Setari Cookie-uri

profetul Mohammad in biblie

De la: wolfy, la data 2010-04-13 12:19:38
De la: Master, la data 2010-04-12 17:13:14
De la: wolfy, la data 2010-04-12 15:51:13[quote name='Master' date='2010-04-11
REPET; STIU DE LA ARABI CA ARABOAICELE FAC SEX ORAL SI ANAL LA GREU CA SA-SI PASTREZE VIRGINITATEA CARE SE POATE PROBA. IAR ASTA NU SE INTAMPLA NUMAI IN LIBAN, CI SI IN TARI MULT MAI RESTRICTIVE.


C


De la: Master, la data 2010-04-12 17:46:31Nu este turist venit in Romania sa nu stie ca romancele fac de toate si ca sunt cele mai ieftine


Scursurile care vin in Romania au de-a face cu scursurile Romaniei, nimic mai spimlu.


De la: Master, la data 2010-04-12 17:46:31Apropo de tarife ..vine vara ..hai pe litoral ca sa faceti bani dragelor lasati prostiile astea religioase caci si asa nu aveti treaba cu Dumnezeu cand voi bagati in gura tot ce prindeti


Cu ciorile? Niciodata dragule, poate cu altii!



Ori cu ciorile nicodata draga, ori ai cunoscut arabi ...?


Sa te intreb despre acesti arabi , ai cunoscut multi ?

Arabii pe care i-ai cunoscut ti-au spus ca femeile lor ( sotiile , mamele , fiicele , surorile , nepoatele ..lor ) fac anal si oral ca sa ramana virgine , sunt curve ?

In ce relatii erai cu acesti arabi si daca erau multi si unde i-ai cunoscut ?

Oare ti-au spus toate astea incercand sa te convinga sa faci toate cele.. pentru ca asa fac si ale lor femei ?

Iar tu sa nu-mi spui ca ai pus botul , adica ai halito ...in senul de ai crezut si ai facut-o fara bani ...doar la o vrajala de genul " '' Te luam de nevasta ''



Sti ce cred eu din toate astea ..cu o faci si cu ciorile dar ssi cu altii si nici un poate ..cuvantul poate il eliminam .


POvesteste-acum a fost cu arabii , ai suferit mult de pe urma lor , ti-au lasat urme ?
Master
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:59
De la: Master, la data 2010-04-14 11:40:15
De la: Kathara, la data 2010-04-14 11:20:27
De la: Master, la data 2010-04-14 10:28:19
Daca dai ex un STAT (Vatican ) care nu esTe o tara, si daca nu ai fost niciodata acolo inseamna ca esti cea mai proasta femeie pe care am cunoscuta vreodata si de care am auzit vreodata ....te-am inntrebat daca ai fost la Vatican macar o data in viata ta, sau macar in Roma , caci Vaticanul este un Stat care se afla in Statul Roma si Tara Italia ..SARACO IN DUH '


Mai, in statul Roma n-am fost, doar in orasul Roma. In caz ca nu stiai si nu te-ai innnnntrebat niciodata pana acum, stat si tara sunt sinonime.


n-O FACE PE PROASTA , SAU CHIAR ESTI ?

eU CRED CA AI INTELES CE AM VRUT SA INTREB , DAR RASPUNS NU VAD DECAT CA AI FI FOST LA ROMA ..
STI CA ROMA ESTE UN ORAS DE BULANGII , DROGATI , CURVE ...

DAR LA VATICAN AI FOST ?

Dar spunemi si de arabii care ti-au spus despre femeile lor , mamele lor , sotiile lor , fiicele lor , surorile lor ..etc (araboaicele) ca o fac anal , oral si ca sunt curve ..

Unde i-ai cunoscut pe acesti arabi care ti-au spus toate astea , si daca erau multi la numar ?



Da, draga, am fost la Vatican. Happy?

Nu, nu stiam ca Roma e un oras plin de prostitutie, am auzit insa ca viermuiesc prostituatele prin Dubai.

E deja common knowledge ce fac araboaicele Ca voi nu vreti sa recunoasteti, aia e alta problema. Da si tu un search pt. arab woman anal sex sau oral sex si vei vedea si pozele.

I
Kathara
Postat pe 15 Aprilie 2010 00:32
A, foarte rau daca s-ar mai intampla asa, nu stiu.
kudika081126
Postat pe 15 Aprilie 2010 01:00
N-are nimic daca cineva n-a fost la Roma sau la Vatican, daca, de exemplu, n-o fi putut sa ajunga. Nu stiu prea multe despre unii, dar cred ca se pot intampla multe lucruri, in general, nu stiu exact.
kudika081126
Postat pe 15 Aprilie 2010 01:04
master ,nu esti crestin ok dar cretin sigur esti
monik_mail2006
Postat pe 15 Aprilie 2010 01:16
De la: monik_mail2006, la data 2010-04-15 01:16:46master ,nu esti crestin ok dar cretin sigur esti

Daca eram cretin aveam ca religie Crestinismul ..am specifat ca nu am ca regie Cretinsmul si nici doctrina ei.

Tu daca ai religia Cretinism atunci te poti numi Cretin sau Cretina .
Master
Postat pe 15 Aprilie 2010 14:08
De la: Kathara, la data 2010-04-15 00:32:11
De la: Master, la data 2010-04-14 11:40:15
De la: Kathara, la data 2010-04-14 11:20:27
De la: Master, la data 2010-04-14 10:28:19
Daca dai ex un STAT (Vatican ) care nu esTe o tara, si daca nu ai fost niciodata acolo inseamna ca esti cea mai proasta femeie pe care am cunoscuta vreodata si de care am auzit vreodata ....te-am inntrebat daca ai fost la Vatican macar o data in viata ta, sau macar in Roma , caci Vaticanul este un Stat care se afla in Statul Roma si Tara Italia ..SARACO IN DUH '


Mai, in statul Roma n-am fost, doar in orasul Roma. In caz ca nu stiai si nu te-ai innnnntrebat niciodata pana acum, stat si tara sunt sinonime.


n-O FACE PE PROASTA , SAU CHIAR ESTI ?

eU CRED CA AI INTELES CE AM VRUT SA INTREB , DAR RASPUNS NU VAD DECAT CA AI FI FOST LA ROMA ..
STI CA ROMA ESTE UN ORAS DE BULANGII , DROGATI , CURVE ...

DAR LA VATICAN AI FOST ?

Dar spunemi si de arabii care ti-au spus despre femeile lor , mamele lor , sotiile lor , fiicele lor , surorile lor ..etc (araboaicele) ca o fac anal , oral si ca sunt curve ..

Unde i-ai cunoscut pe acesti arabi care ti-au spus toate astea , si daca erau multi la numar ?



Da, draga, am fost la Vatican. Happy?

Nu, nu stiam ca Roma e un oras plin de prostitutie, am auzit insa ca viermuiesc prostituatele prin Dubai.

E deja common knowledge ce fac araboaicele Ca voi nu vreti sa recunoasteti, aia e alta problema. Da si tu un search pt. arab woman anal sex sau oral sex si vei vedea si pozele.

I





Am auzit si eu ca in Dubai se duc multe prostituate ..., ai fost in Dubai si acolo ai cunoscut arabii de care spuneai ca ti-au vorbit de femeile lor ca ar fi si ele ca si Crestinele ?
Oare de ce eviti sa raspunzi la intrebarea : Erau multi la numar arabii pe care i-ai cunoscut ?


Dar totusi tu ai auzit ..eu am cunoscut multe Crestine si le-am experomentat , mai ales romance si te asigur ca mai ieftine ca voi si care fac de toate , nu exista nicaeri in lume ..,asta o marturisesc chiar romanii din Romania si tot ei va duc la Roma sau Dubai , dar eu nu am nevoie de marturia lor ..dar sti ce este de apreciat la romance ?...am apreciat foarte mult ca ele '' fac curat la locul de munca '' , asta am apreciat cel mai mult la cele ca tine ..care au ajusn pe strazile romei sau a dubaiului , sau pe strazile Madridului
Master
Postat pe 15 Aprilie 2010 14:11
ANUNT UMANITAR. BUNA! MA NUMESC MIHAELA,AM 39 DE ANUI SI SUFAR DE DISTROFIE MUSCULARA PROGRESIVA. ,DIN ACEASTA CAUZA SUN IN SCAUN CU ROTILE. VIN LA TINE CU O FOARTE MARE RUGAMINTE,CARUCIORUL MEU ELECTRIC SA STRICAT SI NU MAI AM NICI-O SURSA DE A IESI AFARA, REPARATIA COSTA UNDEVA INTR-E 7-800 DE RONI. DACA POTI,TE ROG MULT SA MA AJUTI MACAR CU UN LEU. MULTUMESC DIN SUFLET. MIHAELA. TITULAR CONT SI PERSOANA DE CONTACT MOLDOVEANU MIHAELA-LACRAMIOARA CONTURILE SUNT DESCHISE LA ING Offce BAIA MARE STR.VICTORIEI. LEI;RO69 INGB0000999901001258 EURO; RO09 INGB00009999010024 TELEFONL 0741494232 ID mihaela_cosmetics DA TE ROG MAI DEPARTE.
ytu
Postat pe 15 Aprilie 2010 14:13
Am inteles, esti un cu'rv/
Kathara
Postat pe 15 Aprilie 2010 14:36
hahahah esti si tu vreun ateu gay,sau catolic pedofil,UUPPSSS.......
monik_mail2006
Postat pe 15 Aprilie 2010 15:40
Dumnezeu ne-a dat libertatea de a alege ce vrem...in ce vrem sa credem...si nu cred ca Dumnezeu ne invata sa ne razbunam daca cineva nu e de parere cu noi...asa cum fac musulmanii...daca refuzi ce zic ei,te omoara...asta inseamna iubire de semeni?....eu cred ca dumnezeu ne indeamna sa ne iubim unii pe altii,sa nu ne dusmanim,sa nu mai fie razboaie si neliniste....suntem facuti din iubire.....si asta trebuie sa oferim...sa ne gandim la ce-a spus Isus''adevarat,adevarat va spun,ca cine crede in Mine,are viata vecinica''
elenaalina
Postat pe 15 Aprilie 2010 16:54
De la: monik_mail2006, la data 2010-04-15 15:40:29 hahahah esti si tu vreun ateu gay,sau catolic pedofil,UUPPSSS.......




Monika nu sunt Irininel ca sa fiu Catolic , nici Crestin ca sa fiu gay .., iar pedofil ma pot numi ..: cunoscusem o romanca de 14 ani pe cand eu aveam 24 care numai era fecioara , asi incepuse viata sexuala cu un an inainte ,din cate imi spusese ea .cu un fund dezvoltat si indraznet , sani marisori , careia ai placea sexul din toate pozitiile ..o cunoscusem in Roma acum cativa ani ...au trecut cam cinci ani de atunci si magandesc acum la ea ..cred ca este ''profesoara '' in ale oralului sau ''anusoidalului ''..''Ferice romanului care o va lua de nevasta '' dar si mai Fericit va fi cel ce o va avea de amanta . Andreea era o fata care stia sa faca si curat la locul de munca ..

Sunt doua categorii de oameni '' unii care recunaosc iar altii care nu recunosc'' mie imi place sa recunosc ... si a-ti mai spun ceva Monik si bag mana in foc ca altfel decat Andreea nu ai cum sa fi caci ''sangele apa nu se face '' , mosteniti toate astea , sunt reedidare numai ca unii sau unele din voi recunaosc .., diferenta intre tine si fosta mea iubita de 14 ani Andreea este ca ea recunoastea si spunea: ''imi place mult peste tot , ce sa fac daca imi place ''. Astept sa se marite , sa ma invite la nunta ei si eu sa rapesc mireasa macar 30 de min in noaptea nuntii asa cumm cere traditia

Multe cunostinte ale mele dintre femeile , fetele , barbatii romani spun cu voce tare '' Noi romanii suntem niste curve ...........'' iar eu ai aprob dar ai si apreciez pentru sinceritatea lor ..iar de ajutat nu pot sa-i ajut caci boala asta se mosteneste de la stramosii Latini .



Master
Postat pe 15 Aprilie 2010 20:29
De la: elenaalina, la data 2010-04-15 16:54:12Dumnezeu ne-a dat libertatea de a alege ce vrem...in ce vrem sa credem...si nu cred ca Dumnezeu ne invata sa ne razbunam daca cineva nu e de parere cu noi...asa cum fac musulmanii...daca refuzi ce zic ei,te omoara...asta inseamna iubire de semeni?....eu cred ca dumnezeu ne indeamna sa ne iubim unii pe altii,sa nu ne dusmanim,sa nu mai fie razboaie si neliniste....suntem facuti din iubire.....si asta trebuie sa oferim...sa ne gandim la ce-a spus Isus''adevarat,adevarat va spun,ca cine crede in Mine,are viata vecinica''


Are viata vesnica oricum, dar unde , acolo unde tot el spune?:''Cel viu , am fost mort , acum sunt viu in veci (caci sufletul nu moare ) iar eu detin cheile mortii si ale iadului !!!''
Master
Postat pe 15 Aprilie 2010 20:38
De la: elenaalina, la data 2010-04-15 16:54:12Dumnezeu ne-a dat libertatea de a alege ce vrem...in ce vrem sa credem...si nu cred ca Dumnezeu ne invata sa ne razbunam daca cineva nu e de parere cu noi...asa cum fac musulmanii...daca refuzi ce zic ei,te omoara...asta inseamna iubire de semeni?....eu cred ca dumnezeu ne indeamna sa ne iubim unii pe altii,sa nu ne dusmanim,sa nu mai fie razboaie si neliniste....suntem facuti din iubire.....si asta trebuie sa oferim...sa ne gandim la ce-a spus Isus''adevarat,adevarat va spun,ca cine crede in Mine,are viata vecinica''


foarte frumos spus elena dar atat timp cat va exista islamul pe lume,acest lucru nu este posibil.
Co o doctina precum cea islamica,nu are cum sa existe pace in lume.
lovefreedom
Postat pe 15 Aprilie 2010 22:46
De la: lovefreedom, la data 2010-04-15 22:46:34
De la: elenaalina, la data 2010-04-15 16:54:12Dumnezeu ne-a dat libertatea de a alege ce vrem...in ce vrem sa credem...si nu cred ca Dumnezeu ne invata sa ne razbunam daca cineva nu e de parere cu noi...asa cum fac musulmanii...daca refuzi ce zic ei,te omoara...asta inseamna iubire de semeni?....eu cred ca dumnezeu ne indeamna sa ne iubim unii pe altii,sa nu ne dusmanim,sa nu mai fie razboaie si neliniste....suntem facuti din iubire.....si asta trebuie sa oferim...sa ne gandim la ce-a spus Isus''adevarat,adevarat va spun,ca cine crede in Mine,are viata vecinica''


foarte frumos spus elena dar atat timp cat va exista islamul pe lume,acest lucru nu este posibil.
Co o doctina precum cea islamica,nu are cum sa existe pace in lume.



Cu , o doctrina precum Islamul , legamantul cu locuinta mortilor nu va dainui , iar icoanele lor s-au facut de rusine si se vor face.., asa cum proroceste Isaia , , si ''nu va exista nimeni care sa intre in casa Lui IsraeL, netaiat sau necurat'' , asa cum spune Scriptura despre pagani si idolatri ..,iar ei (Crestinii ) marturisesc ca Scriptura este de la Dumnezeu

Cine sunt aceia netaiati si necurati , cine sunt cei care se inchina inaintea bucatilor de lemn ori piatra ?

Master
Postat pe 15 Aprilie 2010 23:52
De la: Master, la data 2010-04-14 11:59:24Ori cu ciorile nicodata draga, ori ai cunoscut arabi ...?


Sa te intreb despre acesti arabi , ai cunoscut multi ?


Am cunoscut cativa si in viata reala, am vorbit cu destul de multi pe internet.Nu te impacienta, sunt departe de Romania si nu au cum sa intre in tara asta decat daca le fac eu invitatiie, ceea ce evident ca nu se va intampla.

Si te asigur ca sex oral n-as face niciodata cu o "cioara"! Si nu ma refer numai la arabi, ci si la greci, tigani si altii care mai sunt negri. Asta mi-s eu, rasista!

De la: Master, la data 2010-04-14 11:59:24Arabii pe care i-ai cunoscut ti-au spus ca femeile lor ( sotiile , mamele , fiicele , surorile , nepoatele ..lor ) fac anal si oral ca sa ramana virgine , sunt curve ?

In ce relatii erai cu acesti arabi si daca erau multi si unde i-ai cunoscut ?

Oare ti-au spus toate astea incercand sa te convinga sa faci toate cele.. pentru ca asa fac si ale lor femei


Arabul care mi-a spus toate astea era in Libia,nu l-am vazut niciodata in realitate si nici n-o sa-l vad. Stiu foarte clar ce facea atat in Liban cat si in Libia. E siit si la ei sexul oral nu e condamnat, ba din cate mi-a spus e chiar incurajat de religie si practicat foarte mult pentru pastrarea virginitatii. Femeile care fac asta nu sunt vazute cu ochi rai fiindca practica asa ceva, ci fiindca nu o fac cu sotul.

Si nici macar nu cred ca e nevoei sa vorbesti cu un arab, e suficient sa dai un search pe "goagal".

De la: Master, la data 2010-04-14 11:59:24Iar tu sa nu-mi spui ca ai pus botul , adica ai halito ...in senul de ai crezut si ai facut-o fara bani ...doar la o vrajala de genul " '' Te luam de nevasta ''


La intrebarea asta cred ca am raspouns deja, si deja cred ca e prea mult, nu trebuie sa-ti dau eu tie explicatii.

MAI BINE AS MURI DECAT SA MA CASATORESC CU UN ARAB, NEGRU SAU ALB, AI INTELES? PENTRU MINE SUNTETI SCURSURILE UMANITATII.


De la: Master, la data 2010-04-14 11:59:24Sti ce cred eu din toate astea ..cu o faci si cu ciorile dar ssi cu altii si nici un poate ..cuvantul poate il eliminam .


POvesteste-acum a fost cu arabii , ai suferit mult de pe urma lor , ti-au lasat urme ?


Eu cred ca nu te priveste ce si cu cine fac eu, dar daca e sa o luam asa, cred ca tu vii pe forum sa spui cat de "curve" sunt romancele pentru ca vrei sa te razbuni fiindca ai fost respins de ele. Nici macar cu bani nu merge, nu-i asa?

A propos, mark my words: daca ma mai agasezi cu mesaje de genul asta o sa fac o sesizare la kudika.Sper ca stii ca ti se poate sterge contul in conditiile in care jignesti alti utilizatori fara ca ei sa te fi provocat. Discutia asta a degenerat ca de obicei de la religie la alte lucruri care n-au legatura cu ea.Astia suntei voi musulmanii, scursurile umanitatii, evident fara vreo legatura cu bunul simt, regulile bunei purtari, civilizatie,etc. Inteleg ca e o reactie firesca pentru cineva care a trait intr-io tara mizerabila, dar aici nu suntem la nivelul vostru. Ma rog, ar mai fi tiganii, dar asta e altceva.P.S: Mai sunt cateva persoane care au facut afirmatii de genul celor din mesajul tau si s-au trezit cu contul sters. Iar daca nu se va intampla asa ceva, o sa te jignesc cu orice ocazie o sa mi se ofere.

P.P.S: Uite ca nu ma pot abtine si am inceput deja: o romanca, oricat de ":curva" ar fi ea, este mai sus decat o scursura venita dintr-o tara musulmana.
beyonce_indragostita
Postat pe 16 Aprilie 2010 13:14
De la: Master, la data 2010-04-15 20:29:31[ nici Crestin ca sa fiu gay


Daca nici acum nu ai aflat ca homosexualitatea e interzisa si condamnata in Crestinism, inseamna ca esti de-a dreptul cretin!
beyonce_indragostita
Postat pe 16 Aprilie 2010 13:17
De la: Master, la data 2010-04-15 20:29:31Noi romanii suntem niste curve ...........'' iar eu ai aprob dar ai si apreciez pentru sinceritatea lor ..iar de ajutat nu pot sa-i ajut caci boala asta se mosteneste de la stramosii Latini


Da, latinii, nenorocitii aia, n-au facut nimic pe lumea asta, n-au lasat nimic in urma, spre deosebiore de arabii musulmani.

Daca romanii sunt niste curve,iti dai seama cam la ce nivel sunteti voi care traiti in niste tari subdezvoltate, mizerabile si urate!

Sa mai spun ca as putea sa fac o afirmatie rasista?

In fine, eu nu v-as lasa sa intrati in Europa. Continentul asta a facut multe ca sa ajunga la nivelul la care e acum , si nu ar trebui sa le permita inapoiatilor de msulamani sa-l dea inapoi. Dupa mine Europa trebuie sa ramana asa cum e: crestina, alba, inaintata. Voi nu va incadrati in niciuna din cele trei. OUT!!! Intoarceti-va in tarile voastre, scursuri ale umanitatii ce sunteti!
beyonce_indragostita
Postat pe 16 Aprilie 2010 13:22
De la: Master, la data 2010-04-15 14:11:25
De la: Kathara, la data 2010-04-15 00:32:11
De la: Master, la data 2010-04-14 11:40:15
De la: Kathara, la data 2010-04-14 11:20:27
De la: Master, la data 2010-04-14 10:28:19
Daca dai ex un STAT (Vatican ) care nu esTe o tara, si daca nu ai fost niciodata acolo inseamna ca esti cea mai proasta femeie pe care am cunoscuta vreodata si de care am auzit vreodata ....te-am inntrebat daca ai fost la Vatican macar o data in viata ta, sau macar in Roma , caci Vaticanul este un Stat care se afla in Statul Roma si Tara Italia ..SARACO IN DUH '


Mai, in statul Roma n-am fost, doar in orasul Roma. In caz ca nu stiai si nu te-ai innnnntrebat niciodata pana acum, stat si tara sunt sinonime.


n-O FACE PE PROASTA , SAU CHIAR ESTI ?

eU CRED CA AI INTELES CE AM VRUT SA INTREB , DAR RASPUNS NU VAD DECAT CA AI FI FOST LA ROMA ..
STI CA ROMA ESTE UN ORAS DE BULANGII , DROGATI , CURVE ...

DAR LA VATICAN AI FOST ?

Dar spunemi si de arabii care ti-au spus despre femeile lor , mamele lor , sotiile lor , fiicele lor , surorile lor ..etc (araboaicele) ca o fac anal , oral si ca sunt curve ..

Unde i-ai cunoscut pe acesti arabi care ti-au spus toate astea , si daca erau multi la numar ?



Da, draga, am fost la Vatican. Happy?

Nu, nu stiam ca Roma e un oras plin de prostitutie, am auzit insa ca viermuiesc prostituatele prin Dubai.

E deja common knowledge ce fac araboaicele Ca voi nu vreti sa recunoasteti, aia e alta problema. Da si tu un search pt. arab woman anal sex sau oral sex si vei vedea si pozele.

I





Am auzit si eu ca in Dubai se duc multe prostituate ..., ai fost in Dubai si acolo ai cunoscut arabii de care spuneai ca ti-au vorbit de femeile lor ca ar fi si ele ca si Crestinele ?
Oare de ce eviti sa raspunzi la intrebarea : Erau multi la numar arabii pe care i-ai cunoscut ?


Dar totusi tu ai auzit ..eu am cunoscut multe Crestine si le-am experomentat , mai ales romance si te asigur ca mai ieftine ca voi si care fac de toate , nu exista nicaeri in lume ..,asta o marturisesc chiar romanii din Romania si tot ei va duc la Roma sau Dubai , dar eu nu am nevoie de marturia lor ..dar sti ce este de apreciat la romance ?...am apreciat foarte mult ca ele '' fac curat la locul de munca '' , asta am apreciat cel mai mult la cele ca tine ..care au ajusn pe strazile romei sau a dubaiului , sau pe strazile Madridului


Sper ca iti dai seama ca toate marturisirile de aici te pun in rand cu curvele, nu-mi scuza cacofonia!
beyonce_indragostita
Postat pe 16 Aprilie 2010 13:25
De la: wolfy, la data 2010-04-16 13:25:49
De la: Master, la data 2010-04-15 14:11:25
De la: Kathara, la data 2010-04-15 00:32:11
De la: Master, la data 2010-04-14 11:40:15
De la: Kathara, la data 2010-04-14 11:20:27
De la: Master, la data 2010-04-14 10:28:19
Daca dai ex un STAT (Vatican ) care nu esTe o tara, si daca nu ai fost niciodata acolo inseamna ca esti cea mai proasta femeie pe care am cunoscuta vreodata si de care am auzit vreodata ....te-am inntrebat daca ai fost la Vatican macar o data in viata ta, sau macar in Roma , caci Vaticanul este un Stat care se afla in Statul Roma si Tara Italia ..SARACO IN DUH '


Mai, in statul Roma n-am fost, doar in orasul Roma. In caz ca nu stiai si nu te-ai innnnntrebat niciodata pana acum, stat si tara sunt sinonime.


n-O FACE PE PROASTA , SAU CHIAR ESTI ?

eU CRED CA AI INTELES CE AM VRUT SA INTREB , DAR RASPUNS NU VAD DECAT CA AI FI FOST LA ROMA ..
STI CA ROMA ESTE UN ORAS DE BULANGII , DROGATI , CURVE ...

DAR LA VATICAN AI FOST ?

Dar spunemi si de arabii care ti-au spus despre femeile lor , mamele lor , sotiile lor , fiicele lor , surorile lor ..etc (araboaicele) ca o fac anal , oral si ca sunt curve ..

Unde i-ai cunoscut pe acesti arabi care ti-au spus toate astea , si daca erau multi la numar ?



Da, draga, am fost la Vatican. Happy?

Nu, nu stiam ca Roma e un oras plin de prostitutie, am auzit insa ca viermuiesc prostituatele prin Dubai.

E deja common knowledge ce fac araboaicele Ca voi nu vreti sa recunoasteti, aia e alta problema. Da si tu un search pt. arab woman anal sex sau oral sex si vei vedea si pozele.

I





Am auzit si eu ca in Dubai se duc multe prostituate ..., ai fost in Dubai si acolo ai cunoscut arabii de care spuneai ca ti-au vorbit de femeile lor ca ar fi si ele ca si Crestinele ?
Oare de ce eviti sa raspunzi la intrebarea : Erau multi la numar arabii pe care i-ai cunoscut ?


Dar totusi tu ai auzit ..eu am cunoscut multe Crestine si le-am experomentat , mai ales romance si te asigur ca mai ieftine ca voi si care fac de toate , nu exista nicaeri in lume ..,asta o marturisesc chiar romanii din Romania si tot ei va duc la Roma sau Dubai , dar eu nu am nevoie de marturia lor ..dar sti ce este de apreciat la romance ?...am apreciat foarte mult ca ele '' fac curat la locul de munca '' , asta am apreciat cel mai mult la cele ca tine ..care au ajusn pe strazile romei sau a dubaiului , sau pe strazile Madridului


Sper ca iti dai seama ca toate marturisirile de aici te pun in rand cu curvele, nu-mi scuza cacofonia!


Pai m-am nascut si am crescut intre Crestinii din romania . desi mi-a facut placere sa le experimentez femeile , le-am urat sufleteste dintotdeauna ..''Curve '' si ''Sodomisti'' si atat iar asta este o boala reeditara care se trage din la sangele Latin a lui Traian (Caesar) pana la SFANTUL''Constantin (Caesar) iar Crestinismul de azi este dogma , doctrina si crezul Lui Constantin care se extins in toate popoarele pagane ca o credinta pagana modernizata ...Citeste Wikipedia Constantin Cel Mare ..Tatal Crestinismului de azi este un Imparat roman criminal care si-a ucis sotia si copilul si a intemaiat cele mai mari Biserici , si a impus crezul lui ''Crestinismul de azi
Master
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:39
master, MUSULMANII NU MANANCA CARNE DE PORC OFICIAL NUMAI LA PETRECERILE PRIETENILOR CRESTINI CARE NU MERG LA MOSCHEE SA VB CU ALTII CA AU MANCAT CARNE DE PORC FRATII LOR SI AU BAUT LA PETRECERI ,MUSULMANII SUNT NISTE LICHELE,MANCAVAR PORCII SA VA MANANCE
monik_mail2006
Postat pe 16 Aprilie 2010 17:10
De la: monik_mail2006, la data 2010-04-16 17:10:45master, MUSULMANII NU MANANCA CARNE DE PORC OFICIAL NUMAI LA PETRECERILE PRIETENILOR CRESTINI CARE NU MERG LA MOSCHEE SA VB CU ALTII CA AU MANCAT CARNE DE PORC FRATII LOR SI AU BAUT LA PETRECERI ,MUSULMANII SUNT NISTE LICHELE,MANCAVAR PORCII SA VA MANANCE

Un moslem in araba si supus credincios in romana care se respecta si tine Legea nu va manca porc la petrecerile Crestinilor , nu va manca nici din farfuriile lor ..,dar un supus credincios(moslem) care nu tine Legea va manca si porc dar si din farfuriile necurate ale paganilor dar Dumnezeu (Allah este Milostiv si Iertator ) El iarta orice cui voieste cu o singura exceptie ..prima porunca , daca prima porunca este incalcata nu va fi iertat si nu i se va ierta si locul lui va fu Gheena ...'' Sa nu-i faci asocoati Dumnezeului tau ..''

'Voi v-ati apropiat si ati stat la poalele muntelui. Muntele era aprins, si flacarile se ridicau pâna în inima cerului. Era întuneric, nori si negura deasa.Exod 19.18;Deut 5.23;12 Si Domnul v-a vorbit din mijlocul focului; voi ati auzit sunetul cuvintelor Lui, dar n-ati vazut niciun chip, ci ati auzit doar un glas.Deut 5.4-22;Deut 4.33-36;Exod 20.22;1Imp 19.12;13 El Si-a vestit legamântul Sau, pe care v-a poruncit sa-l paziti, cele zece porunci; si le-a scris pe doua table de piatra.Deut 9.9-11;Exod 34.28;Exod 24.12;Exod 31.18;14 În vremea aceea, Domnul mi-a poruncit sa va învat legi si porunci, ca sa le împliniti în tara pe care o veti lua în stapânire.Exod 21.1;Deut 22;Deut 23;15 Fiindca n-ati vazut niciun chip în ziua când v-a vorbit Domnul din mijlocul focului, la Horeb, vegheati cu luare aminte asupra sufletelor voastre,Isa 40.18;Ios 23.11;16 ca nu cumva sa va stricati si sa va faceti un chip cioplit sau o înfatisare a vreunui idol sau chipul vreunui om sau chipul vreunei femei,Exod 32.7;Exod 20.4-5;Deut 4.23;Deut 5.8;Rom 1.23;17 sau chipul vreunui dobitoc de pe pamânt sau chipul vreunei pasari care zboara în ceruri,18 sau chipul vreunui dobitoc care se târaste pe pamânt sau chipul vreunui peste care traieste în apele dedesubtul pamântului.19 Vegheaza asupra sufletului tau, ca nu cumva, ridicându-ti ochii spre cer, si vazând soarele, luna si stelele, toata ostirea cerurilor, sa fii târât sa te închini înaintea lor si sa le slujesti: caci acestea sunt lucruri pe care Domnul Dumnezeul tau le-a facut si le-a împartit ca sa slujeasca tuturor popoarelor, sub cerul întreg.

23 Romani :

Si au transformat slava Dumnezeului nemuritor intr-o icoana cu chip de om muritot ..''

Asta nu se va ierta Crestine ..in rest Dumnezeu iarta ce doreste si cui voieste .


Gen 2.24;1Cor 5.16;Efes 5.31„Pentru ce Mã numeºti bun?”, i-a zis Isus. „Nimeni nu este bun decât Unul singur: Dumnezeu.

'O , voi oameni ai Cartii ! Nu exagerati in privinta religiei voastre si nu spuneti despre Allah alta decat numai adevarul!Mesia Isus, fiul Mariei ,este trimisul lui Allah , cuvantul Sau pe care El l-a transmis Mariei si un duh de la El .Credeti asadar in Allah si in trimisii Sai !Si nu spuneti ''Trei''!Opriti-va, de la aceasta si va fi mai bine pentru voi !Allah nu este decat un Dumnezeu unic!El este prea Inalt pentru a avea un fiu!Ale lui Allah sunt cele din ceruri si de pe pamant si Allah este cel mai bun Protector.''(4:171)

'Necredinciosi sunt aceia care zic :''Dumnezeu este Mesia , fiul Mariei ''.Spune ''Cine L-ar putea impiedica pe Allah , daca ar voi sa-i faca sa piara pe Mesia , fiul Mariei ca si pe mama lui si pe toti care se afla pe pamant ?''(5:17)
'Inaintea lui Allah Isus este asemenea lui Adam , pe care El l-a facut din lut , si apoi i-a zis lui ''Fii''si el a fost ''(3:59)

''Acesta este Isus , fiul Mariei !Acesta este povestea adevarata de care ei se indoiesc /nu se cuvine ca Allah sa-Si atribuie un fiu !Marire lui !Daca El hotaraste un lucru spune doar ''Fii'', iar el este !''(19:34-35)


''Intreadevar , Noi am pogarat Coranul si Noi ai vom fi pazitori !''(15:9)



Master
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:47
''Si cand va zice Allah :''O, Isus , fiu al Mariei !Le-ai spus tu oamenilor:Luati-ma pe mine si pe mama mea drept dumnezei in locul lui Allah ?''el ai va raspunde :''Marire Tie !Eu nu as fi putut sa spun ceea ce nu aveam dreptul sa spun !Daca as fi spus , ai sti , caci Tu doara sti ce este in sufletul meu , pe cand eu nu stiu ce este in sufletul Tau!Doar tu esti Stiutorul celor nestiute!/Eu nu le-am spus decat ceea ce mi-ai poruncit :''Adorati-L pe Allah(Dumnezeu), Domnul meu si Domnul vostru !''Si am fost martor impotriva lor atata vreme cat m-am aflat printre ei .Si dupa ce m-ai luat la Tine , ai fost doar Tu Pri
vighetor peste ei , caci Tu esti Martor tuturor lucrurilor!''(5:116-117)


Isus aproba ceea ce Coranul reveleaza dupa el

NT:

''Multi imi vor spune in ziua aceea : ''Doamne, Doamne , nu am facut noi minuni in numele tau , nu am scos noi draci in numele tau ?'' atunci le voi spune curat : Plecati de aici , nu va cunosc voi toti care lucrati fara de Lege ''

8. ªi când va veni El, va dovedi lumea vinovatã în ce priveºte pãcatul, neprihãnirea ºi judecata.
13. Când va veni Mângâietorul, Duhul adevãrului, are sã vã cãlãuzeascã în tot adevãrul; cãci El nu va vorbi de la El, ci va vorbi tot ce va fi auzit, ºi vã va descoperi lucrurile viitoare.(Ioan 16)

6. Când va veni Mângâietorul, pe care-L voi trimite de la Tatãl, adicã Duhul adevãrului, care purcede de la Tatãl, El va mãrturisi despre Mine.


''Acesta este Isus , fiul Mariei !Acesta este povestea adevarata de care ei se indoiesc /nu se cuvine ca Allah sa-Si atribuie un fiu !Marire lui !Daca El hotaraste un lucru spune doar ''Fii'', iar el este !''(19:34-35)


(17:85)T e intreaba despre Duh.Spune :''Duhul este din porunca Domnului meu!'' Iar voua nu v-a fost data decat putina stiinta .
(17:86)Si de am voi Noi , am face sa dispara ceea ce ti-am revelat , iar tu nu ai mai gasi nici un sprijinitor care sa te ajute sa-l iei inapoi.

(17:105)Ca adevarat l-am pogarat si cu adevarat el a pogarat , iar pe tine nu te-am trimis decat ca vestitor si prevenitor .
(17:106)[Noi l-am facut] un Coran pe care l-am impartit [in sure si in versete] pentru ca tu sa-l citesti oamenilor in rastimpuri .Si l-am pogarat Noi rand pe rand.
(17:107)Spune: ''De credeti voi in el ori nu credeti , acelora care li s-a dat stiinta inaintea lui -daca li se citeste lor-cad, prosternandu-se , cu barbiile la pamant.
(17:109)Si ei cad cu barbiile la pamant, plangand ,si aceasta le sporeste lor smerenia .

(19:81)Ei au luat alti zei in locul lui Allah , ca sa le fie lor aparatori [impotriva pedepsei].
(19:88)Si ei zic :''Cel Milostiv si-a luat un fiu !''
(19:89)Voi spuneti un lucru cumplit!
(19:90)Aproape ca cerurile se crapa de aceste [vorbe], pamantul se despica si muntii se prabusesc in farame ,
(19:91)Pentru ca ei ai atribuie Celui Milostiv un fiu ,
(19:93)Toti cei care se afla in ceruri si pre pamant vor veni la Cel Milostiv ca robi,
(19:94)El i-a socotit si i-a numarat pe ei bine .
(19:95)Si fiecare dintre ei va veni la El in Ziua Invierii singur.


I
Master
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:04
Isaia
Capitolul 29
12. Sau dacã dai cartea unuia care nu ºtie sã citeascã ºi-i zici: "Ia citeºte!", el rãspunde: "Nu ºtiu sã citesc."

Când Arhanghelul Gabrail poruncit lui Muhammad (pbuh) prin a spune Iqra - "Citeste", el a rãspuns: "Eu nu stiu sa ctesc".
Master
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:08
1- "Si Dumnezeu i-a deschis ochii si ea a vazut un izvor de apa; s-a dus de a umplut burduful cu apa si a dat copilului sa bea. Si Dumnezeu a fost cu copilul, care a crescut, a locuit in pustie si a ajuns arcas. A locuit in pustiul Paran si mama sa i-a luat o sotie din tara Egiptului" Geneza;21:19-21


2- "Iata binecuvantarea cu care Moise, omul lui Dumnezeu, a binecuvantat pe fii lui Israel, inainte de mortea lui :
El a zis:
Domnul a venit din Sinai.
Si a rasarit peste ei din Seir.
A stralucit din muntele "Paran".
Si a iesit din mijlocul zecilor de mii de sfinti.
Din dreapta Lui iesea o lege de foc.
Da ,El iubeste popoarele;" Deuteronomul;33:1-3


Sina =Israel

Seir =Palestina , acolo de unde a venit Isus la popurul lui Israel

Paran = penisnula araba de acolo de unde a venit ultimul profet cu o Lege de foc ''

Profetul prorocit de MOISE SPUN IUDEII : iNCA NU A VENIT CEL PROROCIT DE MOISE

Mangaietorul prorocit de Isus spun Crestinii : Este Duhul care s-a pogarat pe vremea lui , desi Isus ,le-a spus clar '' va vorbi si va marturisi despre mine ..''


Profetul prorocit atat de Moise cat si de Isus este Muhammad inchietorul profetilor si a prorocilor iar ''Legea de foc '' este Coranul ..Legea de foc ''arde'' inimile paganilor si este plscut entru sufletele lor ''sarace in Duh, si o bunavestire pentru drept credinciosi .
Master
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:19
master rad dracii de tine de se imbolnavesc, parca ai fi un drac arhicon....vii q pasaje si te strofoci pe aci, esti dus q pluta rauuu de tot
freakbabe
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:22
3- "Dumnezeu (Eloah) vine din Teman si Cel sfant vine din Muntele Paran.
Maretia lui acopera cerurile
si slava( lauda,Gloria..) Lui umple pamantul" Habacuc;3:3

SLÁVÃ, slãvi, s.f. 1. (Mai ales la sg.) Glorie, faimã, renume. ♦ Laudã, preamãrire, proslãvire. ♢ Expr. Slavã Domnului sau slavã ție, Doamne! = exclamație prin care cineva își exprimã satisfacția pentru reușita unui lucru. 2. Înaltul cerului, vãzduh. ♢ Expr. A ridica casa în slavã = a face zgomot, tãrãboi. 3. (Bis.) Mãreție, grandoare a divinitãții. 4. (Înv.; construit cu dativul; cu valoare de prepoziție) Grație..., datoritã..., mulțumitã..
SLÁVÃ s., interj. I. 1. s. v. glorificare. 2. s. cinste, cinstire, elogiu, glorie, laudã, mãrire, omagiu, preamãrire, preaslãvire, proslãvire, slãvire, (înv.) mãrie, pohfalã, pohvalenie. (Aduceți ~ eroilor patriei.) 3. s. glorie, grandoare, mãreție, mãrire, splendoare, strãlucire, (înv.) mãrie, mãrime. (Trecutul plin de ~.) 4. s. binecuvântare, glorificare, laudã, mãrire, preamãrire, preaslãvire, proslãvire, slãvire. (~ vremurilor noastre.) 5. interj. v. osana! 6. s. (BIS.) har, mulțumire, mulțumitã. (Aducea ~ divinitãții.) II. s. aer, atmosferã, cer, spațiu, vãzduh, zãri (pl.), (livr. fig.) eter, tãrie. (S-a ridicat în ~.)===============================================================


M U H A M M A D


In religia Islamica , chemarea la rugaciune se face de 5 ori pe zi, aceasta chemare se incepe cu "Maretia Lui ALLAH" .Iar in cele 5 rugaciuni se repeta "Lauda Lui ALLAH" de 17 ori pe zi zisa de fiecare musulman care se roaga.Acesta este semnul celui care vine pe muntele Paran ...Profetul Mohamad(صلى الله عليه وسلم
Master
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:24
Surat At-Tawba:
(9:30)Iudeii zic :''Uzayr este fiul lui Dumnezeu !'' , iar Crestinii zic :''Mesia este fiul lui Dumnezeu !''Acestea sunt cuvintele lor , rostite cu gurile lor .Ei spun vorbe asemanatoare cu ale acelora care nu au crezut de dinaintea lor .Cum se inseala ei , indepartadu-se de Adevar!''.(Uzayr=numele arabizat al lui Ezra asa cum apare in Coran)
(9:31)Ei ai iau pe rabinii si pe calugarii lor , precum si pe Mesia , fiul Mariei , ca Domni in locul lui Allah , in vreme ce li s-a poruncit sa nu adore decat un singur Dumnezeu , in afara caruia nu este alt Dumnezeu .Mariri Lui !El este deasupra celor pe care-i asociaza Lui !
Master
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:40
De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05

Pai m-am nascut si am crescut intre Crestinii din romania . desi mi-a facut placere sa le experimentez femeile , le-am urat sufleteste dintotdeauna ..''Curve '' si ''Sodomisti''


Pai daca le-ai urat femeile de ce nu te duci tu acasa la araboaicele tale negre si urate?

Parerea mea este ca esti atat de obsedat de homosexuali fiindca esti unul dintre ei, fie ca vrei sa recunosti, fie ca nu. Cred ca asta e motivul obsesiei tale pentru sex oral si anal - le practici la greu dar ti-e rusine sa recunosti.


De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05si atat iar asta este o boala reeditara care se trage din la sangele Latin a lui Traian (Caesar) pana la SFANTUL''Constantin (Caesar) iar Crestinismul de azi este dogma , doctrina si crezul Lui Constantin care se extins in toate popoarele pagane ca o credinta pagana modernizata ...Citeste Wikipedia Constantin Cel Mare ..Tatal Crestinismului de azi este un Imparat roman criminal care si-a ucis sotia si copilul si a intemaiat cele mai mari Biserici , si a impus crezul lui ''Crestinismul de azi


latinii au dat lumii o civilizatie. Arabii(mulsulmani) au dat lumii teroristi.

Ma rog, cine ce-o fi, macar nu a vut patru neveste dintre care una o fetita de sase ani!
beyonce_indragostita
Postat pe 20 Aprilie 2010 11:10
De la: wolfy, la data 2010-04-20 11:10:46
De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05

Pai m-am nascut si am crescut intre Crestinii din romania . desi mi-a facut placere sa le experimentez femeile , le-am urat sufleteste dintotdeauna ..''Curve '' si ''Sodomisti''


Pai daca le-ai urat femeile de ce nu te duci tu acasa la araboaicele tale negre si urate?

Parerea mea este ca esti atat de obsedat de homosexuali fiindca esti unul dintre ei, fie ca vrei sa recunosti, fie ca nu. Cred ca asta e motivul obsesiei tale pentru sex oral si anal - le practici la greu dar ti-e rusine sa recunosti.


De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05si atat iar asta este o boala reeditara care se trage din la sangele Latin a lui Traian (Caesar) pana la SFANTUL''Constantin (Caesar) iar Crestinismul de azi este dogma , doctrina si crezul Lui Constantin care se extins in toate popoarele pagane ca o credinta pagana modernizata ...Citeste Wikipedia Constantin Cel Mare ..Tatal Crestinismului de azi este un Imparat roman criminal care si-a ucis sotia si copilul si a intemaiat cele mai mari Biserici , si a impus crezul lui ''Crestinismul de azi


latinii au dat lumii o civilizatie. Arabii(mulsulmani) au dat lumii teroristi.

Ma rog, cine ce-o fi, macar nu a vut patru neveste dintre care una o fetita de sase ani!



Hotarastete , ori suntem homosexuali si civlizati ca si latinii , ori avem cate 4 neveste si sunt teroristi .

Si eu am terorizat multi homosexuali veniti din toate colturile romaniei in Roma , stateau saracii la strada ca si curvele si satisfaceau homosexualii italieni asa cum faceau si femeile de sange cu ei ,iar ''teroristii ''ca mine le luau banii din buzunar homosexualilor , iar prostituatelor romance li se impuneau taxe ..Taxele le platesc atat prostituatele romance cat si barbatii lor homosexuali si proxeneti cui crezi ?...Arabilor, Marocanilor si Albanezilor (Teroristilor care au cate 4 neveste)

Homosexualii si prostituatele intotdeauna vor vedea in ei necivlizatie si teroare pe oriunde s-ar afla ei sau ele .

Iar barbatii romani (nu homosexualii) prietenii albanezilor si a marocanilor terorozau impreuna cu cei care terorizeaza ..cei mai multi dintre ei terorizau chiar romanii si romancele (pe homosexuali si prostituate) si nu faci 5 metri pe strazile Romei fara ca sa intalnesti o prostituata romanca sau un homosexual roman sau latin .Iar eu nu vorbesc din auizite , cine a umblat pe strazile Romei stie ca am dreptate .

Dintre toti romanii si toate romancele din occident ,daca sunt 10 la suta ,care sa nu fie proastituate dintre femei si homosexuali dintre barbati .

Intr-o tara civlizata gasesti prostitutie , sodomism , alcool, droguri , avorturi si prunci la cosul de gunoi , crime , talharii , camatarii , jocuri de noroc si tot ce este mai la moda ..toate astea le gasesti numai intr-o tara civlizata , evoluata , iar Romania incepe sa evolueze mai are un pic si se va alinia la civlizatia tarilor evoluate .

Sa nu-i luati ex pe cei care traiesc in tari necivlizate unde cel sau cea care practica prostitutia , sodomismul este pedepsit sau pedepsita cu moartea, aia sunt teroristi , acolounde jocurile de noroc sunt interzise , acolo unde avortul este considerat crima , acolo unde furtul , hotia si camataria nu au ajuns , acolo unde Diavolul are teroare sa intre ..aia sunt subdezvoltati .salbatici iar Diavolul este un Diplomat , evoluat , ce sa caute in tari neevoluate si salbatice ..ar muri asa cum a mai murit o data , el stie mai bine , a patit-o o data.

Master
Postat pe 20 Aprilie 2010 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Petrecere majorat 17 De la: 26 Octombrie 2016 13:02
kudikuplu 3 De la: snickers 9 Februarie 2008 19:01
"casa parinteasca nu se vinde..." 13 De la: 25 Iulie 2013 00:55
afacere pe net 2 De la: nirvana_cukramel 7 Februarie 2009 21:30
oare ma anseala!? 50 De la: kudika014690 29 Septembrie 2009 22:41