Setari Cookie-uri

Barbatii Taur-intre mit si adevar

De la: yumy, la data 2011-04-30 18:44:00fetelor chiar daca majoritatea nativilor din taur sau orice alta zodie au caracteristici comune, ele difere de la om la altul, in functie de mediul in care s-au nascut, sunt multe aspecte exterioare care influenteaza caracterul unei persoane



...foarte adevarat ce spui...DAR.... in situatii de criza omul, indiferent de zodie..va manifesta instinctele primare...adica caracterul..nu personalitatea...caracterul este ceva cu care te nasti...personalitatea se construieste...in functie de mediu...etc...
..iar caracterul este conturat dupa astrologi de influentele astrale din momentul nasterii..adica de acele energii subtile..etc..daca vreti va puteti informa singuri..
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 18:53
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 18:16:29
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:11:59
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 17:45:38
De la: utopia, la data 2011-04-30 17:42:38
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 17:39:13
De la: utopia, la data 2011-04-30 17:32:38...
....taurul nu iubeste...POSEDA!...
....taurul te rasfata pt a-si dovedi POTENTA!
...taurul te ajuta ca sa indatoreze....
...taurul te complimenteaza doar cand VREA CEVA de la tine...
...taurul nu face NIMIC GRATIS...

ai descris 90% din populatie



...sa ghicesc ? esti cumva taur? :)


nu, dar asta nu inseaman ca cele scrise nu se potrivesc majoritatii oamenilor

toti suntem egoisti, zodia e doar un "þap ispãºitor"

PS eu sunt leu

....daca o sa fi curios sa citesti despre zodii o sa afli cu uimire ca tauri cu lei nu se inteleg...stii de ce? au prea multe in comun...cam cele enumerate de tine :)) mai sus ...dar lucrile cele mai importante pe care le au in comun este orgoliul si oportunitatea...si doua sabii intr-o teaca nu incap


vorbesti de "orgoliul si oportunitatea" de parca ai vorbi de o boala care nu te-a afectat niciodata

toti suntem orgoliosi si oportunisti, la un moment dat


..adevarat si asta....toti putem manifesta uneori..lucruri nu prea pozitive...dar...la unii uneori = mereu....intelegi?
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 18:54
De la: yumy, la data 2011-04-30 18:50:26
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:47:10
De la: mari32, la data 2011-04-30 18:39:59 se pare ca ai adunat ceva frustrari si resentimente fata de TAUR....dar nu te ingrijora...totul este trecator!


..te inseli..cei frustrati sunt tauri cand dau de mine...nu eu.. pt. ca le intuiesc fiecare miscare si cu mine nu le merge...ce sa-i faci experienta...
...si totusi nu evit din start taurii...le dau o sansa..doar ca...mereu imi confirma..ceea ce stiu deja..si sincer iti spun as vrea sa ma insel si eu odata in privinta asta..

stii cum te vad eu cum iti imaginezi tu e ceva ce e bine intiparit in mintea ta si e clar ca s eva intampla, in final tu fiind cea dezamagita


....dar draga...taurii nu m-au dezamagit NICIODATA...s-au purtat exact asa cum speram
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 18:58
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:53:09
De la: yumy, la data 2011-04-30 18:44:00fetelor chiar daca majoritatea nativilor din taur sau orice alta zodie au caracteristici comune, ele difere de la om la altul, in functie de mediul in care s-au nascut, sunt multe aspecte exterioare care influenteaza caracterul unei persoane



...foarte adevarat ce spui...DAR.... in situatii de criza omul, indiferent de zodie..va manifesta instinctele primare...adica caracterul..nu personalitatea...caracterul este ceva cu care te nasti...personalitatea se construieste...in functie de mediu...etc...
..iar caracterul este conturat dupa astrologi de influentele astrale din momentul nasterii..adica de acele energii subtile..etc..daca vreti va puteti informa singuri..

stii cum e faza si cu caracterul? exact ca si aspectul fizic depinde de cum ti-l dezvolti de cum ai grija cum te nasti asa mori, zilnic suntem influentati de multe evenimente si astre si multe altele si sutn lucruri in fata carora nu ne mai putem manifesta caracterul nativ
yumy
Postat pe 30 Aprilie 2011 18:59
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:58:13
De la: yumy, la data 2011-04-30 18:50:26
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:47:10
De la: mari32, la data 2011-04-30 18:39:59 se pare ca ai adunat ceva frustrari si resentimente fata de TAUR....dar nu te ingrijora...totul este trecator!


..te inseli..cei frustrati sunt tauri cand dau de mine...nu eu.. pt. ca le intuiesc fiecare miscare si cu mine nu le merge...ce sa-i faci experienta...
...si totusi nu evit din start taurii...le dau o sansa..doar ca...mereu imi confirma..ceea ce stiu deja..si sincer iti spun as vrea sa ma insel si eu odata in privinta asta..

stii cum te vad eu cum iti imaginezi tu e ceva ce e bine intiparit in mintea ta si e clar ca s eva intampla, in final tu fiind cea dezamagita


....dar draga...taurii nu m-au dezamagit NICIODATA...s-au purtat exact asa cum speram

si totusi vb despre ei ca si cum te-au dezamagit asta imi place
yumy
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:00
yumy...pai eu nu sunt incrancenata...doar hotarata...si...in general privesc lumea cu detasare...si toleranta...
....apoi eu am simtul umorului...ma amuz...nu ma enervez...
...si...eu am curajul de a-mi sustine opiniile..bune sau rele...mi le asum...
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:05
Barbatii taur sunt cei mai iubitor,generosi si prietenosi adevarat e k sunt incapatanati,posesivi si foarte usor se enerveaza iti spun asta din propria experiente stau cu un taur de 5 ani si coincidenta cu mn formam un cuplu perfect de 2 tauri.Cu toate ca atunci knd ne certam ies scantei nu las schimba cu nimeni altu.
kudika370844
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:05
am citit ce a spus fiekre si exista cate un mic adevar in toate.Sunt si mincinosi..sunt si tandrii...sunt si inteligenti...sunt si gurmanzi...e greu pana le castigi increderea......sunt posesivi.....daca au de atins un scop...sunt cei pe care ii astepti o viatza.....sunt si infideli dar dak au intalnit dragostea adevarata si sunt tratati k atare at ai asigurat un iubit pt toata viazta....sunt si niste amanti minunati....pot fi tot ce vor atat cat vor.am o relatie cu un taur de aproape 1 an.pot spune k am trecut prin aproape toate acestea.un lucru e sigur:cu un taur nu te plictisesti...si eu sunt balanta:))
depinde f mult ...k in oricare alta zodie...cum stii sa ii accepti defectele si calitatile.odata ce ai reusit sa o faci ...e totul f simplu.in schimb pana reusesti trebuie multa rabdare....si fffff multa iubire.
mult succes,,,,si sa aveti o zi buna
ariana_elena
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:08
De la: utopia, la data 2011-04-30 19:05:01yumy...pai eu nu sunt incrancenata...doar hotarata...si...in general privesc lumea cu detasare...si toleranta...
....apoi eu am simtul umorului...ma amuz...nu ma enervez...
...si...eu am curajul de a-mi sustine opiniile..bune sau rele...mi le asum...

mie imi place
yumy
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:08
In mare parte aveti dreptate. Eu sunt nascut in zodia taurului si va pot spune cum stau lucrurile in ceea ce ma priveste.Orgoliul si mandria ma caracterizeaza iar in ceea ce priveste o relatie nu sunt greu de cucerit dar depinde de partenera ,la mine o relatie poate dura si 3 zile .Imi place foarte mult sa ma joc cu o femeie inainte de a avea o relatie dar totul se schimba apoi sunt 100% fidel si iubesc cu adevarat .imi plac femeile frumoase dar cel mai important ingrijite,inteligente ,misterioase ..etc.Pot spune ca am simtul umorului foarte dezvoltat si am inclinatii catre arta.Acum intradevar am si defecte sunt foarte gelos daca vrei sa ma faci, o greseala capitala a femeilor care isi aleg parteneri tauri e sa ii faca gelosi va pot spune din proprie experienta."Deci domnisoarelor aveti grija ca puteti strica totul".Dintr-o persoana foarte afectiva,atenta,romantica si pasionala ma transform intr-o fiara care ar trece peste oricine ar jicnii pe toata lumea si ar face sa sufere pe toti cei implicati lasand rani sufletesti adanci.nu sunt posesivi taurii cel putin eu si doar foarte afectivi si asteapta de la partenera acelasi lucru ce il ofera si ei respect si iubire.Daca iubesti cu adevarat un taur poate sa iti fie un partener aproape perfect ,familist convins de care nu te vei plictisi niciodata .
kudika074302
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:37
[: .Imi place foarte mult sa ma joc cu o femeie inainte de a avea o relatie dar totul se schimba apoi sunt 100% fidel si iubesc cu adevarat .imi plac femeile frumoase dar cel mai important ingrijite,inteligente ,misterioase ..etc.Pot spune ca am simtul umorului foarte dezvoltat si am inclinatii catre arta.Acum intradevar am si defecte sunt foarte gelos daca vrei sa ma faci, o greseala capitala a femeilor care isi aleg parteneri tauri e sa ii faca gelosi va pot spune din proprie experienta."Deci domnisoarelor aveti grija ca puteti strica totul".Dintr-o persoana foarte afectiva,atenta,romantica si pasionala ma transform intr-o fiara care ar trece peste oricine ar jicnii pe toata lumea si ar face sa sufere pe toti cei implicati lasand rani sufletesti adanci.nu sunt posesivi taurii cel putin eu si doar foarte afectivi si asteapta de la partenera acelasi lucru ce il ofera si ei respect si iubire.Daca iubesti cu adevarat un taur poate sa iti fie un partener aproape perfect ,familist convins de care nu te vei plictisi niciodata .[/quote]

...si daca va plac femeile ingrijite, inteligente si misterioase..etc...realizati ca aceste sunt dorite si de altii si ca ar trebui sa aveti grija de ele...? sau fiind prea comozi preferati sa le impuneti sa se schimbe sa devina docile ...sterse ..etc...ca sa fiti siguri ca nu exista vreo sansa sa placa si altora? ...apoi..le reprosati..exact asta ca...s-au delasat? ( ma rog care sunt atat de proaste sa o faca)
...va place sa cuceriti ce este in top...dar..faceti fatza la o femeie de top? nope!
...si cu controlul furiei cum stai? stii ca asta este problema cea mai grava a taurilor...furia incontrolabila...asta iti poate distruge viata...
....sfatuiesc toti taurii sa...invete o metoda de control al furiei...statistic vorbind...condamnatii pt crime fara premeditare sunt majoritar tauri.....:( din pacate...crime dintr-o prostie..de cele mai multe ori...
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:46
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:54:43
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 18:16:29
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:11:59
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 17:45:38
De la: utopia, la data 2011-04-30 17:42:38
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 17:39:13
De la: utopia, la data 2011-04-30 17:32:38...
....taurul nu iubeste...POSEDA!...
....taurul te rasfata pt a-si dovedi POTENTA!
...taurul te ajuta ca sa indatoreze....
...taurul te complimenteaza doar cand VREA CEVA de la tine...
...taurul nu face NIMIC GRATIS...

ai descris 90% din populatie



...sa ghicesc ? esti cumva taur? :)


nu, dar asta nu inseaman ca cele scrise nu se potrivesc majoritatii oamenilor

toti suntem egoisti, zodia e doar un "þap ispãºitor"

PS eu sunt leu

....daca o sa fi curios sa citesti despre zodii o sa afli cu uimire ca tauri cu lei nu se inteleg...stii de ce? au prea multe in comun...cam cele enumerate de tine :)) mai sus ...dar lucrile cele mai importante pe care le au in comun este orgoliul si oportunitatea...si doua sabii intr-o teaca nu incap


vorbesti de "orgoliul si oportunitatea" de parca ai vorbi de o boala care nu te-a afectat niciodata

toti suntem orgoliosi si oportunisti, la un moment dat


..adevarat si asta....toti putem manifesta uneori..lucruri nu prea pozitive...dar...la unii uneori = mereu....intelegi?


eu inteleg, ceea ce nu inteleg e felul in care "invinuiesti" o zodie, pentru un defect omenesc general valabil
battleofwits
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:52
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 19:52:58
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:54:43
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 18:16:29
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:11:59
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 17:45:38
De la: utopia, la data 2011-04-30 17:42:38
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 17:39:13
De la: utopia, la data 2011-04-30 17:32:38...

..adevarat si asta....toti putem manifesta uneori..lucruri nu prea pozitive...dar...la unii uneori = mereu....intelegi?


eu inteleg, ceea ce nu inteleg e felul in care "invinuiesti" o zodie, pentru un defect omenesc general valabil


...lasa ca o sa intelegi cand vei avea de a face pt un timp mai indelungat cu un taur...bafta!
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:55
De la: utopia, la data 2011-04-30 19:55:39
...lasa ca o sa intelegi cand vei avea de a face pt un timp mai indelungat cu un taur...bafta!


probabil ai impresia ca sunt genul care interactioneaza prea mult cu o persoana fara integritate (indiferent de zodie) ....

nu-mi place postura de victima
battleofwits
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:00
...stiu... preferi sa faci tu victime si nu este vorba de integritate...ci de control..dar esti prea tanar..o sa intelegi mai tarziu...multe..cam dupa 35..pana atunci leii sunt..in viteza...dupa aia..abia incep sa analizeze..acum nu au timp
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:03
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:08:00..de ce? asta e masa taurilor? sa inteleg ca incepeti sa va mobilizati?
...va doresc succes!!!
...insa nu am de gand sa ma obosesc cu voi...nu merita..stiu din experienta
...nu ca nu as face fatza ..am experienta covarsitoare si la asta...


Papusa,eu sunt gemeni
Valy90
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:08
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:03:16...stiu... preferi sa faci tu victime si nu este vorba de integritate...ci de control..dar esti prea tanar..o sa intelegi mai tarziu...multe..cam dupa 35..pana atunci leii sunt..in viteza...dupa aia..abia incep sa analizeze..acum nu au timp


daca alternativa la "a nu fi victima" e "sa faci victime", nu pot decat sa fiu mirat de felul cum percepi lumea

si trebuie sa astept sa ajung la 35 pentru a afla ce? faptul ca ceilalti sunt responsabili de propria noastra "mizerie"?
battleofwits
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:09
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:09:58
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:03:16...stiu... preferi sa faci tu victime si nu este vorba de integritate...ci de control..dar esti prea tanar..o sa intelegi mai tarziu...multe..cam dupa 35..pana atunci leii sunt..in viteza...dupa aia..abia incep sa analizeze..acum nu au timp


daca alternativa la "a nu fi victima" e "sa faci victime", nu pot decat sa fiu mirat de felul cum percepi lumea

si trebuie sa astept sa ajung la 35 pentru a afla ce? faptul ca ceilalti sunt responsabili de propria noastra "mizerie"?


...dramatizezi....dar dupa cum am spus..esti inca tanar..ia-o incet..
..a..cat despre mizerie.....depinde daca o lasi sa te atinga...a celorlalti...
..mizeria proprie...trebuie sa ai puterea sa o vezi...apoi sa o elimini..ceea ce necesita un pic de introspectie..

...si cu tine nu mai continui dialogul pt ca...daca ma iau dupa astrologi esti singura zodie care-mi poate face fatza...si invers ...si..poate avem ceva mai bun de facut...nu?
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:16
De la: Valy90, la data 2011-04-30 20:08:19
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:08:00..de ce? asta e masa taurilor? sa inteleg ca incepeti sa va mobilizati?
...va doresc succes!!!
...insa nu am de gand sa ma obosesc cu voi...nu merita..stiu din experienta
...nu ca nu as face fatza ..am experienta covarsitoare si la asta...


Papusa,eu sunt gemeni



.....papusa??? hahaha sunt departe de tot ce se poate numi "papusa" ...stii de ce? nu las sa-mi fie puse..sforile cu care se pot manevra "papusile"
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:21
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:16:45
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:09:58
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:03:16...stiu... preferi sa faci tu victime si nu este vorba de integritate...ci de control..dar esti prea tanar..o sa intelegi mai tarziu...multe..cam dupa 35..pana atunci leii sunt..in viteza...dupa aia..abia incep sa analizeze..acum nu au timp


daca alternativa la "a nu fi victima" e "sa faci victime", nu pot decat sa fiu mirat de felul cum percepi lumea

si trebuie sa astept sa ajung la 35 pentru a afla ce? faptul ca ceilalti sunt responsabili de propria noastra "mizerie"?


...dramatizezi....dar dupa cum am spus..esti inca tanar..ia-o incet..
..a..cat despre mizerie.....depinde daca o lasi sa te atinga...a celorlalti...
..mizeria proprie...trebuie sa ai puterea sa o vezi...apoi sa o elimini..ceea ce necesita un pic de introspectie..

...si cu tine nu mai continui dialogul pt ca...daca ma iau dupa astrologi esti singura zodie care-mi poate face fatza...si invers ...si..poate avem ceva mai bun de facut...nu?


eu dramatizez?

bag de seama ca ai un limbaj dublu, pe deoparte te plangi ca zodia X este responsabila pentru Y
iar acum spui ca noi suntem cei responsabili pentru propria noastra "mizerie"

te hotarasti si tu odata?
battleofwits
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:25
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:21:42
De la: Valy90, la data 2011-04-30 20:08:19
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:08:00..de ce? asta e masa taurilor? sa inteleg ca incepeti sa va mobilizati?
...va doresc succes!!!
...insa nu am de gand sa ma obosesc cu voi...nu merita..stiu din experienta
...nu ca nu as face fatza ..am experienta covarsitoare si la asta...


Papusa,eu sunt gemeni



.....papusa??? hahaha sunt departe de tot ce se poate numi "papusa" ...stii de ce? nu las sa-mi fie puse..sforile cu care se pot manevra "papusile"


bravo tie
eu cred ca esti prea ,,plina de tine"
Valy90
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:25
De la: Valy90, la data 2011-04-30 20:25:24
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:21:42
De la: Valy90, la data 2011-04-30 20:08:19
De la: utopia, la data 2011-04-30 18:08:00..de ce? asta e masa taurilor? sa inteleg ca incepeti sa va mobilizati?
...va doresc succes!!!
...insa nu am de gand sa ma obosesc cu voi...nu merita..stiu din experienta
...nu ca nu as face fatza ..am experienta covarsitoare si la asta...


Papusa,eu sunt gemeni



.....papusa??? hahaha sunt departe de tot ce se poate numi "papusa" ...stii de ce? nu las sa-mi fie puse..sforile cu care se pot manevra "papusile"


bravo tie
eu cred ca esti prea ,,plina de tine"

...se poate...sunt om deci imperfect...dar...pe mine apelativul folosit de tine...m-a amuzat teribil pt ca e ultimul lucru..care se poate spune despre mine..ca sunt genul papusa...atata tot...apelativul....
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:28
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:25:18
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:16:45
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:09:58
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:03:16...stiu... preferi sa faci tu victime si nu este vorba de integritate...ci de control..dar esti prea tanar..o sa intelegi mai tarziu...multe..cam dupa 35..pana atunci leii sunt..in viteza...dupa aia..abia incep sa analizeze..acum nu au timp


daca alternativa la "a nu fi victima" e "sa faci victime", nu pot decat sa fiu mirat de felul cum percepi lumea

si trebuie sa astept sa ajung la 35 pentru a afla ce? faptul ca ceilalti sunt responsabili de propria noastra "mizerie"?


...dramatizezi....dar dupa cum am spus..esti inca tanar..ia-o incet..
..a..cat despre mizerie.....depinde daca o lasi sa te atinga...a celorlalti...
..mizeria proprie...trebuie sa ai puterea sa o vezi...apoi sa o elimini..ceea ce necesita un pic de introspectie..

...si cu tine nu mai continui dialogul pt ca...daca ma iau dupa astrologi esti singura zodie care-mi poate face fatza...si invers ...si..poate avem ceva mai bun de facut...nu?


eu dramatizez?

bag de seama ca ai un limbaj dublu, pe deoparte te plangi ca zodia X este responsabila pentru Y
iar acum spui ca noi suntem cei responsabili pentru propria noastra "mizerie"

te hotarasti si tu odata?

...nu ma plang, AFIRM! ...este o mica mare diferenta..
..si nu incerca sa ma provoci...
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:31
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:31:56
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:25:18
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:16:45
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:09:58
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:03:16...stiu... preferi sa faci tu victime si nu este vorba de integritate...ci de control..dar esti prea tanar..o sa intelegi mai tarziu...multe..cam dupa 35..pana atunci leii sunt..in viteza...dupa aia..abia incep sa analizeze..acum nu au timp


daca alternativa la "a nu fi victima" e "sa faci victime", nu pot decat sa fiu mirat de felul cum percepi lumea

si trebuie sa astept sa ajung la 35 pentru a afla ce? faptul ca ceilalti sunt responsabili de propria noastra "mizerie"?


...dramatizezi....dar dupa cum am spus..esti inca tanar..ia-o incet..
..a..cat despre mizerie.....depinde daca o lasi sa te atinga...a celorlalti...
..mizeria proprie...trebuie sa ai puterea sa o vezi...apoi sa o elimini..ceea ce necesita un pic de introspectie..

...si cu tine nu mai continui dialogul pt ca...daca ma iau dupa astrologi esti singura zodie care-mi poate face fatza...si invers ...si..poate avem ceva mai bun de facut...nu?


eu dramatizez?

bag de seama ca ai un limbaj dublu, pe deoparte te plangi ca zodia X este responsabila pentru Y
iar acum spui ca noi suntem cei responsabili pentru propria noastra "mizerie"

te hotarasti si tu odata?

...nu ma plang, AFIRM! ...este o mica mare diferenta..
..si nu incerca sa ma provoci...


mie mi-ai lasat impresia ca te plangi, altfel nu luai lucrurile asa in serios

daca ai tate mari, te provoc la un concurs de tricouri ude ...altfel nu ma bag
battleofwits
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:36
"mie mi-ai lasat impresia ca te plangi, altfel nu luai lucrurile asa in serios

daca ai tate mari, te provoc la un concurs de tricouri ude ...altfel nu ma bag "

...da si cu asta am coborat nivelul discutie...la unul la care sfarsesc toti barbatii cand nu mai au argumente...aluzii sexuale...la parti anatomice sexuale...si deci la misoginism...

...si nu iau lucrurile prea in serios..mai ales aici...ar fi si culmea...
...de aceea...te las, poate gasesti ceva "tatze mari" si ude...
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:43
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:43:29
...da si cu asta am coborat nivelul discutie...la unul la care sfarsesc toti barbatii cand nu mai au argumente...aluzii sexuale...la parti anatomice sexuale...si deci la misoginism...


vezi! ... ti-am spus ca-ti place sa te vezi o victima
battleofwits
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:45
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:45:04
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:43:29
...da si cu asta am coborat nivelul discutie...la unul la care sfarsesc toti barbatii cand nu mai au argumente...aluzii sexuale...la parti anatomice sexuale...si deci la misoginism...


vezi! ... ti-am spus ca-ti place sa te vezi o victima


..si cum ai ajuns la concluzia asta? a cui victima? a ta? hahaha..pt ca refuz sa port dialoguri cu oameni care coboara discutia la un nivel la care pe mine nu ma intereseaza..sa o mai port?
.esti sigur ca vrei sa ma mai provoci? o sa regreti daca ma decid..ca am chef sa fac asta...:)
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:50
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:50:41
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:45:04
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:43:29
...da si cu asta am coborat nivelul discutie...la unul la care sfarsesc toti barbatii cand nu mai au argumente...aluzii sexuale...la parti anatomice sexuale...si deci la misoginism...


vezi! ... ti-am spus ca-ti place sa te vezi o victima


..si cum ai ajuns la concluzia asta? ...


altfel cum ai ajuns la concluzia ca as fi misogin?
battleofwits
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:54
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:54:34
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:50:41
De la: battleofwits, la data 2011-04-30 20:45:04
De la: utopia, la data 2011-04-30 20:43:29
...da si cu asta am coborat nivelul discutie...la unul la care sfarsesc toti barbatii cand nu mai au argumente...aluzii sexuale...la parti anatomice sexuale...si deci la misoginism...


vezi! ... ti-am spus ca-ti place sa te vezi o victima


..si cum ai ajuns la concluzia asta? ...


altfel cum ai ajuns la concluzia ca as fi misogin?


...pt ca ai facut aluzii sexuale...intr-o discutie in care simteai ca pierzi teren..si ca sa cobori discutia in derizoriu...ai folosit metoda preferata a tuturor barbatilor...
...intelegi? eu cred ca da....doar ca ti-e greu sa admiti asta..odata pt ca s-ar putea sa faci asta des...si este ceva normal pt tine..si considerat ca atare.. si pe de alta parte...natura leului...nimeni nu are voie sa straluceasca mai tare ca un leu..este un singur soare pe cer, nu? :)...stelele..? ce's alea? alea sunt departe....
....sper ca nu sunt prea "profunda' pt tine..:)
utopia
Postat pe 30 Aprilie 2011 21:01
crede-ma ca eram sigura ca va veti intalni din nou,pt ca lui ii place sa stie ca ce e al lui al lui a ramas,e genul taurului meu .si nu putem trai impreuna si nici despartiti....are un ceva ,de te face a te intorci la el,indiferent cat ar gresi ...e bine intr un fel ca pot invata din sa zicem ,experienta ta de viata...si zic eu ca ce nu te omoara te face mai puternica....asta a fost ...sa nu fie ...cine stie poate chiar o sa ai parte de un barbat cand nu te astepti mai mult :)
alejandra17ram
Postat pe 30 Aprilie 2011 21:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gustul femeilor 21 De la: Mike_Dex 1 Noiembrie 2014 17:35
mai exista solutii sau nu? 12 De la: kudika_976684 22 Ianuarie 2015 20:08
FIDEL SAU INFIDEL IN OCCIDENT 58 De la: monik_mail2006 15 August 2009 01:45
Pentru cei care si-au refacut viata cu amanta 20 De la: Barbie30 2 Septembrie 2010 10:25
Ce fel de fete intalnim la astfel de saloane ? 160 De la: kudika029282 8 Aprilie 2010 22:16