Setari Cookie-uri

iubitul meu are un copil cu alta femeie

Imi imaginez ca povestea e reala si disperarea ta sincera. Citind comentariile de pana acum, ai inteles ca esti sfatuita sa reflectezi :
1. asupra caracterului iubitului tau,
2. asupra relatiei cu parintii tai si cu ceilalti,
3. asupra ta ca persoana,
4. asupra iubirii tale?!
Daca ai avut inspiratia sa ii arati iubitului tau ceea ce s-a scris despre el aici, reflecteaza si asupra reactiei lui fata de aceste comentarii...
Daca inca il iubesti (adica ai respect, incredere si adoratie pentru acest barbat) si sunteti impreuna ca un cuplu care se iubeste si isi face proiecte de viitor, nu este nci o problema ca are un copil cu alta femeie (poate o sa faca si cu alta, alti cativa copii); nu este nici o problema ca o buna parte din castigurile lui materiale prezente si viitoare se vor duce pe intretinerea acelui(acelor) copil(copii), tu vei fi multumita ca te iubeste pe tine, ca te vrea pe tine si sta cu tine nu cu mama copilului(copiilor) lui; nu este nici o problema ca parintii tai sunt nefericiti pentru alegerea ta si se vor simti stingheriti si vinovati in ochii celorlalte rude, ai prietenilor, vecinilor, societatii in general, ca nu au reusit sa iti induca valorile comune privind iubirea si rosturile ei; daca il iubesti si te gandesti sa ai copii cu el, cand vei fi gravida vei gandi in fiecare zi cat esti de fericita ca e alaturi de tine, vei considera drept o dovada de iubire prezenta lui alaturi de tine si de pantecul in care se dezvolta rodul dragostei tale... si vei gandi ca esti superioara celorlalte femei cu care are alti copii, caci pe tine te vrea, cu tine sta sa cresteti si sa educati impreuna copilul vostru...nu te paraseste si nu trimite doar bani si cadouri pentru copiii lui. Nu va fi nici o problema ca rodul muncii lui si munca ta puse laolalta nu vor aduce spor si bunastare niciunuia dintre copii, fie ca e doar al lui sau e al vostru...caci traim in vremuri grele, oriunde ne-am afla, economia merge prost nu doar la noi, in toata lumea.
Daca reflectand la toate cele enumerate, esti sigura ca viata pe care ti-o doresti este cea alaturi de acest barbat pe care il iubesti si care are (doar) un copil (doar)cu o alta femeie...atunci e semn ca ai ales iubirea cea mare, unica, inegalabila, demna de a fi imortalizata de geniile artei. Poate vei fi chiar fericita, in ciuda tuturor si, mai ales a noastra, a celor care ne-am gasit sa-ti spunem ca iubirea si viata onorabila merg mana-n mana cu respectul si responsabilitatea...
maimai_no1
Postat pe 11 Iunie 2011 17:53
sfaturile ti le poti da si singura !!! eu as putea sa iti pun o intrebare !!! a avut o relatie de 3 luni cu alta si i-a facut un copil??? poi s-a intors la tine!???spui ca va iubiti foarte mult !! poate ,,,!!dar ....3 luni sunt putine pt a cunoaste o persoana si a face un copil cu ea ,,,nu crezi^???
kudika178032
Postat pe 11 Iunie 2011 18:34
sfaturile ti le poti da si singura !!! eu as putea sa iti pun o intrebare !!! a avut o relatie de 3 luni cu alta si i-a facut un copil??? poi s-a intors la tine!???spui ca va iubiti foarte mult !! poate ,,,!!dar ....3 luni sunt putine pt a cunoaste o persoana si a face un copil cu ea ,,,nu crezi^???
kudika178032
Postat pe 11 Iunie 2011 18:34
Numai tu poti sa hotarasti trebuie sa faci cum iti spune inima .
kudika401850
Postat pe 11 Iunie 2011 19:41
Salut,sfatul meu de femeie cu 25 de ani de casnicie este'' CAUTA ALTUL CARE SA FIE NUMAI AL TAU NU SA-L IMPARTI CU NIMENI''
Florik64
Postat pe 11 Iunie 2011 19:49
draga mea,daca o sa va mai despartiti iar o sa faca un copil cu alta?hai sa fim seriosi ....maturizeazate si tu un pic si nu gandi cu ...........gandeste cu capul,daca te iubea cum zici tu nu mergea sa se culce cu alta si mai facea si un copil cu ea.de unde sti ca te iubeste asa de mult?cand s-a culcat cu alta nu te mai iubea?asculta de parintii tai si va fi foarte bine
cosminutababaruta
Postat pe 11 Iunie 2011 19:59
draga mea,daca o sa va mai despartiti iar o sa faca un copil cu alta?hai sa fim seriosi ....maturizeazate si tu un pic si nu gandi cu ...........gandeste cu capul,daca te iubea cum zici tu nu mergea sa se culce cu alta si mai facea si un copil cu ea.de unde sti ca te iubeste asa de mult?cand s-a culcat cu alta nu te mai iubea?asculta de parintii tai si va fi foarte bine
cosminutababaruta
Postat pe 11 Iunie 2011 19:59
Draga mea eu iti pot spune sa faci ceea ce simti tu.Eu am avut o situatie asemanatoare doar ca individul nu a facut copii cu acea femeie, ci avea o relatie de 6 ani.Aceste 2 relatii ale lui erau ok pentru el.Ne mintea pe amandoua.Cand am aflat despre aceasta relatie a lui, primul lucru care l-am facut l-am lasat.Nu m-a mai interesat nimic, cu toate ca il iubeam la nebunie, nu vedeam nimic inainte fara el.Dar dupa ce l-am lasat la un an am l-am cunoscut pe sotul meu.O persoana responsabila,stapn pe el si stie ce vrea de la viata.Eu am ales varianta corecta.Deci sfatul meu esta sa il lasi si sa iti cauti un alt baiat,resonsabil,familist si care sa te iubeasca, nu dupa nici o luna sa fuga la alta si sa isi lase si urmasi.Multa bafta si noroc.
nicral
Postat pe 11 Iunie 2011 20:46
Buna . Este un subiect in care nu trebui sa te bagi , dar un sfat se poate . Nu trebui sa ti cont de el , dar poti invata di el sau din ele ( sfaturi ) Cand aud ca ,,ne-am iubit dar parintii ne-au despartit ,, sincer imi e greata cand aud asa ceva . Inseamna ca nu a fost iubire ci capriciu . Iti dau un ex . la mine . Parinti lui au fost contra , parinti mei contra . Sti ce sfat a primit sotul meu de la mama lui , a doua zi dupa ce am incheiat casatoria ? ,, Scumpul meu baiat las-o pleaca in.......... ( nu pot da numele orasului , era detasat cu serviciu ) singur , pentru ca daca vede ca nu mai vi o sa bage ia singura divortul . Si multe alte sfaturi asemanatoare . Mama mea mi-a zis clar si raspicat ,,,La mine nu ai ce cauta daca divortezi , daca ai un copil , daca te bate , daca ...daca....daca...daca...Viata nui usoara .dar trebui sa sti ce vrei . Crede-ma a fost o lupta grea ,dar am dus-o impreuna cu sotul meu . Ne-am luptat impreuna impotriva parintilor . Sunt casatorita cu sotul meu de 2 ani , am trecut prin probleme foarte mari , dar noi nu ne-am certat odata din cauza lor .Au fot perioade cand nu am avut ce pune pe masa , vrei sa-ti spun cum am sarbatorit noi un an de casatorie ? Am mancat paine coapta cu margarina , ne-am sarutat si ne-am urat multi ani impreuna si sa ne ajute Dumnezeu sa traim fericitti pana la adanci batraneti . Ne-am imbratisat si ne-am pus la somn . Din cauza soacrei mele am ramas amandoi fara serviciu ,cu rate mari la banca , pentru ca sotul meu a scos bani de la banca si a refacut apartamentul ca a zis ca o sa stea in el . Cand ne-am casatorit nu a vrut socri mei nioci sa ma ia in spatiu. Eu am o adresa si sotul meu are alta adresa ca CI. E greu de creut dar asta e . Nu mai spune ca va iubiti , asta nui iubire , te-ai despartit de el 3 luni si descoperi ca are un copil cu alta . Sa fim seriosi , cand te certi cu el , o sa se duca la cealalta sa-l consoleze . Gandestete bine inainte de a face un pas . Acum dupa doi ani de casatorie ,,parinti mei il iubeste foarte mult pe sotul meu , chiar sunt geloasa cateodata pe iei ca-l iubeste mai mult pe al decat pe mine ,, iar eu cu socri mei ma intelg pot sa spun destul de bine .Credema ca vati despartit din cauza parintilor nui o scuza . Astai parerea mea . Eu nu as mai sta cu un asemenea barbat , care nu ma respecta si nu ma apreciaza pentru cea ce sunt .Fata draga viata e si asa grea si nemernica cu noi , de ce sa ne facem viata mai grea decat este . Gandeste bine inainte de a lua o decizie . Chiar mi-ar place sa iti stiu parerea la cea ce ti-am scris . Si imi doresc sa te fi putut ajuta . Daca vrei iti pot da adresa de email si putem vorbi . Astept un semn .
kudika173794
Postat pe 11 Iunie 2011 21:07
Sincera sa fiu eu nu cred ca te iubeste.Daca te iubea asa de mult nu se arunca in bratele alteia asa repede si fara sa regleze relatia cu tine.Iar despre tine...esti cam slaba.Parintii tai tai sunt mult mai destepti.Asta este unul din motivele pentru care nu l-au vrut niciodata.Nu a insipirat incredere.Si uite ca si-a dat in petec...I-mi pare rau pentru tine.Ai face bine sa-l lasi langa copilul ala nevinovat.
COCA109821
Postat pe 11 Iunie 2011 21:45
(pt. ionela din Buzau - Doamne, nu-m vine sa cred ce sfaturi/ inveti pe fatuca asta !)

Daca acest baiat a fost in stare sa-si gaseasca asa repede alinare in bratele altei femei ,inseamna ca nu s-a mai gandit nicio secunda la fetitza asta . ,a gandit cu nadragii ..

Eu sunt mai transanta :Ai incredere in parintii tai ,iar pe acest Don Juan ,uita-l .
Lasa-l sa-si cresca copilul !
Ai toata viata inainte , ai sa vezi ca o sa fii fericita alaturi de un baiat care sa te merite !
danielavlada
Postat pe 11 Iunie 2011 22:22
buna! eu zic sa iti asculti parintii, pana la urma tot ei vor fi alaturi de tine orice ti s ar intampla in viata. si gaseste ti un alt baiat cu care sa te intelegi si sa faceti si voi un copil, o familie. numai bine! nicoleta
maynicolle
Postat pe 11 Iunie 2011 22:54
Esti majora? Il iubesti doar ca sa fii in contradictoriu cu parintii tai. Cu cat iti interzic mai mult ceva cu atat te inversunezi mai tare, probabil ca toti adolescentii. Iubitul tau este destul de descurcaret daca reuseste sa aiba doua fete deodata, fiecareia ii spune ca o iubeste.
Intreaba-l daca e de acord sa faci un copil cu alt barbat in timp ce sunteti casatoriti.
Nu inteleg cum il mai iubesti din moment ce a facut dragoste cu alta si au ramas dovezi solide.
kudika137672
Postat pe 11 Iunie 2011 22:54
sincer cel mai bine fa ce iti spune inima ,pune in balanta si cantareste bine tot uneori o decizie luata in pripa o poti regreta toata viata,asa ca tu esti singura care decide nu e nimeni responsabil pt decizile luate...............si da uneori parinti te pot face sa te desparti de o persoana,eu am trecut prin asa ceva pacat ca nu putem vb in privat ca ti-as spune eu mai multe.esti singura care cum iti asterni asa dormi.si inca ceva orcine din noi poate gresi asa ca nu trebuie sa luam nimanui dreptul la fericire
kudika327061
Postat pe 11 Iunie 2011 23:13
CE TARE E ASTA :"suntem impreuna de 2ani din care am fost despartiti 3 luni timp in care el a avut o alta iubita si are un copil DE 2 LUNI"
DECI, O LUAM BABESTE....UNUI COPIL K SA SE POATA NASCA II TREBUIESC 9 LUNI = >LA ALEA 3 LUNI MAI ADAUGA INCA 6 LUNI, TIMP IN CARE EL ERA CUPLAT SI CU TINE SI CU MAMA COPILULUI LUI => NU TI-A FOST FIDEL = > PARINTII TAI AU MARE DREPTATE!
CHIAR CREZI K DK TE IUBEA PE TINE MAI FACEA COPIL CU AIA??? CHIAR CREZI K SE VEDE CU EA NUMAI DE DRAGUL COPILULUI???...RASPUNSUL ESTE : NU!
ASCULTA-TI PARINTII, L-AU MIROSIT SI AU VAZUT CE FEL DE JIGODIE E!
SI APROPO, EXPERIANTA TA DE VIATA = 0. CUM POTI SA AI INCREDERE INTR-O ASTFEL DE PRS? ESTE O PRS IRESPONSABILA CARE MAI DEVREME SAU MAI TARZIU VA MAI COMITE SI ALTELE
gelle27
Postat pe 11 Iunie 2011 23:53
scz eu nu stiam ca in 3 luni ramai gravida , si mai nasti si la termen ...dar ma rog ....o fi ceva vreun experiment de la NASA si nu stim noi
sfatul meu , ia mai cerceteaza si cauta bn ca poate relatzia cu mamica copilasului era dinainte , ca nu poate un barbat care zice ca iubeste o fata sau femeie sa inlocuiasca asa repede partenera .
si doi , esti cam proasta , macar mamica aia e despteapta bv ei , a obtzinut ce a vrut , adica copilul
u , ai ramas si cu parintzii impotriva ta si cu frica in san ca fuge la aia
hai ca esti proasta rau !!
carmen_raduMJ
Postat pe 12 Iunie 2011 00:30
evident sa ramii cu el daca esti convinsa ca il iubesti si te iubeste, eu cred ca nu trebuie sa le faci pe plac parintilor tai daca acest fapt contrazice cu ceea ce este in sufletul tau si cu ceea ce iti doresti tu pentru tine si viata ta! by happy! tot respectul pt parinti insa cu siguranta ei siau trait viata iar viata ta nu este a lor, ea este doar a ta!
porec
Postat pe 12 Iunie 2011 00:48
Nu e vorba sa le faci pe plac parintilor .. dar o sa ai u de suferit mai tarziu ..
sindy_adry
Postat pe 12 Iunie 2011 01:16
Fa-i ceea ce simti ! :)) simplu
fluffygirl
Postat pe 12 Iunie 2011 02:58
fa ce iti spune inima!!!!nu asculta pe nimeni.ptr k astazi esti,maine nu!!!am patit si e cv in genu , si pe urma am regretat k am ascultat de prietene.sa ai succes si fi tare
kudika390572
Postat pe 12 Iunie 2011 05:02
Suzuki avea trei copii facuti cu trei femei diferite incat bietele doamne nu mai stiau care este sotia lui autentica si care lucrau la negru.In sfarsit, dupa o discutie cu parintele la biserica (acesta avea mai multa experienta decat Suzuki, si de aia se facuse popa fiindca era sfant,) se intoarce la una dintre ele si ii spune cu multa sinceritate:
-Draga mea stii ca am trei sotii cu care am facut cate un copil? Am venit sa ma sfatuiesc cu tine ca cei de pe kudika dau sfaturi eronate, fiindca nici unul nu a trecut printr-o astfel de experienta traumatizanta..Tu esti o femeie draguta, porti rochie rosie si seara fix la 20, 45 iti pui parul pe bigudiuri.Ce ma sfatuiesti sa fac?
-Faci ce vrei Suzuki.Poti sa te certi cu soacrele, sa le cumperi pampersi la copii, sa vii acasa dimineata in fiecare zi timp de o saptamana.Dar vreau sa stii un singur lucru: Eu sunt o femeie virtuasa si mama mi-a spus sa nu accept niciodata viciul, indiferent din partea cui vine.Asa ca te rog sa nu imi ceri niciodata bani de tigari sau de bautura, ca nu-ti dau.
kudika023770
Postat pe 12 Iunie 2011 08:23
Buna,te-a inselat odata....o va face mereu...ca si cu palma,iti da una si primesti si a doua...depinde ce-ti doresti de la viatza...eu nu as accepta sa fiu inselata...cand iubesti cu adevarat nu poti insela...
kudika382319
Postat pe 12 Iunie 2011 10:39
Parintii sunt intr-adevar cei care te iubesc cel mai mult pe lume, insa hai sa nu uitam ca parintii in Romania au impresia ca daca ei te-au facut, au tot dreptul sa-ti dicteze ce sa faci in viata. Daca ei incearca sa te desparta de iubitul tau, oricatde rau ar fi el, inseamna ca n-au pic de respect pentru sentimentele tale si pe ei nu-i intereseaza de fapt de TINE ca persoana. Vor sa te apere, dar tot dintr-un fel de dorinta de a nu mai avea ei batai de cap pe viitor.

Toti astia de pe-aici care s-au grabit sa puna patalamaua, te rog sa nu-i iei in seama. Lucrurile sunt rareori albe sau negre, deciziile nu se iau cu lejeritatea de care vorbesc ei.

Daca tu il iubesti si stii in sufletul tau ca poti trece peste faptul ca are un copil cu alta femeie, lucrurile sunt simple. Daca simti ca poti trece peste tot, ca ai incredere in el si n-o sa te deranjeze asta nici pe viitor, e foarte bine. Nu e nimic rau in a avea incredere in omul pe care il iubesti. Ca se poate sa nu faci bine ... pana la urma tu iei deciziile astea. Nimeni altcineva nu raspunde pentru deciziile tale asa ca nu mai lasa pe nimeni sa se amestece.

Crezi sau nu, tu esti singura in masura sa ia decizia potrivita. Ai incredere in tine, e viata ta si nici mama, nici tata, niciun strain care nu te cunoaste nu poate sa-ti dea nici macar un sfat adecvat.
E putin ciudat ca ati fost despartiti atat de putin timp si el deja avea pe altcineva ... pe de alta parte, il admir foarte mult pe prietenul tau ptr ca a ales sa nu dezerteze si si-a luat in serios rolul de tata. Dovada mai mare de responsabilitate eu nu prea vad, putea foarte simplu sa-si ia zborul asa cum fac multi alti barbati adevarati pe-aici pe la noi. Ramane de vazut daca fata de tine poate da dovada de aceeasi responsabilitate.

Mult curaj!
kudika168557
Postat pe 12 Iunie 2011 10:41
nu merita.incearca sa-l lasi. motivul cu copilul va fi intotdeauna un bun pretext.poate vrea sa va pastreze pe amandoua.ai putea sa fii a doua?!
elena28t
Postat pe 12 Iunie 2011 11:35
De la: carmen_raduMJ, la data 2011-06-12 00:30:52scz eu nu stiam ca in 3 luni ramai gravida , si mai nasti si la termen ...dar ma rog ....o fi ceva vreun experiment de la NASA si nu stim noi
sfatul meu , ia mai cerceteaza si cauta bn ca poate relatzia cu mamica copilasului era dinainte , ca nu poate un barbat care zice ca iubeste o fata sau femeie sa inlocuiasca asa repede partenera .
si doi , esti cam proasta , macar mamica aia e despteapta bv ei , a obtzinut ce a vrut , adica copilul
u , ai ramas si cu parintzii impotriva ta si cu frica in san ca fuge la aia
hai ca esti proasta rau !!

l-o fi clonat
Fulg-de-nea
Postat pe 12 Iunie 2011 11:39
De la: kudika405177, la data 2011-05-28 12:54:19suntem impreuna de 2ani din care am fost despartiti 3 luni timp in care el a avut o alta iubita si are un copil cu aceasta.acum suntem iar impreuna dar parintii mei nu sunt de acord cu relatia noastra deoarece el are un copil
copilu are 2 luni,iubitul meu tine legatura in continuare cu mama copilului doar pentru copil.pt mine lucrul acesta nu este un impediment pt ca am icredrre in el.mentionez ca parintii mei nu au fost de acord cu el niciodata si inainte sa iaba copil ei fiind cauza din care ne-am despartit inainte
si acum ninceraca sa ne desparta ne e foarte greu sa ne tinme relatia solida
ne iubim foarte mult
ce sfat imi dati?sa raman cu el sau sa le fac pe plac parintilor?.va multumesc!


De ce crezi ca tine legatura in continuare cu copilul? doar ca sa demonstreze ca acum este responsabil? sau probabil chiar tine la acel sufletel micut care nu are nicio vina...dragostea pentru acel copil poate il va face sa renunte la tine iar intr-o zi.....iar el daca alege sa fie cu tine va pendula intre voi -tu si cealalta mamica -,iar daca va ramane cu tine si vei avea si tu un copil cu el...veti avea mereu probleme din cauza copiilor...
situatia e complicata...iar vinovatul este el...ar trebui sa fii mai hotarata si sa-i spui ca el a ales in momentul cand a facut un copil...si acum degeaba vrea sa demonstreze ca tot pe tine te iubeste....fals..cred ca nici el nu stie ce vrea .....e confuz..e speriat..de aceea s-a si intors la tine cand a aflat ca cealalta e gravida.....parerea mea este ca tu sa fii foarte atenta la tot ce se intampla..chiar daca nu poti renunta la el acum..nu-i promite nimic in sensul casatoriei..ai grija sa nu faci copii cu el...si roaga-ti parintii sa-ti acorde sprijinul ,de a nu se mai opune relatiei...pentru a-l vedea cum se poarta in continuare ..si te vei lamuri singura ... judeca in continuare cu mintea...o faci pentru viitorul tau...
Sper sa iei decizia cea mai buna pentru tine!

PS. inca ceva...sa stii ca parintii intotdeauna vor binele copiilor lor...nu-i condamna niciodata...o sa-ti dai seama cat isi iubeste un parinte copilul abia cand vei avea si tu copii...
iris_mc
Postat pe 12 Iunie 2011 12:15
opinia mea este k trebuie sa f cea c simti in momentul asta si iti vei da singura seama m trz dak iti este bn sau nu, indiferent ce iti vor spune cilalti stiu sigur k nu vei tine contd asta, pt k il iubesti..
grace006837
Postat pe 12 Iunie 2011 12:44
mai bine il lasi in pace si iti vezi de drumul tau... cel care sufera va fi copilul mereu... numai un tata si o mama adevarata pot iubi un copil... sunt atatia barbati liberi pe lumea asta... fara obligatii... ai senzatia pe moment ca poti accepta, insa in timp te va macina si vei ajunge sa ii reprosezi...
cristina_livia2004
Postat pe 12 Iunie 2011 13:27
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-28 13:04:03
De la: kudika405177, la data 2011-05-28 12:54:19suntem impreuna de 2ani din care am fost despartiti 3 luni timp in care el a avut o alta iubita si are un copil cu aceasta.acum suntem iar impreuna dar parintii mei nu sunt de acord cu relatia noastra deoarece el are un copil
copilu are 2 luni,iubitul meu tine legatura in continuare cu mama copilului doar pentru copil.pt mine lucrul acesta nu este un impediment pt ca am icredrre in el.mentionez ca parintii mei nu au fost de acord cu el niciodata si inainte sa iaba copil ei fiind cauza din care ne-am despartit inainte
si acum ninceraca sa ne desparta ne e foarte greu sa ne tinme relatia solida
ne iubim foarte mult
ce sfat imi dati?sa raman cu el sau sa le fac pe plac parintilor?.va multumesc!


Nu ai fiert bine povestea asta. Nu stiu de ce dar nu prea pot sa o mestec, e cam "tare".

Acum, in cazul in care povestea e reala..cand aud ca "ne iubim foarte mult, dar ne-au despartit parintii", ma apuca mancarimile. Floci cu varza! Cand exista iubire nimeni si nimic nu poate interveni intre doua persoane. Apoi, daca el murea de dragul tau, nu se repezea imediat sa se frece cu alta( si fara protectie).

Concluzie: prietenul tau e un terminat iar tu o tolomaca. Parintii tai au dreptate!

SUNT ABSOLUT DE ACORD!
kudika341290
Postat pe 12 Iunie 2011 13:52
De la: kudika405177, la data 2011-05-28 12:54:19suntem impreuna de 2ani din care am fost despartiti 3 luni timp in care el a avut o alta iubita si are un copil cu aceasta.acum suntem iar impreuna dar parintii mei nu sunt de acord cu relatia noastra deoarece el are un copil
copilu are 2 luni,iubitul meu tine legatura in continuare cu mama copilului doar pentru copil.pt mine lucrul acesta nu este un impediment pt ca am icredrre in el.mentionez ca parintii mei nu au fost de acord cu el niciodata si inainte sa iaba copil ei fiind cauza din care ne-am despartit inainte
si acum ninceraca sa ne desparta ne e foarte greu sa ne tinme relatia solida
ne iubim foarte mult
ce sfat imi dati?sa raman cu el sau sa le fac pe plac parintilor?.va multumesc!


Ma gandeam , poate faceti un menage a trois si cresteti impreuna copilul.
Acum, fara gluma, tu te vezi pe mai tarziu punandu-i iresponsabilului tau de prieten sacosica cu cadouri si trimitandu-l la copil in vizita ,sau pe holurile tribunalului la procesul de custodie sau de pensie alimentara.
Cauta-ti unul mai cu toata mintea la el, nu unul care gandeste doar cu varful sculei.

Postat pe 12 Iunie 2011 14:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Credeti in relatiile la distanta? 78 De la: pickard 9 Iulie 2011 23:43
Libertate...? 4 De la: theseagirl 15 Martie 2015 08:01
Problema 1 De la: kudika196009 24 Februarie 2011 08:57
waaaau iREALITATEA.n e t EXISTA! 8 De la: verraa 23 Aprilie 2011 23:08
o intrebare 10 De la: battleofwits 27 Octombrie 2010 17:38