Pentru cei pasionati de shopping-ul online

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Pentru cei pasionati de shopping-ul online: (5 din 1 vot)

crystynna69 Avatarul lui crystynna69

9 mesaje

La Redoute a inceput o traditie in organizarea surprizelor pentru clientii sai, cu un accent pe eleganta si noutate
reduceri de pana la 80% si

CADOURI LA FIECARE COMANDA

La Redoute face astfel Magazinul online si prin Catalog metoda cea mai indragita de shopping.

www.laredoute.ro
Raporteaza abuz de limbaj
La Redoute
Dark Avatarul lui Dark

49 mesaje
Oras: botosani

HAINE SI INCALTAMINTE FEMEI LA PRETURI REZONABILE. ACCESATI: ro.netlog.com/Onyx_99 PRODUSE NOI !
kudika_22482 Avatarul lui kudika_22482

1 mesaj

Legat de moda, haine feminine si cam tot ce tine de vestimentatie, eu recomand o privire si la pagina de haine tari www.effingo.ro/produse/articole-femei, dar si in sectiunea Outlet, ca tot era in voga subiectul Black Friday si dupa! :-)
Fosta membra Kudika.ro
Furniza toate tipurile de Sexy Dress & Lenjerie & haine

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem producător de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de fin lenjerie sexy de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru bărbați , chiloți de damă , teddies , seturi de jartieră și corseters , PVC de brevete și piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea de lucrători cu experiență , introducerea de facilități de cusut de top si folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea de toți clienții noștri . Producția noastră anuală este de peste 1.500.000 de piese .
FAQ
1.We accepta paypal și picătură de transport maritim de 100% în condiții de siguranță ușă în ușă fără probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc în termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis în 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmărire număr .

6.Sample pentru testare accepta , Când u testa calitatea noastră , atunci putem face mai mult și de lungă de afaceri pe termen lung cu u în continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixtă este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@lingerieocean.com ;

Nostru de telefon :086 - 18065437875 .

www.lingerieocean.com
metaphor Avatarul lui metaphor

27 mesaje
Oras: brasov

www.metaphor.ro
www.metaphor.ro
Simona_Codreanu_1 Avatarul lui Simona_Codreanu_1

1 mesaj

Am luat eu niste haine elegante dar si casual si pentru mine si pentru prietenul meu de pe www.banila.ro