Setari Cookie-uri

Barbatii Taur-intre mit si adevar

eu cu el ...ne jucam amandoi cu mintile noastre...e capabil sa fie cum trebuie...dar sa simt eu ,ca e asa...merita...pt ca este foarte sufletist...desi sunt mult diferente ca zodii intre noi,avem multe lucruri care ne leaga,minuni sa zic asa ''psihologice'' ...este intr-adevar si o atractie sexuala foarte mare...dar,daca imi va anihila interesul pt el,pe toate planurile ,ce i prea mult strica ...clar se vor duce sentimentele,desi iubesc profund ,si nu pe oricine ....e o senzatie cum nu o pot explica ,cand sunt cu el,uit ca mi a gresit de mii de ori,ca l am iertat,dar nu am uitat,simt ca acolo imi este locul...uit de tot ,si de toate... in cazul lui trecutul nu exista,asa ca va trebui sa traiesc in prezent ca si el ,lumea mea nu se termina la el ,sunt constienta,eu am zis ca daca nu este pt mine ,sentimentele se vor duce,si va pleca din viata mea ...dar nu regret nimic pana acum...stiu ca atunci cand o sa simta ,daca va fi sa fiu eu cea aleasa,va fi exact asa cum trebuie,un familist convins....ma bazez pe faptul ca si mama lui este scorpion,ca mine,si face absolut orice din el ,si sunt mai mult ca sigura ca o va asculta mereu :)iar cand voi ajunge la capatul rabdarii ,il voi pune la punct,lucru pe care nu il suporta,si nu o sa ma uite toata viata lui,pentru ca asa cum el crede ca fac ce vrea el ,cand vrea ,si cum vrea .....si eu sunt capabila sa il santajez emotional si in orice fel si ma folosesc de toate defectele lui....o sa zic in continuare ca el,dar o sa fac ca mine ,am o singura viata,si stiu ca nu va iesi mereu cum voi vrea eu,dar cred ca tot raul e spre bine,asa ca ce o fi o fi :)
alejandra17ram
Postat pe 1 Mai 2011 01:42
De la: alejandra17ram, la data 2011-05-01 01:42:41eu cu el ...ne jucam amandoi cu mintile noastre...e capabil sa fie cum trebuie...dar sa simt eu ,ca e asa...merita...pt ca este foarte sufletist...desi sunt mult diferente ca zodii intre noi,avem multe lucruri care ne leaga,minuni sa zic asa ''psihologice'' ...este intr-adevar si o atractie sexuala foarte mare...dar,daca imi va anihila interesul pt el,pe toate planurile ,ce i prea mult strica ...clar se vor duce sentimentele,desi iubesc profund ,si nu pe oricine ....e o senzatie cum nu o pot explica ,cand sunt cu el,uit ca mi a gresit de mii de ori,ca l am iertat,dar nu am uitat,simt ca acolo imi este locul...uit de tot ,si de toate... in cazul lui trecutul nu exista,asa ca va trebui sa traiesc in prezent ca si el ,lumea mea nu se termina la el ,sunt constienta,eu am zis ca daca nu este pt mine ,sentimentele se vor duce,si va pleca din viata mea ...dar nu regret nimic pana acum...stiu ca atunci cand o sa simta ,daca va fi sa fiu eu cea aleasa,va fi exact asa cum trebuie,un familist convins....ma bazez pe faptul ca si mama lui este scorpion,ca mine,si face absolut orice din el ,si sunt mai mult ca sigura ca o va asculta mereu :)iar cand voi ajunge la capatul rabdarii ,il voi pune la punct,lucru pe care nu il suporta,si nu o sa ma uite toata viata lui,pentru ca asa cum el crede ca fac ce vrea el ,cand vrea ,si cum vrea .....si eu sunt capabila sa il santajez emotional si in orice fel si ma folosesc de toate defectele lui....o sa zic in continuare ca el,dar o sa fac ca mine ,am o singura viata,si stiu ca nu va iesi mereu cum voi vrea eu,dar cred ca tot raul e spre bine,asa ca ce o fi o fi :)

...am un deja vu..parca ma aud pe mine cu multi foarte multi ani in urma...si fi atenta mama lui era aceeasi zodie ca si mine exact ca la tine....dar asta intr-un final nu i-a servit nimanui...asa ca nu te iluziona...dar inteleg perfect ce simti...am trecut prin asta...si..cu cat gresea..eu doream sa dovedesc..chiar si lui ca poate fi mai bun...si incercam sa-l fac sa "vada" ce este important in viata...dar...este o lupta de sisif..
utopia
Postat pe 1 Mai 2011 01:52
Pur si simplu nu cred in retete universale, nici in relatii care se bazeaza pe un horoscop facut la colt de strada, dupa ureche. Nu poti judeca un om pur si simplu dupa nu stiu ce previziuni, caci se stie bine ca astrele predispun, nu dispun. Din constatarile mele, am sesizat ca au un simt artistic dezvoltat, cel putin cei cu care am venit in contact.
kudika037435
Postat pe 1 Mai 2011 03:31
perfect adevarat in tot ce ai scris...
kudika195238
Postat pe 1 Mai 2011 06:25
Nu te casatoresti cumva cu sotul meu?, l-am recunoscut in descriere. Sper ca nu te supara gluma, adevarul e ca iti dau dreptate, am o relatie de 14 ani cu un ”taur” si faza cu posesivitatea, gelozia excesiva nu il caracterizeaza deloc. Caracteristicile pozitive le eclipseaza pe celelalte, asa ca in ansamblu e de preferat indivizilor din alte zodii.
kudika295035
Postat pe 1 Mai 2011 09:07
Ma inscriu in categoria celor casatorite cu un taur. Parerea mea e ca sunt persoane de incredere in primul rand care nu ar trada p nimeni. Sotul meu e plin de lucruri bune printre care as enumara: fidelitate (am citit mai sus ca cineva ii facea curvari.... ), ambitia si dorintza de mai bine sau de a avansa (stiu ca va face tot ce e posibil ca sa fie un sot si tata bun), increderea in sine (cred ca niciodata nu am auzit un taur sa zica "nu pot face asta")...... La chestii rele as pune posesiv si gelos, sunt aduse in punctul cel mai inalt... In functie de zodia partenerului, cu taurii se poate forma un cuplu trainic si frumos. Socrii mei sunt taur-fecioara si au ajuns la 40 ani casatorie si probleme au putine, in general ii vad un cuplu unit si puternic. Sper sa fim si noi la fel, poate putin mai iubitori si deschisi cu viitorii copii, ca de asta folosesc in general parintii, ptr ex de genul "eu nu o sa fac asta cand o sa am copii mei". . Cred ca aceasta combinatie taur-fecioara, e printre cele mai potrivite, cum suntem noi doi.
all_lefther
Postat pe 1 Mai 2011 09:15
Si sotul meu este taur si s foarte multumita deel...eu sunt balanta si ne completam ...dar este adevarat ca fiecare are personalitatea luinu?
ninocica
Postat pe 1 Mai 2011 09:47
De la: kudika377312, la data 2011-05-01 09:59:40Taurul meu e avid de provocari, decent, calculat, poate prea calculat, posesisv dar si foarte atent la oamenii din jur. E nebun dupa sex, are un umor cam bizar si cu o fantastica putere de munca. Sa fiu sincera, sunt cam suspicioasa, prea e totul foarte-foarte...


probabil ca are o amanta care-l face fericit
battleofwits
Postat pe 1 Mai 2011 10:00
Sunt casatorita cu un taur de 20 de ani.....adevarat tot ce ai scris..!!!Egoismul si gelozia...caracteristici principaleeeee.........
Angi38
Postat pe 1 Mai 2011 10:04
De la: utopia, la data 2011-05-01 01:52:24
De la: alejandra17ram, la data 2011-05-01 01:42:41eu cu el ...ne jucam amandoi cu mintile noastre...e capabil sa fie cum trebuie...dar sa simt eu ,ca e asa...merita...pt ca este foarte sufletist...desi sunt mult diferente ca zodii intre noi,avem multe lucruri care ne leaga,minuni sa zic asa ''psihologice'' ...este intr-adevar si o atractie sexuala foarte mare...dar,daca imi va anihila interesul pt el,pe toate planurile ,ce i prea mult strica ...clar se vor duce sentimentele,desi iubesc profund ,si nu pe oricine ....e o senzatie cum nu o pot explica ,cand sunt cu el,uit ca mi a gresit de mii de ori,ca l am iertat,dar nu am uitat,simt ca acolo imi este locul...uit de tot ,si de toate... in cazul lui trecutul nu exista,asa ca va trebui sa traiesc in prezent ca si el ,lumea mea nu se termina la el ,sunt constienta,eu am zis ca daca nu este pt mine ,sentimentele se vor duce,si va pleca din viata mea ...dar nu regret nimic pana acum...stiu ca atunci cand o sa simta ,daca va fi sa fiu eu cea aleasa,va fi exact asa cum trebuie,un familist convins....ma bazez pe faptul ca si mama lui este scorpion,ca mine,si face absolut orice din el ,si sunt mai mult ca sigura ca o va asculta mereu :)iar cand voi ajunge la capatul rabdarii ,il voi pune la punct,lucru pe care nu il suporta,si nu o sa ma uite toata viata lui,pentru ca asa cum el crede ca fac ce vrea el ,cand vrea ,si cum vrea .....si eu sunt capabila sa il santajez emotional si in orice fel si ma folosesc de toate defectele lui....o sa zic in continuare ca el,dar o sa fac ca mine ,am o singura viata,si stiu ca nu va iesi mereu cum voi vrea eu,dar cred ca tot raul e spre bine,asa ca ce o fi o fi :)

...am un deja vu..parca ma aud pe mine cu multi foarte multi ani in urma...si fi atenta mama lui era aceeasi zodie ca si mine exact ca la tine....dar asta intr-un final nu i-a servit nimanui...asa ca nu te iluziona...dar inteleg perfect ce simti...am trecut prin asta...si..cu cat gresea..eu doream sa dovedesc..chiar si lui ca poate fi mai bun...si incercam sa-l fac sa "vada" ce este important in viata...dar...este o lupta de sisif..


Cat de BINE INTELEG CEEA CE SPUI... AM TRAIT EFECTIV CU UN TAUR, DOAR 3 LUNI, DUPA CE AU TRECUT 25 DE ANI DE NEIMPLINIRE SI REGASIRE.... CREDE-ME: PE UN TAUR NU POTI DECAT SA-L IUBESTI ENORM SI SA-L URASTI IN ACELASI TIMP, IN ACEEASI MASURA.... Este paradoxal... Dar te face sa-l iubesit chiar si atunci cand il urasti!
Am vorbit atat despre taur, pentru ca sufar dupa el ca un caine si suferinta mea nu paleste in fata suferintei pe care mi-a pricinuit-o divortul de sotul meu cu care am fost casatorita 20 de ani!
Crede-ma! Merita sa te lupti si sa-l pastrezi cu orice pret! ESTE UN TIP MINUNAT ! UN TIP PE CARE FEMEILE ADEVARATE, NU POT DECAT SA SE SUPUNA SI SA-L IUBEASCA! FERICE DE TINE CA STAI, TRAIESTI SI TE IUBESTE UN TAUR!
nuante_de_gri
Postat pe 1 Mai 2011 10:31
Cred ca in aceasta discutie sunt doua tabere...indragostitele de barbatii din zodia taur care inca vad totul in roz la relatia lor...si a doua tabara sunt cele care deja s- au trezit din aceasta reveerie numita relatie cu un barbat din zodia taur si akm sunt capabile sa vada realitatea personalitatii barbatului respectiv...
Sunt infideli pana la moarte si asta suporta foarte putine femei...
va pupik
kudika079874
Postat pe 1 Mai 2011 10:46
Luata in mare aceasta caracterizare li se potriveste. Ai punctat bine caracteristicile zodiei taur dar.....ehei , aici se mai schimba situatia ... Dupa un anumit timp(adica cam dupa varsta de 40 ani ) devine foarte delasator in toate....., puturos , egoist adica numai lui sa-i fie bine si tine minte : agresiv , certaret si cicalitor. Se baga in toate alea si da din gura. Eu am treizeci si ceva de ani de casatorie cu un taur si credema ca m-am cam saturat dar asta e viata. Eu cred ca mai toti barbati sunt la fel si asta depinde si de noi cum ii crestem de cand ii luam de barbati... O zi buna !!!
Paula19_healthy
Postat pe 1 Mai 2011 12:00
De la: Paula19_healthy, la data 2011-05-01 12:00:12 Luata in mare aceasta caracterizare li se potriveste. Ai punctat bine caracteristicile zodiei taur dar.....ehei , aici se mai schimba situatia ... Dupa un anumit timp(adica cam dupa varsta de 40 ani ) devine foarte delasator in toate....., puturos , egoist adica numai lui sa-i fie bine si tine minte : agresiv , certaret si cicalitor. Se baga in toate alea si da din gura. Eu am treizeci si ceva de ani de casatorie cu un taur si credema ca m-am cam saturat dar asta e viata. Eu cred ca mai toti barbati sunt la fel si asta depinde si de noi cum ii crestem de cand ii luam de barbati... O zi buna !!!


Eu vorbeam despre un taur de 45 de ani... care a divortat de doua ori, a fugit cu o iubita tanara, cand copilul lui avea 2 ani, a fost parasit de ea dupa 9 ani, si acum isi traieste singuratatea exact cum spui tu. Eu nu pot vorbi despre crestere....nu am avut sansa asta. Doar ca el, cand a plecat, a hotarat ca nu trebuia sa ne despartim acum 25 de ani, ca sunt si am ramas iubita lui dintai, (asa cum a ramas si el pentru mine) dar ca vremea noastra a trecut..... Probabil ca l-am epuizat.... eu traiesc intens fiecare clipa si asta a fost prea mult pentru el, pentru lenea lui. Altfel comenta la fel de mult, absolut inutil, dar pentru il iubeam (si il iubesc in continuare, chiar si acum, ca de altfel toata viata) nici macar nu vedeam toate comentariile lui.... L-am obosit..... am recuperat anii pierduti, dar asta l-a pierdut definitiv.... Sunt multumita ca mi-am intalnit si consumat marea dragoste si voi merge mai departe ca MAREA amintire a ei, fara resentimente. Este inutil sa spun ca regret amarnic plecarea lui, chiar daca el a plecat cu TOATE DEFECTELE LUI. Crede-ma, preferam sa ramana, sa ma cicaleasca, sa ma supuna, DAR SA MA IUBEASCA, asa cum nimeni in viata asta nu m-a iubit!
nuante_de_gri
Postat pe 1 Mai 2011 12:17
Mai fetelor, daca prin multimea de barbati care v-au parasit aveti si barbati din zodia Taur normal sa vorbiti de rau zodia Taur. In mod sigur daca deschide altcineva acum un topic despre barbati din orice alta zodie 90% o sa raspundeti si la topicul respectiv pentru ca, bineinteles v-au parasit si barbati din respectiva zodie... Oare de ce??
Si sigur toate mamele care si-au abandonat copii prin spitale, orfelinate, in gari etc. erau sigur mamele din zodia Taur 'denaturate' cum ziceti pe aici.
Andri20
Postat pe 1 Mai 2011 12:47
buna!barbatii tauri... am citit cateva dintre parerile voastre, cu unele sunt de acord, cu altele ba. nu am foarte multi ani,dar in viata mea am avut parte numai de tauri: tatal, primul prieten si mai nou viitorul sot. ceea ce vreau sa zic este ca sunt diferente catastrofale intre cei trei; si numai cateva asemanari :iubesc viata buna, dar si muncesc foarte mult ca sa o aiba ; le merge mintea si nu se rezuma totul la bani ; il au pe vino n coace si nu ma refer numai pt o relatie ci in general pentru prieteni. am citit cateva pareri cum ca ar fi posesivi, si sunt de acord, dak posesivitate numim faptul ca pentru ei partenera lor este numai a lor si nu a inca 10 barbati; nu inseala daca au tot ce le trebuie acasa , ceea ce cred ca e valabil pentru toti dintre noi; mincinosi , o data ce l ai prins mintind, inseamna ca este o problema in cuplu, in relatie indefirent de ce fel e aceasta. cu totii sunt adevarati gentelman i dar fiecare in felul lui. uitam tot timpul ceva : nu exista un deget la o mana care seamana cu un altul, daramite un om care sa fie la fel cu un altul? incercam sa facem tipare, poate ca ar trevui sa dam o sansa celor din jurul nostru, iar daca iubesti cu adevarat un taur, arata i, demonstreaza i , ai grija ca tu ca femeie sa aiba tot ce ar nevoie la el acasa (dar pentru asta trebuie sa stii sa comunici cu el, ca sa fie el cel ce ti zice de ce are nevoie, nu e intotdeauna ceea ce credem noi,ca ar fi necesar) si poti fi sigura ca e al tau, ca nu te minte, nu te inseala si ca e capabil sa mearga pana la captul lumii pt tine dak i o ceri. dupa mine, in relatia cu un taut, ca de altfel in orice relatie comunicarea este reusita pentru mine una asta a fost si cu un taur pe post de tata dar si in relatia cu un taur si se pare ca a mers din moment ce avem 5 ani de cand suntem impreuna si o nunta care sta sa vie.
oanaaa_me
Postat pe 1 Mai 2011 13:25
eu cred ca te simti atacat si acum o dai in diverse:)))
alyceee
Postat pe 1 Mai 2011 14:02
e bine ca zici ca el si faci ca tine..eu nu pot sa fac lucrul asta!nu pot sa spun ca accept ceva dacavor nu sunt de acord cu asta!poate ca imi place ca oamenii sa fie sinceri cu mine si de aia sunt si eu cu ei!decat ca un taur mai bine singure fetelor..nu merita!si nu or sa merite vreodata!vor totul fara sa ofere nimic!umbla numai dupa avantaje!
alyceee
Postat pe 1 Mai 2011 14:05
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE


battleofwits
Postat pe 1 Mai 2011 15:41
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:41:13
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE




...in nici un caz ca tine :)) si spun asta doar ca sa te aud protestand :)))
utopia
Postat pe 1 Mai 2011 15:45
tin sa mentionez ,ca nu e primul meu prieten,si restul nu m au parasit ...pur si simplu nu au putut sa zicem....sa faca fata reactiilor mele mai ciudate:)dar atat de normale....daca ma vroiau cu adevarat ,ma cautau si acum ...dar uite ca el,taurasul,se tine de mine,si stiu ca e interesat mai ales pt faptul ca are impresia ca ii merge cu mine :)daca va fi sa fie va fi....o sa traiesc ca el ,prezentul si cand nu se va conforma intr un final cu viata mea ,cu ce imi doresc....poate face ce vrea...mie una nu imi place sa fiu manipulata ...si barbati sunt destui...slava domnului
alejandra17ram
Postat pe 1 Mai 2011 15:47
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:45:55
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:41:13
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE




...in nici un caz ca tine :)) si spun asta doar ca sa te aud protestand :)))


dar de unde stii tu cum o percep eu? esti nepoata lu' mama omida?
battleofwits
Postat pe 1 Mai 2011 15:53
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:53:44
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:45:55
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:41:13
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE




...in nici un caz ca tine :)) si spun asta doar ca sa te aud protestand :)))


dar de unde stii tu cum o percep eu? esti nepoata lu' mama omida?


...poate mai mult
utopia
Postat pe 1 Mai 2011 15:55
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:55:05
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:53:44
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:45:55
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:41:13
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE




...in nici un caz ca tine :)) si spun asta doar ca sa te aud protestand :)))


dar de unde stii tu cum o percep eu? esti nepoata lu' mama omida?


...poate mai mult


sunt convins
battleofwits
Postat pe 1 Mai 2011 16:05
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:41:13
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE



am orbit!!! that's f*cked up in soooo many wrong ways!!!!
dar ti-ai demonstrat punctul de vedere
eu asta ascultam inainte sa bag melodia ta
http://www.youtube.com/watch?v=7e0vccod0ac&feature=related
pufis
Postat pe 1 Mai 2011 16:35
De la: pufis, la data 2011-05-01 16:35:16
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:41:13
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE



am orbit!!! that's f*cked up in soooo many wrong ways!!!!
dar ti-ai demonstrat punctul de vedere
eu asta ascultam inainte sa bag melodia ta
http://www.youtube.com/watch?v=7e0vccod0ac&feature=related


imi place enorm de gagica asta

uite si o voce masculina
http://www.youtube.com/watch?v=RUzW-SQ4dLM
battleofwits
Postat pe 1 Mai 2011 16:43
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 16:43:10
De la: pufis, la data 2011-05-01 16:35:16
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:41:13
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE



am orbit!!! that's f*cked up in soooo many wrong ways!!!!
dar ti-ai demonstrat punctul de vedere
eu asta ascultam inainte sa bag melodia ta
http://www.youtube.com/watch?v=7e0vccod0ac&feature=related


imi place enorm de gagica asta

uite si o voce masculina
http://www.youtube.com/watch?v=RUzW-SQ4dLM

suna bine...dar prefer asta:
http://www.youtube.com/watch?v=MgHioCC3yCo
si in general live-urile
pufis
Postat pe 1 Mai 2011 16:55
MINCINOSI, CURVARI SI EGOISTI. SE IUBESC NUMAI PE EI INSISI.
kudika017015
Postat pe 1 Mai 2011 17:43
inca nu ati terminat cu bietii taurasi,of,of
Ame_ly
Postat pe 1 Mai 2011 19:24
De la: pufis, la data 2011-05-01 16:55:28
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 16:43:10
De la: pufis, la data 2011-05-01 16:35:16
De la: battleofwits, la data 2011-05-01 15:41:13
De la: utopia, la data 2011-05-01 15:33:03...barbatul taur este emblema barbatului roman! si cum este barbatul roman...puteti afla privind la stiri...in jur..etc...cum percepe barbatul roman intr-un covarsitor procent..femeia...ca pe o proprietate...si pe copii la fel...


si daca nu luam dupa ce privim in jur, oare cum ar trebui sa percepe femeia?

http://www.youtube.com/watch?v=z5B_KATL7oE



am orbit!!! that's f*cked up in soooo many wrong ways!!!!
dar ti-ai demonstrat punctul de vedere
eu asta ascultam inainte sa bag melodia ta
http://www.youtube.com/watch?v=7e0vccod0ac&feature=related


imi place enorm de gagica asta

uite si o voce masculina
http://www.youtube.com/watch?v=RUzW-SQ4dLM

suna bine...dar prefer asta:
http://www.youtube.com/watch?v=MgHioCC3yCo
si in general live-urile


uite si o gagica frumoasa, ghiar foarte frumoasa (canta live )
http://www.youtube.com/watch?v=xjqHL2tcCx8
battleofwits
Postat pe 1 Mai 2011 19:27
Am si eu o intrebare de ce ai copiat tot ce am scris eu???
kudika074302
Postat pe 1 Mai 2011 19:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare intrebatoare... pentru barbati ! 25 De la: papusika_kudika 14 Octombrie 2012 14:01
"TE IUBESC ALEX " 45 De la: dontworibehapi 16 Septembrie 2011 20:30
Pur si simplu...s-a intamplat 62 De la: utad 9 Noiembrie 2010 16:47
omul nu e facut sa fie monogam! 80 De la: sweetpink 10 Noiembrie 2013 09:00
Melodii..de facut dragoste:) 44 De la: dragon_fly88 13 Iunie 2010 10:53