Setari Cookie-uri

Eu romanca ... el arab

Salut. Eu am fost 2 ani jumate cu un arab, si a fost foarte ok. Da ai mare grija, aparent ei pot sa nu isi arate adevaratul comportament, pentru ca traieste intr-o lume diferita de cea a lui, dar mentalitatea si anumite conceptii nu se schimba niciodata indiferent in ce tara ar traii. Majoritatea sunt gelosi (la mine slava Domnului nu a fost cazul de gelozie), dar si destul de afemeiati atunci cand nu exista sentimente adevarate. Dar in momentul in care l-ai facut sa te iubeasca cu adevarat, fi sigura ca numai pe tine te vrea si iti va fi foarte fidel. Eu iti urez multa bafta. PS: nu te lua cu nimic de religia sau nationalitatea lui. a.. si dc iti va cere vre-o data sa te convertesti la relizia lui, poti sa refuzi. Dc te iubeste cu adevarat puteti fi impreuna indiferent de religie. Va puteti casatori oricum, inclusiv in stilul lor traditional, chiar dc aveti alta religie (asta zic asa... doar informativ). Succes
Cosmina_Bortea
Postat pe 15 Septembrie 2009 00:01
Biblia si coranul au fost facute de jidani. Ambele dogme au distrus relatia dintre individ si Dumnezeu care etse real si nu crud sau gelos. Din cauza jidanilor TOTI MUSULMANII sunt circum,scrisi iar femeile sunt infibulate(mutilare partiala sau totala a organelor sexuale externe). Dinb cauza circumciziei , ei au mari complicatii de natura sexuala si de aceea par sa fie indiferenti intr-o relatie. Mentalul lor este plin de nenorocirile religiei. femeile lor nici pe departe nu au drepturi, ci dimpotriva au foarte multe drepturi dar si familia poate interveni atunci cand el sare gardul. Trebuie sa fii foaret autoritara cu el si sa nu-l lasi sa leneveasca . Am o prietena care este casatorita cu un arab si ea la 43 ani i-a daruit un bebelus super. Inainte de nasterea copilului el avea crize si facea scandaluri dupoa care plangea. Dupa nasterea copilului el este cel mai responsabil sot si tata. Sotia lui mai are o fat de 15 ani care etse geloasa cand arabul il saruta pe cel mic sau il alinta, atat de mult tine la el ca tata. In Egypt el a mai fost casatorit cu o araboaica ce i-a facut 3 copii. Atraboaicele sunt de o mizerie si prostie pana la cer. Mai mult, ele sunt intruchiparea diavolului pentru ca nu au nici o conexiune cu Divinitatea. De aceea ei renunta la aceste casatorii murdare si prefera sas ecasatoreasca cu europence si mai ales cu romance. In Egypt daca te saruti cu sotul tau pe starda ea primeste amenda si el face 6 luni puscarie. La fel si daca iti saruti copilul acesta fiind mai mare. O religie nenorocita care nu face decat dezastru intre oameni. Multi arabi sunt constiebnti de ce se intampla dar le este frica, ca pot fi omorati. Bolile de stomac sunt frecvente din cauza ca in ramadan toata ziua nu mananca si nu beau apa, iar apoi dupa ora 8 seara manaca in disperare. Ei sunt frumusei dar, daca esti autoritara poti sa-l transformi ca in acest caz pe care vi l-am relatat. Este o mare placere sa te uiti la acest om , care fiind plecat in egypt , nu a vrut sa ramana pe timpul ramadanului acolo ca alti puturosi , ci a venit in Romania pentru bebele lui. Ei nici nu se spala pe dinti si nu stiu sa faca baie desi in tarile lor au conditii extraordinare. Prietena mea l-a invatat cum sa se spele si acum este ca o rata spalatoare. Foarte frumos. Cu crizele pe care le au ei care se repeta ciclic, toate sunt din cauza traumatismelor suferite la circumcizie dar nu-si dau seama. Sa stiti ca este o mare drama. Liderii lor bisericesti sunt cei mai mari hoti si mint pe oameni. Minciuna bisericeasca este cea mai grea. Ei spun ca circumcizia ii face sa fie curati. Nu este adevarat ii distruge fizic si psihic dar nu sunt avertizati. Ei sunt invatati sa le fie frica de catei din cauza lui mohammed, care a fost muscat de un caine negru. Dar daca ii invatati ei se pot transforma in cei mai mari iubitori de animale. Totul este ca sa ii transformati din interior ca ei devin cei mai buni soti. si tati. Ei in casa se lupta pentru rolul de "sef" , "eu sunt seful". Daca stii ce sa faci cu ei vei fii adorata. Nu trebuie sa permiti nici o insulta si nici un rabat sa nu ai in comportament. TOATE NECAZURILE SUNT DE LA TRAUMATISMUL CIRCUMCIZIEI. Fitit binecuvantate.
kudika027178
Postat pe 15 Septembrie 2009 01:05
De la: joliefirst, la data 2009-08-25 13:30:20No way.... Am o prietena care a avut o relatie cu un arab. Pe scurt...traia o nemaipomenita poveste de dragoste cu acest "habibi". Pana s-au casatorit. Mai fusese in vizita la familia lui inainte de nunta dar urmatoarea, ca sotie a lui...nu a mai fost la fel. A ramas acolo (si nu ca isi dorea ea acest lucru!) a fost obligata sa renunte la job-ul de aici (avea o pozitie foarte buna intr-o firma mare) unde castiga bani frumosi facand ceea ce ii placea. Acolo...creste 2 copii, spala, face mancare. A rupt legatura cu prietenii de aici...ultimul mail l-am primit inainte de revelion.

Citeste Suad - Arsa de vie :))) Te va ajuta sa iti faci o parere[/quote

Suad este din iordania...tara in care eu traiesc acum si iti pot spune ca oamenii nu mai sunt chiar atat de inchisi la minte..nu este ca romania tara asta dar nu e nici ca in evul mediu..te poti distra, exista oameni ok cu care chiar te poti intelege.. cat despre prietena ta poate ca este fericita cu viata ei de acum..ar tb sa o intrebi
crazydea
Postat pe 15 Septembrie 2009 03:40
mai kudika027178,tin sa te anunt ca esti dusa cu pluta.nu mai spune aberatii ca tine de mari,ca induci lumea in eroare..
yasmin_yasemin
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:49
eu Natasa
el Jonny....Mnemonic
matracucu
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:51
De la: just_laura, la data 2009-09-15 13:51:02eu Natasa
el Jonny....Mnemonic


si pe Tarzan cui il lasi?
anybody
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:54
De la: anybody, la data 2009-09-15 13:54:12
De la: just_laura, la data 2009-09-15 13:51:02eu Natasa
el Jonny....Mnemonic


si pe Tarzan cui il lasi?


lu elton??? ...sa il invetze bulangereala...?????
matracucu
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:55
De la: geo_x, la data 2009-09-14 18:54:06
De la: myeyes, la data 2009-09-13 01:08:21 Casatoria cu un arab presupune sacrificii, mai mici sau mai mari. Depinde cat de om este!



io stiam ca se numesc compromisuri. de o parte si de alta!


la noi sunt compromisuri.. la ei, sacrificii.
anushkha
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:58
De la: just_laura, la data 2009-09-15 13:55:46
De la: anybody, la data 2009-09-15 13:54:12
De la: just_laura, la data 2009-09-15 13:51:02eu Natasa
el Jonny....Mnemonic


si pe Tarzan cui il lasi?


lu elton??? ...sa il invetze bulangereala...?????


atunci nu pot spune decat vai de liana lui
anybody
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:59
De la: ana18, la data 2009-09-15 13:58:16
De la: geo_x, la data 2009-09-14 18:54:06
De la: myeyes, la data 2009-09-13 01:08:21 Casatoria cu un arab presupune sacrificii, mai mici sau mai mari. Depinde cat de om este!



io stiam ca se numesc compromisuri. de o parte si de alta!


la noi sunt compromisuri.. la ei, sacrificii.


ce-i face pe ei speciali!?
geo_x
Postat pe 15 Septembrie 2009 14:01
De la: anybody, la data 2009-09-15 13:59:48
De la: just_laura, la data 2009-09-15 13:55:46
De la: anybody, la data 2009-09-15 13:54:12
De la: just_laura, la data 2009-09-15 13:51:02eu Natasa
el Jonny....Mnemonic


si pe Tarzan cui il lasi?


lu elton??? ...sa il invetze bulangereala...?????


atunci nu pot spune decat vai de liana lui


asta in cazu' lu tarzan.
in cazu' lu' elton....vai de gaozu' lui
matracucu
Postat pe 15 Septembrie 2009 14:05
De la: geo_x, la data 2009-09-15 14:01:14
De la: ana18, la data 2009-09-15 13:58:16
De la: geo_x, la data 2009-09-14 18:54:06
De la: myeyes, la data 2009-09-13 01:08:21 Casatoria cu un arab presupune sacrificii, mai mici sau mai mari. Depinde cat de om este!



io stiam ca se numesc compromisuri. de o parte si de alta!


la noi sunt compromisuri.. la ei, sacrificii.


ce-i face pe ei speciali!?


poi faptul ca poa' sa-si cafteasca nevestele in mod religios...
anushkha
Postat pe 15 Septembrie 2009 14:57
De la: kudika1993, la data 2009-09-14 18:59:09
De la: geo_x, la data 2009-09-14 18:54:06
De la: myeyes, la data 2009-09-13 01:08:21 Casatoria cu un arab presupune sacrificii, mai mici sau mai mari. Depinde cat de om este!



io stiam ca se numesc compromisuri. de o parte si de alta!
poate femeia chiar face sacrificii !


Da am facut sacrificii nu compromisuri! Pentru mine iubirea nu tine de religie, rasa, bani si alte lucruri..
Asa a vrut Dumnezeu ca el sa fie cu mine!
Sentimentul de iubire nu se explica .Pur si simplu se intampla intr-o secunda sa te indragostesti!
Toti suntem oameni, toti iubim!
myeyes
Postat pe 15 Septembrie 2009 17:56
ufff tare prost mai esti scuzele mele dar nu m-amputut abtine ,sa stii ca au si femei frumoase arabii mai rare dar palesti in fata lor ,iar cele uriate asa cum le zici tu daca ai vedea cata importanta dau in a se aranja de a fi cochete parfumate epilate asa cum treb sa fie o femeie intr un procent mult mai mare fata de romance , acum o sa zici ca fac asta ptr ca sunt urate si vor sa schimbe ceva ,ei bine nu e asa .au grija de ele ,
kudika032025
Postat pe 16 Septembrie 2009 09:40
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 11:12:59
De la: kudika032025, la data 2009-09-16 09:40:23ufff tare prost mai esti scuzele mele dar nu m-amputut abtine ,sa stii ca au si femei frumoase arabii mai rare dar palesti in fata lor ,iar cele uriate asa cum le zici tu daca ai vedea cata importanta dau in a se aranja de a fi cochete parfumate epilate asa cum treb sa fie o femeie intr un procent mult mai mare fata de romance , acum o sa zici ca fac asta ptr ca sunt urate si vor sa schimbe ceva ,ei bine nu e asa .au grija de ele ,
...eu zica tu esti cam prostuta daca ati imaginezi ca o femeie poate aprecia la justa ei valoare frumusetea altei femei mai bine decit un barbat...stiu ce spun pt ca am vazut cu ochii mei SUNT URITE CU SPUME iar cele mai de doamne ajuta sunt probabil panaramele astea de romance care se incurca cu ei ,dar care in final si ele ajung niste capre uritite care fac copii la fel de uriti precum sotii lor ...arata-mi to macar o singura araboaica frumoasa si eu te cred.


....stii ce e mai frumos ????........ca uneori le mai da si la schimb....pentru cate o camila !!!........ ...........
etta
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:17
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 11:12:59
De la: kudika032025, la data 2009-09-16 09:40:23ufff tare prost mai esti scuzele mele dar nu m-amputut abtine ,sa stii ca au si femei frumoase arabii mai rare dar palesti in fata lor ,iar cele uriate asa cum le zici tu daca ai vedea cata importanta dau in a se aranja de a fi cochete parfumate epilate asa cum treb sa fie o femeie intr un procent mult mai mare fata de romance , acum o sa zici ca fac asta ptr ca sunt urate si vor sa schimbe ceva ,ei bine nu e asa .au grija de ele ,
...eu zica tu esti cam prostuta daca ati imaginezi ca o femeie poate aprecia la justa ei valoare frumusetea altei femei mai bine decit un barbat...stiu ce spun pt ca am vazut cu ochii mei SUNT URITE CU SPUME iar cele mai de doamne ajuta sunt probabil panaramele astea de romance care se incurca cu ei ,dar care in final si ele ajung niste capre uritite care fac copii la fel de uriti precum sotii lor ...arata-mi to macar o singura araboaica frumoasa si eu te cred.





ia nu fa romancele astea panarame........zi-le "ratacite"...da nu panarame
matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:47
De la: etta, la data 2009-09-16 13:17:37
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 11:12:59
De la: kudika032025, la data 2009-09-16 09:40:23ufff tare prost mai esti scuzele mele dar nu m-amputut abtine ,sa stii ca au si femei frumoase arabii mai rare dar palesti in fata lor ,iar cele uriate asa cum le zici tu daca ai vedea cata importanta dau in a se aranja de a fi cochete parfumate epilate asa cum treb sa fie o femeie intr un procent mult mai mare fata de romance , acum o sa zici ca fac asta ptr ca sunt urate si vor sa schimbe ceva ,ei bine nu e asa .au grija de ele ,
...eu zica tu esti cam prostuta daca ati imaginezi ca o femeie poate aprecia la justa ei valoare frumusetea altei femei mai bine decit un barbat...stiu ce spun pt ca am vazut cu ochii mei SUNT URITE CU SPUME iar cele mai de doamne ajuta sunt probabil panaramele astea de romance care se incurca cu ei ,dar care in final si ele ajung niste capre uritite care fac copii la fel de uriti precum sotii lor ...arata-mi to macar o singura araboaica frumoasa si eu te cred.


....stii ce e mai frumos ????........ca uneori le mai da si la schimb....pentru cate o camila !!!........ ...........


ieeeeeee, treispe camileee!!!
DieMann
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:49
Ia uite ce disputa verbala aici !!!!!
Mai oameni buni, gusturile nu se discuta!!!
Zaraza
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:52
De la: Zaraza, la data 2009-09-16 13:52:29Ia uite ce disputa verbala aici !!!!!
Mai oameni buni, gusturile nu se discuta!!!


da de unde disputa se iubesc "in d r a c i"
anybody
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:53
De la: anybody, la data 2009-09-16 13:53:58
De la: Zaraza, la data 2009-09-16 13:52:29Ia uite ce disputa verbala aici !!!!!
Mai oameni buni, gusturile nu se discuta!!!


da de unde disputa se iubesc "in d r a c i"


Daaaa... si isi declara unul altuia iubirea cu prisosinta
Macar de-ar mai renunta la unele epitete... sa-si faca declaratii incendiare in privat
Dar deh, iubirea asta naste pasiuni si nici macar bunul simt nu-i mai sta in cale
Zaraza
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:00
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 14:19:33
De la: just_laura, la data 2009-09-16 13:47:26
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 11:12:59
De la: kudika032025, la data 2009-09-16 09:40:23ufff tare prost mai esti scuzele mele dar nu m-amputut abtine ,sa stii ca au si femei frumoase arabii mai rare dar palesti in fata lor ,iar cele uriate asa cum le zici tu daca ai vedea cata importanta dau in a se aranja de a fi cochete parfumate epilate asa cum treb sa fie o femeie intr un procent mult mai mare fata de romance , acum o sa zici ca fac asta ptr ca sunt urate si vor sa schimbe ceva ,ei bine nu e asa .au grija de ele ,
...eu zica tu esti cam prostuta daca ati imaginezi ca o femeie poate aprecia la justa ei valoare frumusetea altei femei mai bine decit un barbat...stiu ce spun pt ca am vazut cu ochii mei SUNT URITE CU SPUME iar cele mai de doamne ajuta sunt probabil panaramele astea de romance care se incurca cu ei ,dar care in final si ele ajung niste capre uritite care fac copii la fel de uriti precum sotii lor ...arata-mi to macar o singura araboaica frumoasa si eu te cred.





ia nu fa romancele astea panarame........zi-le "ratacite"...da nu panarame
...oK laura scuze ! daca s-a inteles gresit ... am tot rersperctul pt o femneie indiferent de nationalitatea ei care are tendinta de fi atrasa de libertate si independenta din toate punctele de vedere ...insa nu pot avea aceleasi considerente faþa de unele care trag a primitivism si accepta sa fie 'camila' oricarui salbatric coborit din palmier direct in mercedes ,aceste din urma nu fac decit sa devalorizeze imaginea adevarata a femeilor civilizate in special al voua romancelor...deci asa ca pina la urma acele femei le putem spune si ''ratacite'' si aburite si prostite dar mai ales t*mpite...oricum ferice de voi alea la care judecata ,inteligenta si demnitatea domina si nu saltati poala in cap la oricine va flutura cu verzisorii prin faþa...poate le dati o lectie si celorlalte mai slabe de inger sau de creier


n-avem cum sa le dam o lectzie pentru ca alea care sunt hotarate sa faca asa ceva o vor face indiferent de riscuri
anybody
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:24
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 14:19:33
De la: just_laura, la data 2009-09-16 13:47:26
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 11:12:59
De la: kudika032025, la data 2009-09-16 09:40:23ufff tare prost mai esti scuzele mele dar nu m-amputut abtine ,sa stii ca au si femei frumoase arabii mai rare dar palesti in fata lor ,iar cele uriate asa cum le zici tu daca ai vedea cata importanta dau in a se aranja de a fi cochete parfumate epilate asa cum treb sa fie o femeie intr un procent mult mai mare fata de romance , acum o sa zici ca fac asta ptr ca sunt urate si vor sa schimbe ceva ,ei bine nu e asa .au grija de ele ,
...eu zica tu esti cam prostuta daca ati imaginezi ca o femeie poate aprecia la justa ei valoare frumusetea altei femei mai bine decit un barbat...stiu ce spun pt ca am vazut cu ochii mei SUNT URITE CU SPUME iar cele mai de doamne ajuta sunt probabil panaramele astea de romance care se incurca cu ei ,dar care in final si ele ajung niste capre uritite care fac copii la fel de uriti precum sotii lor ...arata-mi to macar o singura araboaica frumoasa si eu te cred.





ia nu fa romancele astea panarame........zi-le "ratacite"...da nu panarame
...oK laura scuze ! daca s-a inteles gresit ... am tot rersperctul pt o femneie indiferent de nationalitatea ei care are tendinta de fi atrasa de libertate si independenta din toate punctele de vedere ...insa nu pot avea aceleasi considerente faþa de unele care trag a primitivism si accepta sa fie 'camila' oricarui salbatric coborit din palmier direct in mercedes ,aceste din urma nu fac decit sa devalorizeze imaginea adevarata a femeilor civilizate in special al voua romancelor...deci asa ca pina la urma acele femei le putem spune si ''ratacite'' si aburite si prostite dar mai ales t*mpite...oricum ferice de voi alea la care judecata ,inteligenta si demnitatea domina si nu saltati poala in cap la oricine va flutura cu verzisorii prin faþa...poate le dati o lectie si celorlalte mai slabe de inger sau de creier


ce e aia ...verzisori ????..........pppfffffffffff....la noi tre sa fie ....rosiiiii.......tari.....si mature ,frate......nu ne incurcam noi cuuuu.......necopti de-astia ...verzisori !!..........
etta
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:46
De la: DieMann, la data 2009-09-16 13:49:06
De la: etta, la data 2009-09-16 13:17:37
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 11:12:59
De la: kudika032025, la data 2009-09-16 09:40:23ufff tare prost mai esti scuzele mele dar nu m-amputut abtine ,sa stii ca au si femei frumoase arabii mai rare dar palesti in fata lor ,iar cele uriate asa cum le zici tu daca ai vedea cata importanta dau in a se aranja de a fi cochete parfumate epilate asa cum treb sa fie o femeie intr un procent mult mai mare fata de romance , acum o sa zici ca fac asta ptr ca sunt urate si vor sa schimbe ceva ,ei bine nu e asa .au grija de ele ,
...eu zica tu esti cam prostuta daca ati imaginezi ca o femeie poate aprecia la justa ei valoare frumusetea altei femei mai bine decit un barbat...stiu ce spun pt ca am vazut cu ochii mei SUNT URITE CU SPUME iar cele mai de doamne ajuta sunt probabil panaramele astea de romance care se incurca cu ei ,dar care in final si ele ajung niste capre uritite care fac copii la fel de uriti precum sotii lor ...arata-mi to macar o singura araboaica frumoasa si eu te cred.


....stii ce e mai frumos ????........ca uneori le mai da si la schimb....pentru cate o camila !!!........ ...........


ieeeeeee, treispe camileee!!!


aaa...nu ...deja le-ai valorizat prea mult !!...si e criza ,tata,nu merge asa !!...........
etta
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:47
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 14:19:33
De la: just_laura, la data 2009-09-16 13:47:26
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-16 11:12:59
De la: kudika032025, la data 2009-09-16 09:40:23ufff tare prost mai esti scuzele mele dar nu m-amputut abtine ,sa stii ca au si femei frumoase arabii mai rare dar palesti in fata lor ,iar cele uriate asa cum le zici tu daca ai vedea cata importanta dau in a se aranja de a fi cochete parfumate epilate asa cum treb sa fie o femeie intr un procent mult mai mare fata de romance , acum o sa zici ca fac asta ptr ca sunt urate si vor sa schimbe ceva ,ei bine nu e asa .au grija de ele ,
...eu zica tu esti cam prostuta daca ati imaginezi ca o femeie poate aprecia la justa ei valoare frumusetea altei femei mai bine decit un barbat...stiu ce spun pt ca am vazut cu ochii mei SUNT URITE CU SPUME iar cele mai de doamne ajuta sunt probabil panaramele astea de romance care se incurca cu ei ,dar care in final si ele ajung niste capre uritite care fac copii la fel de uriti precum sotii lor ...arata-mi to macar o singura araboaica frumoasa si eu te cred.





ia nu fa romancele astea panarame........zi-le "ratacite"...da nu panarame
...oK laura scuze ! daca s-a inteles gresit ... am tot rersperctul pt o femneie indiferent de nationalitatea ei care are tendinta de fi atrasa de libertate si independenta din toate punctele de vedere ...insa nu pot avea aceleasi considerente faþa de unele care trag a primitivism si accepta sa fie 'camila' oricarui salbatric coborit din palmier direct in mercedes ,aceste din urma nu fac decit sa devalorizeze imaginea adevarata a femeilor civilizate in special al voua romancelor...deci asa ca pina la urma acele femei le putem spune si ''ratacite'' si aburite si prostite dar mai ales t*mpite...oricum ferice de voi alea la care judecata ,inteligenta si demnitatea domina si nu saltati poala in cap la oricine va flutura cu verzisorii prin faþa...poate le dati o lectie si celorlalte mai slabe de inger sau de creier


vazut
citit
priceput
pupat
asteptat pupat retur
matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 14:50
Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!
myeyes
Postat pe 16 Septembrie 2009 22:46
De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


ce convenabil sa dai vina pe o natiune doar ca tie ti-a placut sa te sacrifici!!
geo_x
Postat pe 16 Septembrie 2009 22:57
De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


mai bine taran liber....decat DOAMNA...in harem !!!.......
etta
Postat pe 16 Septembrie 2009 23:42
De la: Diannnnnnna, la data 2009-09-13 12:46:46
De la: Diannnnnnna, la data 2009-09-13 12:45:10
De la: lily_87, la data 2009-09-13 11:03:48 Buna! am tot citit tot felul de pareri, unele sunt adevarate, altele nu. Am si eu o relatie cu un arab de un an de zile. Ce-i drept i-a luat jumatate de an sa ma convinga sa ies cu el, si asta datorita prejudecatilor mele in legatura cu arabii si a celor auzite de la cei din jur. Ei! pana la urma am acceptat sa ies la o intalnire cu el si uite ca a trecut un an. Intr-adevar sunt foarte gelosi dar, problema cu posesivitatea se rezolva daca te impui prin putina autoritate. Daca te iubeste cu adevarat nu te va insela niciodata, si mai presus de toate trebuie sa aveti incredere unul in celalat. Personal, nu-mi place nimic din cultura araba, in afara de muzica lor. Nu poti sa schimb un arab la 360 de grade sub nici o forma, dar sa-l faci sa inteleaga ca-l vrei putin mai altfel se poate. Oricum nu te gandi la o relatie de lunga durata cu el, cum ar fi o casatorie. Fii cu capul e umeri, eu as face acest pas numai in momentul in care ar lua cetatenie romana si s-ar muta aici. Sfatul meu traieste povestea ta de dragoste la maxim, nu mai citi toate mesajele astea ca iti faci mai mult rau decat bine. Traiste momentul si lasa viitorul, peste ani iti vei aduce aminte cu placere de el.


TE PUP SI IUBITI-VA!


Alta proasta visatoare. De aia e plina Romania de femei batute!



Ia desparte-te tu de arabul tau impunatoare cum esti sa vezi ce bucati iti iei de iti iese romanitismul si autoritatea din cap




multe fete au pus capat relatiei cu un arab...si nu au fost nici macar atinse...ce sa mai zic taiate bucati....sunt oameni ciudati si cu foarte multe defecte dar...incetati sa va mai uitati la "crengile uscate"....de aia peste hotare...orice roman e tigan.....
multa sanatate
little_white_dove
Postat pe 17 Septembrie 2009 01:19
Daca arabul ala le folosea doar pentru sex, e normal ca a rasuflat usurat cand a scapat de ele.

De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


Asa-i, la urma urmei ce civilizatie au musulmanii .. mama, mama! Da-i cu biciuitu', da-i cu lapidatul !
Kathara
Postat pe 17 Septembrie 2009 08:41
De la: Kathara, la data 2009-09-17 08:41:43Daca arabul ala le folosea doar pentru sex, e normal ca a rasuflat usurat cand a scapat de ele.

De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


Asa-i, la urma urmei ce civilizatie au musulmanii .. mama, mama! Da-i cu biciuitu', da-i cu lapidatul !


stai linistita ca tu esti mai taranca ca ei!
myeyes
Postat pe 17 Septembrie 2009 12:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai inteleg... 4 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:40
....hellp me 6 De la: catalina69 1 Noiembrie 2009 21:32
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33
Sa il cred? 7 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:54
eu sunt capricorn si el e taur 5 De la: Cassey_ 24 Mai 2009 21:46