!!!!!!
kudika068649
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:48
Bula vine la scoala dupa o zi de absenta.
- Ce s-a intimplat, Bula, de ce n-ai venit ieri?
- Pai stiti… a murit bunicul….
- Aoleu! Cum asa?
- A iesit pe balcon si a cazut balconul cu el.
- Vai, saracul! Si asa a murit?
- Nu, a reusit sa se prinda de tocul de la geam, dar pe urma a alunecat si a
cazut iar.
- A, si a murit?
- Nu, a cazut in copacul din curte si de acolo a fost catapultat pe casa,
apoi a alunecat si a tras toata tigla dupa el.
- Si asa a murit?
- Nu, ca s-a prins de burlan. Dar burlanul s-a desprins.
- Si a murit?
- Nu, a reusit sa se balanseze si a intrat in casa prin geamul de la etaj,
apoi a inceput sa se rostogoleasca pe scari.
- Si asa a murit?
- Nu, in cadere a incercat sa se prinda de balustrada, dar balustrada s-a
rupt si el a cazut in gol pina la parter.
- Si asa a murit?
- Nu, dar l-am impuscat noi, ca daca nu, ne demola toata casa!.
zafirache
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:49
super
healthy014018
Postat pe 9 Octombrie 2010 15:02
Creatza09
Postat pe 9 Octombrie 2010 15:17
super tare bancu asta
xxxale
Postat pe 9 Octombrie 2010 15:27
naspa
ella19_grace
Postat pe 9 Octombrie 2010 15:40
Un pacient la doctor: - Mai am vreo sansa d-le doctor? - Nu, o sa mori. - Si chiar nu mai e nici o sansa!? - Ar mai fi o sansa... sa te duci la Techirghiol sa faci bai cu namol. - Si o sa scap ?? - Nu, dar o sa te obisnuiesti cu pamantul!
Natasa79
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:01

Intr-un sat din Ardeal, un fotograf nou, cam färä experientä... Incadra aiurea pozele, si de cele mai multe ori oamenilor nu li se vedeau ochii. Vin douä unguroaice - mama si fiica. - Bune ziua, domnu foto. Vènit noi la dumnèvostre se foteti la noi. Acuma, pè mine foteti in fund, si pè fata in píciore. Da' stiti ce rughem la dumnèvostre, domnu foto? Foteti la noi ase de sè ne iese ochii "
Natasa79
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:02
Doua blonde:
- Auzi draga, nu pot sa cred, tinerele din ziua de azi si-o trag si-n urechi!!
- Cum asa? .....si nu ramin surde?
- Ei, dar ce, noi am ramas mute?
........................................................................................................................................................ Doi discuta pe strada: - Tu ai facut vreodata sex în trei ? - Nu! - Atunci, du-te repede acasa, poate mai apuci
Natasa79
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:03
- Un tip beat mergea in patru labe pe trotuar. La un moment dat ii aluneca o mina si se loveste cu capul de caldarim. Continua sa mearga in patru labe si din nou ii aluneca o mina si se loveste la cap. Dupa inca doi metri de mers in patru labe da cu ochii de o pereche de picioare misto. Ridica ochii si vede o fata care se uita scirbita la el. -Ce faci, fa? o intreaba betivul. -Fac trotuarul, raspunde fata jignita. -Pai, fa-l dracului mai moale, ca ma doare capul.
Natasa79
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:05
In fata unui bloc de 10 etaje se tot aduna lumea si striga disperata: - Criminalule! Criminalule! Un tip la etajul 7 se chinuia sa arunce o femeie peste geam! Intr-un final reuseste sa o arunce, dar femeia se prinde de balustrada geamului de la etajul 3. Omul coboara repede etajul si, dupa o lupta inversunata, femeia cade si se face tandari. El coboara linistit in fata blocului sa infrunte multimea care tot striga: - Criminalule! Criminalule! La care omul linistit: - Stati, ma, ca era soacra-mea! Toata lumea: - Aaaaaaa!!! La care un tip din multime: - Ce tupeu avea! Ati vazut cum se tinea, bestia?!
Natasa79
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:06
Mamico,ce faci goala pe taticu’? - sar pe el ca sa-i dezumflu burta... - te obosesti de pomana, fiindca in fiecare dimineata, matusa ingenuncheaza si i-o umfla la loc.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Un italian in bucuresti, agata o pitipoanca, o duce la el in apartament. inaninte sa si-o puna, o vede pe tipa ca se dadea cu o crema prin zona intima, mirat o intreaba: - ma per che? tipa: - per alunecare. La care italianu' isi da jos lantul de la git si si-l infasoara pe zona lui intima. Tipa, mirata: - ma per che? italianu': - per non derapare
Natasa79
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:07

*** Un ardelean merge cu soacrasa la coasa.Ajung pa cimp si la un moment dat incepe sa ploua si sa fulgere.Primul fulger cade linga ei.
Ardeleanu:No.
Mai fulgera odata intre ei.
Ardeleanul:No,no.
Fulgera inca odata fix pa soacrasa.
Ardeleanul:No ase.
Natasa79
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:10
super bancul
tanko_ramona
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:28
:-)
mary1988
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:29
cristinabv24ro
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:43
Sti cum ti un prost in suspans?
Iti spun maine!
kudika016877
Postat pe 9 Octombrie 2010 17:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce sunt asa multe fete obsedate de prietenii lor? 9 De la: karla_08 11 Iunie 2009 11:38
sunt mult mai inalt fata de prietena mea 9 De la: kudika_29124 26 Mai 2014 07:36
LA MULTI ANI CALIN! 54 De la: alfredodecurtofreco 2 Noiembrie 2010 18:21
de ce aproape toti barbatii se poarta ca si copii ? 19 De la: blue07scorpion 24 Mai 2009 23:59
Sa dureze 1 an ...sa te plictisesti ...De Dragoste!? :( 17 De la: silionsteluta 12 Aprilie 2010 20:42