Setari Cookie-uri

Ajutor! Caut "crema coloranta de fatza"

Off... fetelor... caut si eu ceva care nu stiu exact cum se numeste si unde sa il caut! Este vorba despre un fel de fond de ten care este pe jumatate crema, sa fie asa natural dar totusi sa uniformizeze culoarea fetei. Nu am probleme cu cosurile, doar cu porii care sunt mari si nu imi plac fondurile de ten pentru ca imi incarca foarte mult fata si am auzit de tipul asta de crema sau cum ii zice k este foarte buna si ca nu ar incarca deloc. Sau daca stiti cumva vreun fond de ten care sa fie asa cum imi doresc eu va rog sa ma ajutati. Multumesc!
FitzeFitze
Postat pe 22 Februarie 2010 22:16
De la: FitzeFitze, la data 2010-02-22 22:16:54 Off... fetelor... caut si eu ceva care nu stiu exact cum se numeste si unde sa il caut! Este vorba despre un fel de fond de ten care este pe jumatate crema, sa fie asa natural dar totusi sa uniformizeze culoarea fetei. Nu am probleme cu cosurile, doar cu porii care sunt mari si nu imi plac fondurile de ten pentru ca imi incarca foarte mult fata si am auzit de tipul asta de crema sau cum ii zice k este foarte buna si ca nu ar incarca deloc. Sau daca stiti cumva vreun fond de ten care sa fie asa cum imi doresc eu va rog sa ma ajutati. Multumesc!

concealer? ...pai il gasesti la magazinele de cosmetica
Black___White
Postat pe 23 Februarie 2010 22:33
De la: FitzeFitze, la data 2010-02-22 22:16:54 Off... fetelor... caut si eu ceva care nu stiu exact cum se numeste si unde sa il caut! Este vorba despre un fel de fond de ten care este pe jumatate crema, sa fie asa natural dar totusi sa uniformizeze culoarea fetei. Nu am probleme cu cosurile, doar cu porii care sunt mari si nu imi plac fondurile de ten pentru ca imi incarca foarte mult fata si am auzit de tipul asta de crema sau cum ii zice k este foarte buna si ca nu ar incarca deloc. Sau daca stiti cumva vreun fond de ten care sa fie asa cum imi doresc eu va rog sa ma ajutati. Multumesc!


vezi ca are ocru sau ipsos in colt la ferometal !!
coldwind
Postat pe 24 Februarie 2010 19:37
Poti sa incerci de la Avene Cleanance crena nuantatoare.
nathy_frumoasa
Postat pe 26 Februarie 2010 16:04
Poti incerca fondul de ten de la cliniq,este foarte bun,daca nu ,incearca cu crema coloranta de la bioderma.
kudika033765
Postat pe 26 Februarie 2010 16:12
Poti incerca niste creme colorate usor fondate de la Mary Cohr o grama de produse profesionale, pentru mai multe detalii just_me_inna@yahoo.com
Inna30
Postat pe 26 Februarie 2010 16:37
buna!eu folosesc crema colorata de la nivea in loc de fond de ten....este foarte buna!cel putin tenului meu i se potriveste!incearc-o!nu este nici scumpa..25lei am dat ultima oara!o gasesti in farmacii sau in magazinele de cosmetice!
ancutzica_ani
Postat pe 5 Martie 2010 14:40
ceau
am mai multe variante de crema de fata coloranta hidratanta .nu stiu daca pot sa-ti zic aici marca asa ca mai bine vb in particular .poti sa ma contactezi pe adresa de mail gildapopescu@yahoo.com.preturile sunt accesibile,iar daca produsul nu-ti place il poti returnafara probleme.pupi
gildap
Postat pe 11 Martie 2010 12:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Creme fara parfum? Mi-a recomandat medicul dermatolog 9 De la: kudika076021 21 Octombrie 2009 15:05
ajutor!!! 36 De la: anca_buzea 25 Mai 2010 21:23
Tratament curatare profunda ten? 7 De la: Adrian1 16 Martie 2016 16:44
cursuri de cosmetica 1 De la: aleexa29_yahoo_com 6 Septembrie 2010 13:24
buze frumoase 27 De la: kudika_1015607 12 Septembrie 2016 11:23