Setari Cookie-uri

A little help...pleeease!

Traiesc o perioada de confuzie, nu stiu ce se petrece cu mine si probabil asta este motivul pentru care am apelat la voi, dragii mei, am nevoie de niste sfaturi sau pareri nesubiective!. Deci: povestea mea suna cam asa....sunt cu cineva de 8 ani (dintre care ultimii 2 ca sot si sotie).Dupa casatorie sotul meu a inceput sa lipseasca tot mai mult din viata de cuplu, si nu pentru ca si-ar fi dorit, ci pentru ca a fost obligat din cauza serviciului, mai exact au existat anumite probleme, si a trebuit sa se intoarca in orasul natal sa intervina in afacerile parintilor timp in care ne vedeam doar in week-end sau si mai rar(situatie care inca mai dainuie)!! Ne-a fost si ne este in continuare extrem de greu asa despartiti.....insa mereu ne facem declaratii de iubire si ne intelegem foarte bineatunci cand suntem impreuna ,incat daca ne-ar vedea cineva nu ar putea spune ca suntem impreuna de 8 ani, ci mai degraba de 8 zile. Problema este ca de ceva timp (putin, aproximativ o saptamana) cineva incearca sa imi capteze intreaga atentie...este vorba de un domn extrem de rafinat si foarte educat! Ne cunoastem de ceva vreme, aproximativ 3,4 ani, insa eram doar la stadiul de cunostinte. Acest domn, m-a invitat zilele trecute la o cafea, unde mi-a marturisit ca este extrem de indragostit de mine, din clipa in care m-a vazut prima data, sentimente pe care a incercat sa si le reprime in tot acest timp! Sunt foarte confuza, imi iubesc sotul, dar cu toate astea acest domn ma fascineaza, este nemaipomenit de romantic, inteligent, foarte educat, provine dintr-o familie foarte buna....si stie al naibii de bine sa se comporte cu o femeie...ce mai, e un cuceritor desavarsit, dar unul foarte serios! Nu stiu ce se petrece cu mine, dar in ultimul timp gandul imi zboara mai des la lel decat la sotul meu! Imi este teama sa nu ma indragostesc de acest domn, nu vreau nici cum sa imi ranesc sotul, mai ales ca are foarte mare nevoie desprijinul meu, dar simt cum inima mea o ia razna si parca sunt incapabila sa iau o decizie, nici macar nu ii pot spune acestui domn sa nu ma mai caute, sa nu ma mai sune! Va rog foarte mult ajutati-ma cu un sfat, sa stiu ca nu sunt singura in aceasta framantare a mea!
Dolcys
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:47
deja exagerezi!
ai mai deschis un topic cu aceiasi poveste!!
esti balbaita?
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:50
De la: kudika075615, la data 2009-10-20 19:50:29deja exagerezi!
ai mai deschis un topic cu aceiasi poveste!!
esti balbaita?

s-o fi gandit ca e tare lung si multi nu o sa-l citeasca..asa ca s-a asigurat ca pana la urma cineva il vede....
cum esti si tu depilda
cantafabule
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:56
Scuze de "balbaiala" desi nu ma inscriu printre randurile acestei categorii de oameni, deci nu nu sunt balbaita, si nici nu imi place sa ma repet doar ca am avut ceva probleme cu net-ul toata ziua si nu mi-am dat seama ca s-a postat de 2 ori SSSSCCCCCCUUUUUZZZZZEEEEEE!!!!!! Ignorati unul din ele! Danke!!!
Dolcys
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand Rochie de Mireasa 2 De la: cr3azza 30 Iulie 2010 23:49
Astept VOT si de la tine ! 2 De la: Shhh 28 Ianuarie 2010 21:04
Si grasutele pot fi sexy 17 De la: becuskais 17 Martie 2010 15:07
Pentru concurs 1 De la: neli_liliana 29 Septembrie 2009 15:59
Parfumuri Refan 10 De la: DankaOficial 1 August 2014 11:01