Setari Cookie-uri

sotie cu doi copii inselata???

buna ziua!!sunt noua pe forum...ma-m gandit sa ma inregistrez aici ca sa-mi de-a cineva un raspuns ptr ca singura nu reusesc.!sunt casatorita de13 ani si am doi copii o fetita si un baietel,sotul meu este plecat la munca in alta tara,luna trecuta ma invitat la el ptr ca nu ne vazusem de 8 luni si imi era foarte dor de el...Cand am ajuns, totul a fost ok prima noapte si a doua zi! Intr-o zi libera de alui la un paharut,,,ca toti barbatii imi zice de o vecina de a noastra din tara (adica de acasa unde locuim noi)ca a vizitato ca vecin,,si care ea la invitat la o cafeluta...era in preajma sarbatorilor de iarna asta acum vreo 2 ani,care stand putin acolo vecina ai spune ca vrea sa-l aibe la pat...la care el spune ca a incercat so refuze si ca ea tot insista si care el ai spune ca daca vrea sa faca sai suga p...la.(imi este oarecum sa vb dechis)la care ea ai raspunde ca sunt copii in casa ptr ca si ea avea copii,,,dupa care zice ca a trimis copii la magazin sa cumpere ceva....la care el zice ca a plecat nu a stat sa astepte copii sa plece!!!NUSTIU DACA MAM EXPLICAT ASA DE BN DAR SINCER CAND MIA POVESTIT CHESTIA ASTA AM AVUT O CRIZA DE NERVI,BINEANTELES AM AJUNS LA CEARTA...problema este ca ma intreb si nu gasesc raspunsul corect DECI NUSTIU DACA TREBUIE SA CRED FAZA ASTA,,A DOUA NU INTELEG DE CE IMI SPUNE ABIA ACUM DUPA 2 ANI,A TREIA OARE MA INSELAT SAU NU!!!AS DORI UN RASPUNS DE LA CINEVA CARE POATE A TRECUT PRIN CE TREC EU..PS(EL LA PAT NU MAI ERA CUM ERA EL DE ALTFEL DUPA 2 ZILE TOTUL SASTEPT RASPUNSUL VOSTRU MULTUMESC ANTICIPAT A SCHIMBAT INTRE NOI CA PARTENERI LA PAT)
carmen1982
Postat pe 14 Decembrie 2014 11:51
De la: carmen1982, la data 2014-12-14 11:51:53buna ziua!!sunt noua pe forum...ma-m gandit sa ma inregistrez aici ca sa-mi de-a cineva un raspuns ptr ca singura nu reusesc.!sunt casatorita de13 ani si am doi copii o fetita si un baietel,sotul meu este plecat la munca in alta tara,luna trecuta ma invitat la el ptr ca nu ne vazusem de 8 luni si imi era foarte dor de el...Cand am ajuns, totul a fost ok prima noapte si a doua zi! Intr-o zi libera de alui la un paharut,,,ca toti barbatii imi zice de o vecina de a noastra din tara (adica de acasa unde locuim noi)ca a vizitato ca vecin,,si care ea la invitat la o cafeluta...era in preajma sarbatorilor de iarna asta acum vreo 2 ani,care stand putin acolo vecina ai spune ca vrea sa-l aibe la pat...la care el spune ca a incercat so refuze si ca ea tot insista si care el ai spune ca daca vrea sa faca sai suga p...la.(imi este oarecum sa vb dechis)la care ea ai raspunde ca sunt copii in casa ptr ca si ea avea copii,,,dupa care zice ca a trimis copii la magazin sa cumpere ceva....la care el zice ca a plecat nu a stat sa astepte copii sa plece!!!NUSTIU DACA MAM EXPLICAT ASA DE BN DAR SINCER CAND MIA POVESTIT CHESTIA ASTA AM AVUT O CRIZA DE NERVI,BINEANTELES AM AJUNS LA CEARTA...problema este ca ma intreb si nu gasesc raspunsul corect DECI NUSTIU DACA TREBUIE SA CRED FAZA ASTA,,A DOUA NU INTELEG DE CE IMI SPUNE ABIA ACUM DUPA 2 ANI,A TREIA OARE MA INSELAT SAU NU!!!AS DORI UN RASPUNS DE LA CINEVA CARE POATE A TRECUT PRIN CE TREC EU..PS(EL LA PAT NU MAI ERA CUM ERA EL DE ALTFEL DUPA 2 ZILE TOTUL SA SCHIMBAT INTRE NOI,ASTEPT RASPUNSUL VOSTRU MULTUMESC ANTICIPAT
carmen1982
Postat pe 14 Decembrie 2014 11:56
Barbatul asta al tau , e lipsit de creier !
Spune-i sa-si pastreze povestile cu vecinele pt el , iar daca i-a placut asa de mult la vecina , trimite-l la ea .
Ce teme au unii in familie
kudykkka
Postat pe 14 Decembrie 2014 13:11
De la: carmen1982, la data 2014-12-14 11:51:53buna ziua!!sunt noua pe forum...ma-m gandit sa ma inregistrez aici ca sa-mi de-a cineva un raspuns ptr ca singura nu reusesc.!sunt casatorita de13 ani si am doi copii o fetita si un baietel,sotul meu este plecat la munca in alta tara,luna trecuta ma invitat la el ptr ca nu ne vazusem de 8 luni si imi era foarte dor de el...Cand am ajuns, totul a fost ok prima noapte si a doua zi! Intr-o zi libera de alui la un paharut,,,ca toti barbatii imi zice de o vecina de a noastra din tara (adica de acasa unde locuim noi)ca a vizitato ca vecin,,si care ea la invitat la o cafeluta...era in preajma sarbatorilor de iarna asta acum vreo 2 ani,care stand putin acolo vecina ai spune ca vrea sa-l aibe la pat...la care el spune ca a incercat so refuze si ca ea tot insista si care el ai spune ca daca vrea sa faca sai suga p...la.(imi este oarecum sa vb dechis)la care ea ai raspunde ca sunt copii in casa ptr ca si ea avea copii,,,dupa care zice ca a trimis copii la magazin sa cumpere ceva....la care el zice ca a plecat nu a stat sa astepte copii sa plece!!!NUSTIU DACA MAM EXPLICAT ASA DE BN DAR SINCER CAND MIA POVESTIT CHESTIA ASTA AM AVUT O CRIZA DE NERVI,BINEANTELES AM AJUNS LA CEARTA...problema este ca ma intreb si nu gasesc raspunsul corect DECI NUSTIU DACA TREBUIE SA CRED FAZA ASTA,,A DOUA NU INTELEG DE CE IMI SPUNE ABIA ACUM DUPA 2 ANI,A TREIA OARE MA INSELAT SAU NU!!!AS DORI UN RASPUNS DE LA CINEVA CARE POATE A TRECUT PRIN CE TREC EU..PS(EL LA PAT NU MAI ERA CUM ERA EL DE ALTFEL DUPA 2 ZILE TOTUL SASTEPT RASPUNSUL VOSTRU MULTUMESC ANTICIPAT A SCHIMBAT INTRE NOI CA PARTENERI LA PAT)



Cu parere de rau iti spun,dar sotul tau nu are pic de respect pentru intreaga voastra familie,nu numai fata de tine!!Ce a crezut domnia sa,ca devine interesant daca iti povesteste despre activitatile lui extrafamilie????Nicidecum,nu are nici decenta necesara pastrarii acestui "secret" plin de promiscuitate!!!!Intrebare!!Cati barbati resping astfel de propuneri,in conditiile date????Banuiesti raspunsul,nu?????
kudika_15804
Postat pe 14 Decembrie 2014 13:17
da il banuiesc dar totusi nu-mi vine sa cred asa ceva!!nustiu ptr ca de cand mi-a zis chestia asta...am ramas foarte rece fata de el si acum imi este frica sa nu ma (racesc)de tot!!totusi atunci i-am spus ca voi avea o discutie cu ea si vom sta de vb dupa...frumos ca doi oameni maturi!!si mi-a raspuns ca discutia care o so am cu ea sa fie in prezenta lui ptr ca aia(vecina) este in stare sa spuna minciuni si lui ai este frica ca eu o cred pe ea si familia lui se va ruina!!totusi stiu ca este un inrensposabil...
carmen1982
Postat pe 15 Decembrie 2014 09:12
De la: carmen1982, la data 2014-12-15 09:12:49 da il banuiesc dar totusi nu-mi vine sa cred asa ceva!!nustiu ptr ca de cand mi-a zis chestia asta...am ramas foarte rece fata de el si acum imi este frica sa nu ma (racesc)de tot!!totusi atunci i-am spus ca voi avea o discutie cu ea si vom sta de vb dupa...frumos ca doi oameni maturi!!si mi-a raspuns ca discutia care o so am cu ea sa fie in prezenta lui ptr ca aia(vecina) este in stare sa spuna minciuni si lui ai este frica ca eu o cred pe ea si familia lui se va ruina!!totusi stiu ca este un inrensposabil...



Crezi ca iti va flosi o astfel de intrevedere????? Poti incerca,acci adevarul este cea mai buna minciuna,dar asta nu il va scuza de impertinenta dovedita!!!
kudika_15804
Postat pe 15 Decembrie 2014 09:19
De la: kudika_15804, la data 2014-12-15 09:19:06
De la: carmen1982, la data 2014-12-15 09:12:49 da il banuiesc dar totusi nu-mi vine sa cred asa ceva!!nustiu ptr ca de cand mi-a zis chestia asta...am ramas foarte rece fata de el si acum imi este frica sa nu ma (racesc)de tot!!totusi atunci i-am spus ca voi avea o discutie cu ea si vom sta de vb dupa...frumos ca doi oameni maturi!!si mi-a raspuns ca discutia care o so am cu ea sa fie in prezenta lui ptr ca aia(vecina) este in stare sa spuna minciuni si lui ai este frica ca eu o cred pe ea si familia lui se va ruina!!totusi stiu ca este un inrensposabil...



Crezi ca iti va flosi o astfel de intrevedere????? Poti incerca,acci adevarul este cea mai buna minciuna,dar asta nu il va scuza de impertinenta dovedita!!!


"folosi" si "caci",scuze,se pare ca dorm...inca!!!
kudika_15804
Postat pe 15 Decembrie 2014 09:20
iar da verdicte curcubeu oamenilor ce nu i cunoaste dupa spusele uneia ce nu o cunoaste nestiind nici macar daca abereaza sau nu si mai vorbeste si ,,elegant,,dar na de abia asteapta curcubeu astfel de subiecte sa si etaleze talentul de a abera despre oameni ce nu i cunoaste
kudika_976884
Postat pe 15 Decembrie 2014 11:01
De la: carmen1982, la data 2014-12-14 11:51:53...(imi este oarecum sa vb dechis)la care ea ai raspunde ca sunt copii in casa ptr ca si ea avea copii...
NU INTELEG DE CE IMI SPUNE ABIA ACUM DUPA 2 ANI



daca printre copiii lu' vecina nu a aparut niciunul nou care sa semene cu ai tai, chiar e un mister de ce ti-a spus abia acum dupa 2 ani...
kudika_975045
Postat pe 20 Decembrie 2014 21:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt complexata de felul cum arat 25 De la: roxy4rox 12 Aprilie 2012 15:09
rochie de mireasa 1 De la: kudika_15781 6 Septembrie 2012 22:19
castiga un Opel Corsa insriete si tu in concurs 1 De la: kudika060690 14 Iulie 2010 13:28
AVON 1 De la: VICNICO2010 28 Februarie 2011 13:05
Test de sarcina 1 De la: crisoake 10 Aprilie 2014 18:17