Setari Cookie-uri

relatii extraconjugale...cu finalizare

esti foarte obrasnic alexo88 si tare as vrea sa stiu daca ai simtit vreodata un vagin,ca de stiut ii sti numele,dar caldura oare io sti?
kudika337129
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:47
De la: kudika337129, la data 2011-01-23 17:43:36poate incerci sa imi corectezi tu greselile daca cunosti asa bine limba romana si daca esti asa desteapta corecteazate prima pe tine



Corecteazate?Sau Corecteaza-te , viteluso?

Insisti in prostie !

Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:47
un barbat nu ia niciodata o amanta de nevasta
kudika337129
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:50
De la: kudika337129, la data 2011-01-23 17:47:55esti foarte obrasnic alexo88 si tare as vrea sa stiu daca ai simtit vreodata un vagin,ca de stiut ii sti numele,dar caldura oare io sti?



Da de ce ai vrea tu sa stii atat de tare ?
alexo88
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:51
De la: kudika337129, la data 2011-01-23 17:50:36un barbat nu ia niciodata o amanta de nevasta


Ba se mai intampla si de astea, rar da'bine.

Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:53
Voi ati remarcat ca numai topicele cu subiect despre adulter, ca e un el, ca e un ea, scot atata supare si strang atata "replica la replica", de nu se mai termina?

Ah, ar mai fi si alea cu arabii, dar parca's mai linistite oleaca.
Acum va njurati, acum va pupati. De parca ar conta cu adevarat pentru cineva.
rashela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:55
De la: rashela, la data 2011-01-23 17:55:53Voi ati remarcat ca numai topicele cu subiect despre adulter, ca e un el, ca e un ea, scot atata supare si strang atata "replica la replica", de nu se mai termina?

Ah, ar mai fi si alea cu arabii, dar parca's mai linistite oleaca.
Acum va njurati, acum va pupati. De parca ar conta cu adevarat pentru cineva.

au devenit supapa prin care refuleaza unii
am stat sa citesc de doua ori postul de dinaintea ta...parca as fi intrat in Zabrauti dintr-odata
miss_darine
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:59
numai la subiecte d-astea ma bag
alexo88
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:03
Numai la subiecte d-astea ma bag
alexo88
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:04
Nimeni nu vrea sa inteleaga ca suntem atat de diferiti in situatii aidoma. Ca fiecare are stiul lui si reactii proprii. Si daca ar fi in fata voastra o asemena persoana, tot nu-i schimbati nici caracterul, nici soarta. Va face cum va dori, va dormi cum si-a asternut.
Va certati cu monitoarele, va certati cu avatarele si nu intelegeti ca, de cele mai multe ori, vorbiti in van. Nici macar nu aveti certitudinea ca-i o poveste reala. De-asta si spuneam mai sus ca subiectul asta atrage cele mai multe postari. Adica trafic pe kudika.

Si voi va creati antipatii aiurea.
In fine, ma intreb cati dintre voi nu au spus in realitate: "Doamne, ce m-a enervat kudik2989437!"
Asta chiar e buna!
rashela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:06
De la: rashela, la data 2011-01-23 17:55:53Voi ati remarcat ca numai topicele cu subiect despre adulter, ca e un el, ca e un ea, scot atata supare si strang atata "replica la replica", de nu se mai termina?

Ah, ar mai fi si alea cu arabii, dar parca's mai linistite oleaca.
Acum va njurati, acum va pupati. De parca ar conta cu adevarat pentru cineva.


Am propus si altfel de subiecte, dar au degenerat discutiile si tot acolo s-a ajuns , razboiul dintre femei si barbati, dintre amante si neveste , dintre cele care inseala si care nu, etc.

Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:07
ps. Sper sa nu fi nimerit din greseala vreo kudika cu numarul ala ca eu doar am dat la nimereala pe tastatura.
rashela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:07
De la: rashela, la data 2011-01-23 18:06:28Nimeni nu vrea sa inteleaga ca suntem atat de diferiti in situatii aidoma. Ca fiecare are stiul lui si reactii proprii. Si daca ar fi in fata voastra o asemena persoana, tot nu-i schimbati nici caracterul, nici soarta. Va face cum va dori, va dormi cum si-a asternut.
Va certati cu monitoarele, va certati cu avatarele si nu intelegeti ca, de cele mai multe ori, vorbiti in van. Nici macar nu aveti certitudinea ca-i o poveste reala. De-asta si spuneam mai sus ca subiectul asta atrage cele mai multe postari. Adica trafic pe kudika.

Si voi va creati antipatii aiurea.
In fine, ma intreb cati dintre voi nu au spus in realitate: "Doamne, ce m-a enervat kudik2989437!"
Asta chiar e buna!


E doar o preocupare antiplictiseala.Dorm bine noaptea si nu duc grija astora care calca in strachini.

Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:09
Am plecat la o plimbare ca tare frumos ninge afara,haideti si voi
kudika337129
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:09
De la: scorpio67, la data 2011-01-23 18:07:18
De la: rashela, la data 2011-01-23 17:55:53Voi ati remarcat ca numai topicele cu subiect despre adulter, ca e un el, ca e un ea, scot atata supare si strang atata "replica la replica", de nu se mai termina?

Ah, ar mai fi si alea cu arabii, dar parca's mai linistite oleaca.
Acum va njurati, acum va pupati. De parca ar conta cu adevarat pentru cineva.


Am propus si altfel de subiecte, dar au degenerat discutiile si tot acolo s-a ajuns , razboiul dintre femei si barbati, dintre amante si neveste , dintre cele care inseala si care nu, etc.


Scorpi, stiu. Dar se pot evita sau ignora mesajele off topic. Daca se doreste, desigur.
Oricare dintre noi este capabil in viata reala sa schimbe subiectul unei discutii care o ia pe aratura, care il deranjeaza. Sau nu?
Pup, hai lasa, trece si asta ca si celelalte la arhiva. Apare maine altul, cand el are amanta si ne mutam acolo.
rashela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:10
De la: rashela, la data 2011-01-23 18:07:45ps. Sper sa nu fi nimerit din greseala vreo kudika cu numarul ala ca eu doar am dat la nimereala pe tastatura.



Ei lasa nu-i bai poti devenii si tu o XENA daca o fii de ceva mai lungim si noi subiectul

O seara buna sa aveti cu totii
alexo88
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:11
De la: kudika337129, la data 2011-01-23 18:09:06Am plecat la o plimbare ca tare frumos ninge afara,haideti si voi


Citeam zilele astea "cod galben" in tara. Am spus de cateva ori pe aici ca urasc iarna si tot ce implica ea. N-am mai vazut-o de ani buni decat in poze. Ma trec fiori numai cand imi imaginez ce-i acasa.
rashela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:12
De la: alexo88, la data 2011-01-23 18:11:13
De la: rashela, la data 2011-01-23 18:07:45ps. Sper sa nu fi nimerit din greseala vreo kudika cu numarul ala ca eu doar am dat la nimereala pe tastatura.



Ei lasa nu-i bai poti devenii si tu o XENA daca o fii de ceva mai lungim si noi subiectul

O seara buna sa aveti cu totii

U2.
rashela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:12
De la: rashela, la data 2011-01-23 18:10:43
De la: scorpio67, la data 2011-01-23 18:07:18
De la: rashela, la data 2011-01-23 17:55:53Voi ati remarcat ca numai topicele cu subiect despre adulter, ca e un el, ca e un ea, scot atata supare si strang atata "replica la replica", de nu se mai termina?

Ah, ar mai fi si alea cu arabii, dar parca's mai linistite oleaca.
Acum va njurati, acum va pupati. De parca ar conta cu adevarat pentru cineva.


Am propus si altfel de subiecte, dar au degenerat discutiile si tot acolo s-a ajuns , razboiul dintre femei si barbati, dintre amante si neveste , dintre cele care inseala si care nu, etc.


Scorpi, stiu. Dar se pot evita sau ignora mesajele off topic. Daca se doreste, desigur.
Oricare dintre noi este capabil in viata reala sa schimbe subiectul unei discutii care o ia pe aratura, care il deranjeaza. Sau nu?
Pup, hai lasa, trece si asta ca si celelalte la arhiva. Apare maine altul, cand el are amanta si ne mutam acolo.


Bine si atunci eu cum ma mai distrez?!Pup, o seara buna.

Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:13
BA DA!!! DIN CE IN CE MAI DES BARBATII DIVORTEAZA SI ISI IAU DE NEVESTE AMANTELE!!! UITA-TE IN JURUL TAU!!! E O REALITATE, DIN CE IN CE MAI PUTIN REUSESESC NEVESTELE SA TREACA PE LANGA DIVORT!!!
kudika344248
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:28
BA DA!!! DIN CE IN CE MAI DES BARBATII DIVORTEAZA SI ISI IAU DE NEVESTE AMANTELE!!! UITA-TE IN JURUL TAU!!! E O REALITATE, DIN CE IN CE MAI PUTIN REUSESESC NEVESTELE SA TREACA PE LANGA DIVORT!!!
kudika344248
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:36
De la: kudika344248, la data 2011-01-23 18:28:17BA DA!!! DIN CE IN CE MAI DES BARBATII DIVORTEAZA SI ISI IAU DE NEVESTE AMANTELE!!! UITA-TE IN JURUL TAU!!! E O REALITATE, DIN CE IN CE MAI PUTIN REUSESESC NEVESTELE SA TREACA PE LANGA DIVORT!!!


Numai urla ! Crezi ce vrei, mi se falfaie !

Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:07
De la: kudika344248, la data 2011-01-23 18:36:51BA DA!!! DIN CE IN CE MAI DES BARBATII DIVORTEAZA SI ISI IAU DE NEVESTE AMANTELE!!! UITA-TE IN JURUL TAU!!! E O REALITATE, DIN CE IN CE MAI PUTIN REUSESESC NEVESTELE SA TREACA PE LANGA DIVORT!!!







... bey, gherghino ... unele amante (foarte putine de altfel) reusesc sa treaca in locul sotiei din citeva motive foarte explicabile ... barbatii respectivi sint foarte plingaciosi si imaturi ... as mai adauga ca sint si foarte oportunisti ... amantele se preteaza la curvasarie fara nici o rusine si sint capabile de orice pentru a reusi (asta nu inseamna ca vor reusi sa treaca si ele testul timpului) ... iar sotiile cam viseaza la cai versi pe pereti si creeaza disensiuni care dau oportunitatea si motivul barbatilor de a cauta ... altceva ... per total NIMENI nu reuseste sa obtina ceva bun pe termen lung ... cu atit mai mult copii care sint in mijlocul unor astfel de curvasareli ...
marco918
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:13
Barbie30_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:16
eu crek nu ar trebui sa judecati atat de dur,i se poate intampla oricui...mai grav este k distruge o casatorie ,caci increderea absoluta( a sotului) nu mai poate fi redobadita.Bafta multa,sa ne anunti cum ai rezolvat problema:D.Eu una te sustin
axutza
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:37
Mai panaramo, finalul va fi ca te va lasa sotul, asa cum meriti. Nu ti-e rusine sa mai si spui ca=-l iubesti? in timp ce ti-o tragi cu altii? Esti si proasta pe deasupra. Daca aveai un dram de minte nu faceai sa sufere toti cei din ecuatie...Cel mai intelept lucru ar fi sa te lase, imediat!!!!
kudika099608
Postat pe 23 Ianuarie 2011 20:38
ceea ce nu suport...inselatul. ce ti-a facut omul ala ?te-a batut? te-a injurat? cu ce a gresit ca te-a iubit?
clainalexa
Postat pe 24 Ianuarie 2011 00:10
De la: agent_007, la data 2011-01-13 17:44:22buna,vreau si eu un sfat.sunt casatorita de 13 ani,am un sot care ma iubeste,doi copii reusiti,suntem cat de cat realizati material.fetita are10 ani si ne-am dorit foarte mult si un baiat.am facut tratament si eu si sotul meu.cat timp el a facut tratament am avut o relatie cu un coleg de serviciu.asta a durat vreo jumate de an.dupa un timp am ramas insarcinata.am fost foarte bucurosi eu si sotul meu,gandind ca in sfarsit ni se va realiza visul.am nascut un baietel(intre timp am pastrat relatia cu colegul,dar nu ne mai intalneam asa des,eu fiind gravida)am facut botezul,toate bune si frumoase.sotul meu mi-a umblat in telefon si a gasit un mesaj pe care uitasem sa il sterg si a inceput sa imi puna intrebari pana a scos tot de la mine.i-am zis tot,unde ne vedeam ,ce faceam,absolut tot.bineinteles ca l-am facut sa sufere.mi-a zis ca vrea sa facem test de paternitate pt ca el crede ca copilul nu e al lui.l-am facut si...surpriza.copilul nu e al sotului,ci al colegului cu care am avut o relatie.sunt distrusa,viata mea e terminata.sotul meu nu stie ce sa faca.ba imi zice ca sa ramanem impreuna,ba vrea sa ne despartim ca el nu poate creste copilul altuia,ba imi spune ca ma iubeste,ba imi spune ca ma lasa.AM FOST SI LA PREOT SA MA SPOVEDESC.nu vreau sa ne despartim,il iubesc foarte mult si el ma iubeste,poate chiar nu ca inainte,relatia noastra s-a mai imbunatatit dupa toate astea,ne intelegem si ne iubim mai mult ca oricand...ma gandesc la fata ca isi iubeste fratele care acum are 6 luni mai mult ca orice,ma gandesc si la barbatul care e tatal copilului ca are dreptul sa stie ca are un baiat,ma gandesc si la sotul meu ca nu il va iubi pe micut ca pe copilul lui...as vrea ca totul sa fie un vis....



Zici ca esti agent 007 ???
Se vede cat esti de shmecher agentule
Deci ... daca sotul tau nu s-a distrat la acelasi chef cu tine si colegul tau de servici, atunci nici factura nu i se adreseaza lui... Tu si colegul tau, ati savurat impreuna bautura prostiei, deci, voi doi trebuie sa suportati si consecintzele...
Cat despre sotzul tau ? El suporta acum consecintza faptului ca s-a casatorit cu dracu...

Ce frumos ne judeca si ne da pe coaja dumnezeu la momentul potrivit si nu doar in viatza de apoi sau poate ca esti intr-un vis care-ti reveleaza ce te asteapta in viata de apoi

Sa-ti dau un sfat acum ? nu, nu, sfatul trebuia sa-l ceri inainte sa te arunci in p..a lu dracu fara prezervativ dar tu esti agent 007, cu sigurantza vei gasi tu un buton pe care sa apesi si sa rezolvi problema.

Memoreaza-ti aceasta experientza penibila/criminala, ca sa nu o mai repetzi si in alte vietzi ... daca aceasta experientza sadica nu te va trezi, vei cobora si mai jos in iad si vei experimenta chesti si mai urate ...

Uite cum ar fi corect: Cere-i sotzului tau sa te paraseasca. Amantul tau sa-i ceara de asemeni sotiei lui sa-l paraseasca. Apoi, voi doi, va casatoritzi si scoatetzi in lumina adevarului copilul facut in ascuns , va cresteti copilu si va duceti aventura mai departe... Stiu... sa va fu..ti oficial nu mai este la fel de palpitant... dar nu-i nici o problema, caci dupa ce vei fi casatorita oficial cu actualul tau amant, vei putea sa-ti cautzi un alt amant cu care sa o faci din nou pe ascuns, ca sa traiesti din nou placuta senzatzie de a insela pe cineva poate candva te vei prinde si tu ca fraierul pe care-l inseli esti chiar tu dar ce conteaza e mai excitant asa , nu ?
denis_3d25
Postat pe 24 Ianuarie 2011 02:25
misto. mai bine iti luai un caine.
asta_sunt
Postat pe 24 Ianuarie 2011 03:12
acum ce vrei si cu p...a si cu sufletul in rai? nu se poate culegi ce semeni asa-i in viata fiecare plateste pt ce fc si pe lumea asta si pe cealalta,dc te-a mincat in ... acum descurcate, nu imi plac femeile cu 2 fete , stiii ce vreau sa zic eu personal nu te-as ierta odata ce au batut la c..u tau si alte coa...e femeie de casa nu mai esti si tot timpul vei face diferenta dintre o pu ...a si alta deci vaia con dios.
danuntu_06
Postat pe 24 Ianuarie 2011 08:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat...... 6 De la: MotanulDanila 16 Noiembrie 2009 19:26
Vreau sa fiu fericita 14 De la: Flowers 13 Martie 2011 13:50
Barbatul care inseala se mai intoarce? 52 De la: kudika_1038549 10 Septembrie 2019 03:22
infidelitate? 20 De la: kudika325360 14 Octombrie 2010 09:30
am nevoie de un raspuns 11 De la: anastasia_m 10 Octombrie 2010 19:10