Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre "inaltime"?

Mai esti cu persoana cu tipul cu 2 cm mai scund
bonux
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:31
raspunsul la problema ta e simplu: sa purtati amandoi tocuri (sau macar el..acu depinde daca iti plac baietii mai inalti ). chiar n-ai niste probleme serioase cu care sa-ti bati capul? iti mai dau din ale mele..
baiat_anonim
Postat pe 5 Septembrie 2009 13:08
De la: baiat_anonim, la data 2009-09-05 13:08:07raspunsul la problema ta e simplu: sa purtati amandoi tocuri (sau macar el..acu depinde daca iti plac baietii mai inalti ). chiar n-ai niste probleme serioase cu care sa-ti bati capul? iti mai dau din ale mele..


si tu de ce esti tzumparat?
mitura
Postat pe 5 Septembrie 2009 13:09
De la: capriciosa, la data 2009-09-04 12:43:12Poate ar fi bn sa incerci niste pantofi cu tocuri de 3-4 cm nu e chiar asa sesizabil.Eu am 1.50m si prietenul 1.88m diferenta e uriasa dar eu ma port si tocuri oricum pe noi nu ne mai derajeaza de mult aspectul asta.Am mai cunoscut astfel de cupluri chiar s-au casatorit.Nu trebuie sa faci din inaltime un hanidicap,mereu va fi cine kre se va uita stramb la voi dar dak pe tn nu te deranjeaza nu-i nici o problema.


O, Doamne! N-o sa-i inteleg niciodata pe barbatii astia care au o iubita cu atat mai mica. Mie mi-ar fi frica sa n-o strivesc, sa nu mai spunem ca nici sexul nu e prea grozav.

ps - Am iesit cu un tip de 2,02, aiurea rau ma durea gatul pe strada daca voiam sa-i vorbesc (am 1,70)
Kathara
Postat pe 5 Septembrie 2009 13:34
Dap, inca suntem impreuna, peste o luna facem 2 ani...poate nu e o problema atat de semnificativa, dar fiecare avem piticii nostrii care ne stau pe creier si apoi se intampla sa mai existe si persoane care sa scoata in evidenta complexele pe care le ai.

Ah, si merci pentru ideea de a purta amandoi tocuri, daca o sa se intample asta o sa ma asigur ca el o sa aiba tocurile muuuuuult mai mari decat mine:
catharsis
Postat pe 5 Septembrie 2009 17:01
Am 1,52cm recunosc ca nu pot fi manechin ,desi mi-ar fi placut,dar pentru a avea un partener bine facut(fara burta) si de 1,80 cm. nu-mi fac probleme aveti ceva impotriva?...
kudika002015
Postat pe 6 Septembrie 2009 17:48
Zic ºi io.

O doamnã care îºi pune problema la cumva arãta colo-ºa, în faþa Lumii, e corectã - dacã stãm sã judecãm în virtutea la ce a învãþat de la Mama...

Dacã vrea pentru cã sã se descurcã în viaþã , lucrurikle trebuie schimbate un pic - fie ºi pentru cã mama, familia au trãit în alte vremuri...

Dacã nu ai deja alãturi un bãrbat cãruia, pardon!, sã i se - pardon! - fîlfîie de acea diferenþã negativã lui de înãlþime, pãi aflã cã altfel nici nu þi-l poþi face în mod NATURAL, SÃNÃTOS, mai dator...

Io mi-aº dori o partenerã mai înaltã...
Pãi nici cã se poate semnaliza mai altfel cã este o uniune ºi altfel decît pe regulile lui nenea Procust.
Nenea fiind societatea, aceea uniformizatoare - despre a cãrei existenþã veþi fi aflat însã între timp...
Mircea_O
Postat pe 6 Septembrie 2009 21:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce jignesc barbatii? 77 De la: Inyo 6 Decembrie 2009 11:13
DIN CATEGORIA CUM SA II INTELEGEM PE BARBATI????? 13 De la: andra_05 23 Mai 2009 15:28
nu stiu ce trebuie sa fac acum...oare sunt eu de vina? 19 De la: greierash_is_back 31 Decembrie 2009 17:11
sa continui sau sa renunt? 5 De la: SweetDadyD 14 Aprilie 2009 14:15
ce credeti despre...? 4 De la: ninushk 3 Februarie 2009 16:11