Setari Cookie-uri

relatii extraconjugale...cu finalizare

prietene - Kudica 197790- nu te apuca sa judeci femeile prin prisma ta.

probabil nu stii cum e sa traiesti cu unul caruia nu i se mai scoala""" si trebuie sa faca tratament ca sa mai faca ce mai stie, sau cum e sa traiesti cu unul care uita ce nevasta are langa el (chiar daca i se mai scoala""" ) si crede ca va trai vesnic fara sa-i mai vada calitatile pe care tot el le-a apreciat candva

sfatul meu de prietena a ta este urmatorul :

daca esti insurat si ai uitat ce nevasta ai langa tine si daca nu te mai interesaza de nevoile ei trupesti si spirituale...poate n-ar fi tarziu sa-i intorci privirea pana nu e prea tarziu si sa vezi ce se mai poate face.... si nu in ultimul rand nu uita ca si tu esti un barbat la fel ca toti barbatii de pe lumea asta care se uita cu jind la fiecare femeie care trece pe langa el si daca o simte si usor destabilizata fizic sau psihic , imediat este dispus sa o reanimeze si sa i-o traga""""... asa ca nu mai face pe breazul ca n-ai stea in frunte si nici popa nu esti si nu te mai apuca sa judeci fara discernamant

fiecare barbat sau femeie de pe lumea asta ... face fiecare lucru in viata cu buna stiinta ....si daca e impins s-o faca e treaba celor care l-au impins... si daca trebuie sa judecam pe cineva, atunci sa-i judecam pe cei care ne lasa sa facem ceea ce suntem dispusi sa facem.

si daca sotul nefericitei asteia ce a postat topicul cu problema ei, inca mai sta cu ea si-i spune ca o mai iubeste inseamna ca si el are problemele lui foarte dificile din punct de vedere fizic si psihic si ca-si asuma responsabilitate faptelor lui si ale sotiei...asa ca ......judecata noastra e inutila


eu le doresc intelegere....nu iertare...pentru ca intelegerea e mama intelepciunii si daca au horatat sa mearga inainte asa cum sunt... ferice lor...pentru ca inseamna ca judeca mai bine decat noi cei de aici, dispusi sa improscam cu noroi
kudika105225
Postat pe 22 Ianuarie 2011 17:46
Ce inseamna sa iti refaci viata? Schimbam actorii de pe scena sau ne orientam spre un alt decor, alta scena? Sa stiti ca e perfect normal sa gandesti diferit de ceilalti...e adevarat ca iti trebuoe curaj sa o si spui, insa e nevoie de multa intelepciune sa NU iti impui punctul de vedere celorlalti si sa va spun si de ce: fiecare isi traieste propria viata si lectiile pe care nu le invatam vor reveni cu siguranta..dar sub alta forma. INDRAZNITI SA GANDITI CU..intelepciune.
kudika131029
Postat pe 22 Ianuarie 2011 18:22
Pfoai numa oameni nesanatosi aici pe forum si eu sunt ....dar nu ca unii de pe aici si Ironic unde-s ' batranii ' intelepti atunci cand ai nevoie ? Vad ca anumite persoane dau de fapt un indemn spre .... HAI FATA MAI F....e ca merge treaba merge bine,simte-te femeie !!! Dai iai-o lu ala in gura spalai-o bine ,laso sa intre si in tine ca de aia esti femeie si de aia ai p...a ,fir-ar mama voastra a draqu de panarame care sunteti mars de aici ca n-aveti ce cauta printr-e oameni normali ,ce vi se pare normal sa va inselati SOTUL,IUBITUL ? De ce mama draqu nu il parasiti si apoi sa fiti cu altcineva (macar asa a-ti proceda normal )... ? De ce vreti sa faceti asa ? Doamne nu dadea-ti mah nene de mine sau de unu ca mine ca imediat va taiam lindicu ,si il puneam pe soba,sau in cel mai fericit caz va puneam cu totu' .
Mai are si 2 copii o fata si un baiat din ce am citit..pe sarite asa .

Valabil pentru toate femeile care o sustin pe DOAMNA care a deschis subiectul asta. Voi reprezentati un obiect pentru barbati si atata tot ,VOI NU reprezentati sexul feminin in adevaratul sens al cuvantului. De aceea noi ne-o scoatem ,ne-o scuturam,si ne vedem de drum . Voi sunteti un obiect,atat si nimic mai mult. REPET PENTRU FEMEILE CARE SUSTIN PE DOAMNA CU SUBIECTUL .

Hai acum duceti-va afara voi astea si faceti o orgie in 15 ca poate 3 nu mai sunt acum de ajuns ,voi stiti mai bine,hai simtiti-va FEMEI .... Obiectelor !!!
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 18:34
De la: alexo88, la data 2011-01-22 18:34:00 Pfoai numa oameni nesanatosi aici pe forum si eu sunt ....dar nu ca unii de pe aici si Ironic unde-s ' batranii ' intelepti atunci cand ai nevoie ? Vad ca anumite persoane dau de fapt un indemn spre .... HAI FATA MAI F....e ca merge treaba merge bine,simte-te femeie !!! Dai iai-o lu ala in gura spalai-o bine ,laso sa intre si in tine ca de aia esti femeie si de aia ai p...a ,fir-ar mama voastra a draqu de panarame care sunteti mars de aici ca n-aveti ce cauta printr-e oameni normali ,ce vi se pare normal sa va inselati SOTUL,IUBITUL ? De ce mama draqu nu il parasiti si apoi sa fiti cu altcineva (macar asa a-ti proceda normal )... ? De ce vreti sa faceti asa ? Doamne nu dadea-ti mah nene de mine sau de unu ca mine ca imediat va taiam lindicu ,si il puneam pe soba,sau in cel mai fericit caz va puneam cu totu' .
Mai are si 2 copii o fata si un baiat din ce am citit..pe sarite asa .

Valabil pentru toate femeile care o sustin pe DOAMNA care a deschis subiectul asta. Voi reprezentati un obiect pentru barbati si atata tot ,VOI NU reprezentati sexul feminin in adevaratul sens al cuvantului. De aceea noi ne-o scoatem ,ne-o scuturam,si ne vedem de drum . Voi sunteti un obiect,atat si nimic mai mult. REPET PENTRU FEMEILE CARE SUSTIN PE DOAMNA CU SUBIECTUL .

Hai acum duceti-va afara voi astea si faceti o orgie in 15 ca poate 3 nu mai sunt acum de ajuns ,voi stiti mai bine,hai simtiti-va FEMEI .... Obiectelor !!!

...din pacate aceasta e directia in care aluneca lumea...asta e...si stii care e culmea?....nu ai ce-i face
kudika195501
Postat pe 22 Ianuarie 2011 18:37
Doamnelor, Domnisoarelor va rog sa cititi


Am 22 de ani ,sunt baiat ,sincer am stat acum ceva vreme ,4-5 ani cu fete mai mari ca mine pentru ca stiam ca am ce invata, stateam cu 4 in aceeasi perioada, ( nu ma luati drept Don juan ca nu-s,pur si simplu s-a nimerit intr-o saptamana sa am 4 femei )iar eu minteam mult si bine credeti-ma,si eu am ales asa ,de ce ? Aveam o alta gandire ( cu cat mai multe cu atat mai " smecher " ) ,pentru ca nu aveam asa multe relatii ca sa gandesc ce cum care si cineva plange cine nu ...p-atunci si am acceptat,si am mai facut lucrul asta la scurt timp dupa ce am fost lasat cu ochii in soare de toate odata,deci credeti-ma toate 4 in aceeasi zi m-au lasat :) . Acum dupa un timp de vreo 2 ani poate ceva mai mult de 2 ani, am inceput sa regret faptele care le-am facut si toate relatiile pe care le-am avut am zis sa fac in felul urmator sa nu mai repet greselile din trecut pentru ca au fost greseli,eram si ceva mai mic (la gandire) ... in fine .Acele greseli din trecut ce inseamna ,si-anume sa fii cu N persoane in aceeasi perioada ,acum am inceput sa gandesc ca asta mi se pare ca si cum ai comite o crima ....pentru ce ? Ce rezolvi ? Eu ca si voi am trecut prin niste chestii ,poate unii mai devreme altii poate mai tarziu,varsta nu cred ca joaca un rol important aici,ca e la 18-20 -22 de ani,dar cu totii cred ca stim cum e ,si mam gandit ... Mah nene cum sa ii fac asa ceva unei fete care chiar ar tine la mine ,care ar face multe pentru mine si mi-a aratat ,pentru ce ... ? Pentru ca si eu stiu la randul meu cum m-as simtii si ca imi vine sa dau pumni in pereti pana sare tencuiala din ei daca aud ca prietena mea de fapt nu e numai cu mine mai este cu 1 ...pfoa...as turba ...as roade monitoru pana mi-ar sarii dintii de nervi sa nu dau in ea asta as face sincer. Nu merita nimeni asa ceva ,sincer eu stiu ,nu am plans nu cred ca am sa plang vreodata ( si sa nu uitam totusi ca si barbatii plang cateodata) ca probabil vedeti ca sunt genul mai imi bag imi fac imi scot ...etc ,dar cu totii avem pana la urma sentimente ...e ca si cum cineva ne-ar lovii vreo ruda si noi suntem neputinciosi si stam ..si stam ....si ne uitam ....si nu facem nimic ...de ce ? Pentru ca ,chiar nu putem face nimic in anumite cazuri ,nu noi decidem mereu ...si un alt exemplu nu gaseam .
Ceea ce vreau sa va spun este ca , nu mai incurajati astfel de chestii mie nu mi se pare normal ,imaginati-va ca sunteti voi acest PRIM barbat al ei ,cum a-ti lua situatia asta ? Barbatu stie ca la inselat ...dar stie ce va mai face ea ? Stie EL ca ea nu il va mai insela ? Poate doar la mintit ...voi v-ati dorii sa fiti asa mintiti si apoi sa va lase persoana de langa voi dupa ani si ani cu ochii in soare ? in fine ca am scris enorm ...
Concluzia : Aveti un iubit(sot) / iubita(nevasta) STATI DOAR CU EA DACA MERITA dar nu o inselati ca nu merita,mai bine ii dati o palma,sau il jigniti cum stiti voi ca s-ar simtii mai prost,dar nu inselati ...asta ar intrece orice bun simt,mai degraba o lasati apoi va cautati pe altcineva ,dar nu stati cu X persoane in aceeasi perioada pentru ca nu merita nimeni asa ceva .
Va rog sa nu cititi acest mesaj ca oricare altul de aici care mai de care mai prost sau idiot sau in gluma,e ceva SINCER si sper ca lumea sa invete pentru ca zilnic presupun ca intra fel si fel de persoane ( zeci chiar sute ) si este foarte important ce citesc unii/unele aici ,pentru ca in ziua de azi nu se mai intreaba parintii,se intra pe net si se si afla tot de aici. SA NU AUD CATERINCA AICI CA MA TIN DE X CU CATERINCA PANA I-O CADE PARU DIN NAS !!!
Ma intereseaza sa INTELEGETI MESAJUL si nu sa ma ( ironic) contraziceti :) daca am avut eu sau nu 4 femei in aceeasi perioada cu care am stat.

Am scris atat pentru ca mam gandit ca ,prea mult misto strica,asa ca am fost si sincer cu voi si am venit si cu exemplu. Asta nu a fost un REPROS A FOST UN SFAT,tratati-l ca atare !

Nu mai indrumati unii lumea ' aiurea ' cand de fapt chiar voi sunteti ' gresiti ' din orice punct de vedere,si ma refer la cele care o 'sprijiniti' pentru ca vorbiti foarte ....prost si dati sfaturi la fel de proaste.
O seara buna tuturor va urez
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 18:54
De la: alexo88, la data 2011-01-22 18:34:00 Pfoai numa oameni nesanatosi aici pe forum si eu sunt ....dar nu ca unii de pe aici si Ironic unde-s ' batranii ' intelepti atunci cand ai nevoie ? Vad ca anumite persoane dau de fapt un indemn spre .... HAI FATA MAI F....e ca merge treaba merge bine,simte-te femeie !!! Dai iai-o lu ala in gura spalai-o bine ,laso sa intre si in tine ca de aia esti femeie si de aia ai p...a ,fir-ar mama voastra a draqu de panarame care sunteti mars de aici ca n-aveti ce cauta printr-e oameni normali ,ce vi se pare normal sa va inselati SOTUL,IUBITUL ? De ce mama draqu nu il parasiti si apoi sa fiti cu altcineva (macar asa a-ti proceda normal )... ? De ce vreti sa faceti asa ? Doamne nu dadea-ti mah nene de mine sau de unu ca mine ca imediat va taiam lindicu ,si il puneam pe soba,sau in cel mai fericit caz va puneam cu totu' .
Mai are si 2 copii o fata si un baiat din ce am citit..pe sarite asa .

Valabil pentru toate femeile care o sustin pe DOAMNA care a deschis subiectul asta. Voi reprezentati un obiect pentru barbati si atata tot ,VOI NU reprezentati sexul feminin in adevaratul sens al cuvantului. De aceea noi ne-o scoatem ,ne-o scuturam,si ne vedem de drum . Voi sunteti un obiect,atat si nimic mai mult. REPET PENTRU FEMEILE CARE SUSTIN PE DOAMNA CU SUBIECTUL .

Hai acum duceti-va afara voi astea si faceti o orgie in 15 ca poate 3 nu mai sunt acum de ajuns ,voi stiti mai bine,hai simtiti-va FEMEI .... Obiectelor !!!
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:07
Draga Alexo88 nu t-eai gandit vre-o clipa ca poate unele femei va considera pe voi barbati doar niste scule de care avem nevoie?De ce trebuie sa jicnesti persoanele care si-au spus sincer parerea?
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:12
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 19:12:41Draga Alexo88 nu t-eai gandit vre-o clipa ca poate unele femei va considera pe voi barbati doar niste scule de care avem nevoie?De ce trebuie sa jicnesti persoanele care si-au spus sincer parerea?


Pfoai tu o cauti cu mine ? Mah tu o cauti cu mine ? ? ? hai zii ceva sa vezi ce manananci tu azi ...
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:15
Bravo kudika33712 ai raspuns bine alex88 nu stiu ce cauta pe acest forum daca nu-i convine
aranaus
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:21
nu caut draga nimic dar vreau sa intelegi ca sant unele momente in viata cand iti doresti sa faci si astfel de lucruri,sa mai schimbi putin decorul
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:23
Draga mea "agent_007" ,
Cred ca cel mai bine e in cazul tau sa vorbesti cu oameni de incredere din cercul tau de prieteni sau chiar cu sotul tau (mai in detaliu).
Situatia ta e delicata si totusi ai un sot care te iubeste si asta e foarte important.Din punct de vedere statistic rata de relatii extraconjugale este de 1/3 si e in crestere ,deci trebuie sa te gandesti ca nu e sf de lume, nu e cazul sa decurgi la lucruri extreme.In cazul in care sotul tau accepta situatia atunci lasa sa decurga totul de la sine si nu mai aduce subiectul in discutie.E greu de iertat ,trebuie sa fi constienta, dar pana la urma ai avut demnitatea necesara sa iti admiti greseala fata de sotul tau .
Nu iti pierde speranta datorita discutiilor rautacioase si oameniilor care nu fac altceva decat sa judece .Foarte urat!!!Fi convinsa ca acesti oameni ca nu sunt in stare sa iti dea un sfat si au tot timpul din lume sa te judece probabil nu sunt fericiti in viata lor (apropo inca un lucru dovedit ).
De multe ori gresim si alegem alt drum ntr-o relatie pentru ca pentru o perioada ne-am pierdut echilibrul si vrem sa il recapatam ,se intampla foarte des acest lucru,dar unii dintre noi ne revenim si invatam o lectie de la viata insa altii raman tot asa,nu avanseaza deloc.
Pana la urma forum-ul asta e pentru sfaturi nu pentru bataie de joc asupra unei persoane.
Imi imaginez dragele de ele cat de infuriate erau de situatia ta "inadmisibila",dar garantez ca daca si-ar spune fiecare istorioara vietii lor probabil ar gasi in ea ceva extraordinar de similar cu situatia ta sau poate chiar mai rau .
Cunosc cazuri si cazuri care ma dezgusta cu ipocrizia !Cu alte cuvinte femei care se cred sfinte,v-as sugera sa va uitati din cand in cand in oglinda ...poate va mai trece din ego-ul nejustificat...si poate va faceti si voi o lista cinsita cu barbatii la care v-ati gandit in timp ce erati cu iubitul,barbatii cu care a-ti avut relatii in timp ce erati cu altcineva ...hmmm sa mai continui?

Suntem totusi in 2011 ,suntem consitenti de faptul ca oamenii gresesc si mint la fiecare cateva secunde .
Sper ca situatia ta sa se imbunatateasca !
O zi buna!
onukb
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:26
Alexo88 esti prea tanar ca sa intelegi femeile dar vreau sa iti spun ca pina la final voi barbati santeti niste jucari in miinile noastre cu care facem ce vrem si sa mai sti ca doamna care a deschis aceasta discutie daca este desteapta o sa primeasca de la viata tot ce asi doreste.Sa nu uiti ca voi aveti creierul tot in pantaloni si ca femeile intotdeauna obtin ce vor de la voi.Nu te mai infoia ca un curcan ca tare as vrea sa iti vad mutrisoara de copil
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:29
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 19:12:41Draga Alexo88 nu t-eai gandit vre-o clipa ca poate unele femei va considera pe voi barbati doar niste scule de care avem nevoie?De ce trebuie sa jicnesti persoanele care si-au spus sincer parerea?


Sa sustii o femeie sa insele si sa faca copii din flori in gradina sotului , nu e parere e PROSTIE, LIPSA DE CARACTER si NESIMTIRE.

Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:29
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 19:29:04Alexo88 esti prea tanar ca sa intelegi femeile dar vreau sa iti spun ca pina la final voi barbati santeti niste jucari in miinile noastre cu care facem ce vrem si sa mai sti ca doamna care a deschis aceasta discutie daca este desteapta o sa primeasca de la viata tot ce asi doreste.Sa nu uiti ca voi aveti creierul tot in pantaloni si ca femeile intotdeauna obtin ce vor de la voi.Nu te mai infoia ca un curcan ca tare as vrea sa iti vad mutrisoara de copil


Dragutza nu te mai da grozava.Stii bine ca nu e asa.Nimeni nu este jucaria nimanui .

Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:31
Alexo88 esti prea tanar ca sa intelegi femeile dar vreau sa iti spun ca pina la final voi barbati santeti niste jucari in miinile noastre cu care facem ce vrem si sa mai sti ca doamna care a deschis aceasta discutie daca este desteapta o sa primeasca de la viata tot ce asi doreste.Sa nu uiti ca voi aveti creierul tot in pantaloni si ca femeile intotdeauna obtin ce vor de la voi.Nu te mai infoia ca un curcan ca tare as vrea sa iti vad mutrisoara de copil
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:34
VOi sunteti persoanele care ati inteles gresit conceptia de FEMEIE LIBERA
Femeia trebuie sa fie libera ca si noi barbatii de altfel,dar nu trece-ti limita aia de nesimtire ,barbatii o trec de multe ori FIIND NESIMTITI,dar voi pentru ca sunteti femei ,ar trebui sa aratati ca DOMNE NU E ASA NOI FEMEILE NU SUNTEM ,si ne respectam in modul bun si frumos si nu toti barbatii mai fac asa apropo ,aveti exemplu in fata voastra DOAMNELOR ,si nu sunt singurul sigur 100 %
Dar voi ( unele ) alege-ti altceva ...pacat totusi de barbatu de care o sa dati ...pardon de BARBATIIIIIIIII ca am multe IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII pentru voi .
Fiti fumei ,cracanati-va bine ,pentru 4 deodata ,de ce sa stati voi cu 1 care sa va iubeasca si toate cele ... aiurea va pierdeti vremea de pomana,stati cu mai multi deodata ca e mai bine ,si daca se poate si cu copii pe cap

O orgie ceva tot forumu ?
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:36
nu te supara scorpio76 daca poti de ce nu?
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:37
alexo88 de ce ii dai inainte cu orgia?Tu nu ai auzit de placere ,desex in adevaratul sens al cuvantului?De adevarata placere ?Poate ca gasesti la amant ce nu gasesti la sot .Voi barbati de ce ramineti domni chiar daca va inselati femeile?
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:41
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 19:37:34nu te supara scorpio76 daca poti de ce nu?


Ba iaca ma supar, pentru ca nu toate suntem cum e fufa asta din topic si nici niste c.u.r.v.e reci care folosesc barbatii ca pe niste vibratoare.Unele ii mai si respectam ca oameni si stii de ce ?
"Spune-mi cu cine te aduni ca sa iti spun cine esti."

Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:43
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 19:34:59Alexo88 esti prea tanar ca sa intelegi femeile dar vreau sa iti spun ca pina la final voi barbati santeti niste jucari in miinile noastre cu care facem ce vrem si sa mai sti ca doamna care a deschis aceasta discutie daca este desteapta o sa primeasca de la viata tot ce asi doreste.Sa nu uiti ca voi aveti creierul tot in pantaloni si ca femeile intotdeauna obtin ce vor de la voi.Nu te mai infoia ca un curcan ca tare as vrea sa iti vad mutrisoara de copil


Pe tine te-as baga cu falcuzele alea micutze rau in teava de gaze de la bloc,si te-as tine fortat acolo pana faci poc,ori in cel mai fericit caz dupa ce ai strange suficient gaz in tine ,avand multe "gaurele" te-as aprinde acolo jos la dodoshcutza sa vad si eu in fata ochilor flacara olimpica in romania.
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:44
Cand spui ca iubesti cu adevarat pe cel de langa tine nu mai exista amant sau amanta , trebuie sati aduni gandurile si sa cugeti foarte mult la ce ai facut si multa bafta
mysulica
Postat pe 22 Ianuarie 2011 19:51
De la: mysulica, la data 2011-01-22 19:51:39 Cand spui ca iubesti cu adevarat pe cel de langa tine nu mai exista amant sau amanta , trebuie sati aduni gandurile si sa cugeti foarte mult la ce ai facut si multa bafta


CORECT !!!


Vreti sa fiti respectate ? Demonstrati-o ...Si noi la randul nostru . Altfel ramanem la idei gen , si cuvantul FAMILIE va fii pronuntat asa ...daca o sa auzim odata din an in pasti de el ,copii facuti asa din intamplare ,Off musulmanii aia pe o parte o duc bine rau . Dar nah eu sunt in romania,tara tuturor posibilitatilor,unde mori de foame,strici masina in gropile primariei si tot tu ai stricat groapa ,deci tot tu o platesti de ce ai stricat mah groapa ? Se dau amenzi pe parcari ,cand multi enorm de multi n-au parcari in fata blocului,si nah saracii unde sa isi puna masina si ei,in fata blocului unde locuiesc no ? Ce crezi i-o ridica ca are 15 metrii de intersectie hai scoate si tu te rog 7 milioane sa iti iei masina,platesti taxe de C...t,pentru ce ? Doamne de nu Umorul e binevenit in romania. Pe langa toate astea am inceput sa ma cert cu femei de p-aici care nu au capu pe umeri si baga vorba aia AUZI NU TE SUPARA CE VARSTA AI TU ,pai daca iti arat ca te f.t de te dau in boala copiilor cat de modest oi fii eu ,crede-ma sunt motor la c.r ,stii cum te fac ? Doar din ambitie pana mi se inroseste capatana ,dar sa stiu ca tu esti praf si ca ti-a ajuns,varsta off off off ,cred ca stiu sa iti fac ce iti face si un barbat de 30-40 ani ,si poate nici ANUMITI INDIVIZI DIN AIA NU STIU CE STIU EU SA FAC ,chiar as fii curios cine ar incepe sa tremure in ultimul hal . Asta doar de nervi o spun .
Asa ca taci si vezi-ti de treaba ta si cu varsta ta cu tot , si bagati-o in the vagina ca imi faci nervi si spume.
Si mai terminati cu prostiile voastra ca ma las slobod la gura si veti manca cu bucati mari tot felul de chestii de cofetarie A La Alex

Off mi-am dat modestia la o parte si e adevarat ca nu ma laud aiurea si imi cer scuze unora care nu sunt obligati sa citeasca ce am scris eu aici,dar chiar ma enervat.
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:12
santeti rai amandoi si tare ma tem ca santeti mai" buni" decat santem noi in toate astea
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:14
Sa ma cauti peste 10 ani alexo88 cand iti mai vine mintea la cap
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:19
De la: agent_007, la data 2011-01-13 17:44:22buna,vreau si eu un sfat.sunt casatorita de 13 ani,am un sot care ma iubeste,doi copii reusiti,suntem cat de cat realizati material.fetita are10 ani si ne-am dorit foarte mult si un baiat.am facut tratament si eu si sotul meu.cat timp el a facut tratament am avut o relatie cu un coleg de serviciu.asta a durat vreo jumate de an.dupa un timp am ramas insarcinata.am fost foarte bucurosi eu si sotul meu,gandind ca in sfarsit ni se va realiza visul.am nascut un baietel(intre timp am pastrat relatia cu colegul,dar nu ne mai intalneam asa des,eu fiind gravida)am facut botezul,toate bune si frumoase.sotul meu mi-a umblat in telefon si a gasit un mesaj pe care uitasem sa il sterg si a inceput sa imi puna intrebari pana a scos tot de la mine.i-am zis tot,unde ne vedeam ,ce faceam,absolut tot.bineinteles ca l-am facut sa sufere.mi-a zis ca vrea sa facem test de paternitate pt ca el crede ca copilul nu e al lui.l-am facut si...surpriza.copilul nu e al sotului,ci al colegului cu care am avut o relatie.sunt distrusa,viata mea e terminata.sotul meu nu stie ce sa faca.ba imi zice ca sa ramanem impreuna,ba vrea sa ne despartim ca el nu poate creste copilul altuia,ba imi spune ca ma iubeste,ba imi spune ca ma lasa.AM FOST SI LA PREOT SA MA SPOVEDESC.nu vreau sa ne despartim,il iubesc foarte mult si el ma iubeste,poate chiar nu ca inainte,relatia noastra s-a mai imbunatatit dupa toate astea,ne intelegem si ne iubim mai mult ca oricand...ma gandesc la fata ca isi iubeste fratele care acum are 6 luni mai mult ca orice,ma gandesc si la barbatul care e tatal copilului ca are dreptul sa stie ca are un baiat,ma gandesc si la sotul meu ca nu il va iubi pe micut ca pe copilul lui...as vrea ca totul sa fie un vis....



deci sotul tau ii creste copilul lui altul ? .. n-as vrea sa fiu in locul lui, cum naiba sa faca ... l-ati anuntat pe adevaratul tata
Histria
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:35
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 20:19:08Sa ma cauti peste 10 ani alexo88 cand iti mai vine mintea la cap


Conceptia mea este sa nu inseli ,nu sa ai o relatie cu unu iar in paralel sa mai ai o relatie cu altul,daca tie ti se pare normal ,dute la subiectul MASTURBARE ca acolo iti este locul.
Iar aici pe forum mi-am dat "drumul " pe tine ca pe niste "servetele", si stie toata lumea unde se duc "servetelele" ,chiar si tu stii ...no ?
Si apropo ,nu am pentru ce sa te caut peste 10 ani mai bine ma rezolv singur decat cu tine sau sa te bat in fiecare zi,nu imi irosesc picioarele pe un " vagin cocosat " ca tine,macar sa imi iau ceva de calitate,care stiu ca se merita in timp ,si e durabil.
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:37
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 20:19:08Sa ma cauti peste 10 ani alexo88 cand iti mai vine mintea la cap

...ce vrei sa-i zici?..."sa-i faca" copii sotului tau?
kudika195501
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:40
De la: kudika195501, la data 2011-01-22 20:40:01
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 20:19:08Sa ma cauti peste 10 ani alexo88 cand iti mai vine mintea la cap

...ce vrei sa-i zici?..."sa-i faca" copii sotului tau?


Nu as face nici asta ca ar iesii copii normali,logici,si ar lua-o pe masa la omor la 17 ani pentru cum crede ea.
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:43
sa ma cauti peste 10 ani ca sa imi spui ca aveam dreptate
kudika337129
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:51
De la: kudika337129, la data 2011-01-22 20:51:10sa ma cauti peste 10 ani ca sa imi spui ca aveam dreptate


Pana atunci expiri si tu si numarul tau de telefon.
alexo88
Postat pe 22 Ianuarie 2011 20:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
merita sa ierti barbatul care inseala? 218 De la: kudika049663 15 Iulie 2013 13:01
SOTUL MEU INTRA PE SAIT-URI CU INTALNIRI PT SEX!!! 41 De la: kudikaalinuta 23 Februarie 2015 12:55
Vreau un sfat...va rog mult. 9 De la: kudika_19413 29 Martie 2013 02:34
buna 4 De la: eu_oana_eu 2 Iulie 2010 23:21
missa 8 De la: DreamHunter 13 Octombrie 2010 00:02