Setari Cookie-uri

profetul Mohammad in biblie

De la: Master, la data 2010-04-20 13:41:38
De la: wolfy, la data 2010-04-20 11:10:46
De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05

Pai m-am nascut si am crescut intre Crestinii din romania . desi mi-a facut placere sa le experimentez femeile , le-am urat sufleteste dintotdeauna ..''Curve '' si ''Sodomisti''


Pai daca le-ai urat femeile de ce nu te duci tu acasa la araboaicele tale negre si urate?

Parerea mea este ca esti atat de obsedat de homosexuali fiindca esti unul dintre ei, fie ca vrei sa recunosti, fie ca nu. Cred ca asta e motivul obsesiei tale pentru sex oral si anal - le practici la greu dar ti-e rusine sa recunosti.


De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05si atat iar asta este o boala reeditara care se trage din la sangele Latin a lui Traian (Caesar) pana la SFANTUL''Constantin (Caesar) iar Crestinismul de azi este dogma , doctrina si crezul Lui Constantin care se extins in toate popoarele pagane ca o credinta pagana modernizata ...Citeste Wikipedia Constantin Cel Mare ..Tatal Crestinismului de azi este un Imparat roman criminal care si-a ucis sotia si copilul si a intemaiat cele mai mari Biserici , si a impus crezul lui ''Crestinismul de azi


latinii au dat lumii o civilizatie. Arabii(mulsulmani) au dat lumii teroristi.

Ma rog, cine ce-o fi, macar nu a vut patru neveste dintre care una o fetita de sase ani!



Hotarastete , ori suntem homosexuali si civlizati ca si latinii , ori avem cate 4 neveste si sunt teroristi .


Pai eu m-am hotarat, nu stiu ce nu intelegi tu aici. Sunteti mizeria lumii,si cu asta cred ca am spus tot. Bineinteles ca printre voi exista si homosexuali(tu spre exemplu), ei au existat de la inceputul lumii si vor exista pana la sfarsitul ei, indiferent de religia. Ideea e ca tarile in care religia majoritara e crestinismul sunt seculare, deci homosexualii se pot manifesta fara sa fie omorati. Tarile islamice se conduc dupa religie,nu dupa legi seculare, prin urmare homosexualii cu siguranta ca ar fi omorati daca s-ar manifesta. De unde fenomenul refularii si implicit al defularii. Adica esti homosexual dar nu recunosti asta decat la nivel privat, si poate si atunci cu greutate.La nivel public tuni si fulgeri impotriva lor, dar tu nu-ti dai seama ca exact asta te da de gol.

*hotaraste-te ==== invata sa folosesti cratima in limba romana!


De la: Master, la data 2010-04-20 13:41:38[Si eu am terorizat multi homosexuali veniti din toate colturile romaniei in Roma , stateau saracii la strada ca si curvele si satisfaceau homosexualii italieni asa cum faceau si femeile de sange cu ei ,iar ''teroristii ''ca mine le luau banii din buzunar homosexualilor , iar prostituatelor romance li se impuneau taxe ..Taxele le platesc atat prostituatele romance cat si barbatii lor homosexuali si proxeneti cui crezi ?...Arabilor, Marocanilor si Albanezilor (Teroristilor care au cate 4 neveste)

Homosexualii si prostituatele intotdeauna vor vedea in ei necivlizatie si teroare pe oriunde s-ar afla ei sau ele .

Iar barbatii romani (nu homosexualii) prietenii albanezilor si a marocanilor terorozau impreuna cu cei care terorizeaza ..cei mai multi dintre ei terorizau chiar romanii si romancele (pe homosexuali si prostituate) si nu faci 5 metri pe strazile Romei fara ca sa intalnesti o prostituata romanca sau un homosexual roman sau latin .Iar eu nu vorbesc din auizite , cine a umblat pe strazile Romei stie ca am dreptate .

Dintre toti romanii si toate romancele din occident ,daca sunt 10 la suta ,care sa nu fie proastituate dintre femei si homosexuali dintre barbati .

Intr-o tara civlizata gasesti prostitutie , sodomism , alcool, droguri , avorturi si prunci la cosul de gunoi , crime , talharii , camatarii , jocuri de noroc si tot ce este mai la moda ..toate astea le gasesti numai intr-o tara civlizata , evoluata , iar Romania incepe sa evolueze mai are un pic si se va alinia la civlizatia tarilor evoluate .

Sa nu-i luati ex pe cei care traiesc in tari necivlizate unde cel sau cea care practica prostitutia , sodomismul este pedepsit sau pedepsita cu moartea, aia sunt teroristi , acolounde jocurile de noroc sunt interzise , acolo unde avortul este considerat crima , acolo unde furtul , hotia si camataria nu au ajuns , acolo unde Diavolul are teroare sa intre ..aia sunt subdezvoltati .salbatici iar Diavolul este un Diplomat , evoluat , ce sa caute in tari neevoluate si salbatice ..ar muri asa cum a mai murit o data , el stie mai bine , a patit-o o data.




In rest ma plictisesti, nu stau sa citesc tot ce scrii tu pe acolo. Invata gramatica romana, invata sa fii coerent in exprimare si in gandire, si atunci poate ti se va acorda mai multa atentie.Un singru lucru iti mai spun: e adevarat ca Romania nu e la nivelul celorlalte tari europene, dar e la miliarde de ani lumina fata de orice tara islamica, inclusiv fata de Liban, cea mai liberala dintre toate. In afara de asta, daca nu-ti convine aici, du-te la tine in tara, la mizeria, inapoierea, lipsa de legi, foametea care exista acolo, si evident la femeile voastre negre si urate! Eu personal nu v-as lasa sa intrati in Europa/ Uneori am impresia ca zace in mine un personaj foarte urat in lumea civilizata, foarte urat si de mine, dar de!
beyonce_indragostita
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:06
De la: wolfy, la data 2010-04-20 19:06:46
De la: Master, la data 2010-04-20 13:41:38
De la: wolfy, la data 2010-04-20 11:10:46
De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05

Pai m-am nascut si am crescut intre Crestinii din romania . desi mi-a facut placere sa le experimentez femeile , le-am urat sufleteste dintotdeauna ..''Curve '' si ''Sodomisti''


Pai daca le-ai urat femeile de ce nu te duci tu acasa la araboaicele tale negre si urate?

Parerea mea este ca esti atat de obsedat de homosexuali fiindca esti unul dintre ei, fie ca vrei sa recunosti, fie ca nu. Cred ca asta e motivul obsesiei tale pentru sex oral si anal - le practici la greu dar ti-e rusine sa recunosti.


De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05si atat iar asta este o boala reeditara care se trage din la sangele Latin a lui Traian (Caesar) pana la SFANTUL''Constantin (Caesar) iar Crestinismul de azi este dogma , doctrina si crezul Lui Constantin care se extins in toate popoarele pagane ca o credinta pagana modernizata ...Citeste Wikipedia Constantin Cel Mare ..Tatal Crestinismului de azi este un Imparat roman criminal care si-a ucis sotia si copilul si a intemaiat cele mai mari Biserici , si a impus crezul lui ''Crestinismul de azi


latinii au dat lumii o civilizatie. Arabii(mulsulmani) au dat lumii teroristi.

Ma rog, cine ce-o fi, macar nu a vut patru neveste dintre care una o fetita de sase ani!



Hotarastete , ori suntem homosexuali si civlizati ca si latinii , ori avem cate 4 neveste si sunt teroristi .


Pai eu m-am hotarat, nu stiu ce nu intelegi tu aici. Sunteti mizeria lumii,si cu asta cred ca am spus tot. Bineinteles ca printre voi exista si homosexuali(tu spre exemplu), ei au existat de la inceputul lumii si vor exista pana la sfarsitul ei, indiferent de religia. Ideea e ca tarile in care religia majoritara e crestinismul sunt seculare, deci homosexualii se pot manifesta fara sa fie omorati. Tarile islamice se conduc dupa religie,nu dupa legi seculare, prin urmare homosexualii cu siguranta ca ar fi omorati daca s-ar manifesta. De unde fenomenul refularii si implicit al defularii. Adica esti homosexual dar nu recunosti asta decat la nivel privat, si poate si atunci cu greutate.La nivel public tuni si fulgeri impotriva lor, dar tu nu-ti dai seama ca exact asta te da de gol.

*hotaraste-te ==== invata sa folosesti cratima in limba romana!


De la: Master, la data 2010-04-20 13:41:38[Si eu am terorizat multi homosexuali veniti din toate colturile romaniei in Roma , stateau saracii la strada ca si curvele si satisfaceau homosexualii italieni asa cum faceau si femeile de sange cu ei ,iar ''teroristii ''ca mine le luau banii din buzunar homosexualilor , iar prostituatelor romance li se impuneau taxe ..Taxele le platesc atat prostituatele romance cat si barbatii lor homosexuali si proxeneti cui crezi ?...Arabilor, Marocanilor si Albanezilor (Teroristilor care au cate 4 neveste)

Homosexualii si prostituatele intotdeauna vor vedea in ei necivlizatie si teroare pe oriunde s-ar afla ei sau ele .

Iar barbatii romani (nu homosexualii) prietenii albanezilor si a marocanilor terorozau impreuna cu cei care terorizeaza ..cei mai multi dintre ei terorizau chiar romanii si romancele (pe homosexuali si prostituate) si nu faci 5 metri pe strazile Romei fara ca sa intalnesti o prostituata romanca sau un homosexual roman sau latin .Iar eu nu vorbesc din auizite , cine a umblat pe strazile Romei stie ca am dreptate .

Dintre toti romanii si toate romancele din occident ,daca sunt 10 la suta ,care sa nu fie proastituate dintre femei si homosexuali dintre barbati .

Intr-o tara civlizata gasesti prostitutie , sodomism , alcool, droguri , avorturi si prunci la cosul de gunoi , crime , talharii , camatarii , jocuri de noroc si tot ce este mai la moda ..toate astea le gasesti numai intr-o tara civlizata , evoluata , iar Romania incepe sa evolueze mai are un pic si se va alinia la civlizatia tarilor evoluate .

Sa nu-i luati ex pe cei care traiesc in tari necivlizate unde cel sau cea care practica prostitutia , sodomismul este pedepsit sau pedepsita cu moartea, aia sunt teroristi , acolounde jocurile de noroc sunt interzise , acolo unde avortul este considerat crima , acolo unde furtul , hotia si camataria nu au ajuns , acolo unde Diavolul are teroare sa intre ..aia sunt subdezvoltati .salbatici iar Diavolul este un Diplomat , evoluat , ce sa caute in tari neevoluate si salbatice ..ar muri asa cum a mai murit o data , el stie mai bine , a patit-o o data.




In rest ma plictisesti, nu stau sa citesc tot ce scrii tu pe acolo. Invata gramatica romana, invata sa fii coerent in exprimare si in gandire, si atunci poate ti se va acorda mai multa atentie.Un singru lucru iti mai spun: e adevarat ca Romania nu e la nivelul celorlalte tari europene, dar e la miliarde de ani lumina fata de orice tara islamica, inclusiv fata de Liban, cea mai liberala dintre toate. In afara de asta, daca nu-ti convine aici, du-te la tine in tara, la mizeria, inapoierea, lipsa de legi, foametea care exista acolo, si evident la femeile voastre negre si urate! Eu personal nu v-as lasa sa intrati in Europa/ Uneori am impresia ca zace in mine un personaj foarte urat in lumea civilizata, foarte urat si de mine, dar de!




In religia mea ,curvele (tu de exemplu) primesc pedeapsa capitala , si nu se pot manifesta fara sa fie executate
Master
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:27
Mi-e scarba, o scarba imensa, de Kudika si de oamenii care stau in spatele acestui site. Mi-e sila cand ii vad cu mainile in solduri, chemandu-se unul pe altul sa vada "distractia" de pe minunatul lor site. Este inadamisibl sa accepti un asemenea schimb de replici aici.

Desigur, la scarba pe care o simt fata de Kudika, mi-e absolut egal ce se va intampla cu contul meu!
rashela
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:45
De la: Master, la data 2010-04-20 19:27:37
De la: wolfy, la data 2010-04-20 19:06:46
De la: Master, la data 2010-04-20 13:41:38
De la: wolfy, la data 2010-04-20 11:10:46
De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05

Pai m-am nascut si am crescut intre Crestinii din romania . desi mi-a facut placere sa le experimentez femeile , le-am urat sufleteste dintotdeauna ..''Curve '' si ''Sodomisti''


Pai daca le-ai urat femeile de ce nu te duci tu acasa la araboaicele tale negre si urate?

Parerea mea este ca esti atat de obsedat de homosexuali fiindca esti unul dintre ei, fie ca vrei sa recunosti, fie ca nu. Cred ca asta e motivul obsesiei tale pentru sex oral si anal - le practici la greu dar ti-e rusine sa recunosti.


De la: Master, la data 2010-04-16 16:39:05si atat iar asta este o boala reeditara care se trage din la sangele Latin a lui Traian (Caesar) pana la SFANTUL''Constantin (Caesar) iar Crestinismul de azi este dogma , doctrina si crezul Lui Constantin care se extins in toate popoarele pagane ca o credinta pagana modernizata ...Citeste Wikipedia Constantin Cel Mare ..Tatal Crestinismului de azi este un Imparat roman criminal care si-a ucis sotia si copilul si a intemaiat cele mai mari Biserici , si a impus crezul lui ''Crestinismul de azi


latinii au dat lumii o civilizatie. Arabii(mulsulmani) au dat lumii teroristi.

Ma rog, cine ce-o fi, macar nu a vut patru neveste dintre care una o fetita de sase ani!



Hotarastete , ori suntem homosexuali si civlizati ca si latinii , ori avem cate 4 neveste si sunt teroristi .


Pai eu m-am hotarat, nu stiu ce nu intelegi tu aici. Sunteti mizeria lumii,si cu asta cred ca am spus tot. Bineinteles ca printre voi exista si homosexuali(tu spre exemplu), ei au existat de la inceputul lumii si vor exista pana la sfarsitul ei, indiferent de religia. Ideea e ca tarile in care religia majoritara e crestinismul sunt seculare, deci homosexualii se pot manifesta fara sa fie omorati. Tarile islamice se conduc dupa religie,nu dupa legi seculare, prin urmare homosexualii cu siguranta ca ar fi omorati daca s-ar manifesta. De unde fenomenul refularii si implicit al defularii. Adica esti homosexual dar nu recunosti asta decat la nivel privat, si poate si atunci cu greutate.La nivel public tuni si fulgeri impotriva lor, dar tu nu-ti dai seama ca exact asta te da de gol.

*hotaraste-te ==== invata sa folosesti cratima in limba romana!


De la: Master, la data 2010-04-20 13:41:38[Si eu am terorizat multi homosexuali veniti din toate colturile romaniei in Roma , stateau saracii la strada ca si curvele si satisfaceau homosexualii italieni asa cum faceau si femeile de sange cu ei ,iar ''teroristii ''ca mine le luau banii din buzunar homosexualilor , iar prostituatelor romance li se impuneau taxe ..Taxele le platesc atat prostituatele romance cat si barbatii lor homosexuali si proxeneti cui crezi ?...Arabilor, Marocanilor si Albanezilor (Teroristilor care au cate 4 neveste)

Homosexualii si prostituatele intotdeauna vor vedea in ei necivlizatie si teroare pe oriunde s-ar afla ei sau ele .

Iar barbatii romani (nu homosexualii) prietenii albanezilor si a marocanilor terorozau impreuna cu cei care terorizeaza ..cei mai multi dintre ei terorizau chiar romanii si romancele (pe homosexuali si prostituate) si nu faci 5 metri pe strazile Romei fara ca sa intalnesti o prostituata romanca sau un homosexual roman sau latin .Iar eu nu vorbesc din auizite , cine a umblat pe strazile Romei stie ca am dreptate .

Dintre toti romanii si toate romancele din occident ,daca sunt 10 la suta ,care sa nu fie proastituate dintre femei si homosexuali dintre barbati .

Intr-o tara civlizata gasesti prostitutie , sodomism , alcool, droguri , avorturi si prunci la cosul de gunoi , crime , talharii , camatarii , jocuri de noroc si tot ce este mai la moda ..toate astea le gasesti numai intr-o tara civlizata , evoluata , iar Romania incepe sa evolueze mai are un pic si se va alinia la civlizatia tarilor evoluate .

Sa nu-i luati ex pe cei care traiesc in tari necivlizate unde cel sau cea care practica prostitutia , sodomismul este pedepsit sau pedepsita cu moartea, aia sunt teroristi , acolounde jocurile de noroc sunt interzise , acolo unde avortul este considerat crima , acolo unde furtul , hotia si camataria nu au ajuns , acolo unde Diavolul are teroare sa intre ..aia sunt subdezvoltati .salbatici iar Diavolul este un Diplomat , evoluat , ce sa caute in tari neevoluate si salbatice ..ar muri asa cum a mai murit o data , el stie mai bine , a patit-o o data.




In rest ma plictisesti, nu stau sa citesc tot ce scrii tu pe acolo. Invata gramatica romana, invata sa fii coerent in exprimare si in gandire, si atunci poate ti se va acorda mai multa atentie.Un singru lucru iti mai spun: e adevarat ca Romania nu e la nivelul celorlalte tari europene, dar e la miliarde de ani lumina fata de orice tara islamica, inclusiv fata de Liban, cea mai liberala dintre toate. In afara de asta, daca nu-ti convine aici, du-te la tine in tara, la mizeria, inapoierea, lipsa de legi, foametea care exista acolo, si evident la femeile voastre negre si urate! Eu personal nu v-as lasa sa intrati in Europa/ Uneori am impresia ca zace in mine un personaj foarte urat in lumea civilizata, foarte urat si de mine, dar de!




In religia mea ,curvele (tu de exemplu) primesc pedeapsa capitala , si nu se pot manifesta fara sa fie executate


Nicio problema. In religia mea curvele pot fi iertate, dar homosexualii nu. Desigur, crestinii nu au voie sa omoare oameni, nici macar pe cei cu o alta orientare sexuala, dar de ars sigur vor arde in iad.In fine, eu nu stiu cat de crestina sunt. In mine s-ar putea sa zaca unb Hitelr.
beyonce_indragostita
Postat pe 20 Aprilie 2010 21:22
De la: wolfy, la data 2010-04-20 21:22:49[quote


In religia mea ,curvele (tu de exemplu) primesc pedeapsa capitala , si nu se pot manifesta fara sa fie executate


Nicio problema. In religia mea curvele pot fi iertate, dar homosexualii nu. Desigur, crestinii nu au voie sa omoare oameni, nici macar pe cei cu o alta orientare sexuala, dar de ars sigur vor arde in iad.In fine, eu nu stiu cat de crestina sunt. In mine s-ar putea sa zaca unb Hitelr.[/quote]



Ai spus:''nicio problema , in religia mea curvele pot fi iertate ..'' Eu spun : NOROCUL TAU
In tarile unde se practica religia Crestina pe scara larga , curvele(ex tu) nici nu au nevoie ca sa fie iertate , sunt lasate in voia lor , iar homosexualii la fel , ba chiar sunt tari Crestine unde prostitutia si casatoria intre homosexuali este legala, in alte tari Crestiene desi nu sunt legale ele se practica la greu si de voie , oricum in curand nu va fi tara Crestina unde sa nu fie legalizata prostitutia cat si casatoria intre homosexuali ..doar nu sunteti salbatici ca sa-i exterminati sau sa-i alungati ..iar copiii cresc printre prostituate si homosexuali ..iar '' ce naste pisica ....''


''Da-i Cezarului ce este al Lui '' iar tie ceea ce meriti , nu as discuta in felul asta niciodata cu o Doamna , dar cu o panarama nu ai cum sa discuti , nu de alta dar nu ne-am intelege .
Master
Postat pe 21 Aprilie 2010 02:35
mai master ce-ar fi sa-ti faci tu vant de pe kudica ,si sa-ti vezi de muslimi tai de ultimele taraturi de oameni de pe pamant care au ca profet un pedofil ,si un hot ,sa nu mai zic ca muhamed al vostru a fost un analfabet ,criminal ,si lista ar continua,la vazut si el pe dracu cand se ruga cica in chipu lui ingeru gabriel,aaaaa a avut o revelatie si a inceput sa scrie coranu,nu el bineinteles el fiind analfabet si uite asa a inceput sa indobitoceasca toti arabii(cioriile scuza-ma)niste sodomisti ce sunteti faceti copii ca iepurii va sta mintea doar la sex si acte de terorism,cand au facut crestinii vreun atentat si au omorat oameni nevinovati nici nu puteti fi descrisi in cuvinte prefacutilor ,lenesilor,inapoiatilor,ce sunteti de musulmani,lichele,gunoaie ,allah,allah si vreti doar putere,iar despre rugaciunile voastre facute de ochii lumii sa nu mai vorbesc ,sunteti niste nenorociti voi musulmani!
monik_mail2006
Postat pe 22 Aprilie 2010 00:12
Initial si eu m-am gandit ca Master ar trebui sa ne lase in pace (sa nu mai scrie aici). Insa, am realizat un lucru. Daca Master este reprezentantul religiei SALE, atunci sa stea aici. Nu trebuie sa convingi pe nimeni ca asta sau asta e buna. Fii un exemplu (prin vorba in cazul de fata) si lumea se va convinge singura ce minuni naste credinta ta prin invaturile ei.
In fond, Master, prin tot ceea ce scrie (in afara de citate), demonstreaza ce inseamna a fi musulman. Desi nu dau doi bani pe Mohammad, probbail ca se rasuceste in mormant cand vede cum i se propovaduiesc ideile. De fapt, nu cred. Master reprezinta doar produsul ideilor lui.
rashela
Postat pe 22 Aprilie 2010 02:40
De la: monik_mail2006, la data 2010-04-22 00:12:56mai master ce-ar fi sa-ti faci tu vant de pe kudica ,si sa-ti vezi de muslimi tai de ultimele taraturi de oameni de pe pamant care au ca profet un pedofil ,si un hot ,sa nu mai zic ca muhamed al vostru a fost un analfabet ,criminal ,si lista ar continua,la vazut si el pe dracu cand se ruga cica in chipu lui ingeru gabriel,aaaaa a avut o revelatie si a inceput sa scrie coranu,nu el bineinteles el fiind analfabet si uite asa a inceput sa indobitoceasca toti arabii(cioriile scuza-ma)niste sodomisti ce sunteti faceti copii ca iepurii va sta mintea doar la sex si acte de terorism,cand au facut crestinii vreun atentat si au omorat oameni nevinovati nici nu puteti fi descrisi in cuvinte prefacutilor ,lenesilor,inapoiatilor,ce sunteti de musulmani,lichele,gunoaie ,allah,allah si vreti doar putere,iar despre rugaciunile voastre facute de ochii lumii sa nu mai vorbesc ,sunteti niste nenorociti voi musulmani!


Deocamdata pedofili sunt preotii si calugarii Crestini (''nu sti-am ca sunt adeptii lui Muhammad'' ) , ai vezi si lpe youtube , la tv filmati de iubitii lor

Deocamdata sodomisti sunt tot Crestinii incepand cu preotii si calugarii lor , ai poti vedea la TV

Copii facem ca iepurii este adevarat , sodomistii nu pot face copii , doi barbati sau doua femei nu pot face copii proasto '

Putere a vrut , vrea , a avut, si are BISERICA imparatului criminal, sodomist, Constantin (Ttal Crestinismului'')

Nenorocirile se tin lant la Crestini si asta o sti chiar si tu ..

Toate faptele josnice le gasesti la Crestini..

Sa faci copii ca iepurii nu inseamna o fapta josnica , fapta josnica este sa nu te casatoresti sa nu faci copii si sa fi sodomist( Homosexual sau lesbi)

Fapta josnica este sa faci oral si anal dupa care sa-ti saruti parintii , copii , fratii , surorile..

Fapta josnica este sa te mariti ''ciuruita'' in toate cele ...dupa care sa-l minti ca numai pe el l-ai iubit si ca numai pe el il iubesti .


Fapta josnica este sa sti mai multe despre o p .... , decat despre Dumnezeu '' Iar Dumnezeu nu este o p... ca sa se gaseasca in toate asa cum spun Crestinii . Dumnezeu este Dumnezeu iar Creatia este Creatie.

Tu ai diviniza-o si pe ''ea'' caci spui tu : Dumnezeu este in toate ...

Atunci , ia-o , sarutal , mangaiel si pupal ..poate te mantuieste




Master
Postat pe 23 Aprilie 2010 10:53
De la: rashela, la data 2010-04-22 02:40:32Initial si eu m-am gandit ca Master ar trebui sa ne lase in pace (sa nu mai scrie aici). Insa, am realizat un lucru. Daca Master este reprezentantul religiei SALE, atunci sa stea aici. Nu trebuie sa convingi pe nimeni ca asta sau asta e buna. Fii un exemplu (prin vorba in cazul de fata) si lumea se va convinge singura ce minuni naste credinta ta prin invaturile ei.
In fond, Master, prin tot ceea ce scrie (in afara de citate), demonstreaza ce inseamna a fi musulman. Desi nu dau doi bani pe Mohammad, probbail ca se rasuceste in mormant cand vede cum i se propovaduiesc ideile. De fapt, nu cred. Master reprezinta doar produsul ideilor lui.



Lasati vrajala sectantilor ..da-ti argumente cu citate Biblice , Coranice referiotor la subiect ..sI COMENTATI CITATELE SCRIPTURII ..CITATE CARE CONDAMNA DIRECT CRESTINISMUL DE AZI ..(CITESTE ISAIA )


Credinta a nascut minunea cea mai mare CRESTINISMUL ..


Astea sunt argumentele Crestinilor cand le dai cu Scripturile in bot .., contrati cu Biblia Greaca (Noul Testament) l-a pe care Constantin scris ..veniti cu argumentele calugarilor si preotilor vostrii , cu citate ..


Aduceti dovada voastra in care ''Dumnezeul '' vostru intrupat , CARE S-A NASCUT SI A MURIT .venit numai pentru iudei , cand a prorocit ca el este ultimul proroc sau trimis , si cand a prorocit ca dupa el nu are sa vina nimeni si nici un Cuvant si nici o LEGE ?

CINE A PROROCIT SI CINE V-A SPUS FITI CRESTINI ?

CINE V-A SPUS INCHINATI-VA INAINTEA BUCATILOR DE LEMN?


CINE V-A SPUS LUATI CRUCEA CA SEMN AL NOULUI LEGAMANT ?

CINE SI CAND A PROROCIT TOATE ASTEA PAGANILOR!!?

Eu va demonstrez la orice ora ca sunteti pagani si idolatrii prin religie , chiar cu citate din Cartea despre care spune-ti ca este de la Dumnezeu , chiar Ea va numeste pagani , sodomisti si idolatrii si fara de LEGE''

Sa-mi spuna cine vrea sa-i demomnstrez cu citatele Scripturii ca icoanele sunt idolatrii si ca nici un alt semn in afara de cel cerut de Dumnezeu lui Avraam nu reprezinta vre-un legamant cu Dumnezeu ( doar poate ci Satana ), sau sa va demonstrez ca Biserica , preotii si calugarii Crestini sunt prorociti de Isaia inainte cu sute de ani .

Pentru idiotii care se ratacesc nestiind Scripturile , si pentru ''cele invatate '' are nu au citit niciodata Scripturile , o sa-mi fac timp si o sa le demonstrez ....numai cereti-mi asta si veniti apoi cu argumente ''PAGANILOR!!

VA PLACE SA VA ASCUNDETI FIECARE DUPA CATE O SECTA ..

O SA FIE UNUL CARE SA SPUNA CA ESTE CRESTIN DAR CA NU SE INCHINA INAINTEA ICOANELOR CACI EL ESTE BAPTIST SAU MAI STIU EU CE SECTA CRESTINA ..

ALTU O SA SPUNA CA ESTE CRESTIN NU STIU DE CARE DAR CA NU FOLOSESTE CRUCEA ...ETC DE PARCA NU TOTI SUNT CRESTINI .


Iisus cu cati de iiii doriti nu se numea Iisus caci era iudeu si i-a spus celui care va inchinati voi :

''Piei SATANO!!! SA te inchini numai si numai Domnului Dumnezeului tau '''(prima porunca i-a spus-o SATANEI atunci cand i-a cerut sa i se inchine macar o singura data )

Nu a fost Crestin si nici idolatru , nu s-a supus decat in fata unui singur Domn , iar acel Domn nu putea fi el , si asta pot demonstra cu citate ale Scripturii oricand numai ca sa va dau peste nas cu ele ''cainilor'' asa cum v-a numit si va numea Iisus .., deci specific , nu eu va numesc caini , Iisus iudeul va numeste asa , pe oricine care nu este evreu , iar Cartea lui CONSTANTIN (NT) sta dovada chiar in casele si Bisericile voastre .

Cine vrea sa aibe o discutie pe baza celor scrise in Scripturi il astept , dar numai bag in seama orice panarama de pe centura care se trezeste sa vorbeasca despre religie , religii , Dumnezeu , Sfinti , etc .











Master
Postat pe 23 Aprilie 2010 11:22
Raspunde-ti on topic daca nu sunteti idolatrii si pagani si nu deviati ca sectantii asa cum au deviat de la adevarata Creddinta ajungand azi sute de secte in toate colturile pamantului .
Master
Postat pe 23 Aprilie 2010 11:46
master,noi crestinii va-m pregatit un loc caldut in iad si un gratar de porc,voua musulmanilor va asteptam cu drag,sa pieiti in flacarile iadului,unu cate unuiar noi crestinii o sa privim di RAI,cum va prajiti ca porcii la rotisor,o sa dam ospete in rai in cinstea pieirii musulmanilor,hahaha
monik_mail2006
Postat pe 24 Aprilie 2010 13:12
De la: monik_mail2006, la data 2010-04-24 13:12:06master,noi crestinii va-m pregatit un loc caldut in iad si un gratar de porc,voua musulmanilor va asteptam cu drag,sa pieiti in flacarile iadului,unu cate unuiar noi crestinii o sa privim di RAI,cum va prajiti ca porcii la rotisor,o sa dam ospete in rai in cinstea pieirii musulmanilor,hahaha


Multumesc pentru invitatie dar refuz ..

Iar stapanul vostru a zis in Noul Testament :
'' Cel viu , am fost mort , si iata ca sunt viu .. eu tin cheile mortii si ale iadului !!!(Apocalipsa )

Asa ca , distractie placuta impreuna cu el ..iar flacarile iadului este defapt lumina promisa voua si lumina care o luati in fiecare an de la Biserici , o lumina ce arde si prajeste .

Crestinilor (saracilor in Duh) li s-a promis imparatia Lui (cel care tine cheile iadului si a mortii)

Matei: ''Fericiti cei saraci in Duh caci a lor este imparatia ...'' (lui Lucifer)


Noua musulmanilor (supus credinciosilor in limba oromana ) stim noi ce ni s-a promis de catre CEl ce nu s-a nascut si Cel ce nu a murit , Cel ce nu a inviat pentru ca nu a murit ca sa invie , Cel viu , Cel nenascut care nu se naste dar nici nu naste , Cel care nu are chip si nici asemanare , Cel care nu are egal , Cel care nu are fii sau fiice , Cel care nu are mostenitor la tron .

Iar dintre acei ''musulmani '' care s-au intors la necredinta devenind nonmusulmani (necredinciosi -nesupusi) si care au acceptat invitatia voastra (paganilor) Iadul , acolo vor salaslui vesnic impreuna cu voi '

Iadul trebuie sa fie ca o lumanare gigantica ce ''lumineaza '' (arde) sufletele paganilor .
Master
Postat pe 25 Aprilie 2010 08:23
De la: monik_mail2006, la data 2010-04-24 13:12:06master,noi crestinii va-m pregatit un loc caldut in iad si un gratar de porc,voua musulmanilor va asteptam cu drag,sa pieiti in flacarile iadului,unu cate unuiar noi crestinii o sa privim di RAI,cum va prajiti ca porcii la rotisor,o sa dam ospete in rai in cinstea pieirii musulmanilor,hahaha



V-am rugat sa fiti on topic ...

Tu de care Cretina esti , adica din ce secta Ctestina faci parte ? Dintre Cretinii care nu mananca porc dar se inchina inaintea bucatilor de lemn , sau dintre aceia care mananca porc dar nu se inchina inaintea icoanelor, sau esti Cretin care se inchina inaintea Fiului (Christos), sau dintre cei care se inchina inaintea nascatoarei lui (Maria) ..

DE CARE CRETINA ESTI ?
Master
Postat pe 25 Aprilie 2010 08:28
mai master,in primu rand eu nu cred in nimic sunt atee, ca sa sti si u dar pe voi musulmanii(adica voi ciorilor si pedofililor )nu va suport voi musulmanii sunteti o gresala a naturi ,sunteti niste experimente nereusite,sunteti niste lupi imbracati in oi,redusi mintal care nu puteti evolua,nu aveti cum evolua din moment ce sunteti indobitociti de alte ciori dealevoastre imbracate in saci jegosi nebarbieriti,care sunteti fortati sa credeti si sa faceti anumite lucruri,voi nu aveti voie sa ganditi gandesc alti in locul vostru,voi nu aveti voie sa alegeti aleg alti in locul vostru,deci voi musulmanii sunteti o turma de magari insetati de varsare de sange, voi sunteti iadul pe pamantvoi care va omorati surorile,si va supuneti femeile,retardati mintal
monik_mail2006
Postat pe 25 Aprilie 2010 19:22
De la: monik_mail2006, la data 2010-04-25 19:22:36mai master,in primu rand eu nu cred in nimic sunt atee, ca sa sti si u dar pe voi musulmanii(adica voi ciorilor si pedofililor )nu va suport voi musulmanii sunteti o gresala a naturi ,sunteti niste experimente nereusite,sunteti niste lupi imbracati in oi,redusi mintal care nu puteti evolua,nu aveti cum evolua din moment ce sunteti indobitociti de alte ciori dealevoastre imbracate in saci jegosi nebarbieriti,care sunteti fortati sa credeti si sa faceti anumite lucruri,voi nu aveti voie sa ganditi gandesc alti in locul vostru,voi nu aveti voie sa alegeti aleg alti in locul vostru,deci voi musulmanii sunteti o turma de magari insetati de varsare de sange, voi sunteti iadul pe pamantvoi care va omorati surorile,si va supuneti femeile,retardati mintal



vai da de ce esti asa de suparata??????? si hataraste-te esti crestina ? atee sau liber cugetatoare?
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 19:24
De la: monik_mail2006, la data 2010-04-25 19:22:36mai master,in primu rand eu nu cred in nimic sunt atee, ca sa sti si u dar pe voi musulmanii(adica voi ciorilor si pedofililor )nu va suport voi musulmanii sunteti o gresala a naturi ,sunteti niste experimente nereusite,sunteti niste lupi imbracati in oi,redusi mintal care nu puteti evolua,nu aveti cum evolua din moment ce sunteti indobitociti de alte ciori dealevoastre imbracate in saci jegosi nebarbieriti,care sunteti fortati sa credeti si sa faceti anumite lucruri,voi nu aveti voie sa ganditi gandesc alti in locul vostru,voi nu aveti voie sa alegeti aleg alti in locul vostru,deci voi musulmanii sunteti o turma de magari insetati de varsare de sange, voi sunteti iadul pe pamantvoi care va omorati surorile,si va supuneti femeile,retardati mintal



Esti proasta ca deobicei si of topic ... daca esti atee nu ai cum sa nu crezi in nimic ....crezi ca nu exista Dumnezeu proasto ..asta inseamna crezul ateist ...esti atee pentru ca tu crezi ca Dumnezeu nu exista


ESTI ATEE PENTRU CA TU CREZI CA DUMNEZEU NU EXISTA


PROASTO!!!

Ai dovedit cat de proasta esti spunand ca tu nu crezi nimic ca esti atee ...ateii cred proasto ca Dumnezeu nu exista .
Master
Postat pe 26 Aprilie 2010 10:30
ce polemica frumoasa mai lipseste un budist si un evreu-sic ca tot ii iubiti si sa-i gaseasca un loc profetului mahomed prin textele lor;acu inteleg de ce se spune in istoria romaniei ca furati copii sunteti o natie de perversi,iar saracul tepes de ce va ura atita si va tragea in teapa pe acolo unde pacatuiati
utad
Postat pe 26 Aprilie 2010 23:49
macar sa fi deschis tu topicul asta ca sa fii moderator
utad
Postat pe 26 Aprilie 2010 23:50
De la: utad, la data 2010-04-26 23:49:25acu inteleg de ce se spune in istoria romaniei ca furati copii


Problema este ca denaturatele( ex romancele ) asi vand copii ...iar istoria romaniei este cea cu '' Tu esti Mircea ,..NUU!!!!!''? daca este asa istoria romaniei ca in cazul cu Mircea si Baiazid , sau ca in cazul lui Stefan cel Mare ( ''sfantul'' Stefant ) cu turcii ....sabia lui Stefen zace si acum la Istambul luat ca trofeu de catre Turci . Istoria romaniei nu poate fi decat o minciuna ca si icoanele ei si sfintii ei .

Master
Postat pe 27 Aprilie 2010 10:21
De la: utad, la data 2010-04-26 23:49:25ar saracul tepes de ce va ura atita si va tragea in teapa pe acolo unde pacatuiati



De aia plateau romanii tribut turcilor ? iar cu pacatuitul .. '' de aia ei au un singur tata dar mai multe mame iar romanii o singura mama dar mai multi tati ''? ca pacatuiau turcii cu romancele ?
Master
Postat pe 27 Aprilie 2010 10:24
nu degeaba ata turk va trimetea la inchisoare daca va prindea cu salvari si fes,pacat ca nu a putut sa va scoata ideile din cap;degeaba au trecut 100 de ani de cind a-ti devenit republica
utad
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:27
patronul meu e turc,prin el am cunoscut si alti semeni de ai lui si turci si kurzi si arabi dar nici unul nu a fost asa de vehement ca tine,chiar sotul meu provine dintr-o familie de turci botezati si chiar nu ne-am certat pe tema asta
utad
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:33
De la: Master, la data 2010-04-21 02:35:11In tarile unde se practica religia Crestina pe scara larga , curvele(ex tu) nici nu au nevoie ca sa fie iertate , sunt lasate in voia lor , iar homosexualii la fel , ba chiar sunt tari Crestine unde prostitutia si casatoria intre homosexuali este legala, in alte tari Crestiene desi nu sunt legale ele se practica la greu si de voie , oricum in curand nu va fi tara Crestina unde sa nu fie legalizata prostitutia cat si casatoria intre homosexuali ..doar nu sunteti salbatici ca sa-i exterminati sau sa-i alungati ..iar copiii cresc printre prostituate si homosexuali ..iar '' ce naste pisica ....''


''Da-i Cezarului ce este al Lui '' iar tie ceea ce meriti , nu as discuta in felul asta niciodata cu o Doamna , dar cu o panarama nu ai cum sa discuti , nu de alta dar nu ne-am intelege .


Bun, pai asta inseamna ca in tarile crestine o sa fie bine si pentru mine si pentru tine. Eu o sa fiu lasata in voia mea si tu o sa te casatoresti. There you go! Everybody's happy!

De la: Master, la data 2010-04-21 02:35:11Da-i Cezarului ce este al Lui '' iar tie ceea ce meriti , nu as discuta in felul asta niciodata cu o Doamna , dar cu o panarama nu ai cum sa discuti , nu de alta dar nu ne-am intelege .



Ma indoiesc ca ai vazut vreodata in viata ta vreo doamna. Sunt absolut convinsa ca fiecare femeie cu care ai avut de-a face a fost o "panarama""(and when I say each and everyone of them I mean each and everyone of them), deci e normal sa crezi ca toate sunt panarame.
beyonce_indragostita
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:33
master te-as invita la masa asa la o vorba -dar vor nu mincati cu femeile la masa-si apoi m-as simti prost sa-mi las rudele pe balcon iar in romania la bloc nu avem wc turcesc
utad
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:39
De la: utad, la data 2010-04-27 19:39:00master te-as invita la masa asa la o vorba -dar vor nu mincati cu femeile la masa-si apoi m-as simti prost sa-mi las rudele pe balcon iar in romania la bloc nu avem wc turcesc



Stam la masa cu femeile care nu au gura wc unde asi varsa samanta barbatii(care nu sunt spurcate) , iar la tine in casa nu ai avea nevoie de wc , caci gura ta la ce crezi ca foloseste , ia mai gandestete , gura si toate orifiicile tale la ce servesc , la atceva decat wc?

Iar rudele de care vorbesti tu, ai saruti dupa ce a-ati folosesti gura.. spurcandu-i , iar cine te alege pe tine este o scarba asa cum spune ISAIA
Master
Postat pe 28 Aprilie 2010 22:25
credeam ca dormi1!
utad
Postat pe 28 Aprilie 2010 22:29
De la: utad, la data 2010-04-27 19:39:00master te-as invita la masa asa la o vorba -dar vor nu mincati cu femeile la masa-si apoi m-as simti prost sa-mi las rudele pe balcon iar in romania la bloc nu avem wc turcesc



Au ajuns taranii la bloc si pe centura ...de la oi si capre BRAVA la tine .
Master
Postat pe 28 Aprilie 2010 22:29
nici macar nu esti turc din turcia,altfel stiai despre ce vorbesc
utad
Postat pe 28 Aprilie 2010 22:32
De la: Master, la data 2010-04-28 22:25:23
De la: utad, la data 2010-04-27 19:39:00master te-as invita la masa asa la o vorba -dar vor nu mincati cu femeile la masa-si apoi m-as simti prost sa-mi las rudele pe balcon iar in romania la bloc nu avem wc turcesc



Stam la masa cu femeile care nu au gura wc unde asi varsa samanta barbatii(care nu sunt spurcate) , iar la tine in casa nu ai avea nevoie de wc , caci gura ta la ce crezi ca foloseste , ia mai gandestete , gura si toate orifiicile tale la ce servesc , la atceva decat wc?

Iar rudele de care vorbesti tu, ai saruti dupa ce a-ati folosesti gura.. spurcandu-i , iar cine te alege pe tine este o scarba asa cum spune ISAIA


Si tu de unde stii tu ce comportament sexual are ea? Nu poti sa faci fata discutiei si incepi sa jignesti? Parerea mea este ca mai bine te-ai gandi ce fac araboiacele tale cu gura inaite si dupa casatorie. Poate ne explici de ce siiti accepta sexul oral ca pe ceva normal - si nu incerca sa spui ca nu e asa, asta e o chestie pe care a spus-o si cleopatra, marea sustinatoare a islamului.

Oricum, obsesia ta fata de sex oral ma amuza si ma intriga in acelsi timp. Rara situatie!
beyonce_indragostita
Postat pe 29 Aprilie 2010 00:21
De la: wolfy, la data 2010-04-29 00:21:25
De la: Master, la data 2010-04-28 22:25:23
De la: utad, la data 2010-04-27 19:39:00master te-as invita la masa asa la o vorba -dar vor nu mincati cu femeile la masa-si apoi m-as simti prost sa-mi las rudele pe balcon iar in romania la bloc nu avem wc turcesc



Stam la masa cu femeile care nu au gura wc unde asi varsa samanta barbatii(care nu sunt spurcate) , iar la tine in casa nu ai avea nevoie de wc , caci gura ta la ce crezi ca foloseste , ia mai gandestete , gura si toate orifiicile tale la ce servesc , la atceva decat wc?

Iar rudele de care vorbesti tu, ai saruti dupa ce a-ati folosesti gura.. spurcandu-i , iar cine te alege pe tine este o scarba asa cum spune ISAIA


Si tu de unde stii tu ce comportament sexual are ea? Nu poti sa faci fata discutiei si incepi sa jignesti? Parerea mea este ca mai bine te-ai gandi ce fac araboiacele tale cu gura inaite si dupa casatorie. Poate ne explici de ce siiti accepta sexul oral ca pe ceva normal - si nu incerca sa spui ca nu e asa, asta e o chestie pe care a spus-o si cleopatra, marea sustinatoare a islamului.

Oricum, obsesia ta fata de sex oral ma amuza si ma intriga in acelsi timp. Rara situatie!


pentru ca siitii sunt idolatrii ca si voi crestinii , se roaga si se inchina sfintilor , moastelor ...iar cine va alege pe voi este o scarba , iar cei mai multi se afla acolo unde s-a nascut si dumnezeul cretinilor...siitii secta a islamului iar crestinii secta a iudaismului
Master
Postat pe 29 Aprilie 2010 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
reincarnarea 21 De la: laura_stochita 6 Martie 2011 13:08
casa de avocatura Coltuc 2 De la: vivi_annna 3 Aprilie 2008 12:25
corsetele pt slabit 2 De la: Shhh 24 Aprilie 2010 11:01
2012...sa fie doar speculatii nefondate sau o realitate? 27 De la: marco918 29 Ianuarie 2010 00:49
Aurora Constantin – castigatoarea bursei Google 2011 1 De la: stiridebine_ro 26 Martie 2011 23:20