abdomen cu "patratele"

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika349015 Avatarul lui kudika349015

3 mesaje

Salut.Am 17 ani,1.88 m,si 80 kg.As vrea sa stiu un program prin care sa pot face un abdomen cu patratele intr-un timp destul de scurt.Am un strat mic de grasime pe partea de jos a abdomenului,cand stau in piciare nu e o problema dar cand stai asezat pe un scaun sau ceva se vad colaceii.Cine poate sa-mi dea niste sfaturi serioase va rog,astept.Multumesc
Raporteaza abuz de limbaj
Ronnie_Coleman Avatarul lui Ronnie_Coleman

896 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika349015, la data 2011-01-06 00:22:19Salut.Am 17 ani,1.88 m,si 80 kg.As vrea sa stiu un program prin care sa pot face un abdomen cu patratele intr-un timp destul de scurt.Am un strat mic de grasime pe partea de jos a abdomenului,cand stau in piciare nu e o problema dar cand stai asezat pe un scaun sau ceva se vad colaceii.Cine poate sa-mi dea niste sfaturi serioase va rog,astept.Multumesc

PAI ORI E STRAT MIC DE GRASIME ORI SE VAD DEJA COLACEII? AI GRESIT FORUMUL. INTRA PE ALEA DE CULTURISM. AICI NU FACI NIMIC. INTRI AICI DACA VREI CATERINCA SAU SA AGATI PE VREUNA glumesc :)

FACI VREUN SPORT? SI CE MANANCI?
Ronnie_Coleman Avatarul lui Ronnie_Coleman

896 mesaje
Oras: bucuresti

APP , VEZI CA MAI E UN TOPIC CU ACELASI TITLU, SUB AL TAU :) SI O ALTA CHESTIE....SUB GRASIMEA AIA CREZI CA AI DESTULA MASA MUSCULARA CA SA SE VADA PATRATELELE? :)
micabis Avatarul lui micabis

636 mesaje

015 treci la sport.Abdomene , alergat, sala, aerobic de orice fel numai miscare multa si cu ritm sustinut sa fie.
Auzi la el, patratele...

3 mesaje

popi nu stiu daia intrebam...daca apas si maincordez se simte destul de bine.

3 mesaje

joc fotbal...mananc destul de rar pe zi si cu un anumit program
dim doar asa sa nu plec fara samananc,iau o felie de paine si de multe ori la sc nu mananc.cand vin mananc ciorba,sau orice alt felde mancare si mai mananc seara candma culc
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika349015, la data 2011-01-10 15:58:11popi nu stiu daia intrebam...daca apas si maincordez se simte destul de bine.

patratelu'?
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika349015, la data 2011-01-06 00:22:19Salut.Am 17 ani,1.88 m,si 80 kg.As vrea sa stiu un program prin care sa pot face un abdomen cu patratele intr-un timp destul de scurt.Am un strat mic de grasime pe partea de jos a abdomenului,cand stau in piciare nu e o problema dar cand stai asezat pe un scaun sau ceva se vad colaceii.Cine poate sa-mi dea niste sfaturi serioase va rog,astept.Multumesc
carouri,nu vrei?
O fata buna e greu de gasit.O fata rea e greu de multumit.Am un suflet de copil care refuza sa creasca.Mi-e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta..