Setari Cookie-uri

Cele 5 carti din raft

Ne-am decis sa va oferim periodic cateva recomandari de carti pe care mai apoi sa le comentam in sectiunea noastra de forum dedicata cartilor, unde am deschis un topic special destinat cartilor din raft. In sprijinul initiativei noastre au venit prietenii de la CarteaDinRaft.ro care au decis sa ofere tuturor cititoarelor Kudika o reducere de 10% la achizitionarea oricarei carti din libraria virtuala CarteaDinRaft.ro. Iata recomandarile acestei saptamani:
CarteaDinRaft
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:28
De la: CarteaDinRaft, la data 2009-10-05 12:28:40Ne-am decis sa va oferim periodic cateva recomandari de carti pe care mai apoi sa le comentam in sectiunea noastra de forum dedicata cartilor, unde am deschis un topic special destinat cartilor din raft. In sprijinul initiativei noastre au venit prietenii de la CarteaDinRaft.ro care au decis sa ofere tuturor cititoarelor Kudika o reducere de 10% la achizitionarea oricarei carti din libraria virtuala CarteaDinRaft.ro. Iata recomandarile acestei saptamani:


insfarsit un topic pe gustul meu! abia astept sa vad cum decurge!
greierash_is_back
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:30
De la: CarteaDinRaft, la data 2009-10-05 12:28:40Ne-am decis sa va oferim periodic cateva recomandari de carti pe care mai apoi sa le comentam in sectiunea noastra de forum dedicata cartilor, unde am deschis un topic special destinat cartilor din raft. In sprijinul initiativei noastre au venit prietenii de la CarteaDinRaft.ro care au decis sa ofere tuturor cititoarelor Kudika o reducere de 10% la achizitionarea oricarei carti din libraria virtuala CarteaDinRaft.ro. Iata recomandarile acestei saptamani:


Asaa... si unde-i continuarea?
Dor_a
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:32
De la: Dor_a, la data 2009-10-05 12:32:41
De la: CarteaDinRaft, la data 2009-10-05 12:28:40Ne-am decis sa va oferim periodic cateva recomandari de carti pe care mai apoi sa le comentam in sectiunea noastra de forum dedicata cartilor, unde am deschis un topic special destinat cartilor din raft. In sprijinul initiativei noastre au venit prietenii de la CarteaDinRaft.ro care au decis sa ofere tuturor cititoarelor Kudika o reducere de 10% la achizitionarea oricarei carti din libraria virtuala CarteaDinRaft.ro. Iata recomandarile acestei saptamani:


Asaa... si unde-i continuarea?
Pe CarteaDinRaft.ro
Delyi
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:35
De la: elliaa, la data 2009-10-05 12:35:32
De la: Dor_a, la data 2009-10-05 12:32:41
De la: CarteaDinRaft, la data 2009-10-05 12:28:40Ne-am decis sa va oferim periodic cateva recomandari de carti pe care mai apoi sa le comentam in sectiunea noastra de forum dedicata cartilor, unde am deschis un topic special destinat cartilor din raft. In sprijinul initiativei noastre au venit prietenii de la CarteaDinRaft.ro care au decis sa ofere tuturor cititoarelor Kudika o reducere de 10% la achizitionarea oricarei carti din libraria virtuala CarteaDinRaft.ro. Iata recomandarile acestei saptamani:


Asaa... si unde-i continuarea?
Pe CarteaDinRaft.ro


Hehe! Multumesc.
Dor_a
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:42
fetelor, ce repede m-ati descoperit!
Maine va fi publicat un articol pe kudika in care se vor recomanda 5 carti si apoi le veti comenta aici. Nu ma asteptam sa descoperiti topicul asa rapid ;))
CarteaDinRaft
Postat pe 5 Octombrie 2009 12:47
De la: CarteaDinRaft, la data 2009-10-05 12:47:29fetelor, ce repede m-ati descoperit!
Maine va fi publicat un articol pe kudika in care se vor recomanda 5 carti si apoi le veti comenta aici. Nu ma asteptam sa descoperiti topicul asa rapid ;))


Mda! Bine!
M-am uitat pe site.
Cartile sunt carti de-adevaratelea. Vreau carti in soft-copy Nu gratis, evident.
A? de asta ce 'ici, Carticica?
Dor_a
Postat pe 5 Octombrie 2009 13:00
daca are cineva chef sa-si puna intrebari mai filozofice sa citeasca seria de carti scrisa de dan brown asta daca nu sunteti prea religiosi
stefinica
Postat pe 10 Octombrie 2009 09:35
o carte ceva despre economie, marketing, negocieri, sisteme informatice,contabilitate, bursa de valori, trezorerie,gestiunea institutilor economice, macroeconomie, mezoeconomie, drept finaciar-contabil, dreptul afacerilor, preturi si concurenta, piata de capital, mixul de marketing, proiecte manageriale, produse si servicii bancare, credit si banci, uzante de protocol, activitati non-bancare, asigurari si reasigurari,matematici actuariale, analize economice, statistica, limbaje si baze de date, finantele intreprinderii, finante publice, moneda si politi monetare, econometri si prognoza, audit si control
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 10:19
De la: stefanianane08, la data 2009-10-10 09:35:13daca are cineva chef sa-si puna intrebari mai filozofice sa citeasca seria de carti scrisa de dan brown asta daca nu sunteti prea religiosi





corect
taiko_delia
Postat pe 10 Octombrie 2009 22:03
sunt o multitudine de carti in format pdf sau word pe internet- pe google - carti gratuite on-line.
Eu am downloadat ultima oara ce m-a interesat de pe SCRIBD.COM
RECOMAND CA DOCUMENTARE FORTE INTERESANTE PE: LUKASIG.COM SUNT SUBTITRATE IN ROMANA SI MAJORITATEA POT FI DOWNLOADATE. SPECIAL DOCUMENTARELE:
-ZEITGEIST ADDENDUM,
-ESOTERIC AGENDA,
-THE BIG PICTURE.
ARE BUTTON DE CLICK PTR OPTIUNEA CU SUBTITRARE IN ROMANA.

LECTURA SI VIZIONARE PLACUTA
stefanant
Postat pe 19 Octombrie 2009 08:30
Am citit Dragostea nu moare - Maitreyi in liceu, imediat dupa ce m-am indragostit de Maitreyi in viziunea lui Eliade. E o carte frumoasa, insa daca ai facut ca mine (sa te indragostesti de povestea scrisa de Mircea Eliade) atunci vei avea o mare dezamagire. Maitreyi neaga aproape tot ce a spus Eliade si cumva spulbera toata magia din cartea scrisa de acesta. :(
OanaTrifu
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:59
De la: stefanianane08, la data 2009-10-10 09:35:13daca are cineva chef sa-si puna intrebari mai filozofice sa citeasca seria de carti scrisa de dan brown asta daca nu sunteti prea religiosi


i will!
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 12:07
De la: stefinica, la data 2009-10-10 09:35:13daca are cineva chef sa-si puna intrebari mai filozofice sa citeasca seria de carti scrisa de dan brown asta daca nu sunteti prea religiosi


sunt f b cartile lui dan brown
angelradios
Postat pe 15 August 2010 20:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna tuturor! Am urgent nevoie de ajutorul vostru :) 2 De la: neanturi 20 Iunie 2012 19:43
---Carti frumoase--- 12 De la: kudika_nikole 13 Septembrie 2017 17:47
Cele mai bune carti HORROR. 13 De la: LiveFromHell 13 Iulie 2010 09:30
mi-ar placea sa scriu despre.... 10 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 12 Septembrie 2010 23:20
la limba romina,creatie proprie 2 De la: Ane_Tta_1 4 Septembrie 2015 19:20