Setari Cookie-uri

un doctor ptr mine

Buna ziua
Va voi explica pe scurt problema mea: de la 24 ani am o problema veche - imi vine ciclu din ce in ce mai putin – am facut diverse tratamente, imi revenea la normal ptr o vreme, apoi iar se micsora de la o luna la alta; la o ecografie mi s a spus ca am metroanexita, apoi diversi doctori puturosi si satuli de bani mi au spus ca asa ceva e normal, ca imbatrinesc – am numai 33 ani, nu consider ca asta e o explicatie. Daca exista un doctor care vrea sa munceasca, este pregatit (banuiesc ca cei care mi au spus ca sint sanatoasa sint aceia care in facultate au copiat la examene si habar nu au de medicina)va rog sa mi recomandati pe cineva; daca si acesta imi spune ca sint sanatoasa, nu voi plati consultatia, asa ca va rog sa fie cineva pregatit care are timp sa ma asculte si sa se uite pe toate analizele mele vechi – nu am cum sa imbatrinesc la anii astia, iar problema mea este f veche, de la 24 de ani, deci sigur e o boala. (cind imi vine putin am dureri mari de cap) eu sint sigura ca este o infectie cumulata cu o raceala, o raceala a declansat ultima oara acest lucru, mediul in care lucrez in prezent e f periculos de asemenea
Multumesc
Adela
kudika117372
Postat pe 13 Februarie 2010 20:10
nu ai spus din ce oras esti, asa poate cineva te indruma la un dr bun. si incearca sa mergi si la un endocrinolog.
Shhh
Postat pe 13 Februarie 2010 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
i need help :( ..... 43 De la: laramira 3 Iulie 2011 18:29
kosmodisk 2 De la: oana_20 8 Octombrie 2014 18:32
PSIHOLOGIE 38 De la: valy90 9 Februarie 2011 13:06
Medicina. Va implor ajutati-ma 4 De la: _oktober_ 15 Octombrie 2011 21:23
Medic ginecolog zona Berceni 5 De la: lif3_dr3am 19 Decembrie 2009 20:28