Setari Cookie-uri

il iubesc ma iubeste ...nu putem fi impreuna

nu sunt asa apropiati asa ca nu i-am vazut niciodata sarutandu-se...dar i-am vazut de cateva ori mergand de mana....nu mi-a fost bine...ma simt singura si trista...simt ca imi fuge pamantul de sub picioare si apoi imi revin...imi spun pt a nu-stiu-cata oara ca sunt nebuna si ca trebuie sa o termin si ma simt atat de decisa,dar...a doua zi cand ne vadem p[arca sunt vrajita...nu mai pot spune nimic...nu a facut gesturi care sa ma faca sa ma simt aiurea,atunci cand ieseam toti,din contra parca nu au nimic unul cu celalalt.dar au si nu poate schimba nimeni asta...eu chiar nu vreau sa sufere nici el si nici ea...cu atat mai putin un suflet de copil...sper sa am puterea sa pun cat acestei nebunii intr-o zi...
eu_Twist
Postat pe 16 Iunie 2009 20:42
te iubeste? ciudat mod de a o arata are
Andia
Postat pe 16 Iunie 2009 20:46
tu ai putea sa renunti cu usurinta la ceva ce iti place la nebunie chiar daca stii ca iti face rau?crede-ma e pt prima data in viata pot spune ca nu pot lua o decizie...nu sunt o persoana slaba de caracter dar nu m-am mai intampinat niciodata cu asa ceva...cred ca ar trebuii sa iau toata chestia asta ca pe o experienta de viata...si o sa gandesc pozitiv si poate maine o sa am curajul sa termin toata nebunia...
eu_Twist
Postat pe 16 Iunie 2009 20:51
inka o fata care se lasa calcata in picioare de un baiat...fetito nu stiu ce e in capul tau de faci atatea compromisuri..dar pana la urma singura care va avea d suferit vei fi numai tu!! Asta e..poate trebuie s treci prin asta s iti vina mintea la cap..pakat k va trebui sa suferi pt asta..
karynna20
Postat pe 16 Iunie 2009 20:55
twist iubita
locurile sunt 1,2,3 si.... special (pfuai incep sa imi parafrazez sotul tot mai des)


daca nu ocupi locul special in inima cuiva mai cauta ... o sa gasesti persoana potrivita
daca te-ar iubi asa cum zice ca o face ar renunta la cineva: ori la tine ca sa poti fii fericita
ori la sotie fiindca te iubeste pe tine
dar cum nu face nimic se complace situatiei asa cum faci si tu

Andia
Postat pe 16 Iunie 2009 20:57
De la: eu_Twist, la data 2009-06-16 18:33:59adica daca am ajuns in niste situatii mai deosebite si nu am luat deciziile care trebuiau si am facut si facem greseli suntem proaste? nu stii ce inseamna sa fii prost si folosesti cuvantul asta cu atata usurinta....

Draga,ma refeream la el,ala de s-a insurat cu alta decat iubea...ce ,e o dovada de inteligenta sa iubesti o femeie si sa te insori cu alta?Nu stiu prin ce rationament ai ajuns la concluzia ca ma refer la TOATE deciziile gresite...Si da,poate m-am exprimat cam aiurea DAR mi-am expus parerea...e o tara libera...nu tre` sa cer voie nimanui ce am voie sa zic in conditiile in care ma inscriu in limitele bunului simt...
e_v_a
Postat pe 17 Iunie 2009 19:39
oricum o iei el e un nesimtit care s-a jucat cu entimentele tale ....eu cred ca e destul sa te faca sa mergi inainte fara sa te uiti in spate
kametora83
Postat pe 17 Iunie 2009 23:35
iubirea nu e totul pt a putea fii cu cineva si ca ca multe alte lucruri din lumea asta depinde se alte chestii
yumy
Postat pe 18 Iunie 2009 09:59
ai mare dreptate,yumalai...la mijloc e un copil care nu are nici o vina si acest copil nu merita sa sufere pt greselile parintilor...Cum crezi ca ar fi el vreodata fericit stiind ca pt fericirea lui isi face copilul sa treaca prin suferinta?Nu as permite,eu,niciodata asta....multumesc pt raspunsuri,tuturor...
eu_Twist
Postat pe 18 Iunie 2009 12:35
De la: eu_Twist, la data 2009-06-18 12:35:24ai mare dreptate,yumalai...la mijloc e un copil care nu are nici o vina si acest copil nu merita sa sufere pt greselile parintilor...Cum crezi ca ar fi el vreodata fericit stiind ca pt fericirea lui isi face copilul sa treaca prin suferinta?Nu as permite,eu,niciodata asta....multumesc pt raspunsuri,tuturor...


si crezi ca un copil e fericit daca parintii lui nu se inteleg? copilul va creste si la un moment dat va simti tensiunile dintre parinti (daca exista tensiuni)?sau iubitul tau si sotia lui au o casnicie frumoasa?
Andia
Postat pe 18 Iunie 2009 21:10
se mai cearta,dar nu in fata copilului...si apoi nu fac scandaluri...cred ca va simti dar doar atunci cand va fi mare...Sotia lui nu are o relatie prea apropiata cu fica sa...si cred ca de asta si au ceva discutii pe tema asta,el spune ca e geloasa si egoita fata de copil...nu stiu ca sa zic...Eu am crescut intr-o familie cu certuri si scandaluri...mi-a daunat mult,dar noi am vorbit despre asta si sunt convinsa ca se va asigura ca fetita lui sa primeasca o educatie aleasa si nu va suferii din cauza lor...
eu_Twist
Postat pe 19 Iunie 2009 16:33
off ,te inteleg perfect ,numai ca eu am plecat ..pentru ca nu rezistam sa nu-l vad o zi ,ce sa spun ,curaj la toate femeile care trec prin asa ceva
kudika041151
Postat pe 19 Iunie 2009 23:47
si eu sunt intr o situatie similara.el...eu...o relatie plina de pasiune si toate lucrurile pe care ti le doresti de la un om.m am indragostit de el iremediabil.simt pt prima data in viata ca iubesc un om cu adevarat.numai ca sunt constienta ca acest om nu v a fi al meu niciodata.cand am inceput sa iesim impreuna acum 1 an si ceva era singur,si eu la fel..ne am vazut ,am iesit la un moment dat s a intamplat ceva.....nu stiam ce la momentul respectiv,si ne am despartit.dupa 2 luni de la despartire am aflat ca se combinase cu tipa cu 8 ani mai mare ca el,o tipa cu influenta si pozitie sociala,care urma sa il ajute si pe el sa dobandeasca o pozitie sociala,lucru pe care si la dorit cel mai mult.nu am mai vorbit 4-5 luni de la despartirea noastra,timp in care plangeam,nui voiam sa vad pe nimeni,nu aveam chef sa fac nimic,si in loc sa mi treaca de el,sentimentele mele se amplificau. intr o zi ma trezesc cu un telefon,de la el,ca vrea sa ma vada.Inca foarte indragostita,am acceptat.ne am vazut,a ramas la mine in noaptea aceea,si la m simtit mai apropiat ca oricand.a continuat sa ma sune o data la 2 luni....fara insa a mai da curs invitatiilor lui de a ne mai vedea,pt ca simteam ca imi fac rau singura,desi imi era teribil de greu sa spun ca nu vreau sa il vad.intr o zi ma suna si imi spune ca vrea sa ne vedem neaparat,am cedat...a venit la mine.....si nu s a intamplat nimic,absolut nimic.i am spus tot ce aveam de spus,ia m spus pt a ''n'' oara ca eu amanta nu o sa ii fiu ,la care el a tinut sa imi reaminteasca nu este insurat si ca asta nu este o atitudine matura din partea mea.ia m spus ca stiu (ca nu este insurat,desi locuiesc impreuna)dar totusi nu accept sa fiu cealalta,dupa care m am ridicat de pe scaun si i am spus ca trebuie sa plec.s a incaltat si a plecat si el.m am pus pe un plans teribil,o noapte intreaga nu am putut sa ma opresc,dar in acelasi timp eram mandra ca i am tinut piept.inca este prezent in sufletul si in mintea mea,inca ma gandesc la el in fiecare zi,inca nu pot sa ma uit la alti barbati,desi a trecut 1 an de cand ne am despartit,dar......nu voi fi CEALALTA,nu in cazul asta.daca eu nu pot primi de la el lucrurile de care am atata nevoie,atunci nici el nu poate primi de la mine luicrurile dupa care tanjeste si care ii lipsesc de acasa.suna egoist stiu,dar prefer sa pastrez picul de demnitate care mi a mai ramas decat sa continui sa ma las calcata in picioare.si ca sa vedeti: de cand ia m aratat ca nu ii stau la picioare ma cauta din ce in ce mai des.ma suna doar ca sa ma intrebe ce fac,fara sa imi mai propuna sa vina la mine......poate ca spera ca ii voi cadea iar la picioare,desi ma indoiesc,pt ca ma cunoaste :stie ca imi este greu sa iau o decizie dar si daca am luat o ,luat a ramane.Nu te va iubi pt ca ii staiu la picoare,si in nici un caz nu te va respecta,pt ca in ochii lui nu te respecti tu pe tine,si daca nu te respecti tu pe tine(chiar cu pretul lacrimilor tale),nu are cum sa te respecte el.
bebestrumph
Postat pe 20 Iunie 2009 12:01
unde sa plec?unde sa ma ascund?of...de as putea macar sa imi gasesc pe cineva...un barbat care sa-mi fie prieten...sa pot sa-mi pun toata nadejdea in el...sa ma ajute oarecum sa scap,sa scap de privirea lui,sa ma ajute sa-l dau jos de pe piedestatul pe care l-am pus...
eu_Twist
Postat pe 20 Iunie 2009 22:54
mandrie...ce mandrie si ce demnitate...azi ma simt mai rau ca niciodata...nu pot sa concep cum pot fi oamenii atat de rai...cum pot sa nu tina cont de sentimente si mai ales cum pot sa se joace cu cuvintele fara sa se gandeasca ca te ranesc...
eu_Twist
Postat pe 20 Iunie 2009 23:00
De la: eu_Twist, la data 2009-06-20 23:00:30mandrie...ce mandrie si ce demnitate...azi ma simt mai rau ca niciodata...nu pot sa concep cum pot fi oamenii atat de rai...cum pot sa nu tina cont de sentimente si mai ales cum pot sa se joace cu cuvintele fara sa se gandeasca ca te ranesc...


Da, e greu de crezut cum pot sa fie unii oameni atat de egoisti! Se gandesc doar la ei, la binele lor si nu le pasa de cei din jurul lor. Folosesc cuvinte frumoase, si... doar se folosesc de ele, ca apoi, dupa cateva zile sa te faca sa te trezesti la realitate, iar tu cazi de la o inaltime prea mare!
Pentru mine a fost foarte greu sa uit cuvintele frumoase, dar cu mandria care mi-a mai ramas... merg inainte! Ma ascund sub o masca rece, pe care nu o indepartez nici in fata prietenilor! Mi-e greu... dar stiu ca daca am reusit sa iubesc odata la aceasta intensitate, inseamna ca stiu sa iubesc....
kika
Postat pe 21 Iunie 2009 17:36
Nu exista iubire imposibila atunci cand cei doi tin unul la altul. Deciziile pe care le luam ne influenteaza viata . Atunci cand cineva tine la tine cu adevarat nu s-ar casatori cu altcineva in nici un caz, cei care fac asta nu au nici o scuza. Necazul unor oameni sensibili e ca ei sunt prea intelegatori cu tot felul de personaje care tradeaza un egoism rudimentar. Regula e simpla: mergi acolo unde esti dorit, dorita, sa accepti postura de amanta e ca si cum ai fi optiunea a doua intr-o relatie, nu inseamna ca intr-o zi n-ai putea sa devi chiar sotia respectivului. Intrebarea este daca merita efortul?
Merlin_The_Wizzard
Postat pe 21 Iunie 2009 19:14
viata merge inainte ...trecutul e trecut ....dk te iubea atat de mult nu se insura ...si totusi inima iti spune k el e alesul,,,,dar gandeste-te ce e mai imp ...respectul fata de sine..sau sa alergi dupa ceva ce nu a vrut sa fie al tau ...El a ales,nu l-a obligat nimeni ...tot ce iti spune sunt minciuni,probabil vrea sa isi demonstreze k inca poate sa te aiba ...cum sa dea vina pe tine k te-ai mutat ...normal el a ales sa inceapa o alta viata ...u la randul tau ,ce tb sa faci ...sa-l astepti,toata viatza...
Daca nu a fost sa fie,inseamna ca nu era pentru tine!Oricum raspunsul e la tine...e in inma ta ...fiecare decizie iti apartine in totalitate.pup..sper sa iei cea mai buna decizie
danutza_1307198
Postat pe 29 Iulie 2009 16:29
are sa iti treaca... ai sa vezi... Nu accepta postura de amanta. Pe tine Twist te compatimesc. De ce?
Pentru ca am constatat ca esti o femeie sensibila, care se gandeste la altii.
Te rog sa faci un exercitiu... GANDESTE-TE LA TINE, ca si cand ar fi vorba de altcineva si ai sa iti dai seama ca persoana care iroseste timpul esti doar tu.
Fie, te-ai indragostit de o persoana casatorita, nimic de zis, se poate intampla oricui, daca tu esti dispusa sufleteste sa imparti acea persoana cu altcineva, atunci dragostea ta este mare..... dar..... nu inseamna decat ca ai capacitatea de a iubi cu adevarat....
Intoarce-te si vezi viata ta. Fa-o sa fie frumoasa... si incearca sa te faci fericita... Adica .... mergi mai departe, sunt atatia barbati pe lumea asta... si sunt liberi.
Vrei parerea mea sincera... Nu te iubeste. Un barbat care iubeste cu adevarat lasa tot si merge dupa persoana iubita, poate sa aiba 100 de copii.
El este decat un aventurier care nu stie sa iubeasca, sau te iubeste asa cum poate el... nu suntem facuti sa fim monogami... decat atunci cand iubim cu adevarat...

transdermal
Postat pe 29 Iulie 2009 19:16
si de ce nu divorteaza se sotia sa?
atunci de ce s`a insurat cu ea?
l`ai intrebat?
kudika050245
Postat pe 29 Iulie 2009 20:21
Heeeeeeeeeeeiiiii !!! In sfarsit o persoana care si-a dat seama despre ceea ce s-a intamplat cu adevarat !!! ELLAG ,FELICITARI!!! Desi topicul este cam expirat si intervin si eu ceva cam tarziu ...imi permit sa scriu si eu cateva cuvinte pentru ca pot spune cu mana pe suflet ca am fost si eu protagonista unei astfel de povesti ...
In cazul domnisoarei TWIST,barbatul respectiv erea implicat de ceva vreme in relatia cu cea cu care s-a casatorit (indeajuns de multa vreme sa isi poata pregati nunta ) cand ZBANG a cazut din cer dulcea TWIST, de care tipul s-a indragostit asa cum fac cam toti cei implicati vreme indelungata intr-o relatie si i-a facut capul mare acestei domnisoare "uitand" sa precizeze ca el este deja implicat intr-o alta relatie si urmeaza sa se insoare.De altfel TWIST a si spus ca dupa 2 -3 saptamani ea a aflat ca acest tip are deja o alta relatie si dupa inca o alta saptamana tipul s-a insurat. Deci situatia este f clara. Acum doar nu erea omul sa renunte la o relatie de o vreme in care s-a simtit iubit,ingrijit si in siguranta(ca altfel nu punea totul in miscare ptr a se insura) ptr o "relatie" de 2 -3 saptamani care nu ii oferea nici o sigurantie...
TWIST,iubito...nu te mai agita ...de altfel sper ca ti-a si trecut,l-ai vazut omul potrivit ptr tine pentru ca in putinul timp petrecut impreuna nu ai bagat de seama si partile rele ale lui(ori nu a avut timp sa ti le arate ocupat fiind sa iti faca impresie frumoasa,ori nu ai brut tu sa le accepti incercand sa petreci cat mai frumos timpul care il aveai cu el )..Tu ai vazut doar partea frumoasa a relatiei ....dar adevarata relatie este dupa o vreme cand incepi sa cunosti omul...Cand ii vezi clar si incerci sa accepti sau nu defectele lui .... Faptul ca inca te mai suna este poate pentru ca nu a avut timp sa iti faca cunostinta cu asternutul ce-l puteati imparti si omul tot mai incearca ...
Din experienta ,te-as sfatui sa mergi mai departe....
Am fost si eu in locul tau acum 2 ani si vre-o 3 luni ...cand pe parcursul a 3 saptamani m-am vazut cu un tip de 4 ori mergeam si ne plimbam in parc nu am reusit sa ajung in patul lui dar ...omul avea o relatie cu o tipa de 7 ani, se vedea pe ascuns cu prietena ei cea mai buna si cu inca o amanta ...iar eu ar fi trebuit sa ajuns a 4-a femeie...Singura chestie este ca aici totul s-a intors pe dos si in ziua cand am aflat toate astea am spus clar si raspicat "eu sau ele ?! azi si acum e ultima oara cand ma vezi ...tu hotarasti!" ....eh... si eu ma indragostisem rau de tot dar oricum nu aveam nimic de pierdut
Si SURPRIZA dintr-un moment de nebunie ce l-a avut in seara aia .... pe 4 aprilie am implinit 2 ani de cand suntem iimpreuna...DAR omul nu avea planuri de nunta si relatia lui ajunsese undeva la plictiseala insa ereau obisnuiti impreuna...probabil ca daca si eu il intalneam cu 3 saptamani inainte sa se insoare ...acum nu am mai fi fost impreuna..
Capul sus !! Mergi mai departe ...si in fiecare relatie ,ai rabdare o vreme sa cunosti cu adevarat omul ptr ca la inceput toate relatiile sunt frumoase,Intai cauta defectele si vezi daca poti sa le schimbi ,sa le faci mai putin durereoase ,sau daca poti trai cu ele...cand vezi reactia lui la contrele tale ,abia atunci poti lua o hotarare...
Numai bine si ...MA SCUZATI CA M-AM BAGAT SI EU IN SEAMA ! SI IERTARE DACA VI S-A PARUT CA VORBELE MELE AU FOST PE ICI PE COLO PUTIN TRANSANTE, SPER A NU FI CONSIDERATE LIPSA DE RESPECT FATA DE SUFERINDA!
Draga TWIST astept cu nerabdare un semn de la tine sa ne spui ca ai trecut cu bine "strada" si esti bine ;)


CU RESPECT DRAGELE MELE
ALEXANDRA
BABY_INIMIOARA83
Postat pe 29 Iulie 2009 23:45
De la: shakirra_shakirra, la data 2009-02-01 02:05:21BUNA,eu te sfatuiesc sa iti continui viata!Gandeste la rece si fii realista ,nu tea iubit niciodata si nu a vrut ceva serios cu tine.Daca tu ai pus suflet si il iubesti ,el sia urmarit scopul si sa simtit bine cu tine si atat,ca te invinovateste pe tine, asta este o manipularee de a lui ca sa te simti vinovata si sa continui relatia cu el dar ca amanta si atat.tRESA TE GANDESTI SI LA SUFLETUL CARE IL AI LANGA TINE BARBATUL CARE ESTE ACUM LANGA TINE!POATE ACEST BAIAT ITII VA OFERI IUBIREA SI DRAGOSTEA DUPA CARE TANJESTI.NU ALERGA DUPA CEVA CE NU A EXISTAT.TRAIESTE PREZENTUL SI UITA TRECUTUL!!MULT NOROC ITI DORESC SI MULTA INTELEPCIUNE!!!

Corect,fff corect........el te-a folosit , cand te-a cunoscut avea deja o relatie si s-a si insurat ......altfel nu putea asa repede.........deci cu tine se distra avea placeri nebanuite probabil.......cert este ca tu ai fost mingia lui........tu ai pus suflet,il iubesti suferi ...si te mai si acuza degeaba.......cel mai MARE vinovat este chiar el.........asta inseamna ca nici pe sotia lui nu o iubeste si nici pe tine........e un fustangiu si nu are rost sa-ti pierzi timpul tau pretios cu un asemenea om...........UITA-L , te-a mintit!!!!
gongonica
Postat pe 30 Iulie 2009 15:23
tu suferi,el nu. pastreaza-ti demnitatea si nu privi in urma.timpul o sa le rezolve pe toate.nu dispe
pearl_cris
Postat pe 30 Iulie 2009 15:27
Nu stiu de ce s-a ajuns tocmai aici cu raspunsurile voastre...unele din ele sunt rautacioase si nu se gandesc k pot face rau, dar in fine.....A trecut o gramada de timp de atunci si va pot spune ca l-am uitat sau mai bine zis nu ma mai gandesc la el ca inainte..."timpu le rezolva pe toate". A trecut un an de zile de cand am plecat din acel oras si l-am vazut o singura data in ianuarie cand as putea sa spun ca i-am platit cu aceeasi moneda el crezand k m-am dus acolo pt el si nu a fost asa, a ramas foarte dezamagit. Cu toate astea ma suna incontinuare sa imi aduca aminte de clipele petrecute impreuna dar viatza merge inainte si atat. A fost frumoasa perioada aceea si acum este altceva. "Ciorba reincalzita nu mai e la fel". Va doresc o zi buna si daca vreti sa ajutati pe cineva, ajutati cu un sfat, cu experienta traita de voi nu denigrand sau luan in ras persoana ca nu o ajutati cu nimic. Oricum eu a multumesc.
irinuk_irinuk
Postat pe 30 Iulie 2009 16:28
Mai, irinuk, ai cerut pareri, sugestii, ai primit. Acum doar nu credeai ca toti iti vor spune ca esti o biata victima dar ca el pe tine te iubeste , motiv pentru care va aparea pe un cal alb, pur sange, calcand totul in picioare si tinand in dinti o floare


Suna frumos dar sa fim seriosi!

Ideea e urmatoarea: oamenii ti-au spus clar s,i cred eu, sincer: nu este vorba de iubire, atata timp cat el s-a insurat cu ea. E clar ca o prefera pe EA si drept dovada alegerea lui este EA
(in continuare ea e partenera lui de viata, nu???). Cand iubesti un om, faci tot posibilul sa fii cu acel om, infruntand absolut orice !!!

Ce o fi in capsorul lui, problema lui, insa tu nu te mai lasa (sfat, nu rautate) influentata de povestioarele frumoase pe care le aminteste domnia sa la telefon. Sunt tehnici, tertipuri, pentru a te face vulnerabila. Ai auzit de "vanzatorii de iluzii?" ... Asta e EL, un vanzator de iluzii, caci daca era adevarat, era acum CU TINE !! Asta e ideea, daca te iubea atunci cu siguranta acum era cu tine, ca te lua sau nu inca de nevasta, acum era langa tine, iubindu-te pe tine, tinandu-te in brate pe tine, facand cel mai nebunesc si pasional amor cu tine, luandu-si micul dejun cu tine si sarutandu-te pe tine de "bun-venit", "bun-ramas".

Si acum vine partea cu cei trei "NU":
Ai parte de asa ceva? NU. De ce oare? Fiindca e un amor imposibil? NU. Fiindca te iubeste iar viata lui e complicata? NU.

Viata ne-o alegem noi, soarta ne-o facem noi, partenerul ni-l alegem noi.

Poate ca "soarta" sta undeva, saraca, scrisa, insa noi ALEGEM.

Sper sa ramai cu aceasta placuta amintire dar sa nu mai traiesti in trecut. Nu vei putea pasi in viitor.

Numai bine!
ana_pietraru
Postat pe 30 Iulie 2009 16:48
pentru k a avut o aventura cu ea din care urma sa iasa un copil. si era obligat sa-si asume raspunderea. insa a pierdut copilul. acuma e din nou gravida
kudika055968
Postat pe 30 Iulie 2009 17:05
el zice k nu o iubeste...ii este draga dar nu o iubeste....zice k pe mine ma iubeste astfel nu ar mai sta cu mine...sunt de 2 ani cu el ea este numai de un an...intre el si ea a fosto relatie la distanta..eu eram zilnic cu el...e genul de baiat caruia ii este frica sa iubeasca........
kudika055968
Postat pe 30 Iulie 2009 17:12
crede-ma k am suferit enorm...am tecut prin tot ce se poate...intr-o relatie...cu toate astea il iubesc...poate si pt k a fost singurul meu iubit....
kudika055968
Postat pe 30 Iulie 2009 17:14
Just_Laura, vreau sa te intreb cu ce drept te folosesti de imaginea mea fara sa iti fi cerut acordul pentru a prelua acea poza? Mi se pare oribil ceea ce ai facut si sper sa iti scoti poza MEA de la avatarul de pe acest forum.
fishuca
Postat pe 31 Iulie 2009 15:21
De la: just_laura, la data 2009-06-13 10:10:38mai iriso,uite mai cum sta treaba in mai opinion

el,o iubeste pe ea,insa apare intrusa care e bogata rau si el,armasarul,trebuie sa renuntze la iubirea vietzii lui pt ca astalalta,ii ofera caldura in caloriferele inghetzate.....booon...........o ia de nevasta insa inima este in intregime la ea,de acu amanta...........ea,amantisima,se muta,incepe o alta relatzie cu un fraierica,care bietul e pe cale sa isi amaneteze sufletul,in nestiintza de cauza.
acum intra in scena boul-profitor care vrea sa o tzina pe amanta de rezerva in caz ca plapuma asta de care iti vorbeam,va da ortu popii,ori va semna un act prin care se va obliga la o alocatzie pt el,ca deh,i-a fost barbat si a fericit-o si de doua ori pe zi,ca el,statea in erectie tot timpul ,cu gandul la amanta,iar parerile de rau ce il incercau,transformate in andrenalina,le revarsa asupra nevestei nimfomane .....aaaa,crezi ca lui nu ii placea????sigur ca ii placea,la nebunie,insa doar inima sangera,ca in rest nu avea treaba.....

acuma treaba nu e prea roz,pt ca deh,nu ar lasa-o nici pe vacutza de la care suge miere ,nu lapte,plus ca amanta il insala......
astept deznodamantul
fishuca
Postat pe 31 Iulie 2009 19:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dai o relatie de 4 ani pe un nou venit? 20 De la: DYAY 30 Iunie 2010 08:58
cum sal cuceresc??? 5 De la: cristinutzza1987 15 Aprilie 2010 09:23
dragostea ma facut sa plang prea mult 64 De la: kudika109268 23 Februarie 2010 12:44
o alta dilema in dragoste 36 De la: sirghea 7 Februarie 2010 12:27
eu capricorn(fata), el pesti(baiatul..)..pareri... 3 De la: danaeu 13 Aprilie 2010 14:35