Setari Cookie-uri

relatii extraconjugale...cu finalizare

De la: kudika337129, la data 2011-01-22 20:51:10sa ma cauti peste 10 ani ca sa imi spui ca aveam dreptate

...sa ma cauti peste 10 ani...129
kudika195501
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:01
Ce rai sunteti cu totii!!!! De ce barbatii care inseala pe toate drumurile nu sunt judecati ca aceasta femeie?
A gresit, da, a recunoscut, asta este, s-a intamplat sa apara un copil si? un copil este oricum ceva maret, ce conteaza pana la urma cine l-a plantat, el nu are nici o vina!!!!!!!!!!!!!!!!! Daca sotul a iertat, dar sigur nu a uitat si nici o s-o faca vreodata, eu cred ca aceasta casnicie poate dura, dupa acest punt culminant ,pana la adanci batraneti.
kudika080369
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:26
De la: kudika080369, la data 2011-01-22 21:26:57 Ce rai sunteti cu totii!!!! De ce barbatii care inseala pe toate drumurile nu sunt judecati ca aceasta femeie?
A gresit, da, a recunoscut, asta este, s-a intamplat sa apara un copil si? un copil este oricum ceva maret, ce conteaza pana la urma cine l-a plantat, el nu are nici o vina!!!!!!!!!!!!!!!!! Daca sotul a iertat, dar sigur nu a uitat si nici o s-o faca vreodata, eu cred ca aceasta casnicie poate dura, dupa acest punt culminant ,pana la adanci batraneti.



Pai da ...ai aparut si tu ,ma de unde apareti ? Am impresia ca tu nu stii nimic din ce s-a vorbit aici,dar nah te-ai bagat si tu ca .....cartela in telefon,ca sa nu zic altfel.
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:32
De la: valy90, la data 2011-01-13 17:49:02 Pai daca iti iubesti sotul asa de mult,de ce ti-ai tras-o cu colegul? Cand iubesti nu inseli,deci tu ....................


Si ... nu te-a lasat inca ?
Mamaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Da' ce FRAIER !
(La sot ma refeream, in caz ca nu ai priceput )
mariana_o
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:50
De la: agent_007, la data 2011-01-13 17:44:22buna,vreau si eu un sfat.sunt casatorita de 13 ani,am un sot care ma iubeste,doi copii reusiti,suntem cat de cat realizati material.fetita are10 ani si ne-am dorit foarte mult si un baiat.am facut tratament si eu si sotul meu.cat timp el a facut tratament am avut o relatie cu un coleg de serviciu.asta a durat vreo jumate de an.dupa un timp am ramas insarcinata.am fost foarte bucurosi eu si sotul meu,gandind ca in sfarsit ni se va realiza visul.am nascut un baietel(intre timp am pastrat relatia cu colegul,dar nu ne mai intalneam asa des,eu fiind gravida)am facut botezul,toate bune si frumoase.sotul meu mi-a umblat in telefon si a gasit un mesaj pe care uitasem sa il sterg si a inceput sa imi puna intrebari pana a scos tot de la mine.i-am zis tot,unde ne vedeam ,ce faceam,absolut tot.bineinteles ca l-am facut sa sufere.mi-a zis ca vrea sa facem test de paternitate pt ca el crede ca copilul nu e al lui.l-am facut si...surpriza.copilul nu e al sotului,ci al colegului cu care am avut o relatie.sunt distrusa,viata mea e terminata.sotul meu nu stie ce sa faca.ba imi zice ca sa ramanem impreuna,ba vrea sa ne despartim ca el nu poate creste copilul altuia,ba imi spune ca ma iubeste,ba imi spune ca ma lasa.AM FOST SI LA PREOT SA MA SPOVEDESC.nu vreau sa ne despartim,il iubesc foarte mult si el ma iubeste,poate chiar nu ca inainte,relatia noastra s-a mai imbunatatit dupa toate astea,ne intelegem si ne iubim mai mult ca oricand...ma gandesc la fata ca isi iubeste fratele care acum are 6 luni mai mult ca orice,ma gandesc si la barbatul care e tatal copilului ca are dreptul sa stie ca are un baiat,ma gandesc si la sotul meu ca nu il va iubi pe micut ca pe copilul lui...as vrea ca totul sa fie un vis....



Si ... nu te-a lasat inca ?
Mamaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Da' ce FRAIER !
(La sot ma refeream, in caz ca nu ai priceput )
mariana_o
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:52
De la: valy90, la data 2011-01-13 17:49:02 Pai daca iti iubesti sotul asa de mult,de ce ti-ai tras-o cu colegul? Cand iubesti nu inseli,deci tu ....................


Scuze Valy, am incurcat persoana la care vroiam sa raspund.
PS : Intru totul de acord cu ceea ce ai spus .
mariana_o
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:54
alexo 88...... uite de-aia se duc femeile la altii.. pentru ca probabil au acasa pe unii ca si tine... cu acelasi limbaj , cu aceleasi apucaturi de "rambo"... care rezolva totul cu pumnul si cu picioarele si cu "capul" lui inrosit.

nu te supara... esti cu siguranta viitorul sot inselat...

MATURIZEAZA-TE

femeile nu-s nici proaste si nici tampite.
kudika105225
Postat pe 22 Ianuarie 2011 23:08
alexo 88...... uite de-aia se duc femeile la altii.. pentru ca probabil au acasa pe unii ca si tine... cu acelasi limbaj , cu aceleasi apucaturi de "rambo"... care rezolva totul cu pumnul si cu picioarele si cu "capul" lui inrosit.

nu te supara... esti cu siguranta viitorul sot inselat...

MATURIZEAZA-TE

femeile nu-s nici proaste si nici tampite.
kudika105225
Postat pe 22 Ianuarie 2011 23:08
De la: kudika105225, la data 2011-01-22 23:08:10 alexo 88...... uite de-aia se duc femeile la altii.. pentru ca probabil au acasa pe unii ca si tine... cu acelasi limbaj , cu aceleasi apucaturi de "rambo"... care rezolva totul cu pumnul si cu picioarele si cu "capul" lui inrosit.

nu te supara... esti cu siguranta viitorul sot inselat...

MATURIZEAZA-TE

femeile nu-s nici proaste si nici tampite.


Tu ai inteles ce ai vrut adica altceva ,si te inteleg dupa cum gandesti ,adica domne inseala-ti barbatul nu fii proasta , de ce sa nu il inseli ca ala e prost BARBATII SUNT PROSTI SUNT DOAR NISTE SCULE dupa cum a mai spus cineva p-aici si asa viziune o ai si tu ,adica tu vezi sculele barbatilor ca pe niste ... scule,obiecte , cu care sa va simtiti voi bine,din punctul tau de vedere ,si eu si altii/altele la randul nostru tot asa va vedem pe astea ca VOI care va contraziceti cu mine pe prostii,voi sunteti " maselele cariate " ale societatii ,si ati inteles gresit inselatul cu aventurile ,voi le amestecati ,degeaba ai fii maritata ca tot te-ai duce intr-o alta .... ,de ce draqu va mai maritati sau va faceti o relatie nu stiu, cand iti stii si tu marele apetit pe care il ai dupa .... si ca te stii ca iti inseli barbatul ,ca apoi inselatul inseamna a mintii ,si pacat de barbatul de care o sa dati ,ca unele si-ar dorii unul ' bun ' in toate sensurile,dar nah dupa ce da de unele ca voi ,si aia ( barbatii ) care au dat de unele ca voi stiu ca nu e bine sa mai puna iar botu' si ca ar fii prost sa mai puna botu' gen ca la voi cand stie ca si-o ia in barba,ca nah unii au chiar o experienta " BUNA " in asa ceva,unii poate si-au luat-o de atatea ori incat s-au reprofilat sau isi bat femeile si pentru ca unii chiar nu mai au nici un pic de INCREDERE in voi,pentru ca voi astea unele de pe aici nu a-ti stiut cum si ce si cand sa faceti ,mai repede a-ti acceptat sa il inselati decat sa il luati sa vorbiti cu el despre " problemele " voastre, sau macar sa il parasiti pur si simplu,si sa va cautati altu .
Ma repet sunt de acord cu aventurile alea de 30 minute sau o noapte,dar cand aveti nene o relatie ...pai tratati-o ca atare,nu va bate-ti joc.
Voi a-ti transformat barbatii din ... barbati in animale,in betivi,si barbatii transforma femeiele in " jucarii sexuale " din cauza astora ca voi uita-ti cum ganditi .

Femeile nu sunt nici proaste nici tampite,dar tu faci parte din categoria asta . Trist ca poate ai si tu o varsta,si ...mai trist degeaba o ai. Probabil si tu , ai fost inselata,dar tot din cauza unora ca TINE s-a intamplat ,iar tu repeti si faci aceleasi greseli ,exact cum fac copii care se nasc ,traiesc in conditii gen TACSU BEA DE RUPE , MASA gen femeie ca tine SE ARDE IN MINGEAC CHIAR DACA E MAMA SI SOTIE cu altii,si asta invata si baiatu sau fata ,si la fel va proceda si el/ea cand or creste mari.
Vocabularul meu de " ferentari " ar fii nesemnificativ ca sa te descriu . Si pe langa asta mi-as lua ban pe forum
Si o rugaminte am ,rog si eu FEMEIELE care mai sunt normale,sa te ia si ele un pic de urechi ca altfel nu se poate,si eu nu mai stau sa te 'ajut' ca nu as vedea rostul. Sa o 'ajute' cineva pe Doamna va rog
alexo88
Postat pe 23 Ianuarie 2011 07:55
De la: alexo88, la data 2011-01-23 07:55:19
De la: kudika105225, la data 2011-01-22 23:08:10 alexo 88...... uite de-aia se duc femeile la altii.. pentru ca probabil au acasa pe unii ca si tine... cu acelasi limbaj , cu aceleasi apucaturi de "rambo"... care rezolva totul cu pumnul si cu picioarele si cu "capul" lui inrosit.

nu te supara... esti cu siguranta viitorul sot inselat...

MATURIZEAZA-TE

femeile nu-s nici proaste si nici tampite.


Tu ai inteles ce ai vrut adica altceva ,si te inteleg dupa cum gandesti ,adica domne inseala-ti barbatul nu fii proasta , de ce sa nu il inseli ca ala e prost BARBATII SUNT PROSTI SUNT DOAR NISTE SCULE dupa cum a mai spus cineva p-aici si asa viziune o ai si tu ,adica tu vezi sculele barbatilor ca pe niste ... scule,obiecte , cu care sa va simtiti voi bine,din punctul tau de vedere ,si eu si altii/altele la randul nostru tot asa va vedem pe astea ca VOI care va contraziceti cu mine pe prostii,voi sunteti " maselele cariate " ale societatii ,si ati inteles gresit inselatul cu aventurile ,voi le amestecati ,degeaba ai fii maritata ca tot te-ai duce intr-o alta .... ,de ce draqu va mai maritati sau va faceti o relatie nu stiu, cand iti stii si tu marele apetit pe care il ai dupa .... si ca te stii ca iti inseli barbatul ,ca apoi inselatul inseamna a mintii ,si pacat de barbatul de care o sa dati ,ca unele si-ar dorii unul ' bun ' in toate sensurile,dar nah dupa ce da de unele ca voi ,si aia ( barbatii ) care au dat de unele ca voi stiu ca nu e bine sa mai puna iar botu' si ca ar fii prost sa mai puna botu' gen ca la voi cand stie ca si-o ia in barba,ca nah unii au chiar o experienta " BUNA " in asa ceva,unii poate si-au luat-o de atatea ori incat s-au reprofilat sau isi bat femeile si pentru ca unii chiar nu mai au nici un pic de INCREDERE in voi,pentru ca voi astea unele de pe aici nu a-ti stiut cum si ce si cand sa faceti ,mai repede a-ti acceptat sa il inselati decat sa il luati sa vorbiti cu el despre " problemele " voastre, sau macar sa il parasiti pur si simplu,si sa va cautati altu .
Ma repet sunt de acord cu aventurile alea de 30 minute sau o noapte,dar cand aveti nene o relatie ...pai tratati-o ca atare,nu va bate-ti joc.
Voi a-ti transformat barbatii din ... barbati in animale,in betivi,si barbatii transforma femeiele in " jucarii sexuale " din cauza astora ca voi uita-ti cum ganditi .

Femeile nu sunt nici proaste nici tampite,dar tu faci parte din categoria asta . Trist ca poate ai si tu o varsta,si ...mai trist degeaba o ai. Probabil si tu , ai fost inselata,dar tot din cauza unora ca TINE s-a intamplat ,iar tu repeti si faci aceleasi greseli ,exact cum fac copii care se nasc ,traiesc in conditii gen TACSU BEA DE RUPE , MASA gen femeie ca tine SE ARDE IN MINGEAC CHIAR DACA E MAMA SI SOTIE cu altii,si asta invata si baiatu sau fata ,si la fel va proceda si el/ea cand or creste mari.
Vocabularul meu de " ferentari " ar fii nesemnificativ ca sa te descriu . Si pe langa asta mi-as lua ban pe forum
Si o rugaminte am ,rog si eu FEMEIELE care mai sunt normale,sa te ia si ele un pic de urechi ca altfel nu se poate,si eu nu mai stau sa te 'ajut' ca nu as vedea rostul. Sa o 'ajute' cineva pe Doamna va rog



Degeaba dragule, doamna e incurabila.Lsa-o asa cum este , n-ai sa reusesti niciodata sa faci din magar cal de rasa.

Postat pe 23 Ianuarie 2011 09:14
iti pot garanta ca mai sunt "proaste "care recunosc totul,dar ce urmeaza ......e doar calvar.Valy are drepatate cel mai bun lucru ar fi sa isi inceapa o noua viata ,in ceea veche nu mai are loc
kudika196003
Postat pe 23 Ianuarie 2011 09:49
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:28:43Cica nu exista iubire pe net


si tu iei dupe gura lumii!? zi tu daca exista


Pai uite dovada , Barbie iubeste pe toata lumea si pe tine Deci eCSista


pe mine ma iubeste toate femeili si apeleaza la mine


Nu va certati,va iubesc pe amundoi O iubesc si pe 282 asa tampita cum e ea Ma ingrijorez cand nu-i mai vad postarile la sex oral.
Barbie30_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:24
De la: Barbie30_, la data 2011-01-23 12:24:04
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:28:43Cica nu exista iubire pe net


si tu iei dupe gura lumii!? zi tu daca exista


Pai uite dovada , Barbie iubeste pe toata lumea si pe tine Deci eCSista


pe mine ma iubeste toate femeili si apeleaza la mine


Nu va certati,va iubesc pe amundoi O iubesc si pe 282 asa tampita cum e ea Ma ingrijorez cand nu-i mai vad postarile la sex oral.


cred ca pe 282 o ustura omuletul de la atata sex oral
pickard
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:37
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 20:19:08Sa ma cauti peste 10 ani alexo88 cand iti mai vine mintea la cap

Cine vorbea...o femeie care sustine ADULTERUL, PROSTIA, INFIDELITATEA si IMORALITATEA...Vorbea si o femeie imatura, din toate punctele de vedere...
Mishu84
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:41
De la: pickard, la data 2011-01-23 12:37:43
De la: Barbie30_, la data 2011-01-23 12:24:04
De la: pickard, la data 2011-01-22 09:28:43Cica nu exista iubire pe net


si tu iei dupe gura lumii!? zi tu daca exista


Pai uite dovada , Barbie iubeste pe toata lumea si pe tine Deci eCSista


pe mine ma iubeste toate femeili si apeleaza la mine


Nu va certati,va iubesc pe amundoi O iubesc si pe 282 asa tampita cum e ea Ma ingrijorez cand nu-i mai vad postarile la sex oral.


cred ca pe 282 o ustura omuletul de la atata sex oral







... nu fii magar ...
marco918
Postat pe 23 Ianuarie 2011 12:49
De la: valy90, la data 2011-01-13 18:18:47
De la: nicossia, la data 2011-01-13 17:49:11Cam tarziu te gandesti.Acuma stii si tu ca dupa orice consum vine si factura .
Si ce factura Eu nu inteleg cum de a iertat-o omul ala


Imi este rusine de rusinea voastra!
Cum puteti sa judecati in felul acesta? Femeia este disperata si a postat un mesaj pentru a cere un ajutor. Si-a recunoscut greseala, ii pare rau de ce a facut si acum cere ajutor... crezand ca se afla intr-o comunitate de prieteni. Parca ar fi o comunitate de babe barfitoare care se aduna duminica pe sant si infieresc greselile cumetrelor.
Femeia a vrut un sfat prietenesc! Si primele mesaje sunt de fapt pietre. Va credeti exemple de moralitate? "Cel fara de greseala sa arunce primul cu piatra" ...
Daca nu puteti spune o vorba buna, o parere pertinenta, un sfat sau o povestire care sa o ajute mai bine mergeti si va uitati pe vizor sa vedeti cand urca vecinele, cine le mai calca pragul sau daca nu asteapta vre-un amant!
LoredanaStg
Postat pe 23 Ianuarie 2011 14:01
Oameni buni... FEMEIA A GRESIT! RECUNOASTE! II PARE RAU! Ce vreti acum? Sa o infierati cu un crin pe umar? Sa o omorati cu pietre?
Daca aveti un sfat de bine spuneti-l, daca nu mai bine mergeti si cititi o carte!
LoredanaStg
Postat pe 23 Ianuarie 2011 14:06
De la: LoredanaStg, la data 2011-01-23 14:01:26
De la: valy90, la data 2011-01-13 18:18:47
De la: nicossia, la data 2011-01-13 17:49:11Cam tarziu te gandesti.Acuma stii si tu ca dupa orice consum vine si factura .
Si ce factura Eu nu inteleg cum de a iertat-o omul ala


Imi este rusine de rusinea voastra!
Cum puteti sa judecati in felul acesta? Femeia este disperata si a postat un mesaj pentru a cere un ajutor. Si-a recunoscut greseala, ii pare rau de ce a facut si acum cere ajutor... crezand ca se afla intr-o comunitate de prieteni. Parca ar fi o comunitate de babe barfitoare care se aduna duminica pe sant si infieresc greselile cumetrelor.
Femeia a vrut un sfat prietenesc! Si primele mesaje sunt de fapt pietre. Va credeti exemple de moralitate? "Cel fara de greseala sa arunce primul cu piatra" ...
Daca nu puteti spune o vorba buna, o parere pertinenta, un sfat sau o povestire care sa o ajute mai bine mergeti si va uitati pe vizor sa vedeti cand urca vecinele, cine le mai calca pragul sau daca nu asteapta vre-un amant!


Femeia trebuia sa gandeasca ianainte de a desface cracii.S-a gandit vreo clipa la sot, la copilul pe care deja il avea ? Nu cred! Ce parere pertinenta vrei cand e situatie complet aiurea.Sa zicem ca se despart, vai de viata copiilor, raman impreuna vai de viata sotului care sigur nu va uita si de viata ei.De ce ar trebui sa ne fie rusine pentru ca poate ca am situatii de gen in viata si am gandit inainte de a ne repezi cu capul si cu cracii desfacuti spre placere si am refuzat sa facem nefericiti pe altii?

Postat pe 23 Ianuarie 2011 14:17
De la: LoredanaStg, la data 2011-01-23 14:06:21Oameni buni... FEMEIA A GRESIT! RECUNOASTE! II PARE RAU! Ce vreti acum? Sa o infierati cu un crin pe umar? Sa o omorati cu pietre?
Daca aveti un sfat de bine spuneti-l, daca nu mai bine mergeti si cititi o carte!


Si cam ce sfat sa-i dam noi?Sa se mute cu amundoi?Pe bune,cand a deschis topicul asta trebuia sa se astepte ca nu o sa fie pupata de toata lumea.A gresit,sa fie sanatoasa si sa-si repare singura greselile .Cand a ales sa se "frectioneze" cu ala ne-a intrebat pe noi?
Barbie30_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 14:20
De la: LoredanaStg, la data 2011-01-23 14:06:21Oameni buni... FEMEIA A GRESIT! RECUNOASTE! II PARE RAU! Ce vreti acum? Sa o infierati cu un crin pe umar? Sa o omorati cu pietre?
Daca aveti un sfat de bine spuneti-l, daca nu mai bine mergeti si cititi o carte!


Si eu am fost femeie intr-o viata anterioara ,si s-a ales varianta cu pietrele.
alexo88
Postat pe 23 Ianuarie 2011 14:24
i eu am fost femeie intr-o viata anterioara ,si s-a ales varianta cu pietrele.


asa spune alexo88


el le stie pe toate

inclusiv cum e cu aruncatul pietrelor...a pumnilor.... a vorbelor.... etc....

la douazeci si ceva de ani le stie pe toate.... e un sfant....numai ca nu stie sa scrie
si frazelel lui de "ferentari" sunt exact oglinda chipului lui psihic si fizic.

invata si tu prietene sa scrii corect,gramatical si poate reusesti sa imparti frazele acelea in ceva ce poate fi inteles....pentru ca-ti turuie gura dupa cum iti tuna mintea.

la tine e numai ideea si fraza... si toate alambicate si fara rost

vai de cea care are ochi pentru tine...caci nici ea nu va fi ocolita de mania ta prosteasca

mai bine te calugaresti , pentru ca atunci cu siguranta cineva iti va intelege suferinta

si nu mai face pe experimentatul in vietile altora ca si de viata ta e vai si amar

si cine o asculta la mintea si experienta de viata a unuia de seama anilor tai..... cu tine sa se ia de mana


in viata lucrurile nu sunt tocmai cum ne-am dori... dar destepti am fi sa stim cum sa ne gestionam problemele

insa deja vad ca-mi bat gura in van sioricum alexo88 nu pricepe...pentru ca el e sfant si le stie pe toate....la douazeci de ani
kudika105225
Postat pe 23 Ianuarie 2011 14:47
fetelor...nu va mai spuneti pe aici problemele ca oricum sunteti puse la zid

mai bine faceti haz de prostii care isi dau cu parerea apeland la experienta lor de viata indoielnica si la maturitatea lor mintala oprita in dezvoltare




kudika105225
Postat pe 23 Ianuarie 2011 14:51
De la: kudika105225, la data 2011-01-23 14:47:48i eu am fost femeie intr-o viata anterioara ,si s-a ales varianta cu pietrele.


asa spune alexo88


el le stie pe toate

inclusiv cum e cu aruncatul pietrelor...a pumnilor.... a vorbelor.... etc....

la douazeci si ceva de ani le stie pe toate.... e un sfant....numai ca nu stie sa scrie
si frazelel lui de "ferentari" sunt exact oglinda chipului lui psihic si fizic.

invata si tu prietene sa scrii corect,gramatical si poate reusesti sa imparti frazele acelea in ceva ce poate fi inteles....pentru ca-ti turuie gura dupa cum iti tuna mintea.

la tine e numai ideea si fraza... si toate alambicate si fara rost

vai de cea care are ochi pentru tine...caci nici ea nu va fi ocolita de mania ta prosteasca

mai bine te calugaresti , pentru ca atunci cu siguranta cineva iti va intelege suferinta

si nu mai face pe experimentatul in vietile altora ca si de viata ta e vai si amar

si cine o asculta la mintea si experienta de viata a unuia de seama anilor tai..... cu tine sa se ia de mana


in viata lucrurile nu sunt tocmai cum ne-am dori... dar destepti am fi sa stim cum sa ne gestionam problemele

insa deja vad ca-mi bat gura in van sioricum alexo88 nu pricepe...pentru ca el e sfant si le stie pe toate....la douazeci de ani




poate nu ar trebui sa fie desfiintat, poate ar trebui sa fie inteles. douazeci de ani de viata pot insemna foarte mult. daca tot exista oameni destepti pe forum, de ce nu isi folosesc inteligenta ca sa ajute, nu sa desfiinteze. sa desfiintezi e usor, foarte usor.
cand oamenii trec de 20 de ani si au experienta, nu ar trebui sa aiba si experienta intelegerii?
ce daca nu exista corectitudine gramaticala. gramatica innobileaza? gramatica ne face oameni? daca tot intelegem ce spune de ce nu il lasam sa spuna asa cum spune?

nu apar pe nimeni, apar ideea de a fi om.
cand o sa incepem sa fim oameni, nu mitraliere ?
intrecere
Postat pe 23 Ianuarie 2011 15:00
Crezi ca poti sa intelegi pe cineva ca el ?Lasatil impace pentru ca orcum doamna nu se va desparti de sot,13 ani nu e un nimic si daca a facut ce a facut stie ea de ce a facut iar daca nu stie isi va da seama .Iar daca Alexo88 sustine ca a fost femeie intro viata anterioara ,a fost o femeie tare oroasta si imi pare rau pentru el(sau pentru ea)
kudika337129
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:24
Crezi ca poti sa intelegi pe cineva ca el ?Lasatil impace pentru ca orcum doamna nu se va desparti de sot,13 ani nu e un nimic si daca a facut ce a facut stie ea de ce a facut iar daca nu stie isi va da seama .Iar daca Alexo88 sustine ca a fost femeie intro viata anterioara ,a fost o femeie tare proasta si imi pare rau pentru el(sau pentru ea)
kudika337129
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:28
De la: kudika337129, la data 2011-01-23 17:28:16Crezi ca poti sa intelegi pe cineva ca el ?Lasatil impace pentru ca orcum doamna nu se va desparti de sot,13 ani nu e un nimic si daca a facut ce a facut stie ea de ce a facut iar daca nu stie isi va da seama .Iar daca Alexo88 sustine ca a fost femeie intro viata anterioara ,a fost o femeie tare proasta si imi pare rau pentru el(sau pentru ea)


Si eu mananc litere la greu dar tu ucizi limba romana.Daca s-a vrut un mesaj sugestiv afla ca nu se intelege mare lucru din el.

Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:30
HA ? Mai ai tupeu sa scrii aici ?
Tu nu mai ai demnitate,bun simt nici atat ,tu nu stii ce e aia RELATIE cu adevarat,habar nu ai ,esti un simplu vagin ca unele de pe aici si care le place sa insele in draci ,ca nah asa sunteti voi ,unele .
Si inca ceva ,m-ai numit" PRIETENE " ? Pai daca ai fii prin absurd ,si te stiam ,in fiecare zi ai avea treaba mare pe clanta la usa,nu trecea zi sa nu te trezesti cu " bucuria " in fata usii tale,si pe clanta .
" fetelor...nu va mai spuneti pe aici problemele ca oricum sunteti puse la zid " HA ? Pai mai femeie ,adica vaginule,ca ne permitem mai facut si prietenul tau acuma ne permitem,mah vaginule ,sa stii si tu NU SE FAC MISTOURI PE PROBLEME CU ADEVARAT IMPORTANTE ,iar la acest subiect DOAMNA care la deschis e o proasta ca si tine ,pentru ca ce a facut ea nu arata decat un singur lucru PROSTIE .
Eu am lipsa de gramatica,dar tu ai de gandire .
Daca tu indemni lumea spre a-si insela sotia/sotul ,ca tie ti se pare normal si ca asa trebuie ...ca nah doar esti dereglata toata atunci sa iti urez si eu sa iti dea dracu de toate ,si d-alea si d-alea .
Si inca ceva,nu ti-e rusine fa sa iti arati fata aia dezordonata la avatar ?
alexo88
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:40
De la: alexo88, la data 2011-01-23 17:40:45HA ? Mai ai tupeu sa scrii aici ?
Tu nu mai ai demnitate,bun simt nici atat ,tu nu stii ce e aia RELATIE cu adevarat,habar nu ai ,esti un simplu vagin ca unele de pe aici si care le place sa insele in draci ,ca nah asa sunteti voi ,unele .
Si inca ceva ,m-ai numit" PRIETENE " ? Pai daca ai fii prin absurd ,si te stiam ,in fiecare zi ai avea treaba mare pe clanta la usa,nu trecea zi sa nu te trezesti cu " bucuria " in fata usii tale,si pe clanta .
" fetelor...nu va mai spuneti pe aici problemele ca oricum sunteti puse la zid " HA ? Pai mai femeie ,adica vaginule,ca ne permitem mai facut si prietenul tau acuma ne permitem,mah vaginule ,sa stii si tu NU SE FAC MISTOURI PE PROBLEME CU ADEVARAT IMPORTANTE ,iar la acest subiect DOAMNA care la deschis e o proasta ca si tine ,pentru ca ce a facut ea nu arata decat un singur lucru PROSTIE .
Eu am lipsa de gramatica,dar tu ai de gandire .
Daca tu indemni lumea spre a-si insela sotia/sotul ,ca tie ti se pare normal si ca asa trebuie ...ca nah doar esti dereglata toata atunci sa iti urez si eu sa iti dea dracu de toate ,si d-alea si d-alea .
Si inca ceva,nu ti-e rusine fa sa iti arati fata aia dezordonata la avatar ?


Pentru 225 e asta apropo
alexo88
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:41
poate incerci sa imi corectezi tu greselile daca cunosti asa bine limba romana si daca esti asa desteapta corecteazate prima pe tine
kudika337129
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:43
esti foarte obrasnic alexo88 si tare as vrea sa stiu daca ai simtit vreodata un vagin,ca de stiut ii sti numele,dar caldura oare io sti?
kudika337129
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Infidelitate 9 De la: kudika_973001 12 Iulie 2015 16:01
Cat se poate abtine un barbat fara sa faca sex? 38 De la: battleofwit 28 Februarie 2011 21:55
nu stiu p cn sa aleg...sunt 2 baieti in viata mea..!!! 29 De la: x_girl_rose 31 Iulie 2012 11:45
SOTUL MEU VREA DAR NU VREA 25 De la: yza79 18 Iunie 2009 12:38
inselata si cu banii luati ca sa zic asa 36 De la: ravenik_swwet 18 Mai 2009 16:52