Setari Cookie-uri

nu am pe nimeni cu care sa vorbesc ..va rog un sfat..

De la: 3liza, la data 2011-04-18 16:32:34buna ..sunt cu prientenul meu de un an si jumate..el iubesc enorm si el pe mine(nu ma indoiesc de lucrul asta) .munceste mult in fiecare zi de dim pana seara ..eu deokamdata stau acasa imi caut de munca .daca sunt cu el nu mi mai trebuie nimic ..il pun pe el pe primul lok si doar la el ma gandesc.ii place sa mearga la fotbal si imi dau seama ca nu am cum sa ii refuz singura lui placere avand in vedere ca nu prea are timp liber..dar totusi parca ma deranjeaza lukrul asta mai ales cand se intampla sa fie in cursul saptamanii (stau in casa toata ziua pentru ca nu am unde sa ma duc; stau la el si nu am decat o prietena care munceste si ea mult si cand are timp sta cu iubitul ei) il astept si cand vine ma lasa in casa sa se duca la fotbal in conditia in care eu abea il astept acasa sa imi petrec putin timp cu el) cu toate ca stam impreuna nu ne vedem decat seara o ora doua..adika nu apucam sa ne pliktisim unu de altu..stiu foarte bine ca trebuie sa ii dau libertate de aia niki nu i am spus niciodata nimik nu ii interzic sa faca nimik din ce vrea, dar pe de o alta parte ma roade lucrul asta ..nu ii reprosez cand se duce cu toate ca nu sunt cea mai fericita..cred ca mi am pierdut capul il iubesc enorm si d aia vreau sa imi petrec putinul lui timp liber, cu el ..iar la capitolul afectiune nu prea exceleaza...sunt prea egoista.? cum as putea sa il fac sa ma bage mai mult in seama..?eu sunt rac deci o fire mai sensibila iar el e un capricorn mai incapatanat.



O sa fiu directa chair daca te voi deranja: Da-i un shut sa se duca...cat mai DEPARTE de u Stie ca iubesti f mult si e atat de sigur pe el si pe faptu ca te are..... de accea te cam ignora...ar trebui sa iti faci o viata a ta..un program care sa il excluda. Fa si tu ca el....vezi cum se simte. Ia-ti un job si in ora aia pe care ai avea timp sa o petreci acasa dupa job..alege de fapt sa iesi cu fete...si pe el lasa-l singur. Asa ai vedea ca un iubit nu este tot ..trebuie sa ti si la tine si sa ai grija si de tn. Pacat ca nu esti din Sb te invitam la o cafea Cheers! Ai grija de tn.
evangeline87
Postat pe 21 Mai 2011 20:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ati face in locul meu? 118 De la: Altfel 25 Noiembrie 2009 23:47
Ajutor..am fost batuta.. 347 De la: mishellle 22 Iulie 2010 22:34
Ce mai pot sa fac? 15 De la: Miss_Stardust 17 Martie 2010 19:23
Am nevoie de un sfat ! 16 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:56
Prostie s-au razbunare ? 33 De la: FAT_FRUMOSSS 29 Ianuarie 2012 20:01