Setari Cookie-uri

Barbatii Taur-intre mit si adevar

daca corectam un pic si coafura sa jur ca esti adolf in tinerete!bine ca e doar o coincidenta,si ca din zodia berbec ai luat doar calitatile iar din taur talentele artistice
utad
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:11
daca corectam un pic si coafura sa jur ca esti adolf in tinerete!bine ca e doar o coincidenta,si ca din zodia berbec ai luat doar calitatile iar din taur talentele artistice
utad
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:11
daca corectam un pic si coafura sa jur ca esti adolf in tinerete!bine ca e doar o coincidenta,si ca din zodia berbec ai luat doar calitatile iar din taur talentele artistice
utad
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:11
daca corectam un pic si coafura sa jur ca esti adolf in tinerete!bine ca e doar o coincidenta,si ca din zodia berbec ai luat doar calitatile iar din taur talentele artistice
utad
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:11
daca corectam un pic si coafura sa jur ca esti adolf in tinerete!bine ca e doar o coincidenta,si ca din zodia berbec ai luat doar calitatile iar din taur talentele artistice
utad
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:11
se intepa netu'
utad
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:13
De la: utad, la data 2011-04-30 23:11:57daca corectam un pic si coafura sa jur ca esti adolf in tinerete!bine ca e doar o coincidenta,si ca din zodia berbec ai luat doar calitatile iar din taur talentele artistice


ce talent artistic?
pickard
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:16
De la: utad, la data 2011-04-30 23:11:58daca corectam un pic si coafura sa jur ca esti adolf in tinerete!bine ca e doar o coincidenta,si ca din zodia berbec ai luat doar calitatile iar din taur talentele artistice

si sadam husein a avut aceeasi zi de nastere si regina victoria a marii britanii
pickard
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:19
au simt artistic dezvoltat,de la moda pina la gradinarit.arta,pictura muzica vocala si instrumentala etc
utad
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:21
De la: utad, la data 2011-04-30 23:21:17au simt artistic dezvoltat,de la moda pina la gradinarit.arta,pictura muzica vocala si instrumentala etc

credeam ca zici ca avem simt artistic la cucerit femei ne lipseste cu desavarsire
pickard
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:24
sa intors de multe ori si ai dreptate..uneori sa terminat pur si simplu ca nu mai dadea nici un semn..iar eu nici atat..si dupa 3-4saptamani ma cauta..gasea tot felul de motive banale dar ma cauta!asa sa intamplat mereu..acum ma simt si eu vinovata la nervi si eu am spus multe..si regret si ma gandesc oare el regreta putin..toti spun ca ma va cauta el dar nu stiu..oricum ai dreptate mereu ma cautat atunci cand ma asteptam mai putin!cred ca ma iubeste cu toate ca uneori ma mai indoiesc de lucrul asta!timpul le rezolva pe toate..daca ar mai lasa din orgoliu ne-am intelege..asa cand vad ca e orgolios ma enervez si ma incapatanez si eu si uite asa luam noi foc..acum o sa fie singur..o sa se linisteasca o sa se gandeasca!eu nu il voi cauta..i-am dat un sms de ziua lui din respect pentru ce a fost si ce inseamna inca pentru mine dar nimic mai mult..sper doar ca timpul le va rezolva pe toate!
alyceee
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:25
ai dreptate!sunt foarte buni ca amici dar mai mult nu!nu vor sa inteleaga mereu au ei dreptate si toti trebuie sa jucam dupa cum canta ei!niciodata n-o sa fac asta!mai bine fara el decat asa!
alyceee
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:28
cunosc sentimentul!numai peste tauri dau si numai peste baieti care lucreaza in armata!m-am saturat pe cuvantul meu!partea proasta e ca ma atrag numai taurii si ca nu ma pot intelege cu ei ca iubiti nu le pot accepta faptul ca vor sa faca ei ce vor si eu tot ce vor ei!mai bine singura decat asa!se cred mereu mai buni decat sunt!iar femeile taur sunt false..imi pare rau dar asta e adevarul
alyceee
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:31
De la: alyceee, la data 2011-04-30 23:25:27sa intors de multe ori si ai dreptate..uneori sa terminat pur si simplu ca nu mai dadea nici un semn..iar eu nici atat..si dupa 3-4saptamani ma cauta..gasea tot felul de motive banale dar ma cauta!asa sa intamplat mereu..acum ma simt si eu vinovata la nervi si eu am spus multe..si regret si ma gandesc oare el regreta putin..toti spun ca ma va cauta el dar nu stiu..oricum ai dreptate mereu ma cautat atunci cand ma asteptam mai putin!cred ca ma iubeste cu toate ca uneori ma mai indoiesc de lucrul asta!timpul le rezolva pe toate..daca ar mai lasa din orgoliu ne-am intelege..asa cand vad ca e orgolios ma enervez si ma incapatanez si eu si uite asa luam noi foc..acum o sa fie singur..o sa se linisteasca o sa se gandeasca!eu nu il voi cauta..i-am dat un sms de ziua lui din respect pentru ce a fost si ce inseamna inca pentru mine dar nimic mai mult..sper doar ca timpul le va rezolva pe toate!

esti pestoaica?
pickard
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:31
De la: alyceee, la data 2011-04-30 23:31:12cunosc sentimentul!numai peste tauri dau si numai peste baieti care lucreaza in armata!m-am saturat pe cuvantul meu!partea proasta e ca ma atrag numai taurii si ca nu ma pot intelege cu ei ca iubiti nu le pot accepta faptul ca vor sa faca ei ce vor si eu tot ce vor ei!mai bine singura decat asa!se cred mereu mai buni decat sunt!iar femeile taur sunt false..imi pare rau dar asta e adevarul

mda!
pickard
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:33
si totusi utopia are dreptate!si daca ne alegeti ca suntem frumoase si ne aranjam ce ati vrea sa ne punem un sac in cap sa nu ne placa si altii???taurii sunt gelosi daca ar avea mai multa grija de noi si cand am iesii impreuna toata lumea ar vedea ca avem pe cineva langa noi nu s-ar mai uita dar atata timp cat uneori iesim singure ce vreti sa nu ne vada nimeni?taurii ar vrea ca iubitele lor sa stea mai mult acasa ,sa iesim doar cu ei si ei de fiecare data cand au ocazia singuri..sunt foarte egoisti!sunteti iubitori..mai ales cand vreti ceva..daca tot esti taur..se intampla sa spui multe si dupa sa regreti?cum repari situatia?
alyceee
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:36
De la: alyceee, la data 2011-04-30 23:36:44si totusi utopia are dreptate!si daca ne alegeti ca suntem frumoase si ne aranjam ce ati vrea sa ne punem un sac in cap sa nu ne placa si altii???taurii sunt gelosi daca ar avea mai multa grija de noi si cand am iesii impreuna toata lumea ar vedea ca avem pe cineva langa noi nu s-ar mai uita dar atata timp cat uneori iesim singure ce vreti sa nu ne vada nimeni?taurii ar vrea ca iubitele lor sa stea mai mult acasa ,sa iesim doar cu ei si ei de fiecare data cand au ocazia singuri..sunt foarte egoisti!sunteti iubitori..mai ales cand vreti ceva..daca tot esti taur..se intampla sa spui multe si dupa sa regreti?cum repari situatia?

eu sunt si berbec pentru ca sunt nascut pe 20 aprilie.sunt de acord cu tine ,asa sunt taurii get beget.
eu nu regtre nimic din ce sspun sau ce simt ,sunt altfel sunt gelos si posesiv dar numai in limita bunului simt.nu sunt absurd si irational
pickard
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:40
sunt sagetator:)
alyceee
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:41
ma bucur ca imi dai dreptate..sincer nu imi face placere sa spun asta despre tauri..mi-as dorii sa spun numai lucruri bune dar cu totii avem defecte si e bine sa recunoastem:*
alyceee
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:43
De la: alyceee, la data 2011-04-30 23:41:00sunt sagetator:)

aha! am avut o prietena in tinerete saraca! ma credea un zeu dar eu cu ochii dupa tauroaice
pickard
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:43
naspa!sincera sa fiu..majoritatea iubitilor mei cred ca au fost taur:)) dar toti m-au cautat dupa ce sa terminat:)) ma cauta unul de acum5-6ani..nu sunt un sagetator pe care sa-l uiti prea usor:P nu stiu pe cate tauroaice m-ai fi dat:))
alyceee
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:45
mie mi se par foarte egoisti, si taurii barbati si tauroaicele :))
BiuL
Postat pe 30 Aprilie 2011 23:58
mai ar trebui sa cenzurati putin ce vb aici pentru ca mai sunt si tauri care va citesc prostiile ce le vorbiti, sunt intradevar lucruri care ne caractezeaza pe toti tauri dar sunt si altele care difera de la un individ la altul. eu sunt taur si sunt multumit de ceea ce sunt, mai mult nu va mai spun.
lucacirobert
Postat pe 1 Mai 2011 00:15
DAR DESPRE BARBATII BOI CE ZICETI ? O PARERE CEVA? ;) ...sunt peste tot in lume ...
Al3xutzaa
Postat pe 1 Mai 2011 00:33
De la: lucacirobert, la data 2011-05-01 00:15:00mai ar trebui sa cenzurati putin ce vb aici pentru ca mai sunt si tauri care va citesc prostiile ce le vorbiti, sunt intradevar lucruri care ne caractezeaza pe toti tauri dar sunt si altele care difera de la un individ la altul. eu sunt taur si sunt multumit de ceea ce sunt, mai mult nu va mai spun.


....daca sunt prostii de ce le mai citesti?
...cat despre faptul sa esti multumit de ceea ce esti...mi se pare normal..nu am cunoscut taur care sa aiba vreo indoiala cat de mica in privinta lui...sunt de invidiat sincer...pt increderea ce o au sau afisaza ca o au..
...si cu controlul furiei cum stai? si intreb sincer fara sa fiu malitioasa...
utopia
Postat pe 1 Mai 2011 00:51
De la: Al3xutzaa, la data 2011-05-01 00:33:31DAR DESPRE BARBATII BOI CE ZICETI ? O PARERE CEVA? ;) ...sunt peste tot in lume ...


...pai cam da...dar pe tauri nu-i intrece nimeni cand vor sa fie si boi nu doar tauri..si..a spus-o un taur veritabil aici
utopia
Postat pe 1 Mai 2011 00:53
eu am norocul ,ca desi il iubesc foarte mult,stiu ce vreau de la viata...si am tot ce imi trebuie ...nimic nu imi lipseste doar numai sa ii vina mintea lui la cap ,lucru care nu se va intampla...eu mi am impus ,ca ,daca nu isi schimba comortamentul ,si imi dau eu seama,are un an la dispozitie ...numai ca el nu stie ...daca nu se conformeaza planului meu in viata ...stii cum se zice ...daca nu esti cu mine,nu ai loc in viata mea ...eu nu am de gand sa ajung frustrata ,desi ,imi striveste personalitatea,si a recunoscut de mult ori ca nu ma merita,la mine rabdarea are o limita...si am niste conditii ...daca nu isi revine ...eu imi iau la revedere de la el ....ma detasez putin cate putin ...si cand am puterea in anul asta dat ca limita,o sa il las...sa faca ce vrea cu viata lui ...mama lui mi a spus ,scorpion ,ca mine,ca nici un barbat nu merita sa ma faca sa plang sau sa sufar,nici macar fiul ei ,barbati buni sunt peste tot ,dar oricum eu am alte planuri care imi vor ocupa din timp si din energia ,care este consumata acum pt ca ma gandesc la el intens....am un mare noroc ,ca il pot citi foarte usor...si imi dau seama ce urmeaza sa faca sau a facut...ideea e sa imi anahilize interesul pt el ...si cum face mai rau ...cel mai bine evit discutiile ...barbatii care nu ma vor in viata lor cu adevarat .nu merita sa imi irosesc timpul cu ei ,si astea sunt valabile pt toate femeile ,indiferent de zodia barbatului.....si am sa ma iubesc pe mine mai intai,si am sa ma gandesc la mine mai intai si la familia mea....la viitorul si cariera mea...cel mai bun lucru este sa nu depinzi niciodata de un astfel de barbat ...pt ca el incurca mereu planurile....
alejandra17ram
Postat pe 1 Mai 2011 01:16
De la: alyceee, la data 2011-04-30 23:31:12cunosc sentimentul!numai peste tauri dau si numai peste baieti care lucreaza in armata!m-am saturat pe cuvantul meu!partea proasta e ca ma atrag numai taurii si ca nu ma pot intelege cu ei ca iubiti nu le pot accepta faptul ca vor sa faca ei ce vor si eu tot ce vor ei!mai bine singura decat asa!se cred mereu mai buni decat sunt!iar femeile taur sunt false..imi pare rau dar asta e adevarul


1. nu esti singura...multe femei si barbati sunt atrasi de puternicul impuls sexual al taurilor ( si balantele il poseda) care pluteste in jurul lor....si de aici confuzia..intre atractia fizica si iubire..intre care putini pot face diferenta...mai ales tineri fiind..iar tu fiind sagetatoare si posedand o pofta specifica sagetatorilor....esti ca un fluture atras de lumina noaptea :)
2. toate semnele de pamant.. taur, fecioara, capricorn sunt atrase de profesii unde exista o anumita monotonie..reguli clare...etc..nu le plac suprizele..ar insemna sa-si miste fundul si mintea si sa se adapteze..:) asa ca o sa gasesti surprizator de multe semne de pamant in armata politie..etc..in medii inchise..unde vor lupta pt o pozitie in grup...pe care vor face totul sa o mentina..si cand spun totul...chiar ma refer la totul ..ala!
utopia
Postat pe 1 Mai 2011 01:17
De la: alejandra17ram, la data 2011-05-01 01:16:52eu am norocul ,ca desi il iubesc foarte mult,stiu ce vreau de la viata...si am tot ce imi trebuie ...nimic nu imi lipseste doar numai sa ii vina mintea lui la cap ,lucru care nu se va intampla...eu mi am impus ,ca ,daca nu isi schimba comortamentul ,si imi dau eu seama,are un an la dispozitie ...numai ca el nu stie ...daca nu se conformeaza planului meu in viata ...stii cum se zice ...daca nu esti cu mine,nu ai loc in viata mea ...eu nu am de gand sa ajung frustrata ,desi ,imi striveste personalitatea,si a recunoscut de mult ori ca nu ma merita,la mine rabdarea are o limita...si am niste conditii ...daca nu isi revine ...eu imi iau la revedere de la el ....ma detasez putin cate putin ...si cand am puterea in anul asta dat ca limita,o sa il las...sa faca ce vrea cu viata lui ...mama lui mi a spus ,scorpion ,ca mine,ca nici un barbat nu merita sa ma faca sa plang sau sa sufar,nici macar fiul ei ,barbati buni sunt peste tot ,dar oricum eu am alte planuri care imi vor ocupa din timp si din energia ,care este consumata acum pt ca ma gandesc la el intens....am un mare noroc ,ca il pot citi foarte usor...si imi dau seama ce urmeaza sa faca sau a facut...ideea e sa imi anahilize interesul pt el ...si cum face mai rau ...cel mai bine evit discutiile ...barbatii care nu ma vor in viata lor cu adevarat .nu merita sa imi irosesc timpul cu ei ,si astea sunt valabile pt toate femeile ,indiferent de zodia barbatului.....si am sa ma iubesc pe mine mai intai,si am sa ma gandesc la mine mai intai si la familia mea....la viitorul si cariera mea...cel mai bun lucru este sa nu depinzi niciodata de un astfel de barbat ...pt ca el incurca mereu planurile....

...daca esti scorpion esti printre putinele zodii care ar rezista presiunii psihice la care te supune un taur..insa intrebare este..merita efortul? are el ceva care sa merite sa faci asta? si daca rezistenta ta la presiunea lui de a te modela cum vrea el..il va infuria si devenii agresiv? pt ca neputinta...in infurie cel mai mult...cand nu-i iese ceva..taurul isi pierde instant controlul...
...si cand nu reusesc sa controleze o situatie..vor iesi din ea..dar dupa ei va ramane potopul, nu pleaca pur si simplu..prima data..fac zob tot...
utopia
Postat pe 1 Mai 2011 01:23
De la: ANYA1978, la data 2011-04-30 22:06:50barbatzii ...totzi...mai ales taurii..niste curvariiii...gresesc cumva?va inselatzi voi..toti barbatzii sunt la fel..are drepatate cineva mai sus..gindesc cu capul din pantaloni


Pe drea.ku
Al meu tre sa-l platesti s-au sa-l ameninti cu arma ca sa se duca cu alta.
Recunosc ca e cam comod pt gusturile mele,
in rest nu e nimic adevarat din ce se scrie aici.
Depinde de caracteru' si educatia fiecaruia.
Valy90
Postat pe 1 Mai 2011 01:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CATI BANI TREUIE SA AIBE UN BARBAT PENTRU A FI SEXY !?? 23 De la: Constantin_Alexandru_2 13 Septembrie 2013 14:07
Au disparut barbatii adevarati?? 1146 De la: alexo88 18 Ianuarie 2011 10:46
..intr-o relatie nu trebuie sa te simti singur(a).... 53 De la: justytheone 21 Noiembrie 2014 23:47
Curiozitate de femeie ..... Ce isi doresc barbatii de Ziua Barbatului....? 54 De la: ocs 14 Mai 2011 12:06
barbatii sunt niste porci :((( 58 De la: leo_ 4 August 2009 15:42