Setari Cookie-uri

a iubi o persoana casatorita

De la: Ice1, la data 2008-12-15 08:41:37
De la: googoodoll, la data 2008-12-13 21:41:30cu expresia "sa ridiace coada", ne-ai cucerit pe toate !!!
nu m-as uita la unul ca tine nici daca ai fi ultimul mascul in viata, macar vibratoarele nu deschid gura sa isi afirme "superioritatea "


Este atat de greu sa intelegeti ca nu am venit aici sa va cuceresc? Daca as vrea o femeie ca voi as putea mai usor sa merg pe centura.

Nu fi ba mojic!

Postat pe 15 Decembrie 2008 09:22
De la: medeea01, la data 2008-12-14 22:23:00
De la: Roco, la data 2008-12-13 00:15:40Bai, ma omorati cu zile!
Numai vestale si calugarite pe forumul asta...
Si cu care credeam ca mai gasesc si eu una mai nebunatica cu care sa vorbesc mascari!


nu ti ai ales bine topicul...uite vezi ca exista o sectiune numita"sex" unde poti vorbi mascari...dar ce ti mai spun eu tie?!oricum tu sigur stii de el...numai ca iti place sa mai dai iama si in calugarite ca noi:P you know....testing the waters

Am avut eu o banuiala ca nu prea stii de gluma...
Incear ca mai si zambesti, titlul topicului presupune o anume reticenta din partea calugaritelor, statuilor etc

Postat pe 15 Decembrie 2008 09:25
De la: Ice1, la data 2008-12-15 08:41:37
De la: googoodoll, la data 2008-12-13 21:41:30cu expresia "sa ridiace coada", ne-ai cucerit pe toate !!!
nu m-as uita la unul ca tine nici daca ai fi ultimul mascul in viata, macar vibratoarele nu deschid gura sa isi afirme "superioritatea "


Este atat de greu sa intelegeti ca nu am venit aici sa va cuceresc? Daca as vrea o femeie ca voi as putea mai usor sa merg pe centura.




frumos vorbesti..........app nevasta stie cum te exprimi?

Postat pe 15 Decembrie 2008 09:51
De la: Ice1, la data 2008-12-15 08:41:37
De la: googoodoll, la data 2008-12-13 21:41:30cu expresia "sa ridiace coada", ne-ai cucerit pe toate !!!
nu m-as uita la unul ca tine nici daca ai fi ultimul mascul in viata, macar vibratoarele nu deschid gura sa isi afirme "superioritatea "


Este atat de greu sa intelegeti ca nu am venit aici sa va cuceresc? Daca as vrea o femeie ca voi as putea mai usor sa merg pe centura.

esti nesimtit.
mkdisk
Postat pe 15 Decembrie 2008 14:48
N-ajungem nicaieri cu atatea jigniri de o parte si de alta. Asa n-o sa devenim mai buni unii cu altii niciodata............

Postat pe 15 Decembrie 2008 14:57
celor care nu au remuscari si se mandresc ca iubesc si sunt amante le doresc sa sufere intr-o zi asa cum sufera sotiile sau prietenele care sunt inselate.abia atunci vor intelege daca altfel nu pot...am fost inselata si stiu cum e,stiu cum e ca o amarata sa-ti faca zile negre.am plans si am blestemat( stiu ca e pacat dar atunci nu am mai tinut cont..)sa nu aiba parte de nimic in lume si sa se tarasca ca sarpele pe uscat...ptr ca o merita
lulu82fl
Postat pe 15 Decembrie 2008 18:39
De la: lulu82fl, la data 2008-12-15 18:39:21celor care nu au remuscari si se mandresc ca iubesc si sunt amante le doresc sa sufere intr-o zi asa cum sufera sotiile sau prietenele care sunt inselate.abia atunci vor intelege daca altfel nu pot...am fost inselata si stiu cum e,stiu cum e ca o amarata sa-ti faca zile negre.am plans si am blestemat( stiu ca e pacat dar atunci nu am mai tinut cont..)sa nu aiba parte de nimic in lume si sa se tarasca ca sarpele pe uscat...ptr ca o merita


Am fost in aceesi situatie cu putin timp in urma. Cred ca singura solutie ca aceste femei sa inteleaga ceva este sa sufere si ele precum am suferit noi cei inselati.

Eu sunt convins ca roata se intoarce si o sa simta si ele aceasta durerea candva. Va vorbeste un om care cu ceva timp in urma radea de "fraierii" care se consumau ca au fost inselati. Spuneam "ba da prost mai e si asta, bucurate fraiere ca ai scapat de ea". Si uite asa rasul s-a luat si am intrat si eu in tabara "fraierilor".

Problema este ca oricat de orgolios as fi, imi este greu sa o las (sotia) din doua motive:1)simt ca ma iubeste din nou si mai rau o iubesc si eu la fel de mult; 2)am doi copii foarte sensibili care nu as vrea sa creasca departe de unul din parinti doar pentru orgoliul meu.

PS Nu ma doare atat de tare faptul ca s-a culcat cu individul ala cat faptul ca m-a inselat cand eu aveam incredere oarba in ea si pentru ca l-a primit la noi in casa; si faptul ca dupa ce s-a culcat cu el si-a lasat sufletul acolo ceea ce m-a facut sa ma gandesc la despartire inainte sa-mi spuna ea ce s-a intamplat. NU minciunei!



Ice1
Postat pe 15 Decembrie 2008 19:42
De la: mkdisk, la data 2008-12-15 14:48:12
De la: Ice1, la data 2008-12-15 08:41:37
De la: googoodoll, la data 2008-12-13 21:41:30cu expresia "sa ridiace coada", ne-ai cucerit pe toate !!!
nu m-as uita la unul ca tine nici daca ai fi ultimul mascul in viata, macar vibratoarele nu deschid gura sa isi afirme "superioritatea "


Este atat de greu sa intelegeti ca nu am venit aici sa va cuceresc? Daca as vrea o femeie ca voi as putea mai usor sa merg pe centura.

esti nesimtit.


Pentru mk_disk si heaven_gate: Scuze daca v-ati simtit jignite.
Ma refeream la femeile CASATORTE care considera normal sa-si faca un amant daca "inima le-o cere". Pe acest forum nu vreau sa va fac ochi dulci sau sa va spun cuvinte frumoase ci din contra vreau sa-mi manifest dezaprobarea pentru ceea ce fac unele femei (casatorite).

Roco tu poate ai intrat pe acest forum sa-ti gasesti vreo tipa, ca este mai usor decat sa incepi direct cu ea -fata in fata.
Vreu sa-ti spun ca nu le condamn pe acele fete de pe centura, pentru ca ele fac acest lucru de nevoie poate din saracie. Le compatimesc la fel de mult cum le compatimesc pe femeile care isi inseala sotii (este valabil si pentru barbati), pentru ca minciuna va iesi la suprafata si atunci vor simti suferinta.

Eu cred ca in general femeile inseala atunci cand o duc foarte bine (in tarile sarace procentul celor care inseala este mult mai mic decat in tarile mai bogate).
O vorba de la tara pe care o spuneam in gluma pana acum zicea: "Ba, la femeie sa-i dai de treaba, ca altfel o duce capul la prostii".

Va pup dulce si imi cer scuze inca odata daca v-am suparat.
Ice1
Postat pe 15 Decembrie 2008 20:04
esti iertat..se accepta scuzele

Postat pe 15 Decembrie 2008 20:06
nu te iubeste draga, altfel nu umbla prin curti vecine..
escuanaema
Postat pe 15 Decembrie 2008 20:18
De la: Ice1, la data 2008-12-15 19:42:32
De la: lulu82fl, la data 2008-12-15 18:39:21celor care nu au remuscari si se mandresc ca iubesc si sunt amante le doresc sa sufere intr-o zi asa cum sufera sotiile sau prietenele care sunt inselate.abia atunci vor intelege daca altfel nu pot...am fost inselata si stiu cum e,stiu cum e ca o amarata sa-ti faca zile negre.am plans si am blestemat( stiu ca e pacat dar atunci nu am mai tinut cont..)sa nu aiba parte de nimic in lume si sa se tarasca ca sarpele pe uscat...ptr ca o merita


Am fost in aceesi situatie cu putin timp in urma. Cred ca singura solutie ca aceste femei sa inteleaga ceva este sa sufere si ele precum am suferit noi cei inselati.

Eu sunt convins ca roata se intoarce si o sa simta si ele aceasta durerea candva. Va vorbeste un om care cu ceva timp in urma radea de "fraierii" care se consumau ca au fost inselati. Spuneam "ba da prost mai e si asta, bucurate fraiere ca ai scapat de ea". Si uite asa rasul s-a luat si am intrat si eu in tabara "fraierilor".

Problema este ca oricat de orgolios as fi, imi este greu sa o las (sotia) din doua motive:1)simt ca ma iubeste din nou si mai rau o iubesc si eu la fel de mult; 2)am doi copii foarte sensibili care nu as vrea sa creasca departe de unul din parinti doar pentru orgoliul meu.

PS Nu ma doare atat de tare faptul ca s-a culcat cu individul ala cat faptul ca m-a inselat cand eu aveam incredere oarba in ea si pentru ca l-a primit la noi in casa; si faptul ca dupa ce s-a culcat cu el si-a lasat sufletul acolo ceea ce m-a facut sa ma gandesc la despartire inainte sa-mi spuna ea ce s-a intamplat. NU minciunei!




Postat pe 16 Decembrie 2008 09:25
M-am grabit... este foarte adevarat ca mai devreme sau mai tarziu roata se intoarce, cel putin eu vad asta de ceva vreme. Faptul ca-ti mai iubesti sotia dupa ce a facut si crezi ca si ea te iubeste conteaza foarte mult. Casnicia inseamna multe lucruri dar mai ales sacrificii. Vrem sa facem multe pt casa, pt copii, si in general sacrificam relatia. Daca nu esti o fire mai puternica problemele te depasesc. O inteleg cu 2 copii de 2 si 5 ani e foarte greu. Si eu am tot 2 si sunt baieti(7 si 2 ani).Am ajuns de nici nu mai pot vb, doar tip, sa ma fac auzita. Oricum cel mai important este ca va iubiti. Este greu sa treci peste ce a facut ( mai ales ca esti barbat)...hmm! daca eram eu in locul ei, cred ca nu mai tastam la ora asta, iar sotul manca coliva instructorului... dar asa este viata. Timpul isi spune cuvantul, e greu sa ierti dar este ceva ce putini pot sa faca, doar cei puternici.



Postat pe 16 Decembrie 2008 09:44
De la: , la data 2008-01-26 00:28:35ce nu sti nu te doare! Poate k dragostea dintre cei doi soti a disparut! Poate k nici nu a fost! Nu sti ce iti rezerva viitorul. Nu judecati o persoana pe care nu o cunoasteti! Nu stiti ce este in sufletul ei. Nu aveti dreptul asta. Dati-i un sfat dar nu o judecati!
fiecare are povestea si viata lui....si judeca prin prisma situatiei lui,dar ....niciodata nu judeca ...nu ai cum sa sti ce e de fapt intr-adevar acolo
Rosen
Postat pe 16 Decembrie 2008 17:06
De la: rami_ramo, la data 2008-12-16 09:44:58M-am grabit... este foarte adevarat ca mai devreme sau mai tarziu roata se intoarce, cel putin eu vad asta de ceva vreme. Faptul ca-ti mai iubesti sotia dupa ce a facut si crezi ca si ea te iubeste conteaza foarte mult. Casnicia inseamna multe lucruri dar mai ales sacrificii. Vrem sa facem multe pt casa, pt copii, si in general sacrificam relatia. Daca nu esti o fire mai puternica problemele te depasesc. O inteleg cu 2 copii de 2 si 5 ani e foarte greu. Si eu am tot 2 si sunt baieti(7 si 2 ani).Am ajuns de nici nu mai pot vb, doar tip, sa ma fac auzita. Oricum cel mai important este ca va iubiti. Este greu sa treci peste ce a facut ( mai ales ca esti barbat)...hmm! daca eram eu in locul ei, cred ca nu mai tastam la ora asta, iar sotul manca coliva instructorului... dar asa este viata. Timpul isi spune cuvantul, e greu sa ierti dar este ceva ce putini pot sa faca, doar cei puternici.





Asa este e foarte greu sa ierti si mai greu sa uiti. Cred ca pe sotie am iertat-o, nu stiu, va trebui sa treaca ceva timp sa-mi dau seama. Si mi-am acordat timpul necesar, pana cand o sa ma gandesc bine daca am iertat-o sau nu. Dar nu stiu daca o sa mai fie vreodata ce a fost intre noi. Cu toate regretele ei va fi greu sa ma mai uit la ea cum ma uitam inainte.
Deja am inceput sa fac schimbari fizice in casa: dormitorul care nu avea un an vechime l-am dat de pomana si am cumparat altul nou (cu totul altfel);perdele noi, zugravit cu alta culoare etc. Sper sa ma simt din nou stapan in acel nou dormitor, altfel va fi greu (sper sa nu ajung sa shimb si apartamentul

Dar inca este un lucru peste care nu pot trece: apropo de coliva acelui individ, nu m-am gandit asa departe dar sunt sigur ca nu l-am iertat.
Este o treaba intre barbati: eu am discutat cu el si i-am spus ca il platesc sa o invete pe nevasta'mea dar el a facut altceva.
M-am intalnit cu si la cat de furios eram l-am invinetit in mijlocul strazii ziua in amiaza mare(cu toate ca eu sunt un "uscat " la 76kg/1.78m inaltime, iar el este de doua ori cat mine.
Asa a aflat si sotia lui spunandu-i ca se duce la politie, ca nu este normal sa fie batut asa. Eeeiii poveste lunga, va fi bine...

Iti doresc numai bine, si sper, pentru tine si linistea ta sa nu-ti inseli niciodata sotul.
Ice1
Postat pe 16 Decembrie 2008 20:09
Multumesc de sfat, sunt o fire prea realista si stiu ce vreau de la viata. Greseli de genul asta nu mi se potrivesc. cel mai important lucru pentru amandoi sunt copii vostri. Desi ma repet, am trecut prin multe suparari in ultimii 2 ani si am invatat ca timpul le rezolva.

Postat pe 16 Decembrie 2008 23:12
pt ice 1
nu tu ai fost cel care ne-a categorisit in modul cel mai grobian cu putinta, in "maretia"ta?
uite, ca sa vezi ce ai scris :
"Sunt un barbat viril si potent din toate punctele de vedere (cred ca pot avea orice femeie de genul celor de pe acest forum). Dar am niste principii in viata pe care nu vreu sa le incalc pentru cateva clipe de nebunie. "
deci scuzele jalnice nu sunt de ajuns.
googoodoll
Postat pe 17 Decembrie 2008 00:04
De la: googoodoll, la data 2008-12-17 00:04:16pt ice 1
nu tu ai fost cel care ne-a categorisit in modul cel mai grobian cu putinta, in "maretia"ta?
uite, ca sa vezi ce ai scris :
"Sunt un barbat viril si potent din toate punctele de vedere (cred ca pot avea orice femeie de genul celor de pe acest forum). Dar am niste principii in viata pe care nu vreu sa le incalc pentru cateva clipe de nebunie. "
deci scuzele jalnice nu sunt de ajuns.


Mai incerc odata sa clarific ceea ce am vrut sa spun.
Femeile pot avea aproape orice barbat, pentru ca in general barbatilor daca li se ofera o sansa (si femeia este frumoasa) putini o rateaza.
In cazul barbatilor, daca vor o femeie trebuie "duca munca de lamurire" sa o convinga ca o iubeste etc. In acest fel eu pun barbatii in trei categorii:1) cei activi care sunt in stare sa se culce si cu masa daca este frumoasa si care tot timpul fac avansuri cu subtilitati pana pica ceva; 2) barbatii care nu sunt activi (nu fac avansuri de nici un fel) dar care daca li s-ar oferi o sansa nu ar ezita sa profite; 3) foarete putini care indiferent cine li s-ar oferi nu si-ar insela parteera.
Spuneam ca dac as vrea sa cuceresc o femeie (sa intru in prima categorie de barbati) voi putea face acest lucru pentru ca Dumnezeu mi-a dat un fizic acceptabil, texte de convins o femeie chiar daca sunt cam ruginite de vreo 12 ani, suficienti bani sa-i pot oferi distractii de peste 5000RON pe luna (restul pana la 7000 ii tin pentru intretinere :) ).
Asta am vrut sa spun.
Daca va simtiti deranjate, eu nu o sa ma scuz ci doar vreau sa subliniez ca am spus ceea ce am gandit si nu am intentionat sa va supar.
Va doresc numai bine!
Ice1
Postat pe 17 Decembrie 2008 20:15
sumele sunt destul de atragatoare, s-ar putea sa primesti " complimente", mai ales cu criza asta.

Postat pe 17 Decembrie 2008 20:20
"sumele sunt destul de atragatoare, s-ar putea sa primesti " complimente", mai ales cu criza asta. "

Super,mi-a placut!
Asta-i tare rau!
ella_688_2008
Postat pe 17 Decembrie 2008 22:42
De la: rami_ramo, la data 2008-12-17 20:20:23sumele sunt destul de atragatoare, s-ar putea sa primesti " complimente", mai ales cu criza asta.


Din pacate sunt multe femei care se uita la "sume", in special cele mai tinere. Asta poate reprezenta un mare atuu pentru un barbat care vrea o femeie.


Ice1
Postat pe 18 Decembrie 2008 15:35
Pai tu nu erai fericit si ti-ai si iertat nevasta/iubita???
Ce-ti mai trebuie etalare aici cu kilograme si extrasul de la fisc?

Postat pe 19 Decembrie 2008 06:41
OKkkk recunosc, sunt vinovata, imi plac banii mult, imi place tot ceea ce iti ofera ei. Hmmm dar sa-l vad eu pe cel care nu recunoaste asta. Da, sunt materialista dar nu in sensul ca m-as lega de cineva pt bani si asa face orice pt asta. Sunt casatorita de 8 ani si la inceput nu avea nici unul nimic. Cu sacrificii si munca am facut totul. Dar nu exista amintiri mai placute ca cele de atunci.

Postat pe 19 Decembrie 2008 08:58
De la: rami_ramo, la data 2008-12-19 08:58:53OKkkk recunosc, sunt vinovata, imi plac banii mult, imi place tot ceea ce iti ofera ei. Hmmm dar sa-l vad eu pe cel care nu recunoaste asta. Da, sunt materialista dar nu in sensul ca m-as lega de cineva pt bani si asa face orice pt asta. Sunt casatorita de 8 ani si la inceput nu avea nici unul nimic. Cu sacrificii si munca am facut totul. Dar nu exista amintiri mai placute ca cele de atunci.



buna dimineata draga mosului. adevar graiesti si in consecinta, iti voi trimite cadou, un set de cd-uri cu amintireile de atunci.
ho ho ho!
sa-ti fie sarbatorile pline de voiosie si bucurie. si pupa prichindelul cela ce zambeste mustaceste din poze.

Postat pe 19 Decembrie 2008 09:03
Sunt atat de emotionata, deci Mos Craciun chiar exista, nu ca m-as fi indoit vreodata de 30 ani incoace!!! iti multumesc pt. gandurile bune. As putea totusi sa refuz oferta cu CD-urile? Mai bine decat in suflet nu cred ca stau amintirile acelea. Sa spun ca-mi doresc altceva? Nu pot deoarece Dumnezeu chiar mi-a dat tot ce mi-am dorit pana acum, as putea doar sa-mi doresc dar pt altii ( parinti , prieteni). Te asteptam oricum Mosule, pe 24.

PS: ar fi ceva ce ai putea totusi sa-mi dai, ceva curaj sa-mi plimb si eu masinuta,ca desi am permis de multi ani, merge greu tare ( am doua "frici "pe lumea asta de inaltime si de condus. Da las'ca de la anu gata, imi fac curaj!

Postat pe 19 Decembrie 2008 11:32
De la: rami_ramo, la data 2008-12-19 08:58:53OKkkk recunosc, sunt vinovata, imi plac banii mult, imi place tot ceea ce iti ofera ei. Hmmm dar sa-l vad eu pe cel care nu recunoaste asta. Da, sunt materialista dar nu in sensul ca m-as lega de cineva pt bani si asa face orice pt asta. Sunt casatorita de 8 ani si la inceput nu avea nici unul nimic. Cu sacrificii si munca am facut totul. Dar nu exista amintiri mai placute ca cele de atunci.



Cam acelasi lucru se intampma si la noi. In urma cu aproape 12ani ne-am casatorit, din dragoste. Amundoi eram studenti si nu aveam bani nici de mancare dar eram foarte orgoliosi si incercam sa ne descurcam singuri. Si am tot mers asa in saracie dar cu iubire si incredere in noi si in viitorul nostru.

In urma cu 5ani am facut imprumut la banca pentru un apartament cu o camera, dar nu aveam bani de avans asa ca ne-am imprumutat de sune mici de la peste 20 de prieteni pana am facut impresionanta suma de 3000euro. Dupa ce am cumparat apartamentul (era perioada cand venise pe lume primul nostru copil) eram saraci lipii pamantului. Imprumutam tot timpul bani pentru a amana datoriile acumulate cu avansul la apartament. In acea perioada eu eram foarte stresat , aveam doua locuri de munca (de la 7.30 la 16.30 apoi de la 17.00 la 23.30 in fiecare zi). Nu aveam timp deloc pentru sotie dar ne iubeam si aveam un scop comun: sa achitam datoriile.
Am muncit foarte mult si am reusit sa cresc profesionl. Astfel daca in urma cu trei ani abia reuseam sa ne platim datoriile, cu mari sacrificii, incet au inceput am inceput sa castig din ce in ce mai mult. Am achitat datoriile, am schimbat apartamentul, l-am renovat si mobilat. Uite asa daca in urma cu trei ani ne zbateam intr-o saracie lucie, anul 2008 ne-a prin cu aproape toate datoriile achiate si cu o mare suma de bani lunar, pe care am inceput sa o cheltuim aiurea.
Acum ma zbat intre bine si rau, intre 9ani de saracie cu iubire si implinire sufleteasca si ultimii ani cu foarte multi bani dar fara iubire. Am ajuns sa cred ca banii mi-au distrus viata.

Femeia care atunci cand munceam 18ore pe zi ma iubea iar acum cand castig de 6ori mai mult si muncesc doar 10ore pe zi ma inseala. Atunci cand numaram cativa banuti pentru o paine s-au o eugenia pentru coplil, femeia ma iubea neconditionat iar acum cand are tot ce nu si-a inchipuit vreodata, ma inseala. ??!

Dragele mele acum am ajuns sa ma gandesc la faptul ca "banii nu aduc fericirea". Acum mi-as dori sa dau timpul inapoi si sa fiu din nou sarac dar inteles si iubit.

Am ajuns sa cred in Dumnezeu. Cred ca ni s-a dat o lectie, ca nimic in viata nu este intamplator si ca viata te loveste atunci cand te astepti mai putin.
Ice1
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:50
Mereu mi-a placut sa cred ca femeile sunt mai cu picioarele pe pamant decat barbatii. Nu sunt de acord cu ideea ca barbatul are mai multe drepturi sa insele si de asemenea este adevarat ca un barbat care o face e considerat crai , iar. femeia ( stiti cum).Dupa mine barbatul e mult mai usor de influentat, cade mai usor in plasa, e asa prin natura lui (desi nu-mi place sa recunosc).O femeie ar tb sa fie mai cu capul pe umeri, sa fie atat de mandra incat sa nu se culce cu un barbat doar din razbunare. Nu i se potriveste. O femeie tb sa impuna respect in primul rand si apoi sa-ti starneasca alte dorinte.
" a iubi o persoana casatorita" ??? niciodata, este o regula nescrisa pt mine.

Postat pe 20 Decembrie 2008 18:28
De la: rami_ramo, la data 2008-12-20 18:28:04Mereu mi-a placut sa cred ca femeile sunt mai cu picioarele pe pamant decat barbatii. Nu sunt de acord cu ideea ca barbatul are mai multe drepturi sa insele si de asemenea este adevarat ca un barbat care o face e considerat crai , iar. femeia ( stiti cum).Dupa mine barbatul e mult mai usor de influentat, cade mai usor in plasa, e asa prin natura lui (desi nu-mi place sa recunosc).O femeie ar tb sa fie mai cu capul pe umeri, sa fie atat de mandra incat sa nu se culce cu un barbat doar din razbunare. Nu i se potriveste. O femeie tb sa impuna respect in primul rand si apoi sa-ti starneasca alte dorinte.
" a iubi o persoana casatorita" ??? niciodata, este o regula nescrisa pt mine.


Subscriu.
Sunt intru totul de acord cu ce ai spus!
Ice1
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:33
Sunt multe de spus , si nu conteaza daca e casatorit sau nu, pt. mine conteaza sa simti ceva , si e atat de frumos in viata sa simti ceva pt. cineva chiar si in o situatie ca asta .Si ca totul s-ar putea termina , asta este, dar nu as regreta nimic.
dana_ta
Postat pe 20 Decembrie 2008 22:47
Si cam ce sfat ai vrea sa-i dam ? sa se combine cu tipul insurat .Hai ca asta e tare! Dragostea dintre soti nu cred ca a trecut ,sigur au un moment in care nu se mai inteleg ,iar sotul are impresia ca nu isi mai iubeste sotia,cand va avea de ales intre ea si sotia lui fii sigura ca isi va alege sotia .cel putin asa se intampla de obicei . Relatiile care se constriesc pe nefericirea altei persoana de obicei nu au un final foarte fericit . Mai bine si-ar vedea de treaba ,sunt destui barbati singuri si asa ar scuti si alte femei de o suferinta .Daca ai creier (pt tipa in cauza) foloseste-l draga !!!!!!!!
21oana
Postat pe 21 Decembrie 2008 10:01
Pentru tine nu conteaza e normal doar nu realizezi ce faci ! Mi se pare ca sti imatura si egoista!!! Poate lumea asta ar fi un loc mai bun daca ne-am gandi ca actiunile noastre pot provoca suferinte altora . Asa daca am face toti doar ce vrem noi fara sa luam in calcul si pe celelalte persoana ar fi un haos .
21oana
Postat pe 21 Decembrie 2008 10:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O parere va rog.... 87 De la: gigi_oprea 14 Decembrie 2010 20:27
CE TREBUIE SA FACA O FEMEIE CAND BARBATUL O NEGLIJEAZA SEXUAL??? 41 De la: kudika374451 7 Martie 2011 12:10
Acum, nu demult( nu luati exemplul meu) 17 De la: 31 Iulie 2015 18:40
iubitul afla trecutul tau dar simte ca mai este ceva 34 De la: trueLove 29 August 2013 11:20
buna! 2 De la: AlexandraAlexis 23 Aprilie 2011 00:14