Setari Cookie-uri

Eu romanca ... el arab

De la: etta, la data 2009-09-16 23:42:44
De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


mai bine taran liber....decat DOAMNA...in harem !!!.......


sincer ma asteptam la mai mult din partea ta, am auzit ca esti o tipa extraordinara sau cel putin erai
myeyes
Postat pe 17 Septembrie 2009 12:05
De la: geo_x, la data 2009-09-16 22:57:55
De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


ce convenabil sa dai vina pe o natiune doar ca tie ti-a placut sa te sacrifici!!


decat cu un taran ca tine si cu mintea ingusta ( cu glume d'alea expirate) prefer sa ma sacrific sau mai bine singura!
myeyes
Postat pe 17 Septembrie 2009 12:07
De la: myeyes, la data 2009-09-17 12:03:55
De la: Kathara, la data 2009-09-17 08:41:43Daca arabul ala le folosea doar pentru sex, e normal ca a rasuflat usurat cand a scapat de ele.

De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


Asa-i, la urma urmei ce civilizatie au musulmanii .. mama, mama! Da-i cu biciuitu', da-i cu lapidatul !


stai linistita ca tu esti mai taranca ca ei!


Gresit, musulmanii nu vor fi niciodata tarani, le lipseste bunul simt.

Eu sunt mandra de originile mele ,,de la tara", nu le-as schimba pentru nimic in lume.
Kathara
Postat pe 17 Septembrie 2009 12:15
exact la asta ma gandeam si eu,la ce spunea kathara.
domnitza draga,cea care numind oamenii pe aici "tzarani",ai cumva impresia ca asa ii jignesti?
nicidecum.
as fi mandra sa pot sa am acea curatzire a sufletului unui tzaran,acel bun simtz ...si toate acele calitatzi care il fac demn sa poarte numele de tzaran.
matracucu
Postat pe 17 Septembrie 2009 12:30
De la: just_laura, la data 2009-09-17 12:30:07exact la asta ma gandeam si eu,la ce spunea kathara.
domnitza draga,cea care numind oamenii pe aici "tzarani",ai cumva impresia ca asa ii jignesti?
nicidecum.
as fi mandra sa pot sa am acea curatzire a sufletului unui tzaran,acel bun simtz ...si toate acele calitatzi care il fac demn sa poarte numele de tzaran.


eu ma gandeam la alte aspecte, nu asa profund ca voi
myeyes
Postat pe 17 Septembrie 2009 13:27
De la: myeyes, la data 2009-09-17 12:07:58
De la: geo_x, la data 2009-09-16 22:57:55
De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


ce convenabil sa dai vina pe o natiune doar ca tie ti-a placut sa te sacrifici!!


decat cu un taran ca tine si cu mintea ingusta ( cu glume d'alea expirate) prefer sa ma sacrific sau mai bine singura!



tu asa stii sa porti o converatie!!??
decat o sclava ca tine prefer sa fac fericita o femeie oferindu-i libertatea sa ma iubeasca si la randu-mi s-o iubesc pentru ceea ce este.
geo_x
Postat pe 17 Septembrie 2009 13:35
De la: myeyes, la data 2009-09-17 13:27:35
De la: just_laura, la data 2009-09-17 12:30:07exact la asta ma gandeam si eu,la ce spunea kathara.
domnitza draga,cea care numind oamenii pe aici "tzarani",ai cumva impresia ca asa ii jignesti?
nicidecum.
as fi mandra sa pot sa am acea curatzire a sufletului unui tzaran,acel bun simtz ...si toate acele calitatzi care il fac demn sa poarte numele de tzaran.


eu ma gandeam la alte aspecte, nu asa profund ca voi


cum ar fi..?????
matracucu
Postat pe 17 Septembrie 2009 14:35
"Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani" de fapt cred ca mai bine s ar numi redusi mintal,cazuti in cap,avortoni,etc.sau simplu,prosti!! ce va f...e grija de arabii astia!!! gelozia e mare fratilor!macar ei au iesit din deset,au reusit sa faca ceva CIVILIZAT,nu ca altii,inclusiv noi.asa ca OFICATI VA FRATILOR IN CONTINUARE CA V ATI PUPA IN C..R SA AJUNGETI IN DUBAI,SAU ALT ORAS.
yasmin_yasemin
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:03
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 15:03:52"Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani" de fapt cred ca mai bine s ar numi redusi mintal,cazuti in cap,avortoni,etc.sau simplu,prosti!! ce va f...e grija de arabii astia!!! gelozia e mare fratilor!macar ei au iesit din deset,au reusit sa faca ceva CIVILIZAT,nu ca altii,inclusiv noi.asa ca OFICATI VA FRATILOR IN CONTINUARE CA V ATI PUPA IN C..R SA AJUNGETI IN DUBAI,SAU ALT ORAS.


I-auzi, ce orase civilizate au ei? Vreo Roma prin desert de care ni am aflat inca? hm?
Kathara
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:16
De la: Kathara, la data 2009-09-17 15:16:14
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 15:03:52"Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani" de fapt cred ca mai bine s ar numi redusi mintal,cazuti in cap,avortoni,etc.sau simplu,prosti!! ce va f...e grija de arabii astia!!! gelozia e mare fratilor!macar ei au iesit din deset,au reusit sa faca ceva CIVILIZAT,nu ca altii,inclusiv noi.asa ca OFICATI VA FRATILOR IN CONTINUARE CA V ATI PUPA IN C..R SA AJUNGETI IN DUBAI,SAU ALT ORAS.


I-auzi, ce orase civilizate au ei? Vreo Roma prin desert de care ni am aflat inca? hm?


sodoma si gomora ,poate cu astea ies ei in fatza......
matracucu
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:19
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 15:03:52 ATI PUPA IN C..R SA AJUNGETI IN DUBAI,SAU ALT ORAS.


Iarasi vorbeste vocea experientei?
anushkha
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:13
roma nici nu se compara cu dubaiul e cel mai tare!asa ca spuneti ce vreti,crapati de invidie! si da,musulmanii au bun simt,asta il invata in familie,nu ca altii sau ca romanii.voi n ati invatat nimik.si nici copiii vostri nu vor invata nimic..ca asta vede de la voi.
yasmin_yasemin
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:19
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:19:14roma nici nu se compara cu dubaiul e cel mai tare!asa ca spuneti ce vreti,crapati de invidie! si da,musulmanii au bun simt,asta il invata in familie,nu ca altii sau ca romanii.voi n ati invatat nimik.si nici copiii vostri nu vor invata nimic..ca asta vede de la voi.
draguta..........ROMA are mai multa istorie decit poate sa perceapa capsorul tau ..........pe cind Dubayul ce are? cladiri inalte ,peisaje si imbrobodite pe strada! crapam de invidie ca ce? ca sintem LIBERE ? cu privire la bunul simt sa fim seriosi ca au bun simt tot asa ca tine.................despre copiii nostrii te sfatuiesc sa te abtii:se nasc liberi si cresc cu frica lui DUMNEZEU! nu se ghideaza de pe o carte care instiga la ura si violenta!
FRANNNCE
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:34
zau?cresc liber?dar faptul ca are parinti ca voi,asta arata multe.si sti ceva,ma doare fix undeva de roma ca are istorie,eu am vizitat o si nu mi place!imi place ce e nou,unde era desert acuma sunt cladiri inalte,etc.roma sau parisul sunt trecute de mult..niste orase vechi..mare chestie..depinde de gusturi..si mie nu mi plac orasele vechi.crapati de invidie ca barbatii musulmani nu sunt cum ati vrea voi sa fie! iar tu un barbat ca multi altii ,ramai la look ul tau de femeie ca vad ca esti prezent in cearta..hai sa nu mi zici ,esti gay?
yasmin_yasemin
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:52
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:52:05zau?cresc liber?dar faptul ca are parinti ca voi,asta arata multe.si sti ceva,ma doare fix undeva de roma ca are istorie,eu am vizitat o si nu mi place!imi place ce e nou,unde era desert acuma sunt cladiri inalte,etc.roma sau parisul sunt trecute de mult..niste orase vechi..mare chestie..depinde de gusturi..si mie nu mi plac orasele vechi.crapati de invidie ca barbatii musulmani nu sunt cum ati vrea voi sa fie! iar tu un barbat ca multi altii ,ramai la look ul tau de femeie ca vad ca esti prezent in cearta..hai sa nu mi zici ,esti gay?



ce excitanta esti cand vorbesti urat!!!! mmmmmmm!
geo_x
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:53
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:52:05zau?cresc liber?dar faptul ca are parinti ca voi,asta arata multe.si sti ceva,ma doare fix undeva de roma ca are istorie,eu am vizitat o si nu mi place!imi place ce e nou,unde era desert acuma sunt cladiri inalte,etc.roma sau parisul sunt trecute de mult..niste orase vechi..mare chestie..depinde de gusturi..si mie nu mi plac orasele vechi.crapati de invidie ca barbatii musulmani nu sunt cum ati vrea voi sa fie! iar tu un barbat ca multi altii ,ramai la look ul tau de femeie ca vad ca esti prezent in cearta..hai sa nu mi zici ,esti gay?


La orase noi avem NY, de departe peste Dubai.
Kathara
Postat pe 17 Septembrie 2009 17:23
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:52:05 dar faptul ca are parinti ca voi,


are parinti mah copkii astia...

De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:52:05 asta arata multe.si sti ceva,ma doare fix undeva de roma ca are istorie


Trebuie sa recunosc ca aceasta fraza, din partea ta, vine ca un soc pentru mine.

De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:52:05 ,eu am vizitat o si nu mi place!


Cat de neasteptat!

De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:52:05 depinde de gusturi..


Aici are dreptate fata...

De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:52:05 si mie nu mi plac orasele vechi.crapati de invidie ca barbatii musulmani nu sunt cum ati vrea voi sa fie!


Nu cred ca ai inteles. Noi nu vrem sa fie.
anushkha
Postat pe 17 Septembrie 2009 17:25
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-17 11:33:55nu stiu ce sa zic dar cred ca o astfel de relatie nu poate fii decit o mare pierdere ptr feminitate ,nu vreau sa jignesc dar este ca si cum ai arunca la caine fripura iar tu maninci oasele ,ma gindesc ca daca barbatii romani nu mai sunt 'demni' pt unele dintre voi totusi mai exista prin alte colturi ale lumii si alti barbati 'adevarati' precum;Scandinavici,britanici,germani,francezi...etc,care sa se poata bucura de iubirea voastra si cred eu ca meritati si altceva mai bun decit pe cineva care sa va oblige si sa va impuna un stil de viata si o tinuta care cam contravin libertatilor si egalitatilor dintre sexe ...pina la urma le inteleg si pe femeile musulmane ORIGINARE care aud prin mass-media de peste tot ca se lupta in fel si chip pt cistigarea drepturilor si egalitatilor de care au fost private de la inceputuri ,astfel de 'zvigneli' pt libertate care de fiecare datat sunt stopate prin violenta si pedepse extreme ..oricum noi nu prea avem ce face decit sa le uram succes! in lupta lor.... iar voua celor care ati ales sa fiti impreuna cu un arab desii ma indoiesc eu totusi sper si va doresc SA FITI IUBITE!


da, dragule, da zi si mie, ce telenovela scandinava, britanica, germana sau frantuzeasca ai vazut tu vreodata prin programul tv de pe postul acasa? none. pentru ca barbatii lor n-au rating numai arabetii. pentru ca pe tarancile romance nu le incalzeste un barbat citit si educat. sa fie cu pumnu pe ele, asta cauta
sycorax
Postat pe 17 Septembrie 2009 18:49
De la: little_white_dove, la data 2009-09-17 01:19:37
De la: Diannnnnnna, la data 2009-09-13 12:46:46
De la: Diannnnnnna, la data 2009-09-13 12:45:10
De la: lily_87, la data 2009-09-13 11:03:48 Buna! am tot citit tot felul de pareri, unele sunt adevarate, altele nu. Am si eu o relatie cu un arab de un an de zile. Ce-i drept i-a luat jumatate de an sa ma convinga sa ies cu el, si asta datorita prejudecatilor mele in legatura cu arabii si a celor auzite de la cei din jur. Ei! pana la urma am acceptat sa ies la o intalnire cu el si uite ca a trecut un an. Intr-adevar sunt foarte gelosi dar, problema cu posesivitatea se rezolva daca te impui prin putina autoritate. Daca te iubeste cu adevarat nu te va insela niciodata, si mai presus de toate trebuie sa aveti incredere unul in celalat. Personal, nu-mi place nimic din cultura araba, in afara de muzica lor. Nu poti sa schimb un arab la 360 de grade sub nici o forma, dar sa-l faci sa inteleaga ca-l vrei putin mai altfel se poate. Oricum nu te gandi la o relatie de lunga durata cu el, cum ar fi o casatorie. Fii cu capul e umeri, eu as face acest pas numai in momentul in care ar lua cetatenie romana si s-ar muta aici. Sfatul meu traieste povestea ta de dragoste la maxim, nu mai citi toate mesajele astea ca iti faci mai mult rau decat bine. Traiste momentul si lasa viitorul, peste ani iti vei aduce aminte cu placere de el.


TE PUP SI IUBITI-VA!


Alta proasta visatoare. De aia e plina Romania de femei batute!



Ia desparte-te tu de arabul tau impunatoare cum esti sa vezi ce bucati iti iei de iti iese romanitismul si autoritatea din cap




multe fete au pus capat relatiei cu un arab...si nu au fost nici macar atinse...ce sa mai zic taiate bucati....sunt oameni ciudati si cu foarte multe defecte dar...incetati sa va mai uitati la "crengile uscate"....de aia peste hotare...orice roman e tigan.....
multa sanatate


lamureste'ma si pe mine...orie roman e tigan? daca da....imi pregatesc discursul
sycorax
Postat pe 17 Septembrie 2009 18:55
De la: sycorax, la data 2009-09-17 18:49:46
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-17 11:33:55nu stiu ce sa zic dar cred ca o astfel de relatie nu poate fii decit o mare pierdere ptr feminitate ,nu vreau sa jignesc dar este ca si cum ai arunca la caine fripura iar tu maninci oasele ,ma gindesc ca daca barbatii romani nu mai sunt 'demni' pt unele dintre voi totusi mai exista prin alte colturi ale lumii si alti barbati 'adevarati' precum;Scandinavici,britanici,germani,francezi...etc,care sa se poata bucura de iubirea voastra si cred eu ca meritati si altceva mai bun decit pe cineva care sa va oblige si sa va impuna un stil de viata si o tinuta care cam contravin libertatilor si egalitatilor dintre sexe ...pina la urma le inteleg si pe femeile musulmane ORIGINARE care aud prin mass-media de peste tot ca se lupta in fel si chip pt cistigarea drepturilor si egalitatilor de care au fost private de la inceputuri ,astfel de 'zvigneli' pt libertate care de fiecare datat sunt stopate prin violenta si pedepse extreme ..oricum noi nu prea avem ce face decit sa le uram succes! in lupta lor.... iar voua celor care ati ales sa fiti impreuna cu un arab desii ma indoiesc eu totusi sper si va doresc SA FITI IUBITE!


da, dragule, da zi si mie, ce telenovela scandinava, britanica, germana sau frantuzeasca ai vazut tu vreodata prin programul tv de pe postul acasa? none. pentru ca barbatii lor n-au rating numai arabetii. pentru ca pe tarancile romance nu le incalzeste un barbat citit si educat. sa fie cu pumnu pe ele, asta cauta


auzi draga da tu crezi ca toti arabii vand shaorma?? nu ai auzit de medici, avocati, farmacisti, arhitecti??
myeyes
Postat pe 17 Septembrie 2009 22:39
De la: sycorax, la data 2009-09-17 18:55:06
De la: little_white_dove, la data 2009-09-17 01:19:37
De la: Diannnnnnna, la data 2009-09-13 12:46:46
De la: Diannnnnnna, la data 2009-09-13 12:45:10
De la: lily_87, la data 2009-09-13 11:03:48 Buna! am tot citit tot felul de pareri, unele sunt adevarate, altele nu. Am si eu o relatie cu un arab de un an de zile. Ce-i drept i-a luat jumatate de an sa ma convinga sa ies cu el, si asta datorita prejudecatilor mele in legatura cu arabii si a celor auzite de la cei din jur. Ei! pana la urma am acceptat sa ies la o intalnire cu el si uite ca a trecut un an. Intr-adevar sunt foarte gelosi dar, problema cu posesivitatea se rezolva daca te impui prin putina autoritate. Daca te iubeste cu adevarat nu te va insela niciodata, si mai presus de toate trebuie sa aveti incredere unul in celalat. Personal, nu-mi place nimic din cultura araba, in afara de muzica lor. Nu poti sa schimb un arab la 360 de grade sub nici o forma, dar sa-l faci sa inteleaga ca-l vrei putin mai altfel se poate. Oricum nu te gandi la o relatie de lunga durata cu el, cum ar fi o casatorie. Fii cu capul e umeri, eu as face acest pas numai in momentul in care ar lua cetatenie romana si s-ar muta aici. Sfatul meu traieste povestea ta de dragoste la maxim, nu mai citi toate mesajele astea ca iti faci mai mult rau decat bine. Traiste momentul si lasa viitorul, peste ani iti vei aduce aminte cu placere de el.


TE PUP SI IUBITI-VA!


Alta proasta visatoare. De aia e plina Romania de femei batute!



Ia desparte-te tu de arabul tau impunatoare cum esti sa vezi ce bucati iti iei de iti iese romanitismul si autoritatea din cap




multe fete au pus capat relatiei cu un arab...si nu au fost nici macar atinse...ce sa mai zic taiate bucati....sunt oameni ciudati si cu foarte multe defecte dar...incetati sa va mai uitati la "crengile uscate"....de aia peste hotare...orice roman e tigan.....
multa sanatate


lamureste'ma si pe mine...orie roman e tigan? daca da....imi pregatesc discursul



ma refer... din cauza unor tigani care au furat si multe altele care le-au facut peste hotare....toti romanii sunt priviti cu scarba...
little_white_dove
Postat pe 18 Septembrie 2009 01:25
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:19:14roma nici nu se compara cu dubaiul e cel mai tare!asa ca spuneti ce vreti,crapati de invidie! si da,musulmanii au bun simt,asta il invata in familie,nu ca altii sau ca romanii.voi n ati invatat nimik.si nici copiii vostri nu vor invata nimic..ca asta vede de la voi.


eu nu vad unde este bunul simt in familiile arabe...le pun copiilor coranul in brate si le spune: "uite dragul mamei...ai voie la 3-4 sotii, poti sa le legi la gura si sa le inchizi in casa...a si inca ceva...cand te faci mare bombardeaza spitalele tarilor vecine ca sa ai sange de arab!!!"
asta se invata in familiile arabe
bun simt???? unde e bunul simt cand copilul il prinde pe taticu' in pat cu alta???? a!!! scuze ....aia e educativ pentru ei...
little_white_dove
Postat pe 18 Septembrie 2009 01:32
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:52:05zau?cresc liber?dar faptul ca are parinti ca voi,asta arata multe.si sti ceva,ma doare fix undeva de roma ca are istorie,eu am vizitat o si nu mi place!imi place ce e nou,unde era desert acuma sunt cladiri inalte,etc.roma sau parisul sunt trecute de mult..niste orase vechi..mare chestie..depinde de gusturi..si mie nu mi plac orasele vechi.crapati de invidie ca barbatii musulmani nu sunt cum ati vrea voi sa fie! iar tu un barbat ca multi altii ,ramai la look ul tau de femeie ca vad ca esti prezent in cearta..hai sa nu mi zici ,esti gay?


barbatii musulmani nu sunt pur si simplu afemeiati....ei calca in picioare orice porunca de la Dumnezeu, habar nu au ce e ala respect pentru o femeie!!! macar pentru sotia lui daca nu pentru o femeie in general!!!! nu stiu sa se spele!!! ca toti arabii din Bucuresti si nu numai duhnesc a transpiratie si shaorma!!!!!
lasa-ne yasmin....numai din vorbele tale ne dam seama si cat de cultivati sunt arabii....
nu e vorba doar de parerea unor romani....tot globul va judeca
little_white_dove
Postat pe 18 Septembrie 2009 01:40
De la: little_white_dove, la data 2009-09-18 01:32:00
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:19:14roma nici nu se compara cu dubaiul e cel mai tare!asa ca spuneti ce vreti,crapati de invidie! si da,musulmanii au bun simt,asta il invata in familie,nu ca altii sau ca romanii.voi n ati invatat nimik.si nici copiii vostri nu vor invata nimic..ca asta vede de la voi.


eu nu vad unde este bunul simt in familiile arabe...le pun copiilor coranul in brate si le spune: "uite dragul mamei...ai voie la 3-4 sotii, poti sa le legi la gura si sa le inchizi in casa...a si inca ceva...cand te faci mare bombardeaza spitalele tarilor vecine ca sa ai sange de arab!!!"
asta se invata in familiile arabe
bun simt???? unde e bunul simt cand copilul il prinde pe taticu' in pat cu alta???? a!!! scuze ....aia e educativ pentru ei...


Mai rau... nici macar n-au fost in stare sa infranga o natiune mica (Israel) cu toata coalitia lor pan-araba... si dupa ce si-au luat-o peste bot de 2 ori, au dat dovada de maxima lasitate si au inceput sa formeze si sa sprijine grupuri paramilitare care sa atace civili...
Iar fatucele astea plecate de la noi de la Bolintinul din Vale si ajunse la Dubai sau aiurea, nu-si dau seama ca desi petrolul le poate cumpara arabilor ceva bunastare, totusi n-o sa cumpere niciodata increderea sau respectul lumii civilizate. Respectul se castiga, nu se cumpara, iar aici au cale lunga de parcurs.
anushkha
Postat pe 18 Septembrie 2009 13:47
De la: myeyes, la data 2009-09-17 12:03:55
De la: Kathara, la data 2009-09-17 08:41:43Daca arabul ala le folosea doar pentru sex, e normal ca a rasuflat usurat cand a scapat de ele.

De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


Asa-i, la urma urmei ce civilizatie au musulmanii .. mama, mama! Da-i cu biciuitu', da-i cu lapidatul !


stai linistita ca tu esti mai taranca ca ei!


cacofonie.

n'ai avut inspiratie de la allah de data asta.

scuip pe coranul vostru
sycorax
Postat pe 18 Septembrie 2009 16:31
De la: myeyes, la data 2009-09-17 12:03:55
De la: Kathara, la data 2009-09-17 08:41:43Daca arabul ala le folosea doar pentru sex, e normal ca a rasuflat usurat cand a scapat de ele.

De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


Asa-i, la urma urmei ce civilizatie au musulmanii .. mama, mama! Da-i cu biciuitu', da-i cu lapidatul !


stai linistita ca tu esti mai taranca ca ei!


cacofonie.

n'ai avut inspiratie de la allah de data asta.

scuip pe coranul vostru
sycorax
Postat pe 18 Septembrie 2009 16:31
De la: sycorax, la data 2009-09-18 16:31:55
De la: myeyes, la data 2009-09-17 12:03:55
De la: Kathara, la data 2009-09-17 08:41:43Daca arabul ala le folosea doar pentru sex, e normal ca a rasuflat usurat cand a scapat de ele.

De la: myeyes, la data 2009-09-16 22:46:07Cata prostie......d'aia a ajuns Romania in halul asta.......niste tarani!!


Asa-i, la urma urmei ce civilizatie au musulmanii .. mama, mama! Da-i cu biciuitu', da-i cu lapidatul !


stai linistita ca tu esti mai taranca ca ei!


cacofonie.

n'ai avut inspiratie de la allah de data asta.

scuip pe coranul vostru


vezi ca incep sa plang..........valea ca ti-au inceput desenele animate!
myeyes
Postat pe 18 Septembrie 2009 16:35
Scuipat? Nici nu merita efortul!
Kathara
Postat pe 18 Septembrie 2009 16:37
De la: anushkha, la data 2009-09-18 13:47:42
De la: little_white_dove, la data 2009-09-18 01:32:00
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:19:14roma nici nu se compara cu dubaiul e cel mai tare!asa ca spuneti ce vreti,crapati de invidie! si da,musulmanii au bun simt,asta il invata in familie,nu ca altii sau ca romanii.voi n ati invatat nimik.si nici copiii vostri nu vor invata nimic..ca asta vede de la voi.


eu nu vad unde este bunul simt in familiile arabe...le pun copiilor coranul in brate si le spune: "uite dragul mamei...ai voie la 3-4 sotii, poti sa le legi la gura si sa le inchizi in casa...a si inca ceva...cand te faci mare bombardeaza spitalele tarilor vecine ca sa ai sange de arab!!!"
asta se invata in familiile arabe
bun simt???? unde e bunul simt cand copilul il prinde pe taticu' in pat cu alta???? a!!! scuze ....aia e educativ pentru ei...


Mai rau... nici macar n-au fost in stare sa infranga o natiune mica (Israel) cu toata coalitia lor pan-araba... si dupa ce si-au luat-o peste bot de 2 ori, au dat dovada de maxima lasitate si au inceput sa formeze si sa sprijine grupuri paramilitare care sa atace civili...
Iar fatucele astea plecate de la noi de la Bolintinul din Vale si ajunse la Dubai sau aiurea, nu-si dau seama ca desi petrolul le poate cumpara arabilor ceva bunastare, totusi n-o sa cumpere niciodata increderea sau respectul lumii civilizate. Respectul se castiga, nu se cumpara, iar aici au cale lunga de parcurs.


poate draguta asta a noastra are sange de tiganca,atfel nu vad potrivirea intre ei 2. 2 natii de cotropitori, lasi, afemeiati...niste oameni execrabili. au preluat obiceiu jidanesc de au ajuns sa-si vanda si ultima farama de respect de sine si fata de ceilalti...de presupusul respect...

jeguri de oameni
sycorax
Postat pe 18 Septembrie 2009 16:37
De la: sycorax, la data 2009-09-18 16:37:55
De la: anushkha, la data 2009-09-18 13:47:42
De la: little_white_dove, la data 2009-09-18 01:32:00
De la: yasmin_yasemin, la data 2009-09-17 16:19:14roma nici nu se compara cu dubaiul e cel mai tare!asa ca spuneti ce vreti,crapati de invidie! si da,musulmanii au bun simt,asta il invata in familie,nu ca altii sau ca romanii.voi n ati invatat nimik.si nici copiii vostri nu vor invata nimic..ca asta vede de la voi.


eu nu vad unde este bunul simt in familiile arabe...le pun copiilor coranul in brate si le spune: "uite dragul mamei...ai voie la 3-4 sotii, poti sa le legi la gura si sa le inchizi in casa...a si inca ceva...cand te faci mare bombardeaza spitalele tarilor vecine ca sa ai sange de arab!!!"
asta se invata in familiile arabe
bun simt???? unde e bunul simt cand copilul il prinde pe taticu' in pat cu alta???? a!!! scuze ....aia e educativ pentru ei...


Mai rau... nici macar n-au fost in stare sa infranga o natiune mica (Israel) cu toata coalitia lor pan-araba... si dupa ce si-au luat-o peste bot de 2 ori, au dat dovada de maxima lasitate si au inceput sa formeze si sa sprijine grupuri paramilitare care sa atace civili...
Iar fatucele astea plecate de la noi de la Bolintinul din Vale si ajunse la Dubai sau aiurea, nu-si dau seama ca desi petrolul le poate cumpara arabilor ceva bunastare, totusi n-o sa cumpere niciodata increderea sau respectul lumii civilizate. Respectul se castiga, nu se cumpara, iar aici au cale lunga de parcurs.


poate draguta asta a noastra are sange de tiganca,atfel nu vad potrivirea intre ei 2. 2 natii de cotropitori, lasi, afemeiati...niste oameni execrabili. au preluat obiceiu jidanesc de au ajuns sa-si vanda si ultima farama de respect de sine si fata de ceilalti...de presupusul respect...

jeguri de oameni


vezi ca s-a pierdut Sandi Bell prin padure
myeyes
Postat pe 18 Septembrie 2009 16:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare diferenta de varsta e o problema ? 235 De la: alinabubi 16 Octombrie 2010 23:48
mam indragostit de priietenul sotului meu 5 De la: ioana-3 7 Februarie 2016 05:07
vreau niste sfaturi! avem o problema cu gradul de rudenie! 26 De la: roz5blue6lila7 30 Iunie 2010 10:49
dragostea nu are varsta 5 De la: Barbie30_ 25 Septembrie 2011 09:16
ce parere aveti? 3 De la: tematoare 3 Septembrie 2010 14:49