Setari Cookie-uri

Facerea de bine....

Am vrut sa pun si continuarea in titlu... Facrea de bine, f.. de mama???
Sunt intr-o situatie foarte nasoala: sunt plecata la munca in srainatate si vorbind pe mes cu o cunostinta de la mine din zona, l-am intrebat asa intr-o doara daca nu ar vrea sa vina sa lucreze aici. Azis ca da vrea si ca vine si cu frate-su. In fine, dupa multe cautari si intreventii (cine e plecat sau a fost plecat la munca afara stie ca nu e usor sa aduci pe cineva), le-am gasit de munca si am aranjat sa stea cu mine si cu prietena mea in apart. Am zis, na, sunt tomani, is de-ai nostri o sa fie ok. De cand au venit aici, numa figuri si mutre, nimic nu le convine, ne umbla in lucruri, ba ne-au si povesitit cate magarii au facut ei pe unde au mai fost plecati, inclusiv cum l-au omorat pe unu in bataie ca le-a dat tzeapa
Deci, ne-am trezit ca am ajuta sa vina aici niste indivizi dubiosi si una peste alta mai stam si cu ei in casa!!!! Ca sa nu va mai zic ca sunt nesimtiti cu carul, ne folosesc lucrurile, ce mai ca la ei acasa,,, si sincer, noua ne e cam frica sa neluam de ei. Ce ziceti, aveti iesire pt problema asta?
O sa va mai dau detalii pe parcurs, acum nu vreau sa va plictisesc cu o poveste prea lunga...
pisicuta_trista
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:56
.....mitzulica...ia incearca pe la crabinieri prima data si apoi.....cauta ti alta gazda...si uita de ei.....
gratuit89
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:04
Vine politia! In strainatate nu-i ca la noi, deci apeleaza cu incredere.

Bine, zi-le inainte ca va vin niste rude si ca nu mai puteti sa-i tineti.
Kathara
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:11
De la: Kathara, la data 2009-12-06 23:11:01Vine politia! In strainatate nu-i ca la noi, deci apeleaza cu incredere.

Bine, zi-le inainte ca va vin niste rude si ca nu mai puteti sa-i tineti.




DUMB HERPES INFESTED BITCH. GO GET UR PUSSY AND MOUTH CHECKED HAHAHAH
FuckYouBitch
Postat pe 7 Decembrie 2009 03:43
De la: Kathara, la data 2009-12-06 23:11:01Vine politia! In strainatate nu-i ca la noi, deci apeleaza cu incredere.

Bine, zi-le inainte ca va vin niste rude si ca nu mai puteti sa-i tineti.


Stiu si eu ca aici nu e ca la noi, pot chema politia in orice mom. Frica mea e alta insa, astia sunt de la mine din oras... si imi pot face acolo probleme, ca doar stiti si voi cum e politia romana.
Ma trezesc ca imi sparg apartamentul sau il linseaza pe al meu... sau mai stiu eu ce alte chestii/.. de-aia ziceam ca mi-e frica de ei.

si a doua pb, ei locuiesc in casa cu noi, adica au camera lor, platesc pt ea, nu pot sa ii scot afara
pisicuta_trista
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:41
De la: pisicuta_trista, la data 2009-12-06 22:56:35Am vrut sa pun si continuarea in titlu... Facrea de bine, f.. de mama???
Sunt intr-o situatie foarte nasoala: sunt plecata la munca in srainatate si vorbind pe mes cu o cunostinta de la mine din zona, l-am intrebat asa intr-o doara daca nu ar vrea sa vina sa lucreze aici. Azis ca da vrea si ca vine si cu frate-su. In fine, dupa multe cautari si intreventii (cine e plecat sau a fost plecat la munca afara stie ca nu e usor sa aduci pe cineva), le-am gasit de munca si am aranjat sa stea cu mine si cu prietena mea in apart. Am zis, na, sunt tomani, is de-ai nostri o sa fie ok. De cand au venit aici, numa figuri si mutre, nimic nu le convine, ne umbla in lucruri, ba ne-au si povesitit cate magarii au facut ei pe unde au mai fost plecati, inclusiv cum l-au omorat pe unu in bataie ca le-a dat tzeapa
Deci, ne-am trezit ca am ajuta sa vina aici niste indivizi dubiosi si una peste alta mai stam si cu ei in casa!!!! Ca sa nu va mai zic ca sunt nesimtiti cu carul, ne folosesc lucrurile, ce mai ca la ei acasa,,, si sincer, noua ne e cam frica sa neluam de ei. Ce ziceti, aveti iesire pt problema asta?
O sa va mai dau detalii pe parcurs, acum nu vreau sa va plictisesc cu o poveste prea lunga...

scz ca sunt directa...daca la inceput nu ai avut capul cu tine si nici pic de minte...trebuie sa gasesti tu o modalitate sa le spui ca nu se mai poate sa locuiti impreuna....spunele ca sunteti prea multi si va dau proprietari afara sau cheama carabinieri....tu ai intrac in tu trebuie sa iesi
florica_k
Postat pe 14 Decembrie 2009 20:28
De la: florica_k, la data 2009-12-14 20:28:17
De la: pisicuta_trista, la data 2009-12-06 22:56:35Am vrut sa pun si continuarea in titlu... Facrea de bine, f.. de mama???
Sunt intr-o situatie foarte nasoala: sunt plecata la munca in srainatate si vorbind pe mes cu o cunostinta de la mine din zona, l-am intrebat asa intr-o doara daca nu ar vrea sa vina sa lucreze aici. Azis ca da vrea si ca vine si cu frate-su. In fine, dupa multe cautari si intreventii (cine e plecat sau a fost plecat la munca afara stie ca nu e usor sa aduci pe cineva), le-am gasit de munca si am aranjat sa stea cu mine si cu prietena mea in apart. Am zis, na, sunt tomani, is de-ai nostri o sa fie ok. De cand au venit aici, numa figuri si mutre, nimic nu le convine, ne umbla in lucruri, ba ne-au si povesitit cate magarii au facut ei pe unde au mai fost plecati, inclusiv cum l-au omorat pe unu in bataie ca le-a dat tzeapa
Deci, ne-am trezit ca am ajuta sa vina aici niste indivizi dubiosi si una peste alta mai stam si cu ei in casa!!!! Ca sa nu va mai zic ca sunt nesimtiti cu carul, ne folosesc lucrurile, ce mai ca la ei acasa,,, si sincer, noua ne e cam frica sa neluam de ei. Ce ziceti, aveti iesire pt problema asta?
O sa va mai dau detalii pe parcurs, acum nu vreau sa va plictisesc cu o poveste prea lunga...

scz ca sunt directa...daca la inceput nu ai avut capul cu tine si nici pic de minte...trebuie sa gasesti tu o modalitate sa le spui ca nu se mai poate sa locuiti impreuna....spunele ca sunteti prea multi si va dau proprietari afara sau cheama carabinieri....tu ai intrac in tu trebuie sa iesi



da, recunosc, sunt de vina ca am vrut sa ajut pe cine nu trebuie...
intre timp s-a facut mai liniste in casa, am inceput sa ii ignoram... sa o lasam mai moale cu discutiile... si parca e ceva mai bine. oricum eu in 2 zile plec acasa si vin peste 3 sapt, iar din feb vreau sa ma mut din acest apartament
pisicuta_trista
Postat pe 15 Decembrie 2009 23:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vote me pls! 2 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 00:41
Facerea de bine.... 7 De la: pisicuta_trista 15 Decembrie 2009 23:48
de ce inseala femeile? 41 De la: Cer_instelat 2 Mai 2010 22:48
Photo. 2 De la: KaTu 18 Martie 2011 19:24
The Private Lives of Pippa Lee 7 De la: iulia069834 29 Decembrie 2009 11:14