Setari Cookie-uri

PRODUSE PROFESIONALE LA PRETURI F BUNE ONLINE

Ne puteti adresa orice intrebari referitoare la produsele disponibile in cataloage sau in stoc si ptr. comenzi pe adresa noastra de email: afrodita.shop@yahoo.com . Asteptam sa ne vizitati si sa va oferim solutiile noastre competitive la blog-ul : www.afroditashop.blogspot.com
Cataloage si preturile in RON :

Produsele profesionale ptr par : L`oreal Professional -Expert Serie-Tecni.art-Artec Textureline , Tigi Bed Head -S Factor-Catwalk, Joico -K-pak-I.C.E, Schwarzkopf Professional-Bonacure-OSIS-got2Be, Wella Professional SYSTEM Professional-Biotouch-Color Preserv, L`oreal Natures Therapy-Technique , Matrix , Framesi Professional, Redken Woman & Men, Kerastase Paris , CHI Professional

Produse ptr machiaj : Lancome , L`oreal PARIS, M.A.C, Clinique , NEUTROGENA , Revlon , Estee Lauder , Elizabeth Arden, Bobbi Brown , Dior , Yves Saint Laurent , Chanel , Lancaster

Produse profesionale ptr unghii : O.P.I Manicure-Pedicure, Creative Nail Design , China Glaze , Orly , Seche USA , ESSIE , IBD Beauty Nails , EzFlow

Produse profesionale ptr vopsirea/decolorarea parului: Igora Royal Schwarzkopf Profesionnal, Suocolor-Majirel L`oreal Professionnel,Redken Color Fusion - Redken Professional Shades,CHI IONIC Permanent Shine Hair Color,Framesi Hair Color,Joico Professional Hair Color & Developer - Verocolor ,Matrix Professional HairColor,Paul Mitchell Professional Hair Color,Rusk Professional Hair Color,TIGI -"Colour with style",Wella Professional Color Koleston,Color Application Accessories -Redken,Tigi

Produse ptr ten acneic, uscat, sensibil,anti-age,cuperoza : Clinique, Lancome, Estee Lauder , Murad - Profesional skincare , Joey New York ,

Postat pe 5 Octombrie 2008 17:38
am incercat sa intru pe site sa vad produsele si preturile si nu imi merge.adik imi intra pe pagina principala dar nu mai mult.cum fac?
e si o alta adresa?
Onutza_bby
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:30
De la: Onutza_bby, la data 2008-11-10 17:30:12am incercat sa intru pe site sa vad produsele si preturile si nu imi merge.adik imi intra pe pagina principala dar nu mai mult.cum fac?
e si o alta adresa?


si la mine la fel s-a intamplat.
notmenoeb
Postat pe 2 Decembrie 2008 11:30
faceti copy-paste la semnatura....insa cand dau click pe ceva ma trimite pe filebox; nici de-a dracu' nu-mi fac cont acolo

Postat pe 2 Decembrie 2008 11:34
doresc sa cumpar tratament pentru ingrijirea parului de la redken. cum sta prodorcedez ? va rog sa ma contactati la urmatoarea adresa de email tudorluminita2009@yahoo.com
tudorluminita2009
Postat pe 9 Decembrie 2008 11:08
doresc sa cumpar produse redken ,tratament pentru ingrijirea parului.
tudorluminita2009
Postat pe 9 Decembrie 2008 11:10
INCEARCA ARTEGO SUNT DIN ITALIA SI AU LA BAZA MEDICI DERMATOLOGI SUNT FOARTE BUNE SI IEFTINE.GAMA COMPLETA..PRE-TRAT GEL,SAMPON,FIOLE SI O SPUMA CU KERATINA.....PS...DE UNDE ESTI?
albinuta1981
Postat pe 9 Decembrie 2008 11:16
buna
as dori si eu sa cumpar fiole de par de la artego
cat costa?
eu sunt din filiasi- dolj
kudika038736
Postat pe 15 Iunie 2009 18:48
"COLOR OFF" de la ESTEL PROFESIONAL,este un produs rus care decoloreaza parul fara sa il arda,este pe larg utilizat in coafor in Rusia dar care nu a ajuns inca in Romania.Eu mam decolorat cu el si am ajuns din brunet in blond in doua zile si nici nu mi-a ars deloc parul!!!!!!!!!!!
colorOFF
Postat pe 21 Martie 2011 19:40
De la: mdmdmd, la data 2011-03-21 19:40:03"COLOR OFF" de la ESTEL PROFESIONAL,este un produs rus care decoloreaza parul fara sa il arda,este pe larg utilizat in coafor in Rusia dar care nu a ajuns inca in Romania.Eu mam decolorat cu el si am ajuns din brunet in blond in doua zile si nici nu mi-a ars deloc parul!!!!!!!!!!!
colorOFF
Postat pe 21 Martie 2011 19:40
De la: mdmdmd, la data 2011-03-21 19:40:56
De la: mdmdmd, la data 2011-03-21 19:40:03"COLOR OFF" de la ESTEL PROFESIONAL,este un produs rus care decoloreaza parul fara sa il arda,este pe larg utilizat in coafor in Rusia dar care nu a ajuns inca in Romania.Eu mam decolorat cu el si am ajuns din brunet in blond in doua zile si nici nu mi-a ars deloc parul!!!!!!!!!!!



Cred cã e momentul sã intervin. aceastã domnisoarã, probabil din moldova, dupã ID, care nu stie sã scrie corect româneste, încearcã sã ne vândã acel color off de la estell ca fiind decolorantul minune. fetelor, nu existã decolorant minune! eu chiar am vrut sa vad daca a mai folosit cineva asa ceva. si am scanat google-ul și n-am gasit nicio pagina in romana, niciuna in engleza si niciuna in franceza care sa ma lamureasca. sunt doar mesajele ei si, doar aparent, ale unei cliente. in fond, tot ale ei, dupa exprimari si repetarea acelorasi greseli de ortografie.
ca sa va conving ca e o mare frauda, am mai scormonit totusi si am dat de o pagina in limba rusa cu alfabet rus. buuun, am luat cu copy paste parerile de acolo si le-am baga in google translate. greu de inteles fraza exacta. dar cand vedeti ceva de genul asta, ce parere va faceti:
"Pentru mine personal, acest Remover cauzate dezamãgire.
Pãr am pictura de multe ori negru. recent decis cã negru fed sus ºi a decis sã profite de acest lucru prin nu smylos′ nimic, ºi pãrul suferit. niciodatã nu sfãtui."
si stati linistite, am luat parere cu parere si am bagat in google translate si numai porcarii au iesit la iveala.
asa ca nu care cumva sa va riscati. decolorarea, mai ales aia facuta acasa, distruge infiorator parul. o stiu pe pielea mea.
diaradu13
Postat pe 15 Decembrie 2011 01:50
Si apropo aidiul meu vine de la initialele numelui ,nu Moldova,cum ai presupus tu....
colorOFF
Postat pe 16 Iunie 2012 01:37
buna. cum as putea sa fac rost de produsele acestea?
Jenik_Jeny_1
Postat pe 18 Februarie 2013 22:37
color off de la estell
Jenik_Jeny_1
Postat pe 18 Februarie 2013 22:39
Color off il gasesti pe pagina devfacebook: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional sau il poti comanda la nr 0754921669
kudika_964879
Postat pe 21 Iunie 2015 15:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cosmetice rezistente la transfer 5 De la: dorina_77 17 Septembrie 2009 16:56
Tatuaje 62 De la: anna_27 11 Iulie 2012 08:38
AVON SI/SAU ORIFLAME 1 De la: avon_oriflame 20 Februarie 2010 17:15
e timpu pentru rasfat... intrarea libera doar la SIBB - TARGUL PENTRU FRUMUSETEA SI SANATATEA TA! 6 De la: kudika160421 19 Aprilie 2010 12:48
Tema de reflexie!."'Depinde,de locul si de timpul in care te nasti!". 19 De la: kudika515182 3 Septembrie 2012 22:14