Setari Cookie-uri

ID.uri de messenger

Buna! Sunt atat de incurcata k nici nu stiu cum sa scriu... Peste putin timp se va lua o decizie, care daca imi va fi favorabila o voi putea numi sansa vietii mele, de fapt nu... se va scrie destin as putea spune. Si asta pentru ca eu cred in asta si in sansele mele. Dar nu pot sa vorbesc aici despre asta. So... daca vreti sa ma ajutati si sa "ascultati" ce am de zis va astept pe id.ul meu de messenger. Pentru ca in fond am mare nevoie de cat mai multe id.uri de messenger. Stiu ca exista site.uri de pe care pot lua id.uri, dar eu am nevoie de oameni cu care pot vorbi, care sa ma inteleaga, sa nu fie rautaciosi, invidiosi, etc. Daca sunteti baieti si n-aveti chef de " asl, pls... iesim la o cafea?" cat si fete mai putin rautacioase va astept sa ma adaugati in lista de messenger. Id.ul meu este mira_bella0 (cu zero, cifra). Va astept si va multumesc. Mai multe nu pot spune... desi as vrea. :((
mira_bella0
Postat pe 28 Martie 2009 00:19
da' o cat de mica situatie a problemei, ai putea talmacii p-aci!

Postat pe 28 Martie 2009 00:27
De la: geo_sh, la data 2009-03-28 00:27:25da' o cat de mica situatie a problemei, ai putea talmacii p-aci!


Geo ce saritor esti mamica ..da-i add pe mess . ..
__LL__
Postat pe 28 Martie 2009 01:12
de ce sa te adaugam pe mess????
macar zi de ce anume se leaga problema ta si apoi mai vb
yumy
Postat pe 29 Martie 2009 09:41
De la: mira_bella0, la data 2009-03-28 00:19:26Buna! Sunt atat de incurcata k nici nu stiu cum sa scriu... Peste putin timp se va lua o decizie, care daca imi va fi favorabila o voi putea numi sansa vietii mele, de fapt nu... se va scrie destin as putea spune. Si asta pentru ca eu cred in asta si in sansele mele. Dar nu pot sa vorbesc aici despre asta. So... daca vreti sa ma ajutati si sa "ascultati" ce am de zis va astept pe id.ul meu de messenger. Pentru ca in fond am mare nevoie de cat mai multe id.uri de messenger. Stiu ca exista site.uri de pe care pot lua id.uri, dar eu am nevoie de oameni cu care pot vorbi, care sa ma inteleaga, sa nu fie rautaciosi, invidiosi, etc. Daca sunteti baieti si n-aveti chef de " asl, pls... iesim la o cafea?" cat si fete mai putin rautacioase va astept sa ma adaugati in lista de messenger. Id.ul meu este mira_bella0 (cu zero, cifra). Va astept si va multumesc. Mai multe nu pot spune... desi as vrea. :((
daca imi spui adevaratul motiv pentru care ai nevoie de id.urile unor persoana , iti promit ca te ajut cu citeva !!! dar , repet , motivul real , nu gogosele , !!!!!
twincle
Postat pe 29 Martie 2009 10:14
MLM???
vrei sa ne ceri bani???
vrei sa ne vinzi ceva???
kitty_krieger
Postat pe 29 Martie 2009 12:37
Pa' si de ce parerile prietenilor tai din viata reala nu "merge"? Cei care te cunosc, si cunosc intreaga schema si toate circumstantele... Alea "ce-are"?
Culmea caraghioseniei e faza cu "invidia". Cin' sa te invidieze mai fatuco? Si pentru ce? Ca nu esti Paris Hilton e clar, ca esti la anaghie, si asta e clar... Atunci pentru ce Doamne iarta-ma te-ar invidia cineva?
Vorba ceea :"Your life sucks I'd love to be you"
A! Stai! Vorba aia NU EXISTA, exista asta:"See ya, I don't wanna be ya"
Ori e exprimarea aia cocalaro/pitzipongeasca "ma invidiaza lumea" care are ca traducere: "se k k lumea de ras cand ma vede/aude"?
Si pareai normala, pe cuvant!
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 13:20
stai Dora ca s-a dat singura de gol
De la: mira_bella0, la data 2009-03-28 00:19:26 Pentru ca in fond am mare nevoie de cat mai multe id.uri de messenger.



pen'ce??? ea stie
kitty_krieger
Postat pe 29 Martie 2009 13:24
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-29 13:24:17stai Dora ca s-a dat singura de gol
De la: mira_bella0, la data 2009-03-28 00:19:26 Pentru ca in fond am mare nevoie de cat mai multe id.uri de messenger.



pen'ce??? ea stie


'Neatza, Iry!

Da' chiar ca e ciudata rau, pe cuvant!
Pai cum sa-i dam id-ul asa, de'anboulea... fara nici o explicatie sau sens?
Dor_a
Postat pe 29 Martie 2009 13:30
Crezi ca discutand virtual iti poti rezolva problemele ? Prieteni nu ai ?

Postat pe 29 Martie 2009 16:23
are....virtuali...
_oktober_
Postat pe 29 Martie 2009 17:22
Ma bucur ca v-am facut curiosi. Nu e vorba ca am o problema si am nevoie de sfaturi. Va dati seama k nu le-as fi cerut de la niste necunoscuti (si nu spun asta din rautate), ci pur si simplu pt k asa e. Cineva mi-a zis ca ma poate ajuta doar daca ii zic adevarata problema. O problema nu exista, faptul ca am nevoie de ajutor... ma refeream la cu totul altceva. Iar cand am zis ca nu pot posta aici despre ce e vorba o sa va explic si de ce. Sunt studenta la Jurnalism (in ultimul an) si la finalul lui 2008 mi s-a acordat o sansa sa lucrez in televiziune. Am participat la un concurs, poate ati auzit de el ("Fata de 10" la Pro Cinema) si m-am clasat in finala. Ce am castigat? Pai premiul a fost atunci aparitia mea pe post timp de 2 saptamani (in fiecare seara de la ora 10) sa prezint filmul (de la ora 22:00 normal). Dar pe langa mine mai sunt 11 fete, deci suntem 12 finaliste. In perioada 6-12 aprilie, pe site.ul pro cinema se va vota marea castigatoare... care daca va avea cele mai multe voturi va fi angajata la pro tv s.a. si ar prezenta filmul seara de seara. Ceea ce e (zic eu) un mare premiu. Si pt k v-am zis despre ce e vorba sa explic acum si de ce am nevoie de iduri de mess... pt k sa pot trimite (celor care vor si nu-i deranjeaza) linkul pe care se va putea vota. De ce am preferat sa nu zic de concurs aici? Pentru ca e vorba de un alt trust de presa (iar reclama nu e permisa si ma gandeam k nu se va posta comentariul). De ce ziceam eu k lumea e rautacioasa si nu intelege? Aici nu cred ca mai trebuie sa explic. S-a vazut din "anumite" comentarii ca fetele si fara sa stie prea multe pana nu improsca ele cu noroi nu se poate. Va dati seama daca mai spuneam si ca as vrea sa ma ajute cu un vot, cred k exageram, nu? Dar pentru cei care vor sa stie mai multe si nu i-am deranjat ii astept pe mess. Aici cu siguranta nu pot posta linkul. Si de ce s-o fac pentru cei care oricum nu sunt interesati? Ma scuzati inca o data pentru deranj si celorlalti... multumesc pt intelegere!
mira_bella0
Postat pe 30 Martie 2009 11:32
wtf!!!
ce-mi place cand vorbesc engleza!!

Postat pe 30 Martie 2009 11:36
De la: geo_sh, la data 2009-03-30 11:36:27wtf!!!
ce-mi place cand vorbesc engleza!!



Geo, subscriu! (pupicei de buna-dimineatza, apropo! )

Bai, n-ai mai pomenit asa ceva!

Fetitzo, hai sa vedem cum sta treaba, ca vad eu ca esti cam bulversata:
Unu! Cine era curios?
Doi! genul asta de ajutor il ceri TOT prietenilor. Si prietenilor prietenilor.
Trei! Nu-mi placi. Nu ca persoana - nu te cunosc - ci ca prezentatoare.
Nu-mi place cum scrii (da, stilul pitzipongesc), nu-mi place cum te exprimi (n-ai intorsatura de condei), de unde rezulta ca e putin probabil sa te exprimi "in viu grai" mai cu stil. Esti comuna, fara scanteie si nici capacitate de comprehensiune nu ai. Sa te vada lumea in fiecare zi de la Dumnezeu ar fi o tortura si chiar nu am dusmani in Romania...
Deci, crede-ma, e mai bine sa lasi pe alta sa castige premiul ala.
Eu iti urez succes si sa-ti gasesti chemarea adevarata, oricare ar fi ea.
Dor_a
Postat pe 30 Martie 2009 11:46
Ioiiiiiiiiiiii, Dora, ce rea esti!
Lucia1971
Postat pe 30 Martie 2009 11:51
doraaaaa,treci in bordel sa iti linistim hormonii
matracucu
Postat pe 30 Martie 2009 11:53
De la: Lucia1971, la data 2009-03-30 11:51:26Ioiiiiiiiiiiii, Dora, ce rea esti!


De ce Lucia?
Zi pe cuvantul tau ca nu gandesti la fel, sau ca nu e adevarat ce spun eu acolo?

'Neatza, apropo!
Dor_a
Postat pe 30 Martie 2009 12:06
De la: just_laura, la data 2009-03-30 11:53:15doraaaaa,treci in bordel sa iti linistim hormonii


Lauraaa!
Pana la bordel, stai sa te smotocesc un picutz aici
Asssaaa!
Dor_a
Postat pe 30 Martie 2009 12:07
o da,iti sorb fiecare vorbulitza ,pt ca sunt perfect de acord cu tine
matracucu
Postat pe 30 Martie 2009 12:09
bine ca ne-ai zis si noua intr-un final despre ce e vorba
si iti multumesc in numele celorlalti useri ca nu ai pus link aici pe site, caci suntem satui de cersit voturi (da, ti-ai fi luat injuraturi en-gros)

dar, de votat fata de 10, eu o voi vota pe cea care cred eu ca merita, nu pe cea care-mi cerseste votul mai frumos
kitty_krieger
Postat pe 30 Martie 2009 12:31
viata in sine e un ....montain rouge.....cu suisurile si coborisurile ei dar in sine e minunata ....ramine doar sa sti sa deschizi ochii ca sa poti vedea....
kikimun
Postat pe 29 Septembrie 2009 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Origini reale :) 31 De la: dandanaua_reloaded 10 Aprilie 2009 08:55
Pentru cei care au participat la olimpiade de religie 1 De la: kudika340644 9 Februarie 2011 21:00
cine ma poate "informa" 1 De la: kudika_27864 28 Ianuarie 2013 21:37
SMS 4 De la: Studentul 14 Noiembrie 2008 18:03
Cum sa facem bani pe timp de criza 3 De la: banifrumosi 31 Martie 2009 18:54