Setari Cookie-uri

indragostita de un alt barbat

De la: kudika_15804, la data 2013-03-12 09:20:13
De la: myfirst_lady, la data 2013-03-12 09:02:12[quote name='
Asta am de gind sa fac, cu proxima ocazie, care ar putea avea loc in citeva luni sau poate ani,la bafta mea!
Cit priveste comunicarea cu sotul in timp...au fost n ocazii in care i-am spus ce nu-mi place, sa nu mai faca...intrat pe o ureche, iesit pe alta. Sa zicem ca e f. copil in multe privinte, al meu sot. Eu sunt cerebrala, cel putin asa am fost pina acum, realista si cu picioarele pe pamint. Pentru el, totul e o joaca, e ca un copil mare..exact ce-mi trebuie! Citeodata am impresia ca nu am 2 copii, ci 3!



Viata este una singura,in ciuda tuturor oportunitatilor aparute pe parcursul acesteia!!!

Problemele legate de atitudinea sotului tau,vis-a-vis de dorintele tale intime,treneaza de ani buni,nu??Cum ,de-abia acum,,ai ajuns la saturatie??? Cred ca angoasa ta a fost accentuata de razvratirea interioara si de sentimentele purtatate celuilalt barbat,chiar daca sunt incepiente si neconfirmate de catre domnia sa,decat,poate,prin gesturi marunte!!!Este copil???Nu,draga mea,barbatii nu suporta sa se poarte copilareste,nu accepta ideea de a fi considerati copii,nu-i lasa orgoliile,cred,mai degraba,ca sub paravanul unei casnicii indelungate,a dezvoltat o nepasare fata de nevoile tale,apare si asa ceva in casniciile de durata!!!Este multumit cu tine,asa cum i te oferi de fiecare data si cum este normal intr-o familie,si de aici,,lipsa sa de preocupare in a respecta reciprocitatea in actul iubirii!!!Nu face niciun pas decisiv ,pana cand nu vei avea o discutie cu celalalt barbat,nu ar fi corect fata de nimeni!!!
viata nu e una singura cretino,,sunt 2 iar cea de aici e o incercare si daca calci stramb la incercarile vieti platesti,,terminato
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 10:33
esti o imbecila curcubeaico,,ii spui ca nu a inteleso sotu si sa se arunce in bratele altuia ,,ca ea e ce conteaza,,ai auzit cumva varianta sotului imbecilo,,el nu conteaza cretino,,,de cand te a parasit barbatitu ai luato razna,,,rau
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 10:38
de unde sti tu fa blonda pooli,,e om la fel ca si femeia si femeia e mai lesinata dp sex nu barbatu,,,veniti voi in pi z da sa dati verdicte daca venea un barbat sa zica ce zicea asta in distrugeati ca om,ipocritelor
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 10:44
ipocrit esti tu si nu ma injura nesimtitule ,ca nu m-am luat de tine
Ame_li
Postat pe 12 Martie 2013 10:48
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 10:48:48ipocrit esti tu si nu ma injura nesimtitule ,ca nu m-am luat de tine
eu nu s ipocrit eu dooar spun adevarul,,scuze ca te am injurat,,totul pleaca de la ipocrizia si prostia lu curcubeaica
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 10:51
De la: miezuu, la data 2013-03-12 10:51:39
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 10:48:48ipocrit esti tu si nu ma injura nesimtitule ,ca nu m-am luat de tine
eu nu s ipocrit eu dooar spun adevarul,,scuze ca te am injurat,,totul pleaca de la ipocrizia si prostia lu curcubeaica


e pe naiba nu esti ipocrit ,de data asta chiar ai depasit limitele si m-ai enervat
care adevar frate ????????din capu tau
cu riscu sa-mi stearga kudi contul,esti praf baiete
Ame_li
Postat pe 12 Martie 2013 11:02
pfff,ce m-am turat
Ame_li
Postat pe 12 Martie 2013 11:03
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 11:02:42
De la: miezuu, la data 2013-03-12 10:51:39
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 10:48:48ipocrit esti tu si nu ma injura nesimtitule ,ca nu m-am luat de tine
eu nu s ipocrit eu dooar spun adevarul,,scuze ca te am injurat,,totul pleaca de la ipocrizia si prostia lu curcubeaica


e pe naiba nu esti ipocrit ,de data asta chiar ai depasit limitele si m-ai enervat
care adevar frate ????????din capu tau
cu riscu sa-mi stearga kudi contul,esti praf baiete
ca sa ti l stearga trebuia sa mi zici cva mai grav,,nu din capul meu ca adevarul e unu singur nu in capul fiecaruia,,hai sa vdm,,daca te mariti cu unu cei juri tu in biserica raspunde ti tie nu mie acum el daca nu te mai satisface sexual dp un tim,,bn probabil tu esti nimfomana,,inlok sa discuti cu el te duci sa te footi cu altu,,,cn e ipocrit sau praf eu sau voi cn spune adevarul cu siguranta eu
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 11:08
De la: miezuu, la data 2013-03-12 10:44:39de unde sti tu fa blonda pooli,,e om la fel ca si femeia si femeia e mai lesinata dp sex nu barbatu,,,veniti voi in pi z da sa dati verdicte daca venea un barbat sa zica ce zicea asta in distrugeati ca om,ipocritelor

bai panarama obsedata du-te la baie, fa-ti o laba..si relaxeaza-te baiete! nu mai strange asa din dinti
muza_ta
Postat pe 12 Martie 2013 11:15
ipocritu cel mai mare esti tu
si asta stii tu de ce ,amandoi isi jura credinta in biserica ,asta daca o fac
eu ma rafeream la faptu ca barbatii nu-si fac atatea procese de constiinta daca sa insele sau nu
hai recunoaste sau fii IPOCRITU cel mai mare
Ame_li
Postat pe 12 Martie 2013 11:16
De la: muza_ta, la data 2013-03-12 11:15:06
De la: miezuu, la data 2013-03-12 10:44:39de unde sti tu fa blonda pooli,,e om la fel ca si femeia si femeia e mai lesinata dp sex nu barbatu,,,veniti voi in pi z da sa dati verdicte daca venea un barbat sa zica ce zicea asta in distrugeati ca om,ipocritelor

bai panarama obsedata du-te la baie, fa-ti o laba..si relaxeaza-te baiete! nu mai strange asa din dinti
teas lasa pe tn sa mi o ei la laba da esti prea urata
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 11:17
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 11:16:05ipocritu cel mai mare esti tu
si asta stii tu de ce ,amandoi isi jura credinta in biserica ,asta daca o fac
eu ma rafeream la faptu ca barbatii nu-si fac atatea procese de constiinta daca sa insele sau nu
hai recunoaste sau fii IPOCRITU cel mai mare
logic ca amandoi isi jura credinta in biserica dar am auzito doar pe ea ca vrea sa se foota cu altu eu m am refert la ce au spus toti nu numai tu,,,dar te ai intrebat dc nusi fac procese de constiinta,,pentru ca nu pun nici un sentiment sentimentele lor raman in general la familie femeile o iau razna si dp poola si sentimental
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 11:21
hai lasa-ma si daca se foot fara sentimente ,aia nu se pune sau cum?

ca ma enervezi
Ame_li
Postat pe 12 Martie 2013 11:26
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 11:26:04 hai lasa-ma si daca se foot fara sentimente ,aia nu se pune sau cum?

ca ma enervezi
da normal ca se pune m ai auzit pe mn sa i zic vreunuia sa si insele nevasta cum o face cretina de curcubeaica ea nici macar neauzind parerea celuilalt,,a sotului,,nu conteaza ca povestea e reala sau nu,,conteaza ce inveti lumea sa faca,,,in general femeile dp ce s footute le o iau razna si sentimentele la barbati nu prea,
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 11:32
te-am auzit spunand multora de pe aici daca nu le satisface barbatu sa apeleze la tine sa le rezolvi tu

asa ca nu mai fa pe lupu moralist pe aici ca nu tine vrajeala
Ame_li
Postat pe 12 Martie 2013 11:36
De la: myfirst_lady, la data 2013-03-11 17:22:17Situatia este urmatoarea..casatorita de 10 ani cu barbatul, unicul din viata mea, cu care sunt de peste 17 ani. Intre timp si copii, desigur. In urma cu ceva vreme am simtit o atractie pentru un prieten bun al sotului. De asemenea, casatorit cu copii deja mari. Suntem fini si nasi, ca totul sa fie "sublim". Nu mi-l pot scoate din cap, de circa 1 luna, de cind ne-am vazut la munte cu mai multi prieteni. Efectiv cind se uita la mine, ma topesc si simt ceva ce nu am experimentat niciodata. Nu vreau si nu pot sa mi-l scot din cap.De fapt, vreau sa fiu a lui si el al meu, fara altfel de angajamente. Marturisesc ca nu am mai facut asta niciodata si nici nu credeam ca o sa ma gindesc la asa ceva. Au existat niste gesturi care mie mi se pare ca arata ca nu-i sunt indiferenta, pe de alta parte nu stiu daca el ar avea curajul sa isi asume asa ceva. Ma gindesc cu proxima ocazie sa ii spun ce simt si sa stiu macar daca el simte ceva pentru mine si e dispus sa riste ori nu. Ce vreau de la el este pur si simplu sex, dar asta si pentru ca il stiu deja cum gindeste, si ma atarge cu atit mai mult cu cit nu cred ca si-a inselat vreodata nevasta, nici eu nu am facut-o. Nu stiu daca o mai iubeste, de fapt atractie sexuala intre ei nu cred ca e..acum vreo 4 ani am gasit o inregistrare cu noit toti de la o petrecere si si-a pupat sotia pe obraz...deci cred ca asta spune multe. El e un tip mai retinut, sotia este mai in virsta cu vreo 2 ani ca el. Fizic nu cred ca ne putem compara, lumea m-a confundat cu fata ei de 14 ani! Himmm. Destul de ciudat. Il doresc atit de mult, el nu stie nimic...ma gindesc numai la sexul cu el, si dispun de destula fantezie, incit sa cred ca ar iesi super...Sunt disperata. Nu ma pot concentra decit la asta. Din pacate ne vedem f. rar cu totii, el nu sta in acelasi oras cu mine, deci nu stiu cind ne vom revedea, ce sa fac? Sa-i zic? Contextul o sa fie "super" pentru ca vom avea si partenerii nostri pe linga noi. Pe de alta parte nu mai pot sa stau asa. Il doresc prea mult si prietena mea cea mai buna imi spune ca numai daca ar fi homo, m-ar putea refuza, dar daca o face, din prietenie pentru sot? As crapa de rusine, sa fiu refuzata. Mentionez ca nu am calcat niciodata strimb, deci nu e ceva ce pot face usor si fara sa ma chinuie remuscarile, dar atit de excitata cum ma simt in prezenta lui, nu am fost niciodata!!!


Realizezi ca joci cam murdar, nu ?
Ceea ce vrei tu sa faci, este de fapt sa te sexezi cu altul, sa va distrati frumos asa impreuna, iar apoi sa te duci acasa si sa te pui in patul conjugal ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Si eventual, diseara te mai sexezi si cu sotul si tot asa, chiar daca nu-ti place cu el, dar sa nu-si dea el seama de viata dubla pe care ai vrea s-o duci. Tu cu amantul sa fiti bine merci si prostul ala de acasa, lasa-l in plata domnului ca s-asa nu-si da seama. II faci coarne....
Nu te supara, dar zici ca esti una de 16 ani care nu se poate abtine. Ai totusi o familie, copiii, sot, abtine-te, ca de aia esti om si nu animal ! Cu toate am putea sa zicem ca ne atrage Vin Diesel, Leonardo di Caprio si ne luam in cap sa facem pe dracu-n patru doar sa ne consumam viata sexuala uite asa frumos.
Stii tu vorba aia, nu lasa vrabia din mana pentru vrabia de pa gard....ca s-ar putea sa ramai fara niciuna.
Mereu un partener nou poate fi mai interesant, insa asta nu e o certitudine si s-ar putea sa ai remuscari dupa aia !!!!!!!!
Bineinteles, tu s-ar putea sa nu ai, ma rog....daca asa ti-e sangele.
Sfatul meu e sa te opresti si vezi-ti de familia ta !!!!

Ghicicummacheama
Postat pe 12 Martie 2013 11:39
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 11:36:06te-am auzit spunand multora de pe aici daca nu le satisface barbatu sa apeleze la tine sa le rezolvi tu

asa ca nu mai fa pe lupu moralist pe aici ca nu tine vrajeala
gresit ,,am ziso in gluma ,,in schimb mai auzit ca,,, doamne fereste,,, daca se intampla cva in relatia lor sa mi de a nr lor deci daca adevarul e la mn cum spunea cleopa ce faceti voi de unde mai gasiti alt adevar caci adevarul e unul singur
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 11:39
De la: miezuu, la data 2013-03-12 11:39:44
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 11:36:06te-am auzit spunand multora de pe aici daca nu le satisface barbatu sa apeleze la tine sa le rezolvi tu

asa ca nu mai fa pe lupu moralist pe aici ca nu tine vrajeala
gresit ,,am ziso in gluma ,,in schimb mai auzit ca,,, doamne fereste,,, daca se intampla cva in relatia lor sa mi de a nr lor deci daca adevarul e la mn cum spunea cleopa ce faceti voi de unde mai gasiti alt adevar caci adevarul e unul singur


in gluma zici si daca ai facut-o de vina a fost ispita (femeia)
Ame_li
Postat pe 12 Martie 2013 11:44
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 11:44:06
De la: miezuu, la data 2013-03-12 11:39:44
De la: Ame_li, la data 2013-03-12 11:36:06te-am auzit spunand multora de pe aici daca nu le satisface barbatu sa apeleze la tine sa le rezolvi tu

asa ca nu mai fa pe lupu moralist pe aici ca nu tine vrajeala
gresit ,,am ziso in gluma ,,in schimb mai auzit ca,,, doamne fereste,,, daca se intampla cva in relatia lor sa mi de a nr lor deci daca adevarul e la mn cum spunea cleopa ce faceti voi de unde mai gasiti alt adevar caci adevarul e unul singur


in gluma zici si daca ai facut-o de vina a fost ispita (femeia)
nu am zis asa cva,,de vina sunt amandoi
miezuu
Postat pe 12 Martie 2013 11:45
draga mea asculta un om mai invarsta nui bine ce faci este nasul vostru de cununie si al copiilordr botez nu esti si tu ortodoxa ce dmnezeu simti nevioa de sex cauta sa tio rez.. cu sotul nu cu nasul Pacat este treaba ta daca nuasculti



cu mult respect nicu v.
kudika081114
Postat pe 14 Aprilie 2013 04:49
draga mea asculta un om mai invarsta nui bine ce faci este nasul vostru de cununie si al copiilordr botez nu esti si tu ortodoxa ce dmnezeu simti nevioa de sex cauta sa tio rez.. cu sotul nu cu nasul Pacat este treaba ta daca nuasculti



cu mult respect nicu v.
kudika081114
Postat pe 14 Aprilie 2013 04:49
Pofta este mare nu ca se ngrase omul tu nu poftesti dar fara sati se aplece
kudika081114
Postat pe 14 Aprilie 2013 04:57
Daca vrei sa-ti provoci dezastru si nefericirea incepe cu ceea ce ti-a pus dracu in cap sa faci, ca doar barbatu tau nu e tot barbat. Si mie mi-a placut un alt barbat, dar mi-am dat seama ca ce D-zeu a impreunat omul sa nu desparta. Eu inca nu am vazut o femeie fericita, care a despartit o alta familie. Vezi-ti de barbatul tau, ca s-ar putea sa-i pierzi pe amandoi, cine fuge dupa 2 iepuri nu prinde niciunul si fiecare cum isi asterne asa doarme. Daca ai ajunge nefericita dupa aceea, cred ca ti-ai si merita-o.
kudika336810
Postat pe 14 Aprilie 2013 06:13
ma numesc marian am 51 de ani.
sunt deacord cu spusele tale cu cit inaintezi in virstra trebuie sa ti cont de lucrule marute bimenteles placute
daca ar gindi toti ca tine nu ar mai exista divorturi si certuri in famili
kudika454931
Postat pe 14 Aprilie 2013 06:14
Fa o daca poti neintarziat altfel vei trai toata viata cu asta in cap,de ce nu am facut nimic.
Mariana_Selegean_1
Postat pe 14 Aprilie 2013 06:39
e efectul MENOPAUZEI provoaca CALDURI APELATI LA UN DR DE ENDOCRINE,
kudika489380
Postat pe 14 Aprilie 2013 07:02
Buna

Numele meu este Inna , si as vrea sa-ti spun ca stiu ce inseamna sa iti doresti un barbat si sa nu il ai . Din fericire pt tine, tu treci prin asta de o luna , dar eu trec prin asta de 3 ani .
Eu iubesc un barbat in taina , pe care mi-l doresc cu totul , nu numai pt sex si pt a trai cu el tot restul vietii, dar el este casatorit si este siare si copil . Dar ce sa fac merg mai departe . Sant zile in care nu pot sa lucrez, nu mai mananc , si pling intruna ca nu pot sa il am . Ce nu ti-am spus este ca si eu sant casatorita de deste 25 ani .
Asa ca eu nu am gasit inca o solutie sa ii spun , desi este din acelasi oras cu mine, si desi il vad des. el nu stie nimic.
Daca gasesti solutia spunemi-o si mei

Va pup pe toate
kudika_3777
Postat pe 14 Aprilie 2013 07:34
AI DREPTATE GHEISA_ DUPA 20 DE ANI SEXUL NU MAI ESTE LA FEL NICI NU ARE CUM, CAND ESTI TANAR NU PUI VALOARE FOARTE MULT PE RESPECT, INCREDERE, LOIALITATE, COLOANA VERTEBRALA... IN SCHIMB ESTI INDRAGOSTIT ORBESTE SI VEZI NUMAI SEX, SEX, SEX. LA INCEPUT ACESTEA LE COMPENSEAZA PE CELELALTE, CU TIMPUL SCADE DORINTA DE SEX SI CRESC CELELALTE VALORI, NUMAI ESTE ASA IMPORTANTA O PARTIDA DE SEX, MAI IMPORTANT ESTE RESPECTUL PE CARE TI-L ACORDA, LOIALITATEA, FAPTUL CA TE SARUTA PE STRADA CAND TE PLIMBI DE MANA ETC... SA NU CREDETI CA DUPA 20 DE ANI NU FACEM SEX, BA DA SI ESTE FOARTE OK DAR NU MAI E CA LA INCEPUT... UN PROVERB SPUNE: NU DA VRABIA DIN MANA PE CIOARA DE PE GARD. IAR TOATE ASTEA LE SPUN DIN PUNCTUL DE VEDERE AL UNUI BARBAT... O SEARA PLACUTA TUTUROR
kudika_25746
Postat pe 14 Aprilie 2013 07:47
De la: kudika_25746, la data 2013-04-14 07:47:21AI DREPTATE GHEISA_ DUPA 20 DE ANI SEXUL NU MAI ESTE LA FEL NICI NU ARE CUM, CAND ESTI TANAR NU PUI VALOARE FOARTE MULT PE RESPECT, INCREDERE, LOIALITATE, COLOANA VERTEBRALA... IN SCHIMB ESTI INDRAGOSTIT ORBESTE SI VEZI NUMAI SEX, SEX, SEX. LA INCEPUT ACESTEA LE COMPENSEAZA PE CELELALTE, CU TIMPUL SCADE DORINTA DE SEX SI CRESC CELELALTE VALORI, NUMAI ESTE ASA IMPORTANTA O PARTIDA DE SEX, MAI IMPORTANT ESTE RESPECTUL PE CARE TI-L ACORDA, LOIALITATEA, FAPTUL CA TE SARUTA PE STRADA CAND TE PLIMBI DE MANA ETC... SA NU CREDETI CA DUPA 20 DE ANI NU FACEM SEX, BA DA SI ESTE FOARTE OK DAR NU MAI E CA LA INCEPUT... UN PROVERB SPUNE: NU DA VRABIA DIN MANA PE CIOARA DE PE GARD. IAR TOATE ASTEA LE SPUN DIN PUNCTUL DE VEDERE AL UNUI BARBAT... O SEARA PLACUTA TUTUROR
kudika410399
Postat pe 14 Aprilie 2013 07:58
Povestea ta este identice cu a mea , parca eu am scris rândurile astea.
Nu pot da imi scot din minte si suflet acest om, dar nu cred ca as putea sa ii spun ce simt. Il iubesc in tãcere de foarte mult timp. Fiind gradul acesta de rudelor nici mãcar nu as intrazni.
Dacã poți spune ce simți si mergi înainte eu nu am curaj !
kudika410399
Postat pe 14 Aprilie 2013 08:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de la dragoste la ura 9 De la: kudika083965fericita 15 Aprilie 2012 13:08
Ajutor 13 De la: Sabrina_Nede 5 Decembrie 2009 14:01
Este greu si totusi ..... 9 De la: hapciucalipta 29 August 2009 15:55
o casnicie de aproape 4 ani sau o iubire ce arde mocnit??? 41 De la: gyulllyyya 24 Noiembrie 2009 21:50
voi ce-ati face? 11 De la: Cristina___ 16 August 2009 17:07